TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Frikë nga hakmarrja, policia merr në mbrojtje 20- vjeçaren që futi në kurth Shukri Xhelilin

SOT - 15.05.2016

Tre ditë pas publikimit të video-skandalit ku ishte i përfshirë kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili, i cili i kërkonte një 20-vjeçareje favore seksuale në këmbim të një pune, Policia e Dibrës, ka ...

Zbulohet motivi i seks-skandalit

Lajmi.net - 15.05.2016

Anisa A., është vajza e bukur e Peshkopisë. Ajo, pak pasi ka mbushur 21 vjeç, është punësuar në Pallatin e Kulturës së Peshkopisë, ndërsa prej ditësh gjendet në faqet e para të gazetave dhe në lajmet ...

Pas skandalit me Xhelilin, nis fushata për Dibrën

Albeu.com - 15.05.2016

Partia Socialiste dhe Partia Demokratike , pas shkarkimit të kryetarit të Bashkisë së Dibrës, kanë nisur fushatën në këtë qytet për zgjedhjet e reja të pjesshme që do të realizohen.

Gratë e Aleancës KuqeZi: Qeveritarët tani nuk lexojnë CV-të por kërkojnë seks

SOT - 15.05.2016

Gratë e aleancës Kuqezi kanë dalë në protestë për skandalin seksual “Shukri”. Gratë kuqezi kanë deklaruar njëzëri që të rrëzojmë qeverinë e brekëgrisurve dhe të milionerëve.

Zbulohet motivi video-skandalit: Ja pse vajza i publikoi videon Shukri Xhelilit

Zhurnal - 15.05.2016

Anisa A., është vajza e bukur e Peshkopisë. Ajo, pak pasi ka mbushur 21 vjeç, është punësuar në Pallatin e Kulturës së Peshkopisë, ndërsa prej ditësh gjendet në faqet e para të gazetave dhe në lajmet ...

Gratë e AK-së protestojnë me mbathje para Zyrës së Punës

Albeu.com - 15.05.2016

Mëngjesin e sotëm Aleanca Kuq e Zi ka zhvilluar një protestë të pazakontë, duke marrë shkas nga skandali seksual i ish-kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Gratë e AK protestojnë me mbathje : Qeveritarët tani nuk lexojnë CV-të por kërkojnë seks

SOT - 15.05.2016

Mëngjesin e sotëm Aleanca Kuq e Zi ka zhvilluar një protestë të pazakontë, duke marrë shkas nga skandali seksual i ish-kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Gratë protestojnë me brekë: Nëse je mbi 40 vjeçe nuk të merr kush në punë

Lajm - 15.05.2016

Gratë e “Aleancës Kuq e Zi” zhvilluan një protestë mëngjesin e sotëm, duke marrë shkas nga skandali seksual i ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili.

Videoskandali, policia merr në mbrojtje vajzën që denoncoi Shukri Xhelilin

Almakos - 15.05.2016

Prokuroria: 20-vjeçarja mund të kërcënohej pas publikimit të fotove në media online. Do t’i ruhet banesa në Dibër Policia ka marrë në ruajtje banesën e 20-vjeçares që denoncoi publikisht ish-kreun e ...

Familja Xhelili “kyçet” në banesë, flitet për divorc

Almakos - 15.05.2016

Bashkëshortja e Shukri Xhelilit nuk e ka falur tradhtinë, megjithëse deri më tani s’ka padi në gjykatë Pas publikimit të videoregjistrimit, në policinë e Dibrës është shoqëruar në prani edhe të ...

Beteja për Dibrën, PS e PD nisën fushatën pa u shpallur data zgjedhjeve

Almakos - 15.05.2016

Pas skandalit. Dy partitë kryesore dërgojnë në këtë qytet përfaqësuesit e tyre për njohjen me situatën. Gjiknuri: Ju kërkojmë ndjesë. Prokuroria të veprojë.

Flet 20-vjeçarja: Xhelili më bënte presion, ndaj e denoncova (VIDEO)

Albeu.com - 15.05.2016

Kanë kaluar tre ditë nga publikimi i video-skandalit seksual që kishte në qendër ish-kreun e bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelilin i cili premtonte punë dhe rritje rroge kundrejt favoreve seksuale, ...

Skandali që “fundosi” Xhelilin, 20-vjeçarja: Ja pse e filmova! Flet dhe nëna e saj

LajmiFundit - 15.05.2016

Vajza 20-vjeçare nga Peshkopia ka folur për herë të parë në lidhje me regjistrimin që i ka bërë kryetarit të shkarkuar të bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Flet babai i 20-vjeçares: Shukriu meriton përgjigje sipas kanunit

Zhurnal - 15.05.2016

Babai i 20 vjeçares që filmoi ish-kryebashkiakun Shukri Xhelili thotë se prej ditësh është mbyllur në shtëpi me familjen e tij. Në një prononcim për “Panorama”, Aqif Alla thotë se prej ditësh janë ...

Video-skandali seksual, flet nëna: Shukri Xhelili i kërkonte shpesh vajzës takime

SOT - 15.05.2016

Nëna e vajzës 20-vjeçare nga Peshkopia ka folur për herë të parë në lidhje me regjistrimin që i ka bërë kryetarit të shkarkuar të bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Flet Anisa mes lotëve: Nuk jam penduar për videon me Shukriun, dua të largohem nga vendi, s`kam siguri

Lajm - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20 vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi videoskandalin me ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili thotë se nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

Flet Anisa mes lotëve: Nuk jam penduar për videon me Shukriun (VIDEO)

Lajmi.net - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20 vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi videoskandalin me ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili thotë se nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

Reagon babai i 20-vjeçares: Jemi mbyllur në shtëpi, Xhelili ia ka nxirë jetën vajzës, ajo tani është në depresion

SOT - 15.05.2016

Babai i vajzës që denoncoi ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelilin, ka folur për “Panorama” dhe thotë se familja e tij po kalon momente të vështira.

Flet babai i 20-vjeçares: Shukri Xhelili i nxiu jetën vajzës sime, do përgjigjet sipas Kanunit!

LajmiFundit - 15.05.2016

Babai i vajzës që denoncoi ish­kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelilin, ka folur për “Panorama” dhe thotë se familja e tij po kalon momente të vështira.

Flet vajza që filmoi Xhelilin: Nuk jam penduar. Dua të largohem nga Shqipëria

Almakos - 15.05.2016

20-vjeçarja A.A, e cila filmoi ish-kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili teksa i kërkonte favore seksuale në këmbim të një vendi pune, ka deklaruar se nuk është penduar aspak për atë që ka bërë.

Sali Berisha bën humor me brekët e Shukri Xhelilit (Foto)

Lajmi.net - 15.05.2016

Videoskandali i ish- kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili teksa i kërkonte favore seksuale një vajze 20 vjeçare në këmbim të një vendi pune, morri vëmendjen e opinionit jo vetëm në Shqipëri.

Kandidatja e “Rilindjes” për Peshkopinë pritet të jetë prefektja e qarkut të Dibrës

SOT - 15.05.2016

Prefektja e qarkut të Dibrës, Donika Hysenaj, mund të jetë kandidatja e “Rilindjes” për zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarin e Peshkopisë, thanë për citynews burime zyrtare nga “selia rozë”.

I vëllai i 20-vjeçares flet pas videoskandalit: Motra ime në depresion, ka nevojë për psikolog

SOT - 15.05.2016

Vëllai i 20- vjeçares reagon pas ngjarjen së bujshme ku ish-kryetari i Bashkisë Shukri Xhelili, u filmua teksa kërkonte seks në shkëmbim të vendit të punës.

Flet 20 vjeçarja e video-skandalit seksual: dua të largohem, s`kam siguri

Ina - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20 vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi videoskandalin me ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili thotë se nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

VIDEO E PLOTE/ Shpërthen në lot vajza që filmoi Xhelilin, e ëma: Badigardët e tij na kanë kërcënuar, na hynë me forcë ...

SOT - 15.05.2016

Është e qartë se 20 vjeçarja është nën presion pas video-skandalit që tronditi të gjithë qytetin e Dibrës. Pavarësisht gjendjes së rëndë psikollogjike, ajo thotë se nuk është penduar për atë që ka ...

Nëna e vajzës së videoskandalit: Ja presionet e Shukri Xhelilit

Albeu.com - 15.05.2016

Nëna e vajzës protagoniste në videon skandaloze të publikuar në media ku dilte zbuluar Shukri Xhelili ka folur rreth ngjarjes. Ajo tha se zyrtari i lartë Xhelili ia përndiqte vajzën.

Seksi, droga apo krimi? Kush na tundon më shumë?

SOT - 15.05.2016

Dy ditët e fundit renditjen e lajmeve më të lexuara të portalit e dominonte thuajse në mënyrë ekskluzive historia e Shukri Xhelilit. Të gjitha lajmet e postuara për të, nga videoja e të brendshmeve ...

Vëllai i 20-vjecares që filmoi Shukri Xhelilin: Motra është në depresion

LajmiFundit - 15.05.2016

Familjarët e 20-vjeçares nga Peshkopia, e cila denoncoi ish-kryebashkiakun Shukri Xhelili përmes videoskandalit të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News, akuzojnë organet e rendit se ...

Gallatë në rrjet me Jolezen: Ku e ka pallatin Shukriu?

Panorama - 15.05.2016

Skandali seksual ku në qendër të tij ishte ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili, i cili i kërkonte një 20-vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune, ka sjell furtunë reagimesh e ...

Zbulohet motivi, ja pse vajza i publikoi videon Shukri Xhelilit

Gazeta Express - 15.05.2016

Anisa A., është vajza e bukur e Peshkopisë. Ajo, pak pasi ka mbushur 21 vjeç, është punësuar në Pallatin e Kulturës së Peshkopisë, ndërsa prej ditësh gjendet në faqet e para të gazetave dhe në lajmet ...

Filloi fushata e sikletshme e socialistëve për bashkinë e Dibrës

Syri.net - 15.05.2016

Shkarkimi i kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili, pas video-skandalit seksual dhe mbetja bosh e postit të tij, ka bërë që tre partitë kryesore të angazhohen në një fushatë të re elektorale në ...

Zbulohet motivi video-skandalit: Ja pse vajza i publikoi videon Shukri Xhelilit

Telegrafi - 15.05.2016

Anisa A., është vajza e bukur e Peshkopisë. Ajo, pak pasi ka mbushur 21 vjeç, është punësuar në Pallatin e Kulturës së Peshkopisë, ndërsa prej ditësh gjendet në faqet e para të gazetave dhe në lajmet ...

Zbulohet motivi i seks-skandalit

Zeri - 15.05.2016

Anisa A., është vajza e bukur e Peshkopisë. Ajo, pak pasi ka mbushur 21 vjeç, është punësuar në Pallatin e Kulturës së Peshkopisë, ndërsa prej ditësh gjendet në faqet e para të gazetave dhe në lajmet ...

Gratë kuqezi rrethojnë me ‘brekë’ zyrat e punës: Qeveritarët nuk lexojnë CV-në por kërkojnë seks

BalkanWeb - 15.05.2016

TIRANË- Aleanca Kuq e Zi ka zhvilluar një protestë të pazakontë mëngjesin e sotëm, duke marrë shkas nga skandali seksual i ish-kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Gratë e AK-së protestojnë me mbathje para Zyrës së Punës

Botasot - 15.05.2016

Mëngjesin e sotëm Aleanca Kuq e Zi ka zhvilluar një protestë të pazakontë, duke marrë shkas nga skandali seksual i ish-kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Nis fushata për Bashkinë e Dibrës, socialistët në disfavor nga Xhelili

Mapo - 15.05.2016

Fitorja e Shukri Xhelilit në zgjedhjet e fundit në Dibër, u konsiderua surprizë. Prej 11 vjetësh demokratët kishin fituar me Ilir Krosin, por në zgjedhjet e 2015, votat u përmbysën.

Videoskandali i Shukri Xhelilit, babai i vajzës: Jemi izoluar. Na kërcënojnë

Panorama - 15.05.2016

Babai i vajzës që denoncoi ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelilin, ka folur për “Panorama” dhe thotë se familja e tij po kalon momente të vështira.

VIDEO/ Skandali seksual, flet vajza 20-vjeçare: Ja pse e filmova Shukriun. Flet dhe nëna e saj

Syri.net - 15.05.2016

Vajza 20-vjeçare nga Peshkopia dhe familja e saj, ka folur për herë të parë në lidhje me regjistrimin që i ka bërë kryetarit të shkarkuar të bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Flet e ëma e 20 vjeçares: Ja e vërteta e videos, tani s`dalim dot nga shtëpia nga kërcënimet

Gazeta Express - 15.05.2016

Pas publikimit të videoskandalit me ish kreun e bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili ka folur për të parë e ëma e vajzës 20 vjeçare që filmoi kryebashkiakun.

Flet e ëma e 20 vjeçares: Ja e vërteta e videos, tani s`dalim dot nga shtëpia nga kërcënimet

Botasot - 15.05.2016

Pas publikimit të videoskandalit me ish kreun e bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili ka folur për të parë e ëma e vajzës 20 vjeçare që filmoi kryebashkiakun.

Video-skandali, 20-vjeçarja dhe nëna e saj në lot: Na kanë kërcënuar, duam të ikim nga vendi. Babai: Shukriu më ka ...

BalkanWeb - 15.05.2016

DIBËR- Tre ditë pas publikimit të video-skandalit seksual që kishte në qendër ish-kreun e bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelilin i cili premtonte punë dhe rritje rroge kundrejt favoreve seksuale, ...

Flet Anisa mes lotëve: Nuk jam penduar për videon me Shukriun, dua të largohem nga vendi, s`kam siguri

Gazeta Express - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20 vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi videoskandalin me ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili thotë se nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

Babai i 20-vjeçares: “Shukri Xhelili na ka kërcënuar, ia ka nxirë jetën vajzës time. Ai do përgjigje sipas Kanunit”

Syri.net - 15.05.2016

Babai i vajzës që denoncoi ish­kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelilin, ka folur për “Panorama” dhe thotë se familja e tij po kalon momente të vështira.

Flet Anisa mes lotëve: Nuk jam penduar për videon me Shukriun, dua të largohem nga vendi, s`kam siguri

Botasot - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20 vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi videoskandalin me ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili thotë se nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

Video-skandali/ Nëna e 20-vjeçares: S`dalim nga shtëpia nga frika

Mapo - 15.05.2016

Pas publikimit të videoskandalit me ish kreun e bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili ka folur për të parë e ëma e vajzës 20-vjeçare që filmoi kryebashkiakun.

Video/ Flet Anisa mes lotëve: S’jam penduar për videon me Xhelilin

Mapo - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20-vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi video-skandalin me ish-kreun e bashkisë, Shukri Xhelili, thotë se, nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

Babai i Anisës: Shukriu na kërcënon. Ai do përgjigje sipas Kanunit

Mapo - 15.05.2016

Babai i vajzës që denoncoi ish­kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelilin, ka folur për “Panorama” dhe thotë se, familja e tij po kalon momente të vështira.

Flet vajza e video-skandalit me kryebashkiakun Xhelili: Nuk jam penduar

Ora news - 15.05.2016

20-vjeçarja nga Peshkopia dhe familja e saj kanë folur për herë të parë për ngjarjen e bujshme ku ish-kryetari i Bashkisë Shukri Xhelili, u filmua teksa kërkonte seks në shkëmbim të vendit të punës.

Rrëfimi i Anisës: S’jam penduar për videon me kryebashkiakun Xhelili (Video)

Telegrafi - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20-vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi video-skandalin me ish-kreun e bashkisë, Shukri Xhelili, thotë se, nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

Sali Berisha bën humor me brekët e Shukri Xhelilit (Foto)

Botasot - 15.05.2016

Videoskandali i ish- kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili teksa i kërkonte favore seksuale një vajze 20 vjeçare në këmbim të një vendi pune, morri vëmendjen e opinionit jo vetëm në Shqipëri.

I vëllai i 20-vjeçares flet pas videoskandalit: Familja ime ndihet e kërcënuar

Ora news - 15.05.2016

Vëllai i 20 vjeçares reagon pas ngjarjen e bujshme ku ish-kryetari i Bashkisë Shukri Xhelili, u filmua teksa kërkonte seks në shkëmbim të vendit të punës.

Flet edhe vëllai i 20 vjeçares së videoskandalit: Motra në depresion, policia të na ruajë edhe natën

Gazeta Express - 15.05.2016

Familjarët e 20-vjeçares nga Peshkopia, e cila denoncoi ish-kryebashkiakun Shukri Xhelili përmes videoskandalit të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News, akuzojnë organet e rendit se ...

Rrëfimi i Anisës: S’jam penduar për videon me kryebashkiakun Xhelili (Video)

Zeri - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20-vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi video-skandalin me ish-kreun e bashkisë, Shukri Xhelili, thotë se, nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

Flet edhe vëllai i 20 vjeçares së videoskandalit: Motra në depresion, policia të na ruajë edhe natën

Mapo - 15.05.2016

Familjarët e 20-vjeçares nga Peshkopia, e cila denoncoi ish-kryebashkiakun Shukri Xhelili përmes videoskandalit të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News, akuzojnë organet e rendit se ...

Dy foto të papritura nga skandali seksual: Rrjeti e “masakron” Shukriun

Mapo - 15.05.2016

Vazhdon të bëjë bujë ngjarja e rëndë e aferës seksuale midis ish-kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili dhe vajzës 20-vjeçare nga Bulqiza Anisa A. Në rrjet po qarkullojnë këto dy foto të reja që ...

Babai i Anisës: Shukri Xhelili na shkatërroi jetën, meriton përgjigje sipas Kanunit

Telegrafi - 15.05.2016

Babai i vajzës që denoncoi ish­kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelilin, ka folur për “Panorama” ku thotë se familja e tij po kalon momente të vështira.

Seksi, droga apo krimi? Kush na tundon më shumë?

Mapo - 15.05.2016

Nga Blendi Fevziu Dy ditët e fundit renditjen e lajmeve më të lexuara të portalit www.opinion.al e dominonte thuajse në mënyrë ekskluzive historia e Shukri Xhelilit.

Videoskandali, flet nëna e vajzës: Ju rrëfej ditët kur Xhelili i bënte presion

Panorama - 15.05.2016

Nëna e vajzës që denoncoi ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, ka rrëfyer për “News 24” momentet që ka kaluar vajza e saj kur ish-zyrtari vendor i bënte presion dhe e përndiqte.

Vajza që denoncoi Shukri Xhelilin rrëfen mes lotësh videoskandalin

Panorama - 15.05.2016

Tre ditë pas publikimit të video-skandalit seksual që kishte në qendër ish-kreun e bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelilin i cili premtonte punë dhe rritje rroge kundrejt favoreve seksuale, protagonistja ...

Videoskandali, zbardhet dëshmia e vajzës në Polici për Shukri Xhelilin

Panorama - 15.05.2016

Të tjera detaje janë bërë publike në lidhje me shkaqet pse vajza 20-vjeçare regjistroi dhe më pas publikoi videon, kur kryebashkiaku i Dibrës i kërkonte favore seksuale për një vend pune.

“Tritoli në makinën e djalit, ka lidhje me ngjarjen”

Shqiperia Ime - 15.05.2016

Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me videoskandalin ku u përfshi kryebashkiaku i shkarkuar i Dibrës, Shukri Xhelili. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se para disa muajsh në makinën e ...

Skandali seksual/ Nis fushata zgjedhore në Dibër, Gjiknuri: Veprimet e Xhelilit nuk përfaqësojnë moralin e PS

Gazeta Tema - 15.05.2016

Pas shkarkimit të kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Partia Socialiste dhe Partia Demokratike kanë nisur fushatën në këtë qytet për zgjedhjet e reja të pjesshme që do të realizohen.

Gratë protestojnë me brekë: Punësojnë vajzat e bukura, kërkojnë seks (Foto)

Shqiperia Ime - 15.05.2016

Thonë se çudia më e madhe tre ditë zgjat, por kjo e Shukriut nuk ka ndërmend të ndalojë. Aleanca Kuq e Zi ka zhvilluar një protestë të pazakontë mëngjesin e sotëm, duke marrë shkas nga skandali ...

Gratë e AK protestë të pazakontë, rrethojnë Zyrën e Punës më të mbathura. Qeveritarët nuk shohin CV-në por kërkojnë ...

Durres Lajm - 15.05.2016

Përfaqësueset gra të Aleancës Kuq e Zi kanë rrethuar mëngjesin e sotëm zyrat e punës me të brendshme burrash si shenjë proteste ndaj skandalit të ashtuquajtur “Shukriu”.

Dëshmia e Anisës dhe nënës së saj: Duam vetëm të largohemi, jemi kërcënuar me jetë

Java News - 15.05.2016

Vajza që bëri videon e skandalit seksual të ish-kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili, ka folur për televizionin News 24, së bashku me prindërit e saj.

Video-skandali seksual, flet vajza 20-vjeçare: Ja pse e filmova Shukriun. Flet dhe nëna e saj

Tetova Sot - 15.05.2016

Vajza 20-vjeçare nga Peshkopia dhe familja e saj, ka folur për herë të parë në lidhje me regjistrimin që i ka bërë kryetarit të shkarkuar të bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Flet babai i vajzës: Shukriu meriton përgjigje sipas Kanunit, por s’dua t’i lë fëmijët jetim

Gazeta Tema - 15.05.2016

Babai i vajzës që denoncoi ish­kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelilin, ka folur për “Panorama” dhe thotë se familja e tij po kalon momente të vështira.

Video-Skandali/ Babai i vajzës- Po na kërcënojnë. Kërkoj mbrojtje nga Ambasada Amerikane

Shqiperia Ime - 15.05.2016

Babai i vajzës që denoncoi ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelilin, ka thënë se familja e tij po kalon momente të vështira. Aqif Alla thotë se prej ditësh janë mbyllur në shtëpi dhe se vajza ...

VIDEO/ Vajza e skandalit seksual: Ja pse e bëra videon me Shukri Xhelilin

Gazeta Tema - 15.05.2016

Tre ditë pas publikimit të video­skandalit seksual që kishte në qendër ish­kreun e bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelilin i cili premtonte punë dhe rritje rroge kundrejt favoreve seksuale, protagonistja ...

Flet Anisa mes lotëve: Nuk jam penduar për videon me Shukriun, dua të largohem nga vendi, s`kam siguri

Tetova Sot - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20 vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi videoskandalin me ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili thotë se nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

Flet babai: Ja nxiu jetën vajzës, Shukri Xhelili meriton përgjigje sipas Kanunit

Java News - 15.05.2016

Babai i vajzës që denoncoi ish­kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelilin, ka folur për gazetën Panorama dhe thotë se familja e tij po kalon momente të vështira.

“Videon doja ta bëja unë, po s’më la vajza”, dëshmia e nënës rreth video-skandalit

Gazeta Tema - 15.05.2016

Nëna e 20 vjeçares, Anisa nga Peshkopia bën thirrje për largimin nga Shqipëria të familjes së saj pas kërcënimeve që ka marrë nga të afërm të Shukri Xhelilit.

Video/ Flet vajza e video-skandalit: Dua të largohem nga Shqipëria

Shqiperia Ime - 15.05.2016

20-vjeçarja nga Peshkopia dhe familja e saj kanë folur për herë të parë për ngjarjen e bujshme ku ish-kryetari i Bashkisë Shukri Xhelili, u filmua teksa kërkonte seks në shkëmbim të vendit të punës.

