TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bum telefonatash, qytetarët: E pamë vrasësin e komisar Cukut (VIDEO)

Albeu.com - 16.04.2017

Vetëm pak ditë më parë policia publikoi videon ku shihej ekzekutori i komisar Artan Cuku duke u larguar nga vendi i krimit. Me të bërë publike videon, në Policinë e Tiranë kanë ardhur një bum ...

Qytetarët bum telefonatash: E pamë vrasësin e komisar Cukut

SOT - 16.04.2017

Vetëm pak ditë më parë policia publikoi videon ku shihej ekzekutori i komisar Artan Cuku duke u larguar nga vendi i krimit. Me të bërë publike videon, në Policinë e Tiranë kanë ardhur një bum ...

VIDEO/ Bum telefonatash në Polici, qytetarët japin emra: E pamë vrasësin e Artan Cukut

BalkanWeb - 16.04.2017

TIRANE -Publikimi i videos ku shfaqet i dyshuari për vrasjen e komisarit Artan Cuku, duke ikur nga vendi i krimit, ka sjellë një “lumë telefonatash” në Policinë e Tiranës.

Qytetarët telefonojnë në polici: E pamë vrasësin e Artan Cukut (Video)

Telegrafi - 16.04.2017

Publikimi i videos ku shfaqet i dyshuari për vrasjen e komisarit Artan Cuku, duke ikur nga vendi i krimit, ka sjellë një “lumë telefonatash” në Policinë e Tiranës.

Qytetarët telefonojnë në polici: E pamë vrasësin e Artan Cukut

Botasot - 16.04.2017

Publikimi i videos ku shfaqet i dyshuari për vrasjen e komisarit Artan Cuku, duke ikur nga vendi i krimit, ka sjellë një “lumë telefonatash” në Policinë e Tiranës.

Vrasja e Cukut, qytetarët e “çajnë” telefonin e policisë për identifikimin e autorit

Java News - 16.04.2017

Gjatë 24 orëve që pasuan publikimin e pamjeve filmike të personit të dyshuar, policia ka marrë në sallën operative të paktën dy telefonata në orë për këtë rast.

Policia publikon pamjet e vrasësit të ish-komisarit Artan Cuku, kërkon ndihmën e qytetarëve për kapjen e tij

SOT - 15.04.2017

Policia e Tiranës ka publikuar pamje të autorit të dyshuar të vrasjes së ish-drejtuesit të policisë, Artan Cuku, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 8 prillit.

Vrasja e Artan Cukut, dyshimet: U ekzekutua nga një vrasës me pagesë, nga Kosova

LajmiFundit - 15.04.2017

Të tjera detaje publikohen për vrasjen e ish- drejtorit të Policsë Vlorë, Artan Cukut. Mësohet se personi që ka dashur të vdekur Cukun, duket se ka paguar një vrasës me pagesë.

Vrasësi i drejtorit të Policisë së Vlorës mund të jetë nga Kosova. Ja hetimet e policisë

Lajmi.net - 15.04.2017

Vrasja e Artan Cukut, kishte kohë që ishte planifikuar dhe për këtë, personi që ka dashur të vdekur ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, duket se ka paguar një vrasës me pagesë.

40 telefonata pas publikimit të videos, qytetarët të gatshëm për të ndihmuar në identifikimin e vrasësit të Cukut

SOT - 15.04.2017

Pasi kanë kaluar 24 orë nga momenti që Policia e Tiranës publikoi pamjet filmike të vrasësit të ish-zyrtarit të policisë Artan Cuku, qytetarë të shumtë kanë telefonuar për të ndihmuar në ...

Ish-zyrtari i Policisë zbulon telefonatën për vrasjen e Artan Cukut

Albeu.com - 15.04.2017

Ish-zv/Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në “News24” ka bërë një rrëfim paksa ndryshe, për profilin personal të ...

Agron Kuliçaj rrëfen: Si e mësova vrasjen e mikut tim Artan Cuku

SOT - 15.04.2017

Ish-zv/drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Agron Kuliçaj ka treguar se ishte me Artan Cukun ditën që ai u vra. I ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News24, Kuliçaj foli për ish-zyrtarin e ...

Ish-drejtuesi i policisë: Çfarë më tha Artan Cuku në telefon 20 minuta para se ta vrisnin

LajmiFundit - 15.04.2017

Ish-zv/Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në News24 ka bërë një rrëfim paksa ndryshe, për profilin personal të ...

Vrasësi i drejtorit të Policisë së Vlorës mund të jetë nga Kosova. Ja hetimet e policisë

Botasot - 15.04.2017

Vrasja e Artan Cukut, kishte kohë që ishte planifikuar dhe për këtë, personi që ka dashur të vdekur ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, duket se ka paguar një vrasës me pagesë.

Vrasësi i drejtorit të Policisë së Vlorës mund të jetë nga Kosova

Zeri - 15.04.2017

Vrasja e Artan Cukut, kishte kohë që ishte planifikuar dhe për këtë, personi që ka dashur të vdekur ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, duket se ka paguarnjë vrasës me pagesë.

Vrasësi i ish-drejtorit të Policisë së Vlorës mund të jetë nga Kosova

Telegrafi - 15.04.2017

Vrasja e Artan Cukut, kishte kohë që ishte planifikuar dhe për këtë, personi që ka dashur të vdekur ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, duket se ka angazhuar një vrasës me pagesë.

Ish-drejtuesi i lartë i policisë: Çfarë më tha Artan Cuku në telefon 20 minuta para se ta vrisnin

BalkanWeb - 15.04.2017

Ish-zv/Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në News24 ka bërë një rrëfim paksa ndryshe, për profilin personal të ...

“E vranë”...Ish-kolegu e priste në kafe kur mori vesh lajmin tragjik për Artan Cukun

Gazeta Express - 15.04.2017

Ish-zv/Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçaj ka bërë një rrëfim paksa ndryshe, për profilin personal të ish-drejtuesit të policisë së Vlorës, Artan Cukut që u vra në hyrje të ...

Ish-drejtuesi i lartë i policisë: Çfarë më tha Artan Cuku në telefon 20 minuta para se ta vrisnin

Botasot - 15.04.2017

Ish-zv/Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në “News 24” ka bërë një rrëfim paksa ndryshe, për profilin personal të ...

Video e vrasësit të ish-drejtorit të Policisë, mbi 40 telefonata në 24 orë (Video)

Telegrafi - 15.04.2017

Më pak se 24 orë pas publikimit nga policia të videos së atentatorit të dyshuar të ish-Drejtorit të Policisë së Vlorës, Artan Cuku, më tepër se 40 telefonata kanë mbërritur në Sallën operative të ...

