TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Penallti me VAR, shikojeni çfarë bëri Griezmann

Lajmi.net - 16.06.2018

Antoine Griezmann kaloi Francën në epërsi ndaj Australisë me rezultat 1:0 në duelin e tyre në Grupin C në “Kampionatin botëror 2018”. Franca ka kaluar në epërsi ndaj Australisë me rezultat 1:0 në ...

Messi kërkon Salahun te Barcelona

Lajmi.net - 16.06.2018

. Barcelona do të kërkojë një sulmues të ri pas dështimit për të transferuar Antoine Griezmann. Ylli francez vendosi të qëndrojë te Atleico Madrid, duke refuzuar Barcelonën.

Griezmann kërkon nga Franca të luajë më mirë në ndeshjet e tjera

Koha.net - 16.06.2018

Antoine Griezmann është i kënaqur me fitoren e Francës në ndeshjen e sotme kundër Australisë, megjithatë ka theksuar se kombëtarja e tij duhet të luajë më mirë në dy sfidat e ardhshme të Botërorit.

Dështoi Griezmanni, Messi tani e do Salahun në Barcelonë

Tetova Sot - 16.06.2018

Salah është tani objektivi numër një i Barcelonës. Antoine Griezmann ishte objektivi numër një i Barcelonës deri para dy ditësh, kur francezi befasoi të gjithë me vendimin për të qëndruar te Atletico ...

LAJMI I FUNDIT: Griezmann vendos për të ardhmen

Ina - 15.06.2018

Antonie Griezmann e ka dhënë lajmin e madh. Sulmuesi francez ka vendosur për të ardhmen, duke treguar se nuk do ta braktisë, Atletico Madridin, pavarësisht ofertave të ndryshme, njofton Klan Kosova.

Griezmann vendosi të mbetet në Atletico Madrid: Ekipi im, shtëpia ime

Portalb - 15.06.2018

Sulmuesi i Atletico Madrid, Antoine Griezmann (27), ka vendosur të mbetet në klubin madrilien edhe sezonin e ardhshëm. “Fansat e mi, ekipi im, shtëpia ime”, ka shkruar Griezmann në llograinë e tij ...

Dështuan me Griezmann, Barca gjen dy lojtarë tjerë

Lajmi.net - 15.06.2018

. Barcelona do të shikojë mundësi të tjera pas dështimit për të transferuar Antoine Griezmann nga Atletico Madrid. Ëndrra për të transferuar yllin francez ka marrë fund për Barcelonën.

Pique reagon pas vendimit të Griezman për të qëndruar tek Atletiko Madrid

BalkanWeb - 15.06.2018

Reagimet ndaj dokumentarit të quajtur ‘Vendimi’ në të cilin Griezman ka njoftuar se do të qëndrojë tek Atletico Madrid kanë qenë të shumta dhe një prej tyre ka qenë ai i Gerard Pique.

Barcelona apo Atletico? Griezmann vendos për të ardhmen e tij

SOT - 14.06.2018

Antoine Griezmann ka zbuluar të ardhmen e tij. Ai ka vendosur të qëndrojë tek Atletico Madrid. Sulmuesi i përfaqësueses franceze, i cili aktualisht është në Rusi duke u përgatitur për Kupën e Botës, ...

ZYRTARE: Griezmann zbulon skuadrën për sezonin e ri

Lajmi.net - 14.06.2018

. Antoine Griezmann do të qëndrojë te Atletico Madrid. Skuadra spanjolle nga Madridi ka marrë lajmin më të mirë të kësaj vere. Ylli i kësaj skuadre, i shumëkërkuar nga Barcelona, Antoine Griezmann, ...

Atletico apo Barcelona? Griezmann zbulon të ardhmen e tij

Mapo - 14.06.2018

Pas disa muaj spekulimesh, Antoine Griezmann ka zbuluar se ku do të luajë sezonin e ardhshëm. Sulmuesi francez do të qëndrojë te Atletico Madrid, duke refuzuar ofertën e Barcelonës.

Griezmann konfirmon të ardhmen e tij

Koha.net - 14.06.2018

Pas disa muajsh spekulimesh Antoine Griezmann ka vendosur se në cilin klub do ta vazhdojë karrierën e tij. Ai ishte ndërmjet Atletico Madridit dhe Barcelonës për sezonin e ardhshëm, transmeton ...

Zyrtare/ Marrin fund dilemat, Griezmann refuzon Barcelonën, vijon me Atletikon

BalkanWeb - 14.06.2018

Antoine Griezmann ka zbuluar të ardhmen e tij. Ai ka vendosur të qëndrojë tek Atletico Madrid. Sulmuesi i përfaqësueses franceze, i cili aktualisht është në Rusi duke u përgatitur për Kupën e Botës, ...

