TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Category :

Tërmetet/ Edi Rama mbledh qeverinë dhe merr situatën në dorë, përgëzon mjekët

Medial - parë: 1 orë

TIRANË Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin.

580 artikuj të ndërlidhur »

Tërmetet/ Edi Rama mbledh qeverinë dhe merr situatën në dorë, përgëzon mjekët

BalkanWeb - parë: 1 orë

TIRANË Pak para mesnatës kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Tiranë dhe ka mbledhur qeverinë në një mbledhje të jashtëzakonshme për situatën pas tërmetit të fuqishëm që goditi sot vendin.

580 artikuj të ndërlidhur »

Adrian Çollaku: Vjosa Osmani konsistente në qëndrimin kundër PDK-së

Botasot - parë: 1 orë

Analisti politik Adrian Çollaku ka thënë se kandidatja nga Lidhja Demokratike e Kosovës për kryeministre, Vjosa Osmani, ka një konsistencë në qëndrimin e saj kundër Partisë Demokratike të Kosovës.

74 artikuj të ndërlidhur »

Kjo është deklarata e Valverdes pas humbjes nga Granada

Botasot - parë: 1 orë

Barcelona u shokua sonte nga Granada, për ta regjistruar kështu edhe humbjen e dytë në kampionat këtë edicion. Katalunasit u mposhtën 2-0 nga skuadra që tashmë kryeson renditjen tabelare në La Liga.

28 artikuj të ndërlidhur »

Konte: Fitore e merituar, Lukaku mund të bëjë edhe më shumë!

InfoSport - parë: 1 orë

Inter ka hedhur në tapet Milan-in në derbi dhe ka marrë toren e katërt radhazi në katër javët e para të kampionatit. Trajneri i zikaltërve, Antonio Conte, e ka komentuar toren e arritur në derbi në ...

70 artikuj të ndërlidhur »

Andrra mahnitë të gjithë me pamjen e saj në dasmën e Afronës dhe Bleros

InfoKosova - parë: 1 orë

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë prezent në dasmën e Afrona Dikës dhe Blero Muharremit. Bukuroshja Andërr e ka bërë me dije se ajo po qëndron e po kënaqet në këtë dasmë.

39 artikuj të ndërlidhur »

SHBA forcon sanksionet ndaj Iranit, mënjanon veprimet ushtarake

Gazeta Express - parë: 1 orë

Presidenti Donald Trump ka njoftuar sanksione të reja ndaj bankës kombëtare të Iranit, duke i quajtur ato si sanksionet më të ashpra të vendosura ndaj një vendi.

85 artikuj të ndërlidhur »

Gjithçka që ndodhi këtë të shtunë pas pesë tërmeteve që goditën Shqipërinë – momente frike, panik, rreth 70 të lënduar ...

Telegrafi - parë: 1 orë

Të shtunën pasdite, Shqipëria u godit nga një prej tërmeteve më të forta të tre dekadave të fundit. Tërmeti është regjistruar rreth 6 kilometra larg Durrësit , por ai është ndjerë edhe në Prishtinë, ...

580 artikuj të ndërlidhur »

Nxirren armët në Fushë-Krujë, qëllohen dy persona, kush është femra që ka mbetur e plagosur (EMRAT)

SOT - parë: 1 orë

Dy persona janë plagosur me armë zjarri pak para mesnatës në Nikël të Fushë Krujës. Mësohet se të plagosurit sapo kanë mbërritur në Spitalin e Traumës.

10 artikuj të ndërlidhur »

Disa truqe me tharëse flokësh që do iu lënë me gojë hapur

Lajmi.net - parë: 1 orë

Këtu i gjeni disa nga truqet me tharëse të flokëve që do ju lenë pa fjalë. Kur fëmijët e juaj përdorin ‘ngjitës’ apo tatuazhe të përkohëshme dhe i vendosin ato nëpër të gjithë shtëpinë, duke bërë ...