Komisari Cuku u ekzekutua nga vrasës me pagesë, dyshohet të jetë kosovar

Java News - 15.04.2017

Vrasja e Artan Cukut, kishte kohë që ishte planifikuar dhe për këtë, personi që ka dashur të vdekur ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, duket se ka paguar një vrasës me pagesë.

Artan Cuku u ekzekutua nga vrasës me pagesë, dyshime për një kosovar

Durres Lajm - 15.04.2017

Ja kush është atentatori i Artan Cukut (VIDEO) Vrasja e Artan Cukut, kishte kohë që ishte planifikuar dhe për këtë, personi që ka dashur të vdekur ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, duket se ka ...

Policia drejt identifikimit të vrasësit të Artan Cukut, 40 telefonata nga qytetarët

Java News - 15.04.2017

Më pak se 24 orë pas publikimit nga policia të videos së atentatorit të dyshuar të ish- Drejtorit të Policisë së Vlorës Artan Cuku më tepër se 40 telefonata kanë mbërritur në Sallën operative të ...

‘E kisha lënë të pija kafe me të’, Agron Kuliçaj tregon telefonatën për vrasjen e Artan Cukut

Java News - 15.04.2017

Ish-zv.drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Agron Kuliçaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë” të gazetares Nisida Tufa në “News24”, ka bërë një rrëfim paksa ndryshe për profilin personal të ...

Vrasja e Artan Cukut, policia publikon pamje të autorit

Top Channel - 14.04.2017

Policia e Tiranës ka publikuar pamje të autorit të dyshuar të vrasjes së ish drejtuesit të policisë Artan Cuku, ngjarje e ndodhur më 8 prill. Hetimet vijojnë në bashkëpunim dhe me Prokurorinë e ...

Policia publikon videon e vrasësit të Artan Cukut: Shpërblim për këdo që e identifkon…! – VIDEO

LajmiFundit - 14.04.2017

Policia publikon pamjet e videove që kanë kapur autorin e vrasjes së Artan Cukut teksa largohej nga vendi i ngjarjes. Policia publikon pamjet e vrasesit te komisarit… by agjencialetraal Pas ...

Video/ Vrasja e Artan Cukut, policia publikon pamjet e autorit të dyshuar

SOT - 14.04.2017

Pas vrasjes s ëish-drejtorit të policisë së Vlorës, Artan cuku, policia e tiranës ka bërë publike pamjet e autorit të dyshuar, duke kërkuar edhe ndihmën e qytetarëve për të bërë të mundur ...

Policia publikon pamjet, ja kush është vrasësi i komisarit Artan Cuku (VIDEO)

Albeu.com - 14.04.2017

Policia e Shtetit ne bashkepunim me Prokurorine e Krimeve te Renda po vijon hetimet intensive per zbardhjen e ngjarjes se ndodhur ne daten 8 prill 2017 ku humbi jeten ish drejtuesi i Policise Artan ...

Vrasja e Artan Cukut, policia publikon pamje të autorit

Lajmi.net - 14.04.2017

Policia e Tiranës ka publikuar pamje të autorit të dyshuar të vrasjes së ish drejtuesit të policisë Artan Cuku, ngjarje e ndodhur më 8 prill. Hetimet vijojnë në bashkëpunim dhe me Prokurorinë e ...

Ja personi që vrau Cukun, policia: Ndihmë për identifikimin

Mapo - 14.04.2017

Policia e Shtetit ka publikuar një video pas vrasjes së komisar Artan Cukut. Në video shihet personi i dyshuar për vrasjen e 8 prillit. “Policia kërkon ndërkohë edhe ndihmën e qytetarëve për të bërë ...

Publikohen pamjet e autorit të dyshuar të vrasjes së Artan Cukut

Ora news - 14.04.2017

Policia e Tiranës ka publikuar pamjet e autorit të dyshuar të vrasjes së ish-drejtorit të policisë Vlorë, Artan Cukut. Në pamjet e shpërndarë për mediat, duket një person me kapuç dhe me shall, i ...

Policia publikon pamjet e autorit të vrasjes së ish-drejtuesit të policisë (VIDEO)

Zeri - 14.04.2017

Policia e Tiranës ka publikuar pamje të autorit të dyshuar të vrasjes së ish drejtuesit të policisë Artan Cuku, ngjarje e ndodhur më 8 prill. Hetimet vijojnë në bashkëpunim dhe me Prokurorinë e ...

Policia publikon pamjet pas atentatit, ky është vrasësi i komisarit Artan Cuku (Video)

BalkanWeb - 14.04.2017

TIRANE – Pak ditë pas vrasjes së ish- komisarit të policisë, Artan Cuku, Policia e Shtetit ka publikuar videon e autorit të dyshuar pas vrasjes së tij.

Publikohet video e ekzekutorit të Artan Cukut

ABC News - 14.04.2017

Ky është personi që dyshohet se mbrëmjen e së shtunës së kaluar ekzekutoi në hyrjen e pallatit ish-drejtuesin e policisë Artan Cuku. I veshur me tuta sporti blu dhe të zezë, me një kapele të bardhë ...

Vrasja e ish drejtuesit të policisë, publikohet video e të dyshuarit

RTSH - 14.04.2017

Ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e vrasjes së ish drejtuesit të policisë Artan Cuku, Polica e Shtetit ka kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për të bërë të mundur identifikimin e autorit të ...

Policia publikon pamje të autorit të vrasjes së Artan Cukut (Video)

Telegrafi - 14.04.2017

Policia e Tiranës ka publikuar pamje të autorit të dyshuar të vrasjes së ish-drejtuesit të policisë, Artan Cuku, ngjarje e ndodhur më 8 prill. Ai është filmuar nga kamerat e sigurisë së disa ...

Policia publikon pamje të autorit të vrasjes së Artan Cukut

Botasot - 14.04.2017

Policia e Tiranës ka publikuar pamje të autorit të dyshuar të vrasjes së ish-drejtuesit të policisë, Artan Cuku, ngjarje e ndodhur më 8 prill. Ai është filmuar nga kamerat e sigurisë së disa ...

VIDEO/Dalin pamjet e autorit të vrasjes së Artan Cukut

Java News - 14.04.2017

Personi qe shihni ne video eshte autori i dyshuar i vrasjes se Artan Cukut. Pamjet jane publikuar nga polcia e cila kerkon ndihme per identifikimin e tij nga qytetaret.

Ja kush është atentatori i Artan Cukut (VIDEO)

Durres Lajm - 14.04.2017

Ky është autori i dyshuar i vrasjes së ish – Drejtorit të Policisë së Vlorës, Artan Cuku. Policia ka publikuar pamjet e largimit të tij nga vendi i ngjarjes, menjëherë pas krimit mbrëmjen e 8 Prillit.

