TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SuperSport

Jo vetëm Pepe, te Lille po shkëlqen edhe…

SuperSport - 24.03.2019

Te Lille këtë sezon nuk është vetëm Nicolas Pepe që po shkëlqen. Edhe sulmuesi tjetër, Rafael Leao po impresionon që në sezonin e pare ku ka shënuar 7 gola në 21 ndeshje dhe për 19-vjeçarin kanë ...

Sevilla do portierin Radu, por topi kalon te Interi!

SuperSport - 24.03.2019

Andrei Radu po konfirmohet si një nga të rinjtë që ka shpërthyer në Serinë A këtë sezon. Portieri rumun është kthyer në siguri te Genoa dhe me 23 ndeshje të luajtura ka tërhequr vëmendjen e disa ...

Atletico Madrid kërkon 80 mln euro për Thomas!

SuperSport - 24.03.2019

Ndërkohë që Atletico Madrid është pranë firmës me Hector Herrera, Simeone mendon edhe për lojtarët që kanë marrë oferta apo dëshirojnë të largohen. Mesfushori ganez, Thomas është njëri prej tyre por ...

NBA, Golden State i përulet Nowtizkit, Dallas i jep leksion!

SuperSport - 24.03.2019

Golden State bën harakiri, mposhtet turpshëm nga Dallas Mavericks në Oracle Arena dhe humbet vendin e parë në Konferencën e Perëndimit, vetëm pak ndeshje përpara fundit të sezonit, një pozicion që e ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Benfica gati të blindojë talentin, Joao Felix!

SuperSport - 24.03.2019

Benfica po bëhet gati që të blindojë një nga talentet më të kërkuar në Europë, 19-vjeçarin Joao Felix. Real Madrid, Barcelona, Atlético, Juve, Manchester City janë klubet që janë gati të nisin ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Miqësorja që u kthye në një ndeshje europiane, zbuloni arsyen!

SuperSport - 24.03.2019

Pauza e kombëtareve kanë vënë në lëvizje një pjesë të mirë të klubeve europiane për të zhvilluar ndeshje miqësore për të ruajtur formën fizike. Zeniti i Shën Petersburgut u përball këtë të shtunë me ...

Reja refuzon, në skenë rishfaqet De Canio!

SuperSport - 24.03.2019

Të gjitha rrugët të çonin te Edoardo Reja, por mesa duket nuk do të jetë 73-vjeçari italian pasuesi i Christian Panuccit në stolin e kombëtares shqiptare.

54 artikuj të ndërlidhur »

Holandë-Gjermani, Euro 2020 kalon nga Amsterdami për pancerat!

SuperSport - 24.03.2019

3 ndeshje në një kohë kaq të shkurtër përballë njëra-tjetrës Holanda dhe Gjermania sdo t’i kishin menduar kurrë. Megjithatë shorti ishte i pamëshirshëm me dy superfuqitë e futbollit europian të cilat ...

57 artikuj të ndërlidhur »