TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rita përfundon xhirimet e klipit “Torn Apart”

Ina - 20.01.2013

Me të mbërritur në Tajlandë, Rita ORA bëri me dije edhe arsyet e vizitës atje. Madje në një foto të postuar në Twitter, përbri së cilës ajo kishte shkruar se ‘së shpejti do të vijnë gjëra të mira me Snoop’, Rita la të kuptohet se ...

Rita Ora momente intime me...

Portalb - 20.01.2013

Rita Ora ka ndarë momente intime me lexuesit e magazinës ‘Out’ përderisa ajo ka pozuar në disa foto që do të jenë në faqet e magazinës për edicionin e muajit shkurt. Në foto Rita shfaqet e ‘nxehtë’ me të brendshme dhe rroba gjumi.

Në shtratin e Rita Orës

Botasot - 20.01.2013

Rita Ora ka ndarë momente intime me lexuesit e magazinës “Out” përderisa ajo ka pozuar në disa foto që do të jenë në faqet e magazinës për edicionin e muajit shkurt. Në foto Rita shfaqet e “nxeht” me të brendshme dhe rroba gjumi.

Kengetarja Rita Ora i hypën elefantit (fotot)

LajmiFundit - 19.01.2013

Nuk e ka patur aspak të vështirë të përshtatet me Tajlandën. Natyrshëm as me kafshët e ndryshme të cilat rriten në këtë zonë. Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora e ka kaluar ditën e fundit me Snoop Dogg duke u argëtuar me elefantët.

Rita Ora lë Tajlandën, ndan përvojën fantastike me fansat në twitter

Ora news - 19.01.2013

Pas katër ditësh qëndrimi në Tajlandë, Rita Ora ka bërë me dije se puna e saj atje ka përfunduar. Pak para nisjes për në shtëpi, ajo ka postuar një foto në Twitter ku shkëlqen përkrah Snoop, foto kjo e cila është bërë gjatë xhirimit të ...

Rita pozon në pishinë

Ina - 18.01.2013

Këngëtarja, Rita Ora ka pozuar në një pishinë të thellë. Ora si çdo herë edhe kësaj radhe shfaqet me një dukje për t’u komplementuar. Këngëtarja me prejardhje kosovare momentalisht nuk është në ndonjë tur muzikor.

Rita Ora pozon me bikini në pishinë

Shqipmedia - 18.01.2013

Këngëtarja Rita Ora ka pozuar në një pishinë të thellë. Ora si çdo herë edhe kësaj radhe shfaqet me një dukje për t’u komplementuar. Këngëtarja me prejardhje kosovare momentalisht nuk është në ndonjë tur muzikor.

Rita Ora mbi elefant

Top Channel - 18.01.2013

Rita Ora ndodhet në Tajlandë ku po xhiron videoklipin e këngës së saj të re dhe ka përfituar për të bërë foto e hipur në një elefant. Këngëtarja kosovare shkroi gjithashtu në Twitter se katër ditët e fundit të kaluara në Tajlandë kanë qenë ...

Rita Ora, foto provokuese nën ujë

LajmiFundit - 18.01.2013

Pak ditë më parë ajo u fotografua duke bërë plazh me Snoop Dog. Mesa duket fotoja që u bë publike ka qenë një nga imazhet, pasi Rita Ora po aty, ka realizuar foto të tjera interesante.

“Orientalja” Rita Ora

Botasot - 18.01.2013

Rita Ora, aktualisht në Tajlandë, i dhuroi fansave të saj një seri të re fotosh joshëse, në të cilat shfaqen edhe një herë më shumë linjat e saj tërheqëse trupore.

Rita Ora ju përshëndet me bikini nga Tajlanda!

Yll Press - 18.01.2013

E stolisur me bizhuteri me motive orientale, këngëtarja përdori një kamera uji, për të kapur imazhet e veçanta nga brenda ujit. Rita Ora, aktualisht në Tajlandë, i dhuroi fansave të saj një seri të re fotosh joshëse, në të cilat shfaqen ...

“Orientalja” Rita Ora

Ora news - 18.01.2013

Rita Ora, aktualisht në Tajlandë, i dhuroi fansave të saj një seri të re fotosh joshëse, në të cilat shfaqen edhe një herë më shumë linjat e saj tërheqëse trupore.

Rita Ora xhiron klip në Tailandë

Telegrafi - 18.01.2013

Rita Ora ka vizituar Tailandën por jo vetëm për të shijuar bukurinë e vendit. Siç raportojnë mediat kosovare, Rita ka shkuar atje për të xhiruar klipin e saj më të ri të këngës “Torn Apart”, i cili mendohet të jetë pjesë e albumit të saj ...

