TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mandzukic rrëfen skandalin pas finales së Championsit: Ja sherri Bonucci-Dani Alves

Ina - 16.07.2017

Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic ka folur për herë të parë për sherrin e bujshëm në dhomat e zhveshjes pas përfundimit të pjesës së parë në finalen e Champions Leagues.

Zbuloni arsyen se pse Bonucci zgjodhi rivalin Milan

Albeu.com - 16.07.2017

La Gazzetta dello Sport pohon se Chelsea dhe Manchester City ofruan 10-15 milion euro më shumë se Milani. Për Zonjën e Vjetër , do të kishte qenë më mirë të shiste një prej lojtarëve të tyre të ...

Milan-Juventus, gati transferimi tjetër i madh (FOTO)

Lajmi.net - 16.07.2017

Juventus dhe Milani vazhdojnë të bashkëpunojnë në afatin kalimtar. Bardhezinjtë kanë nisur negociatat me kuqezinjtë për mbrojtësin Mattia De Sciglio. Juve ka ofruar 10 milionë euro për të marrë ...

Bonucci bën punën e parë si milanist, i telefonon Moratas

Albeu.com - 16.07.2017

Dera e Manchester United është mbyllur për Alvaro Moratan , por sulmuesi spanjoll mund të largohet nga Real Madridi këtë verë dhe Leonardo Bonucci shpreson se destinacioni i tij do të jetë Milan.

Bonucci ndihmon Milanin për të bërë një super-transferim nga La Liga (FOTO)

Lajmi.net - 16.07.2017

Dera e Manchester United është mbyllur për Alvaro Moratan, por sulmuesi spanjoll mund të largohet nga Real Madridi këtë verë dhe Leonardo Bonuccishpreson se destinacioni i tij do të jetë Milan.

Juve kërkon Locatellin…për Sasuolon

Top Channel - 16.07.2017

Milanit dhe Juventusi nuk kanë mbyllur ende “hesapet” mes tyre në këtë merkato. Kalimi i Bonuccit nga bardhezinjtë tek kuqezinjtë, duket se do të jetë akti i parë.

Alves mohon incidentin me Bonuccin: Mos na godisni pa e ditur se çfarë ndodhi! (Foto)

Almakos - 16.07.2017

Dani Alves është kthyer kundër mediumit ‘RMC’ pas një informacioni në të cilin thuhej se braziliani dhe Leonardo Bonucci ishin gati për të rrahur para përfundimit të finales së Ligës së Kampionëve ...

Juventus mendon ti marrë hakun e Bonuccit Milanit

Albeu.com - 16.07.2017

Juventus dhe gjithë tifozët janë të zhgënjyer për faktin se Bonucci zgjodhi Milanin. Por Juventus nuk ka ndërmend ta lërë me kaq këtë. Bardhezinjtë kanë vendosur vëmendjen e tyre mbi Manuel ...

Juventus mendon se e ka gjetur zëvendësuesin e Bonuccit

Albeu.com - 16.07.2017

Tani që Leonardo Bonucci ka veshur fanellën e kuqezinjve, ka ndezur palën Juventine në tregun e transferimeve. Kampionët e Italisë do të përpiqen në ditët e ardhshme të gjejën zëvendësuesin ideal.

Pas Buffonit, edhe Barzagli e falënderon Bonuccin: Ne e dimë të vërtetën (Foto)

Almakos - 16.07.2017

Andrea Barzagli ka thyer heshtjen e tij për t’i thënë lamtumirën e tij ish-bashkëlojtarit te Juventusi, Leonardo Bonuccit, i cili u bashkua me Milanin.

Top 10 futbollistët mbi 30 vjeç më të kushtueshëm në botën e futbollit (Foto)

Almakos - 16.07.2017

Leonardo Bonucci ka kompletuar para disa ditësh një transferim shokues nga Juventusi tek rivali i madh nga Serie A, Milani. Transferimi i qendërmbrojtësit italian ka bërë bujë të madhe në Evropë, ...

Nga Bonucci te Silva: Kaq i kushtuan Milanit 10 blerjet këtë sezon (Foto)

Almakos - 16.07.2017

Milani ka befasuar të gjithë këtë verë në tregun e transferimeve. Klubi nga qyteti i modës deri më tani ka nënshkruar me 10 lojtarë. Kështu Milani i është afruar shifrave prej 200 milionë euro, ...

Sot Bonucci mund të ishte zikaltër, zgjodhi Interin dhe u arrit akordi, por pse shkoi te Milan

BalkanWeb - 16.07.2017

Lajmi më i bujshëm i merkatos deri tani pa asnjë dyshim është fakti se mbrojtësi më i fortë në Itali, Bonucci nuk do të luaj më për Juventusin por për Milanin.

Alves mohon incidentin me Bonuccin (Foto)

Telegrafi - 16.07.2017

Dani Alves është kthyer kundër mediumit ‘RMC’ pas një informacioni në të cilin thuhej se braziliani dhe Leonardo Bonucci ishin gati për të rrahur para përfundimit të finales së Ligës së Kampionëve ...

Pas Buffonit, edhe Barzagli e falënderon Bonuccin: Ne e dimë të vërtetën (Foto)

Telegrafi - 16.07.2017

Andrea Barzagli ka thyer heshtjen e tij për t’i thënë lamtumirën e tij ish-bashkëlojtarit te Juventusi, Leonardo Bonuccit, i cili u bashkua me Milanin.

Sulmet pas transferimit te Milan, Andrea Barzagli për Bonucci-n: Ne e dimë të vërtetën

BalkanWeb - 16.07.2017

Në fillim pakkush e besonte se Leonardo Bonucci nuk do ishte pjesë e Juventusit për sezonin e ardhshëm, madje më të pakët ishin ata të cilët mendonin se do largohej te rivalët e Milanit.

Top 10 futbollistët mbi 30 vjeç më të kushtueshëm në botën e futbollit (Foto)

Telegrafi - 16.07.2017

Leonardo Bonucci ka kompletuar para disa ditësh një transferim shokues nga Juventusi tek rivali i madh nga Serie A, Milani. Transferimi i qendërmbrojtësit italian ka bërë bujë të madhe në Evropë, ...

Nga Bonucci te Silva: Kaq i kushtuan Milanit 10 blerjet këtë sezon (Foto)

Telegrafi - 16.07.2017

Milani ka befasuar të gjithë këtë verë në tregun e transferimeve. Klubi nga qyteti i modës deri më tani ka nënshkruar me 10 lojtarë. Kështu Milani i është afruar shifrave prej 200 milionë euro, ...

15 transferimet më të shtrenjta të verës, ja ku renditet Bonucci (Foto)

Gazeta Express - 16.07.2017

Leonardo Bonucci është transferimi i gjashtë më i shtrenjtë këtë afat kalimtar ...

FOTO/ Nuk i mjafton Bonucci, Milani gati për të marrë edhe yllin e Barcelonës

Alb Portali - 16.07.2017

Loading... Milan kërkon edhe një tjetër lojtar të madh, këtë herë nga Barcelona. Pas blerjes së Leonardo Bonuccit nga Juventus, klubi milanist është duke menduar të sjellë në ‘San Siro’ edhe një ...

Pas shitjes së Bonucci-t, Juventusi kërkon Manolas

Java News - 16.07.2017

Largimi i Leonardo Bonuccit ka aktivizuar drejtuesit e Juventusit për të sjellë një qendërmbrojtës në skuadër. Sipas Tuttosportit kampioni italian e dëshiron mbrojtësin e Romës, Kostas Manolas në ...

Pas shitjes së Bonuccit, Juventusi kërkon mbrojtësin e Romës

Alb Portali - 16.07.2017

Largimi i Leonardo Bonuccit ka aktivizuar drejtuesit e Juventusit për të sjellë një qendërmbrojtës në skuadër. Loading... Sipas Tuttosportit kampioni italian e dëshiron mbrojtësin e Romës, Kostas ...

Juve kërkon Locatellin…për Sasuolon

Flaka - 16.07.2017

Milanit dhe Juventusi nuk kanë mbyllur ende “hesapet” mes tyre në këtë merkato. Kalimi i Bonuccit nga bardhezinjtë tek kuqezinjtë, duket se do të jetë akti i parë.

Barzagli me një mesazh për Bonuccin

VeqSport - 16.07.2017

Andrea Barzagli është lojtari i parë i Juventusit që ka folur lidhur me transferimin e Leonardo Bonuccit te Milan. ''Ne kemi pasur disa vite të mrekullueshme së bashku si bashkëlojtarë, plotë fitore ...

