TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

​Shën Valentini, që nga lindja deri më sot

Lajmi.net - 14.02.2016

Shën Valentini është një shenjtor gjerësisht i njohur, që ka jetuar në shekullin e tretë në Romë, i cili përkujtohet në datën 14 shkurt. Ai është lidhur që nga mesjeta me simbolin e dashurisë së ...

Me dhurata e muzikë festohet Shën Valentini në Kosovë

Almakos - 14.02.2016

Shën Valentini është ditë e të dashuruarve, e cila ka vite që po festohet edhe në Kosovë. Nga lulet deri te dhuratat më të ndryshme tanimë janë blerë dhe zbuluar nga qytetarët për KosovaPress-in, ...

Shën Valentini festohet edhe në Kosovë me dhurata e muzikë

Lajmi.net - 14.02.2016

Shën Valentini është ditë e të dashuruarve, e cila ka vite që po festohet edhe në Kosovë. Nga lulet deri te dhuratat më të ndryshme tanimë janë blerë dhe zbuluar nga qytetarët për KosovaPress-in, ...

Top 15 filmat më të mirë për Shën Valentin (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.02.2016

Pavarësisht a keni shpirt romantik apo nuk ka aspak dashuri në shpirtin tuaj, është nga një film romantik për të gjithë. Filmat romantikë mund të kenë një sërë vlerësimesh, si: filma lotësh, filma ku ...

Këto janë fotot më të çuditshme të Shën Valentinit? Ja ku i keni

Ina - 14.02.2016

Nga një çift që ka veshur bluzat e “Looney Tunes” e deri te një baba dhe djali i tij që kanë ekspozuar çdo gjë, këto mund të quhen fotot më të këqija që janë bërë për ditën e Shën ...

Shën Valentini, më i postuari në rrjetet sociale

Ina - 14.02.2016

Shën Valentini gjithnjë e më shumë i postuar në rrjetet sociale. Të dhënat e fundit që bëhen të ditura nga Facebook dhe Instagram nuk lënë dyshime. Në platformat e “familjes” së madhe të Mark ...

10 mënyra speciale për ta kaluar këtë Shën Valentin

Almakos - 14.02.2016

Ide Bëjeni këtë festë të dashurisë më të paharrueshmen nga të gjitha të tjerat. Diferencën mund ta bëni që nga rikrijimi i takimit të parë, te seancat e masazhit, destinacionet e largëta dhe një vakt ...

Çifti presidencial “i ndarë” për Shën Valentin

LajmiFundit - 14.02.2016

Shën Valentini, festa e të dashuruave e gjen çiftin presidencial të Shteteve të Bashkuara larg njëri – tjetrit. Shefi i Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama do ta kalojë fundjavën në Kaliforni, ku të ...

Blero kundër Shën Valentinit, ja çka thotë ai (Foto)

Almakos - 14.02.2016

Këngëtari Blero Muharremi është shprehur kategorikisht kundër Shën Valentinit. Ai në një postim në Instagram ka treguar se është i irrituar me thirrjet e njerëzve për të festuar Shën Valentinin.

Dafina Zeqiri zbulon të dashurin për Shën Valentin (Foto)

Lajmi.net - 14.02.2016

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka kohë që është në lidhje. Duffy shpesh publikon video dhe fotografi në Snapchat me të dashurin e saj të ri, i cili nuk është shqiptar, shkruan lajmi.net.

14 futbollistët që nuk festojnë 14 shkurtin (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.02.2016

Sot të gjithë flasin për Shën Valentinin. Në futboll gjithsesi ka shumë lojtarë që nuk e festojnë këtë festë gjatë këtij viti për shkak se nuk kanë asnjë lidhje, të paktën kështu bëhet e ditur nga ...

Berisha “harron” John Kerryn, i kushton rendësi Shën Valentinit, foto me bashkëshorten e tij

SOT - 14.02.2016

Postuar: 14/02/2016 - 13:47 Ish-kryeministri Berisha nuk ka qenë i pranishëm në takimin që kreu i opozitës, Lulzim Basha, zhvilloi me Sekretarin Amerikan të Shtetit, John Kerry-in.

Nora Istrefi merr dhuratë për Shën Valentin, por jo nga Roberti (Foto)

Lajmi.net - 14.02.2016

Ata janë një ndër çiftet më të famshme në trojet shqiptare. Këngëtarja Nora Istrefi prej vitesh feston Shën Valentinin me bashkëshortin e saj Robertin.

Kjo është dhurata që mori Afërdita Dreshaj për Shën Valentin (Foto)

Lajmi.net - 14.02.2016

Ky Shën Valentin e gjeti atë më të dashuruar se kurrë. Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj ka pranuar një buqetë me lule për Shën Valentin nga i dashuri i saj, shkruan ...

Historiku i Shën Valentinit

Top Channel - 14.02.2016

Ndonëse të dashuruarit thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, data 14 shkurt simbolizon pikërisht ditën e tyre.

Ja si e festuan Shën Valentinin VIP-at shqiptarë (Foto)

Almakos - 14.02.2016

Një këngë për dashurinë, një buqetë trëndafilash, një pako ëmbëlsirash, një dedikim unik apo edhe një urim fare i thjeshtë për dashurinë. Këto janë disa nga mënyrat që disa nga personazhet e njohur ...

Bëjnë thirrje për të mos festuar Shën Valentinin (Foto)

Lajmi.net - 14.02.2016

Një fotografi e cila bën thirrje për të mos festuar festën e Shën Valentinit, po qarkullon në rrjetin social facebook. “Unë jam mysliman, nuk e festoj Shën Valentinin”, thuhet në këtë foto e cila ...

Megan, seksi me të brendshme

Top Channel - 14.02.2016

Megan McKenna kishte magjepsur të gjithë sa ishte në “Celebrity Big Brother”, por 23-vjeçarja ka dëshmuar edhe njëherë pse është ne mesin e femrave më të bukura në ...

Ja çfarë i dhuroi Ramush Haradinaj bashkëshortes së tij për Shën Valentin (FOTO)

Almakos - 14.02.2016

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shpeshherë ka treguar se di të jetë mjaft romantik. Haradinaj për këtë Shën Valentin ka befasuar bashkëshorten e tij, Anita Muçajn me një ...

Kur vjen Dita e të dashuruarëve… (Video)

Almakos - 14.02.2016

Shën Valentini – Dita e të dashuruarve, e cila ka vite që po festohet edhe në Kosovë. Nga lulet deri te dhuratat më të ndryshme tanimë janë blerë nga qytetarët për më të dashurit e tyre, megjithatë ...

Ja si e festuan disa futbollistë Shën Valentinin (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.02.2016

Futbollistët ashtu si edhe të gjithë njerëzit kanë gjetur kohën për të festuar me njerëzit e tyre të dashur festën e Shën Valentinit. Disa prej tyre kanë bërë disa surpriza të këndshme për gjysmën e ...

Ja çfarë i dhuroi Ramush Haradinaj bashkëshortes së tij për Shën Valentin (Foto)

Lajmi.net - 14.02.2016

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shpeshherë ka treguar se di të jetë mjaft romantik. Haradinaj për këtë Shën Valentin ka befasuar bashkëshorten e tij, Anita Muçajn me një ...

Gruaja e Messit uron Shën Valentinin me këtë foto

Lajmi.net - 14.02.2016

Lionel dhe Antonella Messi po jetojnë shumë të lumtur. Gruaja e yllit të Barcelonës e ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram. Ajo shihet aty duke e puthur Leon në ditën e Shën ...

Dafina Zeqiri poston foto me të dashurin për Shën Valentinin (FOTO)

Albeu.com - 14.02.2016

Këngëtarja nga Kosova, Dafina Zeqiri është shumë e famshme për shkak të stilit të veçantë që ka. Ajo thuajse kurrë nuk e ka pasur problem t’i tregojë publikut se kë ka në krahë, madje dihet prej ...