Vrasja e Cukut, rrëfimi: Si u fal me kanun e xhami komisari nga tropojanët

Albeu.com - 13.04.2017

Pas ngjarjes së rëndë ku persona të paidentifikuar ekzekutuan me 7 plumba komisar Artan Cuku , kreu i Shoqatës së Pajtimit të Gjaqeve në Shkodër i ka dalë në mbrojtje dje familjes Daka , duke mohuar ...

Detajet/ Ja si u pajtua Artan Cuku me familjen Daka në xhami me 24 burra dhe bajraktarë

LajmiFundit - 13.04.2017

Një ditë më parë, Kreu i Shoqatës së Pajtimit të Gjaqeve në Shkodër i ka dalë në mbrojtje familjes Daka, duke mohuar implikimin e tyre në vrasjen e komisariat Artan Cuku.

Dalin detaje të tjera, si u pajtua në xhami me 24 burra dhe bajraktarë Artan Cuku me familjen Daka

Gazeta Express - 13.04.2017

Kreu i Shoqatës së Pajtimit të Gjaqeve në Shkodër i ka dalë në mbrojtje dje familjes Daka, duke mohuar implikimin e tyre në vrasjen e komisariat Artan ...

Rrëfimi/ “Si u pajtua Artan Cuku me familjen Daka, be në xhami para 24 burrave dhe bajraktarëve”

BalkanWeb - 13.04.2017

Kreu i Shoqatës së Pajtimit të Gjaqeve në Shkodër i ka dalë në mbrojtje dje familjes Daka, duke mohuar implikimin e tyre në vrasjen e komisariat Artan Cuku.

“Artan Cuku u betua me dorën mbi kuran para 24 burrave në xhami, u pajtua me familjen Daka”

Java News - 13.04.2017

Kreu i Shoqatës së Pajtimit të Gjaqeve në Shkodër i ka dalë në mbrojtje dje familjes Daka, duke mohuar implikimin e tyre në vrasjen e komisariat Artan Cuku.

Zbardhet ekspertiza e vrasjes së Artan Cukut, atentatorët e qëlluan 5 herë pas shpine

SOT - 12.04.2017

Specialistët e seksionit të krimeve ndaj jetës në policinë e Tiranës kanë dalë në përfundimin se, ish-kreu i policisë Artan Cuku, nuk ka shkëmbyer zjarr në momentit që është ekzekutuar pranë banesës ...

Agron Kuliçaj rrëfen pengun më të madh të komisar Artan Cukut

Albeu.com - 12.04.2017

Agron Kuliçaj , ish-zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit ka folur në lidhje me ekzekutimin e komisar Artan Cukut në hyrje të pallatit të tij. Kuliçaj thotë se, “vrasja e Artan Cukut është dëshmia ...

Vrasja e komisar Cukut, reagon ish-kolegu: Policia të hetojë hakmarrjen?

Albeu.com - 12.04.2017

Pas ekzekutimit të komisar Artan Cuku vetëm pak ditë më parë ka reaguar edhe kryetari i Shoqatës së Punonjësve të Policisë në Lirim 2013, Aleks Hajdari.

Hetimet, ja provat që mund të zbulojnë vrasësit e Artan Cukut

LajmiFundit - 12.04.2017

Duke qenë se nuk kanë gjetur gjurmë të vrasësve në vendin ku u qëllua Artan Cuku, grupi hetimor po kontrollon antenat e celularëve për të parë se cilët kanë qenë personat e pranishëm në momentin që u ...

Ekzekutimi i Artan Cukut/ Po verifikohen të gjitha telefonatat e personave të dyshuar si autorë

SOT - 12.04.2017

Vrasja e komisarit të Policisë Artan Cuku ka ngritur shumë pikëpyetje në lidhje me autorët. Ndërkohë policia po punon intensivisht për zbardhjen e krimit të rëndë.

Cuku, tre pistat e vrasjes: Kromi, Vlora dhe Daka

Top Channel - 12.04.2017

Pesë ditë pas ekzekutimit në derën e shtëpisë të komisarit Artan Cuku, Prokuroria e Krimeve të Rënda konfirmon se i ka regjistruar hetimet mbi dyshimet e vrasjes për shkak të detyrës.

ATENTATI/ Kush e vrau Artan Cukun? Ja 3 pistat ku po heton Prokuroria

Albeu.com - 12.04.2017

Pesë ditë pas ekzekutimit në derën e shtëpisë të komisarit Artan Cuku , Prokuroria e Krimeve të Rënda konfirmon se i ka regjistruar hetimet mbi dyshimet e vrasjes për shkak të detyrës.

Vrasja e komisar Artan Cukut, tre pistat e vrasjes: Kromi, Vlora dhe Daka

LajmiFundit - 12.04.2017

Pesë ditë pas ekzekutimit në derën e shtëpisë të komisarit Artan Cuku, Prokuroria e Krimeve të Rënda konfirmon se i ka regjistruar hetimet mbi dyshimet e vrasjes për shkak të detyrës.

Agron Kuliçaj: Ja pengu i Artan Cukut. Pse e përjashtoj vrasjen për hakmarrje

BalkanWeb - 12.04.2017

NGA KLODIANA LALA “Janë ditë të trishta për policinë shqiptare”. Kështu e nis rrëfimin Agron Kuliçaj, ish-zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit. I konsideruar si “dorë e hekurt” në polici, Kuliçaj ...

Kuliçaj: Pse e vranë Artan Cukun, ekzekutimi një dëshmi sesi shteti shet policinë te krimi

Gazeta Express - 12.04.2017

“Janë ditë të trishta për policinë shqiptare”. Kështu e nis rrëfimin Agron Kuliçaj, ish-zëvendësdrejtori i Policisë së ...

Agron Kuliçaj: Policia është shitur te krimi, pengu i madh i Artan Cukut

Mapo - 12.04.2017

“Janë ditë të trishta për policinë shqiptare”. Kështu e nis rrëfimin Agron Kuliçaj, ish ­zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit. I konsideruar si “dorë e hekurt” në polici, Kuliçaj vendos të rrëfejë ...

Ekzekutimi i komisarit, Policia gjurmon telefonat. Me kë foli vrasësi i Artan Cukut?

BalkanWeb - 12.04.2017

Telefonatat e disa personave të dyshuar si autorë apo urdhërues të vrasjes së ish– Drejtorit të Policisë së Vlorës, Artan Cuku, janë në proces verifikimi nga grupi hetimor i ngritur për zbardhjen e ...

Provat që mund të zbulojnë vrasësit e ish- komisarit Artan Cuku

Gazeta Express - 12.04.2017

Duke qenë se nuk kanë gjetur gjurmë të vrasësve në vendin ku u qëllua Artan Cuku, grupi hetimor po kontrollon antenat e celularëve për të parë se cilët kanë qenë personat e pranishëm në momentin që u ...

