TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Category :

Tërmetet shkundën vendin, Sandër Lleshaj: Në terren janë 2200 forca policie, po evidentojmë dëmet

BalkanWeb - parë: 1 orë

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka raportuar për situatën e krijuar pas tërmeteve që preken vendin pasditen e sotme. Gjatë mbledhjes së jashtëzakonshme të qeverisë, ministri Lleshaj bëri publike ...

580 artikuj të ndërlidhur »

Rama me qeverinë për tërmetet: Ka funksionuar në kohë reale i gjithë sistemi i emergjencave

Medial - parë: 1 orë

TIRANË Kryeministri Edi Rama tha në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë në mesnatë se ka ndjekur situatën pas tërmeteve duke konstatuar se ka funksionuar në kohë reale i gjithë sistemi i ...

28 artikuj të ndërlidhur »

Nuk ka qetësi, sërish lëkundje të forta tërmeti. Ja sa ishte magnituda

BalkanWeb - parë: 1 orë

Sërish lëkundje e fortë tërmeti në vend. Sipas të dhënave nga Qendra Sizmologjike Mesdhetare Europiane, tërmeti ka qenë në detin Adriatik, 2 km në Juglindje të Durrësit me një magnitudë relativisht ...

580 artikuj të ndërlidhur »

Rama me qeverinë për tërmetet: Ka funksionuar në kohë reale i gjithë sistemi i emergjencave

BalkanWeb - parë: 1 orë

Kryeministri Edi Rama tha në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë në mesnatë se ka ndjekur situatën pas tërmeteve duke konstatuar se ka funksionuar në kohë reale i gjithë sistemi i emergjencave.

28 artikuj të ndërlidhur »

Vjen një tjetër koment për takimin Kurti-Qosja: Maxharraj kritikon ashpër Rexhep Qosjen

Botasot - parë: 1 orë

Para dy ditësh Albin Kurti u shfaq në krah të akademikut që vetëm rrogën e merr si i tillë, Rexhep Qosjen. Ndërsa, takimin e kandidatit për kryeministër të Kosovës nga radhët e VV-së, Albin Kurti me ...

32 artikuj të ndërlidhur »

Vedat Muriqi nuk ndalet, gol dhe asist në fitoren e Fenerbahçes (VIDEO)

InfoSport - parë: 1 orë

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi ka shënuar gol dhe ka dhënë asisit në fitoren 2-1 të Fenerbahçes ndaj Ankaragucu, për kampionatin turk. Skuadra mysafire shënoi në fillim, ndërsa brenda pjesës së ...

15 artikuj të ndërlidhur »

Super Kasami bënë që Sioni të fluturojë (VIDEO)

InfoSport - parë: 1 orë

Strugani Pajtim Kasami ka vazhduar formën e mirë dhe golat me skuadrën e Sionit në Superligën e Zvicrës. Falë dopietës të futbollistit shqiptarë, Sioni morri fitore 3:1 në udhëtim te Ksamaksi, në ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Suarez: Humbje shqetësuese – ne jemi Barca, duhet ta fitojmë çdo ndeshje

Telegrafi - parë: 1 orë

Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë ...

Tjetër tërmet, lëkundjet zgjasin disa sekonda

Top Channel - parë: 1 orë

Një tjetër tërmet është dëgjuar para pak sekondave. Lëkundjet ishin të forta dhe zgjatën disa sekonda. Raportohet se këto janë postlëkundjet që vijnë pas lëkundjes së madhe që kanë ndodhur në orën ...

580 artikuj të ndërlidhur »

LAJMI I FUNDIT: Shqipëria nuk gjen paqe, regjistrohet sërish tërmet i fuqishëm

Gazeta Tema - parë: 1 orë

Një tjetër tërmet i fuqishëm është ndjerë vetëm disa minuta më parë në kryeqytet. Sipas raportimeve paraprake lëkundjet e forta janë ndjerë në gjithë ...

580 artikuj të ndërlidhur »