TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mapo

Shakira rikthehet tepër provokuese në Instagram; zbulon diçka të re

Mapo - 16.06.2019

Këngëtarja kolumbiane, Shakira është rikthyer më provokuese se kurrë në rrjetin social “Instagram”. Me një palë bikini ngjyrë rozë, Shakira u ka treguar 57 milionë ndjekësve të saj format e përsosura ...

“Do gjesh burrë?”/ Ja si u përgjigjet Greta ndjekësve të shqetësuar

Mapo - 16.06.2019

Greta Koçi është vendosur në presion nga ndjekësit e saj për të gjetur bashkëshortin e ardhshëm, që pas fejesës së Eni Koçit me Genc Prelvukajn. E ftuar në emisionin “E Diell”, këngëtarja u shpreh se ...

21 artikuj të ndërlidhur »

Pampuri: Veliaj mashtrues i rrezikshëm, mburret me punët e Bashës

Mapo - 16.06.2019

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, ish-deputetja e PD-së në Qarkun e Tiranës, Oriola Pampuri ka “sulmuar” kryetarin e Bashkisë së Tiranës duke e quajtur një mashtrues që mburret me ...

22 artikuj të ndërlidhur »

Për 40 ditët e para të të birit, Almeda poston foto me lot në sy

Mapo - 16.06.2019

Ish-missi Almeda Abazi u bë nënë për të parën herë muajin e kaluar. Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman, nuk ngurrojnë të ndajnë foto me të voglin Efehan nëpër rrjete sociale.

6 artikuj të ndërlidhur »

Zyrtare/ Sarri arrin akordin me Juventusin

Mapo - 16.06.2019

Juventus më në fund e ka bërë zyrtare emërimin e Maurizio Sarri-t në postin e trajnerit të ri të skuadrës. Sarri ka firmosur për tre vitet e ardhshme me bardhezinjtë, që kanë si objektiv kryesor ...

58 artikuj të ndërlidhur »

Fifi tregon arsyen se përse vendosi të dobësohet me balon gastrik

Mapo - 16.06.2019

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, ka zgjedhur të dobësohet përmes vendosjes së balonit gastrik në stomak. Ajo ka folur për këtë vendim në emisionin “Thumb”.

16 artikuj të ndërlidhur »

Bie nga lartësia, humb jetën punonjësja e Bashkisë

Mapo - 16.06.2019

Ndërron jetë aksidentalisht punonjësja e Njësisë Administrative Vergo, Delvinë. Valentina Kotolloshi, 42-vjeç, nënë e dy fëmijëve, ka qenë duke rregulluar një tub uji në fshatin Vergo, kur ka ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Kupa e Amerikës Latine/ Kolumbia leksion Messit e Argjentinës

Mapo - 16.06.2019

Roger Martinez ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm për të ndihmuar Kolumbinë të mposhtë 2-0 Argjentinën në një sfidë emocionuese për Grupin B në Kupën e Amerikës.

27 artikuj të ndërlidhur »

Ceka-Ramës: Flet me gjuhën e Spiropalit, Parlamenti si haur

Mapo - 16.06.2019

Politikani i njohur Neritan Ceka iu përgjigj deklaratave të bëra dje nga Kryeministri Rama, duke thënë se flet me gjuhën e Elisa Spiropalit, ndërsa e sfidon në një garë sa i takon moshës prej 70- ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Ja surpriza e dasmës që i bënë Gazit kolegët e “Portokallisë”

Mapo - 16.06.2019

Aktori i humorit Gaz Paja i dha fund beqarisë më datë 1 qershor, duke u martuar me partneren e tij Ira Seferi në një nga hotelet më luksozë të kryeqytetit.

3 artikuj të ndërlidhur »

Rikthehet në të shkuarën, Greta Koçi: Sa fshatare kam qenë!

Mapo - 16.06.2019

Këngëtarja Greta Koçi duket se nuk i pëlqen aspak klipet e saj të para. E ftuar në emisionin “E Diell”, Greta u shpreh se ende nuk e kupton se si njerëzit asokohe e kanë dashur aq shumë.

21 artikuj të ndërlidhur »

Gazetari i Bild lajmëron: Nesër pasdite përgjimet e reja

Mapo - 16.06.2019

Gazetari i të përditshmes më të madhe gjermane, Bild, Peter Tiede, paralajmëron publikimin e të tjera përgjimeve nesër pasdite. Ai shkruan në Facebook se ka prova dhe fakte për manipulimin elektoral ...

119 artikuj të ndërlidhur »

Përlotet në emision, Greta Koçi kujton personin më të dashur për të

Mapo - 16.06.2019

Këngëtarja Greta Koçi ka rrëfyer në emisionin “E diell” fëmijërinë, si dhe ka kujtuar me lot në sy personin më të dashur, gjyshen. “Si ka qenë Greta në fëmijërinë e saj? E urtë? Çapkëne?” – e pyeti ...

21 artikuj të ndërlidhur »

Basha: Kam një lajm të keq për Ramën, “Shqipëria s’do digjet”

Mapo - 16.06.2019

Kryetari i PD, Lulzim Basha, ka reaguar pas deklaratave të Edi Ramës nga Maliqi i Korçës, ku prezantoi kandidatin për kryetar bashkie dhe u shpreh se opozita kërkon të rikthejë 1997-ën.

“Çapjat”/ Lirohet anëtarja e AMA-s, gazetarja Suela Musta

Mapo - 16.06.2019

Anëtarja e AMA-s, me profesion gazetare, Suela Musta, është lënë sot nga Gjykata e Elbasanit nën masën “arrest shtëpie”, pasi akuzohet për korrupsion për shkak të dhënies së një licence sipas ...

18 artikuj të ndërlidhur »

Veliaj: Pazaret për Shqipërinë nisën te Gjiri i Lalzit

Mapo - 16.06.2019

Nga Vaqarri, ku zhvilloi takimin e radhës elektoral, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, deklaroi se në një kohë që shumica mendon çdo ditë për të ardhmen e vendit dhe të qytetarëve, Saliu, Luli, ...

Selanik/ Balla: Zgjedhjet nuk shtyhen, në 10 gusht lirohen bashkitë

Mapo - 16.06.2019

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi një takim me shqiptarët që jetojnë e punojnë në Selanik të Greqisë. Në fjalën e tij Balla tha se kundërshtari në zgjedhjet e 30 ...

56 artikuj të ndërlidhur »

Kim sërish në Shtëpinë e Bardhë, Trump s’ia heq sytë nga të pasmet

Mapo - 16.06.2019

Kim Kardashian ka arritur të marrë gjithë vëmendjen e presidentit amerikan Donald Trump gjatë vizitës në Shtëpinë e Bardhë. Ylli i reality show-t “Keeping up with Kardashians” e vizitoi për të ...

10 artikuj të ndërlidhur »

VIDEO/ Grave në mitingun e Ramës u kontrollohen çantat

Mapo - 16.06.2019

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një vidëo së fundmi ku shihet sesi kontrollohen gratë nga pjesëtarë të Gardës, në takimin që kryeministri Edi Rama do të mbante në Korçë.

Shpërthen Madonna: Instagrami i bën njerëzit të ndjehen keq

Mapo - 16.06.2019

Mbretëresha e popit, Madonna i është kundërvënë së fundmi rrjetit social “Instagram”. Ndonëse ka rreth 14 milionë ndjekës, Madonna është shprehur e revoltuar se “Instagram” i skllavëron njerëzit, në ...