Bonucci e kompleton numrin e 10 ‘tradhtarëve’ që luajtën për Juventusin, Milanin dhe Interin, secili më super yll se ...

Almakos - 15.07.2017

Leonardo Bonucci e ka kompletuar transferimin e tij te Milani dhe është futur në histori si futbollisti i dhjetë që do të jetë pjesë e tri skuadrave më të mëdha italiane përfshirë dhe Juventusin dhe ...

Bonucci në Milan, ja çfarë mesazhi i ka dërguar Buffon (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Gianluigi Buffon ka një mesazh për Leonardo Bonuccin. Gianluigi Buffon ka përshëndetur Leonardo Bonuccin pas transferimit të mbrojtësit në Milan. “Shokë të ekipit dhe të rrugës. Një rrugë të fitores.

Formacioni i Milanit me Bonuccin, kandidat për titull në Serie A (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Milan do të ketë formacion dukshëm më të fortë në sezonin e ri në Serie A pas përforcimeve të realizuara gjatë afatit kalimtar të ...

Bonucci telefonon yllin e Real Madridit, e fton të transferohet në Milan (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Leonardo Bonucci është duke u munduar të sjell një përforcim të madh në Milan. Leonardo Bonucci u transferua në Milan ku pritet të jetë kapiten i ekipit për sezonin e ri.

Juventus hakmerret për Bonuccin, transferon yllin e ri nga Milan (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Juventus kërkon një përforcim nga Milan. Juventus ka shprehur interesim për transferimin e talentit të Milanit, Manuel Locatelli. “Gianluca di Marzio” ka njoftuar se pas shitjes së Leonardo Bonuccit ...

Fotografia e parë e Bonuccit me tifozët e Milanit (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Leonardo Bonucci ka realizuar fotografinë e parë me tifozë të Milanit pas transferimit në San Siro nga ...

Bonucci me numër special të fanellës në Milan (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Leonardo Bonucci do ta veshë numrin e tij të zakonshëm 19 edhe te skuadra e tij e re, Milan. Tifozët e Milanit tashmë kanë shtypur fanellat me emrin dhe numrin 19 të Leonardo ...

Tifozi i pafat i Juventusit, si do ta largojë tatuazhin e Bonuccit? (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Në rrjetet sociale është publikuar një fotografi e një tifozi të Juventusit që mban një tatuazh të Leonardo Bonuccit. Por, ai është në hall se si ta largojë atë tani kur mbrojtësi është larguar nga ...

Bonucci ‘transferon’ një super futbollist në Milan (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Leonardo Bonucci shfrytëzon afërsinë e tij për ta bindur Andrea Belottin të transferohet në Milan. Leonardo Bonucci ka nënshkruar me Milanin por tenton ta bind një tjetër yll të transferohet në San ...

Tifozi i Juves në hall: Ai ka të vizatuar në trup fytyrën e Bonuccit (Foto)

Almakos - 15.07.2017

Leonardo Bonucci është lojtari më i ri i skuadrës së Milanit. Por, në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një imazh i një tifozi të Juventusit. Ai është aq adhurues i madh i reprezentuesit ...

Bonucci shkruan mesazhin e fundit për Juventusin (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Leonardo Bonucci ka publikuar mesazhin e lamtumirës për Juventusin. Kanë kaluar shtatë sezone, shtatë sezone të fitoreve, të ëndrrave të realizuara, të zhvillimit në Juventus.

Zbulohet ‘fajtori’ për largimin e Bonuccit nga Juventus (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Leonardo Bonucci u largua nga Juventus për një arsye mjaft serioze. Leonardo Bonucci u largua nga Juventus për shkak të raportit të tensionuar me trajnerin Max Allegri.

Juve ka nisur të mendoj për pasaardhësin e Bonuccit, në tryezë ka 5 opsione

Lajm - 15.07.2017

Juventusi është duke kërkuar pasardhësin e Leonardo Bonuccit, i cili do të transferohet në ...

Juventusi planifikon “hakmarrje” ndaj Milanit, pranë Thiago Silvës

Almakos - 15.07.2017

Juventusi ka arkëtuar milionat nga Milani për Leonardo Bonuccin dhe është vënë menjëherë në lëvizje për të gjetur një zëvendësues të tijin. Edhe pse në shtëpi ata kanë tre qendërmbrojtës të ...

Montela jep konferenën e parë pas shndërimit kolosal të Milanit

Albeu.com - 15.07.2017

Trajneri i Rossonerëve nga Kina flet në konferencën për shtyp duke përmendur dhe lojtarin më të ri të shtuar me grupin në stërvitje, Bonnuci. "Është një lojtar i nivelit ndërkombëtar, ai është në të ...

Montella zbulon përforcimin e madh të Milanit: Ky është futbollisti më i mirë në botë … (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Vincenzo Montella ka lavdëruar përforcimin e ri të Milanit, Leonardo Bonucci. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella ka vetëm lëvdata për përforcimin e ri, Leonardo Bonucci.

Pesë fitues dhe tre humbës të mëdhenj në transferimin e Bonuccit

Almakos - 15.07.2017

Leonardo Bonucci tashmë është lojtari më i ri i skuadrës së Milanit. Mbrojtësi ka kaluar në radhët e kuqezinjve për shumën prej 40 milionë euro duke braktisur Juventusin.

Si mendonjë milanistët nëse Milan parkohet në Camp Nou? Ja që ka ndaluar për mesfushorin

Albeu.com - 15.07.2017

Pas grushtit të shtetit Bonucci nga Juventus, klubi Milanese ka përgatitur një tjetër super operacion për të rrëzuar Juventusin nga froni i kampionatit.

Bonucci nuk mjafton, Milan kërkon përforcimin e madh nga Barcelona (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Milan kërkon një përforcim të madh nga Barcelona. Milan vazhdon të kërkojë përforcime. Pas blerjes së Leonardo Bonuccit nga Juventus, klubi milanez kërkon një përforcim të madh nga Barcelona.

Bonucci mesazh falenderimi Juventusit

Albeu.com - 15.07.2017

Pavarësisht kalimit zhgënjyer tek rivali i Milanit dhe ofendimeve që mori nga tifozët Juventin, Bonucci nuk ka harruar ti falenderojë për 6 vite të mrekullueshme siç i cilëson ai.

Modric në Milan, Kroos në Juventus (Foto)

Lajm - 15.07.2017

Serie A mund të jetë destiancioni i radhës i Luka Modricit dhe Toni Kroosit Sipas Calciomercato.com, Milani është i interesuar që ta transferoj mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric, përcjell ...

Vetëm një juventin deri më tani i tha faleminderit për gjithçka Bonuccit

Almakos - 15.07.2017

Gianluigi Buffon ishte i vetmi lojtar që i fliste italianit Leonardo Bonucci te Juventusi gjatë muajve të fundit. Mbrojtësi përfundoi transferimin prej 42 milionë eurove në San Siro ndërsa arsyeja e ...

Mandzukic tregon të vërtetën rreth largimit të Bonuccit dhe Alvesit

Almakos - 15.07.2017

Tani kanë dalur disa detaje të reja, në lidhje me incidentin e lojtarëve të Juventusit pas përfundimit të pjesës së parë në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Real Madridit.

Milan transferon mesfushorin më të mirë në botë (FOTO)

Lajmi.net - 15.07.2017

Milani janë të interesuar të nënshkruajnë edhe me mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric. Skuadra e Milanit që tani ka pronar të rinj, vazhdon të mbetet aktive në tregun e transferimeve.

Kjo ishte përgjigja e Buffonit kur u pyet nëse Bonucci mund t’i bashkohej Milanit

Lajmi.net - 15.07.2017

Për shitjen e Leonardo Bonuccit te Milan, është pyetur edhe kapiteni Gianluigi Buffon. Kështu bën të ditur ‘Il Corriere della Sera’, që shkruan se zyrtarët e Juventusit para se të aprovonin ofertën e ...

10 ‘tradhtarët’ që luajtën për Juventusin, Milanin dhe Interin, secili më super yll se tjetri

Lajmi.net - 15.07.2017

Leonardo Bonucci e ka kompletuar transferimin e tij te Milani dhe është futur në histori si futbollisti i dhjetë që do të jetë pjesë e tri skuadrave më të mëdha italiane përfshirë dhe Juventusin dhe ...