Cuku, tre pistat e vrasjes: Kromi, Vlora dhe Daka

Mapo - 12.04.2017

Pesë ditë pas ekzekutimit në derën e shtëpisë të komisarit Artan Cuku, Prokuroria e Krimeve të Rënda konfirmon se i ka regjistruar hetimet mbi dyshimet e vrasjes për shkak të detyrës.

Kuliçaj: Si e mësova vrasjen e Cukut, dhe dyshimet pse u vra, ja pengu i komisarit

Java News - 12.04.2017

Janë ditë të trishta për policinë shqiptare”. Kështu e nis rrëfimin Agron Kuliçaj, ish-zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit. I konsideruar si “dorë e hekurt” në polici, Kuliçaj vendos të rrëfejë ...

Flet kolegu i komisarit Cuku: Ja dyshimet e mia dhe ku duhet të fokusohen hetimet

Java News - 12.04.2017

Kryetari i Shoqatës së Punonjësve të Policisë në Lirim 2013, Aleks Hajdari, argumenton se vrasja e ish-kolegut dhe mikut të tij, Artan Cuku, është kryer për shkak të disa detyrave që ai ka mbajtur në ...

Vrasja e Cukut, verifikim bisedave telefonike të disa të dyshuarve

Durres Lajm - 12.04.2017

Telefonatat e disa personave të dyshuar si autorë apo urdhërues të vrasjes së ish – Drejtorit të Policisë së Vlorës, Artan Cuku, janë në proces verifikimi nga grupi hetimor i ngritur për zbardhjen e ...

“Kromi, Vlora dhe Daka”, 3 pistat pistat e vrasjes së Artan Cukut

Java News - 12.04.2017

Pesë ditë pas ekzekutimit në derën e shtëpisë të komisarit Artan Cuku, Prokuroria e Krimeve të Rënda konfirmon se i ka regjistruar hetimet mbi dyshimet e vrasjes për shkak të detyrës.

Merret në mbrojte banesa e Artan Cukut, ish-kreu i policisë dyshohet e u përlesh me atentatorët

SOT - 11.04.2017

Tre ditë pas ekzekutimit të ish-drejtuesit të lartë të policisë Artan Cukut, banesa e këtij të fundit është marrë në rruajtje nga uniformat blu. Ditën e djeshme forca të shumta policore mbanin të ...

DINAMIKA E NGJARJES/ Çfarë ndodhi në 4 minutat që i morën jetën Artan Cukut? (VIDEO)

Albeu.com - 11.04.2017

E ftuar në emisionin “Opinion” gazetarja Klodiana Lala përmes skemës në video ka shpjeguar të gjithë dinamikën e vrasjes së ish-zyrtarit të policisë, Artan Cuku.

Vrasja e Artan Cukut, reagon ish-drejtori i Policisë: Absurd mosreagimi i Ramës

LajmiFundit - 11.04.2017

Ahmet Prençi, ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, mik i komisar Artan Cukut deklaron se ai u vra për shkak të detyrës dhe jo për gjakmarrje.

Ish-drejtori i Policisë: Ja pse u vra komisari Artan Cuku

Albeu.com - 11.04.2017

Ahmet Prençi, ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, mik i komisar Artan Cukut deklaron se ai u vra për shkak të detyrës dhe jo për gjakmarrje.

SHËNIM/ Ruani veten, krimi po lan hesapet në këtë amulli politike

Albeu.com - 11.04.2017

Situata politike në vend është më e trazuar se kurrë, bojkoti dhe thirrjet për qeveri teknike nga opozita, kriza PS-LSI dhe akuzat e rënda mes tyre si dhe dilema e madhe për zgjedhjet e qershorit, jo ...

Dëshmia e gruas së komisarit Artan Cukut: Dëgjova thirrje e të shtëna?

Albeu.com - 11.04.2017

Vetëm pak ditë më parë një ngjarje e rëndë ndodhi në kryeqytet ku u ekzekutua me 7 plumba ish-komisari Artan Cuku. Ngjarja e rëndë ndodhi vetëm pak minuta pasi u nda nga gruaja dhe fëmijët e tij dhe ...

Nga Cuku tek Bano, ja kush janë komisarët e vrarë nga krimi ndër vite (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.04.2017

Vetëm pak ditë më parë Artan Cuku humbi jetën pasi u ekzekutua me 7 plumba nga persona akoma të paidentifikuar në hyrje të pallatit të tij. Por Artan Cuku nuk është i pari komisar që vritet nga “ ...

Në vrasje dy armë, ekspertiza: Artan Cuku ishte i çarmatosur

Top Channel - 11.04.2017

Në bazë të ekspertizës balistike, specialistët e seksionit të krimeve ndaj jetës në Policinë e Tiranës kanë dalë në përfundimin se në atentatin ku mbeti i vrarë ish-drejtori i lartë i policisë, Artan ...

Ekspertiza: Ja kush i përdori dy armët në vrasjen e Artan Cukut

LajmiFundit - 11.04.2017

Në bazë të ekspertizës balistike, specialistët e seksionit të krimeve ndaj jetës në Policinë e Tiranës kanë dalë në përfundimin se në atentatin ku mbeti i vrarë ish-drejtori i lartë i policisë, Artan ...

Vrasja e komisar Cukut, prokuroria hap dosjet e vjetra

Albeu.com - 11.04.2017

Vetëm 4 ditë më parë Tirana u trondit nga vrasja e komisar Artan Cukut , i cili u ekzekutua me 7 plumba në hyrje të pallatit ku banonte. Policia dhe prokuroria kanë ngushtuar pistat e hetimit duke u ...

Zbardhet ekspertiza, a qëlloi mbi autorët komisar Artan Cuku?

Albeu.com - 11.04.2017

Policia e Tiranës ka zbardhur sot ekpertizën biokimike, e cila përjashton mundësinë që ish–Drejtori i Policisë së Vlorës, Artan Cuku , të ketë qëlluar me armë në momentin e vrasjes.

Del ekspertiza/ Artan Cuku nuk ka qëlluar me armë, dyshohet se e kanë qëlluar dy persona

SOT - 11.04.2017

Ekspertiza ka zbuluar se ish-drejtorit të policisë së Vlorës, Artan Cukut nuk i janë gjetur gjurmë baruti dhe se nuk mbante armë për tu vetëmbrojtur. Ky rezultat ka shtuar dyshimet se kanë qenë dy ...

Basha vizitë ngushëllimi në familjen e komisarit të vrarë, Artan Cuku

SOT - 11.04.2017

Kreu i Partisë Demokratike ka zhvilluar pasditen e sotme një vizitë ngushëllimi në familjen e komisarit të vrarë, Artan Cuku. Vizita e Bashës vjen tre ditë pas vrasjes së ish-drejtorit të policisë së ...

