TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Albeu.com

Legjenda e Realit do të bëhet trajner

Albeu.com - parë: 11 orë

Legjenda e Real Madridit , Raul Gonzalez thuhet se ka vendosur të bëhet trajner. Sipas gazetës spanjolle "Marca", Raul do të marrë licencën e tij të trajnerit kur kursi tjetër i elitës i drejtuar nga ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Nuk kanë fund të qeshurat, futbollistët e rinj ja marrin këngës (VIDEO)

Albeu.com - parë: 11 orë

Pas përgatitjeve më dy seanca në ditë, për ndeshjen miqësore të së hënës ndaj Norvegjisë, futbollistët e Kombëtares , duket se kanë kohën e mjaftueshme për t'u argëtuar.

13 artikuj të ndërlidhur »

Skandaloze, Chelsea akuzohet për diskriminin racorë

Albeu.com - parë: 11 orë

Një futbollist, i cili nuk ka dashur që të përmendet me emër, ka thënë se ai me vite të tëra i ishte nënshtruar diskriminimit racor në Chelsea Ish futbollisti i Chelsea ka folur për atë se si ky ...

Limaj harron gazin lotsjellës që mbështetën, bën thirrje për votim

Albeu.com - 20.03.2018

Kryetari i Nismës Socialdemokrate njëherësh edhe zëvendëskryeministër i Kosovës , Fatmir Limaj ka ftuar deputetët e Kuvendit të Kosovës që të bëhen bashke për t’ia dhënë një mundësi vendit.

330 artikuj të ndërlidhur »

A do të marrë Dauti ndonje votë nga "të larguarit"

Albeu.com - 20.03.2018

Daut Haradinaj si duket ka nisur një mision lobimi tek deputetët që janë deklaruar kundër marrëveshjes së kufirit me Malin e Zi. Pas një takimi që ka pasur me Nait Hasanin, deputetin e PDK-së i cili ...

Thaçi e ka mendjen te libri, ende nuk ka reaguar për demarkacionin

Albeu.com - 20.03.2018

Derisa po mbahet seanca për Demarkacionin, Presidenti Hashim Thaçi, nuk ka bërë asnjë koment rreth kësaj çështjeje. Ai është kujdesur të falënderojë ish-kryediplomatin francez, Berndand Kouchner, dhe ...

330 artikuj të ndërlidhur »