Showbiz

Leonora Poloska rikthehet në muzikë, kjo është kënga e saj e re

InfoKosova - parë: 57 min

Këngëtarja e njohur pas një pauze relativisht të gjatë u rikthye sërish në muzikë. Leonora Poloska ka publikuar këngën e saj të re. Pas një mungese tejet të gjatë në showbizin shqiptarë, Leonora ...

12 artikuj të ndërlidhur »

Ronela Hajati tregon kompleksin që ka me veten dhe befason të gjithë

Lajmi.net - parë: 2 orë

Këtë të mërkurë në “Soiree” me Jonida Shehun ishte e ftuar këngëtarja e njohur Ronela Hajati, e cila foli për këngën e saj më të re “MVP” dhe rreth projekteve që ka sjellë ndër vite.

8 artikuj të ndërlidhur »

Rita Ora vazhdon të rrëmbejë vëmendjen në xhirimet e filmit “Twist”, shqiptarja gati të rikthehet sërish si aktore

Telegrafi - parë: 2 orë

Ajo ka siguruar tashmë një rol shumë të rëndësishëm në filmin e ri, “Twist”, që do të jetë ripërpunim i romanit të famshëm të shkrimtarit Charles Dickens.

22 artikuj të ndërlidhur »

Dua paralajmëron rikthimin në muzikë, publikon sërish pamje nga ‘traileri’ i klipit të ri

Lajmi.net - parë: 5 orë

Fshiu të gjitha postimet në rrjete sociale e më pas u rikthye fuqishëm me një video me skena të ‘nxehta’, shkruan lajmi.net. I fuqishëm duket se do të jetë edhe rikthimi i saj në muzikë pasi kjo ...

28 artikuj të ndërlidhur »

U largua nga 'Digitalb' pas 10 vitesh, Jonida Vokshi zbulon projektin e ri ku do marrë pjesë (VIDEO)

SOT - parë: 4 orë

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “Digitalb”. Ajo rrëfeu se nuk kishte qenë aspak vendim i lehtë për të, mirëpo renditi ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Dymbëdhjetë filmat, buxheti i të cilëve ishte shumë i vogël por ia dolën të befasojnë duke fituar miliona

Telegrafi - parë: 1 orë

Në industrinë e filmit, paraja ka rëndësi, por jo gjithmonë. Regjisorët premtues mund të kalojnë vite duke u përpjekur të marrin financa të mjaftueshme për të sjellë idetë e tyre në jetë, por ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Xhesika Berberin e “mbulojnë” me trëndafila

Lajmi.net - parë: 1 orë

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi, është “mbuluar” me trëndafila, shkruan lajmi.net. Ajo e ka publikuar një foto në të cilën tregon tre buqeta të mëdha të cilat ia kanë dhuruar, mirëpo nuk ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Kur ta don ta don, Bebe Rexha i fiton 5200 dollarë në kumar

Gazeta Express - parë: 3 orë

Bebe Rexha ka fituar 5200 dollarë në kumar në Las Vegas dhe pas kësaj i ka gostitur me një drekë shokët e saj…kurse kënga e saj për filmin ku luan Angelina Jolie, Meleficent, ka arritur të kryesojë ...

22 artikuj të ndërlidhur »

Kështu u befasua Soni Malaj me rastin e ditëlindjes

Lajmi.net - parë: 3 orë

Këngëtarja Soni Malaj sot e ka festuar ditëlindjen dhe kjo datë e veçantë e gjeti në punë, në ambientin ku ajo thotë se krijohet arti muzikor, shkruan lajmi.net.

6 artikuj të ndërlidhur »

Fansat nuk i besojnë format e Adelina Tahirit: Beli yt është ky??

Botasot - parë: 2 orë

Adelina Tahiri e ka “bombarduar“ Instagramin së fundi me foto e momente filmike të shkëputura nga kënga e saj e re, e mban titullin “ Hile, hile“. Por për “hile “ e akuzojnë ndjekësit edhe vetë ...

