shqip.TIME.mk - Argëtim https://sh.time.mk/ shqip.TIME.mkhttps://sh.time.mk/images/LOGO.pnghttps://sh.time.mk/ mk Fri, 19 Jul 2019 07:36:23 +0000 600 “Më mungon”/ Arbana Osmani i shpreh publikisht dashurinë, Eduarti i kthen përgjigjen romantike (FOTO) | SOT https://sh.time.mk/c/845259c696/me-mungon-arbana-osmani-i-shpreh-publikisht-dashurine-eduarti-i-kthen-pergjigjen-romantike-foto.html “Më mungon”/ Arbana Osmani i shpreh publikisht dashurinë, Eduarti i kthen përgjigjen romantike (FOTO) - SOT - 09:35 19/07 Fri, 19 Jul 2019 07:35:25 +0000 SOT - 09:35 19/07
Prej kohësh në media është përfolur për një lidhje mes moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit, Eduart Grishaj. Ndonëse dyshja nuk kanë folur lidhur me këtë, ata janë kapur ‘mat’ nëpër rrugët e ...
Gazeta Express: “Më mungon”, Arbana i shpreh publikisht dashurinë Eduartit
Albeu.com: Ku është ajo është dhe ai, Arbana dhe Eduarti "mat" për të disatën herë (FOTO LAJM)
Zhurnal: Arbana e lumtur pranë Jonit të vogël
10 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Argëtim
Ç’do ndodhë me emisionin ‘Xing’? Ermal Mamaqi flet për largimin nga ‘Tv Klan’ | SOT https://sh.time.mk/c/94349f0f23/c-do-ndodhe-me-emisionin-xing-ermal-mamaqi-flet-per-largimin-nga-tv-klan.html Ç’do ndodhë me emisionin ‘Xing’? Ermal Mamaqi flet për largimin nga ‘Tv Klan’ - SOT - 08:55 19/07 Fri, 19 Jul 2019 06:55:18 +0000 SOT - 08:55 19/07
Ditët e fundit në shtypin rozë është përfolur për një largim të mundshëm të Ermal Mamaqit nga Tv Klan. Lidhur me këto, moderatori ka folur vetë. Mamaqi ishte i ftuar në emisionin “3-shat”, ku ndër të ...
Albeu.com: A do largohet "Xing-u" nga Klani, Ermal Mamaqi flet për herë të parë
SOT: Çfarë ndodhi? Nxehet keq situata, Ermal Mamaqi shtyn me nerva moderatorin e njohur (VIDEO)
Botasot: Ermal Mamaqi flet për largimin nga Klan dhe a do vazhdojë më “Xing”
5 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Argëtim
Kosovarët bojkotojnë Ulqinin | Gazeta Express https://sh.time.mk/c/f1cad741a4/kosovaret-bojkotojne-ulqinin.html Kosovarët bojkotojnë Ulqinin - Gazeta Express - 08:55 19/07 Fri, 19 Jul 2019 06:55:01 +0000 Gazeta Express - 08:55 19/07
Plazhi i Madh ose në të folurën ulqinake: Plazha Madhe, edhe pse bregdeti më i frekuentuar nga kosovarët për shumë vite me radhë, sivjet nuk mund të thuhet një gjë e tillë.
Zeri: Kosovarët bojkotojnë Ulqinin, kjo është arsyeja
Portalb: 6 plazhet më romantike në Itali
Lajmi.net: Kosovarët bojkotojnë Ulqinin, kjo është arsyeja
4 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Argëtim
Instagram do heqë numrin e “like”-ve në postime | Mapo https://sh.time.mk/c/4e557290b0/instagram-do-heqe-numrin-e-like-ve-ne-postime.html Instagram do heqë numrin e “like”-ve në postime - Mapo - 08:35 19/07 Fri, 19 Jul 2019 06:35:14 +0000 Mapo - 08:35 19/07
Instagram do t’ju heqë mundësinë për të parë numrin e “Like” në postime. Rrjeti social e ka nisur testin në vende të ndryshme. Ju gjithsesi mund të jepni pëlqimin tuaj në një përmbajtje të caktuar, ...
Portalb: Instagrami vjen me një risi dhe jo të gjithë janë të lumtur për këtë fakt
Telegrafi: Instagram po e zgjeron testimin e largimit të pëlqimit të fotografive
SOT: Ndaloi së funksionuari gjatë natës, Instagram sjell ndryshimin që nuk do ju pëlqejë aspak
20 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Argëtim
Sot feston ditëlindjen Blero, ja sa vite ka mbushur këngëtari | Botasot https://sh.time.mk/c/47cbfa2f73/sot-feston-ditelindjen-blero-ja-sa-vite-ka-mbushur-kengetari.html Sot feston ditëlindjen Blero, ja sa vite ka mbushur këngëtari - Botasot - 08:35 19/07 Fri, 19 Jul 2019 06:35:26 +0000 Botasot - 08:35 19/07
Këngëtari i njohur shqiptar Blero njihet për publikun si një këngëtar mjaft i pëlqyer për llojin e muzikës që këndon. Ai së fundmi po e publikon albumin e ri të titulluar ‘6 copë jetë’ ku çdo ditë po ...