Sali Berisha bën humor me brekët e Shukri Xhelilit (Foto)

Tetova Sot - 15.05.2016

Videoskandali i ish- kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili teksa i kërkonte favore seksuale një vajze 20 vjeçare në këmbim të një vendi pune, morri vëmendjen e opinionit jo vetëm në Shqipëri.

Qan 20-vjeçarja që filmoi Shukriun: Dua të largohem nga Shqipëria, jam izoluar në shtëpi

Shqiperia Ime - 15.05.2016

Sot për herë të parë, në një prononcim për “News24” ka folur vajza 20-vjeçare që bëri videon e fshehtë me ish-kryetarin e Bashkisë së Dibrës, si dhe nëna e saj.

Flet nëna e vajzës që filmoi Shukri Xhelilin : Ai i bënte presion

Shqiperia Ime - 15.05.2016

Nëna e vajzës që denoncoi ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, ka rrëfyer për “News 24” momentet që ka kaluar vajza e saj kur ish-zyrtari vendor i bënte presion dhe e përndiqte.

Sali Berisha bën humor me brekët e Shukri Xhelilit (Foto)

Shqiperia Ime - 15.05.2016

Videoskandali i ish- kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili teksa i kërkonte favore seksuale një vajze 20 vjeçare në këmbim të një vendi pune, morri vëmendjen e opinionit jo vetëm në Shqipëri.

Kandidatja e PS për Bashkinë e Peshkopisë, pritet të jetë prefektja e qarkut Dibër

Durres Lajm - 15.05.2016

Prefektja e qarkut të Dibrës, Donika Hysenaj, mund të jetë kandidatja e “Rilindjes” për zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarin e Peshkopisë, thanë për citynews burime zyrtare nga “selia ...

Flet edhe vëllai i 20 vjeçares së videoskandalit: Motra në depresion, policia të na ruajë edhe natën

Shqiperia Ime - 15.05.2016

Familjarët e 20-vjeçares nga Peshkopia, e cila denoncoi ish-kryebashkiakun Shukri Xhelili përmes videoskandalit të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News, akuzojnë organet e rendit se ...

Shuklindja!

Gazeta Tema - 15.05.2016

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane I dashur qefliu i vonuar Shukri Xhelili. E mban mend si ulerisje kur skandali seksual i Ylli Pangos shpertheu dhe ti e te tjere ...

Skandali seksual i Shukriut/ Vëllai i Anisës: Ndihemi të kërcënuar natën

Java News - 15.05.2016

Familjarët e 20-vjeçares nga Peshkopia, e cila denoncoi ish-kryebashkiakun Shukri Xhelili përmes videoskandalit të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News, akuzojnë organet e rendit se ...

ShukLindja!

Java News - 15.05.2016

Nga Bledi Mane I dashur qefliu i vonuar Shukri Xhelili. E mban mend si ulerisje kur skandali seksual i Ylli Pangos shpertheu dhe ti e te tjere si ty mallkonit? -Sa perversë dhe abuzues me pushtetin ...

Flet edhe vëllai i 20 vjeçares së videoskandalit: Motra në depresion, policia të na ruajë edhe natën

Tetova Sot - 15.05.2016

Familjarët e 20-vjeçares nga Peshkopia, e cila denoncoi ish-kryebashkiakun Shukri Xhelili përmes videoskandalit të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News, akuzojnë organet e rendit se ...

Zbulohet motivi i video-skandalit

Shqiperia Ime - 15.05.2016

Anisa A., është vajza e bukur e Peshkopisë. Ajo, pak pasi ka mbushur 21 vjeç, është punësuar në Pallatin e Kulturës së Peshkopisë, ndërsa prej ditësh gjendet në faqet e para të gazetave dhe në lajmet ...

Shuklindja!

Durres Lajm - 15.05.2016

-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane I dashur qefliu i vonuar Shukri Xhelili. E mban mend si ulerisje kur skandali seksual i Ylli Pangos shpertheu dhe ti e te tjere si ty ...

Zbulohet motivi i seks-skandalit, ja detajet

Republika - 15.05.2016

Policia merr në mbrojtje familjen e Anisa A nga Peshkopia. Ç’ndodh me hetimet në lidhje me skandalin seksual dhe si nëna e Anisës, Flutra, u largua nga puna për t’u zëvendësuar me një të afërmen e ...

Flet Anisa: Nuk jam penduar për videon me Shukriun

Lajme.al - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20 vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi videoskandalin me ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili thotë se nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

Flet Anisa mes lotëve: Nuk jam penduar për videon me Shukriun, dua të largohem nga vendi se s`kam siguri

Republika - 15.05.2016

Në një rrëfim të parin për mediat, 20 vjeçarja nga Dibra, e cila realizoi videoskandalin me ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili thotë se nuk është bërë pishman, por kërkon që të largohet nga ai ...

Donald Lu: Videoja e kryebashkiakut të Dibrës krim skandaloz, drejtuesit të jenë më të përgjegjshëm për punën e tyre

SOT - 14.05.2016

Ambasadori amerikan, Donald Lu, e ka cilësuar krim skandaloz videon e kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili. Ai ka apeluar që kryetarët të jenë më të kujdesshëm.

Deputetët e LSI shpërthejnë kundër Xhelilit: Rama të kërkojë falje që e vuri kandidat, ngjarja e pështirë

SOT - 14.05.2016

Deputetët e Lëvizjes Socialiste për Integrim, të indinjuar nga video-skandali me protagonist ish-kryebashkiakun e Dibrës, i cili shfrytëzonte postin për favore seksuale, i kanë kërkuar kryeministrit ...

Dëshmon 20-vjeçarja: Videon e bëra publike për qejf, u ofrova vetë për të bërë filmimin e fshehtë

SOT - 14.05.2016

Në Polici ka dëshmuar edhe 20-vjeçarja që bëri publike videon e fshehtë që filmoi fshehtas ish-kryetarin e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili. Vajza me iniciale A.A deklaroi në polici se nuk ...

Peleshi: Qeveria distancohet me neveri nga ngjarja me ish-kryebashkiakun e Dibrës, morëm vendimin e duhur

SOT - 14.05.2016

Zv/kryeministri Niko Peleshi ka reaguar për video-skandalin me protagonist Shukri Xhelilin. Peleshi e cilësoi një ngjarje të shëmtuar video-skandalin seksual, ndërsa theksoi se qeveria mori vendimin ...

Nisin sulmet ndaj vajzës që denoncoi Shukri Xhelilin, i hapin faqe Facebook dhe e shajnë (FOTO)

Ina - 14.05.2016

dentiteti i vajzës që filmoi ish­kryetarin e Bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelili, nuk ka mundur të qëndrojë anonim, për shkak se disa persona të paidentifikuar i kanë hapur një faqe në internet.

Degjenerimi i Shtetit të Shukrive

SOT - 14.05.2016

Koha tregon se ndodhemi në një situatë tej e të rëndë. Kjo jo se u shfaq imoraliteti i një biçim Shukriu, por se vetë Shteti ka degjeneruar dhe udhëhiqet nga morali i Shukriut.

Vazhdojnë talljet në rrjetet sociale me Shukri Xhelilin

SOT - 14.05.2016

Pas skandalit seksual të publikuar dy ditë më parë, në rrjetet sociale vazhdojnë talljet me ish-kryebashkiakun Teksa autoritetet kanë nisur hetimet ndaj Shukri Xhelilit, janë qytetarët shqiptarë ta ...

Detaje të reja mbi videon e kryebashkiakut, ja çfarë tha 20 vjeçarja

Albeu.com - 14.05.2016

Një 20 vjeçare arriti të fuste në kurth kryebashkiakun e Dibrës e për këtë mori vëmendjen të madhe mediatike dhe jo vetëm. Pas bërjes publike të video-s, paraditen e djeshme denoncuesja publike e ...

Shukri Xhelili rrëfehet për videoskandalin: Vajza më provokoi

Albeu.com - 14.05.2016

Ish kryetari i Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili , ka deklaruar se ngjarja e transmetuar në mediat vizive dhe e botuar në mediat e shkruara është e inskenuar nga kundërshtarë të tij.

Në Shqipëri vrima e Shukriut më e njohur se vrima e ozonit – FOTO

Shqipmedia - 14.05.2016

Interneti ka shpërthyer pas publikimit të video -skandalit seksual të kryetarit të Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili. Më poshtë po ju risjellim disa nga idetë më ...

Hysenaj: Shukri, paç faqen e zezë!

Almakos - 14.05.2016

Prefektja e Dibrës Në lidhje me skandalin seksual të ish-kryebashkiakut të Dibrës, ka reaguar edhe prefektja e komanduar e Dibrës, Donika Hysenaj. Hysenaj ka deklaruar se distancohemi nga rasti ku ...

Vokshi: Gratë dhe vajzat të reagojnë fuqishëm ndaj abuzimeve të zyrtarëve të shtetit

Almakos - 14.05.2016

Bregu: Shukriu, një fëlliqësirë më shumë e mozaikut të poshtërsive ndaj femrës Videoskandali ku u përfshi kryetari i Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, i cili i kërkoi favore seksuale një vajze në ...

“Tritoli në makinën e djalit, ka lidhje me ngjarjen”

Almakos - 14.05.2016

Dyshimet e policisë Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me videoskandalin ku u përfshi kryebashkiaku i shkarkuar i Dibrës, Shukri Xhelili. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se para disa ...

LSI: Rama, falje për Xhelilin. PS: Ndjesë, të hetohet dhe skenari politik

Almakos - 14.05.2016

Skandali – Mazhoranca shfaqet e përçarë për video-skandalin e kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili. LSI bëri dje thirrje që vetë Kryeministri Edi Rama të kërkojë falje për këtë kandidaturë.

Shukri Xhelili, nën akuzë për tri vepra penale, hetohet i lirë

Almakos - 14.05.2016

Prokuroria Ish-kryebashkiaku shoqërohet në polici: Më futën në kurth. Vajza: Më kërkoi seks në këmbim të punës Të dhëna Dëshmia e vajzës – 20-vjeçarja ka deklaruar se ishte venë nën presion nga ...

Skandali i Xhelilit, Peleshi flet nga Korça: Ngjarje e shëmtuar, distancohemi me neveri si qeveri!

SOT - 14.05.2016

Zv/kryeministri Niko Peleshi ka zhvilluar një takim me strukturat e PS në Korçë, ku ndër të tjera ka folur edhe për rastin e Shukri Xhelilit. Peleshi është shprehur se kjo ishte nje ngjarje jo e ...

Peleshi reagon për skandalin seksual të Shukri Xhelilit: I neveritshëm

Almakos - 14.05.2016

Zv/Kryeministri Niko Peleshi ka komentuar nga Korça video-skandalin seksual të ish-kryebashkiakut të Peshkopisë Shukri Xhelili, i cili i kërkoi favore seksuale një 20-vjeçareje në këmbim të një vendi ...

Peleshi flet për Shukriun: Do mbajmë qëndrim të prerë!

Albeu.com - 14.05.2016

Gjatë një takimi me strukturat e Partisë Socialiste në Korçë, Zv/ Kryeministri Niko Peleshi e cilësoi video-skandalin seksual të ish-kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili , si një ngjarje jo ...

Zv.kryeministri Peleshi për video-skandalin e Shukri Xhelilit, heq përgjegjësin nga PS

Zhurnal - 14.05.2016

Zëvendëskryeministri Niko Peleshi është zyrtari i parë i lartë i qeverisë që reagon në lidhje me video-skandalin e kryebashkiakut tashmë të shkarkuar të Peshkopisë, Shuklri Xhelili.

Zbulohet të tjera detaje që fundosin Shukri Xhelilin! Ja çfarë ndodhi 3 muaj më parë me mamanë e 20-vjeçares

SOT - 14.05.2016

Tre muaj më parë, me urdhër të kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili, tashmë i shkarkuar, është larguar nga puna nëna e 20-vjeçares që realizoi videoskandalin.

Zbulohet ngjarja, Shukri Xhelilit i dogjën makinën kur takohej me vajzën që e filmoi

LajmiFundit - 14.05.2016

Në kohën kur takohej me shtetasen A.A e cila filmoi fshehurazi skandalin seksual, kryetarit të bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili i ka ndodhur dicka e pazakontë.

20 vjeçarja mori "hak" për të ëmën ndaj Shukri Xhelilit?

Albeu.com - 14.05.2016

Duket se vajza 20 vjeçare e cila regjistroi videoskandalin ka marrë "hak" ndaj të emës, e cila është pushuar nga puna me urdhër të Shukriut. Rreth tre muaj me parë është pushuar nga puna nëna e ...

Pas shkarkimit të Xhelilit, nis fushata për Peshkopinë

Top Channel - 14.05.2016

Koordinatori i Partisë Socialiste për qarkun e Dibrës, Damian Gjiknuri kërkoi hetim për videoskandalin Xhelili duke bërë të qartë distancimin e partisë së tij nga kjo ngjarje.

Ja çfarë ka thënë në polici 20-vjeçarja për videon me kryebashkiakun

Lajm - 14.05.2016

Vetëm 20 vjeçe, e reja e lindur në Bulqizë dhe banuese në Dibër, arriti të fuste në kurth kryebashkiakun e Dibrës. Denoncuesja publike e Shukri Xhelilit është thirrur në ambientet e policisë ...

"Xhelili shpallet heroi i Partisë Siçiliste"

Albeu.com - 14.05.2016

Edhe sot ish kryeministri Berisha ka reaguar në Facebook për skandalin seksual ku u përfshi ish krybashkiaku Shukri Xhelili . Sipas ish kryeministrit Berisha, “ Xhelili shpallet Heroi i Partise ...

Merret në mbrojtje vajza e video-skandalit të Shukri Xhelilit

Zhurnal - 14.05.2016

Me kërkesë të prokurorisë, policia ka marrë masa mbrojtëse për vajzën e video-skandalit-seksual të ish-kreut të Bashkisë së Dibrës, Skukri Xhelili. Burimet pranë policisë së shtetit i thanë ABC News ...

Merret në mbrojtje 20-vjeçarja që filmoi ish-kryebashkiakun e Dibrës

Almakos - 14.05.2016

20-vjeçarja e cila filmoi ish-kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili teksa i kërkonte favore seksuale në këmbim të një vendi pune, është marrë në mbrojtje nga policia.

Policia merr në mbrojtje 20-vjeçaren dhe nënën e saj pas video skandalit

Albeu.com - 14.05.2016

20 vjeçarja dhe nëna e saj janë marrë në mbrojtje pas video-skandalit seksual te Xhelilit . Policia e Dibrës ka marrë në mbrojtje vajzën 20-vjeçare A.A.

Shukri Xhelili i shkarkoi nënën? Policia merr në mbrojtje 20-vjecaren

LajmiFundit - 14.05.2016

Tri dite pas skandalit seksual Policia e Dibrës ka marrë në mbrojtje vajzën 20-vjeçare Anisa A., e cila ishte protagoniste në videon seksuale me ish-kryebashkiakun e Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Policia shqiptare merr në mbrojtje vajzën e video-skandalit të Shukri Xhelilit

Ina - 14.05.2016

Me kërkesë të prokurorisë, policia ka marrë masa mbrojtëse për vajzën e video-skandalit-seksual të ish-kreut të Bashkisë së Dibrës, Skukri Xhelili. Burimet pranë policisë së shtetit i thanë ABC News ...

Nis fushata pas largimit të Shukri Xhelilit, Gjiknuri e Paloka në Dibër, demokratët synojnë të marrin bashkinë pas ...

SOT - 14.05.2016

Pas shkarkimit të Shukri Xhelilit nga detyra e kryetarit të Bashkisë së Dibrës, dy partitë e mëdha politike, PS dhe PD, kanë nisur fushatën për zëvendësimin e tij në këtë post.

“Qytetari dixhital”, ja mesazhi pikant në inbox-in e Berishës

SOT - 14.05.2016

Ish-kryeministri Berisha, ka reaguar sërish sot në rrjetin social për skandalin seksual ku u përfshi ish krybashkiaku socialist i Peshkopisë Shkuri Xhelili. Xhelili shpallet Heroi i Partise Siçiliste.

PS distancohet nga ish-kryebashkiaku

Albeu.com - 14.05.2016

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri , në cilësinë e kordinatorit të Partisë Socialiste për Qarkun Dibër, zhvilloi sot një takim me strukturat lokale të partisë në këtë njësi ...

Qeverisja Rama, “Made in Shukri”

SOT - 14.05.2016

Vendi është në krizë duke shkuar drejt humnerës. Për disa muaj buxheti i shtetit mund të bllokohet duke vënë në rrezik pagat, pensionet, rimbursimi i ilaçeve, sepse për të tjerat ky bllokim është ...

Skandali seksual i Xhelilit, merret në mbrojtje 20-vjeçarja

SOT - 14.05.2016

Vajza 20-vjeçare me iniciale A.A., e cila filmoi ish-kreun e Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili duke i kërkuar favore seksual për një vend pune është marrë në mbrojtje nga policia.

Gjiknuri takon bazën e PS në Dibër: Distancohemi, prokuroria të hetojë Xhelilin

LajmiFundit - 14.05.2016

Ministri i Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri, në cilësinë e kordinatorit të Partisë Socialiste për Qarkun Dibër zhvilloi sot një takim me strukturat lokale të partisë në këtë njësi ...

Mesazh “bombë” në telefonin e Berishës, ja çfarë shkruan qytetari dixhital

LajmiFundit - 14.05.2016

Ish kryeministri Berisha, ka reaguar sërish sot në rrjetin social për skandalin seksual ku u përfshi ish krybashkiaku socialist i Peshkopisë Shkuri Xhelili.

Skandali seksual/ Shukriu divorcohet nga bashkëshortja?

SOT - 14.05.2016

Për ish-Kryebashkikun e Dibrës, Shukri Xhelili, baba i dy djemve nuk kanë të mbaruar telashet. Pas video-skandalit ku tregohej se i jepte vendin e punës në këmbim të favoreve seksuale një 20 ...

Gjiknuri në Dibër: PS distancohet nga skandali i Xhelilit, ndjesë qytetarëve

Almakos - 14.05.2016

Ministri i Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri, në cilësinë e koordinatorit të Partisë Socialiste për Qarkun Dibër zhvilloi sot një takim me strukturat lokale të partisë në këtë njësi ...

Shukri Xhelili në telashe serioze! Gruaja i kërkon divorcin

LajmiFundit - 14.05.2016

Duket se telashet nuk kanë mbaruar për ish-kryebashkikun e Dibrës, Shukri Xhelili, baba i dy djemve. Pas video-skandalit që i kushtoi postin e kryebashkiakut të Dibrës, dhe pas talljes publike në ...

Rrjetet sociale sërish humor me Jolezën, këtë herë më Shukriun

SOT - 14.05.2016

Skandali seksual ku në qendër të tij ishte ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili, i cili i kërkonte një 20-vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune, ka sjell furtunë reagimesh e ...

Plas sërish humori me Jolezën, këtë herë më Shukriun

LajmiFundit - 14.05.2016

Skandali seksual ku në qendër të tij ishte ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili, i cili i kërkonte një 20-vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune, ka sjell furtunë reagimesh e ...

Skandali seksual i Shukriut, ja si po mbrohet vajza

LajmiFundit - 14.05.2016

20 vjeçarja që filmoi krybashkiakun e Peshkopisë në afera seksuale është marrë në mbrojtje nga policia pas reagimeve dhe kërcënimeve në rrjetet sociale.

Videoskandali i Shukri Xhelilit, nisin sulmet denigruese në FB ndaj vajzës

Panorama - 14.05.2016

Një grup njerëzish të paidentifikuar kanë nisur sulmin denigrues të vajzës që denoncoi Shukri Xhelilin, ish-kreun e Bashkisë së Dibrës. Faqja është hapur ditën e sotme me titullin e ulët dhe të ...

Kush ia bëri videon? Flet për herë të parë Shukri Xhelili

Panorama - 14.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, dhënë ekskluzivisht për “Panorama”, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga ...

Videoskandali/ Policia reagon zyrtarisht: Akuzat për Shukri Xhelilin

Panorama - 14.05.2016

Policia e Dibrës ka reaguar sot për herë të parë zyrtarisht në lidhje me hetimin e nisur për ish-kryebashkiakun e Dibrës Shukri Xhelili. Mbi të rëndojnë tre akuza që janë: “Marrëdhënie seksuale duke ...

Ngrihen tri akuza për Xhelilin, ish-kryebashkiaku: Ishte kurth…

Mapo - 14.05.2016

Ish-kryetari i Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili, merret në pyetje për video-skandalin. Pranon ngjarjen, por nuk jep shpjegime të hollësishme. Në pyetje edhe vajza 20-vjeçare protagoniste, të cilës iu ...

Video-skandali i Xhelilit, Paloka: Drejtimi i duhur i Rilindjes!

Botasot - 14.05.2016

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka deklaroi e cilësoi të turpshme video-skandalin me ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili.

Skandali seksual në Peshkopi, fenomeni ‘Shukri’ dhe fotot e nxehta

BalkanWeb - 14.05.2016

Videoskandali seksual i transmetuar në media me protagonist kryebashkiakun e Peshkopise ka vijuar të jetë lajm i ditës edhe ne rrjete sociale. Disa foto kane nisur te qarkullojne ne portale.

“K**va e politikanëve”, sulmohet rëndë vajza që filmoi Shukri Xhelilin

Mapo - 14.05.2016

Megjithëse të gjitha mediat kishin mbuluar fytyrën e vajzës 20-vjeçare që filmoi Shukri Xhelilin, siç duket identiteti i saj nuk ka ngelur anonim. Disa persona të paidentifikuar i kanë hapur një ...

Hetime për ish-kryebashkiakun, abuzoi me detyrë

Botasot - 14.05.2016

Pas videoskandalit të publikuar mbrëmjen e së enjtes, në emisionin “Të Paekspozuarit” ku shfaqej kryetari i bashkisë së Dibrës, duke i kërkuar favore seksuale një vajze 20- vjeçare, organet hetimore ...

Ja çfarë ka thënë në polici 20-vjeçarja për videon me kryebashkiakun

Telegrafi - 14.05.2016

Vetëm 20 vjeçe, e reja e lindur në Bulqizë dhe banuese në Dibër, arriti të fuste në kurth kryebashkiakun e Dibrës. Denoncuesja publike e Shukri Xhelilit është thirrur në ambientet e policisë ...

Ja çfarë ka thënë në polici 20-vjeçarja për videon me kryebashkiakun

Botasot - 14.05.2016

Vetëm 20 vjeçe, e reja e lindur në Bulqizë dhe banuese në Dibër, arriti të fuste në kurth kryebashkiakun e Dibrës. Denoncuesja publike e Shukri Xhelilit është thirrur në ambientet e policisë ...

Zv/Kryeministri Peleshi reagon për skandalin seksual të Shukri Xhelilit

Syri.net - 14.05.2016

Zv/Kryeministri Niko Peleshi ka komentuar video-skandalin seksual të ish-kryebashkiakut të Peshkopisë Shukri Xhelili, i cili i kërkoi favore seksuale një 20-vjeçareje në këmbim të një vendi pune.

