TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Botasot

Nuk e detyruan, zbulohet arsyeja përse Britney Spears kishte probleme me shëndetin mendor

Botasot - I sapo botuar

Britney Spears ka përfunduar trajtimet e shëndetit mendor dhe tani është zbuluar arsyeja përse u drejtua tek specialistët. Thuhej se ajo shkoi në një klinikë private me urdhër të babait të saj, por ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Chris Brown sherr me moderatoren e sapo divorcuar: Qepe gojën!

Botasot - I sapo botuar

“Lufta” e hapur mes Chris Brown dhe Wendy Williams është ndezur sërish. Këngëtari ka kritikuar moderatoren për komentet që bëri në lidhje me një koncert turneun e tij.

"Icardi? Shumë do të varet nga ndeshjet e fundit"

Botasot - I sapo botuar

"Duhet të vlerësojmë nëse është gati apo jo. Shumë do të varet nga ajo që do të bëjë në ndeshjet e fundit". Këto kanë qenë fjalët e trajnerit të Argjentinës, Scaloni, për "DirectTVSports" në lidhje ...

33 artikuj të ndërlidhur »

Gent Cakaj tregon si i pritën në Shqipëri atë dhe Besa Shahinin

Botasot - parë: 20 min

Ministri në detyrë për Evropë dhe Punë të Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj në emisionin ‘Opinion” në TV Klan ka treguar edhe për komentet që kanë pësuar me zgjedhjen e tij dhe Besa Shahinit si ...

35 artikuj të ndërlidhur »

Bardhi tregon pse Bindja Demokratike nuk mund të futet në zgjedhje

Botasot - parë: 20 min

Sekretari i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi i ftuar në emisionin "Tempora" në RTV Ora deklaroi se partia e re e krijuar nga Astrit Patozi, "Bindja Demokratike" i shërben Edi Ramës dhe nuk mund të ...

106 artikuj të ndërlidhur »

Real, Benzema zbulon parashikimin e pabesueshëm

Botasot - parë: 30 min

Karim Benzema ka shkëlqyer të dielën kundër Athletic Bilbao-s, duke shënuar të tre golat në fitoren 3-0 të marrë nga Real Madrid në "Bernabeu". Pas takimit, francezi u kërkoi shokëve të ekipit që ta ...

14 artikuj të ndërlidhur »

Bayern ofron 70 milionë € për pasardhësin e Robben

Botasot - parë: 30 min

FC Bayern Munich ka bërë një ofertë për Federico Cheisa-n. Sipas Corriere dello Sport, bavarezët i kanë ofruar 70 milionë euro Fiorentina-s gjatë pasdites së martë.

Bardhi: Marrëveshja Rama-Basha, e dështuar

Botasot - parë: 40 min

Sekretari i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi i ftuar në emisionin "Tempora" zbuloi se gjatë kohës kur ishte ministër teknik i PD-së, në 2017 nuk ka pasur asnjë kontakt me Edi Ramën, pasi nuk ...

Bufi në mënyrë vullnetare deklarohet t’u mësojë fëmijëve të kthyer nga Siria për letërsinë tonë

Botasot - parë: 51 min

Aktori i pëlqyer, Fatmir Spahiu i njohur si Bufi ka dhënë një ide interesante, kreative dhe mjaftë të qëlluar përmes një postimi në llogarinë e tij Facebook.