Lajmi.net: Blero publikon këngë e radhës “A thu baby”
Telegrafi: “A thu baby”, kënga e radhës nga Blero
Zhurnal: Sot feston ditëlindjen Blero, ja sa vite ka mbushur këngëtari
8 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Argëtim
Enca nuk përmbahet më, tregon ç’bën në shtrat me të dashurin | Gazeta Express https://sh.time.mk/c/2ea126bc87/enca-nuk-permbahet-me-tregon-c-ben-ne-shtrat-me-te-dashurin.html Enca nuk përmbahet më, tregon ç’bën në shtrat me të dashurin - Gazeta Express - 08:35 19/07 Fri, 19 Jul 2019 06:35:03 +0000 Gazeta Express - 08:35 19/07
Prej disa ditësh Enca ka njoftuar se po vjen me videoklip të ri dhe fansat po e presin me padurim. Kënga do të publikohet nesër dhe mban titullin “Xheloz”.
Zeri: Nuk ndalet Enca: Provokon fansat me fotografinë e fundit nga shtrati
Zhurnal: Një sekretaresh joshëse si Enca Haxhia, provokon nga zyrja
Botasot: Enca nuk përmbahet më, tregon ç’bën në shtrat me të dashurin
14 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Argëtim
Modelja shqiptare tjetër gjë nuk di, me foto provokative merret çdo ditë! | Botasot https://sh.time.mk/c/aae4b35668/modelja-shqiptare-tjeter-gje-nuk-di-me-foto-provokative-merret-cdo-dite.html Modelja shqiptare tjetër gjë nuk di, me foto provokative merret çdo ditë! - Botasot - 08:35 19/07 Fri, 19 Jul 2019 06:35:26 +0000 Botasot - 08:35 19/07
Oriola Marashi vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të përfolura aktualisht. Marashi gëzon një bukuri natyrale dhe nuk heziton ta tregojë atë. Por, modelja në fjalë kohën e fundit dukshëm ka shtuar ...
Gazeta Tema: FOTOT: “Të pasmet në plan të parë”, modelja shqiptare tregon asetet
Telegrafi: Oriola Marashi vë në plan të parë hiret e saj
Botasot: Oriola Marashi vë në plan të parë hiret e saj
4 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Argëtim
Bradley dhe Irina të ndarë por bashkë për kujdestarinë e vajzës | BalkanWeb https://sh.time.mk/c/ec7cb2d740/bradley-dhe-irina-te-ndare-por-bashke-per-kujdestarine-e-vajzes.html Bradley dhe Irina të ndarë por bashkë për kujdestarinë e vajzës - BalkanWeb - 07:55 19/07 Fri, 19 Jul 2019 05:55:03 +0000 BalkanWeb - 07:55 19/07
Edhe pse janë ndarë me njëri tjetrin, Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë të vendosur të sillen si dy prindër të mirë për vajzën e tyre 2 vjeçe. Çifti i njohur kanë arritur në një marrëveshje lidhur ...
Botasot: Bradley Cooper dhe Irina Shayk me një vendim të ri
Mapo: Irina Shayk, e lumtur në krah të një mashkulli simpatik (Foto)
Botasot: Irina Shayk një muaj pas ndarjes në krahët e drejtorit të British Vogue
23 artikuj të ndërlidhur »
]]>
Argëtim
Afrona Dika e uron në mënyrë të veçantë Bleron për ditëlindje | Telegrafi https://sh.time.mk/r/NONE/5938da31ec/afrona-dika-e-uron-ne-menyre-te-vecante-bleron-per-ditelindje.html Afrona Dika e uron në mënyrë të veçantë Bleron për ditëlindje - Telegrafi - 08:25 19/07 Fri, 19 Jul 2019 06:25:22 +0000 Telegrafi - 08:25 19/07
Sot (e premte), këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi, feston ditëlindjen e 41-të. Me këtë rast ai ka pranuar një sërë urimesh nga miqtë, familjarët dhe kolegët e tij.
]]>
Argëtim
E pabesueshme! Ҫfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Mimoza Shkodrës | Zhurnal https://sh.time.mk/c/db33d330d7/e-pabesueshme-ҫfare-ka-ndodhur-keshtu-me-fytyren-e-mimoza-shkodres.html E pabesueshme! Ҫfarë ka ndodhur kështu me fytyrën e Mimoza Shkodrës - Zhurnal - 09:35 19/07 Fri, 19 Jul 2019 07:35:08 +0000 Zhurnal - 09:35 19/07
Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare. Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ...
Telegrafi: Mimoza Shkodra fillon pushimet, këngëtarja merr poza në bikini
]]>
Argëtim