Videoskandali, Peleshi: Distancohemi me neveri, shkarkimi i Xhelilit vendimi i duhur

BalkanWeb - 14.05.2016

KORCE – Zv/kryeministri, Niko Peleshi e cilësoi një ngjarje të shëmtuar videoskandalin seksual, ku u përfshi ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Paloka nga Dibra

ABC News - 14.05.2016

Video skandali i pergjimit te Shukri Xhelilit reflekton perplasjet brenda te majtes deklaroi kryetari i grupit parlamentar, Edi Paloka nga Dibra. Sipas tij, skenari per te cilin flasin socialistet ka ...

Videoskandali me Shukri Xhelilin, Peleshi: Ngjarja e shëmtuar, distancohemi me neveri

Ora news - 14.05.2016

Numri 2 i qeverisë, Niko Peleshi ka dënuar ngjarjen, ku ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili u shfaq në një video të publikuar nga Ora News, dhe kërkonte favore seksuale në këmbim të një ...

Reagon Peleshi për video-skandalin e Shukri Xhelilit, heq përgjegjësinë nga PS

Gazeta Express - 14.05.2016

Zëvendëskryeministri Niko Peleshi është zyrtari i parë i lartë i qeverisë që reagon në lidhje me video-skandalin e kryebashkiakut tashmë të shkarkuar të Peshkopisë, Shuklri Xhelili.

Vajza që xhiroi videoskandalin seksual

ABC News - 14.05.2016

Detaje te reja kane dale pas publikimit te videoskandalit te ish kryebashkiakut te Dibres. Mësohet se me urdhër të Shukri Xhelilit rreth tre muaj me parë është pushuar nga puna nëna e vajzës 20 ...

Rama 'reklamon' vajzën me 9 qind mijë lekë rrogë, komentuesit i kujtojnë Shukri Xhelilin (VIDEO)

Gazeta Express - 14.05.2016

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë për ndjekësit e tij në Facebook një video që sipas tij është dëshmia e radhës se si të rinjtë mund të gjejnë punë duke aplikuar dhe duke kërkuar mundësitë që ...

Zbulohet motivi i seks-skandalit, ja detajet

Botasot - 14.05.2016

Anisa A., është vajza e bukur e Peshkopisë. Ajo, pak pasi ka mbushur 21 vjeç, është punësuar në Pallatin e Kulturës së Peshkopisë, ndërsa prej ditësh gjendet në faqet e para të gazetave dhe në lajmet ...

Niko Peleshi: PS distancohet me neveri nga skandali me Shukri Xhelilin

ABC News - 14.05.2016

Nga qyteti i Korçës Niko Peleshi nga gazetarët se Partia Socialiste, në kuadër të skandalit me ish- kryebashkiakun e Dibrë, Shukri Xhelili, nuk mund të mbajë përgjegjësi për veprimet e secilit prej ...

DETAJET/ Skandali seksual i Shukri Xhelilit, çfarë ndodhi 3 muaj më parë me mamanë e 20-vjeçares?

Syri.net - 14.05.2016

Tre muaj më parë, me urdhër Shukri Xhelilit, është pushuar nga puna nëna e 20-vjeçares që realizoi video-skandalin seksual. Abc News shkruan se kjo mund të jetë një nga arsye përse vajza vendosi të ...

Ja çfarë ka ndodhur 3 muaj më parë mes Shukri Xhelilit dhe nënës së vajzës që xhiroi videon

BalkanWeb - 14.05.2016

TIRANE – Tre muaj më parë, me urdhër të kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili, tashmë i shkarkuar, është larguar nga puna nëna e 20-vjeçares që realizoi videoskandalin.

Ja çfarë ka ndodhur 3 muaj më parë mes Shukri Xhelilit dhe nënës së vajzës që xhiroi videon

Botasot - 14.05.2016

Tre muaj më parë, me urdhër të kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili, tashmë i shkarkuar, është larguar nga puna nëna e 20-vjeçares që realizoi videoskandalin.

Miu Shukriu – nga Edison Ypi

Syri.net - 14.05.2016

nga Edison Ypi Andej nga vitet ’50, kur Dibrën dhe dibranët morri i kuq i mbyti në gjak, një diversant nga fisi “Ndreu” zbriti nga Korabi dhe vajti drejt e tek Dega e Puëve të Brendëshme të ...

Policia merr në mbrojtje vajzën e video-skandalit-seksual

ABC News - 14.05.2016

Me kërkesë të prokurorisë, policia ka marrë masa mbrojtëse për vajzën e video-skandalit-seksual të ish-kreut të Bashkisë së Dibrës, SHukri Xhelili. Ndërkohë në rrjete të ndryshme sociale, janë ...

Kërcënimet, policia merr në mbrojtje vajzën e video-skandalit-seksual

Gazeta Express - 14.05.2016

Me kërkesë të prokurorisë, policia ka marrë masa mbrojtëse për vajzën e video-skandalit-seksual të ish-kreut të Bashkisë së Dibrës, Skukri Xhelili. Burimet pranë policisë së shtetit i thanë ABC News ...

Mesazhi pikant në inbox-in e Berishës. Kush është qytetari dixhital F.N, dhe çfarë nënkupton komenti i publikuar?

Syri.net - 14.05.2016

Ish kryeministri Berisha, ka reaguar sërish sot në rrjetin social për skandalin seksual ku u përfshi ish krybashkiaku socialist i Peshkopisë Shkuri Xhelili.

Video-skandali seksual i Xhelilit, policia merr në mbrojtje 20-vjeçaren dhe nënën e saj

Syri.net - 14.05.2016

Policia e Dibrës ka marrë në mbrojtje vajzën 20-vjeçare Anisa A., e cila ishte protagoniste në videon seksuale me ish-kryebashkiakun e Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Video-skandali me ish-kryebashkiakun, merret në mbrojtje nga policia 20-vjeçarja

BalkanWeb - 14.05.2016

DIBËR- Merret në mbrojte 20-vjeçarja, e cila publikoi videon ku shfaqej ish-kryetari i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili, duke i kërkuar asaj favore seksuale në këmbim të një vendi pune.

Seks-skandali/ Largimi i nënës nga puna, hakmarrja e 20-vjeçares ndaj Shukriut?

Mapo - 14.05.2016

Detaje te reja kane dale pas publikimit te videoskandalit te ish kryebashkiakut te Dibres. Mësohet se me urdhër të Shukri Xhelilit rreth tre muaj me parë është pushuar nga puna nëna e vajzës ...

Gjiknuri mbledh strukturat në Dibër: PS distancohet nga skandali i ish-kryebashkiakut, ndjesë qytetarëve

BalkanWeb - 14.05.2016

DIBER- Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, në cilësinë e kordinatorit të Partisë Socialiste për Qarkun Dibër zhvilloi sot një takim me strukturat lokale të partisë në këtë njësi ...

Videoskandali, flet Shukri Xhelili: Inskenim politik, vajza më provokoi

Panorama - 14.05.2016

Ish-kryetari i Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili, thotë se ngjarja e transmetuar në mediat vizive dhe e botuar në mediat e shkruara është e inskenuar nga kundërshtarë të tij.

A është kjo arsyeja pse vajza filmoi videon e seksit me Shukri Xhelilin?

Panorama - 14.05.2016

Pas publikimit të videoskandalit, ku ish kryebashkiaku i Dibrës Shukri Halili i kërkonte seks vajzës 20-vjecare A.A, në këmbim të vendit të punës dalin në ditë të tjera detaje.

Videoskandali/ Rrëfimi i vajzës në polici: S’e provokova kryebashkiakun

Panorama - 14.05.2016

Vetëm 20 vjeçe, e reja e lindur në Bulqizë dhe banuese në Dibër, arriti të fuste në kurth kryebashkiakun e Dibrës. Denoncuesja publike e Shukri Xhelilit është thirrur në ambientet e policisë ...

Vajza që futi në ‘kurth’ Shukri Xhelilin merret në mbrojtje nga Policia

Panorama - 14.05.2016

20-vjeçarja, A.A., e cila filmoi kreun e Bashkisë së Peshkopisë duke i kërkuar favor seksual për një vendim pune është marrë në mbrojtje nga Policia. Vajza ka denoncuar në Polici sulmet ndaj saj që ...

PS i kërkon ndjesë dibranëve me anë të ministrit Gjiknuri

Panorama - 14.05.2016

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, në cilësinë e koordinatorit të Partisë Socialiste për Qarkun Dibër zhvilloi sot një takim me strukturat lokale të partisë në këtë njësi ...

Ironizon Berisha: Xhelili shpallet hero i Partisë Siçiliste. Si gjithnjë, fajin e ka Saliu!

BalkanWeb - 14.05.2016

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish në lidhje me skandalin e publikuar dy ditë më parë, ku në qendër të tij ishte ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili, i cili i kërkonte ...

Skandali seksual, koordinatori socialist për Dibrën: Shukri Xhelili nuk përfaqëson moralin e PS

Syri.net - 14.05.2016

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, njëkohësisht koordinatori i Partisë Socialiste për Qarkun Dibër, zhvilloi sot një takim me strukturat lokale të PS-së në këtë njësi ...

Video-skandali i Xhelilit, policia merr në mbrojtje 20-vjeçaren me nënën e saj

Mapo - 14.05.2016

Policia e Dibrës ka marrë në mbrojtje vajzën 20-vjeçare Anisa A., e cila ishte protagoniste në videon seksuale me ish-kryebashkiakun e Peshkopisë, Shukri Xhelili.

"Xhelili shpallet heroi i Partisë Siçiliste"

Botasot - 14.05.2016

Edhe sot ish kryeministri Berisha ka reaguar në Facebook për skandalin seksual ku u përfshi ish krybashkiaku Shukri Xhelili. Sipas ish kryeministrit Berisha, “Xhelili shpallet Heroi i Partise ...

Video-skandali seksual/ Bashkëshortja i kërkon divorcin Shukriut, nuk është hera e parë që e tradhëton

Syri.net - 14.05.2016

Duket se telashet nuk kanë mbaruar për ish-Kryebashkikun e Dibrës, Shukri Xhelili, baba i dy djemve. Pas video-skandalit ku tregohej se i jepte vendin e punës në këmbim të favoreve seksuale një 20 ...

Skandali seksual i Shukri Xhelilit, hakmarrje e vajzës për nënën e pushuar nga puna

Botasot - 14.05.2016

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me publikimin e video së skandalit seksual të ish -kryebashkiakut të Dibrës. Dyshohet vajza 20 –vjeçare e filmoi atë teksa i kërkonte favore seksuale në ...

Qeverisja Rama – “Made in Shukri”

Syri.net - 14.05.2016

Nga Kastriot Islami* Vendi është në krizë duke shkuar drejt humnerës. Për disa muaj buxheti i shtetit mund të bllokohet duke vënë në rrezik pagat, pensionet, rimbursimi i ilaçeve, sepse për të tjerat ...

Pas skandalit Tefta i kërkon divorcin Shukriut: S’është hera e parë…

Mapo - 14.05.2016

Duket se telashet nuk kanë mbaruar për ish-Kryebashkikun e Dibrës, Shukri Xhelili, baba i dy djemve. Pas video-skandalit ku tregohej se i jepte vendin e punës në këmbim të favoreve seksuale një ...

Video-skandali seksual/ Tefta i kërkon divorcin Shukriut, nuk është hera e parë që e tradhëton

Botasot - 14.05.2016

Duket se telashet nuk kanë mbaruar për ish-Kryebashkikun e Dibrës, Shukri Xhelili, baba i dy djemve. Pas video-skandalit ku tregohej se i jepte vendin e punës në këmbim të favoreve seksuale një 20 ...

Qytetari dixhital F.N. mesazh pikant në inbox-in e Berishës

Mapo - 14.05.2016

Ish-kryeministri Berisha, ka reaguar sërish sot në rrjetin social për skandalin seksual ku u përfshi ish krybashkiaku socialist i Peshkopisë Shkuri Xhelili.

Skandali seksual, koordinatori i PS-së për Dibrën: Xhelili nuk na përfaqëson

Mapo - 14.05.2016

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, njëkohësisht koordinatori i Partisë Socialiste për Qarkun Dibër, zhvilloi sot një takim me strukturat lokale të PS-së në këtë njësi ...

PS distancohet nga ish-kryebashkiaku, Gjiknuri: Ndjesë qytetarëve të Dibrës

Ora news - 14.05.2016

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, në cilësinë e kordinatorit të Partisë Socialiste për Qarkun Dibër zhvilloi sot një takim me strukturat lokale të partisë në këtë njësi ...

Pas shkarkimit të Xhelilit, nis fushata për Peshkopinë

Botasot - 14.05.2016

Koordinatori i Partisë Socialiste për qarkun e Dibrës, Damian Gjiknuri kërkoi hetim për videoskandalin Xhelili duke bërë të qartë distancimin e partisë së tij nga kjo ngjarje.

PS distancohet nga ish-kryebashkiaku, Gjiknuri: Ndjesë qytetarëve të Dibrës

Botasot - 14.05.2016

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, në cilësinë e kordinatorit të Partisë Socialiste për Qarkun Dibër zhvilloi sot një takim me strukturat lokale të partisë në këtë njësi ...

Humor në rrjetet sociale, Joleza: Ku e ka pallatin ky Shukriu?

BalkanWeb - 14.05.2016

TIRANE- Skandali seksual ku në qendër të tij ishte ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili, i cili i kërkonte një 20-vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune, ka sjell furtunë ...

Tefta Xhelili, gruaja që bëri Shukriun kryetar Bashkie

Syri.net - 14.05.2016

Tefta Xhelili erdhi pa dashje në fokusin e mediave këto ditë për shkak të aferës seksuale të të shoqit, Kryetar i Bashkisë së Dibrës. Siç thonë ata që e njohin, Tefta ka drejtuar fushatën elektorale ...

Tefta Xhelili, gruaja që bëri Shukriun kryetar Bashkie

Botasot - 14.05.2016

Tefta Xhelili erdhi pa dashje në fokusin e mediave këto ditë për shkak të aferës seksuale të të shoqit, Kryetar i Bashkisë së Dibrës. Siç thonë ata që e njohin, Tefta ka drejtuar fushatën elektorale ...

Flet për herë të parë Shukri Xhelili pas video-skandalit seksual

Shqiperia Ime - 14.05.2016

Shukri Xhelili ka folur për herë të parë pas video-skandalit seksual ku ai është përfshirë dhe sot është vënë nën hetim. Kryebashkiaku i Peshkopisë, i shkarkuar sot, ka thënë se ndaj tij është duke u ...

FOTOT/ Shukri Xhelili bëhet “fenomen” në rrjet

Gazeta Tema - 14.05.2016

Në rrjet vazhdojnë talljet dhe ironitë me ish-kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili pas skandalit seksuale të publikuar në TV. Më e fundit është edhe kjo foto e publikuar në FB ku një femër ka ...

Peleshi: PS distancohet me neveri nga skandali i Shukri Xhelilit

Java News - 14.05.2016

Zv/kryeministri Niko Peleshi ka kërkuar nga Korça, gjatë një takimi me strukturat e PS, rritjen e numrit të anëtarësimeve. Peleshi tha se PS është një organizatë e madhe dhe se duhet të punohet për ...

Skandali i Xhelilit, reagon Peleshi: Ngjarje e neveritshme

Durres Lajm - 14.05.2016

Zëvendëskryeministri Niko Peleshi, gjkatë një takimi me strukturat e PS-së në Korçë, ka reaguar për skandalin seksual të ish-kryetarit socialist të Dibrës, Shukri Xhelili.

Videoskandali, Peleshi: Ngjarje e shëmtuar, distancohemi me neveri

NOA - 14.05.2016

Korçë, 14 maj 2016, NOA.al - Gjatë një takimit me strukturat e Partisë Socialiste në Korçë, numri dy i qeverisë zv/Kryeministri Niko Peleshi ka dhënë reagimin e parë lidhur me videoskandalin e ish ...

Skandali seksual/ A veproi për hakmarrje 20-vjeçarja? Ja arsyeja që mund ta ketë shtyrë

Gazeta Tema - 14.05.2016

Detaje te reja kane dale pas publikimit te videoskandalit te ish kryebashkiakut te Dibres. Mësohet se me urdhër të Shukri Xhelilit rreth tre muaj me parë është pushuar nga puna nëna e vajzës 20 ...

Pse vajza regjistroi video-skandalin, zbulohen disa detaje për nënën e saj

Java News - 14.05.2016

Tre muaj më parë, me urdhër të kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili, tashmë të shkarkuar, është pushuar nga puna nëna e 20-vjeçare që realizoi videoskandalin.

Niko Peleshi: PS distancohet me neveri nga skandali me Shukri Xhelilin

Gazeta Tema - 14.05.2016

Partia Socialiste distancohet me neveri nga skandali i ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili. Kështu ka deklaruar nga Korça Niko Peleshi. Zv/kryeministri tha se PS nuk mund të mbajë ...

Video-Skandali/ Ja ç’fare ndodhi me nënën e vajzes para 3 muajsh

Shqiperia Ime - 14.05.2016

Dyshohet se arsyeja pse vajza ka filmuar të gjithë verpimet e Xhelilit, ka qënë pushimi i nënës se saj nga puna 3 muaj më parë me urdhër të ish-kryebashkiakut të Peshkopisë.

Qeveria distancohet – përmes zv.kryeministrit - nga akti i Shukri Xhelilit, por nuk kërkon falje

Respublica - 14.05.2016

Dy ditë pasi në media qarkulloi një video me protagonist kryetarin e Bashkisë Shukri Xhelili, qeveria ka reaguar publikisht me një deklaratë të zv.kryeministrit, Niko Peleshi, i cili e bëri atë gjatë ...

Berisha ne Fb- Xhelili shpallet Heroi i Partise Siçiliste. Si gjithnjë, fajin e ka Saliu!

Shqiperia Ime - 14.05.2016

Me anë të një postimi në fb, ish-kryeministri i shqipërise Berisha, ka reaguar në lidhje me skanadlin e Xhelilit dhe akuzat e tij se ishte e gjitha një skenim, një kurth politik.

Denoncoi kryebashkiakun, Policia ‘blindon’ shtëpinë e 20-vjeçares

Java News - 14.05.2016

Policia e Dibrës ka marrë në ruajtje banesën e 20-vjeçares që denoncoi kryebashkiakun e Peshkopisë. Lajmi konfirmohet nga qyteti verilindor ndërsa mësohet se shtëpia e A.A po ruhet nga forca policie ...

Merret në mbrojtje vajza e video-skandalit të Shukri Xhelilit

Tetova Sot - 14.05.2016

Me kërkesë të prokurorisë, policia ka marrë masa mbrojtëse për vajzën e video-skandalit-seksual të ish-kreut të Bashkisë së Dibrës, Skukri Xhelili. Burimet pranë policisë së shtetit i thanë ABC News ...

Skandali seksual i kryebashkiakut, merret në mbrojtje 20-vjeçarja

NOA - 14.05.2016

20-vjeçarja e cila filmoi ish-kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, teksa i kërkonte favore seksuale në këmbim të një vendi pune, është marrë në mbrojtje nga policia.

Nis fushata për Peshkopinë, ‘Xhelili’ kryefjala e Gjiknurit dhe Palokës

Java News - 14.05.2016

Koordinatori i Partisë Socialiste për qarkun e Dibrës, Damian Gjiknuri kërkoi hetim për videoskandalin Xhelili duke bërë të qartë distancimin e partisë së tij nga kjo ngjarje.

Gjiknuri i kërkon falje Dibrës për skandalin e Xhelilit: PS është e fortë, do ta kalojmë

Durres Lajm - 14.05.2016

Ministri i Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri, në cilësinë e koordinatorit të Partisë Socialiste për qarkun Dibër, zhvilloi sot një takim me strukturat lokale të partisë në këtë njësi ...

Morali i Shukriut dhe njollat e partisë

Respublica - 14.05.2016

Partia Socialiste kërkon ta përjashtojë veten nga përgjegjësia për aferën seksualë të bashkiakut të Dibrës dhe këtë detyrë ua ka ngarkuar emisarëve të saj, që në gjuhën politike njihen si kordinarorë.

Tefta i kërkon divorcin Shukriut, nuk është hera e parë që e tradhton

Shqiperia Ime - 14.05.2016

Mesa duket, telashet nuk kanë mbaruar për Shukri Xhelilin. Pas publikimit të video-skandalit, i cili i kushtoi vendin e punës, vjen një tjetër goditje për Shukriun.

Gruaja i kërkon divorcin Shukriut, e ka tradhtuar edhe më parë

Durres Lajm - 14.05.2016

Pas video-skandalit të publikuar në media, emri i ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili, është ndër më të lakuarit e ditës nga të gjithë. Pas videos ku ai shfaqej duke i ofruar vend pune dhe ...

Skandali seksual i Shukriut, ja si po mbrohet vajza

Shqiperia Ime - 14.05.2016

20 vjeçarja që filmoi krybashkiakun e Peshkopisë në afera seksuale është marrë në mbrojtje nga policia pas reagimeve dhe kërcënimeve në rrjetet sociale.

A është kjo arsyeja pse vajza filmoi videon e seksit me Shukri Xhelilin?

Tetova Sot - 14.05.2016

Pas publikimit të videoskandalit, ku ish kryebashkiaku i Dibrës Shukri Halili i kërkonte seks vajzës 20-vjecare A.A, në këmbim të vendit të punës dalin në ditë të tjera detaje.

Lëvizja e LGBT mbron vrimën në brekët e Shukriut dhe lavdëron deputeten seksi të PD

Gazeta Tema - 14.05.2016

Lëvizja e LGBT në Tiranë ka bërë një notë proteste ndaj sulmeve poshtëruese ndaj vrimës së brekëve të Shukriut, që ishin në pjesën e pasme të brekëve të tij.

Na duhen brekë të reja

Gazeta Tema - 14.05.2016

Nga Luela Myftari Gjyshja më thonte shpesh, kur jetoja pranë saj se burri nuk duhet të dalë kurrë me këmishë apo pantallona të pahekurosura, se e para që shajnë është gruaja e tij.

Çani: Shukriu bën diferencën me brekët e grisura (Video)

Republika - 14.05.2016

Nuk mund të mos mungonte ironia e Arian Çanit mbi brekët e grisura të ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili. Moderatori i “Zonë e Lirë”, tha se, e vetmja gjë interesante në video-skandalin ...

Flet për herë të parë Shukri Xhelili

Lajme.al - 14.05.2016

Ish-kryebashkiaku Shukri Xhelili fill pas skandalit seksual që u publikua dje në media, se i kërkonte një 20-vjeçarje favore seksuale në këmbim të një vendi pune e ka cilësuar ngjarjen një skenar të ...

Sot shkarkohet kryebashkiaku Xhelili pas skandalit seksual (VIDEO)

Ina - 13.05.2016

Pas video-skandalit që u transmetua në televizionin “Ora News”, qeveria shqiptare ka marrë vendim që të shkarkojë nga detyra kreun e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Sot pritet shkarkimi i kryebashkiakut Shukri Xhelili

Albeu.com - 13.05.2016

Një ditë pas publikimit të video-skandalit seksual të kreut të Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili , ditën e sotme kryeministri Rama pritet që të firmosë shkarkimin e tij.