Basha shkon për vizitë ngushëllimi në familjen e Artan Cukut

Albeu.com - 11.04.2017

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pasditen e sotme shkoi për një vizitë ngushëllimi në familjen e komisarit të vrarë, Artan Cuku. Pasi u bë pjesë e homazheve të mbajtura për ish- komisarin e ...

Prençi: Cuku u vra për shkak të detyrës. Turp të referohet për gjakmarrje!

Ora news - 11.04.2017

Intervista me Ahmet Prençin, ish-drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, dhënë për gazetarin Roland Qafoku në emisionin “Debati në Channel One. Zoti Prençi, si mik por edhe në cilësinë e ...

Ish-drejtori i Policisë së Shtetit: Ja pse u vra Artan Cuku, absurde mosreagimi i Ramës

Botasot - 11.04.2017

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ahmet Prençi, i ftuar në emisionin “Debati” është shprehur se ish-oficeri Artan Cuku është vrarë për shkak të detyrë.

Ekzekutimi i komisarit Artan Cuku/ A i përket atentatorit qesja me rroba e gjetur në vendngjarje?

BalkanWeb - 11.04.2017

TIRANË- Ndërsa hetimet për zbardhjen e atentatit të dy ditëve më parë ku u ekzekutua në mënyrë mafioze komisari Artan Cuku i ka marrë në dorë Prokuroria e Krimeve të Rënda, e cila po heton në tre ...

Flet ish-drejtori i Policisë: Ju tregoj pse u vra miku im Artan Cuku. Absurd mosreagimi i Ramës

BalkanWeb - 11.04.2017

TIRANË- Ahmet Prençi, ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, mik i komisar Artan Cukut deklaron se ai u vra për shkak të detyrës dhe jo për gjakmarrje.

Pse u lëviz trupi i Cukut dhe rihapja e dosjes së rrezikshme

Mapo - 11.04.2017

Prokuroria ka një identikit për atentatorin dhe një palë rroba të braktisura mund të ofrojnë gjurmë, por ende nuk ka një motiv, ndërsa po heton dyshimet për hakmarrje, vrasje për shkak të detyrës dhe ...

“Rama e njihte shumë mirë Artan Cukun. Si ka mundësi nuk tha një fjalë?”

Ora news - 11.04.2017

Ahmet Prençi, ish-drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, ishte një ndër miqtë e ngushtë të Artan Cukut ish drejtorit të policisë të vrarë të shtunën e 8 prillit.

Vrasja e komisarit Artan Cuku, zbardhet dëshmia e gruas: Dëgjova krisma dhe …

BalkanWeb - 11.04.2017

TIRANE – Pak ditë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në kryeqytet, ku u ekzekutua me 7 plumba ­komisari Artan Cuku në pallatin ku ai banonte, zbardhet edhe dëshmia e bashkëshortes së tij.

Ish-drejtorin e policisë e pritën tek hyrja e pallatit, kamera fokuson njërin prej autorëve

Botasot - 11.04.2017

Burime nga grupi hetimor thanë se në atentatin që i mori jetën ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Artan Cuku, kanë marrë pjesë së paku dy autorë që e kanë qëlluar me dy armë të ndryshme.

​Dëshmia e gruas së Artan Cukut: Dëgjova krismat, qetësova fëmijët dhe zbrita poshtë…

Gazeta Express - 11.04.2017

Pak ditë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në kryeqytet, ku u ekzekutua me 7 plumba ish-komisari Artan Cuku në pallatin ku ai banonte, zbardhet edhe dëshmia e bashkëshortes se ...

Dëshmia e gruas së Artan Cukut: Dëgjova krismat, qetësova fëmijët dhe zbrita poshtë…

Botasot - 11.04.2017

Pak ditë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në kryeqytet, ku u ekzekutua me 7 plumba ish-komisari Artan Cuku në pallatin ku ai banonte, zbardhet edhe dëshmia e bashkëshortes se tij.

Dëshmia e gruas së ish-komisarit: Si e gjeta Tanin të pajetë, pasi dëgjova krismat …

Mapo - 11.04.2017

Pak ditë në hyrje të banesës në kryeqytet, u ekzekutua me 7 plumba ish­ komisari Artan Cuku. Bashkëshortja e komisarit, e marrë në pyetje për këtë ngjarje, nuk ka treguar shumë për autorin, apo ...

Prençi: Cuku u vra për shkak të detyrës. Turp të referohet për gjakmarrje!

Mapo - 11.04.2017

Intervista me Ahmet Prençin, ish-drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, dhënë për gazetarin Roland Qafoku në emisionin “Debati në Channel One. Zoti Prençi, si mik por edhe në cilësinë e ...

Ekspertiza balistike: Artan Cuku nuk ka qëlluar me armë

Gazeta Express - 11.04.2017

Edhe bashkëshortja, miq e ish kolegë që Artan Cuku takonte thuajse çdo ditë, e thanë njëzëri se ish-zyrtari i lartë i Policisë nuk mbante armë dhe nuk kishte asnjë mundësi që të kishte qëlluar ndaj ...

Artan Cuku nuk ka përdorur armë

ABC News - 11.04.2017

Artan Cuku, ish drejtori i policisë që u vra mbrëmjen e së shtunës, nuk ka përdorur armë. Në duart e tij nuk janë gjetur faktorë plotësues, ndërsa pritet edhe përgjigja e ekspertizës, nëse është ...

Zbardhet ekspertiza/ Kush i përdori të dyja armët në atentatin e komisarit Artan Cuku?

BalkanWeb - 11.04.2017

TIRANE- Ndryshe nga sa është dyshuar deri tani se komisari i ekzektuar tre ditë më parë Artan Cuku i është kundërpërgjigjur me armë agresorit, ekspertiza e policisë tregon krejt të kundërtën.

Zbardhet ekspertiza/ Kush i përdori të dyja armët në atentatin e komisarit Artan Cuku?

Mapo - 11.04.2017

Ndryshe nga sa është dyshuar deri tani se komisari i ekzektuar tre ditë më parë Artan Cuku i është kundërpërgjigjur me armë agresorit, ekspertiza e policisë tregon krejt të kundërtën.

Basha vizitë ngushëllimi në familjen e komisarit të vrarë, Artan Cuku

Mapo - 11.04.2017

Kreu i Partisë Demokratike ka zhvilluar pasditen e sotme një vizitë ngushëllimi në familjen e komisarit të vrarë, Artan Cuku. Vizita e Bashës vjen tre ditë pas vrasjes së ish-drejtorit të policisë së ...

Atentatet ndaj drejtuesve të policisë/ Ja 6 vrasjet më të bujshme

Mapo - 11.04.2017

Artan Cuku është një ndër komisarët e vrarë përgjatë viteve nga krimi në Shqipëri. Shumë drejtues të policisë kanë qenë shënjestra të të atentateve të krimit.