Rozana Radi: Nuk e festoj Shën Valentinin në këtë vend pa ujë dhe drita (Foto)

Lajm - 14.02.2016

Këngëtarja Rozana Radi ka postuar në orët e para të mëngjesit këtë mesazh ku thotë se nuk del dot për të gëzuar Shën Valentinin, pasi uji dhe dritat në shtëpinë e saj kanë ikur qysh dje.

Kjo është dhurata që mori Afërdita Dreshaj për Shën Valentin

LajmiFundit - 14.02.2016

Ky Shën Valentin e gjeti atë më të dashuruar se kurrë. Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj ka pranuar një buqetë me lule për Shën Valentin nga i dashuri i saj.

Beatrix Ramosaj prezanton të dashurin (Foto)

Lajmi.net - 14.02.2016

Këngëtaren shqiptare Beatrix Ramosaj ky Shën Valentin e gjen në lidhje. Beatrix përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka prezantuar të dashurin e saj, shkruan lajmi.net.

Dhurata e Nora Istrefit për Shën Valentin (Foto)

Lajm - 14.02.2016

Sot më 14 shkurt, Nora Istrefi ka postuar një fotografi në Instagram ku shihen disa dhurata me lule që ajo ka pranuar sot për Shën Valentin, por nuk figuron emri i Robertit.

Beatrix Ramosaj prezanton të dashurin (Foto)

Lajm - 14.02.2016

Këngëtaren shqiptare Beatrix Ramosaj ky Shën Valentin e gjen në lidhje. Beatrix përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka prezantuar të dashurin e saj, shkruan lajmi.net.

Ja çfarë i dhuroi Ramush Haradinaj bashkëshortes së tij për Shën Valentin (Foto)

Lajm - 14.02.2016

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shpeshherë ka treguar se di të jetë mjaft romantik. Haradinaj për këtë Shën Valentin ka befasuar bashkëshorten e tij, Anita Muçajn me një ...

Çka i dhuroi Adonisi Teutës për Shën Valentin? (Foto)

Lajmi.net - 14.02.2016

Ata sapo janë martuar dhe kjo ngjarje e rëndësishme e jetës së tyre private nuk ka kaluar pa vëmendje, shkruan "Kosovarja". Aktorja Teuta Krasniqi, që po e jeton një dashuri, lidhje e martesë të re, ...

Ja si e festuan Shën Valentinin VIP-at shqiptarë – FOTO

Shqipmedia - 14.02.2016

Shumë njerëz shpesh herë e kanë barazvlerësuar ushqimin kinez me ushqim të mirë dhe të shëndetshëm. Në kontrast me kulturat perëndimore, kinezët janë të shqetësuar vetëm mbi një aspekt kur vjen puna ...

Shën Valentini, Armina  tregon gjoksin në foton me Shkëlzenin

LajmiFundit - 14.02.2016

Armina Mevlani, e fejuara e djalit të ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berishës ka publikuar një foto në “Instagram” ditën e Shën Valentinit. Armina-Shkelzenië këtë foto, Armina shfaqet me një ...

Ja çfarë i dhuroi Ramush Haradinaj bashkëshortes së tij për Shën Valentin

LajmiFundit - 14.02.2016

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shpeshherë ka treguar se di të jetë mjaft romantik. Haradinaj për këtë Shën Valentin ka befasuar bashkëshorten e tij, Anita Muçajn me një ...

Luta thyen tabutë, puthje franceze për Shën Valentin (FOTO LAJM)

Ina - 14.02.2016

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, si duket është i dashuruar marrëzisht pas bashkëshortes së tij. Për ditën e Shën Valentinit ai ka postuar një foto duke e puthur në buzë shoqen e tij të ...

Mendoi se do merrte dhuratën e Shën Valentinit, i doli krejt diçka tjetër (Video)

Lajm - 14.02.2016

Kur i dashuri i telefonoi për një takim romantik në shtëpinë e tij, Anna Miller nuk u mendua dy herë. Një ditë para Shën Valentinit, vajza mendoi se do të merrte një dhuratë.

Ja çfarë dhurate të veçantë mori Gjyste Vulaj për Shën Valentin (Foto)

Lajmi.net - 14.02.2016

Këngëtarja nga Mali i Zi, Gjyste Vulaj ka vite që pret Shën Valentinin me bashkëshortin e saj Sokoli. Ajo në këtë ditë të të dashuruave fitoi nga Sokoli diçka shumë simbolike, një lule nga bahçja, ...

Antonella uron Messin për Shën Valentinin (FOTO)

Albeu.com - 14.02.2016

Futbollisti më i mirë i botës ka një grua që e dashuron shumë. Këtë herë Antonella ka uruar yllin e Barcelonës për festën e Shën Valentinit . Antonella , ka postuar një fotografi në rrjetin social ...

Rozana Radi: Ja pse nuk e festoj Shen Valentinin

LajmiFundit - 14.02.2016

Këngëtarja Rozana Radi ka postuar në orët e para të mëngjesit këtë mesazh ku thotë se nuk del dot për të gëzuar Shën Valentinin, pasi uji dhe dritat në shtëpinë e saj kanë ikur qysh dje.

Aktori Zef Deda e kalon Shën Valentinin në Spital

LajmiFundit - 14.02.2016

Aktori i njohur i humorit Zef Deda e ka kaluat festen e Shen Valentinit ne spital. Djali i tij, aktori Julian Deda e ka bere me dije lajmin me ane te nje shenimi dhe fotoje te publikuar ne faqen e ...

Megan, foto shpërthyese me veshje intime për Shën Valentin (Foto)

Zhurnal - 14.02.2016

Megan, foto shpërthyese me veshje intime për Shën Valentin (Foto) Publikuar 14.02.2016 në 22:10 nga Xh.J. | 27 i lexuar Ajo i ka dhuruar fansave një shikim të plotë të trupit të saj të ...

Zef Deda e kalon Shën Valentinin në spital, ja mesazhi i Julianit

SOT - 14.02.2016

Postuar: 14/02/2016 - 22:19 Me sa duket aktori i madh i humorit Zef Deda ka probleme shëndetësore dhe është detyruar që këtë Shën Valentin ta kalojë në spital.

Si e uron Rita Ora Shën Valentinin (Foto)

Lajm - 14.02.2016

Këngëtarja e njohur Rita Ora nuk ka harruar që të urojë festën e të dashuruarve. Ajo në një postim të saj në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram ka uruar Shën Valentin derisa shihet se është ...

Dafina Zeqiri zbulon për Shën Valentin të dashurin e ri

LajmiFundit - 14.02.2016

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar një foto në “Instagram” bashkë me një mashkull ditën e Shën Valentinit. Ajo tregon në këtë mënyrë të dashurin e ri të saj, i cili nuk është shqiptar.

Rozana Radi: Nuk e festoj Shën Valentinin në këtë vend pa ujë dhe drita

Lajmi.net - 14.02.2016

Këngëtarja Rozana Radi ka postuar në orët e para të mëngjesit këtë mesazh ku thotë se nuk del dot për të gëzuar Shën Valentinin, pasi uji dhe dritat në shtëpinë e saj kanë ikur qysh dje.

E Shën Valentini?

Botasot - 14.02.2016

Sa herë t'i afrohemi Shën Valentinit, shfaqet ndonjë filozof i vetëshpallur dhe thotë: »Dashuria nuk festohet një herë në vit, por çdo ditë. Nuk është burri mirë ai që shfaqet me një dhuratë me 14 ...

14 Shkurti, dita e Shën Valentinit, një festë e deformuar

BalkanWeb - 14.02.2016

Nga: MIRON ÇAKO* 14 shkurti ose Shën Valentini, për çdo vit e më tepër po bëhet një ditë festive për të “dashuruarit” jo vetëm në Europën Perëndimore, nga ku e ka zanafillën kjo festë në shekullin e ...

