TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Milani desh humbi me Bolonjën, Ibra shënon golin e nderit

LajmiFundit - 22.04.2012

Milani e mbylli me barazim takimin e së dielës ndaj Bolonjës. Ndeshja përfundoi 1-1 ndërsa të parët në avantazh kaluan mysafirët me anë të Ramirez.

Seria A, ndalet Milani, tension ne Genoa

Top Channel - 22.04.2012

Në javën e 34-rt të Serisë A, Milani nuk shkon më tej se një barazim ndaj Bolonjës, duke qëndruar në vendin e dytë, me Juventusin në krye që ka një ndeshje më pak.

Serie A, Ibra shpëton Milanin

Shqipmedia - 22.04.2012

Në javën e 34 të Serisë A, Milani nuk shkon më tej se një barazim ndaj Bolonjës, duke qëndruar në vendin e dytë, me Juventusin në krye që ka një ndeshje më pak.

Tjetër gabim nga Milani

Telegrafi - 22.04.2012

Milani ka arritur vetëm një barazim ndaj me rezultat 1-1 ndaj Bolonjës në San Siro, duke vështirësuar kështu pozitën në luftën për titull të kampionit në Serie A.

Tjetër gabim nga Milani

Ora news - 22.04.2012

Milani ka arritur vetëm një barazim ndaj me rezultat 1-1 ndaj Bolonjës në San Siro, duke vështirësuar kështu pozitën në luftën për titull të kampionit në Serie A.

Tjetër gabim nga Milani

Yll Press - 22.04.2012

Në vazhdim të takimit Milani bën presion dhe vihet në kërkim të golit. Në pjesën e dytë në një moment Ibrahimovic edhe realizoi, por gjyqtari tregoi për pozicion jashtë loje.

Seria A, gabon Milani

Botasot - 22.04.2012

Goli i vonshëm i barazimit thjesht zvogëloi paksa zhgënjimin për një hap të hedhur në mënyrë të gabuar. Milani kafshon gishtat që nuk theu dot Bolonjën, duke ia larguar vetes mundësinë për të mbrojtur titullin në Serinë A.

Seria A, Ibra shpëton Milanin, ndalet Lazio

Yll Press - 22.04.2012

Në San Siro, Milani e gjen veten në disavantazh me gol të Ramirez dhe djerësinë shumë për të arritur te goli i barazimit, por duhet theksuar se Ibrahimovic u ndal me një pozicion të parregullt që në fakt ishte i rregullt dhe më pas suedezi ...

Maxi: Kam treguar se jam për Milanin

Telegrafi - 19.04.2012

Sulmuesi i Milanit, Maxi Lopez, ka thënë se ai ka besimin se është mjaft i mirë për të nënshkruar kontratë permanente me klubin nga San Siro, teksa po afron fundi i sezonit dhe i huazimit të tij te Milani.

Ibra: E ardhmja ime është tek Milani

Botasot - 18.04.2012

Zlatan Ibrahimovic i ka idetë shumë të qarta mbi të ardhmen e tij: “Siç kam thënë shumë herë, Milani më ka rikthyer buzëqeshjen dhe dëshirën për të luajtur. E ardhmja ime është me fanellën kuqezi.

Ibra i bindur se Juve do të rrëshqasë

Telegrafi - 18.04.2012

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, është i bindur se Juventusi do të humbë pikë para fundit të sezonit. Juve është një pikë para Milanit në tabelën e Serie A me edhe gjashtë ndeshje të mbetura deri në fund të sezonit.

“Ibra nuk ikën nga Milani”

Lajmeshqip - 17.04.2012

Menaxheri i Zlatan Ibrahimoviç, Mino Raiola, ka treguar se sulmuesi suedez nuk ka ndër mend të largohet nga kjo skuadër dhe se zërat për një transferim të mundshëm gjatë merkatos verore janë të pavërteta.

Ibra: E ardhmja ime është tek Milani

Top Channel - 17.04.2012

Zlatan Ibrahimovic i ka idetë shumë të qarta mbi të ardhmen e tij: “Siç kam thënë shumë herë, Milani më ka rikthyer buzëqeshjen dhe dëshirën për të luajtur. E ardhmja ime është me fanellën kuqezi.

Ibra nuk shkon te Reali

Telegrafi - 17.04.2012

Zlatan Ibrahimovic nuk është duke menduar që të largohet nga Milani – ka thënë agjenti i tij, Mino Raiola. Sulmuesi suedez kohët e fundit është lidhur me një kalim te Real Madridi, mirëpo përfaqësuesi i tij ka mohuar mundësinë e largimit ...

Maxi Lopez do të qëndrojë te Milani

Telegrafi - 16.04.2012

Agjenti i Maxi Lopez beson se klienti i tij do të nënshkruajë kontratë afatgjate me Milanin në verën që vjen. Argjentinasi në pronësi të Catanias u transferua në San Siro gjatë afatit kalimtar të janarit në formë huazimi gjashtëmujor, pasi ...