Video-skandali seksual që tronditi mbarë opinionin publik, sot pritet shkarkimi i kryebashkiakut Shukri Xhelili

SOT - 13.05.2016

Një ditë pas publikimit të video-skandalit seksual të kreut të Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili, sot Kryeministri Edi Rama pritet që të firmosë shkarkimin e tij.

“Don Zhuani” i Dibrës, pritet shkarkimi

LajmiFundit - 13.05.2016

Qeveria pritet të shkarkojë kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili me një vendim qarkullues pas videos së publikuar mbrëmjen e djeshme në “Ora News”, ku ai kërkonte një vajze seks në këmbim të punës.

Rama grave dibrane, dilni kundër burrave në kutinë e votimit: Po deshët shërbëtor keni Shukriun….

SOT - 13.05.2016

Kur prezantoi Shukri Xhelilin në Peshkopi, Edi Rama dha një deklaratë të pazakontë për kandidatin kundërshtar. Kryeministri i siguroi burrat dhe gratë e Peshkopisë se Shukri Xhelili nuk ishte ...

Qeveria shkarkon Shukri Xhelilin pas publikimit të videos erotike

SOT - 13.05.2016

Shukri Xhelili, kryetari i Bashkisë së Peshkopisë. Këtë vendim e ka marrë qeveria në orët e para të mëngjesit, si pasojë e skandalit seksual të publikuar ditën e djeshme nga televizioni Ora ...

Shkarkohet nga detyra kryebashkiaku i Dibrës

Lajm - 13.05.2016

Qeveria shkarkon kryetarin e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili. Shkarkimi ka ardhur vetëm pak orë pas publikimit të një video-skandali, në të cilën Xhelili shfaqej duke kërkuar favore seksuale ...

Shkarkohet nga detyra kryebashkiaku Shukri Xhelili

Albeu.com - 13.05.2016

Pas video-skandalit të publikuar dje ku i kërkonte seks një 20-vjeçareje që ta punësonte në Bashki, sot Qeveria ka shkarkuar nga detyra Shukri Xhelilin nga posti i kryetarit të Bashkisë së Peshkopisë.

Shkarkohet nga detyra kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili

Top Channel - 13.05.2016

Pas video-skandalit që u transmetua në televizionin Ora News, qeveria shqiptare ka marrë vendim që të shkarkojë nga detyra kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili.

Pas videos skandaloze shkarkohet kryebashkiaku “kazanova” i Dibrës

SOT - 13.05.2016

Sot qeveria ka shkarkuar kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, pas videos skandaloze të publikuar sot në mbrëmje te “Ora Neës”, ku ai shihet se i kërkon një vajze seks në këmbim të punës.

Video-skandali, shkarkohet nga detyra Shukri Xhelili

Almakos - 13.05.2016

Qeveria ka vendosur të shkarkojë sot nga detyra kreun e Bashkisë së Dibrës Shkuri Xhelili pas video-skandalit seksual të publikuar dje, ku i kërkonte një vajze 20-vjeçare favore seksuale në këmbim të ...

Skandali seksual, ja vendimi për shkarkimin e Shukriut (FOTO)

Albeu.com - 13.05.2016

Update-Qeveria ka shkarkuar sot Kryetarin e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili, pas videos së publikuar në mbrëmje ne “Ora News”, ku ai shihet se i kërkon një vajze seks në këmbim të punës.

Shkarkohet dhe shoqërohet në polici kryebashkiaku i Dibrës

Almakos - 13.05.2016

Qeveria ka vendosur të shkarkojë sot nga detyra kreun e Bashkisë së Dibrës Shkuri Xhelili pas video-skandalit seksual të publikuar dje, ku i kërkonte një vajze 20-vjeçare favore seksuale në këmbim të ...

I kërkoi seks 20-vjeçares, shoqërohet në polici Shukri Xhelili

SOT - 13.05.2016

Ish-kreu i Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili është shoqëruar në polici. Qeveria ka shkarkuar nga detyra Shukri Xhelilin nga posti i kryetarit të Bashkisë së Peshkopisë pas video-skandalit të ...

Skenat erotike me 20-vjeçaren, shkarkohet kryebashkiaku Shukri Xhelili

LajmiFundit - 13.05.2016

Qeveria ka shkarkuar nga detyra Shukri Xhelilin nga posti i kryetarit të Bashkisë së Peshkopisë pas video-skandalit të publikuar ditën e djeshme, ku i kërkonte seks një 20-vjeçareje në mënyrë që ta ...

Video-skandali/ Shoqërohet në polici ish-kryebashkiaku Xhelili

LajmiFundit - 13.05.2016

Kryebashkiaku i Dibrës deri dje, Shukri Xhelili, është shoqëruar në Policinë e Peshkopisë sot për favore seksuale. Ai ndodhej në shtëpinë e tij. Shoqërimi ka ardhur pas shkarkimit të tij nga detyra ...

Ish-kryebashkiaku shoqërohet në Policinë e Peshkopisë

Albeu.com - 13.05.2016

Shukri Xhelili është shoqëruar sot në Policinë e Peshkopisë për favore seksuale , ndërsa ai ndodhej në shtëpinë e tij. Shoqërimi ka ardhur pas shkarkimit të tij nga detyra prej kryeministrit Edi Rama ...

Pas video-skandalit, Rama shkarkon kryebashkiakun Xhelili

Lajmi.net - 13.05.2016

Pak minuta pasi qeveria me një vendim të menjëhershëm, të firmosur nga kreu i saj Edi Rama, shkarkoi nga detyra kreun e bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, ky i fundit është vënë edhe në prangat e ...

Skandali seksual, shkarkohet nga detyra Kryetari i Bashkisë. Policia e arreston në shtëpi

Lajm - 13.05.2016

Qeveria ka shkarkuar nga detyra kryetarin e bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili. Vendimi është firmosur nga kryeministri Edi Rama, pas skandalit seksual ku u përfshi i zgjedhuri lokal i socialistëve.

Shkarkohet zyrtarisht Shukri Xhelili pasi këmbeu postin e kryebashkiakut me favore seksuale

Portalb - 13.05.2016

Qeveria “Rama” shkarkon nga detyra kreun e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili, pas një videoskandali të transmetuar të enjten mbrëma në Ora News, ku ai shihej duke kërkuar favore seksuale nga një ...

Gallatë në rrjetet sociale, Rama-Shukriut: Mos u mërzit për brekët e grisura, unë dola lakuriq dhe u bëra kryeministër

SOT - 13.05.2016

Plas gallata në rrjetet sociale me kryetarin e Bashkisë së Peshkopisë, ku fantazia e njerëzve ka shkuar shumë larg. Një postim i fundit është një foto e Edi Ramës me Shukri Xhelilin, ku kreu i PS i ...

Video/ Skandali seksual i Shukri Xhelilit, shpërthejnë rrjetet sociale me statuse dhe reagime plot mllef

SOT - 13.05.2016

Pas skandalit seksual të Shukri Xhelilit(tashmë ish-kryetar i Bashkisë Peshkopi), në internet kanë shpërthyer statuse dhe reagime plot mllef. Xhelili i filmua duke i kërkuar favore seksuale një vajze ...

PD: Xhelili s’është i vetmi. Ky është morali i qeverisjes

Top Channel - 13.05.2016

Rasti i Shukri Xhelilit, sipas Partisë Demokratike është dëshmi se modeli qeverisës në Shqipëri është imoraliteti, korrupsioni dhe kriminaliteti. Në një dalje për mediat si pjesë e Lidhjes ...

SHËNIM/ Nuk është thjesht çështje brekësh

Albeu.com - 13.05.2016

Nga Albeu.com Pas goditjes së parë që i shkaktoi opinionit publik, kur sapo u publikuan pamjet të abuzimit të kryetarit të Bashkisë së Peshkopisë me detyrën duke kërkuar favore seksuale në këmbim të ...

Deputeti i LSI, Spahiu: Nuk gjej fjalë! Rama t’i kërkojë falje dibranëve për Shukri Xhelilin

SOT - 13.05.2016

Deputeti i LSI-së në Dibër, Përparim Spahiu, ka folur sot në lidhje me videoskandalin e publikuar dje në media ku ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili shihet duke kërkuar favore seksuale nga një ...

Seks për një vend pune, flet Shukri Xhelili: Rashë në grackë (Video)

Lajmi.net - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga kundërshtarët.

Skandal i ri, paraqitet video e një politikani shqiptar nga Dibra (Video)

Lajm - 13.05.2016

Në video skandalin e publikuar nga emisioni “Te paekspozuarit” ku kreu i bashkisë së Dibrës Shukri Xhelili i kërkon marrëdhënie seksuale një vazje të re 20 vjeçare në këmbim të vendit të punës, del ...

Shukri Xhelili thyen heshtjen: Ishte kurth i kundërshtarëve, rashë në grackë!

LajmiFundit - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, dhënë ekskluzivisht për “Panorama”, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili, e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga ...

Reagon ish- kryebashkiaku, ja çfarë tha Shukri Xhelilit para arrestimit nga policia

SOT - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, dhënë ekskluzivisht për “Panorama”, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga ...

Deputeti dibran i LSI ultimatum Ramës: Kërko falje që propozove Xhelilin kryetar Bashkie

Albeu.com - 13.05.2016

Prej mbrëmjes së djeshme, një jehonë të madhe ka marrë lajmi i Shukri Xhelilit. Përpos faktit që një sërë deputetësh janë shokuar nga video në fjalë, ka edhe nga ata që kanë ngritur zërin, madje duke ...

Seks për një vend pune, flet Shukri Xhelili: Rashë në grackë

Lajm - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga kundërshtarët.

Rrëfehet ish kryebashkiaku i Dibrës: Ja si rashë në grackë...

Albeu.com - 13.05.2016

Një kurth të ngritur nga kundërshtarët, ka qënë shpjegimi i dhënë nga Shukri Xhelili pas video skandalit. Kështu e ka justifikuar ish kryebashkiaku i Dibrës tërë këtë situatë.

Reagon ashpër deputeti i PS së qarkut Dibër për skandalin seksual: Skenar i turpshëm politik

SOT - 13.05.2016

Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Dibrës, Ulsi Manja u ka kërkuar falje qytetarëve dibranë për veprimin e ish-kryebashkiakut Xhelili, që u përfshi në skandalin seksual dhe ka reaguar ashpër ...

Ulsi Manja flet për skandalin: Skenar i turpshëm politik

Albeu.com - 13.05.2016

Pas skandalit me ish kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, një reagim të menjëhershëm ka patur nga deputeti socialist në qarkun e Dibrës, Ulsi Manja , i cili u ka kërkuar falje qytetarëve dibranë.

Skandali me Shukri Xhelilin, reagon Ambasadori Lu: Ngjarje e rëndë e skandaloze

SOT - 13.05.2016

Ambasadori amerikan në vendin tonë, Doland Lu e ka quajtur një ngjarje të rëndë dhe skandaloze shfaqjen e ish-kryebashkiakut të Dibrës në video teksa i kërkonte favore seksuale 20-vjecares në këmbim ...

Videoskandali, Lu: Ngjarje e rëndë dhe skandaloze, kryebashkiakët të jenë më të përgjegjshëm

Lajm - 13.05.2016

Videoskandali i ish- kryebashkiakut të Divrës, Shukri Xhelili u komentua edhe nga ambasadori i SHBA-vë në Tiranë, Donlad Lu. “Ngjarja e kryebashkiakut Shukri Xhelili e rëndë dhe skandaloze.

Skandali seksual, Manja: Qeveria reagoi, skenar i turpshëm politik

Almakos - 13.05.2016

Deputeti socialist i qarkut Dibër Ulsi Manja e ka dënuar gjestin e kryebashkiakut të këtij qyteti Shkuri Xhelili, i cili i kërkon favore seksuale një vajze 20-vjeçare në kërkim të punës.

Lu nga Fieri: Skandali seksual, i rëndë dhe skandaloz

Almakos - 13.05.2016

Në një reagim të shkurtër nga Fieri, ku është takuar me kryebashkiakun Armando Subashi, ambasadori amerikan në vendin tonë Donald Lu e ka cilësuar të turpshëm dhe skandaloz video-skandalin seksual të ...

Videoskandali, procedim penal ish-kryebashkiakut, Xhelili hetohet i lirë

SOT - 13.05.2016

Policia e Peshkopisë ka nisur procedim penal në gjendje të lirë për Shukri Xhelilin, ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, raporton “Ora news”. Ky i fundit u shoqërua sot paradite në polici për të dhënë ...

Favore seksuale në këmbim të një kontrate pune, mbledhje urgjente nga prefektja e Dibrës: Paç faqen e zezë Shukri ...

SOT - 13.05.2016

Në lidhje me skandalin seksual të ish-kryebashkiakut të Dibrës, ka reaguar edhe prefektja e komanduar e Dibrës, Donika Hysenaj e cila ka zhvilluar edhe një mbledhje urgjente.

Shukri Xhelili do hetohet në gjendje të lirë

Albeu.com - 13.05.2016

Shukri Xhelili nuk do të mbahet në burg, por do të hetohet në gjendje të lirë. Kështu ka njoftuar Prokuroria e Dibrës, e cila thotë se Xhelili do të ndiqet penalisht në gjendje të lirë për akuzën e ...

“Largqoftë del kjo histori vetëm me pushim nga puna!” Bregu: Shukriu një fëlliqësirë që pasurohet me poshtërsi ndaj ...

SOT - 13.05.2016

Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka reaguar në lidhje me videon e kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili. Ja çfarë shkruan Bregu në rrjetet sociale: “Ky Shukriu, zgjedhur si “më i miri” për të ...

Vjen dëshmia e Xhelilit në polici: E njoh vajzën prej një viti, ka 3 muaj e punësuar

SOT - 13.05.2016

Zbardhet dëshmia e ish kryebashkiakut të Dibrës dhënë në polici gjatë momentit të marrjes në pyetje në lidhje me videoskandalin. Xhelili e ka quajtur inskenim videon ndërsa ka pranuar se e njihte ...

Tre akuza ndaj Shukri Xhelilit; ish-kryebashkiaku hetohet në gjendje të lirë

Top Channel - 13.05.2016

Ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili do të hetohet në gjendje të lirë. Ndaj tij rëndojnë tre akuza. “Marrëdhënie seksuale duke shpërdoruar detyrë”, e mbetur në tentativë, “shpërdorim ...

Seks për punën, hetim në liri Xhelilit, dëshmon në polici 20-vjecarja

LajmiFundit - 13.05.2016

Hetuesit zbarkojnë në zyrën e ish-kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili. Ditën e sotme pas skandalit të publikuar me video, në zyrën e Xhelilit ka shkuar Prokuroria e Dibrës për të ...

Seks për vendin e punës, kryebashkiaku në polici, Lu: Krim skandaloz

LajmiFundit - 13.05.2016

Pas vendimit nga Qeveria për shkarkimin nga detyra të kryetarit të Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili i cili një ditë më parë u bë protagonist i një videoskandali seksual, ai është shoqëruar në ambientet ...

Rrëfimi i vajzës në polici, që u filmua me Shukri Xhelilin

Lajmi.net - 13.05.2016

20 vjeçarja që filmoi fshehtas ish kryetarin e Bashkisë u mor në pyetje në Komisariatin e policisë në Peshkopi paraditen e sotme. Lapsi.al mësoi gjeneralitetet e vajzës që bëri filmimet e fshehta, ...

Flet 20-vjeçarja që futi në kurth Shukri Xhelilin, ja pse e bëra publike videon

SOT - 13.05.2016

Ish-kryetari i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili u filmua duke i kërkuar favore seksuale një 20-vjeçareje për t’i ofruar vend pune në Bashki. Video-skandali është regjistruar nga vet vajza ...

Akuzat ndaj Xhelilit, dëshmia në polici: Vajzën e njoh, më ka provokuar disa herë

Almakos - 13.05.2016

Pas video-skandalit ë kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili, i cili është shkarkuar nga detyra dhe është shoqëruar në polici, sot në mesditë është marrë në pyetje edhe vajza 20-vjeçare, ...

Prokuroria e Dibrës zbarkon në zyrën e ish- kryetarit të Bashkisë së Dibrës, sekuestron kontratën e punës së 20- ...

SOT - 13.05.2016

Prokuroria e Dibrës ka shkuar në zyrën e ish kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili për të sekuestruar kontratën e punës së 20 vjeçares si dhe praktikën e emërimit të denoncueses.

Policia rendit akuzat që rëndojnë mbi Shukri Xhelilin

SOT - 13.05.2016

Ish- kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili do të hetohet në gjendje të lirë, lidhur me videon e publikuar, ku premtonte vend pune në këmbim të favorit seksual.

Prova të reja për skandalin seksual të Shukri Xhelilit

Albeu.com - 13.05.2016

Prokuroria e Dibrës, gjatë paradites së sotme ka shkuar në zyrën e ish kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili , për të sekuestruar kontratën e punës së 20-vjeçares si dhe praktikën e ...

Seks për vendin e punës, ja akuzat për kryebashkiakun e Dibrës

LajmiFundit - 13.05.2016

Prokuroria ka vendosur ndjekje penale ne gjendje te lire per kryetarin e Bashkise se Dibres Shukri Xhelili. Ndaj tij mesohet se jane ngritur tri akuza per ngjarjen e ndodhur me 20-vjecaren qe kerkoi ...

Ja cilat janë 3 akuzat që rëndojnë mbi ish-kryebashkiakun

Albeu.com - 13.05.2016

Shukri Xhelili u shoqërua sot për tu marrë në pyetje dhe organi i akuzës vendosi që të hetohet në gjendje të lirë. Mbi ish-kryebashkiakun e Peshkopisë rëndojnë tre akuza në lidhje me video-skandalin ...

Ja se çfarë tha 20 vjeçarja që filmoi Shukri Xhelilin

Albeu.com - 13.05.2016

Në orët e para të ditës, Prokuroria e Dibrës ka marrë në pyetje 20 vjeçaren e cila filmoi dhe më pas denoncoi publikisht ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili .

Djali i Shukri Xhelilit përfshihet në hetime

Albeu.com - 13.05.2016

Në hetimet për skandalin seksual të Shukri Xhelilit , Prokuroria e Dibrës ka përfshirë edhe djalin e tij. Në muajin mars të këtij viti, djalit të Shukri Xhelilit i është djegur makina, ngjarje që ...

Skandali seksual, përfshihet në hetime edhe djali i Shukri Xhelilit

SOT - 13.05.2016

Edhe djali i Shukri Xhelilit është përfshirë në hetimet për skandalin seksual të ish-kreut të Bashkisë Peshkopi të zhvilluara nga prokuroria e Dibrës.

Majlinda Bregu: Shukriu një fëlliqësirë, u zgjodh nga PS si më i miri

LajmiFundit - 13.05.2016

Deputetja e PD, Majlinda Bregu ka komentuar skandalin e kryebashkiakut te Peshkopise Shukri Xhelili. Ajo ka shkruar ne faqen e saj se: Ky Shukriu, zgjedhur si “më i miri” për të drejtuar Bashkinë e ...

Deputeti i LSI: Edi Rama të kërkojë falje për gjestin e Shukri Xhelilit

LajmiFundit - 13.05.2016

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu për mikrofonin e Ora News kërkoi nga kryeministri Edi Rama që të kërkojë ndjesë publike që ka propozuar për kryetar bashkie në Dibër, ...

Flet vajza e skandalit seksual: Kryebashkiaku më kërkoi takime pas orarit të punës

LajmiFundit - 13.05.2016

Vajza e punesuar ne bashkine e Peshkopise e cila filmoi kryetarin e kesaj bashkie Shukri Xhelili ne nje skandal seksual abuzimi me pushtetin, ka thene se gjihcka e ka bere me iniciativen e saj.

Shoqërohet në polici 20-vjeçarja që filmoi Xhelilin

Lajm - 13.05.2016

Paraditen e sotme, qeveria vendosi shkarkimin e Xhelilit nga posti i kreut të Bashkisë së Dibrës. “Shkarkimin nga detyra, për shkak të shkeljeve të rënda, të kryetarit të Bashkisë Dibër, z.

Talleni qeverinë, por mos protestoni

SOT - 13.05.2016

Gjëja që ka bërë më shumë përshtypje në rrjet pas neverisë dhe shokimit që ngjalli transmetimi i përgjimit të kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili, ishte pamja e rilindasit nga Peshkopia, i cili ...

Videoskandali, djalit të Shukri Xhelilit 1 muaj më parë i dogjën makinën

Lajm - 13.05.2016

Të tjera detaje dalin pas publikimit të videoskandalit ku ish-kryetari i Bashkisë Dibër shfaqej teksa kërkonte favore seksuale në këmbim të një vendi pune.

Video-skandali seksual i Xhelilit, LSI dënon ngjarjen: Rama t’i kërkojë falje qytetarëve të Dibrës

Ina - 13.05.2016

Pas skandalit seksual të Shukri Xhelilit që pasoi me shkarkimin e tij si kryebashkiak i Peshkopisë dhe shoqërimin e tij në polici, reaguan edhe eksponentë të Lëvizjes Socialiste për Intengrim.

Ambasadori Lu reagon pas skandalit seksual të Shukri Xhelilit: Krim skandaloz

Ina - 13.05.2016

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu ka reaguar pas video-skandalit seksual të Shukri Xhelilit, tashmë i shkarkuar nga posti i kryebashkiakut të Peshkopisë.

Zbulohet identiteti i 20-vjeçares që filmoi kreun e Bashkisë së Peshkopisë

Lajmi.net - 13.05.2016

News24 zbulon identitetin e 20-vjeçares, e cila publikoi video-skandalin me kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili. 20-vjeçarja A. A. ka edhe një profil në rrjetin social Facebook ku siç duket në ...

Shukri Xhelili: Videoja kurth i kundërshtarëve të mi, rashë në grackë

Ina - 13.05.2016

Shukri Xhelili, kryebashkiaku i Dibrës në Shqipëri, pas videoskandalit ku ai i ofronte një vajzeje seks në këmbim të vendit të punës, e ka cilësuar si kurth tërë ngjarjen.

Majlinda Bregu: Shukriu një fëlliqësirë, u zgjodh nga PS si më i miri

Ina - 13.05.2016

Deputetja e PD, Majlinda Bregu ka komentuar skandalin e kryebashkiakut të Peshkopise Shukri Xhelili. Ajo ka shkruar në faqen e saj se: Ky Shukriu, zgjedhur si “më i miri” për të drejtuar Bashkinë e ...

Ja kush është 20-vjeçarja që filmoi kreun e Bashkisë së Peshkopisë (Foto)

Lajm - 13.05.2016

Zbulohet identiteti i 20-vjeçares, e cila publikoi video-skandalin me kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili. Sipas Nws 24, 20-vjeçarja A. A. ka edhe një profil në rrjetin social facebook ku siç ...

Zbulohet kush është vajza që futi në "kurth" Shukri Xhelilin

Albeu.com - 13.05.2016

Sa i takon video-skandalit seksual, vajza është rrëfyer se Shukri Xhelili nuk e kishte detyruar për të kryer marrëdhënie seksuale dhe se videon kishte vendosur që ta bënte publike për qejf.

Detaje/ Ja kush është 20-vjeçarja e skandalit seksual (FOTO-LAJM)

SOT - 13.05.2016

Zbulohet identiteti i 20-vjeçares, e cila publikoi video-skandalin me kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili. Sipas News 24, 20-vjeçarja A. A. ka edhe një profil në rrjetin soacial Facebook ku ...