Shën Valentini që nga lindja deri me sot

Telegrafi - 14.02.2016

Shën Valentini është një shenjtor gjerësisht i njohur, që ka jetuar në shekullin e tretë në Romë, i cili përkujtohet në datën 14 shkurt. Ai është lidhur që nga mesjeta me simbolin e dashurisë së ...

Shën Valentini festohet edhe në Kosovë me dhurata e muzikë

Botasot - 14.02.2016

Shën Valentini është ditë e të dashuruarve, e cila ka vite që po festohet edhe në Kosovë. Nga lulet deri te dhuratat më të ndryshme tanimë janë blerë dhe zbuluar nga qytetarët, megjithatë ka edhe nga ...

Shën Valentini që nga lindja deri me sot

Botasot - 14.02.2016

Shën Valentini është një shenjtor gjerësisht i njohur, që ka jetuar në shekullin e tretë në Romë, i cili përkujtohet në datën 14 shkurt. Ai është lidhur që nga mesjeta me simbolin e dashurisë së ...

Të brendshmet që ju duhen për Shën Valentinin

Telegrafi - 14.02.2016

Të brendshmet e Shën Valentinit mund ta ndezin më shumë atmosferën. Fillimisht, duhet të njohësh veten kur është fjala për veshjet, ndaj edhe veshjet intime duhet të të përshtaten me tipin dhe trupin.

15 filmat më të mirë romantikë për Shën Valentin

Botasot - 14.02.2016

Pavarësisht a keni shpirt romantik apo nuk ka aspak dashuri në shpirtin tuaj, është nga një film romantik për të gjithë. Filmat romantikë mund të kenë një sërë vlerësimesh, si: filma lotësh, filma ku ...

Shtatë këshilla që duhet t’i keni parasysh për Shën Valentin

Telegrafi - 14.02.2016

Dita e Shën Valentinit është festë e dashurisë dhe marrëdhënieve të çifteve dhe ndonjëherë mund të jetë edhe thjeshtë një natë e festuar me miqtë tuaj më të afërt.

Shën Valentini ose “Martiri i dashurisë”

BalkanWeb - 14.02.2016

Një buqetë me lule…, ndoshta me lule të kuqe, e shoqëruar me një dhuratë të këndshme. Prej disa vitesh, kjo është mënyra më e natyrshme, me të cilën të rinjtë shqiptarë përpiqen të festojnë ditën e ...

Blero kundër Shën Valentinit, ja çka thotë ai (Foto)

Botasot - 14.02.2016

Këngëtari Blero Muharremi është shprehur kategorikisht kundër Shën Valentinit. Ai në një postim në Instagram ka treguar se është i irrituar me thirrjet e njerëzve për të festuar Shën Valentinin.

Dhuratat pa emër për Shën Valentin? Si reagojnë femrat VIP

Panorama - 14.02.2016

Shën Valentini, ndër të tjera, të mbush me dhurata, jo vetëm nga ai që do. Po kur admiruesi yt është sekret? Ja si veprojnë Mariza Ikonomi, Anxhela Martini, Xhesika Polo etj.

Shën Valentini, më i postuari në rrjetet sociale

Botasot - 14.02.2016

Shën Valentini gjithnjë e më shumë i postuar në rrjetet sociale. Të dhënat e fundit që bëhen të ditura nga Facebook dhe Instagram nuk lënë dyshime. Në platformat e “familjes” së madhe të Mark ...

Rozana Radi shfryn ditën e Shën Valentinit: Ja pse nuk e festoj dot

Panorama - 14.02.2016

Këngëtarja Rozana Radi ka postuar sot një status duke shprehur irritimin e saj se sot nuk mundet të festojë Shën Valentinin, Sipas saj, shkaku kryesor eshte se nuk ka ujë dhe energji elektrike, që ...

Berisha: Shën Valentini, ditë e forcës magjike (Foto)

Botasot - 14.02.2016

Ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha me rastin e 14 shkurtit ditës së të dashuroreve ka publikuar një foto me gruan e tij Liri Berisha. Berisha Shën Valentinin e quajtur ditë të forcës magjike ...

Shën Hallentini

Panorama - 14.02.2016

EDMOND TUPJA Gëzojnë të dashuruarit sot, në ditën e Shën Valentinit, e festës së tyre. Gëzojnë të paktën një ditë e një natë, por jo më shumë se 24 orë, sepse, me t’u rrumbullakosur ky hark kohor, ...

Shpërthen Rozana: S’gëzoj dot Shën Valentinin në këtë vend, s’ka ujë e drita

Mapo - 14.02.2016

Shpërthen Rozana: S’gëzoj dot Shën Valentinin në këtë vend, s’ka ujë e drita Postuar më: 14 Shkurt 2016 13:01 Këngëtarja Rozana Radi ka postuar në orët e para të mëngjesit këtë mesazh ku thotë se nuk ...

Shpërthen Rozana: S’gëzoj dot Shën Valentinin në këtë vend, s’ka ujë e drita

Botasot - 14.02.2016

Këngëtarja Rozana Radi ka postuar në orët e para të mëngjesit këtë mesazh ku thotë se nuk del dot për të gëzuar Shën Valentinin, pasi uji dhe dritat në shtëpinë e saj kanë ikur qysh dje.

Dhuratat pa emër për Shën Valentin? Si reagojnë femrat VIP (Foto)

Botasot - 14.02.2016

Shën Valentini, ndër të tjera, të mbush me dhurata, jo vetëm nga ai që do. Po kur admiruesi yt është sekret? Ja si veprojnë Mariza Ikonomi, Anxhela Martini, Xhesika Polo etj.

Dafina Zeqiri zbulon të dashurin për Shën Valentin (Foto)

Botasot - 14.02.2016

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka kohë që është në lidhje. Duffy shpesh publikon video dhe fotografi në Snapchat me të dashurin e saj të ri, i cili nuk është shqiptar.

Pa drita në shtëpi, Rozana Radi: Pa u larë për Shën Valentin. Ky vend s’po më jep asgjë, dua të iki

BalkanWeb - 14.02.2016

TIRANË -Këngëtarja Rozana Radi është rebeluar në këtë Shën Valentin duke numëruar një sërë arsyesh. Më kryesorja e mërzisë së saj, ka qenë mungesa e energjisë elektrike.

FOTO/ Shën Valentini, Armina me dekolte përqafon Shkëlzenin

Panorama - 14.02.2016

Armina Mevlani, e fejuara e djalit të ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berishës ka publikuar një foto në “Instagram” ditën e Shën Valentinit. ë këtë foto, Armina shfaqet me një dekolte të hapur, ...

Urimi i Sali Berishës për Shën Valentin

BalkanWeb - 14.02.2016

Duke publikuar një foto ku ndodhet me bashkëshorten e tij Liri Berisha, ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë dhe një mesazh për ditën e të dashuruarve, Shën Valentinin.

Dafina prezanton të dashurin Jose për Shën Valentin

BalkanWeb - 14.02.2016

Kengetarja Dafina Zeqiri prezanton të dashurin e saj. Daffy e ka bërë këtë pikërisht për Shën Valentin. Telegrafi shkruan se i dashuri i Dafines quhet Jose – një djalosh nga Republika Dominikane.

FOTO/ Dafina Zeqiri zbulon për Shën Valentin të dashurin e ri

Panorama - 14.02.2016

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri ka publikuar një foto në “Instagram” bashkë me një mashkull ditën e Shën Valentinit. Ajo tregon në këtë mënyrë të dashurin e ri të saj, i cili nuk është shqiptar.

Shën Valentini i Aurelës dhe Gjystes

Panorama - 14.02.2016

E kush nuk e mban mend Ditën e parë të Dashurisë, nëse ndonjëherë keni qenë të dashuruar. Disa nga femrat e njohura të muzikës shqiptare na rrëfejnë se kur ishte Shën Valentini i tyre i parë, ku ...