Mandzukic rrëfen skandalin pas finales së Championsit: Ja sherri Bonucci-Dani Alves

Lajm - 15.07.2017

Në një intervistë për tabloidin britanik “Metro:, sulmuesi kroat ka hedhur dritë për sjellen skandaloze mes dy futbollistëve të “Zonjës së Vjetër”, shkruan SYRI.net.

Ravanelli sugjeron Juventusin rreth zëvendësuesit të Bonuccit

Almakos - 15.07.2017

Ish-sulmuesi i Juventusit, Fabrizio Ravanelli i ka dhënë klubit italian disa ide se shumë mund të jenë zëvendësuesit adekuat të të larguarit Leonardo Bonucci.

Montella: Bonucci dhe Ramos qendërmbrojtësit më të mirë në botë

Almakos - 15.07.2017

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella, ka ngritur në qiell edhe një herë blerjen e fundit, Leonardo Bonucci. Tekniku italian e ka cilësuar ish-mbrojtësin e Juventusit së bashku me Sergio Ramosin si ...

Formacioni i frikshëm i Milanit pas 10-të transferimeve (Foto)

Gazeta Express - 15.07.2017

Leonardo Bonucci është “qershia mbi tortë” pas transferimeve të shumta të Milanit këtë verë, duke u bërë lojtari i nëntë që kalon te klubi nga “San Siro”.

Bonucci e kompleton numrin e 10 ‘tradhtarëve’ që luajtën për Juventusin, Milanin dhe Interin, secili më super yll se ...

Telegrafi - 15.07.2017

Leonardo Bonucci e ka kompletuar transferimin e tij te Milani dhe është futur në histori si futbollisti i dhjetë që do të jetë pjesë e tri skuadrave më të mëdha italiane përfshirë dhe Juventusin dhe ...

Tifozi i Juves në hall: Ai ka të vizatuar në trup fytyrën e Bonuccit (Foto)

Telegrafi - 15.07.2017

Leonardo Bonucci është lojtari më i ri i skuadrës së Milanit. Por, në rrjetet sociale ka filluar të qarkullojë një imazh i një tifozi të Juventusit. Ai është aq adhurues i madh i reprezentuesit ...

Juventusi planifikon “hakmarrje” ndaj Milanit, pranë Thiago Silvës

Telegrafi - 15.07.2017

Juventusi ka arkëtuar milionat nga Milani për Leonardo Bonuccin dhe është vënë menjëherë në lëvizje për të gjetur një zëvendësues të tijin. Edhe pse në shtëpi ata kanë tre qendërmbrojtës të ...

Pesë fitues dhe tre humbës të mëdhenj në transferimin e Bonuccit

Telegrafi - 15.07.2017

Leonardo Bonucci tashmë është lojtari më i ri i skuadrës së Milanit. Mbrojtësi ka kaluar në radhët e kuqezinjve për shumën prej 40 milionë euro duke braktisur Juventusin.

Modric në Milan, Kroos në Juventus (Foto)

Gazeta Express - 15.07.2017

Serie A mund të jetë destiancioni i radhës i Luka Modricit dhe Toni ...

Mesazhi prekës i Buffon për Bonuccin: Do të më mungosh…!

BalkanWeb - 15.07.2017

“Shok i skuadrës dhe i udhëtimit. Kemi përshkuar shumë rrugë bashke. Një rrugë fitoresh. Të uroj gjithë të mirat. Do të më mungosh…” Kështu ka përshëndetur portieri Gigi Buffon në Twitter, tashmë ...

Vetëm një juventin deri më tani i tha faleminderit për gjithçka Bonuccit

Telegrafi - 15.07.2017

Gianluigi Buffon ishte i vetmi lojtar që i fliste italianit Leonardo Bonucci te Juventusi gjatë muajve të fundit. Mbrojtësi përfundoi transferimin prej 42 milionë eurove në San Siro ndërsa arsyeja e ...

Mandzukic tregon të vërtetën rreth largimit të Bonuccit dhe Alvesit

Telegrafi - 15.07.2017

Tani kanë dalur disa detaje të reja, në lidhje me incidentin e lojtarëve të Juventusit pas përfundimit të pjesës së parë në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Real Madridit.

Ky mund të jetë formacioni i ri i Milanit, pas ardhjes së Bonuccit

Koha.net - 15.07.2017

Me ardhjen e Leonardo Bonuccit te Milani, do të ndryshojë edhe formacioni i Rossonerëve. “Kuqezinjtë” mund të luajnë me tre mbrojtës, në qendër me Bonuccin që do ta luajë edhe rolin e një mesfushori ...

Largimi i Bonuccit është vendosur pas finales së Cardiffit

SuperSport - 15.07.2017

Finalja e Cardiffit shkaku i largimit të Leonardo Bonuccit. Është cilësuar nga shumë veta si një tradhëti, veprimi i mbrojtësit duke u transferuar tek Milani dhe nurmi i atyre që nuk e besojnë dot ...

Pas shitjes së Bonuccit, Juventusi kërkon mbrojtësin e Romës

Koha.net - 15.07.2017

Largimi i Leonardo Bonuccit ka aktivizuar drejtuesit e Juventusit për të sjellë një qendërmbrojtës në skuadër. Sipas Tuttosportit kampioni italian e dëshiron mbrojtësin e Romës, Kostas Manolas në ...

Ravanelli i sugjeron Juventusit se kush duhet të jetë zëvendësuesi i Bonuccit

Telegrafi - 15.07.2017

Ish-sulmuesi i Juventusit, Fabrizio Ravanelli i ka dhënë klubit italian disa ide se shumë mund të jenë zëvendësuesit adekuat të të larguarit Leonardo Bonucci.

Montella: Bonucci dhe Ramos qendërmbrojtësit më të mirë në botë

Telegrafi - 15.07.2017

Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella, ka ngritur në qiell edhe një herë blerjen e fundit, Leonardo Bonucci. Tekniku italian e ka cilësuar ish-mbrojtësin e Juventusit së bashku me Sergio Ramosin si ...

Bonucci e la Juventusin për Milanin, thjesht për sherrin e ndeshjes me Realin

Java News - 15.07.2017

Mediat kanë zbuluar disa nga arsyet që mund të kenë shtyer Bonuccin të largohet nga Juventusi. E gjitha duket se kishte filluar në zhveshtoret e ekipit në kuadër të finales së Ligës së Kampionëve, ku ...

Buffon mesazh Bonuccit: Kemi bërë një pjese tê rrugës bashkë, do më mungosh

Gazeta Tema - 15.07.2017

Portieri i Juventusit, ka bere nje status emocionues per largimin e Leonardo Bunuccit, qe tashme do te jete pjese e skuadres se Milanit. “Shoke skuadre. Shoke udhetimi.

FOTO/ Bonucci mesazh prekës për Juventusin dhe tifozët bardh e zinj

Alb Portali - 15.07.2017

Loading... Leonardo Bonucci, tashmë lojtar i Milanit, nëpërmjet një postimin në Instagram i ka dhënë lamtumirën Juventusit dhe tifozëve të saj Ky është mesazhi i Bonuccit.

Manolas favorit për zëvendësimin e Bonuccit, ja emrat e tjerë

Java News - 15.07.2017

Drejtuesve të Juventusit nuk iu është dashur shumë kohë që ta gjejnë pasardhësin e Leonardo Bonuccit, i cili u transferua te Milani. Sipas gazetës sportive italiane, Tuttosport, qendërmbrojtësi i ...

Bonucci, mesazh emocionues për Juventusin dhe tifozëve të saj

Java News - 15.07.2017

Leonardo Bonucci, tashmë anëtari i Milanit, nëpërmjet një postimin në Instagram i ka dhënë lamtumirën Juvetnusit dhe tifozëve të saj. Ky është mesazhi i Bonuccit Kanë kaluar shtatë sezone, shtatë ...

10 transferimet më të shtrenjta të futbollistëve mbi 30 vjeç

Antpress - 15.07.2017

E përditshmja italiane “Corriere Dello Sport” ka publikuar listën me 10 futbollistët më të shtrenjtë që kanë kaluar të 30-tat. Leonardo Bonucci është transferuar në Milan për një shifër që kap vlerën ...

Bonucci – Milan, u kry (FOTO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Leonardo Bonucci do të transferohet sot në Milan. Leonardo Bonucci sot do të jetë futbollist i ri i Milanit. Qendërmbrojtësi do të largohet nga Juventus duke iu bashkuar rivalit nga Serie A në ...