Rita Ora provon edhe elefantin

Koha.net - 18.01.2013

Tiranë, 18 janar - Rita Ora ndodhet në Tajlandë, ku po xhiron videoklipin e këngës së saj të re dhe ka përfituar nga rasti për të bërë foto e hipur në një elefant.

Eksploruesja Rita Ora!

Panorama - 18.01.2013

Ajo ka kaluar katër ditët e fundit nën diellin e Tajlandës, ku edhe ka xhiruar videon e saj të fundit muzikore. Gjatë këtyre ditëve, Rita Ora ka ndarë me fansat e saj momentet më të këndshme që ka kaluar gjatë qëndrimit të saj në Tajlandë.

Rita Ora provon edhe elefantin

Botasot - 18.01.2013

Rita Ora ndodhet në Tajlandë, ku po xhiron videoklipin e këngës së saj të re dhe ka përfituar nga rasti për të bërë foto e hipur në një elefant.

Rita Orës: Në pavarësinë e Kosovës dua shumë njerëz si në Shqipëri

Ina - 17.01.2013

Këngëtarja kosovare me famë botërore, pas performimit me rastin e 100 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, po pregatitet për 5 vjetorin e Kosovës, vendlindjes së saj të dashur.

Rita Ora, në plazh me Snoop Dogg!

Idividi - 17.01.2013

Rita Ora dhe Snoop Dogg miksuan punën dhe argëtimin, në turin e tyre të përbashkët në Tajlandë. Këngëtarja me origjinë kosovare dhe reperi me famë ndërkombëtare mbajtën një koncert të përbashkët, i cili tërhoqi dhjetëra-mijëra fansa në atë ...

Rita Ora në shoqërinë e Snoop Dogg

Portalb - 17.01.2013

Rita Ora së fundi ka fluturuar në Tajlandë për të performuar, rrugë e cila i ka sjellë një shoqëri të re. Gjatë këtij udhëtimi, përveç që ka shijuar bukuritë e këtij vendi aziatik, ajo është miqësuar edhe me yllin botëror të muzikës ...

“Orientalja” Rita Ora

Top Channel - 17.01.2013

Rita Ora, aktualisht në Tajlandë, i dhuroi fansave të saj një seri të re fotosh joshëse, në të cilat shfaqen edhe një herë më shumë linjat e saj tërheqëse trupore.

Bllofi i Rita Ores me zhytjen "fashion" ne Tajlande

ikub - 17.01.2013

Ka ngjallur jo pak diskutime imazhi që ka postuar këngëtarja, me një kapuç të papërshtatshën brenda në ...

Bllofi i Rita Orës me zhytjen “fashion” në Tajlandë

Kombetare - 17.01.2013

Rita Ora ka bërë një zhytje në pishinë, me “kapuçin” më të padobishëm të njohur ndonjëherë nga njeriu. Jo vetëm duket sikur gjithçka është krejtësisht e pavend, por për më tepër, ajo që ka vënë në kokë mendohet të mos jetë ekzaktësisht një ...

"Orientalja" Rita Ora

Koha.net - 17.01.2013

Bangkok, 17 janar - Rita Ora, e cila aktualisht gjendet në Tajlandë, i dhuroi fansave të saj një seri të re fotosh joshëse, në të cilat shfaqen edhe një herë më shumë linjat e saj tërheqëse trupore.

Vula e bukurise: Rita Ora

ikub - 16.01.2013

Rita Ora, ka filluar me sukses edhe vitin 2013, e shoqëruar nga vëmendja mediatike, që nuk i ka munguar ...

Rita Ora: Nëna ime dhe Beyonce ndikojnë në jetën time

Ina - 16.01.2013

Rita Ora po vazhdon me intervista ne media te ndryshme, pothuajse cdo dite. Ne me te fundit, ajo edhe njehere ka permendur lumturine dhe suksesin qe ajo ndjen duke qene pjese e njeres nga produksionet me te medha boterore, “Roc Nation” e ...

Rita Ora bashkëpunim me Snoop Dogg?

Albeu.com - 16.01.2013

Rita Ora bashkëpunim me Snoop Dogg? Rita Ora po mendon të realizojë një bashkëpunim me reperin e famshëm amerikan, Snoop Dog. Gjatë vizitës së saj në Tajlandë këngëtarja me origjinë shqiptare ka publikuar një foto së bashku me Snoop Dogg .

Rita Ora dhe Snoop Dog se shpejti me nje projekt te ri...

ikub - 16.01.2013

Rita Ora së fundi ka fluturuar në Tajlandë për të performuar, rrugë e cila i ka sjellë një shoqëri të ...

Rita bashkëpunim me Snoop Dogg?

Shqipmedia - 16.01.2013

Rita Ora dhe reperi i famshëm amerikan, Snoop Dog e kanë një gjë të përbashkët. Rita vjen nga Kosova ndërkaq Snoop, ka mbajtur një koncert mbresëlënës këtu.