Mediat ndërkombëtare shkruajnë për skandalin seksual të Shukri Xhelilit

Albeu.com - 13.05.2016

Video-skandali i kreut të Bashkisë Dibër Shukri Xhelili ka bërë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare. Lidhur me rastin kanë shkruar "Associated Press" dhe " Daily Mail ".

Skandali seksual i Xhelilit, Dokle: Ka më keq se Shukriu…

SOT - 13.05.2016

Gjatë ditës së sotme ka reaguar edhe Anika Dokle, vajza e deputetit socialist Namik Dokle pas publikimit të video skandalit të kryebashkiakut të shkarkuar të Peshkopisë, Shukri Xhelili Dokle siç ...

Zbulohet vajza që e futi në “kurth” Shukri Xhelilin

Ina - 13.05.2016

Sa i takon video-skandalit seksual, vajza është rrëfyer se Shukri Xhelili nuk e kishtedetyruar për të kryer marrëdhënie seksuale dhe se videon kishte vendosur që ta bënte publike për qejf.

Skandali seksual, ish-kryebashkiaku Xhelili: Skenar i pastër politik

SOT - 13.05.2016

Ish-kryebashkiaku Shukri Xhelili menjëherë pas skandalit seksual që u publikua në media, se i kërkonte një 20-vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune e ka cilësuar ngjarjen një skenar ...

Shukri Xhelili flet për skandalin: Skenar i pastër politik

Albeu.com - 13.05.2016

Shukri Xhelili është prononcuar për herë të parë për mediet pas videoskandalit ku ai i kërkon seks një vajze 20 vjeçare në këmbim të vendit të punës. Xhelili duke folur për "News 24" tha se videoja ...

Videoskandali seksual, mediat e huaja shkruajne për Xhelilin

SOT - 13.05.2016

Videoskandali i kryebashkiakut të shkarkuar të Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili ka marrë dhenë edhe në mediat ndërkombëtare. “Associated Press” e ka pasqyruar lajmin në mënyrë të shkurtër, ku shkruan ...

Prefektja e Dibrës mesazh publik Shukri Xhelilit: Pac faqen e zezë!

LajmiFundit - 13.05.2016

Per skandalin seksual të ish-kryebashkiakut të Dibrës, ka reaguar edhe Prefektja e këtij qarku, Donika Hysenaj. Ajo ka deklaruar se distancohet nga ky rast, ku Shukri Xhelili shfaqet në një ...

“Në hall të madh gratë dhe vajzat që nuk ja falin shpirtin dreqit”!

LajmiFundit - 13.05.2016

Vajza e deputetit socialist Namik Dokle, Anika e cila shpesh ndan qëndrime për çështje të ndryshme që prekin opinionin e gjerë, ka bërë një shkrim në rrjetin social Facebook për videoskandalin me ...

“Hakmerren” me vajzën që filmoi ish-kryebashkiakun, ja çfarë i bëjnë në FB

SOT - 13.05.2016

Identiteti i vajzës që filmoi ishkryetarin e Bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelili, nuk ka mundur të qëndrojë anonim, për shkak se disa persona të paidentifikuar i kanë hapur një faqe në internet.

Në rrezik vajza që filmoi Shukriun, i hapin “fanpage” me fjalë të pista!

LajmiFundit - 13.05.2016

Identiteti i vajzës që filmoi ish­kryetarin e Bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelili, nuk ka mundur të qëndrojë anonim, për shkak se disa persona të paidentifikuar i kanë hapur një faqe në internet.

Çani: Shukriu bën diferencën me brekët e grisura

LajmiFundit - 13.05.2016

Nuk mund të mos mungonte ironia e Arian Çanit mbi brekët e grisura të ish kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili. Moderatori i “Zonë e Lirë”, tha se e vetmja gjë interesante në video-skandalin ishin ...

Shukri Xhelili në faqet e mediave botërore, ja si u pasqyrua skandali

LajmiFundit - 13.05.2016

Videoskandali i kryebashkiakut të shkarkuar të Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili, ka marrë dhenë edhe në mediat ndërkombëtare. “Associated Press” e ka pasqyruar lajmin në mënyrë të shkurtër, ku shkruan ...

Sonte është njeriu më i diskutuar në Shqipëri! Kush është Shukri Xhelili?

Botasot - 13.05.2016

Kush është kryetari i Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili? Është njeriu më i përfolur në Shqipëri dhe më gjerë mbrëmjen e sotme për shkak skandalit të publikuar në Ora News, ku ai shfaqet duke kërkuar ...

Video-skandali seksual /Ja kush është “Don Zhuani” i Dibrës

Syri.net - 13.05.2016

Video-skandali seksual i kryetarit të bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili u bë lajmi kryesor i ditës, duke pasur reagime të shumta jo vetëm nga qytetarët por edhe nga forcat politike.

Videoskandali me Shukri Xhelilin, vjen reagimi i parë i PS-së

Panorama - 13.05.2016

Pak pas publikimit të videoskandalit ku kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili i kërkonte seks një vajze të re e cila kërkonte punë, vjen reagimi i parë nga rradhët e mazhorancës.

Videoskandali seksual i Shukri Xhelilit, policia kërkon pamjet filmike

Panorama - 13.05.2016

Policia e Shtetit ka reaguar menjëherë pas publikimit të pamjeve në emisionin ‘Të paekspozuarit” ku kreu i Bashkisë së Dibrës Shukri Xhelili shihej teksa i kërkonte favore seksuale një vajze të re në ...

Kush është Shukri Xhelili, i cili u bë kryebashkiak i Dibrës në vitin 2015

Panorama - 13.05.2016

Shukri Xhelili, kryebashkiaku i Dibrës ishte kandidati që fitoi zgjedhjet lokale në Dibër në vitin 2013 për Aleancën për Shqipërinë Euriopiane. Xhelili ka përfunduar studimet në Universitetin e ...

Videoskandali, nesër shkarkohet kryebashkiaku “kazanova” të Dibrës

Panorama - 13.05.2016

Nesër qeveria do të shkarkojë kryebashkiakune Dibrës, Shukri Xhelili, pas videos skandaloze të publikuar sot në mbrëmje te “Ora News”, ku ai shihet se i kërkon një vajze seks në këmbim të punës.

Videoskandali, Shukri Xhelili i përfshirë dhe në afera të tjera seksuale?

Panorama - 13.05.2016

Në video skandalin e publikuar sonte ku kreu i bashkisë së Dibrës Shukri Xhelili i kërkon marrëdhënie seksuale një vazje të re 20 vjeçare në këmbim të vendit të punës, dyshimet lindin nga vetë fjalët ...

VIDEO/ Ja çfarë u kërkonte Rama grave demokrate për Shukri Xhelilin

Panorama - 13.05.2016

Gjatë fushatës për zgjedhjet lokale të vitit 2015, kryeministri Rama pati bërë një prezantim unik për Shukri Xhelilin, kreun e Bashkisë së Dibrës, i cili është i përfshirë në skandale seksuale dhe ...

Videoskandali seksual me kryebashkiakun e Dibrës, reagon PD

Panorama - 13.05.2016

Partia Demokratike ka reaguar pas publikimit të video-skandalit seksual ku u përfshi kreu i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili. Për PD-në, ‘kjo është dëshmi e asaj se ku është zhytur shteti i Edi ...

FOTOT/ Rrjeti tallet me të brendshmet e grisura të Shukri Xhelilit në hotel

Panorama - 13.05.2016

Nje vale e madhe inati, ironie dhe tallje ka shperthyer ne mbremje ne rrjetet sociale pas publikimit te video skandalit ku kryetari i Bashkise se Peshkopise, Shukri Xhelili i kerkoi seks nje vajze 20 ...

Videoskandali i kryetarit të bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili

ABC News - 13.05.2016

Kryetari i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili është përfshirë në një skandal seksual. Ai është filmuar teksa i kërkon favore seksuale një vajze 20-vjeçare për një vend pune.

Video-skandali seksual, sot pritet shkarkimi i kryebashkiakut Shukri Xhelili

Syri.net - 13.05.2016

Një ditë pas publikimit të video-skandalit seksual të kreut të Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili, sot Kryeministri Edi Rama pritet që të firmosë shkarkimin e tij.

Shtypi pasqyron skandalin e kryebashkiakut të Dibrës, video u transmetua në “Te Paekspozuarit”

Ora news - 13.05.2016

Shtypi i ditës pasqyron gjërësisht në faqet e para videoskandalin e publikuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News” ku kryetari i bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili kërkon ...

Rrjeti tallet me të brendshmet e grisura të Shukriut në hotel

BalkanWeb - 13.05.2016

Një valë e madhe inati, ironie dhe tallje ka shpërthyer në mbrëmje në rrjetet sociale pas publikimit të video skandalit ku kryetari i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili i kërkoi seks një vajze ...

Pordha e madhe grisi brekët e Shukriut, Rilindjes e Shoqërisë

Ora news - 13.05.2016

Dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe. Që nga mbërtheckat e Ylli Pangos, te brekët e Shukriut, në gjithë historinë e abuzimit seksual të zyrtarëve të shtetit, detajet e vogla me plot kuptim do të mbeten ...

VIDEO/ Video-skandali seksual i Shukri Xhelilit bën kuriozë deputetët, të gjithë me celularë në dorë

Syri.net - 13.05.2016

Video skandali i kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili la pa fjalë dhe depuetet e kuvendit të Shqipërisë. Në pritje të votimit pas nëj séance të gjatë pothuajse 12 orëshe, ligjvënësit janë hutuar ...

Shkarkohet kryetari i bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili

Gazeta Express - 13.05.2016

Qeveria ka shkarkuar me një vendim të menjëhershëm, kryetarin e bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili. Ky vendim erdhi pas skandalit të publikuar mbrëmjen e djeshme në media, ku u publikua video teksa ...

Videoskandali i kryebashkiakut të Dibrës, bum klikimesh në Ora News

Ora news - 13.05.2016

Lajmi për video-skandalin ku është përfshirë kryetari i bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili ka shkaktuar një boom klikimesh në portalin w ww.oranews.tv.

I kërkoi seks 20-vjeçares, shkarkohet nga detyra kryebashkiaku Shukri Xhelili

Syri.net - 13.05.2016

Qeveria ka shkarkuar nga detyra Shukri Xhelilin nga posti i kryetarit të Bashkisë së Peshkopisë pas video-skandalit të publikuar ditën e djeshme, ku i kërkonte seks një 20-vjeçareje në mënyrë që ta ...

Nevoja për zanatçinj dhe alternativa me brekët e grisura të Shukriut (Video,+16)

Telegrafi - 13.05.2016

Pas skandalit që plasi mbrëmjen e së enjtes tek “Ora News”, interneti ka shpërthyer me statuse reagime plot mllef. E gjitha kjo është e drejtë duke marrë parasysh faktin që një kryebashkiak kërkon ...

Pak më shumë se 4 minuta: Ja vendimi për shkarkimin e Xhelilit

Mapo - 13.05.2016

Sali Berishës iu deshën diçka më pak se katër minuta që të vendoste për shkarkimin e ministrit të tij, të kapur në një skandal seksual. Edi Ramës iu deshën më shumë se katër minuta për të shkarkuar ...

Videoskandali, shkarkohet kryebashkiaku “kazanova” i Dibrës

Panorama - 13.05.2016

Sot qeveria ka shkarkuar kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, pas videos skandaloze të publikuar sot në mbrëmje te “Ora News”, ku ai shihet se i kërkon një vajze seks në këmbim të punës.

Videoskandali i kryebashkiakut huton deputetët, të gjithë me celular në dorë

Panorama - 13.05.2016

Video skandali i kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili la pa fjalë dhe depuetet e kuvendit të Shqipërisë. Në pritje të votimit pas nëj séance të gjatë pothuajse 12 orëshe, ligjvënësit janë hutuar ...

Videoskandali, ja si i komenton Manjani favoret seksuale të kryebashkiakut

Panorama - 13.05.2016

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka komentuar videoskandalin e publikuar dje në Ora Neës në lidhje me kreun e shkakruar sot të Bashkisë së Dibrës Shukri Xhelili i cili i kërkonte favore seksuale ...

VIDEOSKANDALI/ Policia shoqëron Shukri Xhelilin

Panorama - 13.05.2016

Policia ka shoqëruar sot paradite ish-kreun e Bashkisë së Dibrës Shukri Xhelili i cili u përfshi në një videoskandal publikuar dje në media ku shihej teksa i kërkonte favore seksuale një vajze në ...

Ish-kryebashkiaku Xhelili shoqërohet në Policinë e Peshkopisë

Syri.net - 13.05.2016

Kryebashkiaku i Dibrës deri dje, Shukri Xhelili, është shoqëruar në Policinë e Peshkopisë sot për favore seksuale. Ai ndodhej në shtëpinë e tij. Shoqërimi ka ardhur pas shkarkimit të tij nga detyra ...

Arrestohet ish- kryetari i bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili

Gazeta Express - 13.05.2016

Pak minuta pasi qeveria me një vendim të menjëhershëm, të firmosur nga kreu i saj Edi Rama shkarkoi nga detyra kreun e bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, ky i fundit është vënë edhe në prangat e ...

Videoskandali seksual, shoqërohet në polici ish-kryebashkiaku i Dibrës

Ora news - 13.05.2016

Policia ka shoqëruar ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili. Pas publikimit të videoskandalit në “Të Paekspozuarit” ku kryebashkiaku kërkon favore seksuale në këmbim të një vendi pune.

Shkarkohet nga detyra dhe shoqërohet në polici kryebashkiaku i Dibrës

Telegrafi - 13.05.2016

Qeveria e Shqipërisë shkarkon kryetarin e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili. Shkarkimi ka ardhur vetëm pak orë pas publikimit të një video-skandali, në të cilën Xhelili shfaqej duke kërkuar favore ...

Shkarkohet nga detyra kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili

Botasot - 13.05.2016

​Pas video-skandalit që u transmetua në televizionin Ora News, qeveria shqiptare ka marrë vendim që të shkarkojë nga detyra kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili.

Policia shoqëron Shukri Xhelilin: Po a është ky halli më i madh?

Mapo - 13.05.2016

Policia e Peshkopisë ka shoqëruar kryetarin e Bashkisë së Dibrës. Kështu raportohet në këto orë të para të mëngjesit. Sipas Neës24, policia e ka marrë Xhelilin nga banesa e tij.

Video skandali, shoqërohet në Polici Shukri Xhelili

ABC News - 13.05.2016

Është shoqëruar në komisariatin e Policisë së Peshkopisë kreu i bashkisë Shukri Xhelili, pas publikimit të një videoskandali ku ai i kërkonte favore seksuale një 20 vjeçareje në këmbim të një vendi ...

Skandali seksual, Qeveria shkarkon kryebashkiakun e Dibrës. Ja akuzat për Shukri Xhelilin

BalkanWeb - 13.05.2016

Kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili është shkarkuar nga qeveria. Shkarkimi është njoftuar nga zyra për shtyp e Kryeministrisë për shkelje të rënda të etikës në punë të kryebashkiakut të qytetit ...

VIDEO/ Skandali seksual i Shukri Xhelilit, plas humori në rrjetet sociale

Syri.net - 13.05.2016

Pas skandalit seksual të Shukri Xhelilit(tashmë ish-kryetar i Bashkisë Peshkopi), në internet kanë shpërthyer statuse dhe reagime plot mllef. Xhelili i filmua duke i kërkuar favore seksuale një vajze ...

Video: Dikush ia ofron c…. Xhelilit për ta puthur

Mapo - 13.05.2016

Tashmë nuk ndalet ‘tërmeti’ që ka provokuar video e ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili. Shprehjet e tij në video kanë nisur të qarkullojnë jo vetëm në rrjetet sociale, por edhe nëpër kafene.

Pas video-skandalit, shkarkohet kryebashkiaku i Dibrës

Zeri - 13.05.2016

Pas video-skandalit që u transmetua në televizionin Ora News, qeveria shqiptare ka marrë vendim që të shkarkojë nga detyra kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili.

Ministri Manjani komenton video-skandalin me kreun e Bashkisë Peshkopi

BalkanWeb - 13.05.2016

TIRANE- Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar videoskandalin e publikuar dje në “Ora News” në lidhje me kreun e shkarkuar sot të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, i cili i kërkonte ...

Spahiu: Kryeministri të kërkojë falje që propozoi Xhelilin kryetar bashkie

Ora news - 13.05.2016

Deputeti i LSI, Përparim Saphiu për mikrofonin e Ora Neës kërkoi nga kryeministri Edi Rama që të kërkojë ndjesë publike që ka propozuar për kryetar bashkie Shukri Xhelilin.

Kryeministri Rama ka shkarkuar kryetarin e Bashkisë së Dibrës

RTSH - 13.05.2016

Kryeministri Edi Rama me një vendim të posaçëm ka shkarkuar nga detyra e kryetarin e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, Vendimi ekstrem u mor pasi televizioni “Ora News” publikoi të enjten në ...

Ish-kryebashkiaku Xhelili për News24: Skenar i pastër politik. Shoqërohet 20-vjeçarja: Nuk më shtrëngoi për seks

BalkanWeb - 13.05.2016

TIRANE – Ish-kryebashkiaku Shukri Xhelili fill pas skandalit seksual që u publikua dje në media, se i kërkonte një 20-vjeçarje favore seksuale në këmbim të një vendi pune e ka cilësuar ngjarjen një ...

Reagon Shukri Xhelili: Më futën në kurth kundërshtarët e mi

Mapo - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, dhënë ekskluzivisht për “Panorama”, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga ...

Deputeti i LSI: Rama të kërkojë falje për Xhelilin

Mapo - 13.05.2016

Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu për mikrofonin e Ora News kërkoi nga kryeministri Edi Rama që të kërkojë ndjesë publike që ka propozuar për kryetar bashkie në Dibër, ...

Seks për një vend pune, flet Shukri Xhelili: Rashë në grackë

Telegrafi - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga kundërshtarët.

Shukri Xhelili reagon pas skandalit seksual: Rashë në grackë, e kanë fajin kundërshtarët

Syri.net - 13.05.2016

Ish-kryebashkiaku i Peshkopisë Shukri Xhelili ka reaguar për herë të parë pas video-skandalit seksual, që i kërkonte favore seksuale një 20-vjeçareje për një vend pune në Bashki.

Seks për një vend pune, flet Shukri Xhelili: Rashë në grackë

Botasot - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga kundërshtarët.

Videoskandali, reagon Ambasadori Donald Lu: E rëndë dhe skandaloze

Ora news - 13.05.2016

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu e quan skandaloze dhe të rëndë videoskandalin e publikuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News “Ngjarja e kryebashkiakut Shukri Xhelili e ...

Video-skandali seksual i Xhelilit, LSI dënon ngjarjen: Rama t’i kërkojë falje qytetarëve të Dibrës

Syri.net - 13.05.2016

Pas skandalit seksual të Shukri Xhelilit që pasoi me shkarkimin e tij si kryebashkiak i Peshkopisë dhe shoqërimin e tij në polici, reaguan edhe eksponentë të Lëvizjes Socialiste për Intengrim.

Deputeti i Dibrës Ulsi Manja kërkon ndjesë publike, flet edhe për skenar politik

Ora news - 13.05.2016

Deputeti i PS në qarkun e Dibrës, Ulsi Manja ka kërkuar ndjesë publike për të gjithë qytetarët e Dibrës në lidhje me videoskandalin e publikuar në Ora News, se ish-kryetari i bashkisë së Dibrës ...

Videoskandali i Shukri Xhelilit, Donald Lu: Ngjarje e rëndë dhe skandaloze

BalkanWeb - 13.05.2016

FIER- Videoskandalin ku u përfshi kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili i cili i kërkonte favore seksuale një 20-vjeçareje, është komentuar sot edhe nga Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu.

Skandali seksual i Shukri Xhelilit, Ulsi Manja i PS reagon ashpër: Skenar i turpshëm politik

Syri.net - 13.05.2016

Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Dibrës, Ulsi Manja u ka kërkuar falje qytetarëve dibranë për veprimin e ish-kryebashkiakut Xhelili, që u përfshi në skandalin seksual dhe ka reaguar ashpër ...

Skandali, Manja: Qeveria e shkarkoi, drejtësia të bëjë punën. Spahiu: Rama duhet të reagojë për ngjarjen

BalkanWeb - 13.05.2016

TIRANE – Deputeti socialist i Dibrës, Ulsi Manja reagoi sot në lidhje me videoskandalin ku u përfshi kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili, duke theksuar se qeveria e dha përgjigjen me ...

Ambasadori Lu reagon pas skandalit seksual të Shukri Balilit

Syri.net - 13.05.2016

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu ka reaguar pas video-skandalit seksual të Shukri Xhelilit, tashmë i shkarkuar nga posti i kryebashkiakut të Peshkopisë.

Videoskandali, reagon ambasadori Donald Lu: E rëndë dhe skandaloze

Mapo - 13.05.2016

Ambasadori i SHBA-së, Donald Lu, e quan skandaloze dhe të rëndë videoskandalin e publikuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News.

Seks për një vend pune, flet Shukri Xhelili: Rashë në grackë

Zeri - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga kundërshtarët.

Ambasadori Lu reagon pas skandalit seksual të Shukri Xhelilit: Krim skandaloz

Syri.net - 13.05.2016

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu ka reaguar pas video-skandalit seksual të Shukri Xhelilit, tashmë i shkarkuar nga posti i kryebashkiakut të Peshkopisë.

Videoskandali, Lu: Ngjarje e rëndë dhe skandaloze, kryebashkiakët të jenë më të përgjegjshëm

Gazeta Express - 13.05.2016

Videoskandali i ish- kryebashkiakut të Divrës, Shukri Xhelili u komentua edhe nga ambasadori i SHBA-vë në Tiranë, Donlad Lu. “Ngjarja e kryebashkiakut Shukri Xhelili e rëndë dhe skandaloze.

Dogjani i jep të drejtë Ramës: Për punë duhet takuar profesionist Shukri Xhelili

Syri.net - 13.05.2016

Deputeti demokrat Asllan Dogjani është habitur si shumëkush nga video e skandalit seksual të kryebashkiakut të Dibrës e më këtë rast, duket se i ka dhënë të drejtë Kryeministrit kur thotë se “punë ka ...

Kërkoi favore seksuale, Shukri Xhelili do të hetohet në gjendje të lirë

Syri.net - 13.05.2016

Ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili nuk do të mbahet në burg, por do të hetohet në gjendje të lirë. Kështu ka bërë të ditur Prokuroria e Dibrës, e cila thotë se Xhelili do të ndiqet ...

Prokuroria në zyrën e Xhelilit, sekuestron kontratën e punës së 20 vjeçares

Ora news - 13.05.2016

Prokuroria e Dibrës ka shkuar në zyrën e ish kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili për të sekuestruar kontratën e punës së 20 vjeçares si dhe praktikën e emërimit të denoncueses.

Je Suis Shukri: Fotoja që po thyen rrjetin

Mapo - 13.05.2016

Ndërkohë që Prokuroria thotë se ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili do të procedohet në gjendje të lirë, rrjeti nuk njeh të ndalur. Tendenca më e fundit e humorit quhet ‘Je Suis Shukri’ dhe ...