Formacioni fantastik i Milanit me Bonuccin (FOTO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Milan do të ketë një super formacion pas transferimit të qendërmbrojtësit Leonardo Bonucci nga ...

Bonucci në Milan, zbulohet ‘dhurata’ që e pret në San Siro (FOTO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Leonardo Bonucci do të nënshkruajë sot me Milanin. Leonardo Bonucci do të transferohet në Milan. Mbrojtësi i Juventusit ka arritur marrëveshje me “Rossonerët” me vlerë prej 40 milionë euro.

Milanistët zgjohen me super blerjen zyrtare

Albeu.com - 14.07.2017

Ndonëse dukej një lojë, tashmë është e vërtetë. Leonardo Bonucci është zyrtarisht lojtari i Milanint. Fassone dhe Mirabelli kanë shokuar mbarë botën me një goditje direkt nga rivalët kryesorë, ...

Bonucci – Milan, përfundon gjithçka

Zhurnal - 14.07.2017

Bonucci – Milan, përfundon gjithçka Loading... Milani nuk po njeh limite në merkato pasi kërkon suksesin jo vetëm në Itali por edhe në arenën ndërkombëtare.

Bonucci – Juventus, ja çfarë është duke ndodhur në Torino para transferimit në Milan (FOTO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Leonardo Bonucci është duke u përshëndetur me futbollistët e Juventusit para transferimit në ...

Del Piero flet për kalimin e Bonuccit tek Milan

Albeu.com - 14.07.2017

Ajo që në fillim u mor si një spekullim mediatik, në fund shastisi të gjithë. Iluzioni i përfshiu të gjithë saqë eedhe legjendat e klubeve janë të habitur.

Juventusi ka pesë opsione për pasardhësin e Bonuccit

Zhurnal - 14.07.2017

Juventusi ka pesë opsione për pasardhësin e Bonuccit Loading... Juventusi është duke kërkuar pasardhësin e Leonardo Bonuccit, i cili do të transferohet në Milan Kalimi i qendërmbrojtësit italian, ...

Bonucci – Juventus, ja çfarë është duke ndodhur në Torino para transferimit në Milan (FOTO)

Portalb - 14.07.2017

Leonardo Bonucci është duke u përshëndetur me futbollistët e Juventusit para transferimit në ...

Formacioni i ri i Juventusit pa Bonuccin (FOTO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Juventus planifikon përforcime të reja pas shitjes së Leonardo Bonuccit në Milan. Andaj, ky mund të jetë formacioni i ri i kampionit në sezonin e ...

Formacioni i ri i Juventusit pa Bonuccin (FOTO)

Portalb - 14.07.2017

Juventus planifikon përforcime të reja pas shitjes së Leonardo Bonuccit në Milan. Andaj, ky mund të jetë formacioni i ri i kampionit në sezonin e ...

Zbulohet rroga rekorde e Bonuccit në Milan

Lajmi.net - 14.07.2017

Leonardo Bonucci nga sot do të jetë përforcim i ri i Milanit. Leonardo Bonucci sot do të jetë futbollist i ri i Milanit. Qendërmbrojtësi do të largohet nga Juventus duke iu bashkuar rivalit nga Serie ...

Agjenti i Bonuccit takon drejtuesit e Juves, afër mbyllja e transferimit

Almakos - 14.07.2017

Agjenti i Leonardo Bonuccit është pritur në selinë e Juventusit këtë mëngjes për të finalizuar transferimin e klientit të tij në Milano. Mesfushori tashmë ka pranuar një lëvizje në San Siro, ndërsa ...

Juventusi kërkon Manolasin për zëvendësues të Bonuccit

Almakos - 14.07.2017

Juventusi thuhet se dëshiron që Kostas Manolas të zëvendësojë Leonardo Bonucci, por Roma kanë deklaruar se ai nuk është në shitje. Bonucci pritet të përfundojë një lëvizje në Milan në orët e ...

Juventus lë pas Bonnucin, gjen zëvendësuesin e tij

Albeu.com - 14.07.2017

Rruga Leonardo Bonucci me Milanin është përfunduar. Juventus tashmë po punon për të gjetur një zëvendësues. Sipas Tuttosport, Marotta dhe Paratici kanë bërë një përpjekje për Stefan de Vrij , ...

Sky: Bonucci te Milani, e kryer

Almakos - 14.07.2017

Sky Italia ka raportuar se transferimi i Leonardo Bonuccit nga Juventusi në Milan tani është praktikisht një marrëveshje e kryer. Pas një përparimi në bisedimet e djeshme për qendërmbrojtësin ...

Momenti i largimit të Bonuccit nga Juventus (VIDEO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Romeo Agresti ka publikuar xhirimin e momentit të largimit të Leonardo Bonuccit nga Juventus dhe nisjes për në Milano. #Bonucci ha appena lasciato Torino, direzione #CasaMilan @GoalItalia ...

Bonucci niset për Milano, shikojeni çfarë janë duke bërë tifozët e klubit të ri (VIDEO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Tifozët e Milanit kanë dalë për ta pritur ardhjen e Leonardo Bonuccit nga ...

Bonucci arrin në Milano, tifozët i bëjnë pritje të madhe (Foto/Video)

Almakos - 14.07.2017

Leonardo Bonucci ka arritur në në qytetin e Milanit, ku është pritur nga shumë tifozë të Milanit. Mbrojtësi italian ka pranuar kushtet e transferimit te Milani, ndërsa thuhet se edhe dy skuadrat kanë ...

Bonucci vishet kuqezi, tifozët në festë

Top Channel - 14.07.2017

Gjithçka nga fantazi po merr formë, Leonardo Bonuci bëhet gati për vizitat mjekësore për kalimin përfundimtar tek Milani. Për ish-skuadrën e tij Juventusin do të shkojnë 40 milion euro, ndërkohë që i ...

Bonucci arrin në Milano, tifozët i bëjnë pritje të madhe

Lajm - 14.07.2017

Leonardo Bonucci ka arritur në në qytetin e Milanit, ku është pritur nga shumë tifozë të Milanit. Mbrojtësi italian ka pranuar kushtet e transferimit te Milani, ndërsa thuhet se edhe dy skuadrat kanë ...

Juventus e gatshme të nënshkruajë me një më të mirë se Bonucci

Albeu.com - 14.07.2017

Juventus me largimin e Bonuccit i ka hapur punë vetes duke u hedhur në kërkim për një tjetër të ri. Sipas Tuttosport Juventus shikon përtej deklaratave të kryetarit të romëve, James Pallotta, i cili ...

Bonuci mbërrin në Casa Milan, zyrtarisht lojtari më i ri i Milanit

Albeu.com - 14.07.2017

Leonardo Bonucci është gati të bëhet një lojtar i Milanit. Juve do të marrë 40 milionë euro, ndërsa marrëveshja për De Sciglio, që do të bëjë rrugën e kundërt, do të trajtohen në një kohë të ...

Tifozët juventin i kundërvihen Bonuccit: Ti na le (FOTO)

Albeu.com - 14.07.2017

Bonucci arriti në Milano, tifozët të mërzitur i shkruajnë: "Ti le njerëzit Juventus", përcjell Albeu.com. Në web qindra mesazheve të acaruar nga mbështetësit e Juventusit, të trishtuar për të parë që ...

Bonucci mbërrin në Milano, kjo fotografi nuk do t’u pëlqejë tifozëve të Juventusit (FOTO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Leonardo Bonucci ka mbërritur në Milan për të finalizuar transferimin nga ...

Nuk do ta besoni kush e ka komentuar lëvizjen e Bonuccit tek Milan

Albeu.com - 14.07.2017

Lëvizja e Leonardo Bonuccit tek Milan është padyshim goditja më e madhe e deri tanishme. Askush nuk mund ta imagjinonte se ai do të shitej dhe pikërisht, tek Milan .

Çmenduri në Milano, ja si pritet Bonucci (VIDEO)

Lajm - 14.07.2017

Leonardo Bonucci arriti në qytetin e modës, ku së shpejti do ti kryej vizitat mjekësore para se të vesh fanellën e Milanos. Tifozët e Juventusit ende janë të tronditur.

Motra e Chiellinit ‘godet’ keq Bonuccin pas transferimit te Milani (Foto)

Almakos - 14.07.2017

Motra e Giorgio Chellinit e ka ‘goditur’ Leonardo Bonuccin për transferimin e tij te Milani, duke i thënë se “paratë gjithmonë fitojnë”. Mbrojtësi i Juventusit do ta përfundojë kalimin e tij tek ...