Nora Istrefi merr dhuratë për Shën Valentin, por jo nga Roberti (Foto)

Botasot - 14.02.2016

Ata janë një ndër çiftet më të famshme në trojet shqiptare. Këngëtarja Nora Istrefi prej vitesh feston Shën Valentinin me bashkëshortin e saj Robertin.

Shën Valentini në Tiranë

ABC News - 14.02.2016

Është festuar edhe këtë vit Shën Valentini në kryeqytet. Shëtitorja në parkun e Liqenit Artificial ishte mbushur nga çifte dhe familjarë. Ndërsa në rrugët e Tiranës nuk kanë munguar surprizat e të ...

Shtatë këshilla që duhet t’i keni parasysh për Shën Valentin

Yll Press - 14.02.2016

Në një kohë kur mosha nuk ka kufij dhe zhveshja është bërë popullaritet i madh, kjo nuk është një trend që duhet të përpiqeni për të imituar. Dita e Shën Valentinit është celebrim i dashurisë dhe ...

Mendoi se do merrte dhuratën e Shën Valentinit, i doli krejt diçka tjetër (Video)

Botasot - 14.02.2016

Kur i dashuri i telefonoi për një takim romantik në shtëpinë e tij, Anna Miller nuk u mendua dy herë. Një ditë para Shën Valentinit, vajza mendoi se do të merrte një dhuratë.

Mendoi se do merrte dhuratën e Shën Valentinit, i doli krejt diçka tjetër (Video)

Telegrafi - 14.02.2016

Kur i dashuri i telefonoi për një takim romantik në shtëpinë e tij, Anna Miller nuk u mendua dy herë. Një ditë para Shën Valentinit, vajza mendoi se do të merrte një dhuratë.

Ja çfarë i dhuroi Ramush Haradinaj bashkëshortes së tij për Shën Valentin (Foto)

Botasot - 14.02.2016

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shpeshherë ka treguar se di të jetë mjaft romantik. Haradinaj për këtë Shën Valentin ka befasuar bashkëshorten e tij, Anita Muçajn me një ...

Shën Valentini në Tiranë, Bashkia e Tiranës aktivitete për ditën e të dashuruarve

Ora news - 14.02.2016

Bashkia e Tiranës është kujdesur që këtë 14 shkurt të dashuruarit ta festojnë ndryshe duke organizuar një sërë aktivitetesh nën sloganin” “Tirana dashuron”.

Martesë e veçantë për “Shën Valentin”

Koha.net - 14.02.2016

Dy akrobatë të trupës së Cirkut të Budapestit në Hungari, Merrylu Casselly dhe Jozsef Richter. Martesa e tyre është organizuar para bazilikës së Budapestit në ditën e të dashuruarve “Shën ...

Sadija paralajmëron për Shën Valentin një libër pë martesën me Shkëlzen Berishën?

Mapo - 14.02.2016

Sadija paralajmëron për Shën Valentin një libër pë martesën me Shkëlzen Berishën? Postuar më: 14 Shkurt 2016 17:50 Sadija, e cila kur ishte nuse në familjen Berisha i ka ndenjur thuajse larg ...

Foto: Dafina Zeqiri zbulon të dashurin për Shën Valentin

Mapo - 14.02.2016

Foto: Dafina Zeqiri zbulon të dashurin për Shën Valentin Postuar më: 14 Shkurt 2016 17:52 Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka kohë që është në lidhje.

Armina, gjëja më e mirë që i ka ndodhur Shkëlzenit

Mapo - 14.02.2016

Armina, gjëja më e mirë që i ka ndodhur Shkëlzenit Postuar më: 14 Shkurt 2016 17:59 Me rastin e Shën Valenmtinit, Shkëlzen Berisha i ka bërë një dedikim të veçantë të dashurës së tij Armina Mevlani.

Shën Valentini, bashkia nis aktivitetet për të dashuruarit

Botasot - 14.02.2016

Bashkia e Tiranës është kujdesur që në këtë 14 shkurt të dashuruarit ta festojnë ndryshe duke organizuar një sërë aktivitetesh nën sloganin, “Tirana dashuron”.

Armina, gjëja më e mirë që i ka ndodhur Shkëlzenit

Botasot - 14.02.2016

Me rastin e Shën Valenmtinit, Shkëlzen Berisha i ka bërë një dedikim të veçantë të dashurës së tij Armina Mevlani. Ai ka bërë një postim në rrjetete sociale, ku e quan Arminën, gjënë më të mirë që i ...

Armina, “gjëja më e mirë” që i ka ndodhur Shkëlzenit

BalkanWeb - 14.02.2016

Pas darkës intime të planifikuar me rastin e Shën Valentinit, Shkëlzen Berisha i ka bërë një dedikim të veçantë të dashurës së tij Armina Mevlani. Ai ka bërë një postim në rrjetete sociale, ku e quan ...

Beatrix Ramosaj prezanton të dashurin

Botasot - 14.02.2016

Këngëtaren shqiptare Beatrix Ramosaj ky Shën Valentin e gjen në lidhje. Beatrix përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka prezantuar të dashurin e saj.

Çifti presidencial “i ndarë” për Shën Valentin

Yll Press - 14.02.2016

Shefi i Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama do ta kalojë fundjavën në Kaliforni, ku të hënën do të zhvillohet samiti me udhëheqësit Azisë Juglindore. Shën Valentini, festa e të dashuruave e gjen çiftin ...

Megan, foto shpërthyese me veshje intime për Shën Valentin

Mapo - 14.02.2016

Megan, foto shpërthyese me veshje intime për Shën Valentin Postuar më: 14 Shkurt 2016 19:34 Ajo i ka dhuruar fansave një shikim të plotë të trupit të saj të mrekullueshëm,q ë kur ishte personazh në ...

Ja çfarë i dhuroi Ramush Haradinaj bashkëshortes së tij për Shën Valentin

BalkanWeb - 14.02.2016

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, shpeshherë ka treguar se di të jetë mjaft romantik. Haradinaj për këtë Shën Valentin ka befasuar bashkëshorten e tij, Anita Muçajn me një ...

Fotot: Çiftet Berisha dhe Ndocaj urojnë për Shën Valentin nga shtëpitë luksoze me oxhak

Mapo - 14.02.2016

Fotot: Çiftet Berisha dhe Ndocaj urojnë për Shën Valentin nga shtëpitë luksoze me oxhak Postuar më: 14 Shkurt 2016 20:25 Sali Berisha ka pozuar së bashku me gruan e tij, Lirien, me rastin e festës së ...

Ja kush është Shën Valentini i Endri Priftit

Mapo - 14.02.2016

Ja kush është Shën Valentini i Endri Priftit Postuar më: 14 Shkurt 2016 21:18 Këngëtari Endri Prifti ka treguar se zemrën ia ka rrëmbyer një amerikane të cilën e ka takuar gjatë pushimeve dimërore në ...

Zef Deda feston Shën Valentinin në spital, Juli: Babush do të shërohesh

Panorama - 14.02.2016

Aktori i njohur i humorit, Zef Deda këtë vit e ka festuar Shën Valentinin me bashkëshorten e tij në spital. Kjo për shkak të gjendjes së tij shëndetësore.

Zef Deda e kalon Shën Valentinin në spital, ja mesazhi i të birit

BalkanWeb - 14.02.2016

Me sa duket aktori i madh i humorit Zef Deda ka probleme shëndetësore dhe është detyruar që këtë Shën Valentin ta kalojë në spital. Por kjo nuk e ka penguar djalin e tij, Julianin t’i urojë prindërit ...

Jul Deda tregon Shën Valentinin e Zefit në spital

Mapo - 14.02.2016

Jul Deda tregon Shën Valentinin e Zefit në spital Postuar më: 14 Shkurt 2016 21:47 Julian Deda ka treguar Shën Valentinin jo të zakontë për prindërit e tij.

Megan, foto shpërthyese me veshje intime për Shën Valentin

Botasot - 14.02.2016

Ajo i ka dhuruar fansave një shikim të plotë të trupit të saj të mrekullueshëm,q ë kur ishte personazh në Big Brotherin britanik. Por tani Megan McKenna, 23 vjeç, nuk ka humbur kohë për t’ua ...