Basha vizitë ngushëllimi në familjen e komisarit të vrarë Artan Cuku

Botasot - 11.04.2017

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar për një vizitë ngushëllimi te familja e ish-komisarit të vrarë Artan Cuku. Basha ka shprehur ngushëllimet më të thella dhe të sinqerta për ...

Atentatet ndaj drejtuesve të policisë shqiptare, këto janë gjashtë vrasjet më të bujshme

Telegrafi - 11.04.2017

Artan Cuku është një ndër komisarët e vrarë përgjatë viteve nga krimi në Shqipëri. Shumë drejtues të policisë kanë qenë shënjestra të të atentateve të krimit.

Misteri i dy pistoletave në atentatin ndaj komisarit Cuku, gruaja: Ai nuk mbante armë

Java News - 11.04.2017

Dy pistoleta janë përdorur në ekzekutimin e ish-­drejtorit të policisë Vlorë. Provat e mbledhura në vendgjarje, dëshmitë e banorëve të pallatit, kanë ndihmur policinë që të ndërtojë dinamikën e ...

Flet ish-drejtori i policisë mik i Artan Cukut: Ja pse e vranë

Java News - 11.04.2017

Ish -Drejtori i Përgjshëm i Policisë së Shtetit, Ahmet Prençi, ka komentuar vrasjen e ish -Drejtorit të Policisë së Vlorës, Artan Cuku. Premci shprehet i shokuar me referimin që policia i ka bërë ...

Vrasja e komisarit, zbardhet dëshmia e gruas: Dëgjova krisma dhe …

Durres Lajm - 11.04.2017

Pak ditë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në kryeqytet, ku u ekzekutua me 7 plumba komisari Artan Cuku në pallatin ku ai banonte, zbardhet edhe dëshmia e bashkëshortes së tij.

Përfundon ekspertiza: Artan Cuku nuk ka qëlluar me armë, s’ka gjurmë baroti

Java News - 11.04.2017

Artan Cuku nuk ka qëlluar me armë për t’u vetëmbrojtur. Ekspertiza ka zbuluar se ish-drejtorit të policisë së Vlorës nuk i janë gjetur gjurmë baruti. Ky rezultat ka shtuar dyshimet se kanë qenë dy ...

Del ekspertiza, Artan Cuku nuk ka qëlluar me armë

Durres Lajm - 11.04.2017

Artan Cuku nuk ka qëlluar me armë për t’u vetëmbrojtur. Ekspertiza ka zbuluar se ish-drejtorit të policisë së Vlorës nuk i janë gjetur gjurmë baruti. Ky rezultat ka shtuar dyshimet se kanë qenë dy ...

Presidenti Nishani shkon për ngushëllim tek familja e ish-kryepolicit të vrarë

Java News - 11.04.2017

Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka qenë për ngushëllim te familja e ish-drejtuesit të policisë Artan Cuku. Ky i fundit mbeti i varë me datë 8 Prill në një atentat me armë zjarri në zonën e ...

Vëllezërit e Artan Cukut në polici: Ku dyshojmë për vrasjen

Shqipmedia - 10.04.2017

Zbardhet dëshmia e vëllezërve të ish-kryepolicit Artan Cuku që u ekzekutua ditën e djeshme para shtëpisë së tij në Tiranë. Mësohet se ata kanë thënë në polici se dyshojnë se vrasja ka ndodhur për ...

Dëshmitarët kanë biseduar me dy vrasësit e Artan Cukut: Ja çfarë na thanë

Albeu.com - 10.04.2017

Përveç kamerave të sigurisë, Policia e Tiranës ka administruar edhe dy dëshmi të rëndësishme për vrasjen e ish-drejtorit të policisë së Vlorës Artan Cuku.

Pas vrasjes në mes të Tiranës, merret në mbrojtje familja e ish-kryepolicit Artan Cuku

Albeu.com - 10.04.2017

Pas ekzekutimit të ish kryepolicit Artan Cuku në mes të Tiranës , mbrëmjen e së shtunës , Policia ka marrë në mbrojtje familjen e tij. Banesa e ish zyrtarit të ndjerë të Policisë, në "rrugën e ...

Vrasja e Artan Cukut, merren në pyetje vëllezërit e personit që u vetëvra në zyrën e ...

Top Channel - 10.04.2017

Dy persona të shoqëruar në polici pas vrasjes së ish-drejtuesit të policisë Artan Cuku, janë lënë të lirë. Ata u morën në pyetje për shkak se ishin vëllezërit e një personi që vrau veten 12 vjet më ...

DETAJET/ "Çfarë mesazhi i dha vrasësi para ekzekutimit dhe a qëlloi Artan Cuku drejt tij??

Albeu.com - 10.04.2017

Duke rindërtuar të gjithë skemën e vrasjes së komisarit Artan Cuku , gazetari i “News 24” Artan Hoxha ka hedhur sot dyshime të forta, sipas të cilave Cuku mund t’i jetë përgjigjur killerit që i zuri ...

Vrasja e komisarit, ja çfarë thanë në polici vëllezërit e Agim Dakës

LajmiFundit - 10.04.2017

Në policinë e Tiranës prej mbrëmjes së të shtunës u mbajtën të shoqëruar dy prej vëllezërve të Agim Dakës, tropojani që u vetëvra në zyrën e komisar Artan Cukut.

Dalin pamjet tronditëse të ish-zyrtarit policor që u vra në Tiranë (Foto +18)

Lajmi.net - 10.04.2017

Publikohen pamjet tronditëse të komisarit Artan Cuku, ekzekutuar me 5 plumba dje në hyrje të pallatit ku banonte. Artan Cuku, ish-zyrtar i Policisë së Shtetit me mjaft detyra drejtuese në karrierën e ...

Vrasja e Artan Cukut, merret në mbrojtje familja e ish-policit

Top Channel - 10.04.2017

Policia e Tiranës ka marrë në mbrojtje familjen e ish-drejtorit të lartë të policisë, Artan Cuku, i cili u ekzekutua në një atentat mafioz mbrëmjen e së shtunës.

Zbulohen detaje të reja nga hetimi për vrasjen e komisar Artan Cukut

LajmiFundit - 10.04.2017

Policia e Tiranës ka marrë në mbrojtje familjen e ish-drejtorit të lartë të policisë, Artan Cuku, i cili u ekzekutua në një atentat mafioz mbrëmjen e së shtunës.

Merret në mbrojtje familja e ish-policit të vrarë në Tiranë

Lajmi.net - 10.04.2017

Policia e Tiranës ka marrë në mbrojtje familjen e ish-drejtorit të lartë të policisë, Artan Cuku, i cili u ekzekutua në një atentat mafioz mbrëmjen e së shtunës.