Bonucci, nesër kryen testet mjekësore

Almakos - 14.07.2017

Leonardo Bonucci pritet të bëj nesër (e shtunë) testet mjekësore te Milani, përpara kompletimit të transferimit të tij nga Juventusi. Qendërmbrojtësi italian ka mbërritur tek Casa Milan për të ...

Milani publikon video emocionuese nga takimi i Bonuccit me tifozët (VIDEO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Milani ka lëshuar në rrjetet sociale videon e parë të transferimit të ri, Leonardo Bonucci. Italiani bëri një transferim kontrovers duke lënë Juventusit, për rivalët e Milanit.

Bonucci, nesër kryen testet mjekësore

Zhurnal - 14.07.2017

Bonucci, nesër kryen testet mjekësore Loading... Leonardo Bonucci pritet të bëj nesër (e shtunë) testet mjekësore te Milani, përpara kompletimit të transferimit të tij nga Juventusi.

Motra e Chiellinit nuk mban dot nervat, shpërthen ndaj Bonuccit pas transferimit te Milani (Foto)

Zhurnal - 14.07.2017

Motra e Chiellinit nuk mban dot nervat, shpërthen ndaj Bonuccit pas transferimit te Milani (Foto) Loading... Motra e Giorgio Chellinit e ka ‘goditur’ Leonardo Bonuccin për transferimin e tij te ...

Milani e bën Bonuccin kapiten

Almakos - 14.07.2017

Raportohet se Leonardo Bonucci do të jetë kapiten i Milanit, pasi ta kryejë transferimin e tij nga Juventusi. Mbrojtësi qendror gjendet në Casa Milan, për ta mbyllur transferimin e tij me Rossonerët.

Bonucci – tifozët e Milanit, ndodh “çmenduria” në takimin e parë (VIDEO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Leonardo Bonucci pas arritjes në ‘Casa Milan’ ka përshëndetur tifozët e skuadrës së re, të cilët e kanë pritur me shumë entuziazëm. Il saluto di @bonucci_leo19 ai suoi nuovi tifosi @GoalItalia #Milan ...

Bonucci te Milani, vjen karikatura e vitit nga Omar Momani (FOTO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Omar Momani ka reaguar menjëherë duke përgatitur një karikaturë pas transferimit të Leonardo Bonuccit te Milani. 30 vjeçari bërë një transferim sensacional nga Juventusi tek rivalët e Milanit.

Vjen ofendimi i parë për Bonuccin, ja çfarë i bën motra e Chiellinit (FOTO)

Lajmi.net - 14.07.2017

Leonardo Bonucci ka filluar të “thumbohet” pas kalimit nga Juventusi te Milani. Është motra e mbrojtësit Giorgio Chiellni, që ka akuzuar rëndë mbrojtësin 30 vjeçar.

Revolucioni kinez i Milanit. Si Berlusconi në 1987-n...dhe Donadoni

Top Channel - 14.07.2017

Musacchio, Ricardo Rodriguez, Kessie, André Silva, Borini, Calhanoglu, Conti, Bonucci e Biglia. Nëntë blerje për të formuar atë që konsiderohet si revolucion total.

Bonucci mposht Higuainin, lojtari më i pagur në Serie A

Almakos - 14.07.2017

Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, është duke i kryer testet mjekësore te Milani, ndërsa paga e tij është një rekord për Seria A. Transferimi i papritur i tij pritet të kompletohet për 40 ...

Zbardhen disa detaje të reja pse u largua Bonucci prej Juventusit

Almakos - 14.07.2017

Leonardo Bonucci është transferuar te skuadra e Milanit. Mbrojtësi italian ka braktisur radhët e kampionit italian të Juventusit për shumën prej 40 milionë euro.

Zbardhen detajet, ja pse u largua Bonucci prej Juventusit

Albeu.com - 14.07.2017

Leonardo Bonucci është transferuar te skuadra e Milanit. Mbrojtësi italian ka braktisur radhët e kampionit italian të Juventusit për shumën prej 40 milionë euro.

Bonucci do të thyejë rekord në Serinë A

Albeu.com - 14.07.2017

Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci , aktualisht është duke i kryer testet mjekësore te Milani dhe raportohet se do të përfitojë tetë milionë euro në sezon, plus dy të tjera bonuse – rekord ky ...

Milani zyrtarizon Bonuccin

Lajmi.net - 14.07.2017

Milani ka zyrtarizuar transferimin e Leonardo Bonuccit nga Juventusi. Kuqezinjtë me anë të një njoftimi në faqen zyrtare të klubit, bëjnë të ditur se kanë arritur marrëveshje me Juventusin për ...

Zyrtare! Milan kompleton transferimin e Bonuccit

Albeu.com - 14.07.2017

Milan tashmë zyrtarisht ka kompletuar transferimin e mbrojtësit, Leonardo Bonucci , nga Juventusi. Shatë herë kampionët e Evropës kanë bërë të ditur se italiani do të nënshkruajë kontratë pesë ...

Zyrtare: Bonucci, lojtar i Milanit

Almakos - 14.07.2017

AC Milan e ka konfirmuar marrëveshjen me Juventusin për transferimin e Leonardo Bonuccit. Lojtari nuk i ka kryer sot testet mjekësore, por do të futet në ditët në vijim.

Mësohet arsyeja e vërtetë e largimit të Bonuccit nga Juventusi

Lajmi.net - 14.07.2017

Leonardo Bonucci shokoi të gjithë me transferimin e tij nga Juventusi te Milani. 30 vjeçari sot u zyrtarizua si lojtar i Milanit, derisa transferimi i tij do të mbetet më i përfoluri i kësaj vere.

Juventusi di të bëjë shitje të dhimbshme– Nga Bonucci te Zidane, 10 shitjet e detyruara të Zonjës së Vjetër (Foto)

Almakos - 14.07.2017

Juventusit e ka shitur njëri prej lojtarëve kryesorë të viteve të fundit te Milani. Bëhet fjalë për Leonardo Bonuccin i cili pas teksteve mjekësore do të prezantohet te kuqezinjtë.

Ky është mesazhi i Juventusit për Bonuccin që kaloi te Milani

Lajmi.net - 14.07.2017

Edhe Juventusi ka zyrtarizuar arritjen e marrëveshjes me Milanin për Leonardo Bonuccin. Bonucci sot iu bashkua Milanit për 40 milionë euro. “Bonucci largohet nga Juventusi për t’iu bashkuar Milanit ...

Juventusi zbulon shifrat e sakta për transferimin e Bonuccit te Milani, e përshëndet me një video emocionuese (Video)

Almakos - 14.07.2017

Juventusi konfirmon marrëveshjen me Milanin për Leonardo Bonuccin i cili u zyrtarizua pak orë më parë. Klubi ka njoftuar se lojtari është shitur për 42 milionë euro.

Kjo është arsyeja e vërtetë e largimit të Bonuccit nga Juventusi

Albeu.com - 14.07.2017

Leonardo Bonucci shokoi të gjithë me transferimin e tij nga Juventusi te Milani. 30 vjeçari sot u zyrtarizua si lojtar i Milanit, derisa transferimi i tij do të mbetet më i përfoluri i kësaj vere.

Del Piero nuk ka besuar në kalimin e Bonuccit te Milani

Almakos - 14.07.2017

Fillimisht u mendua si një spekulim mediatik, por sot u prezantua si lojtar i Milanit. Leonardo Bonucci është blerja më e fundit e skuadrës kuqezi, të cilën gjë nuk po mund ta besoj as legjenda e ...

Sot mbyllet marrëveshja për Bonuccin?

Telegrafi - 14.07.2017

Sky Sport Italia kishte raportuar se mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, mund të bëhet lojtar i Milanit të premtën, por Sportmediaset mendon ndryshe.

Shpërthen Milan, pas Bonuccit transferon edhe një yll tjetër nga Serie A

Gazeta Express - 14.07.2017

Pronarët e ri të Milanit e kanë marrë shumë seriozisht ndërtimin e një skuadre të fortë, e cila do të luftojë për trofe në Serie A dhe ...

Agjenti i Bonuccit takon drejtuesit e Juves, afër mbyllja e transferimit

Telegrafi - 14.07.2017

Agjenti i Leonardo Bonuccit është pritur në selinë e Juventusit këtë mëngjes për të finalizuar transferimin e klientit të tij në Milano. Mesfushori tashmë ka pranuar një lëvizje në San Siro, ndërsa ...

