TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Category :

Haradinaj nesër pret një delegacion nga Britania e Madhe

Medial - parë: 19 min

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj nesër do të takohet me një delgacion nga Britania e Madhe. Pjesë e delgacionit do të jenë Andreë Page, Shef i Departamentit për Ballkanin Perendimor si dhe ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Deputetja e VV-së i quan skandaloze reagimet e Haradinajt dhe Bytyqit ndaj vendimit të KSHC-së

Lajmi.net - parë: 19 min

Sipas deputetes Nagavci, reagimet janë kërcënim serioz, jo vetëm për anëtarët e KSHC-së, por për zhvillimet në arsim, për cilësinë dhe të ardhmen e të rinjve e fëmijëve tanë, përcjell lajmi.net.

61 artikuj të ndërlidhur »

Skuadra e The New Saints ndihet rehat në Kosovë, publikojnë foto interesante të Prishtinës

Zeri - parë: 19 min

Kampioni uellsian, The New Saints ka arritur gjatë ditës së sotme në Kosovë. Feronikeli dhe TNS do ta zhvillojnë ndeshjen e dytë në kuadër të rrethit të parë të eliminatoreve të Ligës së Kampionëve ...

29 artikuj të ndërlidhur »

Me bikini të kuqe dhe super të vogla, modelja seksi “ndez” Mykonosin, kapet ‘mat’ me partnerin (FOTO)

SOT - parë: 19 min

Alessandra Ambrosio dhe Nicolo Oddi kanë rreth dy vite që dalin bashkë dhe së fundmi dëshmuan se janë ende në periudhën e muajve të mjaltit. Çifti është fotografuar të shtunën në plazh, në Mykonos.

5 artikuj të ndërlidhur »

Ambasada turke kujton 3-vjetorin e grushtit te shtetit

Medial - parë: 19 min

Pesembedhjete korriku shenon diten e fitores se demokracise per shteti turk. Ambasada turke ne Shqiperi sot ka bere nje marshim te heshtur, per te perkujtuar tre vjetorin e grushtit te shetit ne ...

Isaac Carew ‘thumbon’ Dua Lipën me postimin e bërë

Lajmi.net - parë: 19 min

Pas ndarjes me Isaac, Dua nuk ka humbur kohë fare e ka gjetur të dashurin e ri menjëherë e kjo si duket ka nevrikosur kuzhinierin, shkruan lajmi.net. Britaniku ka bërë disa postime në rrjetin social ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Nagavci: Reagimet e krerëve shtetërorë për mos-akreditim të universiteteve publike, kërcënim serioz

Koha.net - parë: 19 min

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci ka theksuar se reagimet e kryeministrit Haradinaj dhe ministrit Bytyqi ndaj vendimit të Këshillit Shtetëror të Cilësisë, janë sa skandaloze aq edhe ...

61 artikuj të ndërlidhur »

Policia sekuestron kompjuterin e Boki 13 dhe të djalit të Katica Janevës

Tetova Sot - parë: 19 min

Gjatë kontrollit në 1TV, policia ka sekuestruar kompjuterin e punës të Bojan Jovanovskit ndryshe i njohur si “Boki 13”, gjithashtu policia ka sekuestruar edhe kompjuterin e djalit të Prokurores ...

42 artikuj të ndërlidhur »

Xhaka kapiten i Arsenalit, por tifozët nuk duan (VIDEO)

Albeu.com - parë: 20 min

Granit Xhaka do ta mbajë shiritin e kapitenit në Arsenal, mir ai nuk e ka edhe përkrahjen e tifozëve. Aaron Ramsey, Petr Cech u larguan nga skuadra , kjo bëri që Xhaka të marrë rolin e kapitenit tek ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Policia bastis edhe shtëpinë e prokurores Lile Stefanova

Ina - parë: 20 min

Në kuadër të hetimeve të hapura nga Prokuroria për krim të organizuar dhe korrupsionit në lidhje me shantazhim dhe shpërblimin për ndërmjetësim të paautorizuar për ndikim dhe pastrim parash, është ...

7 artikuj të ndërlidhur »