Shën Valentini, që nga lindja deri më sot

Tetova Sot - 14.02.2016

Shën Valentini është një shenjtor gjerësisht i njohur, që ka jetuar në shekullin e tretë në Romë, i cili përkujtohet në datën 14 shkurt. Ai është lidhur që nga mesjeta me simbolin e dashurisë së ...

Shën Valentini, Berisha uron të dashuruarit, publikon një foto me bashkëshorten

Durres Lajm - 14.02.2016

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar në Facebook festën e të dashuruarve. “Urimet me te perzemerta per Shen Valentinin, diten e forces magjike te perjetshme te njeriut!”- shkruan Berisha.

Si e feston familja Berisha Shën Valentinin: Evolucioni nga Liria te Armina

Gazeta Tema - 14.02.2016

Në familjen Berisha është festuar në mënyra të ndryshme dita e të dashuruarve. Teksa Sali Berisha dhe e shoqja Liria kanë dalë në foto pranë oxhakut tepër seriozë, Armina ka publikuar një foto ...

Gabimet që duhet shmangur në ditën e të dashuruarve

Tetova Sot - 14.02.2016

Dita e Shën Valentinit është celebrim i dashurisë dhe marrëdhënieve të çifteve dhe ndonjëherë mund të jetë edhe thjeshtë një natë e festuar me miqtë tuaj më të afërt.

Blero kundër Shën Valentinit, ja çka thotë ai (FOTO)

Tetova Sot - 14.02.2016

Këngëtari Blero Muharremi është shprehur kategorikisht kundër Shën Valentinit. Ai në një postim në Instagram ka treguar se është i irrituar me thirrjet e njerëzve për të festuar Shën Valentinin.

Një Shën Valentin special për VIP-at shqiptarë (FOTO)

Tetova Sot - 14.02.2016

Një këngë për dashurinë, një buqetë trëndafilash, një pako ëmbëlsirash, një dedikim unik apo edhe një urim fare i thjeshtë për dashurinë. Këto janë disa nga mënyrat që disa nga personazhet e njohur ...

Futbolli & Shën Valentini, lojtarët e Walwijk zbresin në fushë të shoqëruar nga modele (video)

Durres Lajm - 14.02.2016

Skuadra e Walwijk nuk është ndër më të njohurat në Holandë, por me veprimin që kanë bërë në ndeshjen e tyre të fundit në kategorinë e dytë holandeze do të bëhen tashmë një prej skuadrave më të ...

Mendonte se do të merrte dhuratën e Shën Valentinit, por… (VIDEO)

Tetova Sot - 14.02.2016

Kur i dashuri i telefonoi për një takim romantik në shtëpinë e tij, Anna Miller nuk u mendua dy herë. Një ditë para Shën Valentinit, vajza mendoi se do të merrte një dhuratë.

Kjo është dhurata që mori Afërdita Dreshaj për Shën Valentin (FOTO)

Tetova Sot - 14.02.2016

Ky Shën Valentin e gjeti atë më të dashuruar se kurrë. Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj ka pranuar një buqetë me lule për Shën Valentin nga i dashuri i saj/ lexo edhe: Ja ...

Rozana Radi: Nuk e festoj Shën Valentinin në këtë vend pa ujë dhe drita

Tetova Sot - 14.02.2016

Këngëtarja Rozana Radi ka postuar në orët e para të mëngjesit këtë mesazh ku thotë se nuk del dot për të gëzuar Shën Valentinin, pasi uji dhe dritat në shtëpinë e saj kanë ikur qysh dje.

Beatrix Ramosaj prezanton të dashurin (Foto)

Tetova Sot - 14.02.2016

Këngëtaren shqiptare Beatrix Ramosaj ky Shën Valentin e gjen në lidhje. Beatrix përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka prezantuar të dashurin e saj.

Dita e Shën Valentinit/ Ja si festoi skuadra holandeze (FOTO)

Panorama Sport - 14.02.2016

Skuadra Holandeze e divizionit të dytë, Valvijk, nuk ka arritur të fitojë ndaj kundërshtarëve të Emenit, edhe pse kishte zgjedhur një mënyrë të veçantë për futjen e lojtarëve të saj në fushë – duke i ...

Blero kundër Shën Valentinit, ja çka thotë ai (Foto)

Republika - 14.02.2016

Këngëtari Blero Muharremi është shprehur kategorikisht kundër Shën Valentinit. Ai në një postim në Instagram ka treguar se është i irrituar me thirrjet e njerëzve për të festuar Shën Valentinin.

Shën Valentini ose “Martiri i dashurisë”

Lajme.al - 14.02.2016

Një buqetë me lule…, ndoshta me lule të kuqe, e shoqëruar me një dhuratë të këndshme. Prej disa vitesh, kjo është mënyra më e natyrshme, me të cilën të rinjtë shqiptarë përpiqen të festojnë ditën e ...

Ja se çfarë të vishi këtë Shën Valentin

Kosova Live - 14.02.2016

këto janë disa ide për të ju ndihmuar të shkëlqeni ...

Si e feston bota Shën Valentinin

Kosova Live - 14.02.2016

Mësoni se si festohet festa e te dashuruarve në vende të ndryshme të botës Portokajtë dhe Singapori Sipas kalendarit kinez, Shën Valentini i bie në ditën e 15-të të Vitit të Ri, e cila është e ...

Ja se si të dekoroni tortën e Shën Valentinit

Kosova Live - 14.02.2016

Mësoni nga kjo video se si at dekoroni tortën tuja të Shën ...

Nuk keni blerë ende dhuratë, ja idetë e minutës së fundit

Almakos - 13.02.2016

Shën Valentini – Këto janë disa sugjerime të cilat nuk duhet t’ju shpëtojnë për këtë Shën Valentin, në mënyrë që personi juaj i zemrës të ndihet i/e lumtur edhe nëpërmjet simbolikave përveç fjalëve ...

Shën Valentini i sivjetëm Armina Mevlanit

ikub - 13.02.2016

“Do të jemi në Tiranë dhe do organizojmë një darkë intime” është shprehur modelja. Gjatë dy viteve të fundit ata bashkëjetojnë e shfaqen kudo bashkë, madje heraherës edhe duke zbuluar emocionet dhe ...

Shën Valentini, më i postuari në rrjetet sociale

Top Channel - 13.02.2016

Shën Valentini gjithnjë e më shumë i postuar në rrjetet sociale. Të dhënat e fundit që bëhen të ditura nga Facebook dhe Instagram nuk lënë ...

Sadije Berisha: Martesa e dhimbshme me Shkëlzenin

Lajm - 13.02.2016

Ajo është në qendër të vëmendjes sa herë publikon diçka të re në rrjetet sociale që përdor. Këtë herë ka prezantuar të dashurin e ri, partnerin me të cilin aktualisht po përjeton një histori të ...

Sadije Berisha: Martesa ime e dhimbshme me Shkëlzenin

LajmiFundit - 13.02.2016

Ajo është në qendër të vëmendjes sa herë publikon diçka të re në rrjetet sociale që përdor. Këtë herë ka prezantuar të dashurin e ri, partnerin me të cilin aktualisht po përjeton një histori të ...

Kjo është dhurata më e veçantë për Shën Valentinin

Albeu.com - 13.02.2016

Japonia ka zbuluar një ide tepër interesante për ditën e të dashuruarve ose siç njihet Shën Valentini. Është hapur një dyqan që i ofron çifteve mundësinë që të nxjerrin vetë çokollatën e Shën ...

Shën Valentini i Arminës dhe Shkëlzenit

LajmiFundit - 13.02.2016

Prej kohësh ajo është në qendër të vemendjes së mediave rozë. Sidomos që nga momenti kur ka filluar një histori rozë me djalin e ish-Kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin.