Juventusi kërkon Manolasin për zëvendësues të Bonuccit

Telegrafi - 14.07.2017

Juventusi thuhet se dëshiron që Kostas Manolas të zëvendësojë Leonardo Bonucci, por Roma kanë deklaruar se ai nuk është në shitje. Bonucci pritet të përfundojë një lëvizje në Milan në orët e ...

Bonucci transferohet te Milani

SuperSport - 14.07.2017

E premtja e Leonardo Bonucci te Milan. Pas një të enjteje plot tratativa e adrenalinë, në 1:30 të natës është mbyllur takimi mes Alessandro Luccit, agjent i futbollistit dhe Marco Fassones, ...

Sky: Bonucci te Milani, e kryer

Telegrafi - 14.07.2017

Sky Italia ka raportuar se transferimi i Leonardo Bonuccit nga Juventusi në Milan tani është praktikisht një marrëveshje e kryer. Pas një përparimi në bisedimet e djeshme për qendërmbrojtësin ...

Bonucci transferohet te Milani

Mapo - 14.07.2017

E premtja e Leonardo Bonucci-t te Milan. Pas një të enjteje plot tratativa e adrenalinë, në 1:30 të natës është mbyllur takimi mes Alessandro Luccit, agjent i futbollistit dhe Marco Fassones, ...

Bonucci arrin në Milano, tifozët i bëjnë pritje të madhe (Foto/Video)

Telegrafi - 14.07.2017

Leonardo Bonucci ka arritur në në qytetin e Milanit, ku është pritur nga shumë tifozë të Milanit. Mbrojtësi italian ka pranuar kushtet e transferimit te Milani, ndërsa thuhet se edhe dy skuadrat kanë ...

Leonardo Bonucci mbërrin në Milano, çmenden tifozët kuqezi (VIDEO)

BalkanWeb - 14.07.2017

Leonardo Bonucci ka mbërritur në Milano për të kryer testet mjekësore me klubin e ri. Tifozët e Milanit gati sa nuk u hodhën mbi makinën e mbrojtësit italian i cili është transferta më e bujshme e ...

Vjen postimi i parë i Milanit pas transferimit të Bonuccit

Gazeta Express - 14.07.2017

Klubi i Milanit e ka postuar videon më poshtë në Twitter, duke konfirmuar transferimin e Bonuccit nga ...

Motra e Chiellinit ‘godet’ keq Bonuccin pas transferimit te Milani (Foto)

Telegrafi - 14.07.2017

Motra e Giorgio Chellinit e ka ‘goditur’ Leonardo Bonuccin për transferimin e tij te Milani, duke i thënë se “paratë gjithmonë fitojnë”. Mbrojtësi i Juventusit do ta përfundojë kalimin e tij tek ...

Bonucci, nesër kryen testet mjekësore

Telegrafi - 14.07.2017

Leonardo Bonucci pritet të bëj nesër (e shtunë) testet mjekësore te Milani, përpara kompletimit të transferimit të tij nga Juventusi. Qendërmbrojtësi italian ka mbërritur tek Casa Milan për të ...

Bonucci bashkohet me Milanin

Koha.net - 14.07.2017

Leonardo Bonucci është lojtari më i ri i Milanit, transmeton Koha.net. Ai sot ka mbërritur në Casa Milan, kurse nesër pritet t’i kryejë testet mjekësore, transmeton Koha.net.

Motra e Chiellinit tallet keq me Bonuccin pas transferimit në Milan (Foto)

Gazeta Express - 14.07.2017

Silvia Chiellini beson se Bonucci u transferua në “San Siro” për shkak të ...

Milani e bën Bonuccin kapiten

Telegrafi - 14.07.2017

Raportohet se Leonardo Bonucci do të jetë kapiten i Milanit, pasi ta kryejë transferimin e tij nga Juventusi. Mbrojtësi qendror gjendet në Casa Milan, për ta mbyllur transferimin e tij me Rossonerët.

Bonucci mposht Higuainin, lojtari më i pagur në Serie A

Telegrafi - 14.07.2017

Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, është duke i kryer testet mjekësore te Milani, ndërsa paga e tij është një rekord për Seria A. Transferimi i papritur i tij pritet të kompletohet për 40 ...

Te Milani projektohet si kapiten, motra e Chiellini-t sulmon Bonnucci-n pas kalimit te “djalli”

BalkanWeb - 14.07.2017

Në fillim pakkush e mori seriozisht, por transferimi i Bonnucci-t te Milani është fakt dhe tani drejtuesit kuqezi kanë plane për mbrojtësin 30-vjeçar.

Zbardhen disa detaje të reja pse u largua Bonucci prej Juventusit

Telegrafi - 14.07.2017

Leonardo Bonucci është transferuar te skuadra e Milanit. Mbrojtësi italian ka braktisur radhët e kampionit italian të Juventusit për shumën prej 40 milionë euro.

Bonucci do të thyejë rekord në Serie A (Foto)

Gazeta Express - 14.07.2017

Leonardo Bonucci do të bëhet lojtari më i paguar në Serie A. Ai do të përfitojë 8 milionë euro në sezon plu dy milionë varësisht prej paraqitjeve. Kështu Bonucci lë prapa Higuainin me 7.5 ...

Zyrtare: Bonucci, lojtar i Milanit

Telegrafi - 14.07.2017

AC Milan e ka konfirmuar marrëveshjen me Juventusin për transferimin e Leonardo Bonuccit. Lojtari nuk i ka kryer sot testet mjekësore, por do të futet në ditët në vijim.

Juventusi di të bëjë shitje të dhimbshme– Nga Bonucci te Zidane, 10 shitjet e detyruara të Zonjës së Vjetër (Foto)

Telegrafi - 14.07.2017

Juventusit e ka shitur njëri prej lojtarëve kryesorë të viteve të fundit te Milani. Bëhet fjalë për Leonardo Bonuccin i cili pas teksteve mjekësore do të prezantohet te kuqezinjtë.

Juventusi zbulon shifrat e sakta për transferimin e Bonuccit te Milani, e përshëndet me një video emocionuese (Video)

Telegrafi - 14.07.2017

Juventusi konfirmon marrëveshjen me Milanin për Leonardo Bonuccin i cili u zyrtarizua pak orë më parë. Klubi ka njoftuar se lojtari është shitur për 42 milionë euro.

Del Piero nuk ka besuar në kalimin e Bonuccit te Milani

Telegrafi - 14.07.2017

Fillimisht u mendua si një spekulim mediatik, por sot u prezantua si lojtar i Milanit. Leonardo Bonucci është blerja më e fundit e skuadrës kuqezi, të cilën gjë nuk po mund ta besoj as legjenda e ...

Juventusi gjen zëvendësuesin e Bonuccit. Ja 5 kandidaturat…

Alb Portali - 14.07.2017

Loading... Është vetëm çështje orësh pasi Leonardo Bonucci përfundimisht do të nënshkruajë me Milanin. Pas marrëveshjes për shitjen e Bonuccit, “Zonja e Vjetër” është hedhur në sulm për të gjetur ...

Juventus ka një arsye të madhe pse e lejon ‘tradhëtinë’

Alb Portali - 14.07.2017

Loading... Milan është shumë pranë nënshkrimit me Bonnucin. Edhe pse duket e pabesueshme, italiani do tu bashkohet rivalëve orët në vazhdim. Sportmediaset siguron që Juventus, me disa arsye do të ...

Juventusi do ti përdorë lekët nga shitja e Bonuçit për të marrë Toni Kroos

Gazeta Tema - 14.07.2017

Juventusi do t’i përdorë paratë nga shitja e Leonardo Bonuccit për të transferuar mesfushorin e Real Madridit, Toni Kroos. “Zonja e Vjetër” është duke kërkuar mesfushorë këtë verë, dhe deri më tani ...

Bonucci mbërrin në Milano, pritet nga mijëra tifozë

Gazeta Tema - 14.07.2017

Leonardo Bonucci tashmë gjendet në Milano. Ylli i Italisë, ka mbërritur në Milano dhe do te kryej testet mjekësore para se të nënshkruaj kontratë me Rossoneret.

Bonucci transferohet te Milani

Durres Lajm - 14.07.2017

E premtja e Leonardo Bonucci te Milan. Pas një të enjteje plot tratativa e adrenalinë, në 1:30 të natës është mbyllur takimi mes Alessandro Luccit, agjent i futbollistit dhe Marco Fassones, ...