Rrëfimi në polici i vajzës, që u filmua me Shukri Xhelilin: S’ka pasur asnjë shtrëngim për seks

Mapo - 13.05.2016

20- vjeçarja që filmoi fshehtas ish-kryetarin e Bashkisë u mor në pyetje në Komisariatin e policisë në Peshkopi paraditen e sotme. Lapsi.al mësoi gjeneralitetet e vajzës që bëri filmimet e fshehta, ...

Prefektja e Dibrës dënon skandalin: Paç faqen e zezë Shukri Xhelili

Ora news - 13.05.2016

Në lidhje me skandalin seksual të ish-kryebashkiakut të Dibrës, ka reaguar edhe prefektja e komanduar e Dibrës, Donika Hysenaj. Hysenaj ka deklaruar se distancohemi nga rasti ku Shukri Xhelili ...

Skandali-seksual, ja çfarë thotë 20-vjeçarja që futi në kurth Shukri Xhelilin

Syri.net - 13.05.2016

Ish-kryetari i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili u filmua duke i kërkuar favore seksuale një 20-vjeçareje për t’i ofruar vend pune në Bashki. Video-skandali është regjistruar nga vet vajza ...

Tre akuzat që rëndojnë mbi Xhelilin, dëshmia: Vajzën e njoh, ka 3 muaj e punësuar

Ora news - 13.05.2016

Zbardhet dëshmia e ish kryebashkiakut të Dibrës dhënë në polici gjatë momentit të marrjes në pyetje në lidhje me videoskandalin e transmetuar në Ora News .

Zbardhet dëshmia në polici e Shukri Xhelilit: Vajzën e njoh që prej një viti, ka 3 muaj në punë

Gazeta Express - 13.05.2016

“E njoh vajzën prej një viti, ka 3 muaj e punësuar” ka deklaruar ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili sot në Policinë e Dibrës, gjatë marrjes në pyetje, teksa e ka cilësuar ngjarjen inskenim.

Manja: Falje socialistëve të Dibrës që e votuan

ABC News - 13.05.2016

Deputeti scolialist në qarkun e Dibrës, Ulsi Manja ka kërkuar ndjesë publike për të gjithë qytetarët e Dibrës në lidhje me videoskandalin e kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili, i cili kërkoi ...

Videoskandali, zbardhet dëshmia e 20-vjeçares në prokurori

Ora news - 13.05.2016

Prokuroria e Dibrës ka marrë në pyetje edhe vajzën 20-vjeçare e cila denoncoi skandalin seksual të ish-kryetarit të bashkisë Dibër, Shukri Xhelili. Mësohet se 20-vjeçarja i ka qëndruar deklaratave të ...

Video-skandali seksual, ja cilat janë 3 akuzat që rëndojnë mbi Shukri Xhelilin

Syri.net - 13.05.2016

Mbi ish-kryebashkiakun e Peshkopisë, Shukri Xhelili rëndojnë tre akuza në lidhje me video-skandalin seksual që u publikua dje në Ora News. Shukri Xhelili u shoqërua sot për t’u marrë në pyetje dhe ...

Skandali seksual, Prefektja e Dibrës mbledhje urgjente: Paç faqen e zezë Shukri Xhelili

Syri.net - 13.05.2016

Pas videoskandalit seksual të publikuar dje nga mediat, ku ish-kryebashkiaku i Dibrës kërkonte favore seksuale në këmbim të një vendi pune, reagon prefektja e komanduar e Dibrës, Donika Hysenaj.

Videoskandali, Lu: Ngjarje e rëndë dhe skandaloze, kryebashkiakët të jenë më të përgjegjshëm

Botasot - 13.05.2016

Videoskandali i ish- kryebashkiakut të Divrës, Shukri Xhelili u komentua edhe nga ambasadori i SHBA-vë në Tiranë, Donlad Lu. “Ngjarja e kryebashkiakut Shukri Xhelili e rëndë dhe skandaloze.

Bregu: Shukriu, një fëlliqësirë më shumë i mozaikut të poshtërsive ndaj femrës

BalkanWeb - 13.05.2016

TIRANË -Majlinda Bregu, deputetja demokrate ka qenë e ashpër në reagimin ndaj Shukri Xhelilit, kryebashkiakut të Peshkopisë të cilit iu publikua një video intime me një femër.

Sekuestrohen prova të reja për skandalin seksual të Shukri Xhelilit

Syri.net - 13.05.2016

Prokuroria e Dibrës ka shkuar në zyrën e ish kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili për të sekuestruar kontratën e punës së 20-vjeçares si dhe praktikën e emërimit të denoncueses.

Majlida Bregu: Shukriu, zgjedhur si “më i miri”, pusht pushteti

Ora news - 13.05.2016

Ky Shukriu, zgjedhur si “më i miri”për të drejtuar Bashkinë e Peshkopisë, është një fëlliqësirë më shumë që i shtohet mozaikut që pasurohet çdo ditë me poshtërsi ndaj grave e vajzave.

Ja 3 akuzat që rëndojnë mbi 56 vjeçarin Shukri Xhelili

Botasot - 13.05.2016

Policia e Dibrës ka reaguar sot për herë të parë zyrtarisht në lidhje me hetimin e nisur për ish-kryebashkiakun e Dibrës Shukri Xhelili. Mbi të rëndojnë tre akuza që janë: “Marrëdhënie seksuale duke ...

Shtypi i huaj pasqyron skandalin e ish-kryebashkiakut, videoja në Ora News

Ora news - 13.05.2016

Lajmi i publikuar një ditë më parë në Ora News, ku shfaqej videoskandali i ish-krybashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili që kërkonte favore seksuale për një kontratë pune ka marrë vëmendjen edhe të ...

SHËNIM/ A po grisin brekët e Shukriut “Koalicionin e Narit”?

Syri.net - 13.05.2016

Garanti dhe ndërmjetësi i darkës së famshme të “Lalzit” mbrëmë me humor i shprehej një miku: “Po të ishte Edi Rama në vend të Shukriut, burri i vajzës do të bëhej ministër në qeverinë e Rilindjes”.

Shukri Xhelili do të procedohet në gjendje të lirë

ABC News - 13.05.2016

Është shoqëruar sot në mëngjes në komisariatin e Policisë së Peshkopisë kreu i bashkisë Shukri Xhelili, pas publikimit të një videoskandali ku ai i kërkonte favore seksuale një 20 vjeçareje në këmbim ...

Rrëfehet ish kryebashkiaku i Dibrës: Ja si rashë në grackë...

Zeri - 13.05.2016

Një kurth të ngritur nga kundërshtarët, ka qënë shpjegimi i dhënë nga ShukriXhelili pas video skandalit. Kështu e ka justifikuar ishkryebashkiaku i Dibrës tërë këtë situatë.

DETAJET/ Skandali seksual i Shukri Xhelilit, përfshihet në hetime edhe djali i tij

Syri.net - 13.05.2016

Prokuroria e Dibrës ka përfshirë në hetimet për skandalin seksual të ish-kreut të Bashkisë Peshkopi, edhe djalin e Shukri Xhelilit. Në muajin Mars të këtij viti, djalit të Shukri Xhelilit i është ...

Videoskandali, djalit të Shukri Xhelilit 1 muaj më parë i dogjën makinën

Gazeta Express - 13.05.2016

Të tjera detaje dalin pas publikimit të videoskandalit ku ish-kryetari i Bashkisë Dibër shfaqej teksa kërkonte favore seksuale në këmbim të një vendi pune.

Video-skandali i Xhelilit, PS: Skenar politik, Spahiu i LSI: Kryeministri të kërkojë falje

Ora news - 13.05.2016

Partia Socialiste, e cilësoi një skenar politik, videon e ish-kreut të bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili, që i kërkoi favore seksuale një 20-vjeçareje për një vend pune.

Videoskandali, burime të News24: Tritoli në makinën e djalit të Shukri Xhelilit ka lidhje me ngjarjen

BalkanWeb - 13.05.2016

TIRANË- Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me videoskandalin ku u përfshi kryebashkiaku i shkarkuar i Peshkopisë, Shukri Xhelili. Burime të News 24, bëjnë me dije se para disa muajsh në makinën ...

Bushati: Talleni qeverinë, por mos protestoni

Syri.net - 13.05.2016

Gjëja që ka bërë më shumë përshtypje në rrjet pas neverisë dhe shokimit që ngjalli transmetimi i përgjimit të kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili, ishte pamja e rilindasit nga Peshkopia, i cili ...

Skandali/ Policia:Tritoli te makina e djalit të Xhelilit, lidhje me videon

Mapo - 13.05.2016

Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me videoskandalin ku u përfshi kryebashkiaku i shkarkuar i Peshkopisë, Shukri Xhelili. Burime të News 24, bëjnë me dije se para disa muajsh në makinën e djalit ...

Ja kush është 20-vjeçarja që filmoi kreun e Bashkisë së Peshkopisë

BalkanWeb - 13.05.2016

News24 zbulon identitetin e 20-vjeçares, e cila publikoi video-skandalin me kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili. 20-vjeçarja A. A. ka edhe një profil në rrjetin social facebook ku siç duket në ...

Ja kush është 20-vjeçarja që filmoi kreun e Bashkisë së Peshkopisë (Foto)

Botasot - 13.05.2016

Zbulohet identiteti i 20-vjeçares, e cila publikoi video-skandalin me kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili. Sipas Nws 24, 20-vjeçarja A. A. ka edhe një profil në rrjetin social facebook ku siç ...

FOTO/ Zbulohet identiteti, ja kush është 20-vjeçarja e skandalit seksual

Syri.net - 13.05.2016

Zbulohet identiteti i 20-vjeçares, e cila publikoi video-skandalin me kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili. Sipas News 24, 20-vjeçarja A. A. ka edhe një profil në rrjetin social Facebook ku siç ...

Ja kush është Anisa, 20-vjeçarja që mori më “qafë” kryetarin

Mapo - 13.05.2016

Zbulohet identiteti i 20-vjeçares, e cila publikoi video-skandalin me kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili. Sipas Neës 24, 20-vjeçarja Anisa. A.

Anika Dokle: Ka më keq se Shukriu. Është …

Syri.net - 13.05.2016

Pas publikimit të videos skandal të kryebashkiakut të shkarkuar të Peshkopisë, Shukri Xhelili, reagimet kanë qenë të shumta. Gjatë ditës së sotme ka reaguar edhe Anika Dokle, vajza e deputetit ...

VIDEO/ Bejte jugu për Shukriun: Mori votat e na *iu

Syri.net - 13.05.2016

Pas baladës për Koço Kokëdhimën nga në Zjarr Televizion, vjen balada që një Lab i këndon Rilindjes dhe Shukriut Shukriu shokë Shukriu – Mori votat e na *iu Shukriu shokë Shukriu Mori votat e na *iu ...

Flet për herë të parë Shukri Xhelili për video-skandalin seksual: Është një sulm i pastër politik

Syri.net - 13.05.2016

Shukri Xhelili ka folur për herë të parë pas video-skandalit seksual ku ai është përfshirë dhe sot është vënë nën hetim. Kryebashkiaku i Peshkopisë, i shkarkuar sot, ka thënë se ndaj tij është duke u ...

Ja kush është 20-vjeçarja që filmoi kreun e Bashkisë së Peshkopisë (FOTO)

Zeri - 13.05.2016

Zbulohet identiteti i 20-vjeçares, e cila publikoi video-skandalin me kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili. Sipas Nws 24, 20-vjeçarja A. A. ka edhe një profil në rrjetin social facebook ku siç ...

Shukri Xhelili flet për Ora News rreth video-skandalit: Kurth nga administrata

Ora news - 13.05.2016

Ish-kreu i Bashkisë së Bulqizës, Shukri Xhelili në një intervistë për Ora News, flet rreth video-skandalit të publikuar një natë më parë që çoi në shkarkimin e tij, Xhelili thotë se gjithçka ishte ...

Shukri Xhelilit i këndon jugu: ‘Që të jetë Rilindja e fisme, hajde dil me brekë të grisme’

BalkanWeb - 13.05.2016

Fill pas skandalit seksual që u publikua dje, ku kryebashkiaku i shkarkuar i Peshkopisë, Shukri Xhelili i kërkonte një 20-vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune, lajmi ka bërë furtunë ...

Këngë dibrane dhe vlonjate për Xhelilin, por labët janë më të “hidhur”

Mapo - 13.05.2016

Zjarr Televizion befason sërish. Kësaj radhe “shënjestra” është ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili, i cili kërkonte favore seksuale për një vend pune.

Videoskandali seksual i kryebashkiakut “merr dhenë” në mediat botërore

BalkanWeb - 13.05.2016

Videoskandali i kryebashkiakut të shkarkuar të Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili ka marrë dhenë edhe në mediat ndërkombëtare. “Associated Press” e ka pasqyruar lajmin në mënyrë të shkurtër, ku shkruan ...

Si ndikoi në familjen e tij videoskandali, flet kryebashkiaku i shkarkuar

Botasot - 13.05.2016

Një skenar të pastër politik e ka quajtur kryebashkiaku tashmë i shkarkuar i Peshkopisë, Shukri Xhelili video skandalin e bërë publik ku i kërkon favore seksuale një 20-vjeçareje në këmbim të një ...

Zbardhet dëshmia në polici e Shukri Xhelilit: E njoh vajzën që prej 1 viti

Mapo - 13.05.2016

“E njoh vajzën prej një viti, ka 3 muaj e punësuar” ka deklaruar ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili sot në Policinë e Dibrës, gjatë marrjes në pyetje, teksa e ka cilësuar ngjarjen inskenim.

Anika Dokle: Refleksion pas “Shukriut”

Mapo - 13.05.2016

Nga Anika Dokle E neveritur e gjithe shoqeria nga nje skandal qe nuk ishte as i denje per nje skandal seksual. smile emoticon Te pezmatuar femijet tane per modelin e punesimit dhe te konkurrences ne ...

Çfarë ndodh me Bashkinë e Peshkopisë?

Ora news - 13.05.2016

Shkarkimi i menjëhershëm i Shukri Xhelilit i hap rrugën zgjedhjeve të reja për kryetarin e Bashkisë së Peshkopisë në Qarkun e Dibrës. Por cila do jetë procedura që do të ndiqet në këtë rast? Neni ...

Rasti si ai i kryetarit të Dibrës flet për sfidat e grave në punë edhe në Kosovë (Video)

Gazeta Express - 13.05.2016

Qeveria e Shqipërisë e ka shkarkuar nga detyra Shukri Xhelilin, kryetar i Bashkisë së Dibrës, pas skandalit të publikuar në media, ku ai në këmbim të favoreve seksuale, ka nënshkruar kontratë ...

Skandali i kryetarit të Dibrës, flet për sfidat e grave në punë edhe në Kosovë (Video)

Telegrafi - 13.05.2016

Qeveria e Shqipërisë e ka shkarkuar nga detyra Shukri Xhelilin, kryetar i Bashkisë së Dibrës, pas skandalit të publikuar në media, ku ai në këmbim të favoreve seksuale, ka nënshkruar kontratë ...

VIDEO/ Dy muaj më parë Shukri Xhelilit i dogjën makinën para shtëpisë

Panorama - 13.05.2016

Më 3 mars, kreu i Bashkisë së Peshkopisë ishte pjesë e kronikës së zezë pasi makina e djalit të tij u dogj e parkuar pranë banesës. Policia ngriti dyshime se kishim të bënim me zjarre vënie të ...

Videoskandali seksual/ Kush është vajza që futi në ‘kurth’ Shukri Xhelilin

Panorama - 13.05.2016

Vajza 20-vjeçare e cila regjistroi kreun e Bashkisë së Peshkopisë, rezulton se ka publikuar në rrjetet socialiste punësimin në bashkinë e qytetit verilindor. A. A.

Videoskandali i Shukri Xhelilit pasqyrohet në mediat botërore

Panorama - 13.05.2016

Videoskandali i ish-kreut të Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili ka bërë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare. E para ka qenë “Associated Press” që e ka pasqyruar lajmin në mënyrë të shkurtër, ku shkruan ...

Videoskandali, flet ish-kryebashkiaku Shukri Xhelili: Skenar i pastër politik

Panorama - 13.05.2016

Ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili ka reaguar për herë të parë për mediat në lidhje me videoskandalin e publikuar dje, ku i kërkonte seks një vajze në këmbim të punës në Bashki.

VIDEO/ Ish-kryebashkiakut Xhelili i thuret këngë labçe: Shukriu shokë Shukriu, mori votat e na q*u

Panorama - 13.05.2016

“Zjarr TV” e Ismet Drishtit i ka thurur një këngë Labërie ish-kryebashkiakut Shukuri Xhelili, i cili u përfshi në një skandal seksual me një vajzë, të cilës i kërkonte seks në këmbim të punës në ...

Videoskandali i Xhelilit/ Reagon Ambasadori Lu: Ngjarje e rëndë e skandaloze

Panorama - 13.05.2016

Ambasadori amerikan në vendin tonë, Doland Lu e ka quajtur një ngjarje të rëndë dhe skandaloze shfaqjen e ish-kryebashkiakut të Dibrës në video teksa i kërkonte favore seksuale 20-vjecares në këmbim ...

Xhelili i shpëton prangave, hetohet i lirë. Sekuestrohet kontrata e punës

Panorama - 13.05.2016

UPDATE/ Policia e Peshkopisë ka nisur procedim penal në gjendje të lirë për Shukri Xhelilin, ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, raporton “Ora news”. Prokuroria e Dibrës ka shkuar në zyrën e ish ...

Videoskandali/ Zbardhet dëshmia, çfarë tha Shukri Xhelili në Polici

Panorama - 13.05.2016

“E njoh vajzën prej një viti, ka 3 muaj e punësuar” ka deklaruar ish-kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili sot në Policinë e Dibrës, gjatë marrjes në pyetje, teksa e ka cilësuar ngjarjen inskenim.

Videoskandali/ Merret në pyetje vajza që filmoi Shukri Xhelilin

Panorama - 13.05.2016

Prokuroria e Dibrës ka marrë në pyetje mëngjesin e sotëm 20-vjeçaren, që filmoi dhe më pas denoncoi publikisht ish kreun e bashkisë, Shukri Xhelili. Mësohet se vajza 20-vjeçare i ka qëndruar edhe ...

Cilat janë akuzat që rëndojnë mbi Shukri Xhelilin

Telegrafi - 13.05.2016

Ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili do të hetohet në gjendje të lirë. Ndaj tij rëndojnë tre akuza. “Marrëdhënie seksuale duke shpërdoruar detyrë”, e mbetur në tentativë, “shpërdorim ...

FOTO/ Nisin sulmet ndaj vajzës që denoncoi Shukri Xhelilin, i hapin faqe Facebook dhe e shajnë

Syri.net - 13.05.2016

Identiteti i vajzës që filmoi ish­kryetarin e Bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelili, nuk ka mundur të qëndrojë anonim, për shkak se disa persona të paidentifikuar i kanë hapur një faqe në internet.

VIDEO /Çani: Shukriu bën diferencën me brekët e grisura

Syri.net - 13.05.2016

Nuk mund të mos mungonte ironia e Arian Çanit mbi brekët e grisura të ish kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili. Moderatori i “Zonë e Lirë”, tha se e vetmja gjë interesante në video-skandalin ishin ...

‘Hakmerren’ me vajzën që filmoi ish-kryebashkiakun, ja çfarë i bëjnë në FB

BalkanWeb - 13.05.2016

TIRANE- Vjen ‘hakmarrja’ e parë për vajzën që filmoi ish-kryebashkiakun e Peshkopisë, Shukri Xhelili, i cili i kërkonte asaj favore seksuale në këmbim të një vendi pune.

Video-skandali i Xhelilit, Paloka: Drejtimi i duhur i Rilindjes!

Ora news - 13.05.2016

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka deklaroi e cilësoi të turpshme video-skandalin me ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili.

Plas gallata në rrjete sociale – Shqiptarët tallen me brekët e Shukri Xhelilit

Telegrafi - 13.05.2016

Pas publikimit të video- skandalit të ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili, i cili e kishte punësuar një vajzë duke i kërkuar favore seksuale, kanë qenë të panumërta reagimet e shqiptarëve ...

Skandali "Shukri" me karrigen e pushtetit, seks me një vajzë 36 vjet më të re...për një vend pune

Gazeta Express - 13.05.2016

Një vajzë 20-vjeçare nga Peshkopia mori guximin të denoncojë një skandal që i kushtoi karrigen e kryebashkiakut Shukri Xhelilit, i cili pati mundësinë ta shijonte këtë pushtet prej qershorit të ...

Video/ Çani: Shukriu bën diferencën me brekët e grisura

Mapo - 13.05.2016

Nuk mund të mos mungonte ironia e Arian Çanit mbi brekët e grisura të ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili. Moderatori i “Zonë e Lirë”, tha se, e vetmja gjë interesante në video-skandalin ...

Skandali i kryebashkiakut të Dibrës, reagon Braçe: Neveritës, të shporret!

Gazeta Tema - 13.05.2016

Ka ardhur reagimi i parë nga Partia Socialiste pas publikimit të video-skandalit seksual të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit”me kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, që kërkonte favore ...

Kryebashkiaku i Peshkopisë kërkon seks për një vend pune (Video)

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Kryetari Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili është bërë pjesë e një skandali seksual. I zgjedhuri socialist i zgjedhjeve lokale të vitit 2015 është “kapur mat” ndërsa premton vende pune për vajzat ...

Braçe reagon për Shukri Xhelilin: Neveritës. Të shporret!

Java News - 13.05.2016

Ka ardhur reagimi i parë nga Partia Socialiste pas publikimit të videoskandalit seksual të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit”me kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, që kërkonte favore ...

Skandali seksual, Rama shkarkon Shukri Xhelilin

Java News - 13.05.2016

Shukri Xhelili është shkarkuar nga posti si Kryetar i Bashkisë së Peshkopisë. Vendimi është marrë pak minuta më parë nga Këshilli i Ministrave, pas skandalit seksual të kryebashkiakut dibran.

Skandali seksual, qeveria shkarkon kryebashkiakun e Dibrës

Gazeta Tema - 13.05.2016

Ashtu siç ishte paralajmëruar ditën e djeshme, qeveria vendosi të shkarkojë kryetarin e Bashkisë së Dibrës Shukri Xhelili për shkelje të rënda. Vendimi hyn në fuqi menjëherë.

Rrjeti është i pamëshirshëm: “Punë ka, por nuk ka profesionistë…”

Gazeta Tema - 13.05.2016

Rrjeti është treguar i pamëshirshëm pas publikimit të videos skandaloze të djeshme, të kryebashkiakut të Peshkopisë. Më poshtë janë disa nga reagimet ironike në rrjetet sociale: Sot në mëngjes ...

Videoskandali, qeveria shkarkon kryebashkiakun Shukri Xhelili

Durres Lajm - 13.05.2016

Video skandal/ Kryebashkiaku i Dibrës seks në këmbim të vendit të punës Qeveria ka shkarkuar nga detyra kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelilin, pas videoskandalit të publikuar nga emisioni “Të ...

Seks për vendin e punës, Qeveria shkarkon kryebashkiakun Xhelili

NOA - 13.05.2016

Tiranë, 13 maj 2016, NOA.al- “Shkarkim nga detyra për shkak të shkeljeve të rënda, të kryetarit të Bashkisë Dibër, Shukri Xhelili”. Është ky arsyetimi i dhënë nga Qeveria, në vendimin e sotëm të ...