Ekzekutimi Artan Cukut, flet babai i Agim Dakës: E zgjidhëm 12 vite më parë me kanun

LajmiFundit - 10.04.2017

Pas ekzekutimit të ish-kryepolicit Artan Cuku, një nga pistat kryesore të policisë në lidhje me këtë vrasje ka qenë ajo e hakmarrjes për shkak të një ngjarjeje të ndodhur në zyrën e të ndjerit rreth ...

I biri u vetëvra në zyrën e Cukut, flet babai: I kemi sqaru punët me kanun në xhami

Albeu.com - 10.04.2017

Vrasja e ish-kreut të Drejtorisë së Policisë së Vlorës bëri që policia të kërkonte në problemet e mëparshme që ai mund të ketë patur gjatë kryerjes së detyrës, ku vetëvrasja e Agim Dakës në zyrën e ...

Atentati ndaj Artan Cukut, flet babai i personit që u vra në zyrën e ish-komisarit: Jemi pajtuar me Kanun

SOT - 10.04.2017

Babai i Agim Dakës, ka folur sot për herë të parë në lidhje me ekzekutimin e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës, duke mohuar të kenë gisht në vrasjen e tij.

Po shyrtohen të gjitha dosjet që Artan Cuku ka pasur nën hetim në Vlorë

SOT - 10.04.2017

Dy ditë nga ekzekutimi mafioz i ish-Drejtorit të policisë së Vlorës, policia e ka marrë në ruajtje familjen e Artan Cukut. Burime pranë uniformave blu thanë se një patrullë do të jetë përgjatë 24 ...

Vrasja e Artan Cukut, mbeten mister dy gëzhojat e gjetura në vendin e ngjarjes

Albeu.com - 10.04.2017

Policia e Tiranës la të lirë vëllezërit e Agim Dakes, të shoqëruar pas vrasjes së ish-drejtorit të Policisë së Vlorës, Artan Cuku. Agim Daka u vra me pistoletën e Cukut në zyrën e tij kur ishte shef ...

Djalë rreth 35-vjeç, ja identikiti i plotë vrasësit të komisar Cukut

Albeu.com - 10.04.2017

E ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, gazetarja Lala Klodiana sqaroi se tashmë prokurorët e kanë identikitin e vrasësit të komisarit Artan Cuku .

Flet Prela, babai i Agim Dakës që u vetëvra në zyrën Artan Cukut: Këtë punë….

LajmiFundit - 10.04.2017

“Nuk kemi asnjë lidhje me vrasjen e ish-shefit të policisë Artan Cuku”. Kështu shprehet Prelë Daka, babai i Agim Dakës i cili është vetëvrarë në zyrën Artan Cukut në vitin vitin 2005.

Vrasja e Artan Cukut, dyshime për identitetin e vrasësit, ja si e përshkruajnë

SOT - 10.04.2017

Pas vrasjes tragjike të ish-komisarit të policisë, janë hedhur edhe pistat e mundshme të vrasjes si dhe dyshimet për identitetin e autorit. Gazetarja Klodiana Lala tha në “News 24” se Prokuroria e ...

Prindërit e Agim Dakës: Me Cukun, jo hakmarrje

Top Channel - 10.04.2017

Policia e Tiranës ka marrë në mbrojtje familjen e ish-drejtorit të lartë të policisë, Artan Cuku, i cili u ekzekutua në një atentat mafioz mbrëmjen e së shtunës.

Atentati ndaj Artan Cukut, ja qesja me rroba që u gjet në vendngjarje

Albeu.com - 10.04.2017

Provat e gjetura dhe këqyrja e kamerave të sigurisë, kanë arritur të ndërtojnë dinamikën e krimit që i mori jetën komisarit. Ndaj Artan Cukut është qëlluar 7 herë me dy pistoleta, por nga këqyrja e ...

Policia gjen rroba të grisura, dyshohet se i përkasin vrasësit të Cukut

SOT - 10.04.2017

Dy ditë pas ekzekutimit të Artan Cukut, ish-drejtor i Policisë së Vlorës duket se policia ka rënë në gjurmët e vrasësit të tij. Policia ka gjetur disa rroba të braktisura pranë postës nr.8 në ...

Personi që ekzekutoi komisarin Cuku mund të jetë vrasës me pagesë

Albeu.com - 10.04.2017

Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj ka dhënë sot detaje për vrasjen e ish-kryepolicit Artan Cuku. Duke folur për emisionin “Opinion” Hodaj tha se ka qenë 1 autor i vetëm.

Detajet e vrasjes së Cukut: Dy pistat ku po hetohet

Mapo - 10.04.2017

Detaje të reja në lidhje me vrasjen e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës, Artan Cuku. Dyshohet se me një nga autorët u përlesh në momentin që u qëllua.

Vлllezлrit e komisarit tл vrarл Artan Cuku: Ja ku dyshojmл!

Botasot - 10.04.2017

Rreth 20 persona janë shoqëruar gjatë mbrëmjes të së shtunës dhe ditës së djeshme në Policinë e Tiranës për të zbardhur sa më shpejt motivin e vrasjes së Artan Cukut dhe për të identifikuar autorët e ...

Policia merr në mbrojtje familjen e ish-oficerit Artan Cuku

Ora news - 10.04.2017

Dy ditë pas ngjarjes së rëndë, të vrasjes së ish-oficerit të policisë Artan Cuku, familja e tij është marrë në mbrojtje. Shërbimet e policisë janë vënë në ruajtje të banesës së 42-vjeçarit të ndjerë, ...

Hetimet - Policia merr nл mbrojtje familjen e ish-oficerit Artan Cuku

Botasot - 10.04.2017

Dy ditë pas ngjarjes së rëndë, të vrasjes së ish-oficerit të policisë Artan Cuku, familja e tij është marrë në mbrojtje. Shërbimet e policisë janë vënë në ruajtje të banesës së 42-vjeçarit të ndjerë, ...

​ Vrasja e Artan Cukut, policia lë të lirë pas 24 orësh vëllezërit e Agim Dakës

Gazeta Express - 10.04.2017

Pas 24 orësh pyetje dhe hetimi, policia e Tiranës ka lënë të lirë dy vëllezërit e Agim Dakës, i cili u vetëvra në zyrën e komisarit të ndjerë Artan ...

Policia merr në mbrojtje familjen e ish-oficerit Artan Cuku

Mapo - 10.04.2017

Dy ditë pas ngjarjes së rëndë, të vrasjes së ish-oficerit të policisë Artan Cuku, familja e tij është marrë në mbrojtje. Shërbimet e policisë janë vënë në ruajtje të banesës së 42-vjeçarit të ndjerë, ...

48 orë në qeli, lirohen dy vëllezërit e Agim Dakës: Me Artan Cukun u sqaruam vite më parë

Mapo - 10.04.2017

Kur po bëheshin 48 orë nga shoqërimi i tyre, policia ka lënë të lirë dy vëllezërit e Agim Dakës, i cili 12 vite më parë vrau veten brenda zyrës së komisar Artan Cukut.