FOTO/VIDEO: Bonucci lojtar i Milanit

VeqSport - 14.07.2017

Transferimi më i befasueshëm i kësaj merkato po ndodhë. Leonardo Bonucci ka arritur në Milan ku edhe do të transferohet në shumë prej 40 milionë euro nga Juventusi.

Bonucci tek Milani, Del Piero: Nuk e prisja, mendoja se ishte një shaka…

Gazeta Tema - 14.07.2017

Ish legjenda e skuadrës së Juventusit, Alesandro Del Pieri, nuk u besonte lajmeve që e lidhnin të ardhmen e Bonuccit tek skuadra e Milanit. Në një intervistë të dhënë për “Sky Sport”, De Pieri është ...

Bonucci mbërrin në Milano mes ovacioneve të tifozëve

Java News - 14.07.2017

Leonardo Bonucci është pothuaj gati që të bëhet një lojtar i Milanit. Juve do të marrë 40 milionë euro, ndërsa marrëveshja për De Sciglio, që do të bëjë rrugën e kundërt, do të trajtohen në një kohë ...

FOTO/ Motra e Chiellinit sulmon Bonuccin pas transferimit tek Milani

Gazeta Tema - 14.07.2017

Silvia Chiellini ka sulmuuar Leonardo Bonuccin pas transferimit të tij tek skudra e Milant. Përmes një postimi, motra e Giorgio Chellinit shkruan se Bonucci u bë pjesë e Milanit për shkak të parave.

Bonucci transferohet te Milani

Flaka - 14.07.2017

E premtja e Leonardo Bonucci te Milan. Pas një të enjteje plot tratativa e adrenalinë, në 1:30 të natës është mbyllur takimi mes Alessandro Luccit, agjent i futbollistit dhe Marco Fassones, ...

Rekordi që thyen Bonucci me transferimin te Milani

Java News - 14.07.2017

Mbrojtësi Leonardo Bonucci, aktualisht është duke i kryer testet mjekësore te Milani dhe raportohet se do të përfitojë tetë milionë euro në sezon, plus dy të tjera bonuse – rekord ky në Serinë A.

Revolucioni kinez i Milanit. Si Berlusconi në 1987-n…dhe Donadoni

Flaka - 14.07.2017

Musacchio, Ricardo Rodriguez, Kessie, André Silva, Borini, Calhanoglu, Conti, Bonucci e Biglia. Nëntë blerje për të formuar atë që konsiderohet si revolucion total.

Milani zyrtarizon Bonuccin (FOTO)

Antpress - 14.07.2017

Milani ka zyrtarizuar transferimin e Leonardo Bonuccit nga Juventusi. Kuqezinjtë me anë të një njoftimi në faqen zyrtare të klubit, bëjnë të ditur se kanë arritur marrëveshje me Juventusin për ...

Milan kërkon Bonuccin, agjenti e konfirmon

Top Channel - 13.07.2017

Ndonëse ka realizuar disa goditje në merkato, Milan duket se po punon për të kryer një nga transferimet më të rëndësishme të kësaj merkatoje. Kuqezinjtë kanë bërë një ofertë konkrete për të marrë ...

Milan s’ka të ndalur, transferon yllin e madh nga Juventus? (FOTO)

Lajmi.net - 13.07.2017

Milan kërkon një përforcim të madh nga Juventus. Milan kërkon një përforcim të madh nga rivali i Serie A, Juventus. E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” raporton se “Rossonerët” kanë shprehur ...

EKSKLUZIVE: Milani pas super yllit të Juventusit (FOTO)

Zhurnal - 13.07.2017

EKSKLUZIVE: Milani pas super yllit të Juventusit (FOTO) Loading... Drejtuesit e ri të Milanit nuk e kanë ndërmend t’i ndalin transferimit gjatë kësaj vere Ata janë skuadra më aktive deri më tani, ...

Bonucci kërkohet nga Milan, shikojeni çfarë fotografie ka publikuar në Facebook (FOTO)

Lajmi.net - 13.07.2017

Leonardo Bonucci ka reaguar pas spekulimeve rreth transferimit në Milan duke paralajmëruar se është gati për sezonin e ri ...

Bonucci thotë se është gati për sezonin e ri, por me fanellën e Juventusit (Foto)

Almakos - 13.07.2017

Leonardo Bonucci ka publikuar një foto duke konfirmuar në njëfarë mënyre se do të qëndrojë në Juventus. Lojtari u bë pjesë e thashethemeve ku po flitet për një kalim të tij të mundshëm te Milani.

Bonucci – Milan, lajmi i fundit nga “Sky Sport” (FOTO)

Lajmi.net - 13.07.2017

Leonardo Bonucci është në bisedime për transferim në Milan. Milan është në bisedime me Juventusin për transferimin e mbrojtësit Leonardo Bonucci. “Sky Sport Italia” raporton se “Rossonerët” janë duke ...

Dukej e pabesueshme në fillim por Milan është drejt super blerjes nga rivalët

Albeu.com - 13.07.2017

Milanit po pushton merkaton italine këtë verë. Italinët me mbylljen e 7 transferimeve dhe me Biglian dhe Aubemayan në mbyllje janë drejt arritjes së 9 transferimeve.

Allegri – Bonucci, lajm i keq për Juventusin

Lajmi.net - 13.07.2017

Leonardo Bonucci sot ka konfirmuar qëndrimin e tij te Juventus. Por, kjo nuk nënkupton që marrëdhëniet mes tij dhe trajnerit Massimiliano Allegri janë përmirësuar.

Juventusi i vë çmimin Bonuccit

Almakos - 13.07.2017

Milan kanë ofruar 30 milionë euro për Leonardo Bonucci, por Juventusi nuk pranon më pak se 45 milionë euro. Lajmi për interesimin e Milanit u bë publik dje, ndërsa agjenti i lojtarit i shtoi fjalët ...

Allegri – Bonucci, lajm i keq për Juventusin

Portalb - 13.07.2017

Leonardo Bonucci sot ka konfirmuar qëndrimin e tij te Juventus. Por, kjo nuk nënkupton që marrëdhëniet mes tij dhe trajnerit Massimiliano Allegri janë përmirësuar.

Bonucci shumë afër Milanit (FOTO)

Zhurnal - 13.07.2017

Bonucci shumë afër Milanit (FOTO) Loading... E filluar vetëm dje si një spekulim i thjeshtë merkatoje, sot pritet të konkretizohet gjithçka. Mbrojtësi i Juventusit Leonardo Bonucci është shumë afër ...

Bonucci ka marrëveshje me Milanin?

Almakos - 13.07.2017

Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, njoftohet se ka rënë dakord për një kontratë prej gjashtë milionë eurosh me Milanin. Pas raportimeve që dolën dje për një lëvizjeje në San Siro, marrëveshja ...

Juventus ka një arsye të madhe pse e lejon 'tradhëtinë'

Albeu.com - 13.07.2017

Milan është shumë pranë nënshkrimit me Bonnucin. Edhe pse duket e pabesueshme, italiani do tu bashkohet rivalëve orët në vazhdim. Sportmediaset siguron që Juventus , me disa arsye do të lejojnë ...

Milan – Bonucci, vendim shumë interesant para transferimit

Lajmi.net - 13.07.2017

Leonardo Bonucci pritet të transferohet sonte te Milani. Mbrojtësi i Juventusit pas problemeve të Massimiliano Allegrin, do të kalojë te klubi kuqezi.

Milan kryeson për blerjen e mbrojtësve më të shtrenjtë në Seria A

Albeu.com - 13.07.2017

Milan siç raportohet nga mediat italiane është shumë pranë nënshkrimit me qendërmbrojtësin e Juventusit, Bonnuci. Por nëse Bonucci do të nënshkruajë për 40 milionë euro atëherë ai do të bëhet ...

E pabesueshme: Juventus transferon edhe një tjetër futbollist të Romës (FOTO)

Lajmi.net - 13.07.2017

Juventusi shumë shpejtë pritet të mbetet pa mbrojtësin kryesor të skuadrës. Bëhet fjalë për Leonardo Bonuccin, i cili është afër kalimit te Milani. Sipas “Calciomercato”, Juve ka identifikuar ...

Toni Kroos lë Realin, transferohet në Serie A (FOTO)

Lajmi.net - 13.07.2017

Toni Kroos mund të largohet nga Real Madrid për të kaluar në Serie A. Është ‘Zonja e Vjetër’ që po shpreh interesim për mesfushorin gjerman, shkruan ‘SportMediaset’, përcjell lajmi.net.