Pas shkarkimit, Shukri Xhelili ndalohet nga policia

Gazeta Tema - 13.05.2016

Policia ka shoqëruar ish-kreun e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, pak pas shkarkimit të tij nga detyra. Ndalimi vjen pas publikimit të videoskandalit në “Të Paekspozuarit” ku kryebashkiaku kërkon ...

Skandali seksual, arrestohet ish-kryebashkiaku Shukri Xhelili

Java News - 13.05.2016

Policia e Peshkopisë ka shoqëruar në komisariat ish-kryetarin e bashkisë, Shukri Xhelili. Ai është marrë nga banesa e tij dhe mbi të rëndon akuza e shpërdorimit të detyrës, duke kërkuar favore ...

Skandali seksual, shoqërohet në polici ish- kryebashkiaku Shukri Xhelili

NOA - 13.05.2016

Dibër, 13 maj 2016, NOA.al- Shukri Xhelili, i cili deri ditën e djeshme mbante postin e kryebashkiakut të Dibrës, është shoqëruar në polici, lidhur me publikimin e videos ku përfshihet në një skandal ...

Shkarkohet kryetari i bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Qeveria ka shkarkuar me një vendim të menjëhershëm, kryetarin e bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili. Ky vendim erdhi pas skandalit të publikuar mbrëmjen e djeshme në media, ku u publikua video teksa ...

Videoskandali – Ish kreu i bashkisë Dibër shoqërohet në polici

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Ish-kreu i Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili është shoqëruar në ...

Skandali seksual, shkarkohet nga detyra Kryetari i Bashkisë. Policia e arreston në shtëpi

Tetova Sot - 13.05.2016

Qeveria ka shkarkuar nga detyra kryetarin e bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili. Vendimi është firmosur nga kryeministri Edi Rama, pas skandalit seksual ku u përfshi i zgjedhuri lokal i socialistëve.

Seks për një vend pune, flet Shukri Xhelili: Rashë në grackë

NOA - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga kundërshtarët.

Reagon Shukri Xhelili: Më futën në kurth kundërshtarët e mi

Gazeta Tema - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, dhënë ekskluzivisht për “Panorama”, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga ...

Deputetët duke shikuar video-skandalin seksual të Shukri Xhelilit (Video)

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Video skandali i kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili la pa fjalë dhe depuetet e kuvendit të Shqipërisë. Në pritje të votimit pas nëj séance të gjatë pothuajse 12 orëshe, ligjvënësit janë hutuar ...

Spahiu- Rama të kërkojë ndjesë publike për Shukri Xhelilin

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Deputeti i LSI, Përparim Saphiu për mikrofonin e Ora News kërkoi nga kryeministri Edi Rama që të kërkojë ndjesë publike që ka propozuar për kryetar bashkie Shukri Xhelilin.

Deputeti dibran i LSI: Rama të kërkojë falje që propozoi Xhelilin kryetar bashkie

Gazeta Tema - 13.05.2016

Deputeti i LSI, Përparim Saphiu për mikrofonin e Ora News kërkoi nga kryeministri Edi Rama që të kërkojë ndjesë publike që ka propozuar për kryetar bashkie Shukri Xhelilin.

Reagon ish-kryebashkiaku i Peshkopisë: Rashë në grackën e kundërshtarëve

Java News - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, dhënë për “Panorama”, ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga kundërshtarët.

“Drejtimi i duhur për hotel” – humor i zi me Xhelilin (Foto)

Java News - 13.05.2016

Në rrjetet sociale, përdoruesit janë treguar të pamëshirshëm me Shukri Xhelilin e përfolur për një seks-skandal. Duke bërë humor të zi, lexuesit kanë ironisuar me batuta dhe foto ish-kryebashkiakun e ...

Pordha e madhe grisi brekët e Shukriut, Rilindjes e shoqërisë

Durres Lajm - 13.05.2016

Dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe. Që nga mbërtheckat e Ylli Pangos, te brekët e Shukriut, në gjithë historinë e abuzimit seksual të zyrtarëve të shtetit, detajet e vogla me plot kuptim do të mbeten ...

Deputeti i LSI: Rama të kërkojë falje që propozoi Shukri Xhelilin

Java News - 13.05.2016

Deputeti i LSI, Përparim Saphiu për mikrofonin e Ora News kërkoi nga kryeministri Edi Rama që të kërkojë ndjesë publike që ka propozuar për kryetar bashkie Shukri Xhelilin.

Ristani: Regjisore e videos së Shukri Xhelilit është LSI

Java News - 13.05.2016

Deputeti demokrat, Arben Ristani, ka reaguar shkurtimisht në Facebook sa i përket seks-skandalit të Shukri Xhelilit. Në një postim të shkurtër, Ristani le të nënkuptohet se video e ish-kryebashkiakut ...

Deputeti i PS: Xhelili para drejtësisë, të zbulohen edhe autorët e videos

Java News - 13.05.2016

Deputeti socialist i qarkut Dibër, Ulsi Manja, ka reaguar në lidhje me video-skandalin e ish-kryebashkiakut të Peshkopisë. Manja tha se bëhet fjalë për një ngjarje të turpshme dhe njëkohësisht një ...

Donald Lu: Videoskandali me kryebashkiakun e Peshkopisë, e rëndë dhe skandaloze

Gazeta Tema - 13.05.2016

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu e quan skandaloze dhe të rëndë videoskandalin e publikuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News: “Ngjarja e kryebashkiakut Shukri Xhelili e ...

Skandali i seksit, vjen edhe prononcimi nga Lu

Java News - 13.05.2016

Nuk mund të mungonte prononcimi i ambasadorit amerikan, Donald Lu, për skandalin e seksit të ish-kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili. Lu, i cili ishte për vizitë në Fier, e ka quajtur ...

Vokshi flet për seks-skandalin: Gratë & vajzat të reagojnë

Java News - 13.05.2016

Rasti i Shukri Xhelilit, sipas Partisë Demokratike është dëshmi se modeli qeverisës në Shqipëri është imoraliteti, korrupsioni dhe kriminaliteti. Në një dalje për mediat si pjesë e Lidhjes ...

Skandali seksual, Manja: Skenar politik. Manjani: Ndëshkim shembullor

NOA - 13.05.2016

Shukri Xhelili Tiranë, 13 maj 2016, NOA.al- “Skenar i turpshëm politik”. Kështu e cilësoi deputeti socialist i Dibrës, Ulsi Manja, videon e publikuar mbrëmjen e djeshme ku kryebashkiaku Shukri ...

Deputeti i Dibrës Ulsi Manja kërkon ndjesë publike, flet edhe për skenar politik

Gazeta Tema - 13.05.2016

Deputeti i PS në qarkun e Dibrës, Ulsi Manja ka kërkuar ndjesë publike për të gjithë qytetarët e Dibrës në lidhje me videoskandalin e publikuar në Ora News, se ish-kryetari i bashkisë së Dibrës ...

Lu flet për videon: Kryebashkiakët të jenë më të përgjegjshëm

NOA - 13.05.2016

Fier, 13 maj 2016, NOA.al- “Ngjarja e kryebashkiakut Shukri Xhelili është një krim i tmerrshëm, i rëndë dhe skandaloz”. Kështu e cilësoi ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në vendin tonë, ...

Reagon Xhelili pas skandalit, Ishte ” kurth i ngritur nga kundërshtarët e mi”

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Kryebashkiaku i shkarkuar i Dibrës e konsideron kurth të ngritur nga kundërshtarët atë që u transmetua mbrëmë përmes një videoje në “Ora News”. “Ka qenë një kurth i ngritur nga kundërshtarët e mi, ...

Videoskandali- Donald Lu, e rëndë dhe skandaloze

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu e quan skandaloze dhe të rëndë videoskandalin e publikuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News “Ngjarja e kryebashkiakut Shukri Xhelili e ...

20-vjeçarja e skandalit seksual rrëfehet në polici: Videon me Shukri Xhelilin vendosa ta publikoj për qejf

Gazeta Tema - 13.05.2016

20 vjeçarja që filmoi fshehtas ish kryetarin e Bashkisë u morn ë pyetje në Komisariatin e policisë në Peshkopi paraditen e sotme. Ajo i tha efektivëve të policisë se nuk ishte detyruar nga askush të ...

“Videon e bëra për qejf”. Zbardhen dëshmitë e 20-vjeçares dhe Xhelilit para Policisë

Java News - 13.05.2016

Policia e Dibrës ka shoqëruar edhe 20-vjeçaren, autore të videos së Shukri Xhelilit. Ky i fundit është marrë në pyetje i pari dhe më pas është lënë të gjykohet i lirë.

Xhelili do hetohet në gjendje të lirë, policia publikon akuzat

NOA - 13.05.2016

Dibër, 13 maj 2016, NOA.al- Ish- kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili do të hetohet në gjendje të lirë, lidhur me videon e publikuar, ku premtonte vend pune në këmbim të favorit seksual.

Videoskandali/ Xhelili- Vajzën e njoh, ka 3 muaj e punësuar

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Zbardhet dëshmia e ish kryebashkiakut të Dibrës dhënë në polici gjatë momentit të marrjes në pyetje në lidhje me videoskandalin e transmetuar në Ora News.

Shukri Xhelili hetohet në gjendje të lirë, ja tre akuzat që rëndojnë mbi të

Gazeta Tema - 13.05.2016

Ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili do të gjykohet në gjendje të lirë. Ndaj tij rëndojnë tre akuza. “Marrëdhënie seksuale duke shpërdoruar detyrë”, e mbetur në tentativë, “shpërdorim ...

Shpërthen Milaim Zeka: A e dini se një ish kryeministër i Kosovës ia ka lyp çdo gazetareje?

Tetova Sot - 13.05.2016

Gazetari dhe publicisti Mialim Zeka ka reaguar ndaj zhurmes mediale, sidmos ne Kosove ndaj rastit te Shukri Xhelilit, prefektit te Dibres i cili u shkarkua per shkak se kushtezoi me sex nje femer qe ...

Ikën Shukriu, PS kërkon të zbulohen organizatorët e puçit

Respublica - 13.05.2016

Përmes deputetit të Dibrës, Ulsi Manja qeveria shprehu qëndrimin e saj mbi skandalin e përfshirjes së kryebashkiakut të Peshkopisë, Shukri Xhelili në afera seksuale.

AKUZAT/ Ja sa vite burg rrezikon Shukri Xhelili

Gazeta Tema - 13.05.2016

Skandali seksual i transmetuar nga Oraneës mund t’i kushtojë shtrenjtë Shukri Xhelilit. Ish-kryebashkiaku e ka paguar tashmë këtë skandal me humbjen e vendit të punës, por nëse shpallet fajtor për ...

Video-skandali ish-krybashkiakut të Dibrës pasqyrohet në mediat e huaja

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Lajmi i publikuar një ditë më parë në Ora News, ku shfaqej videoskandali i ish-krybashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili, ka marrë vëmendjen edhe të disa mediave të huaja.

Skandali seksual i Shukri Xhelilit, përfshihet në hetime edhe djali i tij

Ilirida - 13.05.2016

Prokuroria e Dibrës ka përfshirë në hetimet për skandalin seksual të ish-kreut të Bashkisë Peshkopi, edhe djalin e Shukri Xhelilit. Në muajin Mars të këtij viti, djalit të Shukri Xhelilit i është ...

Videoskandali/ Flet Shukri Xhelili: Më futën në kurth, rashë në grackë

Tetova Sot - 13.05.2016

Në të parin reagim pas videoskandalit, dhënë ekskluzivisht për “Panorama”, ish­kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili e ka quajtur gjithë sa u pa me zë dhe me figurë, një kurth të ngritur nga ...

Degjenerimi i Shtetit të Shukrive

Java News - 13.05.2016

Nga Fatmir Merkoçi Koha tregon se ndodhemi në një situatë tej e të rëndë. Kjo jo se u shfaq imoraliteti i një biçim Shukriu, por se vetë Shteti ka degjeneruar dhe udhëhiqet nga morali i Shukriut.

E fundit/ Videoskandali, shkon në polici vajza që futi në kurth Xhelilin. Ja çfarë thotë

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Video-skandali që ajo dergoi tek “Ora News” bëri bujë të madhe dhe vazhdon të qëndrojë në qendër të vëmendjes. Pas daljes së tij, Shukri Xhelili u shkarkuar nga posti i tij dhe u shoqërua në polici ...

Video-skanadali/Shukri Xhelili do të gjykohet në gjendje të lirë

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Ish-kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili do të gjykohet në gjendje të lirë. Ndaj tij rëndojnë akuzat “Marrëdhënie seksuale duke shpërdoruar detyrë”, e mbetur në tentativë, “shpërdorim detyre” ...

Kjo është dëshmia e Shukri Xhelilit në polici

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Zbardhet dëshmia e ish kryebashkiakut të Dibrës dhënë në polici gjatë momentit të marrjes në pyetje në lidhje me videoskandalin e transmetuar në Ora News.

Vajza e videoskandalit: Shukriu nuk më shtrëngoi për seks….

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Policia ka shoqëruar 20­-vjeçaren që filmoi fshehtas ish­kryetarin e Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili. Vajza me iniciale A.A deklaroi në polici se nuk ishte detyruar nga Xhelili për të kryer ...

Shoqërohet në polici 20-vjeçarja që filmoi Xhelilin

Tetova Sot - 13.05.2016

Paraditen e sotme, qeveria vendosi shkarkimin e Xhelilit nga posti i kreut të Bashkisë së Dibrës. “Shkarkimin nga detyra, për shkak të shkeljeve të rënda, të kryetarit të Bashkisë Dibër, z.

Shukriu me brekë të grisura dhe shoqëria jonë pa brekë fare

Gazeta Tema - 13.05.2016

Nga Mentor Kikia Sot shqiptarët u kënaqën të gjithë. U engledisën, u gajasën dhe i harruan hallet fare. U morën të tërë me Shukriun e Peshkopisë dhe brekët e tij të grisura.

Makina e djalit të Shukri Xhelilit u dogj, dyshimet për lidhje me skandalin seksual

Java News - 13.05.2016

Pas publikimit të videoskandalit ku ish-kryetari i Bashkisë Dibër shfaqej teksa kërkonte favore seksuale në këmbim të një vendi pune, kanë dalë detaje të reja, sipas të cilave djalit të Shukri ...

Shukriu me brekë të grisura dhe shoqëria jonë pa brekë

Java News - 13.05.2016

Nga Mentor Kikia Sot shqipatërt u kënaqën të gjithë. U engledisën, u gajasën dhe i harruan hallet fare. U morën të tërë me Shukriun e Peshkopisë dhe brekët e tij të grisura.

Videoskandali, djalit të Shukri Xhelilit 1 muaj më parë i dogjën makinën

Tetova Sot - 13.05.2016

Të tjera detaje dalin pas publikimit të videoskandalit ku ish-kryetari i Bashkisë Dibër shfaqej teksa kërkonte favore seksuale në këmbim të një vendi pune.

Dikush ia ofron c…. Xhelilit për ta puthur (VIDEO)

Tetova Sot - 13.05.2016

Tashmë nuk ndalet ‘tërmeti’ që ka provokuar video e ish-kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili. Shprehjet e tij në video kanë nisur të qarkullojnë jo vetëm në rrjetet sociale, por edhe nëpër kafene.

Ja kush është 20-vjeçarja që filmoi kreun e Bashkisë së Peshkopisë (Foto)

Tetova Sot - 13.05.2016

Zbulohet identiteti i 20-vjeçares, e cila publikoi video-skandalin me kryebashkiakun e Peshkopisë Shukri Xhelili. Sipas Nws 24, 20-vjeçarja A. A. ka edhe një profil në rrjetin social facebook ku siç ...

Anisa… ja kush është vajza që regjistroi skandalin me Shukri Xhelilin

Java News - 13.05.2016

Anisa A. quhet vajza 20 vjeçare e cila regjistroi kreun e Bashkisë së Peshkopisë. Ajo ka publikuar në rrjetin e saj social mandje edhe faktin se është punësuar në bashki.

Zbulohet kush është 20-vjeçarja që futi në “kurth” Shukri Xhelilin

NOA - 13.05.2016

Vajza 20-vjeçare e cila regjistroi kreun e Bashkisë së Peshkopisë është rrëfyer sot në polici se Shukri Xhelili nuk e kishte detyruar për të kryer marrëdhënie seksuale dhe se videon kishte vendosur ...

Prefektja e Dibrës: Paç faqen e zezë Shukri!

Gazeta Tema - 13.05.2016

Në lidhje me skandalin seksual të ish-kryebashkiakut të Dibrës, ka reaguar edhe prefektja e komanduar e Dibrës, Donika Hysenaj. Hysenaj ka deklaruar se distancohemi nga rasti “Ky është një rast i ...

Dibranët sërish drejt kutive të votimit, ja procedura pas shkarkimit të Xhelilit

Java News - 13.05.2016

Pas shkarkimit të Shukri Xhelilit ngna posti i kryetarit të Bashkisë së Dibrës, banorët e kësaj njësie administrative do shkojnë së shpejti drejt kutive të votimit.

Kush është 20-vjeçarja që Shukri Xhelili i kërkoi seks për ta punësuar? (Foto)

Shqiperia Ime - 13.05.2016

20-vjeçarja që regjistroi Shukri Xhelilin, ish-Kryetarin e Bashkisë së Peshkopisë, sipas News 24 ka publikuar në Facebook-un e saj punësimin në Bashkinë e Dibrës me 26 shkurt. Anisa A.

Kush është 20-vjeçarja që e filmoi Shukri Xhelilin? (FOTO)

Tetova Sot - 13.05.2016

Zbardhet identiteti i vajzës 20-vjeçare që filmoi video-skandalin me kryetarin e bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelilin. Vajza me inicialet A.A., ka një profil në rrjetin social “Facebook”, ku edhe ...

Reagon për herë të parë Shukri Xhelili: Ishte një skenar i pastër politik

Java News - 13.05.2016

Ish-kryebashkiaku Shukri Xhelili fill pas skandalit seksual që u publikua dje në media, se i kërkonte një 20-vjeçarje favore seksuale në këmbim të një vendi pune e ka cilësuar ngjarjen një skenar të ...

Si ndikoi në familjen e tij videoskandali, flet kryebashkiaku i shkarkuar

Tetova Sot - 13.05.2016

Një skenar të pastër politik e ka quajtur kryebashkiaku tashmë i shkarkuar i Peshkopisë, Shukri Xhelili video skandalin e bërë publik ku i kërkon favore seksuale një 20-vjeçareje në këmbim të një ...

Flet Shukri Xhelili: Familja ime është më e bashkuar se kurrë

Gazeta Tema - 13.05.2016

Ish-­kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili ka reaguar për herë të parë për mediat në lidhje me videoskandalin e publikuar dje, ku i kërkonte seks një vajze në këmbim të punës në Bashki.

Dëshmia e 20 – vjeçares në polici: “Xhelili nuk më detyroi për marrëdhënie seksuale” (VIDEO)

Tetova Sot - 13.05.2016

Zbulohen detaje nga dëshmia në Policinë e Dibrës, e 20 – vjeçares me inicale A.A., për videon intime të regjistruar prej saj me Kryetarin e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili.

Vjen kënga labe “Shukriu shokë Shukriu – Mori votat e na *iu” (VIDEO)

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Zjarr Televizion befason sërish. Kësaj radhe “shënjestra” është ish-kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili, i cili kërkonte favore seksuale për një vend pune.

Anika Dokle: Shukriu është produkt i politikës, e keqja më e madhe në këtë vend!

Java News - 13.05.2016

Pas publikimit të videos skandal të kryebashkiakut të shkarkuar të Peshkopisë, Shukri Xhelili, reagimet kanë qenë të shumta. Gjatë ditës së sotme ka reaguar edhe Anika Dokle, vajza e deputetit ...

“K**va e politikanëve”, sulmohet rëndë vajza që filmoi Shukri Xhelilin (Foto)

Shqiperia Ime - 13.05.2016

Megjithëse të gjitha mediat kishin mbuluar fytyrën e vajzës 20-vjeçare që filmoi Shukri Xhelilin, siç duket identiteti i saj nuk ka ngelur anonim. Disa persona të paidentifikuar i kanë hapur një ...

(FOTO) Sulmohet vajza që denoncoi Shukri Xhelilin, i hapin faqe Facebook

Java News - 13.05.2016

Identiteti i vajzës që filmoi ish­kryetarin e Bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelili, nuk ka mundur të qëndrojë anonim, për shkak se disa persona të paidentifikuar i kanë hapur një faqe në internet.

Dibra drejt zgjedhjeve për kryetarin e ri të Bashkisë

Gazeta Tema - 13.05.2016

Pas shkarkimit të Kryetarit të Bashkisë Shukri Xhelili, Dibra shkon drejt zgjedhjeve për kreun e ri të këtij institucioni. Data e zgjedhjeve pritet të publikohet në vijim nga Presidenti i Republikës ...

Videoskandali, shkarkohet kryebashkiaku “kazanova”

Republika - 13.05.2016

Sot qeveria ka shkarkuar kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, pas videos skandaloze të publikuar sot në mbrëmje te “Ora News”, ku ai shihet se i kërkon një vajze seks në këmbim të punës.

Seks për një vend pune, flet Shukri Xhelili: Rashë në grackë

Republika - 13.05.2016

“Ka qenë një kurth i ngritur nga kundërshtarët e mi, unë rashë në grackë”, ka thënë Xhelili, por pa dhënë të tjera detaje rreth asaj që ndodhi. Paraditen e sotme, qeveria vendosi shkarkimin e ...

Dëshmia e 20 – vjeçares në polici: “Xhelili nuk më detyroi për marrëdhënie seksuale” (VIDEO)

Republika - 13.05.2016

Zbulohen detaje nga dëshmia në Policinë e Dibrës, e 20 – vjeçares me inicale A.A., për videon intime të regjistruar prej saj me Kryetarin e Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili.

Plas skandali seksual me kryebashkiakun e Edi Ramës, denoncohet Shukri Xhelili i Dibrës (VIDEO)

SOT - 12.05.2016

Një rrëfim i pazakontë vjen në TV Ora News ekskluzivisht në emisionin “Të Paekspozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi sot në mbrëmje. Emisioni publikon një videoskandal të kryetarit të bashkisë së ...

Skandali seksual i Xhelilit, vjen reagimi i ashpër i Erjon Braçes: Neveritës! Të shporret një sahat e më parë!

SOT - 12.05.2016

Menjëherë pas publikimit të videoskandalit ku protagonist kryesor ishte kryebashkiaku I Dibrës, ka ardhur dhe reagimi i parë i mazhorancës. Deputeti socialist, Erjon Braçe, me anë të një statusi në ...

Vajza denoncon kryetarin e Peshkopisë për shantazh seksual (Video)

Lajmi.net - 12.05.2016

Një denoncim shokues ka ardhur nga Peshkopia. Një 20 vjeçare ka denoncuar kreun e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili se ai i ka kërkuar marrëdhënie seksuale në kërkim të një vendi pune në ...