Griezmann vendos të ardhmen: Qëndroj te Atletico Madrid

SuperSport - 14.06.2018

Antoine Griezmann do të mbetet thjeshtë një ëndërr për Barcelonën. Sulmuesi spanjoll ka zgjidhur çdo dilemë lidhur me të ardhmen e tij, teksa ka vendosur të qëndrojë te Atletico Madrid.

Zyrtare: Griezmann i jep fund të gjitha spekulimeve, vendos të qëndrojë te Atletico Madrid

Telegrafi - 14.06.2018

Barcelonë, Paris, Manchester, Londër apo Munich? Në asnjërën nga këto qytete të mëdha. Antoine Griezmann ka vendosur përfundimisht t’i qëndrojë besnik skuadrës së tij Atletico Madrid.

Zyrtare! Griezmann zbulon të ardhmen

Java News - 14.06.2018

Antoine Griezmann ka zbuluar të ardhmen e tij. Ai ka vendosur të qëndrojë tek Atletico Madrid. Sulmuesi i përfaqësueses franceze, i cili aktualisht është në Rusi duke u përgatitur për Kupën e Botës, ...

E konfirmon Griezmanni, do ta zbulojë të ardhmen këtë mbrëmje

Tetova Sot - 14.06.2018

Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, do t’u jep fund thashethemeve për të ardhmen e tij në konferencën për shtyp të enjten në mbrëmje, transmeton Gazeta Express.

Griezmann: Kam vendosur për të ardhmen

Gazeta Express - 13.06.2018

Antoine Griezmann e ka pranuar se tashmë e ka ndarë mendjen për të ardhmen, por ka refuzuar të tregojë se ku shtrihet e ardhmja e ...

Griezmann: Kam vendosur për të ardhmen

Tetova Sot - 13.06.2018

Antoine Griezmann e ka pranuar se tashmë e ka ndarë mendjen për të ardhmen, por ka refuzuar të tregojë se ku shtrihet e ardhmja e tij. Barcelona ka shfaqur interesim të madh për sulmuesin e Atletico ...

Gazetari nuk di frengjisht, bën pyetje me ‘Google translate”

Java News - 13.06.2018

Aq shumë të interesuar janë gazetarët spanjollë për të ardhmen e Antoine Griezman sa që nuk e lënë të qetë as në konferencat për shtyp të Kombëtares Franceze të Futbollit.

Griezmann refuzon Barcelonën dhe paratë

Portalb - 12.06.2018

Ka nga ata që i thonë ‘jo’ parave, madje edhe tundimit. Pas shumë zërave të merkatos që e bashkonin me Barcelonën, Antoine Griezmann ka vendosur të qëndrojë te Atletico Madrid deri në vitin 2023.

Griezmann refuzon Barçën, ja ku do të vazhdojë

Lajm - 12.06.2018

Në prag të kampionatit botëror “Rusi 2018”, Antoinne Griezmann duket se ka qartësuar vendimin për të ardhmen e tij, duke bërë që tashmë të jetë i qetë.

Griezmann refuzon Barcelonën

Lajmi.net - 12.06.2018

Antoine Griezmann ka vendosur të qëndrojë në kryeqytetin spanjoll, duke refuzuar përfundimisht ofertën e bërë nga Barcelona. Antoinne Griezmann duket se ka qartësuar vendimin për të ardhmen e tij, ...

Pritja mori fund, Griezmann vendos mes Atletico Madridit dhe Barcelonës

Lajmi.net - 12.06.2018

Antoine Griezmann vendos sot për të ardhmen e tij. Antoine Griezmann bëhet gati për ta zbuluar vendimin e tij. Sulmuesi i Atletico Madridit sot pritet të zyrtarizojë vendimin se ku do të luajë në ...

“Canal Plus” zbulon vendimin e Griezmannit

Lajmi.net - 12.06.2018

. Antoine Griezmann ka vendosur të mbetet në Atletico Madrid. “Canal Plus” në Francë raporton se sulmuesi do ta konfirmojë vendimin sot në një konferencë për media nga ora 14:30.

Të gjithë pritën ekipin e tij të ri, por shikoni çfarë tha Griezmann në konferencë

Lajmi.net - 12.06.2018

. Antoine Griezmann nuk e ka treguar vendimin e tij. Ai tha që nuk është i gatshëm për ta bërë një gjë të tillë, përcjellë “Lajmi.net”. “E di që ka shumë pritje, por unë nuk jam ende gati për të ...

Griezmann shpërthen së qeshuri në konferencë, shikoni çfarë i bëri gazetari komik nga Spanja

Lajmi.net - 12.06.2018

. Antoine Griezmann ka dalë sot në konferencë për shtyp, ku megjithatë nuk e zbuloi skuadrën e re. Ishte veprimi i një gazetari në konferencë, që e bëri Griezmannin të shpërthejë së qeshuri, ...