Surprizon Toni Kroos, lë Realin e transferohet në Serinë A

Albeu.com - 13.07.2017

Toni Kroos ka shance të largohet nga Real Madrid për të kaluar në Serie A. Është ‘Zonja e Vjetër’ që po shpreh interesim për mesfushorin gjerman, shkruan ‘SportMediaset’, shkruan lajmi.net.

Juve ofron 40 milionë euro për yllin e Realit (Foto)

Lajm - 13.07.2017

Juventusi insiston për Toni Kroosin, për të cilin do të ofrojë 40 milionë euro. Juventusi do t’i përdorë paratë nga shitja e Leonardo Bonuccit për ta transferuar mesfushorin e Real Madridit, Toni ...

Agjenti nuk e mohon transferimin e Bonuccit te Milani

Almakos - 13.07.2017

Agjenti i Leonardo Bonucci ka pranuar se mbrojtësi mund të transferohet nga Juventusi te Milani, por duhet të presim deri në përfundimin e kësaj tratative.

Bonucci thotë se është gati për sezonin e ri, por me fanellën e Juventusit (Foto)

Telegrafi - 13.07.2017

Leonardo Bonucci ka publikuar një foto duke konfirmuar në njëfarë mënyre se do të qëndrojë në Juventus. Lojtari u bë pjesë e thashethemeve ku po flitet për një kalim të tij të mundshëm te Milani.

Milan pranë blerjes së Bonucci-t nga Juve, lojtari pranon ofertën

BalkanWeb - 13.07.2017

Pasi ka bërë 7 blerje të reja dhe janë shumë pranë akordit për Lucas Biglian, kuqezinjtë e Milanit kanë nisur tratativat për mbrojtësin e Juventus, Leonardo Bonucci.

Leonardo Bonucci mban në ankth tifozët e Juventusit

SuperSport - 13.07.2017

A do të vazhdojë Leonardo Bonucci të jetë pjesë e Juventusit? Kjo është një pyetje që po mundon jo pak tifozët e bardhezinj. Mbrojtësi i ka dhënë fund pushimeve, një gjë të tillë ai e konfirmon dhe ...

Juventusi i vë çmimin Bonuccit

Telegrafi - 13.07.2017

Milan kanë ofruar 30 milionë euro për Leonardo Bonucci, por Juventusi nuk pranon më pak se 45 milionë euro. Lajmi për interesimin e Milanit u bë publik dje, ndërsa agjenti i lojtarit i shtoi fjalët ...

Bonucci shumë afër Milanit, publikohen detajet e transferimit

Koha.net - 13.07.2017

Mediat italiane raportojnë se Juventusi nuk dëshiron përfshirjen e Mattia De Sciglios nëse dëshirojnë shitjen e Leonardo Bonuccit te Milani. “Zonja e Vjetër” është duke menduar seriozisht për shitjen ...

Bonucci ka marrëveshje me Milanin?

Telegrafi - 13.07.2017

Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, njoftohet se ka rënë dakord për një kontratë prej gjashtë milionë eurosh me Milanin. Pas raportimeve që dolën dje për një lëvizjeje në San Siro, marrëveshja ...

Mediat italiane: “Transferimi i Bonuccit në Milan kompletohet sonte” (Foto)

Gazeta Express - 13.07.2017

Në fillim dukej se ishin vetëm spekulime lajmet për largimin e Leonardo Bonuccit nga Juventusi, por tani mediat italiane insistojnë se mbrojtësi i “Zonjës së Vjetër” do të kompletoje sonte kalimin në ...

Agjenti nuk e mohon transferimin e Bonuccit te Milani

Telegrafi - 13.07.2017

Agjenti i Leonardo Bonucci ka pranuar se mbrojtësi mund të transferohet nga Juventusi te Milani, por duhet të presim deri në përfundimin e kësaj tratative.

Kofirmohet oferta e Milanit për Bonuccin, në garë futet dhe Interi

Gazeta Tema - 13.07.2017

Milan po punon për të kryer një nga transferimet më të rëndësishme të kësaj merkatoje. Kuqezinjtë kanë bërë një ofertë konkrete për të marrë shërbimet e mbrojtësit të Juventusit, Leonardo Bonucci.

Vijojnë negociatat me Milanin, Juventusi cakton çmimin për Bonuccin

Alb Portali - 13.07.2017

Loading... Milani ofron 30 milionë euro për Leonardo Bonucci, por Juventusi kërkon 45 milionë euro. Këto janë raportimet e fundit që vijnë nga mediat përtej Adriatikut të cilat po përflasin një ...

Bonnucci transferohet te Milani

Alb Portali - 13.07.2017

AC Milan ka arritur marrëveshje personale me Leonardo Bonuccin e Juventusit.AC Milan ka arritur marrëveshje personale me Leonardo Bonuccin e Juventusit. Loading...

Juventusi me ofertë për Kroos

VeqSport - 13.07.2017

Është raportuar se Juventusi do të përdorë paratë nga shitja e Bonuccit për transferimin e Toni Kroos nga Real Madridi. Gjermani ka qenë i pazëvendësueshëm te Los Blancos dhe nuk besohet se mund të ...

E bujshme, Bonucci shumë pranë Milan

Lajm - 12.07.2017

Milan vë duart mbi Leonardo Bonucci. I bujshëm është lajmi që ka filluar të qarkullojë në mediat italiane në mëngjesin e ditës së mërkurë. Milan i ka bërë një ofertë konkrete klubit të Juventus ku i ...

Milani e detyron Juventusin të mendohet për të ardhmen e Bunucci, ofron dy lojtarë dhe para

Almakos - 12.07.2017

Mediat në Itali shkruajnë se Milani i kanë bërë ofertë Juventusit për Leonardo Bonuccin. Mbrojtësi që është një nga më të mirët në rolin e tim në dhjetor ai e kishte vazhduar kontratën me Juven deri ...

Bonucci një hap më pran Milanit

Almakos - 12.07.2017

Milan i është afruar mbrojtësit të Juventusit Leonardo Bonucci, shkruajnë mediat italiane. Rossonerët kanë biseduar me agjentin e futbollistit, Alessandro Lucci, ku është pyetur nëse futbollisti do ...

Milani e detyron Juventusin të mendohet për të ardhmen e Bonucci, ofron dy lojtarë dhe para

Telegrafi - 12.07.2017

Mediat në Itali shkruajnë se Milani i kanë bërë ofertë Juventusit për Leonardo Bonuccin. Mbrojtësi që është një nga më të mirët në rolin e tim në dhjetor ai e kishte vazhduar kontratën me Juven deri ...

Milani kërkon me çdo kusht një “top player”, dy lojtarë dhe para kesh për Leonardo Bonucci-n

BalkanWeb - 12.07.2017

Të 7 futbollistët që Milan ka transferuar këtë merkato vere ndoshta nuk janë të një niveli shumë të lartë, por të gjithë janë preëmtues dhe “djalli” shpreson shumë që këtë sezon të paktën Juventusi ...

Bonucci arrin marrëveshje me Milanin

Koha.net - 12.07.2017

AC Milani ka bërë ofertë për yllin e Juventusit, Leonardo Bonucci, raporton Sportmediaset. Raportohet se Bonucci është pajtuar për transferimin në San Siro, me ç’rast do të përfitonte 7 milionë euro ...

Bonucci një hap më pranë Milanit

Telegrafi - 12.07.2017

Milan i është afruar mbrojtësit të Juventusit Leonardo Bonucci, shkruajnë mediat italiane. Rossonerët kanë biseduar me agjentin e futbollistit, Alessandro Lucci, ku është pyetur nëse futbollisti do ...

Milani kërkon me çdo kusht Bonucci-n, tentative për të dobësuar Juven?

Java News - 12.07.2017

Të 7 futbollistët që Milan ka transferuar këtë merkato vere ndoshta nuk janë të një niveli shumë të lartë, por të gjithë janë preëmtues dhe “djalli” shpreson shumë që këtë sezon të paktën Juventusi ...

Milani po pret ofertën e Juventusit për De Sciglion

Almakos - 11.07.2017

Është raportuar gjatë gjithë verës për një kalim të Mattia De Sciglios te Juventusit. Sipas Sky Sport , Milani ende nuk ka marrë ofertë nga Zonja e Vjetër.

Milani po pret ofertën e Juventusit për De Sciglion

Telegrafi - 11.07.2017

Është raportuar gjatë gjithë verës për një kalim të Mattia De Sciglios te Juventusit. Sipas Sky Sport , Milani ende nuk ka marrë ofertë nga Zonja e Vjetër.