2 artikuj të ndërlidhur »

Çelo Hoxha në: Lista, me përgjegjës direkt dhe indirekt

Botasot - parë: 1 orë

“Lista e zezë” e Çelo Hoxhës ishte në fokusin e emisionit “Top Show” të Alban Dudushit në Top Channel mbrëmjen e kësaj të marte. Partizanët, çlirimtare apo kriminelë? 75 vite pas çlirimit të vendit, ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Çelo Hoxha: LANÇ, luftë e gabuar; Tare: Dolëm krah aleatëve fitimtarë

Botasot - parë: 1 orë

I ftuar në studion e “Top Show”-t për të diskutuar mbi debatet e shkaktuara nga libri mbi krimet e komunizmit, me autor Çelo Hoxhën, Mariglen Kasmi replikoi ndaj tij duke thënë se të sulmosh ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Gazmend Kapllani-Brahos: Merremi me budallain dhe nostalgjikun e komunizmit e krimeve të tij

Botasot - parë: 1 orë

Pak ditë më parë, deputeti socialist Spartak Braho i cilësoi Agron Tufën dhe Gazmend Kapllanin “vrasës me pagesë” dhe “pinjollë të ballistëve”. Ky i fundit ka reaguar në “Top Show”, marrë shkas nga ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Deda thotë se Thaçi dhe Vuçiq nuk do të jenë të kënaqur me vendimet e samitit të Berlinit

Botasot - parë: 1 orë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Ilir Deda ka folur në emisionin ‘DPT te Fidani’ në T7 rreth pritjeve nga samiti i Berlinit në të cilin Kosova do të përfaqësohet nga kryeministri Ramush Haradinaj dhe ...

Ti syrin m’ke vrarë

Botasot - parë: 1 orë

Ti syrin m’ke vrarë Tek hidhje hapin n‘trotuar Jo sot, as dje, po një vit më parë. Atëherë me sy t‘përcillja ngrohtësisht Nguroja të t‘flisja e të doja marrëzisht! Ti mendjen ma more, ma mba’ ngujuar ...

Skandali! Si skuqen shalqinjtë brenda 10 orëve

Botasot - parë: 1 orë

Gjatë bisedës me një punonjës sere në Lushnje, “Fiks Fare” zbuloi se bima e shalqirit mund të vilej brenda 10 orëve me anë të ndërthurjeve të disa hormoneve bashkë.

13 artikuj të ndërlidhur »

Aksident pranë Kopshtit Zoologjik në Tiranë, përmbyset automjeti në rrugë

Botasot - parë: 1 orë

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të mbikalimit tek Kopshti Zoologjik në Tiranë. Automjeti që shikoni në fotot dhe videon që noa.al ju sjell më poshtë, është përmbysur duke ...

7 artikuj të ndërlidhur »

MPB: Çështjet e brendshme të BFI-së janë punë e anëtarëve, MPB-ja nuk është e përfshirë

Botasot - parë: 1 orë

Ministria e Punëve të Brendshme përmes një komunikate për media thekson se sot ka ndërhyrë në selinë e Bashkësisë Fetare Islame në Shkup, duke shtuar se nuk kanë konstatuar prishje të qetësisë dhe ...

112 artikuj të ndërlidhur »

Gent Cakaj: Një pjesë e konsujve të nderit nuk i kanë dorëzuar targat, do të merren masa

Botasot - parë: 1 orë

Ministri i Punëve të Jashtme, Gent Cakaj ka thënë se një pjesë e konsujve të nderit nuk i janë përgjigjur thirrjes së dorëzimit të targave. Prandaj, ndaj këtyre do të merren masa për shkak të ...

35 artikuj të ndërlidhur »

“Kobra”: Fisnik Ismaili njeri shumë i besueshëm në Betejën e Koshares, u vendos në bazën e përgjimeve

Botasot - parë: 2 orë

Naser Vllasi, i njohur si komandant “Kobra”, gjatë betejës së Koshares, në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka rrëfyer detaje interesante nga lufta në Kosovë.

13 artikuj të ndërlidhur »

Sela: Në gjykata s’ka rëndësi vepra që ke bërë, por emri dhe mbiemri që mban dhe gjuha që flet

Botasot - parë: 2 orë

Deputeti i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut dhe kryetar i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, përmes një postimi në Facebook, ka komentuar ngjarjet e fundit në vend.

7 artikuj të ndërlidhur »