Presidenti pakistanez kundër Shën Valentinit

Lajmi.net - 13.02.2016

14 shkurti është shumë i fanshëm në shumë qytete në Pakistan, mirëpo shumë grupe religjioze janë kundër festimeve të kësaj dite. Presidenti pakistanez, Mamnoon Hussain, ka thënë se kjo është një ...

A nuk janë këto fotot më të këqija për Shën Valentin?!

Lajm - 13.02.2016

Nga një çift që ka veshur bluzat e “Looney Tunes” e deri te një baba dhe djali i tij që kanë ekspozuar çdo gjë, këto mund të quhen fotot më të këqija që janë bërë për ditën e Shën Valentinit.

Shën Valentini i Arminës dhe Shkëlzenit, showgirli: Darkë intime në Tiranë

BalkanWeb - 13.02.2016

Jeta e Armina Mevlanit është plot romantizëm dhe këtë ish-Miss Shqipëria na e ka rrëfyer nëpërmjet publikimit të fotove në rrjetet sociale, apo deklaratat publike.

Shën Valentini i Arminës dhe Shkëlzenit, showgirli: Darkë intime në Tiranë

Botasot - 13.02.2016

Jeta e Armina Mevlanit është plot romantizëm dhe këtë ish-Miss Shqipëria na e ka rrëfyer nëpërmjet publikimit të fotove në rrjetet sociale, apo deklaratat publike.

Sadije Berisha: Martesa e dhimbshme me Shkëlzenin

Botasot - 13.02.2016

Ajo është në qendër të vëmendjes sa herë publikon diçka të re në rrjetet sociale që përdor. Këtë herë ka prezantuar të dashurin e ri, partnerin me të cilin aktualisht po përjeton një histori të ...

Nuk keni blerë ende dhuratë, ja idetë e minutës së fundit

BalkanWeb - 13.02.2016

TIRANE – Këto janë disa sugjerime të cilat nuk duhet t’ju shpëtojnë për këtë Shën Valentin, në mënyrë që personi juaj i zemrës të ndihet i/e lumtur edhe nëpërmjet simbolikave përveç fjalëve të ...

Presidenti pakistanez thërret për të mos festuar Shën Valentinin

Koha.net - 13.02.2016

Presidenti i Pakistanit, Mamnoon Hussain, i ka bërë thirrje popullit të tij që të mos festojë Ditën e Shën Valentinit, duke thënë se ajo nuk është pjesë e traditës myslimane, por e Perëndimit.

Qeshni me lot: A janë këto fotot më të këqija për Shën Valentin

Mapo - 13.02.2016

Qeshni me lot: A janë këto fotot më të këqija për Shën Valentin Postuar më: 13 Shkurt 2016 12:59 Shën Valentini është në prag dhe shumë çifte po bëjnë plane për këtë ditë.

Presidenti i Pakistanit kërkon të mos festohet Shën Valentini

Botasot - 13.02.2016

Presidenti i Pakistanit, Mamnoon Hussain, i ka bërë thirrje popullit të tij që të mos festojë Ditën e Shën Valentinit, duke thënë se ajo nuk është pjesë e traditës myslimane, por e Perëndimit.

Do dhuroni lule për Shën Valentin?! Pasi të lexoni studimin do ndryshoni mendim

Panorama - 13.02.2016

Nëse po bëni plane sesi të mashtroni luleshitësin dhe t’i merrni ca trëndafila më shumë, apo sesi të grabisni një dyqan të tërë lulesh, apo thjesht nëse po mendoni t’i dhuroni lule partnerit tuaj ...

Pamje pa shije: Këto janë disa nga fotografitë më bizare për Shën Valentin (Foto)

Telegrafi - 13.02.2016

Të gjithë duan të kenë kujtime të mira, nga festa që e simbolizon dashurinë. Por, ka të tillë që duke dashur të bëhen sa më interesant, kanë dështuar me të madhe.

Presidenti i Pakistanit kërkon të mos festohet Shën Valentini

Yll Press - 13.02.2016

Të premten, edhe Irani ka marrë vendim që të mos lejojë festën e Shën Valentinit, e njohur si Dita e të Dashuruarve, njofton Evropa e Lirë. Policia iraniane ka paralajmëruar dyqanet që të mos shfaqin ...

Shtatë këshilla që duhet t’i keni parasysh për Shën Valentin

Mapo - 13.02.2016

Shtatë këshilla që duhet t’i keni parasysh për Shën Valentin Postuar më: 13 Shkurt 2016 22:03 Dita e Shën Valentinit është celebrim i dashurisë dhe marrëdhënieve të çifteve dhe ndonjëherë mund të ...

15 filmat më të mirë romantikë për Shën Valentin

Koha.net - 13.02.2016

Pavarësisht a keni shpirt romantik apo nuk ka aspak dashuri në shpirtin tuaj, është nga një film romantik për të gjithë. Filmat romantikë mund të kenë një sërë vlerësimesh, si: filma lotësh, filma ku ...

A nuk janë këto fotot më të këqija për Shën Valentin?

Mapo - 13.02.2016

A nuk janë këto fotot më të këqija për Shën Valentin? Postuar më: 13 Shkurt 2016 22:26 Nga një çift që ka veshur bluzat e “Looney Tunes” e deri te një baba dhe djali i tij që kanë ekspozuar çdo gjë, ...

FOTOT më të çuditshme të Shën Valentinit? Ja ku i keni

Gazeta Tema - 13.02.2016

Një faqe në rrjetet sociale ka mbledhur disa prej fotove më të çuditshme të shkrepura në ditën e Shën Valentinit. Disa prej tyre janë vërtet të ...

Shën Valentini, më i postuari në rrjetet sociale

Tetova Sot - 13.02.2016

Shën Valentini gjithnjë e më shumë i postuar në rrjetet sociale. Të dhënat e fundit që bëhen të ditura nga Facebook dhe Instagram nuk lënë dyshime. Në platformat e “familjes” së madhe të Mark ...

Dhuratat që gratë i duan për Shën Valentin

Lajm - 12.02.2016

Kur vjen koha për dhuratat e ditës së të dashuruarve, gjithçka fokusohet të blera e tyre. Për burrat: Si mund ta dini se çfarë në të vërtetë dëshiron ajo? Si të gjeni diçka që reflekton në lidhjen ...

5 dhuratat që mund të ja blini të dashurës për Shën Valentin (FOTO)

Lajmi.net - 12.02.2016

Festa më e madhe e të dashuruarve është shumë pak larg, dhe nëse ende nuk e keni gjetur zgjidhjen e duhur se çfarë t’i blini atëherë është mirë t’i kushtoni vëmendje këtij shkrimi.

Një kuzhinjere seksi si Gjyste Vulaj (Foto)

Almakos - 12.02.2016

Këngëtaren Gjyste Vulaj, femer më tërheqëse, me shumë sharm dhe sigurisht shumë të dashur, nuk jemi mësuar ta shohim ndonjëherë në rolin e një amviseje, transmeton Gazeta Blic.

Të ushqehesh nga duart e një femre ‘bombë’ (Foto)

Lajmi.net - 12.02.2016

Këngëtaren Gjyste Vulaj, femer më tërheqëse, me shumë sharm dhe sigurisht shumë të dashur, nuk jemi mësuar ta shohim ndonjëherë në rolin e një amviseje, transmeton Gazeta Blic.

Pakistani ndalon festën e Shën Valentinit (Foto)

Lajmi.net - 12.02.2016

Qeveria lokale e Kohat në Pakistan u ka thënë policëve për të ndaluar dyqanet që shesin gjëra lidhur me këtë festë. Dita e Shën Valentinit është e njohur në shumë qytete në Pakistan mirëpo grupet ...

Shën Valentini në Japoni del nga kontrolli (FOTO)

Lajmi.net - 12.02.2016

Dita e Shën Valentinit në Japoni është pak ndryshe. Gratë i dhurojnë burrave dhurata. Gjithashtu, gjërat që mund të dhurohen janë shumë të çuditshme. Për shembull, mund të bleni një zemër romantike ...

