TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Albeu.com

Nga "Rocky Balboa" te "Boli", kush janë kapot e 2 grupeve mafioze shqiptare të goditura në Itali

Albeu.com - parë: 7 orë

Policia italiane ka vënë në pranga 7 shqiptarë dhe 1 italian të akuzuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Të gjithë të ndaluarit jetonin në qytetin e Komos.

Me këpucë kaubojsash, Kujtim Gjuzi i detyron italianët të bëjnë si do ai (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 7 orë

Deputeti i Kujtim Gjuzi është duke bërë një udhëtim në Itali këto dite duke marrë pjesë në disa konferenca dhe takime të ndryshme. Ai karakterizohet nga stili i veçantë i veshjes, madje sëfundmi me ...

Derbi i Madoninës, disa statistika dhe fakte interesante do t?iu habisin

Albeu.com - parë: 7 orë

Sonte zhvillohet derbi mes Milanit dhe Interit. Më poshtë mund ti lexoni disa fakte dhe statistika interesante në historinë e këtij derbi : Edhe pse janë të ndara nga një rivalitet i fortë, ka ...

41 artikuj të ndërlidhur »

Po transportonin drogë me gomar në Maqedoni, bien në pranga 2 persona

Albeu.com - parë: 7 orë

Policia ka sekuestruar 55 kilogramë droge në fshatin Rrajcë-Sutaj mbrëmjen e së premtes. Lënda po transportohej me kafshë pune nëpërmjet kufirit të gjelbër drejt Maqedonisë së Veriut nga 47-vjeçari ...

13 artikuj të ndërlidhur »

Kim Kardashian heq make up-in dhe tregon shenjat e sëmundjes në trupin e saj (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 7 orë

Kim Kardashian deklaroi disa javë më parë se vuante nga një sëmundje e sistemit imunitar, ndërsa sëfundmi ka hequr make up-in duke fotografuar shenjat në trupin e saj.

15 artikuj të ndërlidhur »

Fillon ndërtimi i shtatores së Kolonel Ahmet Krasniqit në Vushtrri

Albeu.com - parë: 7 orë

Është vënë gurëthemeli i shtatores së Kolonelit Ahmet Krasniqi, në qendër të qytetit të Vushtrrisë. Në ceremoni morën pjesë kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, si dhe dy kandidatët për ...

23 artikuj të ndërlidhur »

Janeva del të martën para Ruskoskës

Albeu.com - parë: 7 orë

Katica Janeva ditën e martë pritet që të jep dëshminë e saj para prokurores Vilma Ruskovska për lëndën ‘Haraç’, ka bërë të ditur avokatja e saj Irena Fërçkovska.

21 artikuj të ndërlidhur »

Ilaçet nga Serbia dhe Bosnja zhduken nga tregu i Kosovës pas taksës

Albeu.com - parë: 7 orë

Barnat të cilat janë importuar në Kosovë nga Serbia dhe Bosnjë e Hercegovina, tashmë janë zëvendësuar plotësisht me importe nga tregjet tjera, thonë autoritetet përgjegjëse nga kjo fushë.

10 artikuj të ndërlidhur »

Anija me tonalat grurë rus mbetet e bllokuar në Durrës

Albeu.com - parë: 7 orë

Bllokohet një anije ruse e ngarkuar me grurë në portin e Durrësit. Sipas burimeve, kompania shqiptare që ka bërë porosinë ka paguar 500 mijë euro tek ndërmjetësi që ka kontaktuar me kompaninë ruse që ...

12 artikuj të ndërlidhur »

18 fakte të jashtëzakonshme që do t?ju bëjnë të ndryshoni mendim për CR7 (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 7 orë

Cristiano Ronaldo e ka dhënë një nga intervistat më të shikuara dhe të ndjera në karrierë përballë gazetarit Piers Morgan. Intervista u publikua të martën, ku tregoi shumë gjëra, duke nisur nga goli ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Njihuni me avokaten më joshëse shqiptare, ofertat marramendëse që i janë propozuar (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 7 orë

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale . Ajo është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri” dhe ka mijëra ndjekës në Instagram.

4 artikuj të ndërlidhur »

I dha fund martesës me "qerosin", reagon për herë të parë Rudina Dembacaj (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 7 orë

Nuk ka zgjatur më shumë se tre vite martesa e aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj Aleks. Pas lajmit në Faxweb.al, ka reaguar dhe vetë aktorja e humorit.

11 artikuj të ndërlidhur »

Babai ngacmonte seksualisht vajzat e tij. ndërhyn fqinji për t'i shpëtuar

Albeu.com - parë: 8 orë

Në fshatin Cernicë të Gjilanit, policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht gruan dhe dy vajzat e tij. I dyshuari 50 vjeçar, me inicialet M.

11 artikuj të ndërlidhur »

Rasti ?Ivanoviç?: Serbia kyç fut BIA-n, zgjeron hetimet në veri

Albeu.com - parë: 8 orë

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç, i cili i ka dalë në mbrojtje të dyshuarit kryesor për vrasjen e Ivanoviçit Millan Radojiçiçit, nënkryetar i Listës Serbe, ka thënë se për ta zbardhur vrasjen e ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Formacionet e mundshme: Supersfida Milan-Inter, Sanchez e nis nga stoli

Albeu.com - parë: 8 orë

Sonte në mbrë mje në orë n 20:45 do të zhvillohet derbi i qytetit të Milanos, mes Milanit dhe Interit. Ky do të jetë derbi i 224 në histori mes këtyre dy klubeve, ku atmosfera në San Siro pritet të ...

?Nusja dhe shtetrrethimi?/ Regjisori: Partia na urdhëroi të xhironim një mbyllje tjetër për filmin

Albeu.com - parë: 8 orë

Ajo njihet ndryshe edhe si vajza që qëndiste muret. E portretizuar nga aktorja Rajmonda Bulku, heroina Liri Gego është pikërisht vajza që u arratis nga shtetrrethimi gjerman në qytet e veshur si nuse.

4 artikuj të ndërlidhur »

Mustafa Nano: Duhet të jemi më të kujdesshëm me Enverin se po na e nxjerrin pedofil, manjak, perverd dhe gay

Albeu.com - parë: 8 orë

Këtë verë, libri i Isuf Kalos “Blloku” ka bërë jehonë të madhe. Libri është një dëshmi e njeriut, i cili ka qenë pranë ish-diktatorit Enver Hoxha për vite me radhë, duke qenë se ishte doktori i tij ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Humbisni 80 fije çdo ditë, 10 fakte të padëgjuara më parë për flokët

Albeu.com - parë: 8 orë

Nuk thonë kot: flokë t"> flokë t janë gjysma e bukurisë! Sidomos tek vajzat! Të gjithë mund të jeni bërë të paktën një herë kurioz për ndonjë detaj interesant që keni parë në flokun tuaj.

8 artikuj të ndërlidhur »

A do i japë dritën jeshile Parisi Maqedonisë? Ja qëndrimi që kanë francezët

Albeu.com - parë: 8 orë

Franca mbetet e pavendosur për miratimin e datës për Maqedoninë e Veriut për fillimin e negociatave të anëtarësimit në BE. Ambasadori francës në Shkup Kristian Timonie, deklaroi se vendi i tij ...

22 artikuj të ndërlidhur »

Superoperacioni, bien në pranga 3 vëllezër

Albeu.com - parë: 8 orë

Finalizohet operacioni policor i koduar"Brebulla" i ndjekur me metoda speciale të hetimit. Operacioni nga DVP Shkodër në bashkëpunim me Prokurorinë për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e ...

11 artikuj të ndërlidhur »