Griezmann e ka refuzuar Barcelonën, mbetet te Atletico Madridi

Telegrafi - 12.06.2018

Antoinne Griezmann, kishte thënë se do ta vendos të ardhmen e tij para Kampionatit Botëror. Kjo për të qenë i qetë gjatë kampionatit. Ylli i Atleticos së Madridit ka vendosur të qëndrojë në ...

Griezmann refuzon Barcelonën dhe paratë

Mapo - 12.06.2018

Ka nga ata që i thonë ‘jo’ parave, madje edhe tundimit. Pas shumë zërave të merkatos që e bashkonin me Barcelonën, Antoine Griezmann ka vendosur të qëndrojë te Atletico Madrid deri në vitin 2023.

Barcelona apo Atletico? Griezman mban premtimin, merr vendimin për të ardhmen para Botërorit

Mapo - 12.06.2018

Në konferencën për shtyp që do të mbahet sot pasdite te kombëtarja e Francës futbollisti Antoine Griezman do të tregojë për vendimin e tij sa i takon të ardhmes në rang klubesh.

Griezmann refuzon Barçën, gati rinovimi me Atleticon

SuperSport - 12.06.2018

Në prag të kampionatit botëror “Rusi 2018”, Antoinne Griezmann duket se ka qartësuar vendimin për të ardhmen e tij, duke bërë që tashmë të jetë i qetë.

Trajneri Deschamps i jep fund zërave, zbulon të ardhmen e Griezmann

BalkanWeb - 12.06.2018

Trajneri francez, Didier Deschamps, zbuloi një pjesë të së ardhmes në rang klubi të Antoine Griezmann. Ai ishte i qartë: sulmuesi i Atletico Madrid po qëndron në Spanjë.

Barcelona apo Atletico? Griezman mban premtimin, merr vendimin për të ardhmen para Botërorit

BalkanWeb - 12.06.2018

Në konferencën për shtyp që do të mbahet sot pasdite te kombëtarja e Francës futbollisti Antoine Griezman do të tregojë për vendimin e tij sa i takon të ardhmes në rang klubesh.

“Canal Plus” zbulon vendimin e Griezmannit

VeqSport - 12.06.2018

Antoine Griezmann do ta konfirmojë vendimin sot në një konferencë për media nga ora 14:30. Antoine Griezmann ka vendosur të mbetet në Atletico Madrid.

Griezmann refuzon Barcelonën

Java News - 12.06.2018

epa05378127 Antoine Greizmann of France during the UEFA EURO 2016 group A preliminary round match between Switzerland and France at Stade Pierre Mauroy in Lille Metropole, France, 19 June 2016.

“Jeta vazhdon edhe nëse Griezmann shkon në Barcelonë”

Tetova Sot - 12.06.2018

Barcelona ende synon ta transferojë Antoine Griezmannin dhe bashkëlojtari i tij, Koke, ka insistuar sot se edhe nëse francezi largohet nga kubi, jeta në Atletico Madrid prapë do të vazhdojë.

Presidenti i La Ligas tregon ku do të luajnë Ronaldo dhe Griezmann në sezonin e ri

Lajmi.net - 11.06.2018

"Mendoj që Ronaldo do të mbetet te Reali dhe Griezmann do të qëndrojë te Atletico", deklaroi Tebas për "Onda Cero". Presidenti i La Ligas, Javier Tebas, ka dhënë mendimet e tij për merkaton.

Presidenti i La Ligas: Ronaldo dhe Griezmanni do të qëndrojnë

Gazeta Express - 11.06.2018

​Javier Tebas beson se Ronaldo dhe Griezmann nuk do të largohen nga klubet ...

Tebas: Ronaldo dhe Griezmann nuk do të ndryshojnë skuadra

Telegrafi - 11.06.2018

Presidenti i La Ligas, Javier Tebas beson se Cristiano Ronaldo dhe Antoine Griezmann nuk do të ndryshojnë klubet këtë verë. Ylli i Real Madridit ka bërë deklarata befasuese pas finales së Ligës së ...

Presidenti i La Ligas tregon ku do të luajnë Ronaldo dhe Griezmann në sezonin e ri

VeqSport - 11.06.2018

“Mendoj që Ronaldo do të mbetet te Reali dhe Griezmann do të qëndrojë te Atletico”, deklaroi Tebas për “Onda Cero”. Presidenti i La Ligas, Javier Tebas, ka dhënë mendimet e tij për merkaton.Ai nuk ...

Griezmann publikon skuadrën e re në javën që po vjen, mediat spanjolle e zbulojnë atë!

VeqSport - 11.06.2018

Sipas mediave spanjolle, ai ka zgjedhur Barcelonën. Kjo javë do të jetë e madhe për Antoine Griezmann. Francezi do të marrë vendimin final për të ardhmen, përcjellë “Lajmi.net”.