TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gazeta Tema

VIDEO: Momentin kur kuajt i ndërpresin momentin intim çiftit

Gazeta Tema - 24.03.2019

Një garë me kuaj ka prodhuar një skenë me të vërtetë qesharake. Gjatë momentit kur kuajt zbritën në hipodromin e Dundalkut për të garuar për vendin e parë, një çift lepujsh kishin zgjedhur pikërisht ...

Nikoll Lesi bëhet nostalgjik: Rama ishte një “star”, i suksesshëm, i pakonkurrueshëm, mjeshtër dhe elokuent në ...

Gazeta Tema - 24.03.2019

Nikoll Lesi duket se është bërë nostalgjik duke kujtuar vitet ’90, kohë kur gazeta “Koha Jonë” ka qenë në kulmin e saj. Veç të tjerash, ai përshkruan kryeministrin Edi Rama ku thotë se ai ishte një ...

VIDEO: Ansambli Polifonik i ngre këngë labe Erion Veliajt

Gazeta Tema - 24.03.2019

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është surprizuar nga Ansambli Polifonik “Bashkimi” me këngëtar dhe valltarë nga trevat e jugut. Teksa i është bashkuar ditën e sotme qytetarëve në “Krraba ...

36 artikuj të ndërlidhur »

Berisha përkujton 20-vjetorin e ndërhyrjes së NATO-s në Kosovë, “harron” thirrjen për të mos firmosur “Rambujenë” dhe ...

Gazeta Tema - 24.03.2019

Ish kryeministri, Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka përkujtuar 20 vjetorin e ndërhyrjes së NATO-s në luftën e ...

Iksha si Met Bakiu ne Krujë

Gazeta Tema - 24.03.2019

Kristo MËRTIRI Një nga një, dy nga dy e grupe-grupe, kokëulur e syrrëmbushur rrethuan një shtëpi të thjeshtë krutane : Do përcillnin për në banesën e fundit një burrë 55 vjecar, një mjeshtër ...

Çuni i Fahri Balliut kërcënon Ramën: Do të të shkulim e shporrim. 16 Marsi të solli parainfarktin, 13 Prilli do të të ...

Gazeta Tema - 24.03.2019

Ish deputeti i listës Basha, Klevis Balliu i qenë prezent në protestën e banorëve të Astirit foli rreth arrestimit të njërit prej protestuesve të Unazës për të cilin gjykata vendosi të mbahet në burg.

23 artikuj të ndërlidhur »

Bulku flet si trajner i Kombëtares: Jemi gati për ta mposhtur Andorrën!

Gazeta Tema - 24.03.2019

Në prag të takimit me Andorrën, para mediave ka dalë trajneri i Kombëtares, Ervin Bulku i cili shprehet se Shqipëria do të fitojë takimin në transfertë dhe shprehet i bindur se humbja e para shumë ...

155 artikuj të ndërlidhur »

Hysaj: Ndjehem kapiten i kuqezinjve; Mendojmë për Andorrën, jo për Panuccin

Gazeta Tema - 24.03.2019

Elseid Hysaj, në cilësinë e kapitenit të skuadrës, ishte në krah të trajnerit të përkohshëm Ervin Bulku, në konferencën për shtyp të organizuar para takimit me Andorrën.

155 artikuj të ndërlidhur »

“Shpërthen” Ndreu: Me vëllezër me burgim të përjetshëm, keni 25 vjet që merrni votat e “djemve të tezeve”. Integritetit ...

Gazeta Tema - 24.03.2019

Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka reaguar pas akuzave të opozitës se kushërinjtë e tij janë të lidhur me trafik droge dhe vrasje e grabitje. Me anë të një postimi në Facebook, Ndreu ka shpërthyer ...

Britania publikon fotot e 3 shqiptarëve, kryeprokurori: Kanë grabitur dhe mashtruar turistët brenda Londrës duke ...

Gazeta Tema - 24.03.2019

Britania e Madhe ka nisur një fushatë policore ku shfaqen fytyrat e personave që janë në kërkim. Së fundmi është publikuar identiteti i 37 burave dhe grave të cilët janë në kërkim.