Skandali seksual i Shukri Xhelilit, ja çfarë thotë Erion Braçe

Albeu.com - 12.05.2016

Skandali seksual ku duket i përfshirë kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili ka bërë që të vijnë edhe reagimet e para. Erion Braçe nga PS ka shkruar në "Facebook" se Xhelili duhet të shporret.

VIDEO/ Çfarë tha Edi Rama kur prezantoi Shukri Xhelilin?! "Po deshët pelivan mbani atë, po deshët shërbëtor ja ku ...

SOT - 12.05.2016

Në emisionin “Të Paeksozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi u publikua një video skandal, ku kryetari i bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili i kërkon favore seksuale një vajze 20-vjeçare për një vend pune.

Skandali seksual i kryebashkiakut të Ramës, pritet shkarkimi i Shukri Xhelilit

SOT - 12.05.2016

Menjëherë pas publikimi të videoskandalit, ku kryebashkiaku i Peshkopisë Shukri Xhelili i kërkon një 20 vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune, qeveria pritet ta shkarkojë.

Skandali seksual i Xhelilit, policia kërkon pamjet filmike

Albeu.com - 12.05.2016

Kryetari i Dibrës Shukri Xhelili u filmua teksa i kërkonte favore seksuale një vajze 20 vjeçare në këmbim të punës. Videoja u transmetua nga ana e "Ora News".

VIDEO: Video-skandali seksual, Qeveria: Ja çfarë po presim për të shkarkuar kryebashkiakun

Zhurnal - 12.05.2016

Prishtinë, 12 maj - Drejtuesi i emisionit “Të paekspozuarit”, Ylli Rakipi theksoi se burime nga kryeministria raportojnë nga Ora News se kryeministri Edi Rama do të firmosë shkarkimin e kryetarit të ...

Trazohet politika pas skandalit të Shukri Xhelilit, Kuvendi shtyn votimin e pr/ligjeve për seancën e radhës

SOT - 12.05.2016

Kuvendi ka shtyrë votimin për ligjet e parashikuara në rend dite. Mësohet se ky vendim u mor me propozim të kreut të Grupit të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi.

Video-skandali, pritet shkarkimi i kreut të Bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelili

Top Channel - 12.05.2016

Pas video-skandalit që u transmetua në televizionin “Ora News”, qeveria shqiptare ka marrë vendim që të shkarkojë nga detyra kreun e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Edi Rama shkarkon Shukri Xhelilin

Albeu.com - 12.05.2016

Kryeministri Edi Rama ka urdhëruar shkarkimin e kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili pas publikimit të videoskandalit të publikuar nga ana e "Ora News".

Skandali seksual, Shukri Xhelili humbi postin e kryebashkiakut, por pritet t'i vihen dhe prangat

SOT - 12.05.2016

Kryebashkiaku i Peshkopisë Shukri Xhelili pritet që të arrestohet nga policia, pas përfshirjes në skandalin seksual me një femër. Burime thanë se Xhelili do të ndalohet nga policia menjëherë sapo ai ...

Video-skandali, pritet shkarkimi nga detyra i Shukri Xhelilit

Almakos - 12.05.2016

Kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili nesër do të shkarkohet nga detyra. Lajmi bëhet me dije nga burime pranë qeverisë, ku saktësohet se shkarkimi i kryebashkiakut do të bëhet me vendim qarkullues ...

Shukri Xhelili i përfshirë në afera të tjera seksuale?!

Albeu.com - 12.05.2016

Kryetari i Bashkisë Dibër Shukri Xhelili dyshohet se është përfshirë edhe në të tjera afera seksuale dhe jo vetëm në këtë të transmetuar nga "Ora News".

Nesër pritet shkarkimi i Shukri Xhelilit që kërkonte favore seksuale

Lajmi.net - 12.05.2016

Menjëherë pas publikimi të videoskandalit, ku kryebashkiaku i Peshkopisë Shukri Xhelili i kërkon një 20 vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune, qeveria pritet ta shkarkojë.

Seks për një vend pune, reagon PD: Ja ku është zhytur shteti i Edi Ramës, Xhelili nuk është i vetmi

SOT - 12.05.2016

Opozita reagoi për skandalin e publikuar në Ora News mbrëmjen e sotme, ku kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili, kërkonte favore seksuale për një vend pune.

Skandali i Xhelilit, Hajdarmataj: Dekriminalizimi të shtrihet menjëherë edhe te pushteti lokal!

SOT - 12.05.2016

Deputetja e Partisë Demokratike, Mimoza Hajdarmataj, deklaroi gjatë seancës së sotme të Kuvendit se ligji i dekriminalizimit duhej të shtrihej edhe tek drejtuesit e pushtetit lokal.

Qeveria merr vendim për kryebashkiakun, kërkoi seks për vendin e punës

LajmiFundit - 12.05.2016

Kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili do të shkarkohet gjatë ditës së premte nga qeveria. Burime nga qeveria kane thene se se shkarkimi do të bëhet me një vendim qarkullues të Këshillit të ...

PD për skandalin seksual të Xhelilit: Neveri ku është katandisur partia e Ramës

Albeu.com - 12.05.2016

Partia Demokratike ka reaguar lidhur me rastin e skandalit seksual të Shukri Xhelilit ku ky i fundit i kërkonte favore seksuale një vajze 20 vjeçare në këmbim të vendit të punës.

Video-skandali, reagon PD: Dëshmi se ku është zhytur shteti i Edi Ramës

Top Channel - 12.05.2016

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me video-skandalin ku u përfshi kreu i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili. Sipas PD-së, pamjet e publikuara ku Kryetari i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri ...

Pas skandalit seksual/ Rama shkarkon Kryetarin e Peshkopisë

Lajm - 12.05.2016

Menjëherë pas publikimit të skandalit të seksit me kryetarin e Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili, kryeministri Rama ka vendosur ta shkarkojë atë nga detyura.

Skandali seksual, Shukri Xhelili pritet të arrestohet

Lajm - 12.05.2016

Kryebashkiaku i Peshkopisë Shukri Xhelili pritet që të arrestohet nga policia, pas përfshirjes në skandalin seksual me një femër. Burime thanë se, Xhelili do të ndalohet nga policia menjëherë sapo të ...

Si kërkonte vota Rama për Shukri Xhelilin në Peshkopi? (VIDEO)

Albeu.com - 12.05.2016

Në emisionin “Të Paeksozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi u publikua një video skandal, ku kryetari i bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili i kërkon favore seksuale një vajze 20-vjeçare për një vend pune.

“VIDEOSKANDALI”, sot në “Të Paekspozuarit”, ora 20:45 në Ora News

Ora news - 12.05.2016

Diçka e pazakontë, sot në mbrëmje në “Të Paekspozuarit”: Një video, një dëshmi, një denoncim, një rrëfim i paautorizuar. Një SKANDAL Sot në Të Paekspozuarit” në orën 20: 45 në Ora News.

Video-skandali- Denoncimi i 20-vjeçares: Kreu i Bashkisë së Peshkopisë seks për një vend pune

BalkanWeb - 12.05.2016

Një denoncim shokues ka ardhur nga Peshkopia. Një 20-vjeçare ka denoncuar kreun e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili se i ka kërkuar marrëdhënie seksuale në kërkim të një vendi pune në ...

Ja skandali: Kryetari me brekë të grisura: Nxirre pak ci*ën ta puç pak

Mapo - 12.05.2016

Një rrëfim i pazakontë vjen në TV Ora News ekskluzivisht në emisionin “Të Paekspozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi sot në mbrëmje. Emisioni publikon një videoskandal të kryetarit të bashkisë së ...

Video-skandali seksual i Xhelilit, vjen reagimi i parë nga PS-ja

Syri.net - 12.05.2016

Menjëherë pas publikimit të videoskandalit ku protagonist kryesor ishte kryebashkiaku I Dibrës, ka ardhur dhe reagimi i parë i mazhorancës. Deputeti socialist Erjon Braçe me anë të një statusi në ...

VIDEO/ Kur Rama prezantonte Shukri Xhelilin e videoskandalit seksual: Nëse doni punëtor votojeni

Syri.net - 12.05.2016

Në emisionin “Të Paeksozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi u publikua një video skandal, ku kryetari i bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili i kërkon favore seksuale një vajze 20-vjeçare për një vend pune.

Kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili kërkon favore seksuale (Video)

Telegrafi - 12.05.2016

Një rrëfim i pazakontë vjen në TV Ora News ekskluzivisht në emisionin “Të Paekspozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi sot në mbrëmje. Emisioni publikon një videoskandal të kryetarit të bashkisë së ...

Shukri Xhelili aferë seksuale dhe me sekretaren? Në Tiranë erdha me djalin të mos dyshonte gruaja

Mapo - 12.05.2016

Në video skandalin e publikuar në Ora News ku kreu i bashkisë së Dibrës i kërkon marrëdhënie seksuale 20 vjeçares në këmbim të një vendi pune, lindin edhe disa dyshime të tjera për afera të tjera ...

Video-skandali i kryebashkiakut të Dibrës, Braçe: Të shporret sa më parë

Ora news - 12.05.2016

Ka ardhur reagimi i parë nga Partia Socialiste pas publikimit të video-skandalit seksual të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News me kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, i cili ...

Ja çfarë ka thënë Rama për Shukri Xhelilin

BalkanWeb - 12.05.2016

Më 18 maj të vitit të kaluar Kryeministri Edi Rama prezantoi Shukri Xhelilin si kandidat të Aleancës për Shqipërinë Europiane, duke akuzuar ish-kryetarin se nuk ka bërë asgjë për ...

VIDEO-BISEDA/ A është Shukri Xhelili i përfshirë në të tjera skandale seksuale?

Syri.net - 12.05.2016

Në video skandalin e publikuar në Ora Neës ku kreu i bashkisë së Dibrës i kërkon marrëdhënie seksuale 20 vjeçares në këmbim të një vendi pune, lindin edhe disa dyshime të tjera për afera të tjera ...

Shukri Xhelili aferë seksuale dhe me sekretaren? Në Tiranë erdha me djalin të mos dyshonte gruaja

Botasot - 12.05.2016

Në video skandalin e publikuar në Ora News ku kreu i bashkisë së Dibrës i kërkon marrëdhënie seksuale 20 vjeçares në këmbim të një vendi pune, lindin edhe disa dyshime të tjera për afera të tjera ...

Video-skandali me Shukri Xhelilin, policia merr pamjet filmike në Ora News

Ora news - 12.05.2016

Policia e Shtetit ka reaguar pas publikimit të video-skandalit të kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, i cili kërkonte favore seksuale për një vend pune.

Videoskandali seksual, policia zbarkon në Ora News

Syri.net - 12.05.2016

Oficerë të Policisë së Shtetit kanë mbërritur në zyrat e Ora News për të marrë pamjet e videoseksuale ku është i përfshirë kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Skandali seksual i kryebashkiakut socialist, Braçe: Të shporret!

Mapo - 12.05.2016

Deputeti Erion Braçe ka reaguar dnaj skandalit seksual të kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili. “Neverites!! TE SHPORET NJE SAHAT E ME PARE!! As me duhet cili pleh e ka organizuar dhe kryer, fare ...

Video-skandali, Qeveria shkarkon menjëherë kryebashkiakun Shukri Xhelili

Ora news - 12.05.2016

Me një vendim qeverie, të firmosur nga kryeministri Edi Rama është shkarkuar nga detyra e kryebashkiakut të Dibrës, Shukri Xhelili. Vendimi vjen një ditë pas publikimit të video-skandalit ku ...

Video-skandali me Xhelilin, policia kërkon materialet me urdhër të Tahirit

Gazeta Express - 12.05.2016

Policia e Shtetit ka reaguar pas publikimit të video-skandalit të kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, i cili kërkonte favore seksuale për një vend pune.

Skandali i kryebashkiakut të Dibrës, reagon Braçe: Neveritës, të shporret!

Botasot - 12.05.2016

Ka ardhur reagimi i parë nga Partia Socialiste pas publikimit të video-skandalit seksual të publikuar në emisionin “Të Paekspozuarit”me kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, që kërkonte favore ...

Video-skandali seksual, Qeveria: Ja çfarë po presim për të shkarkuar kryebashkiakun

Syri.net - 12.05.2016

Drejtuesi i emisionit “Të paekspozuarit”, Ylli Rakipi theksoi se burime nga kryeministria raportojnë nga Ora News se kryeministri Edi Rama do të firmosë shkarkimin e kryetarit të bashkisë së Dibrës, ...

Videoskandali, policia te Ora News, Qeveria: Xhelili shkarkohet nesër

Mapo - 12.05.2016

Oficerë të Policisë së Shtetit kanë mbërritur në zyrat e Ora News për të marrë pamjet e videoseksuale ku është i përfshirë kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Seks për një punë, shkarkohet kryebashkiaku i Peshkopisë, pritet shoqërimi në Polici

Gazeta Express - 12.05.2016

Menjëherë pas publikimi të videoskandalit, ku kryebashkiaku i Peshkopisë Shukri Xhelili i kërkon një 20 vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune, qeveria pritet ta shkarkojë.

Skandali seksual, Shukri Xhelili pritet të arrestohet

Syri.net - 12.05.2016

Kryebashkiaku i Peshkopisë Shukri Xhelili pritet që të arrestohet nga policia, pas përfshirjes në skandalin seksual me një femër. Burime thanë se, Xhelili do të ndalohet nga policia menjëherë sapo të ...

Video-skandali, deputetja Hajdarmataj: Dekriminalizimi të shtrihet edhe në pushtetin lokal

Ora news - 12.05.2016

Deputetja e Partisë Demokratike Mimoza Hajdarmataj deklaroi gjatë seancës së sotme të Kuvendit se ligji i dekriminalizimit duhej të shtrihej edhe tek drejtuesit e pushtetit lokal.

PD reagon për video-skandalin: Neveri për abuzimin, dëshmi e shtetit të Edi Ramës

Ora news - 12.05.2016

Opozita reagoi për skandalin e publikuar në Ora News mbrëmjen e sotme ku kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili kërkonte favore seksuale për një vend pune.

Skandali seksual i Shukri Xhelilit, reagon PD: Abuzim me pushtetin i zyrtarëve të Ramës

Syri.net - 12.05.2016

Pas bërjes publike të videoskandalit ku kryebashkiaku u Peshkopisë është filmuar në një aferë seksuale, ka ardhur edhe reagimi i Partisë Demokratike. Me anë të një njoftimi për median, PD shpreh ...

Kryebashkiaku i Dibrës përfshihet në një skandal seksi

RTSH - 12.05.2016

Qeveria shqiptare pritet të shkarkojë nga detyra orët e ardhshme kreun e Bashkisë së Dibrës Shukri Xhelili, pasi televizioni “Ora News” publikoi një video ku ai shihej ti kërkonte favore seksuale një ...

Video-skandali i kryebashkiakut të Peshkopisë, PD: Dëshmi se ku është zhytur shteti i Edi Ramës

BalkanWeb - 12.05.2016

TIRANË- Partia Demokratike ka reaguar pas publikimit të video-skandalit seksual ku u përfshi kreu i Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili. Për PD-në, ‘kjo është dëshmi e asaj se ku është zhytur ...

Edi Rama shkarkon Shukri Xhelilin

Botasot - 12.05.2016

Kryeministri Edi Rama ka urdhëruar shkarkimin e kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili pas publikimit të videoskandalit të publikuar nga ana e "Ora News".

Plas humori: Drejtimi i Duhur për në…. Hotel

Mapo - 12.05.2016

Skandali seksual i kryebashkuakut të Dibrës Shukri Xhelili po thyen rrjetin. Përfaqësuesi i lartë vendor u filmua në një hotel, teksa i këkronte seks një 20-vjeçareje në këmbim të vendit të punës.

Skandali seksual i Xhelilit, policia kërkon pamjet filmike

Botasot - 12.05.2016

Kryetari i Dibrës Shukri Xhelili u filmua teksa i kërkonte favore seksuale një vajze 20 vjeçare në këmbim të punës. Videoja u transmetua nga ana e "Ora News".

Skandali, kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili kërkon favore seksuale me 20-vjeçaren(VIDEO)

Zeri - 12.05.2016

Një denoncim shokues ka ardhur nga Peshkopia. Një 20 vjeçare ka denoncuar kreun e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili se ai i ka kërkuar marrëdhënie seksuale në kërkim të një vendi pune në ...

Video/ Ja çfarë u ka kërkuar Edi Rama grave të Dibrës për Shukri Xhelilin

Mapo - 12.05.2016

Shukri Xhelili, kryebashkiaku i Dibrës ishte kandidati që fitoi zgjedhjet lokale në Dibër në vitin 2013 për Aleancën për Shqipërinë Euriopiane. Por pas publikimit të videskandalit nga OraNeës në ...

Kur Rama i i tha dibranëve se Shukri Xhelili nuk ishte pelivan

Ora news - 12.05.2016

Në maj të 2015 Aleanca për Shqipërinë Europiane dhe kryeministri Edi Rama shkuan në Dibër në mbështetje të kandidatit të tyre, Shukri Xhelili kundër Ilir Krosit.

Në Parlament ndiqet live videoskandali i transmetuar në “Të Paekspozuarit” Ora News

Ora news - 12.05.2016

Videoskandali i publikuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Të Paekspozuarit” në Ora News, ku kryebashkiaku i Dibrës Shukri Xhelili kërkon favore seksuale në këmbim të një vendi pune ka ngjallur mjaft ...

Nesër shkarkohet kryebashkiaku Xhelili pas skandalit seksual

Telegrafi - 12.05.2016

Pas video-skandalit që u transmetua në televizionin “Ora News”, qeveria shqiptare ka marrë vendim që të shkarkojë nga detyra kreun e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili.

Sonte është njeriu më i diskutuar në Shqipëri! Kush është Shukri Xhelili?

Ora news - 12.05.2016

Kush është kryetari i Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili? Është njeriu më i përfolur në Shqipëri dhe më gjerë mbrëmjen e sotme për shkak skandalit të publikuar në Ora News, ku ai shfaqet duke kërkuar ...

Videoskandali me Shukri Xhelilin bën bujë në rrjetet sociale

Ora news - 12.05.2016

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në ...

Skandali seksual i Shukri Xhelilit, reagon PD: Abuzim me pushtetin i zyrtarëve të Ramës

Botasot - 12.05.2016

Pas bërjes publike të videoskandalit ku kryebashkiaku u Peshkopisë është filmuar në një aferë seksuale, ka ardhur edhe reagimi i Partisë Demokratike. Me anë të një njoftimi për median, PD shpreh ...

SKANDALI: Kryebashkiaku i Peshkopisë kërkon seks për një vend pune: Dëshmia e vajzës 20-vjeçare

Gazeta Tema - 12.05.2016

Kryetari Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili është bërë pjesë e një skandali seksual. I zgjedhuri socialist i zgjedhjeve lokale të vitit 2015 është “kapur mat” ndërsa premton vende pune për vajzat ...

"Rilindja" sërish në video. Skandal me kryebashkiakun socialist të Peshkopisë Shukri Xhelili

Respublica - 12.05.2016

Video është transmetuar në emisionin "Të Paekspozuarit". Pamjet flasin vetë: shukri xhelili oranews video Foto 1 nga ...

PROFILI/ Kush është Shukri Xhelili, kryebashkiaku i skandalit seksual?

Gazeta Tema - 12.05.2016

Ky është kurikulumi jetësor i publikuar nga kryetari i bashkisë Dibër, Shukri Xhelili, i përfshirë së fundmi në një skandal seksual. ARSIMI Universiteti Tiranes, Albania Fakulteti I EKONOMISE, ...

VIDEO E SKANDALIT/ Kryebashkiaku, në shtrat me 20-vjeçaren për një vend pune: Nxirre pak ci*ën ta puç pak

Gazeta Tema - 12.05.2016

Kryetari Bashkisë së Peshkopisë Shukri Xhelili është bërë pjesë e një skandali seksual. I zgjedhuri socialist i ka premtuar një vend pune një vajze 20-vjeçare duke i kërkuar favore seksuale.

Shukri Xhelili aferë seksuale dhe me sekretaren? Në Tiranë erdha me djalin të mos dyshonte gruaja

Gazeta Tema - 12.05.2016

Në video skandalin e publikuar në Ora News ku kreu i bashkisë së Dibrës i kërkon marrëdhënie seksuale 20 vjeçares në këmbim të një vendi pune, lindin edhe disa dyshime të tjera për afera të tjera ...

Pamjet filmike, Burime nga qeveria: Shkarkohet kreu i Bashkisë Peshkopi

Java News - 12.05.2016

Emisioni i gazetarit Ylli Rakipi të enjten mbrëma bëri publik që pamje filmike ku duket kryetari i Bashkisë Peshkopi teksa kërkon favore seksuale ndaj një punonjëse të re të Bashkisë.

“Të Paekspozuarit” – Video-skandali, qeveria shkarkon Shukri Xhelilin

Tetova Sot - 12.05.2016

Kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili do të shkarkohet gjatë ditës së premte nga qeveria. Burime të Ora News, bënë me dije se shkarkimi do të bëhet me një vendim qarkullues të Këshillit të ...

Seks me 20-vjeçaren për një vend pune, nesër shkarkohet kryebashkiaku

NOA - 12.05.2016

Menjëherë pas publikimi të video skandalit, ku kryebashkiaku i Peshkopisë Shukri Xhelili i kërkon një vajze 20-vjeçe favore seksuale në këmbim të një vendi pune, qeveria pritet ta shkarkojë.

Kthim në kohë, kur kryeministri e quajti shërbëtor të popullit Kryebashkiakun e seksit

Shqiperia Ime - 12.05.2016

Pas video-skandalit të publikuar nga Ora News, ku Kryebashkiaku Shukri Xhelili i kërkonte seks një 20-vjeçare në shkëmbim të vendit të punës, kthehemi në kohë për të mësuar akoma më shumë për këtë ...

Videoskandali i kryetari të bashkisë, PD: Dëshmi se ku është zhytur shteti i Edi Ramës

NOA - 12.05.2016

Partia Demokratike, subjekti më i madh politik në opozitë, ka reaguar për video-skandalin ku është i përfshirë një zyrtar i pushtetit vendor. Kryetari socialist i bashkisë së Peshkopisë, Shukri ...

Ja çfarë u ka kërkuar Edi Rama grave të Dibrës për Shukri Xhelilin (VIDEO)

Tetova Sot - 12.05.2016

Shukri Xhelili, kryebashkiaku i Dibrës ishte kandidati që fitoi zgjedhjet lokale në Dibër në vitin 2013 për Aleancën për Shqipërinë Euriopiane. Por pas publikimit të videskandalit nga OraNeës në ...

PD reagon pas skandalit seksual të kryebashkiakut të Dibrës: Ky është shteti i kriminelëve

Durres Lajm - 12.05.2016

Pas publikimit të videos së skandalit seksual të kryebashkiakut të Peshkopisë Partia Demokratike nëpërmjet një deklarate ka shprehur neverinë për abuzimin ordiner të zyrtarëve të pushtetit të Edi ...

Nesër shkarkohet kryebashkiaku Xhelili pas skandalit seksual (VIDEO)

Tetova Sot - 12.05.2016

Pas video-skandalit që u transmetua në televizionin “Ora News”, qeveria shqiptare ka marrë vendim që të shkarkojë nga detyra kreun e Bashkisë së Peshkopisë, Shukri Xhelili.