Këshilla që dita e dashuruarve të jetë fantastike

Portalb - 12.02.2016

Lajme lidhur me temën Çka thotë shkenca për dashurinë? Shenja që tregojnë se ai nuk ju dashuron! Single për Shën Valentin? Ja festa perfekte… vetëm për veten Ngjyra më e mirë për takimin e parë Po ...

Shën Valentini, ja shtetet që ndalojnë festimet

SOT - 12.02.2016

Postuar: 12/02/2016 - 18:39 Në kuadër të përpjekjeve për ta luftuar “kulturën perëndimore”, Irani ka vendosur që të mos lejojë festimin e ditës së të dashuruarve, e njohur si Shën Valentini.

Po gatuante darkë romantike për Shën Valentin, por…

Mapo - 12.02.2016

Po gatuante darkë romantike për Shën Valentin, por… Postuar më: 12 Shkurt 2016 12:33 Një vajzë, e cila po gatuante një darkë romantike për Shën Valentin për të dashurin e saj të ri, pësoi një ...

Një lule për dashurinë dhe një libër për përjetësinë

Botasot - 12.02.2016

Ata që bëjnë dhurata çdo vit për Shën Valentin, kanë gjithmonë nevojë për ide dhe libri është, minimumi, një ide e zgjuar. Dhe, qoftë edhe dhuratë e përsëritur, një titulli i ri e bën gjithmonë ...

Irani ndalon festimet për Shën Valentin

Telegrafi - 12.02.2016

Në kuadër të përpjekjeve për ta luftuar “kulturën perëndimore”, Irani ka vendosur që të mos lejoj festimin e ditës së të dashuruarve, e njohur si Shën Valentini.

Pakistani ndalon festën e Shën Valentinit

BalkanWeb - 12.02.2016

PAKISTAN- Dita e Shën Valentinit është e njohur në shumë qytete në Pakistan, por grupet fetare e kanë denoncuar atë si rast dekadent. Administratori i kësaj zone në Pakistan, Maulana Muhammad Niaz ka ...

Irani ndalon festimet për Shën Valentin

Botasot - 12.02.2016

Në kuadër të përpjekjeve për ta luftuar “kulturën perëndimore”, Irani ka vendosur që të mos lejoj festimin e ditës së të dashuruarve, e njohur si Shën Valentini Policia iraniane i ka paralajmëruar ...

Irani ndalon festimet për Shën Valentin

Tetova Sot - 12.02.2016

Në kuadër të përpjekjeve për ta luftuar “kulturën perëndimore”, Irani ka vendosur që të mos lejoj festimin e ditës së të dashuruarve, e njohur si Shën Valentini Policia iraniane i ka paralajmëruar ...

FOTOT/ Një urim i nxehtë Valentini nga Alicia

Gazeta Tema - 12.02.2016

Alicia Arden ka uruar Shën Valentinin duke dalë topless. Aktorja amerikane nuk druhet aspak të tregojë hiret e ...

Shteti që ndalon Shën Valentinin

Tetova Sot - 12.02.2016

Në kuadër të përpjekjeve për ta luftuar “kulturën perëndimore”, Irani ka vendosur që të mos lejojë festimin e ditës së të dashuruarve, e njohur si Shën Valentini.

Ja dhuratat që duhet të presin të dashurat e futbollistëve për Shën Valentin (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.02.2016

Festa e Shën Valentinit është në prag, dhe për futbollistët do të jetë një ditë që duhet të përgatiten për të bërë dhuratat për të dashurat e tyre. "The Sun" ka propozuar disa dhurata për të dashurat ...

Shkëndija pozon nudo, ja cka thotë për Shën Valentinin!

Almakos - 11.02.2016

Shkëndije Mujaj është kundër festës së shën Valentinit. Ajo jo vetëm që nuk e ka e festuar por u ka kërkuar fansave të saj që të bëjnë të njëjtën gjë.

Ja ku do ta festojë Capital T “Shën Valentinin” [Foto]

Almakos - 11.02.2016

Për Cpital T, nuk është folur asnjëherë për ndonjë lidhje, pasi vetë këngëtari nuk zbulon shumë detaje nga jeta private. Këngëtari i hitit “Pare, pare”, për festën e të dashuruarve e njohur si “Shën ...

Ja çfarë thotë Kallashi për Shën Valentinin

Lajmi.net - 11.02.2016

Ajo është personazhi më i komentuar i vitit 2015, për shkak të punës së saj si vallëtare dhe tashmë edhe këngëtare. “Se kam festuar kurrë Shën Valentinin veç zërin ia kam dëgju”, kështu ka thënë ...

Pepe, çfarë je duke bërë?

Lajmi.net - 11.02.2016

Mbrojtësi i Real Madridit shfaqet romantik në reklamën e re. Pepe, si rrallë herë, ka dalë në skenë me një fytyrë të buzëqeshur dhe të dashur. Ai këndoi një këngë dashurie për sponsorin e tij, Umbro, ...

Kallashi: Nuk e kam festuar kurrë Shën Valentinin

Lajm - 11.02.2016

“Se kam festuar kurrë Shën Valentinin, veç zërin ia kam dëgju”, kështu ka thënë personazhi shumë i njohur i Show-Bizit, Donjeta Kosumi, e njohur më mirë si Kallashi.

Një lule për dashurinë dhe një libër për përjetësinë

Telegrafi - 11.02.2016

Ata që bëjnë dhurata çdo vit për Shën Valentin, kanë gjithmonë nevojë për ide dhe libri është, minimumi, një ide e zgjuar. Dhe, qoftë edhe dhuratë e përsëritur, një titulli i ri e bën gjithmonë ...

Kallashi: “Se kam festuar kurrë Shën Valentinin”

Botasot - 11.02.2016

“Se kam festuar kurrë Shën Valentinin veç zërin ia kam dëgju”, kështu ka thënë për “Bota sot” perzonazhi shumë i njohur i Show-Bizit, Donjeta Kosumi-Kallashi.

Tre yje në një vend për Shën Valentin (Foto)

Botasot - 11.02.2016

Një mbrëmje e bukur vjen me 13 Shkurt duke nisur nga ora 22:00 e që do të mbahet në Athinë me rastin e festën së Shën Valentinit. Koncerti “Live” organizuar bukur nga Firma Shkëlzen Delija ka ftuar ...

Shën Valentini i veçantë i meshkujve VIP (Foto)

Botasot - 11.02.2016

Janë meshkuj të suksesshëm në fushën e tyre, sidomos në botën e artit, mjaft të lakuar kudo. E këta personazhë të njohur të show-bizit shqiptar pranojnë të na rrëfejnë Shën Valentinin e tyre më të ...

Pepe romantik për Shën Valentin

BalkanWeb - 11.02.2016

Pepe shfaqet romantik në reklamën e re për ditën e Shën Valentinit Mbrojtësi i Real Madridit këndoi një këngë dashurie për sponsorin e skudrës së tij, Umbro, për ditën e Shën Valentinit.

Kallashi: “Se kam festuar kurrë Shën Valentinin”

Yll Press - 11.02.2016

Megjithëse vajza e njohur e muzikës nuk e mohon se nuk ka pranë dikën që e don me të vërtetë.BS “Se kam festuar kurrë Shën Valentinin veç zërin ia kam dëgju”, kështu ka thënë për “Bota sot” ...

Shkëndija pozon nudo e thotë se është haram ta festosh Shën Valentinin

Tetova Sot - 11.02.2016

Shkëndije Mujaj është kundër festës së shën Valentinit. Ajo jo vetëm që nuk e ka e festuar por u ka kërkuar fansave të saj që të bëjnë të njëjtën gjë.

Enca edhe në puthje përdor photoshop

Durres Lajm - 11.02.2016

Enca Haxhija është një prej femrave më të përfolura për për transformimet me make up a photoshop. Këtë herë 20-vjeҫarja ka ftuar ndjekësit e saj ta puthin...

