shqip.TIME.mk - Showbiz https://sh.time.mk/ shqip.TIME.mkhttps://sh.time.mk/images/LOGO.pnghttps://sh.time.mk/ mk Mon, 20 May 2019 23:12:48 +0000 600 Gjithçka ka një fund: Lamtumira e yjeve të “Game of Thrones” | Telegrafi https://sh.time.mk/c/400956555d/gjithcka-ka-nje-fund-lamtumira-e-yjeve-te-game-of-thrones.html Gjithçka ka një fund: Lamtumira e yjeve të “Game of Thrones” - Telegrafi - 23:52 20/05 Mon, 20 May 2019 21:52:21 +0000 Telegrafi - 23:52 20/05
Gjersa e gjithë bota po përshëndetet me “Game of Thrones”, aktorët gjithashtu po përshëndetën me serialin e famshëm, në të cilën kanë punuar dhe u rritën me të në tetë vitet e fundit.
Albeu.com: Nuk ndalen gabimet në ?Game of Thrones?, detaji që fundos producentët (FOTO LAJM)
Gazeta Express: Episodi i fundit i ‘Game of Thrones’ thyen rekordin e shikueshmërisë
Gazeta Tema: Seriali i famshëm përfundoi. Por “Albanian Game of Thrones”, sapo ka nisur…!
27 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Showbiz
Arnold Schwarzenegger merr vendim, tregon nëse do ta padisë personin që e goditi | Botasot https://sh.time.mk/c/042900fb37/arnold-schwarzenegger-merr-vendim-tregon-nese-do-ta-padise-personin-qe-e-goditi.html Arnold Schwarzenegger merr vendim, tregon nëse do ta padisë personin që e goditi - Botasot - 01:02 21/05 Mon, 20 May 2019 23:02:33 +0000 Botasot - 01:02 21/05
Aktori i njohur, Arnold Schwarzenegger thuhet se nuk do ta padisë personin i cili e goditi gjatë një eventi në Afrikën e Jugut. 71 vjeçari ishte duke biseduar me fansat të shtunën që lamë pas kur një ...
Telegrafi: Schwarzenegger nuk do ta padis personin që e shqelmoi në Afrikën e Jugut
Koha.net: Schwarzenegger nuk ngre akuzë kundër personit që e shqelmoi në Afrikën e Jugut
Telegrafi: Publikohen pamje të reja nga momenti i sulmit ndaj Arnold Schwarzenegger
13 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Showbiz
Vazhdimi i John Wick e largon nga froni “Avengers: Endgame” | Gazeta Express https://sh.time.mk/c/7512cf33a5/vazhdimi-i-john-wick-e-largon-nga-froni-avengers-endgame.html Vazhdimi i John Wick e largon nga froni “Avengers: Endgame” - Gazeta Express - 00:51 21/05 Mon, 20 May 2019 22:51:58 +0000 Gazeta Express - 00:51 21/05
“John Wick: Chapter 3 – Parabellum” e ka larguar “Avengers: Endgame” nga froni duke debutuar në krye të biletarive kinematografike. Vazhdimi më i ri i Keanu Reeves si vrasësi titullar është plasuar ...
Botasot: Vazhdimi i John Wick e largon nga froni “Avengers: Endgame”
Telegrafi: “John Wick 3” heq nga froni “Avengers: Endgame” në javën debutuese
]]>
Showbiz
Afërdita Dreshaj ekspozon linjat trupore në bikini | Telegrafi https://sh.time.mk/c/b3683816ad/aferdita-dreshaj-ekspozon-linjat-trupore-ne-bikini.html Afërdita Dreshaj ekspozon linjat trupore në bikini - Telegrafi - 23:22 20/05 Mon, 20 May 2019 21:22:19 +0000 Telegrafi - 23:22 20/05
Afërdita Dreshajn nuk është paraqitur tash e sa kohë në ndonjë projekt të ri të modës. Megjithatë modelja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme në ...
Zeri: Afërdita Dreshaj në bikini, sjellë foto nga Miami
Gazeta Express: Afërdita provokon për herë të parë në bikine
]]>
Showbiz
Khloe Kardashian godet me fotot e fundit | Gazeta Express https://sh.time.mk/c/2db477ccdc/khloe-kardashian-godet-me-fotot-e-fundit.html Khloe Kardashian godet me fotot e fundit - Gazeta Express - 23:21 20/05 Mon, 20 May 2019 21:21:58 +0000 Gazeta Express - 23:21 20/05
Khloe Kardashian ka bërë makeup si një Barbie për të bërë një fotosesion për “Good American”…por disa fansa kanë ngritur spekulimet se ajo ka bërë operacion plastik Ajo është duke promovuar linjën e ...