Rita Ora, në plazh me Snoop Dogg

Top Channel - 16.01.2013

Rita Ora dhe Snoop Dogg miksuan punën dhe argëtimin, në turin e tyre të përbashkët në Tajlandë. Këngëtarja me origjinë kosovare dhe reperi me famë ndërkombëtare mbajtën një koncert të përbashkët, i cili tërhoqi dhjetëra-mijëra fansa në atë ...

Rita Ora në plazh me Snoop Dogg

LajmiFundit - 16.01.2013

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Snoop Dogg ishin së bashku në turin e tyre në Tajlandë. Gjatë qëndrimit atje, këngëtarja me origjinë kosovare dhe reperi me famë ndërkombëtare mbajtën një koncert të përbashkët, i cili tërhoqi ...

Rita Ora poston foto të nxehta me Snoop Dogg (FOTO)

Kombetare - 16.01.2013

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, po kalon disa ditë të bukura në Tajlandë. Ajo ka postuar foto të saj duke u argëtuar me një nga emrat më të njohur të muzikës në botë, Snoop Dogg, që tani ka nisur të quhet Snoop Lion.

Rita Ora në shoqërinë e Snoop Dogg

Telegrafi - 16.01.2013

Rita Ora së fundi ka fluturuar në Tajlandë për të performuar, rrugë e cila i ka sjellë një shoqëri të re. Gjatë këtij udhëtimi, përveç që ka shijuar bukuritë e këtij vendi aziatik, ajo është miqësuar edhe me yllin botëror të muzikës ...

Rita Ora në shoqërinë e Snoop Dogg

Botasot - 16.01.2013

Rita Ora së fundi ka fluturuar në Tajlandë për të performuar, rrugë e cila i ka sjellë një shoqëri të re. Gjatë këtij udhëtimi, përveç që ka shijuar bukuritë e këtij vendi aziatik, ajo është miqësuar edhe me yllin botëror të muzikës ...

Rita bashkëpunim me Snoop Dogg

Ora news - 16.01.2013

Rita Ora dhe reperi i famshëm amerikan, Snoop Dog e kanë një gjë të përbashkët. Rita vjen nga Kosova ndërkohë Snoop, ka mbajtur një koncert mbresëlënës në vendin e saj.

Rita Ora, më 17 shkurt do shumë njerëz në Prishtinë

Koha.net - 16.01.2013

New York, 16 janar - Këngëtarja kosovare me famë botërore, pas paraqitjes në koncertin e Tiranës, me rastin e 100 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë, po përgatitet për 5 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, vendlindjes së saj të dashur.

Rita Ora, më 17 shkurt do shumë njerëz në Prishtinë

Botasot - 16.01.2013

Këngëtarja kosovare me famë botërore, pas paraqitjes në koncertin e Tiranës, me rastin e 100 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë, po përgatitet për 5 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, vendlindjes së saj të dashur.

Rita përgatit album me Snoop Dogg

Koha.net - 16.01.2013

Bangkok, 16 janar - Rita Ora dhe Snoop Dogg miksuan punën dhe argëtimin, në turneun e tyre të përbashkët në Tajlandë. Këngëtarja me origjinë kosovare dhe reperi me famë ndërkombëtare mbajtën një koncert të përbashkët, i cili tërhoqi ...

Rita Ora: Mezi pres të performoj në “Gay Pride”

Panorama - 16.01.2013

Ashtu si shumë artiste të tjera me famë ndërkombëtare, edhe Rita Ora duke se ka simpati të veçantë për komunitetin gay. Në një intervistë të saj të fundit, për revistën “OUT”, Rita Ora shprehet se mezi pret të performojë në “Gay Pride”.

Rita Ora poston foto të nxehta me Snoop Lion (FOTO)

Yll Press - 16.01.2013

Ajo ka postuar foto të saj duke u argëtuar me një nga emrat më të njohur të muzikës në botë, Snoop Dogg, që tani ka nisur të quhet Snoop Lion. Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, po kalon disa ditë të mira në Tajlandë.

Rita Ora, në plazh me Snoop Dogg

Botasot - 16.01.2013

Rita Ora dhe Snoop Dogg miksuan punën dhe argëtimin, në turin e tyre të përbashkët në Tajlandë. Këngëtarja me origjinë kosovare dhe reperi me famë ndërkombëtare mbajtën një koncert të përbashkët, i cili tërhoqi dhjetëra-mijëra fansa në atë ...

Rita Ora, 200 mijë funta për një koncert në Prishtinë?

