TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

InfoKosova

Doli pak në ballkon për t’i “ç’pi” të pasmet? Tayna befason me veprimin e fundit

InfoKosova - parë: 13 orë

Reperja Tayna ka vendos që edhe në këtë vjeshtë t’ua “ngris” temperatuart meshkuve me pamjen e saj të nxehtë. E bukur dhe shumë atraktive po paraqitet ajo.

12 artikuj të ndërlidhur »

Diellza Bunjaku dikur njihej si më e bukura e Prishtinës, ja si duket tani!

InfoKosova - parë: 13 orë

Bukuroshja e njohur Diellza Bunjaku ka kohë që nuk është pjesë e televizionit apo intervistave e videoklipeve të ndryshme. Ajo ka një jetë larg nga mediat.

Del midis rrugës dhe i tund të pasmet, Bebe Rexha le pa mend kalimtarët

InfoKosova - parë: 13 orë

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Bebe Rexha para pak ditësh publikoi këngën e saj më të re. Tani që po ka suksese me këtë këngë, Bebe po na sjell pamje të nxehta.

16 artikuj të ndërlidhur »

Gjiko i “mund” reperat tjer, vjen me 12 këngë të reja!

InfoKosova - parë: 13 orë

Reperi i njohur Gjiko ka vendos kësaj radhe të vjen me plotë 12 këngë të reja. Akoma nuk dihet kur do të publikohen të gjitha, por ai dha lajmin e mirë për fansat e tij.

9 artikuj të ndërlidhur »

I “çmendi” të gjithë kjo bukuroshe, vesh bikini të 1 milionë dollarëve!

InfoKosova - parë: 14 orë

Janë bërë shumë modele nëpër botë. Ato vishen me veshje shumë të shtrenjta, ani pse shumica i kanë të huazuara ato veshje. Candice Swanepoel ka treguar trupin e saj joshëse në bikine leopard derisa ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Alberia me të bijat e saj shfaqet nga shtrati

InfoKosova - parë: 14 orë

Alberie Hadërgjonaj dhe të bijat e saj po duken shumë të nxehta. Vajzat i kanë ngjarë Alberie Hadërgjonajt ku duken kaq bukur. Këngëtarja Alberie Hadërgjonaj është shfaqur në shtrat me dy bijat e saj ...

12 artikuj të ndërlidhur »

Jeni në një lidhje të re dashurie? Ja si i përgjigjet Nora gazetarit!

InfoKosova - parë: 14 orë

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi po përflitet për një lidhje të re dashurie me një burrë tjetër pasi u nda nga Robert Berisha. Por, këngëtarja ka dhënë një përgjigjje epike.

22 artikuj të ndërlidhur »

Me këtë fustan që shkëlqen, Egzona duket si princeshë

InfoKosova - parë: 14 orë

Egzona Muqiqi nuk po iu ndahet veshjeve elegante, shkruan InfoKosova. Ajo vazhdimisht po poston foto me veshje të tilla. Ahengjet e fundit ku ajo ishte prezente e sollën edhe më shumë në media, e kjo ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Çika e Shyhretes ja çfarë i bëri kësaj radhe Shkurtes!

InfoKosova - parë: 14 orë

Njomza Martinaj është vajza e madhe e këngëtares sonë të njohur Shyhrete Behluli, shkruan “InfoKosova”. Njomza në publik njihet si një grimere dhe floktare e mirë, ajo rregullon shumë nga fytyrat ...

Nxehet Arta, na i tregon të pasmet e formësuara

InfoKosova - parë: 15 orë

Arta Elezaj njihet si nkaçurrelja më joshëse në vendin tonë, shkruan “InfoKosova”. Aktorja e bukur dhe me një pamje të rrallë, së fundmi ka vënë në pah një pjesë të bukur të trupit të saj.

