TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tetova Sot

Ora po afron, ja çfarë po bën Blero dhe Afrona pak para dasmës së tyre

Tetova Sot - parë: 8 orë

Dhe më në fund dita e shumëpritur për çifitn e njohur të showbizit shqiptar Blero dhe Afrona Dika erdhi. Sot në mbrëmje ato do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

39 artikuj të ndërlidhur »

Parashikimi i fundjavës 21-22 shtator sipas astrologes Meri Shehu

Tetova Sot - parë: 8 orë

Dashi Duhet të analizoni një punë që ju ka lodhur por që e keni marrë përsipër. Në momentin që e ndani mendjen do gjeni mënyra për ta ekuilibruar veten Demi Në dashuri do kapni trenin e fundit ...

Viola Spiro komentohet sërish nga mediat e huaja, çfarë thonë për të tani që është ndarë nga i dashuri i pasur

Tetova Sot - parë: 8 orë

Viola Spiro ka vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe i janë besuar gjithmonë disa nga emisionet më të suksesshme sportive në vend. Ajo ka treguar se është shumë e zonja në drejtimin e emisioneve ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Alban Skënderaj tregon për herë të parë se si dukej adoleshent, nuk njihet fare (FOTO)

Tetova Sot - parë: 8 orë

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka publikuar sot për herë të parë një foto të hershmë ng adoleshenca e tij. Në foto këngëtari është në një moshë shumë të re dhe pamjen që ka pasur pothuajse nuk ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Luana Vjollca flet për herë të parë për babain e saj të ndjerë : Isha 11 muajsh…

Tetova Sot - parë: 8 orë

Luana Vjollca ka arritur suksesin e rradhës duke u shfaqur në kopertinën e revistës “Global Woman”, një revistë prestigjioze britanike që ka zgjedhur këngëtaren shqiptare për kopertinën e muajit ...

24 artikuj të ndërlidhur »

Ndërpritet ndeshja në Shqipëri, shkak TËRMETI i fuqishëm

Tetova Sot - parë: 9 orë

Është ndërprerë për pak minuta ndeshja mes Partizanit dhe Bylisit në kategorinë superiore.Shkak duket të jetë tërmeti i fuqishëm që para pak çastesh goditi Shqipërinë, shkruan GazetaBlic.Ndeshja ka ...

580 artikuj të ndërlidhur »

Minuta e 17’të, Manchester City – Watford 5-0

Tetova Sot - parë: 9 orë

Mllefin e humbjes nga Norwich po e shfryen në Watfordin.Manchester City po e demolon tërësisht Watfordin në “Etihad”, shkruan GazetaBlic.Për vetëm 17’të minuta, djelmoshat e Guardiolas realizuan pesë ...

25 artikuj të ndërlidhur »

Zaev të martën takohet me kryeministrin grek Mitsotakis

Tetova Sot - parë: 9 orë

Siç njoftojnë nga AIM, në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të Komeve të Bashkuara në Nju Jork, të martën, më 24 shtator është paraparë takim mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Tronditet Tirana, termet i fortë. Panik tek qytetarët

Tetova Sot - parë: 9 orë

Nje termet i fortë ka tronditur kryeqytetin shqiptar pasditen e sotme. Lëkundje të forta zgjatën për disa sekonda, ndërsa për pasojë u shënuan dhe dëme materiale. Loading..

9 artikuj të ndërlidhur »

Preteksti i Aleancës për vetingun!

Tetova Sot - parë: 9 orë

Nga: Alpin Ollogu Pjesë e koalicionit qeverisës në R.Maqedonisë së Veriut, Bashkimi Demokratik për Integrim, që para disa javësh ka filluar të paralajmërojë dhe promovojë sjelljen e një projektligji ...

