TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fejohet Granit Xhaka (Foto)

Lajmi.net - 19.04.2015

Lojtari i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka më në fund i ka dhënë fund beqarisë, pasi është fejuar me vajzën që është në lidhje dashurie tashmë e një kohë të gjatë.

Fejohet Xhaka! Foto ekskluzive…

Lajmi.net - 19.04.2015

Mesfushori kosovar me pasaportë zvicerane i ka dhënë fund aventurave dhe e ka kurorëzuar lidhjen e tij me fejesë të dielën mbrëma. Në fejesën e tij janë ftuar shumë mysafirë, ndërsa shumica nga ta ...

Fejohet Granit Xhaka, fotot

LajmiFundit - 19.04.2015

Mesfushori kosovar me pasaportë zvicerane i ka dhënë fund aventurave dhe e ka kurorëzuar lidhjen e tij me fejesë. Ceremonia eshte mbajtur të dielën ne mbrëje.

Kush është vajza me të cilën u fejua Granit Xhaka?

Zhurnal - 19.04.2015

Mesfushori i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka, është fejuar sot. Ai vendosi t’i jap fund statusit të tij si beqar, duke u fejuar me një ceremoni të thjesht në Gjermani.

Fejohet Granit Xhaka

Almakos - 19.04.2015

Futbollisti i njohur, Granit Xhaka, është fejuar sot në Gjermani me të dashurën e tij, Leonitën. Në fejesën e mesfushorit të Zvicrës ishin të pranishëm familjarët e tij, në mesin e të cilëve dhe ...

Fejohet Granit Xhaka dalin fotot e para të çiftit (Foto)

Botasot - 19.04.2015

Granit Xhaka i ka dhënë fund beqarisë. Mesfushori Granit Xhaka, ka vendosur që sot, ditë e diel, të fejohet. Anëtari i Borussia Monchengldbachut ka vendosur të fejohet me vajzën e cila ditë më parë e ...

Ekskluzive: Fejohet Xhaka, foto me femrën e ëndrrave të tij

Telegrafi - 19.04.2015

Granit Xhaka nuk është më i lirë për të gjitha ato femra që e kanë ëndërruar. Mesfushori kosovar me pasaportë zvicerane i ka dhënë fund aventurave dhe e ka kurorëzuar lidhjen e tij me fejesë të ...

Fejohet Xhaka! Foto me vajzën e tij të ëndrrave

Mapo - 19.04.2015

Fejohet Xhaka! Foto me vajzën e tij të ëndrrave Postuar më: 19 Prill 2015 21:14 Granit Xhaka nuk është më i lirë për të gjitha ato femra që e kanë ëndërruar.

Kush është vajza me të cilën u fejua Granit Xhaka? (Foto)

Botasot - 19.04.2015

Granti Xhaka sot është fejuar në Gjermani. Mesfushori kosovar i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka, është fejuar sot. Ai vendosi t’i jap fund statusit të tij si beqar, duke u fejuar me një ...

Fejohet Granit Xhaka

Koha.net - 19.04.2015

Futbollisti i njohur, Granit Xhaka, është fejuar sot në Gjermani me të dashurën e tij, Leonitën. Në fejesën e mesfushorit të Zvicrës ishin të pranishëm familjarët e tij, në mesin e të cilëve dhe ...

Xhaka i jep fund beqarisë

Panorama Sport - 19.04.2015

Mesfushori kosovar i Zvicers, Granit Xhaka i ka dhënë fund beqarisë. 23- vjeçari sot është ...

Foto nga fejesa e Xhakës me Leonitën (FOTO)

Tetova Sot - 19.04.2015

Granit Xhaka sot u fejua me vajzën e quajtur Leonita. Futbollisti i Borussia Monchengladbach, kosovari, Granit Xhaka, sot u fejua në Gjermani. Ai u fejua me bashkëvendësinë e saj, Leonita.

Fejohet futbollisti Granit Xhaka, u  thyhet zemra shumë bukurosheve

Shqiptarja - 19.04.2015

Shumë vajza kanë mbetur me zemër të thyer pas lajmit për fejesën e futbollistit shqiptar që luan në kampionatin gjerman, Granit Xhaka. Fejesa e Granit Xhakës me të dashurën e tij Leonitën, ka lënë ...

Lajmi i keq për vajzat, fejohet Granit Xhaka!

VeqSport - 19.04.2015

Granit Xhaka nuk është më 'single'. Ai ka gjetur gruan me të cilën do ta kaloj tashmë jetën e tij. Ky nuk është lajm i mirë për vajzat që ishin të apasionuara pas tij.

Fejohet Granit Xhaka (Foto)

Shkupi24 - 19.04.2015

Lojtari i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka më në fund i ka dhënë fund beqarisë, pasi është fejuar me vajzën që është në lidhje dashurie tashmë e një kohë të gjatë.

Fejesa e Xhakës bënë shumë bukuroshe të vajtojnë (FOTO)

Tetova Sot - 19.04.2015

Shumë vajza kanë mbetur me zemër të thyer pas lajmit për fejesën e Granit Xhakës. Fejesa e Granit Xhakës me Leonitën, ka lënë shumë vajza zemërthyera.

Kush është vajza e cila u fejua me Granit Xhakën? (Foto)

Tetova Sot - 19.04.2015

Granti Xhaka sot është fejuar në Gjermani. Mesfushori kosovar i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka, është fejuar sot. Ai vendosi t’i jap fund statusit të tij si beqar, duke u fejuar me një ...

