TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lajm

Mediumi anglez e paralajmëron Anglinë: Kujdes nga ky futbollist i Kosovës

Lajm - 21.03.2019

Mediumi i njohur sportiv, “Whoscored.com”, ka shkruar se përfaqësuesja angleze duhet t’i frikësohet më së shumti Kosovës në grupin A të kualifikimeve për Kampionatin Evropian të vitit 2020.

9 artikuj të ndërlidhur »

Bardhi beson në fitore

Lajm - 21.03.2019

Futbollisti Enis Bardhi është i bindur se ekipi përfaqësues mund të vij deri te fitorja kundër Letonisë. “Sukseset e reprezentacionit varen nga forma momentale e numrit të madh të futbollistëve.

Foto lajm: Befasi për Goran Pandevin

Lajm - 21.03.2019

Përfaqësuesja e Maqedonisë nesër hap cikël të ri kualifikues për KE. Ndeshja me Letoninë do të jetë e 100-ta jubilare në fanellën e ekipit përfaqësues për Goran Pandevin.

Ja formacioni i mundshëm i Maqedonisë Veriore kundër Letonisë

Lajm - 21.03.2019

Reprezentacioni i Maqedonisë Veriore në futboll do të përballet me Letoninë në ndeshjen e parë kualifikuese për Euro 2020. Seleksionuesi Angelovski pritet të luaj me formacionin 4-4-2.

6 artikuj të ndërlidhur »

Real Madridi, PSG-ja dhe Bayerni përgatitin oferta marramendëse për transferime gjatë verës

Lajm - 21.03.2019

Afati kalimtar i verës, i cili hapet në fund të këtij sezoni, pritet të jetë shumë i rëndësishëm për disa klube dhe Bayern Munichu është klubi i parë që e ka paralajmëruar botën e futbollit.