Lëvizja BESA ristrukturon nëndegën e Sllupçanit, kryetar zgjidhet Muhamed Asipi

Tetova Sot - parë: 9 orë

Lëvizja BESA mbrëmë ka ristrukturuar nëndegën e saj në Sllupçan, në kuadër të ristrukturimit të tërësishëm të degës së Likovës. Në prezencë të banorëve të Sllupçanit, u drejtuan me një fjalë ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Man City – Watford: Publikohen formacionet zyrtare

Tetova Sot - parë: 10 orë

Manchester City sot me fillim nga ora 16:00 ndeshet me Watfordin, në ndeshjen e vlefshme për javën e gjashtë të Premier Leagues. “Qytetarët” do të kërkojnë t’u kthehen rrugës së fitoreve kundër një ...

25 artikuj të ndërlidhur »

Kosovari mbyt gruan me shkop, shkak xhelozia

Tetova Sot - parë: 10 orë

Një 32-vjeçar nga Kosova e ka vrarë gruan e tij me një shkop druri në Vienë, transmeton Gazeta Express. 32-vjeçari e vrau gruan e tij pasditen e së premtes, derisa, të njejtën e ka goditur deri në ...

13 artikuj të ndërlidhur »

“Reket”, Boki 13 të hënën dëshmon para Vilma Ruskoskës

Tetova Sot - parë: 10 orë

Të hënën më 23 shtator, dëshmi për rastin e shumë përfolur në opinion “Reket”, të hënën do të jep i dyshuari i parë i rastit, Boki 13. Bojan Jovanovski, të hënën është thirrur për të dhënë deklaratë ...

27 artikuj të ndërlidhur »

Me anëtarësimin në NATO, Maqedonia e Veriut bëhet faktor i rëndësishëm për rajonin dhe për BE-në

Tetova Sot - parë: 10 orë

Me anëtarësimin në NATO, Maqedonia e Veriut bëhet lojtar i rëndësishëm për rajonin, por edhe për Bashkimin Evropian, ishte theksuar në takimin e sotëm të ministres së Mbrojtjes Radmilla Shekerinska ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Osmani: Shpallja e Malit Sharr për Park Nacional është shumë e rëndësishme për perspektivat tona evropiane

Tetova Sot - parë: 11 orë

Me bukuritë dhe pasuritë e saja, Mali Sharr është një nga zonat më të rëndësishme për ruajtjen e natyrës jo vetëm në Republikën Veriore të Maqedonisë, por edhe në nivelin rajonal dhe evropian, për ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Pajisje shkollore për 500 nxënës

Tetova Sot - parë: 11 orë

OH “El Hilal” e përfundoi aksionin “Çanta dhe pajisje shkollore për nxënësit nevojtarë”. Ky projekt, si aktivitet i rregullt programor, sivjet u zhvillua me moton “Gëzo edhe ti një fëmijë”.

27 artikuj të ndërlidhur »

Aksion i koordinuar policorë në 24 qytete, konfiskohet armë dhe drogë (Video)

Tetova Sot - parë: 11 orë

Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme. Aksioni përfshinë 24 qytete, me çrrastë janë bastisur 54 lokacione.

10 artikuj të ndërlidhur »

Dy persona të maskuar e kanë vjedhur një pompë benzine në Sllatinë

Tetova Sot - parë: 11 orë

Dy persona të maskuar, nën kërcënimin e armëve, kanë plaçkitur një sasi parash nga një pompë derivatesh. Rasti ka ndodhur në Sllatinë, Fushë Kosovë dje në ora 04:33, sipas Policisë së Kosovës.

9 artikuj të ndërlidhur »

Delegacioni qeveritar i Maqedonisë nga e hëna merr pjesë në Asamblenë e KB-së në Njur Jork

Tetova Sot - parë: 12 orë

Delegacioni qeveritar i udhëhequr nga kryeministri Zoran Zaev nga e hëna deri të shtunën do të jetë në Nju Jork ku do të marrë pjesë në Asamblenë e 74-të të Kombeve të Bashkuara.

8 artikuj të ndërlidhur »