Granit Xhaka prezanton motrën (FOTO)

Albeu.com - 16.04.2015

Granit Xhaka ka patur një mysafir special në shtëpinë e tij në Gjermani. Po flasim për motrën e mesfushorit të Borussia Moenchengladbach, e cila i shkoi për vizitë vëllait të saj.

Milani, Interi dhe Arsenali në garë për Xhakën

Gazeta Start - 15.04.2015

Skuadrat e mëdha evropiane janë vënë në kërkim të Granit Xhakës, futbollistit me orgjinë kosovare që po bën një paraqitje të shkëlqyer në kampionatin gjerman.

Për Xhakën në garë edhe Arsenali, Interi e Milani

Ina - 15.04.2015

Granit Xhaka vazhdon t’i çmend skuadrat e mëdha evropiane pas paraqitjeve të mira në kampionatin gjerman. Ylli kosovar me pasaportë zvicerane po kërkohet me ngulm nga kampioni aktual i Spanjës, ...

Për Xhakën në garë edhe Arsenali, Interi e Milani

Telegrafi - 15.04.2015

Granit Xhaka vazhdon t’i çmend skuadrat e mëdha evropiane pas paraqitjeve të mira në kampionatin gjerman. Ylli kosovar me pasaportë zvicerane po kërkohet me ngulm nga kampioni aktual i Spanjës, ...

Muenchengladbachu po ndërton ekipin rreth Xhakës

Koha.net - 14.04.2015

Klubi gjerman Borussia Muenchengladbach po ndërton skuadrën rreth Granit Xhakës dhe nuk e ka ndërmend të lëshojë mesfushorin kosovar, me gjithë insistimin e skuadrave të mëdha evropiane.

Xhaka kërkohet edhe nga një klub i madh

Botasot - 14.04.2015

Një mesfushor ofensivë e me cilësi të mëdha mund të largohet gjatë verës nga Moenchengladbach dhe destinacioni i ri mund të jetë Premier League ose Serie A.

Xhaka në Serie A?

Tetova Sot - 14.04.2015

Atletico Madrid nuk është klubi i vetëm i madh i interesuar për transferimin e mesfushorit të Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka. Ylli kosovar kërkohet edhe nga Milan në Serie A.

Granit Xhaka: E lë futbollin nëse Schalke 04 na kalon!

Albeu.com - 13.04.2015

Futbollisti kosovar Granit Xhaka ka bërë një premtim interesante për synimet në këtë sezon. Mesfushori i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka ka thënë se nëse skuadra e Schalke 04 e përfundon ...

Formacioni i javës në Bundesligë (Foto)

Lajmi.net - 13.04.2015

Granit Xhaka është përfshirë edhe një herë tjetër në formacionin e javës së fundit në Bundesligë. Granit Xhaka ka treguar një performancë të shkëlqyer në fitoren e Monchengladbach ndaj Dortmundit me ...

Gladbachu nuk e jep Xhakën

Portalb - 13.04.2015

Lajme lidhur me temën Tevez: Juventus do e fitojë Ligën e Kampioneve Bayerni i afrohet titullit Xhaka nga edicioni i ardhshëm tek Atletico Madrid Rahman Baba dëshirë e Realit Atletico Madrid ka ...

Eberl: Xhaka nuk largohet nga Monchengladbach

Lajmi.net - 13.04.2015

Drejtori sportiv i Borussia Monchengladbachit, Max Eberl ka thënë se Granit Xhaka nuk do të largohet nga skuadra gjermane për tu transferuar te Atletico Madridit.

Premtim interesant nga Granit Xhaka

Zhurnal - 13.04.2015

Futbollisti kosovar Granit Xhaka ka bërë një premtim interesante për synimet në këtë sezon. Mesfushori i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka ka thënë se nëse skuadra e Schalke 04 e përfundon ...

Eberl flet për çështjen e Xhakës!

Botasot - 13.04.2015

Mesfushori ofensivë nga Kosova, Granit Xhaka, ndryshe anëtar i kombëtare së Zvicrës, ka kohë që është interesuar për shërbimet e tija kampioni spanjoll, Atletico Madridi.

Premtim interesant nga Granit Xhaka

Botasot - 13.04.2015

Futbollisti kosovar Granit Xhaka ka bërë një premtim interesante për synimet në këtë sezon. Mesfushori i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka ka thënë se nëse skuadra e Schalke 04 e përfundon ...

Xhaka: Nëse Shalke na kalon, mbyll karrierën

Panorama Sport - 13.04.2015

Mesfushori i Mynshengladbahut, Granit Xhaka ka vënë një bast interesant me tifozët e Shalkes. Lideri me origjinë kosovare beson te kualifikimi në Champions dhe është i bindur që Shalke 04 nuk do ketë ...

Formacioni më i mirë i javës në Bundesligën gjermane

Tetova Sot - 13.04.2015

Portali Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë javës në Bundesligë, pjesë e të cilit është edhe kosovari, Granit Xhaka. Xhaka ka shkëlqyer në fitoren 3-1 kundër Borussia Dortmundit, duke u ...

Xhaka në formacionin e javës në Bundesligë

Kosova Live - 13.04.2015

Mesfushori kosovar me pasaportë zvicerane, Granit Xhaka është përzgjedhur në formacionin e javës në Bundesligë. Goal.com e ka publikuar formacionin e javës në Bundesligë, ndërsa në mesin e 11 ...