Shqipmedia - 15.01.2013

Nuk ka ende asnjë lajm të konfirmuar nga Qeveria e Kosovës për ardhjen e saktë të superyllit shqiptar, Rita Ora, për një koncert në Prishtinë. Sipas disa zërave, flitet se ajo tashmë e ka anuluar një koncert që kishte paraparë ta mbante në ...

Ja kush jane njerezit qe e inspirojne Rita Oren!

ikub - 15.01.2013

Rita Ora po vazhdon me intervista ne media te ndryshme, pothuajse cdo ...

Rita Ora: Ja dy femrat qe kane inspiruar karrieren time

ikub - 15.01.2013

Rita Ora po vazhdon me intervista ne media te ndryshme, pothuajse cdo ...

Rita: Nëna ime dhe Beyonce, me më shumë ndikim në jetën time

Albeu.com - 15.01.2013

Rita: Nëna ime dhe Beyonce, me më shumë ndikim në jetën time Rita Ora me familjen Rita Ora po vazhdon me intervista ne media te ndryshme, pothuajse cdo dite.

Rita Ora: Nena ime dhe Beyonce, kane me shume ndikim ne jeten time

VipLajme - 15.01.2013

Rita Ora po vazhdon me intervista ne media te ndryshme, pothuajse cdo dite. Ne me te fundit, ajo edhe njehere ka permendur lumturine dhe suksesin qe ajo ndjen duke qene pjese e njeres nga produksionet me te medha boterore, “Roc Nation” e ...

Rita Ora me linjë të veshjeve?

VipLajme - 15.01.2013

Rita Ora ka menduar të hapë një linjë të veshjeve me emrin e saj. Në intervistën e dhënë për njërën prej gazetave më të mëdha në botë, “The New York Times”, ndër të tjera, këngëtarja ka treguar edhe planet e saj më afatgjate që do të ...

Rita Ora, foto provokuese duke u puthur me kolegen angleze

Botasot - 15.01.2013

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe Cara Delevingne janë bërë shkak për polemika pas publikimit të një fotografie ku ato shfaqen shumë afër njëra-tjetrës, me buzët pothuajse të prekura.Ato kanë bërë një set fotografish, të cilat ...

Rita Ora me linjë të veshjeve?

Telegrafi - 15.01.2013

Rita Ora ka menduar të hapë një linjë të veshjeve me emrin e saj. Në intervistën e dhënë për njërën prej gazetave më të mëdha në botë, “The New York Times”, ndër të tjera, këngëtarja ka treguar edhe planet e saj më afatgjate që do të ...

Rita Ora e tëra në të zezë!

Panorama - 15.01.2013

Rita Ora është shfaqur e tëra në të zezë në aeroportin Heathrow, duke çuditur disi fansat e saj, pasi këngëtarja njihet për lukun e saj plot ngjyra.

Rita Ora me 17 shkurt ne Prishtine apo jo?

VipLajme - 14.01.2013

Ku do te jete duke kenduar Rita Ora me 17 shkurt ne diten e Pavaresise se Kosoves ne Prishtine , apo ne NextLevel ku dhe ka rezervuar daten kengetarja.

Rita Ora, foto provokuese duke u puthur me kolegen angleze

LajmiFundit - 14.01.2013

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora dhe Cara Delevingne janë bërë shkak për polemika pas publikimit të një fotografie ku ato shfaqen shumë afër njëra-tjetrës, me buzët pothuajse të prekura.

Rita Ora lezbike?

Kombetare - 14.01.2013

Thashethëmet për Rita Orën nuk kanë të ndalur. Kësaj here, ajo po përfolet për seksualitetin e saj. Rita Ora ka publikuar disa fotografi ku ajo duket “e afërt” me një modele, duke bërë kështu xheloz shumë fansa të saj meshkuj.

Rita Ora, provokon sërish. Foto me Cara Delevingne

Panorama - 14.01.2013

Vetem foto, apo edhe me shume se kaq? Kane nisur diskutimet fill pas postimit te radhes ne Twitter nga kengetarja Rita Ora. Ajo ka postuar nje fotografi me Cara Delevingne, titulluar ‘Perballe gruas’.

Rita Ora gati për një puthje me Cara Delevingne

Yll Press - 14.01.2013

Kengetarja njofton se kjo foto do te pasohet edhe nga te tjera. Vetem foto, apo edhe me shume se kaq? Kane nisur diskutimet fill pas postimit te radhes ne Twitter nga kengetarja Rita Ora.

Rita Ora “provokon”

Telegrafi - 14.01.2013

Rita Ora ka publikuar disa fotografi ku ajo duket “e afërt” me një modele, duke bërë kështu xheloz shumë fansa të saj meshkuj. Këngëtarja kosovare ka postuar disa fotografi ku ajo duket së bashku me modelen Cara, në njërën nga të cilat ato ...