Botasot: Khloe tregon nëse do të martohet përsëri
Telegrafi: Pas tradhtisë që iu bë nga i dashuri i saj, Khloe Kardashian: Jam fokusuar në mendje, trup dhe shpirt
Botasot: Khloe Kardashian shkëlqen sërish
5 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Showbiz
Jonida Maliqi pas ‘Eurovizion’: Një nga momentet më të lumtura | BalkanWeb https://sh.time.mk/c/32c2028252/jonida-maliqi-pas-eurovizion-nje-nga-momentet-me-te-lumtura.html Jonida Maliqi pas ‘Eurovizion’: Një nga momentet më të lumtura - BalkanWeb - 19:11 20/05 Mon, 20 May 2019 17:11:54 +0000 BalkanWeb - 19:11 20/05
Jonida Maliqi u rendit e 18-ta në finalen e festivalit më të rëndësishëm europian, Eurovizion. Ajo e përfaqësoi denjësisht Shqipërinë me këngën ‘Ktheju Tokës’, e cila fitoi zemrat e publikut në mbarë ...
Telegrafi: E lidhur me një nga binjakët e Al Pazar, flet Jonida Maliqi
SOT: U përfol se është e lidhur me aktorin e njohur, flet për herë të parë Jonida Maliqi
Botasot: Dy vite pas divorcit, një Romeo hyn në jetën e Jonida Maliqit. Aktori i humorit jep shenjën e parë për lidhjen e përfolur
39 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Showbiz
Granit Xhaka me postim emocional për babain e tij | Flaka https://sh.time.mk/c/bd8c43d41d/granit-xhaka-me-postim-emocional-per-babain-e-tij.html Granit Xhaka me postim emocional për babain e tij - Flaka - 21:32 20/05 Mon, 20 May 2019 19:32:24 +0000 Flaka - 21:32 20/05
Granit Xhaka është duke kaluar momente të lumtura në jetën personale ashtu dhe në atë profesionale. Mesfushori shqiptar i Arsenalit, dje ka njoftuar se do të bëhet baba për herë të parë ndërsa sot ai ...
ABC News: Granit Xhaka, ylli i Arsenalit njofton lajmin e bukur
Telegrafi: Urimi i Granit Xhakës për ditëlindjen e babait: Për ty do ta jepja jetën
Gazeta Express: Urimi i Xhakës për babanë që do t’jua thyejë zemrën: Sa vuaj kur të shoh duke u plakur
23 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Showbiz
Largohet përgjithnjë nga Topi? Arbana Osmani sqaron njëherë e mirë | Mapo https://sh.time.mk/c/432632f859/largohet-pergjithnje-nga-topi-arbana-osmani-sqaron-njehere-e-mire.html Largohet përgjithnjë nga Topi? Arbana Osmani sqaron njëherë e mirë - Mapo - 21:02 20/05 Mon, 20 May 2019 19:02:07 +0000 Mapo - 21:02 20/05
Moderatorja e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani publikoi pak orë më parë një foto në të cilën shkruante “Ditët e fundit në Top”, duke krijuar kështu dyshime të forta se do të ...
Telegrafi: Ndryshime në karrierën e Arbana Osmanit
Botasot: “Ditët e fundit në Top Channel”, Arbana Osmani befason me postimin
SOT: Do largohet përfundimisht nga ‘Top Channel’? Flet më në fund Arbana Osmani dhe zbulon gjithçka
13 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Showbiz
Ja me çfarë emri e thërret Marina Vjollca Getin | Zeri https://sh.time.mk/c/6069399a37/ja-me-cfare-emri-e-therret-marina-vjollca-getin.html Ja me çfarë emri e thërret Marina Vjollca Getin - Zeri - 22:52 20/05 Mon, 20 May 2019 20:52:19 +0000 Zeri - 22:52 20/05
Marina dhe Geti janë ndër çiftet më të pëlqyera të Estradës. Marina Vjollca para disa ditëve festoj ditëlindjen e saj dhe si duket ajo ka zgjedhur qytetin e Venedikut t’i kalojë disa ditë pushime me ...
Gazeta Express: Kështu e therret Marina Getin, si Loredana Mozikun
Albeu.com: Ishte Loredana ajo që i drejtohej Mozzikut kështu, tani e bën dhe Marina (FOTO LAJM)
]]>
Showbiz
Këto foto tregojnë çfarë trashaluqe është Enca | Gazeta Express https://sh.time.mk/c/baad2bbf19/keto-foto-tregojne-cfare-trashaluqe-eshte-enca.html Këto foto tregojnë çfarë trashaluqe është Enca - Gazeta Express - 22:51 20/05 Mon, 20 May 2019 20:51:57 +0000 Gazeta Express - 22:51 20/05
Ajo lansoi gjatë vikendit këngën me këngëtarin e tallavasë, Muharrem Ahmeti, “Hajde”. Por, Enca duket se ka probleme serioze me trashësi Lajmet për të qenit në peshë të këngëtares Enca Haxhiu nuk ...
SOT: I fut pirunin dhe thikën gjoksit, Enca tërbon reperin e njohur
Botasot: Çmendet Enca, e “ha” gjoksin e vet me thikë e pirunë
Mapo: Enca nxjerr videon epshndjellëse, tërbohet reperi: C*ca e djathtë…
7 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Showbiz