Vrasja e Artan Cukut, merren në pyetje dy vëllezërit Daka

ABC News - 10.04.2017

Një ditë pas vrasjes së ish-drejtorit të policisë Artan Cuku, policia ka marrë ne pyetje dy vëllezërit Daka si të dyshuar për këtë ngjarje. Bujar Daka dhe Flori Daka kanë qenë në Shkodër kur janë ...

Vrasja e ish-policit Artan Cuku, dлshmitarлt biseduan me dy vrasлsit e dyshuar: Ja зfarл na thanл

Botasot - 10.04.2017

Përveç kamerave të sigurisë, Policia e Tiranës ka administruar edhe dy dëshmi të rëndësishme për vrasjen e ish-drejtorit të policisë së Vlorës Artan Cuku.

Pistë e re mbi hetimin për vrasjen e Artan Cukut

RTSH - 10.04.2017

Prokuroria ka shtuar edhe një pistë të re për zbardhjen e vrasjes së ish-zyrtarit të policisë Artan Cuku të ndodhur natën e 8 prillit në kryeqytet. Burime pranë grupit hetimor thanë se Cuku ka patur ...

Flet babai i Agim Dakës: Nuk kemi gisht në vrasjen e Artan Cukut, jemi pajtuar në xhami

Botasot - 10.04.2017

Pas vrasje së ish-oficerit të Policisë së Shtetit, Artan Cukut, para dy ditësh, dyshimet e para të policisë ishte se autorët mund të jenë të afërmit e Agim Dakës, i cili u vetëvra me armën e tij, në ...

Atentati ndaj ish-komisarit, flet babai i Agim Dakës: Jemi pajtuar me Kanun

Ora news - 10.04.2017

“Nuk kemi lidhje me vrasjen e komisar Artan Cukut. E kemi mbyllur çështjen dhe jemi pajtuar sipas kanunit”. Kjo është deklarata e Prelë Dakës, babait të Agim Dakës, të riut që është vetëvrarë në ...

Basha vizitë ngushëllimi në familjen e komisarit të vrarë, Artan Cuku

Ora news - 10.04.2017

Kreu i Partisë Demokratike ka zhvilluar pasditen e sotme një vizitë ngushëllimi në familjen e komisarit të vrarë, Artan Cuku. Vizita e Bashës vjen tre ditë pas vrasjes së ish-drejtorit të policisë së ...

Babai i Agim Dakës: S’e kemi vrarë ne Cukut, u pajtuam në xhami

Mapo - 10.04.2017

Foto 1 nga 2 Pas vrasje së ish-oficerit të Policisë së Shtetit, Artan Cukut, para dy ditësh, dyshimet e para të policisë ishte se autorët mund të jenë të afërmit e Agim Dakës, i cili u vetëvra me ...

Policia gjen rroba të braktisura në rrugë, dyshohet se janë të vrasësit të Cukut

Botasot - 10.04.2017

Dy ditë pas ekzekutimit të Artan Cukut, ish-drejtor i Policisë së Vlorës duket se policia ka rënë në gjurmët e vrasësit të tij. Në kërkim të armëve të krimit, duke dyshuar se mund të jenë hedhur diku ...

Drejtori i Policisë së Tiranës: Vrasësi i Artan Cukut mund të ketë qenë me pagesë, s'ka lënë gjurmë

Gazeta Express - 10.04.2017

Kreu i policisë së Tiranës, Ervin Hodaj ka dhënë disa detaje rreth ekzekutimit të dy ditëve më parë të ish zyrtarit të policisë, Artan Cuku i cili u vra me 5 plumba në hyrje të pallatit ku ...

Vrasja e Artan Cukut/ Hodaj: Vrasësi ka vepruar shpejt dhe saktë

Mapo - 10.04.2017

Drejtuesi i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, sonte, në studion e emisionit “Opinion” ka deklaruar se vrasja e ish-shefit të policisë Artan Cuku është marrë me seriozitetin më të madh nga strukturat ...

Prindërit e Agim Dakës: Me Cukun kemi mbyllur hakmarrjen (Video)

Telegrafi - 10.04.2017

Policia e Tiranës ka marrë në mbrojtje familjen e ish-drejtorit të lartë të policisë, Artan Cuku, i cili u ekzekutua në një atentat mafioz mbrëmjen e së shtunës.

Vrasja e Artan Cukut, policia liron dy vëllezërit Daka

Java News - 10.04.2017

Dy persona të dyshuar si të lidhur me vrasjen e komisarit Artan Cuku janë liruar nga policia. Bëhet fjalë për vëllezërit e Agim Dakës, i cili u vra në rrethana të paqarta në zyrën e ish-shefit Cuku, ...

Policia ‘blindon’ banesën e Artan Cukut, merret në mbrojtje familja

Java News - 10.04.2017

Dy ditë pas ngjarjes së rëndë, të vrasjes së ish-oficerit të policisë Artan Cuku, familja e tij është marrë në mbrojtje. Shërbimet e policisë janë vënë në ruajtje të banesës së 42-vjeçarit të ndjerë, ...

Vetëvrasja e Agim Dakës me armën e Cukut, i ati: Me familjen e komisarit u pajtuam sipas kanunit

Java News - 10.04.2017

Pas vrasje së ish-oficerit të Policisë së Shtetit, Artan Cukut, para dy ditësh, dyshimet e para të policisë ishte se autorët mund të jenë të afërmit e Agim Dakës, i cili u vetëvra me armën e tij, në ...

Vrasja e Artan Cukut, merret në mbrojtje familja e ish-policit

Durres Lajm - 10.04.2017

Policia e Tiranës ka marrë në mbrojtje familjen e ish-drejtorit të lartë të policisë, Artan Cuku, i cili u ekzekutua në një atentat mafioz mbrëmjen e së shtunës.

Vrasja e komisarit/Autori e priti në kafene Artan Cukun, ja identikiti i tij i plotë

Java News - 10.04.2017

Dalin detaje nga hetimet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, që kanë në dorë dosjen e atentatit të dy ditëve më parë ku u ekzekutua “komisari i hekurt” Artan Cuku.

Vrasja e ish-kryepolicit të Vlorës, gjendet një qese me rroba të autorëve

Java News - 10.04.2017

Në atentatin që i mori jetën ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Artan Cuku, kanë marrë pjesë së paku dy autorë që e kanë qëlluar me dy armë të ndryshme.

Vrasja e komisarit Cuku/ Drejtori i Policisë: Autori profesionist, nuk la gjurmë

Java News - 10.04.2017

Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj ka dhënë sot detaje për vrasjen e ish-kryepolicit Artan Cuku. Duke folur për emisionin “Opinion” Hodaj tha se ka qenë 1 autor i vetëm.