9 artikuj të ndërlidhur »

Greta publikon pamje nga klipi i ri “Për ty po pi”

Lajmi.net - parë: 2 orë

Këngëtarja Greta Koçi e ka në ‘furrë’ projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Për ty po pi”, titullohet kënga e cila do të vijë e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip shumë ...

7 artikuj të ndërlidhur »

I dedikoi këngë Justin Bieber, Hailey “kërcënon” Selena Gomez: Do të të vras

Alsat - parë: 5 orë

Dedikimi i përfolur i Selena Gomez ndaj Justin Bieber nuk i ka pëlqyer aspak modeles Hailey. Në projektin e ri muzikor, të titulluar “Lose You to Love Me”, thuhet se këngëtarja flet për dashurinë që ...

13 artikuj të ndërlidhur »

Gashi paralajmëron projektin e ri ‘Mr.Ferrari’

Botasot - parë: 1 orë

Reperi me prejardhje shqiptare, emri i vërtetë i të cilit është Labinot ‘Larry’ Gashi, e që njihet me emrin artistik ‘Gashi’ është mjaft i popullarizuar në skenën muzikore ndërkombëtare.

Stresi publikon foton e vjetër, s?heq dorë nga debulesa për Sali Berishën (FOTO LAJM)

Albeu.com - parë: 3 orë

Stresi së fundmi është në qendër të medieve rozë për jetën e tij private. Në Instastoryn e tij reperi ka publikuar një foto , me të cilën nuk bën dedikim as për ish-të fejuarën, as për ndonjë ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Getinjon nuk e keni parë asnjëherë të veshur kaq elegant

Lajmi.net - parë: 3 orë

Reperin Getinjo e kemi parë të veshur me një stil krejt ndryshe, madje shumicën e kohës tejet sportiv, shkruan lajmi.net. Mirëpo pothuajse asnjëherë atë nuk e kemi parë të veshur me kostum elegant.

Reperi Buta bie në koma? Kjo është e vërteta!

Zeri - parë: 5 orë

Ditën e djeshme në media qarkulloi një foto e një personi në koma, ku aludohej si ishte reperi i njohur shqiptar, Buta. Të shqetësuar fansat e reperit shpërndanë foton në rrjetet e tyre sociale duke ...

"Kush e di sa do më donin shokët e batalionit", biznesmeni Elton Ilirjani pozon pranë Varrezave të Dëshmorëve në Pezë, u bën pyetje epike ndjekësve

SOT - parë: 8 orë

Biznesmeni Elton Ilirjani është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar të momentit që kur pranoi hapur prirjet e tij seksuale. Së fundmi ai ka publikuar disa foto në Instagram, ku ka pozuar ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Habit Rihanna, fotografohet në ditëlindjen e Drake

Durres Lajm - parë: 2 orë

Kohë më parë, reperi i njohur Drake ka bërë publikisht një deklaratë ku shprehej se kishte ndjenja për këngëtaren nga ishujt Barbados, Rihanna. Që prej atij momenti mediat e huaja kanë qenë të ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Zhvishet sërish në Dubai, kësaj radhe gati të tregoj pjesët intime

Botasot - parë: 4 orë

Chloe Ferry ka treguar figurën e saj ekstravagante në një veshje me bikine gjatë një pasdite ne Dubai. Ajo nuk është e huaja për të treguar fizikun e saj nëpër veshjet e detit.

5 artikuj të ndërlidhur »

12 ditë pas lindjes së djalit, Sara Hoxha bën gjestin human për nënat e reja

Botasot - parë: 9 orë

Vetëm 12 ditë më parë, Sara Hoxha mirëpriti në jetë djalin e saj të dytë që ajo dhe bashkëshorti Ledion Liço vendosën ta quanin Roman. Ndonëse lindi më herët seç ishte parashikuar, vogëlushi Roman ...

5 artikuj të ndërlidhur »
Më të rejatMarketingContact