Kallashi: Se kam festuar kurrë Shën Valentinin

Tetova Sot - 11.02.2016

Donjeta Kosumi e njohur me nofkën Kallashi thotë se asnjëherë nuk e ka festuar Shën Valentinin. lexo edhe: Ceremonia martesore e Ezelit do i kalojë 100 mijë euro “Se kam festuar kurrë Shën Valentinin ...

Bëni vetë dhuratën e Shën valentinit për burrin tuaj

Kosova Live - 11.02.2016

Asgjë nuk është më e bukur se një dhuratë ë ju e bëni me duart tuaj prandaj ne ju sugjerojmë që këtë vit të bëni vetë dhuratën e tij. Mësoni se si nga kjo ...

10 mënyra romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentin

Lajmi.net - 10.02.2016

Dëshiron ta bësh partnerin të ndihet më i dashuruar ditën e Shën Valentinit? E lodhur me të gjitha idetë banale? Lajmi i mirë është që ke mundësi me këto ide të reja dhe romantike ta bësh Shën ...

Single për Shën Valentin? Ja festa perfekte… vetëm për veten

Portalb - 10.02.2016

Lajme lidhur me temën Ngjyra më e mirë për takimin e parë Koha e duhur për të thënë ‘Të dua’ Studimi: Disa arsye të çuditshme pse njerëzit dashurohen me ju Frikat e mëdha në fillim të lidhjes, a i ...

Enca ju kërkon ta puthni!

Lajmi.net - 10.02.2016

Këngëtarja Enca Haxhia ka vendosur t'i befasojë fansat me rastin e Shën Valentinit, jo vetëm me foto e saj seksi por Enca ka menduar si ti bëjë ata të ndjehen të dashuruar në këtë ditë dashurie.

Ja prej kujt Enca kërkon puthje për Shën Valentin !

Almakos - 10.02.2016

Këngëtarja Enca Haxhia ka vendosur ti befasojë fansat me rastin e Shën Valentinit, jo vetëm me foto e saj seksi por Enca ka menduar si ti bëjë ata të ndjehen të dashuruar në këtë ditë dashurie.

Tuna dhe Cozman për Shën Valentin në Tiranë

Lajm - 10.02.2016

Do t’i gjejë në Tiranë data e 14 Shkurtit një nga çiftet më të përfolur të show-bizit shqiptar. E kemi fjalën për Tunën dhe Cozman, ata me 13 në mbrëmje do të performojnë në një disko të njohur në ...

Enca shokon me këtë foto, u kërkon beqarëve ta puthin

Panorama - 10.02.2016

Enca këtë Shën Valentin vjen me një surprizë për të gjithë ata që janë beqarë, vajza apo djem. Ajo ka publikuar një foto në Instagram duke lënë hapsirë që kushdo që është beqarë, të mund ta vendosë ...

“Do t’i blija gruas parfum për Shën Valentin, shitësja më ngacmonte seksualisht”

Panorama - 10.02.2016

Ndodh edhe kështu! Një burrë i martuar pretendon se është bezdisur madj edhe ngacmuar seksualisht nga një shitëse e një dyqani ndërsa ai kishte shkuar për të zgjedhur dhuratën për Ditën e Shën ...

Me tyl dhe transparente, ja të brendshmet seksi që duhet të vishni për Shën Valentinin

BalkanWeb - 10.02.2016

Me qëndisje me tyl dhe transparente. Për Shën Valentinit triumfon efekti i të brendshmeve tepër seksi dhe që zbulojnë më shumë pjesët e trupit. Organizoni një darkë romantike me qirinj dhe dhurojini ...

Këngëtaret simpatike gati për Shën Valentin?

Botasot - 10.02.2016

Po troket festa e të dashuruarve, Shën Valentini që festohet shumë edhe mes shqiptarëve, sidomos të atyre që e kanë gjetur njeriun e tyre të zemrës, e në mënyrë më speciale të personave që mezi ...

Tuna dhe Cozman për Shën Valentin në Tiranë

Botasot - 10.02.2016

Do t’i gjejë në Tiranë data e 14 Shkurtit një nga çiftet më të përfolur të show-bizit shqiptar. E kemi fjalën për Tunën dhe Cozman, ata me 13 në mbrëmje do të performojnë në një disko të njohur në ...

Kush është single, mund të puthe Encen për Shën Valentin

Mapo - 10.02.2016

Kush është single, mund të puthe Encen për Shën Valentin Postuar më: 10 Shkurt 2016 18:00 Enca ka ftuar 961 mijë fansat e saj të bëhen pjesë e konkursit të saj për këtë Shën Valentin.

Kush është single, mund të puthe Encen për Shën Valentin

Botasot - 10.02.2016

Enca ka ftuar 961 mijë fansat e saj të bëhen pjesë e konkursit të saj për këtë Shën Valentin.” Puthja më e bukur. Enca ka publikuar një foto ku duket sikur po jep një puthje dhe ajo ftuar ndjekësit e ...

Enca-Fansave: Unë jam Shën Valentini juaj

Tetova Sot - 10.02.2016

Këngëtarja Enca Haxhia ka vendosur të realizojë një fotosesion të ri për Shën Valentin, ku përveç fotove seksi do ti bëj fansat e saj të ndihen shumë të dashuruar në këtë ditë.

10 mënyra romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentinin

Republika - 10.02.2016

Dëshiron ta bësh partnerin të ndihet më i dashuruar ditën e Shën Valentinit? E lodhur me të gjitha idetë banale? Lajmi i mirë është që ke mundësi me këto ide të reja dhe romantike ta bësh Shën ...

Ja si të visheni për Shën Valentin

Telegrafi - 09.02.2016

Nuk dini ç’të vieshni për Shën Valentin? Këto ide do t’ju ndihmojnë të dukeni elegante më 14 shkurt. Në varësi të kohës ku dhe kur do të zgjidhni të dilni.

10 mënyra romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentinin

Telegrafi - 09.02.2016

Dëshiron ta bësh partnerin të ndihet më i dashuruar ditën e Shën Valentinit? E lodhur me të gjitha idetë banale? Lajmi i mirë është që ke mundësi me këto ide të reja dhe romantike ta bësh Shën ...

San Valentini, modele flokësh për të rëne në sy ditën e të dashuruarve

BalkanWeb - 09.02.2016

Përgatituni sa më mirë për të pasur një pamje sa më të bukur për San Valentin. Ja disa propozime ‘jashtë të zakonshmes’, për tu ndjerë mirë dhe për ti bërë përshtypje të dashurit tuaj në ditën e të ...

10 mënyra romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentinin

Botasot - 09.02.2016

Dëshiron ta bësh partnerin të ndihet më i dashuruar ditën e Shën Valentinit? E lodhur me të gjitha idetë banale? Lajmi i mirë është që ke mundësi me këto ide të reja dhe romantike ta bësh Shën ...

Një pushtim zemrash

Tetova Sot - 09.02.2016

Në një shoqëri ku moda ndryshon, ka ende disa gjëra që ta pashpjegueshme që janë të kristalizuara në kohë. Njësoj si Shën Valentini. Edhe këtë vit zemra dhe rahjet e zemrës në formën e vëthëve, ...

10 mënyra romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentin

Lajme.al - 09.02.2016

Dëshiron ta bësh partnerin të ndihet më i dashuruar ditën e Shën Valentinit? E lodhur me të gjitha idetë banale? Lajmi i mirë është që ke mundësi me këto ide të reja dhe romantike ta bësh Shën ...

Shën Valentin buzë detit vetëm për 58 €

ikub - 08.02.2016

Festoni Shën Valentinin me nje darke romantike dhe nje qëndrim në dhomën superiore me pamje nga deti në hotel New York, më 14 shkurt 2016. Darke me baze peshku, mengjes, parking, wi-fi dhe në ...