TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Albeu.com

Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, një i plagosur (VIDEO)

Albeu.com - I sapo botuar

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Shkak për aksidentin dyshohet të jetë shpejtësia tej normave të lejuara. Ndërkohë që për pasojë ka mbetur e plagosur një grua, ...

13 artikuj të ndërlidhur »

Angela Martini sjell librin e dytë, rrëqeth me historinë e nënës së saj: Një heroinë (FOTO LAJM)

Albeu.com - I sapo botuar

Pasi hoqi dorë nga modelingu, Angela Martini është shkëputur nga bota e modelingut duke iu përkushtuar tërësisht librit të saj të dytë. Modelja fillimisht tregoi se ky libër do kishte të bënte me ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Pamje të rënda: Benz-i del nga kontrolli dhe përplas çfarë t'i dalë përpara në Kukës (VIDEO)

Albeu.com - parë: 23 min

Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kukës . Sikundër duket dhe në pamje , makina kontrollin dhe pasi hip mbi trotuar merr para gjithçka gjen në tregun ...

31 artikuj të ndërlidhur »

Shkruani bukur, mësoni si të ndryshoni tekstin në WhatsApp

Albeu.com - parë: 43 min

Përdoruesit e WhatsApp mund të përdorin shkrime të ndryshme në tekstet e tyre. Rrjeti social ofron disa "mashtrime", të cilat do i pëlqejnë personave me të cilët shkëmbeni mesazhe.

Dua Lipa feston ditëlindjen, i dashuri e surprizon me një dhuratë të çmuar (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 1 orë

Këngëtarja e njohur, Dua Lipa sot po feston ditëlindjen e 24-të. Duke qenë një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të njohura në botë, padyshim që këngëtarja shqiptare ka marrë dhurata të çmuara ...

23 artikuj të ndërlidhur »

Një "Jaguar" dhe një "Audi" shkaktojnë kaos rrugëve të Londrës (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 1 orë

Një 25 vjeçar është duke luftuar me vdekjen në spital pasi u përfshi në një aksident spektakolar gjatë mbrëmjes së djeshme në rrugët e Londrës ku u përfshin një numër i madh makinash luksoze .

Haradinaj: Albini u mërzit shumë kur dhashë dorëheqjen

Albeu.com - parë: 1 orë

Ramush Haradinaj , kreu i AAK-së dhe ish-kryeministri i Kosovës, ka folur pas seancës për shpërndarjen e Kuvendit. Ai e ka përshëndetur vendimin për shpërbërje.

15 artikuj të ndërlidhur »

Merr fund mëria mes Oriola Marashit dhe Noizyt, modelja shfaqet e veshur me rrobat e tij (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 1 orë

Sherri mes modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy qëndroi për një kohë të gjatë në krye të mediave rozë. Ishte koha kur dukej se Noizy e kishte me shumë qejf Oriolën, duke deklaruar se ajo do të ...

Pronarë kujdes! Kjo është metoda më e re e vjedhjes së makinave luksoze (VIDEO)

Albeu.com - parë: 1 orë

Hajdutët e makinave janë duke perfeksionuar metodat e tyre të vjedhjes. Sëfundmi, kamerat e sigurisë së një shtëpie në Londër kanë kapur momentin kur hajdutët vjedhin pa prekur fare një super makinë ...

Lukaku zbulon prapaskenat: Conte më kërkonte te Juventusi

Albeu.com - parë: 1 orë

Romelu Lukaku ka zbuluar në një kanal live në "Youtube" se trajneri aktual i Interit, Antonio Conte , e kishte kërkuar atë që në kohën kur drejtonte Juventusin. "Ai më donte te Juventusi në 2013-ën.

33 artikuj të ndërlidhur »

Thanë se vodhi Lambo-n 250 mijë euro: Policia bën gafën e madhe me të riun nga Elbasani?! (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 2 orë

Katër ditë më parë, sipas një njoftimi të policisë u raportua se një shtetas nga Elbasani ka vjedhur një mjet tip Lamborghini , me vlerë 250 mijë euro për ta shitur në Gjermani .

2 artikuj të ndërlidhur »

Messi "turpëron" shokët e skuadrës (VIDEO)

Albeu.com - parë: 2 orë

Lionel Messi ka lënë pas dëmtimin duke u rikthyer në stërvitje me me pjesën tjetër të skuadrës . Argjentinasi nuk luajti në ndeshjen e parë ndaj Bilbaos për shkak të një dëmtimi, ndërsa në stërvitjen ...

24 artikuj të ndërlidhur »

Politikani malazez: Të ndërtojmë një mur në kufirin me Shqipërinë dhe Kosovën

Albeu.com - parë: 2 orë

Drejtuesi i Lëvizjes Malazeze për Ndryshim, Nebojsha Medojeviç, ka bërë një deklaratë shokuese. Ai kërkon ngritjen e një muri në kufi me Shqipërinë dhe Kosovën .

12 artikuj të ndërlidhur »

Diell dhe temperatura të nxehta gjatë ditës së sotme

Albeu.com - parë: 2 orë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë edhe erë mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celsius , ndërsa ato ...

23 artikuj të ndërlidhur »

Reagon Prokuroria e Përgjithshme: Pse hoqën dorë nga dosja 184

Albeu.com - parë: 2 orë

Prokuroria e Përgjithshme ka reaguar ditën e sotme duke dhënë një shpjegim të detajuar se pse hoqën dorë nga "dosja 184". Në një njoftim për mediat, janë renditur arsyet e shpalljes së moskopetencës ...

33 artikuj të ndërlidhur »

Zbulohet formacioni i Juventusit për sezonin e ardhshëm, Ronaldo si sulmues "pykë" (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 2 orë

Zbulohet formacioni i Juventusit për sezonin e ardhshëm, Ronaldo si sulmues pykë Juventus është gati për të nisur sezonin e ri me objektiva madhore. Bardhezinjtë do ta nisin të shtunën mbrojtjen e ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Mallkuar ai që mban dy gra, ose ai që martohet me kunatën: Del dokumenti i kishës me 21 mallkimet

Albeu.com - parë: 2 orë

Në fondin e dokumenteve të krijuara prej Arqipeshkvisë së Shkodrës , bie në sy një tekst ku radhiten 21 mallkime për përditshmërinë e njerëzve. Ai mban titullin dygjuhësh “I scomunnicati nel Giovedi ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Greqia lëkundet sërish nga tërmeti (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 2 orë

Një tërmet me magnitudë 3.5 i shkallën Rihter ka lëkundur ditën e djeshme Greqinë. Tërmeti ra rreth orës 12:56 pasditen e të mërkurës në det të hapur të Halkidiki .

6 artikuj të ndërlidhur »

Seks online me 80 vjeçarin, e pësojnë keq vajzat shqiptare në Itali (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 2 orë

Dy vajza shqiptare me banim në Itali, e kanë pësuar keq pasi nuk ishin “ngopur” me paratë që u dërgonte i moshuari me të cilin ato bënin “seks online”.

3 artikuj të ndërlidhur »

Vdiq pasi mësoi arrestimin e së bijës, Janeva shkon në varrimin e nënës

Albeu.com - parë: 2 orë

Kryeprokurorja speciale , Katica Janeva natën kaluar e ka kaluar në Shutkë, pasi që ndaj saj mbrëmë u shqiptua masa e paraburgimit prej 30 ditëve. Ajo ishte involvuar në rastin e quajtur “Reket”, ku ...

261 artikuj të ndërlidhur »