Agnesa Vuthaj e vesh fustanin e bukur dhe na e tregon belin e hollë

InfoKosova - parë: 15 orë

Ish miss Kosova, Agnesa Vuthaj akoma e mbanë epitetin e një femre shumë të bukur, shkruan “InfoKosova”. Agnesa përveç që ishte miss vet, ajo edhe për disa vite me radhë e organizoi këtë event në ...

9 artikuj të ndërlidhur »

Pas lindjes Ariana ushqehet me shumë kalori, ja si ishte dreka e saj sot

InfoKosova - parë: 15 orë

Ariana Fejzullahu është bërë nënë për herë të katërt, shkruan “InfoKosova”. Ariana e Ermali i kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë. Dhe me sa kemi kuptuar në një intervistë ekskluzive dhënë ...

7 artikuj të ndërlidhur »

E pyesin nëse akoma është me të dashurin, Çiljeta thotë: “Elhamdulilah” akoma jemi bashkë

InfoKosova - parë: 16 orë

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një personazh shumë karizmatik, shkruan “InfoKosova”. Ani pse jo shumë aktive nëpër koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore, mjafton një këngë dhe ajo bën “bum”.

5 artikuj të ndërlidhur »

Alban Skenderaj merr çmim special për punën e tij

InfoKosova - parë: 16 orë

Këngëtari i njohur Alban Skenderaj ka marrur çmim. Albani është vlerësuar për punën e tij. Alban Skenderaj është njëri prej këngëtareve dhe kantautorëve më të mirë viteve të fundit në territorin ...

11 artikuj të ndërlidhur »

Djali i saj e ka ditëlindjen ja si e uron Lola Haradinaj

InfoKosova - parë: 16 orë

Lola Haradinaj ka uruar djalin e saj me një urim shumë të veçantë. Djali i saj e ka ditëlindjen sot. Lola dhe Daut Haradinaj sot po festojnë ditëlindjen e djalit të tyre.

4 artikuj të ndërlidhur »

Klajdi dhe Bruno sjellin me video këngën “Oj lulije”

InfoKosova - parë: 16 orë

Klajdi Haruni dhe Bruno kanë sjell këngën e tyre të fundit “Oj lulie” me një videoklip të kombinuar, shkruan “InfoKosova”. Kënga “Oj lulie” është këngë e vjetër kosovare e cila është këngë popullore, ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Deri kur do të vazhdoj mandatin e saj Gjykata Speciale? Kuptojeni tani

InfoKosova - parë: 17 orë

Gjykata Speciale është shumë e përfolur në vendin tonë. Ajo është temë ditore dhe e çdo ditshme tash e sa kohë. Dikush thotë se është mirë që është krijuar një gjykatë e tillë e dikush e kundërshton ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Dua Lipa pyet fansat a ju kam munguar? Ja si i përgjigjet Capital T!

InfoKosova - parë: 17 orë

Dua Lipa sikur u “zhduk” për ca çaste nga Instagrami, ajo fshiu çdo fotografi e video që kishte në këtë rrjet social, shkruan “InfoKosova”. Nuk dihet i ka fshirë qëllimisht vet Dua, apo ndonjë haker ...

13 artikuj të ndërlidhur »

E mori një dhuratë të veçantë nga burri i saj Kim Kardashian

InfoKosova - parë: 17 orë

Bukuroshja Kim Kardashian ka marrur një dhuratë speciale nga i shoqi. Dhurata është tepër e mirë dhe domethënëse për të. Kim Kardashian ka festuar ditëlindjen e 39-të, me ç’rast ka marrë shumë urime ...

31 artikuj të ndërlidhur »

Ish gruaja e futbollistit shqiptar i kujton kohërat kur ishte me të

InfoKosova - parë: 18 orë

Erjona Sulejmani kujton momente interesante nga e kaluara e saj. Erjona ishte gruaja e futbollistit Blerim Xhemaili. Modelja e njohur shqiptare Erjona Sulejmani njihet si një modele mjaft atraktive e ...