Argëtim

Dy të rinj dhunuan bustin e Françesk Radit, Rozana Radi reagon ashpër: Nuk di në cilën fytyrë t’ju pështy

SOT - parë: 28 min

Ditën e sotme në rrjetet sociale është shpërndarë me shpejtësi një video, në të cilën dy të rinj shihen duke dhunuar bustin e artistit të ndjerë, Françesk Radi.

7 artikuj të ndërlidhur »

Horoskopi 16 korrik 2019

Albeu.com - parë: 18 min

Dashi Kjo e martë do të jetë e mbushur me tensione dhe diskutime, si në sferën sentimentale edhe në atë profesionale. Gjithçka për shkak të ndikimit të Saturnit.

Lumi B, DJ PM e Dagz do ti shohim në festivalin “Sunny Hill”

Telegrafi - parë: 58 min

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gushtë të këtij viti. Teksa po afrohemi tek dita e fillimit të festivalit muzikor, “Sunny Hill”, organizatorët po vazhdojnë të ...

14 artikuj të ndërlidhur »

“Do të nxjerr emrin, mos vazhdo”, Rike Roçi publikon bisedën me fansin e fiksuar keq pas saj

Botasot - parë: 28 min

Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Rike Roçi, ka ditur se si të qëndrojë në qendër të vëmendjes, edhe pas përfundimit të reality show-t. Në profilin e saj në “Instagran”, Rike ka arritur që të ...

Showbiz

Aktorja shumë e njohur turke në Shqipëri për pushime

Lajmi.net - parë: 1 orë

Farah Zeynep Abdullah ose siç njihet nga publiku me emrin ‘Sura’ nga seriali ‘Kurt Seyit’ ka filluar pushimet në bregdetin shqiptar, shkruan lajmi.net.

7 artikuj të ndërlidhur »

Isaac Carew ‘thumbon’ Dua Lipën me postimin e bërë

Lajmi.net - parë: 38 min

Pas ndarjes me Isaac, Dua nuk ka humbur kohë fare e ka gjetur të dashurin e ri menjëherë e kjo si duket ka nevrikosur kuzhinierin, shkruan lajmi.net. Britaniku ka bërë disa postime në rrjetin social ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Puthje dhe përqafime, Olta Gixhari publikon fotot me këngëtarin spanjoll

Botasot - parë: 58 min

Prej disa ditësh, aktorja e njohur Olta Gixhari është në qendër të vëmendjes, pas deklaratës se është e dashuruar. Por një ditë më parë, ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, teksa publikoi disa ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Teknologji

Uashingtoni paralajmëron Facebook-un për keqpërdorimin e kriptomonedhave

Botasot - parë: 58 min

Sekretari amerikan i Thesarit, Steven Mnuchin paralajmëroi sot kundër një keqpërdorimi të kriptomonedhave, si Libra që Facebook synon të fusë në rrjet.

10 artikuj të ndërlidhur »

Reflektime të astronautëve mbi Misionin Apollo për eksplorimin e hapësirës

VOA - parë: 5 orë

Ndërkohë që bota feston 50 vjetorin e misionit historik për të dërguar njerëz në Hënë, Zëri i Amerikës ju sjell reflektimet mbi këtë arritje monumentale përmes syve të astronautëve të NASA-s.

8 artikuj të ndërlidhur »

GPS-i në Evropë, jashtë përdorimit

Koha.net - parë: 5 orë

Sistemi i navigimit satelitor të Evropës i njohur si “Galileo” është jashtë përdorimit që nga e premtja, shkaku i një incidenti teknik që ka ndodhur në infrastrukturën tokësore.

4 artikuj të ndërlidhur »

Kuriozitete

Egjipt, hapen për publikun dy piramida

Alsat - parë: 1 orë

Egjipti ka hapur për publikun dy nga piramidat më të vjetra të tij, të vendosura rreth 40 kilometra në jug të Kajros, për herë të parë që nga viti 1965.

18 artikuj të ndërlidhur »

Aeroplanët aterrojnë disa metra përmbi kokën e turistëve në Greqi

Gazeta Express - parë: 5 orë

Pamje dramatike tregojnë se si pushuesit bëjnë foto me aeroplanët që fluturojnë vetëm disa metra përmbi kokën e tyre në një ishull grek. Në një klip shihet se si njerëzit shtyhen nga fuqia e ...

4 artikuj të ndërlidhur »

15-21 korrik 2019, këto do jenë shenjat e horoskopit më me fat

Mapo - parë: 6 orë

Dashi – Yjet do ju favorizojnë gjithë kohës këtë javë. Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë shumë i këndshëm. Në çdo moment do përjetoni emocione dhe kënaqësi të pafundme.

6 artikuj të ndërlidhur »

Lifestyle

Rrëfehet 24 vjeçari: E dashura ime pret që t’i propozoj martesë, por unë e tradhtoj me...

Botasot - parë: 3 orë

Një djalë 24 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se është në lidhje me një vajzë prej 5 vitesh por që e tradhton atë. Djali thotë se vajza pret që ai t’i propozojë martesë, por ai nuk mund ta bëjë dhe e ka ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Të varfërit u përzunë nga plazhi, bizneset miliona euro operojnë në informalitet të plotë!

Durres Lajm - parë: 4 orë

Ka ditë që para bashkisë së Durrësit qëndrojnë një mori e madhe burrash e grash, të cilëve në sy u lexohet dëshpërimi. Aty rrinë me orë të tëra, në pritje për të takuar ndonjë prej të “mëdhenjve” të ...

11 artikuj të ndërlidhur »

Përzieni vajin e kokosit me sodë buke për një fytyrë të pastër

Zeri - parë: 3 orë

Ka shumë produkte për kujdesin e lëkurës të cilat premtojnë se na rikthejnë bukurin natyrale, na bëjnë fytyrën pa të meta dhe na ndihmojnë t’iu themi lamtumirë akneve.

Shëndet

Tri mënyra për të ndërtuar muskuj pa e dëmtuar shëndetin

Telegrafi - parë: 7 orë

Shtimi i muskujve mund të jetë frustues, por faktikisht nuk është aq i vështirë nëse veç dini si të veproni. Thjesht duhet të siguroheni se jeni duke shtuar muskuj në mënyra të shëndetshme, ...

Orari i natës ndërlidhet me kancerin e vezoreve

Telegrafi - parë: 7 orë

Hulumtimi i shkencëtarëve amerikanë ka zbuluar lidhjen mes punës së natës dhe rrezikut për 49 për qind më të madh nga sëmurja prej kancerit të vezoreve.

Rrudha dhe lëkurë të thatë? Provoni maskën me pjepër

LajmiFundit - parë: 10 orë

Stina e verës sjell me vete një sërë problemesh, ku për shkak të rrezeve të diellit dhe temperaturave të larta, dëmet e shkaktuara në lëkurë janë mjaft të mëdha.

Love

Nëse takoheni me ish-in si duhet të silleni?

Botasot - parë: 18 orë

Takimet me ish-in janë të sikletshme, sido që ka mbaruar historia juaj. Ka marrëdhënie që kanë përfunduar në paqe, por ka edhe nga ato raporte që janë mbyllur me luftë.

4 artikuj të ndërlidhur »
Më të rejatMarketingContact