TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sportisot

Iniesta largohet nga Barcelona. Zbarkon në kampionatin kinez

Sportisot - parë: 23 orë

Me shumë gjasa e ardhmja e Andres Iniestas do të jetë në Kinë dhe madje te klubi i Chongqing Lifan. Në 30 prill mesfushori i përfaqësues spanjolle do të vendosë se ku do ta vazhdojë karrierën, do të ...

19 artikuj të ndërlidhur »