FOTOT: Plazh, rërë dhe rreze dielli, ja aventurat e vipave shqiptarë këtë fundjavë

Gazeta Tema - 24.03.2019

Pas një jave të ngarkuar me punë, për të gjithë fundjavat janë momente relaksuese ku të gjithë marrin shumë energji për ditët në vijim. Edhe disa nga vipat shqiptarë zgjedhin të bëjnë të njëtën gjë.

MEMET: “Së shpejti shezlone në shesh për të gjithë protestuesit demokrat, LSI pret pasi s’ka shumë që proteston”

Gazeta Tema - 24.03.2019

Rrjetet sociale kanë ironizuar zhvillimet e fundit politike në vend. Nuk kanë munguar “thumbat” ndaj Kongresit të Partisë Socialiste apo protestave të organizuara nga forcat opozitare.

Nëna rrëfen historinë e së bijës: Tritol dhe plumba në shtëpi pasi zgjedhi mashkullin e gabuar

Gazeta Tema - 24.03.2019

Vajza e Shyhretes ka kaluar momente të vështira të cilat kanë ndikuar ndjeshëm në jetën e saj dhe marrëdhënien me njerëzit. Sidorela është mbyllur në shtëpi në vetminë e saj duke harruar kush ka qenë ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Rrethrrotullimi problematik i Shënavlashit, nga më të çuditshmit në botë

Gazeta Tema - 24.03.2019

Ky është padyshim një nga rreth-rrotullimet më të çuditshme në botë. Rreth rrotullimi i Shënavlashit në Durrës është konceptuar gabim, pasi nuk i lidh rrugët e këtij kryqëzimi.

Thyen rekordin peticioni për anulimin e Brexit, 5 milion britanikë kërkojnë të mos dalin nga BE

Gazeta Tema - 24.03.2019

Peticioni parlamentar për të anuluar daljen e Britanisë së Madhe nga Bashkimi Europian ka thyer rekordin sa i përket numrit të nënshkrimeve të mbledhura deri tani.

48 artikuj të ndërlidhur »

PËRVJETORI: Shifra dhe fakte, ja ç’ndodhi 20 vjet më parë me nisjen e bombardimeve mbi Serbi

Gazeta Tema - 24.03.2019

Sot mbushen 20 vjet nga fillimi i bombardimeve të NATO-s ndaj ish-Republikës Federale të Jugosllavisë, që përbëhej nga Serbia dhe Mali i Zi dhe të cilat zgjatën 78 ditë, shkruan Anadolu Agency.

199 artikuj të ndërlidhur »

FOTOT: Festa e Krrabës, panair agroushqimor dhe aktivitete për promovimin turistik të zonës

Gazeta Tema - 24.03.2019

Një fundjavë ndryshe, afër natyrës dhe ushqimit bio të zonës, por jo larg kryeqytetit! Krraba mikpriti sot dhjetëra qytetarë të ardhur nga Tirana dhe zonat përreth për të festuar ardhjen e pranverës, ...

36 artikuj të ndërlidhur »

Kreu i Kishës Ortodokse serbe: Kosova është Jerusalemi ynë, fatmirësisht barkën tonë e kemi lidhur me anijen e madhe ...

Gazeta Tema - 24.03.2019

Kreu i Kishës Ortodokse Serbe, patriarku Irinej, mendon se Kosova është Jerusalemi serb nga e cila nuk do të heqim dorë kurrë. Patriarku serb ndër të tjera beson se Rusia në kohë të vështira do ta ...

11 artikuj të ndërlidhur »

Ishte duke xhiruar videoklip, këngëtari 35-vjeçar godet veten aksidentalisht me armë

Gazeta Tema - 24.03.2019

Artisti 35-vjeçar nga Texas sapo kishte nënshkruar edhe një kontratë me Triple Threat Management dhe së shpejti do të ndërmerrte edhe turneun e tij të parë në 10 shtete.

Gucci prezanton atlete të “qelbura”, të pista dhe me çmim… të kripur

Gazeta Tema - 24.03.2019

Marka luksoze Gucci ka shkaktuar një trazirë të vërtetë në tregjet botërore për shkak se ka prezantuar në model atleteje me një kosto prej 870 dollarë, por që duken të vjetra dhe të pista.

4 artikuj të ndërlidhur »