TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I vdiq vëllai në aksident para disa ditësh, Linda bën postimin më të dhimbshëm për të..

Zhurnal - 12.11.2017

I vdiq vëllai në aksident para disa ditësh, Linda bën postimin më të dhimbshëm për të.. Loading... Para disa dite familja e Linda Morinës, ka humbur një anëtarë të familjës.

Makina përplasë këmbësorin në Prishtinë

Zhurnal - 12.11.2017

Makina përplasë këmbësorin në Prishtinë Prishtinë, 12 nëntor - Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pasditen e djeshme në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Fakultetit Teknik, ku një ...

Po punonte me makinë bujqësore, shqiptari humb jetën pas aksidentit

LajmiFundit - 12.11.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Igumenicë ditën e djeshme, ku një 30 vjeçar shqiptar humbi jetën si pasojë e një aksidenti. Mediat greke shkruajnë se shqiptari po punonte me një makinë bujqësore që ...

I përmbyset makina e punës sipër, humb jetën i riu shqiptar në Greqi

SOT - 12.11.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Igumenicë ditën e djeshme, ku një 30 vjeçar shqiptar humbi jetën si pasojë e një aksidenti. Mediat greke shkruajnë se shqiptari po punonte me një makinë bujqësore që ...

Tragjedi në Greqi, 30-vjeçari shqiptar shtypet për vdekje nga traktori i grekut

Albeu.com - 12.11.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Igumenicë ditën e djeshme, ku një 30 vjeçar shqiptar humbi jetën si pasojë e një aksidenti. Një ngjarja e rëndë ka ndodhur dje në Igumenicë ku një shqiptar ka humbur ...

Aksident me fatalitet në Pejë, humb jetën 25 vjeçari

Almakos - 12.11.2017

Një 25 vjeçar me inicialet D.R ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në komunikacionin rrugor, i cili ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:45 në Rrugën “UÇK” në Pejë.

Një i vdekur dhe katër të lënduar në një aksident në Gllogjan të Pejës

Lajmi.net - 12.11.2017

Një i mitur ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Gllogjan të Pejës. Sipas njoftimit të policisë, A.K. (1998), për shkak të mos përshtatjes së shpejtësisë ka ...

Tragjedi në Greqi, 30-vjeçari shqiptar shtypet për vdekje nga traktori i grekut

Lajm - 12.11.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Igumenicë ditën e djeshme, ku një 30 vjeçar shqiptar humbi jetën si pasojë e një aksidenti. Një ngjarja e rëndë ka ndodhur dje në Igumenicë ku një shqiptar ka humbur ...

Vidhen para dhe ari në një shtëpi në Tetovë

Zhurnal - 12.11.2017

Vidhen para dhe ari në një shtëpi në Tetovë Tetovë, 12 nëntor - Persona të panjohur kanë vjedhur një shtëpi pronë e Xh.K nga Tetova, mbrëmë pas përdorimit të forcës dhe me mjetet të forta kanë hapur ...

Vetaksidentohet në Gllogjan, vdes një i mitur

Almakos - 12.11.2017

​Një i mitur ka humbur jetën në një vetaksident të ndodhur mbrëmë rreth orës 23:21 në afërsi të shkollës fillore në fshatin Gllogjan të Pejës. Policia njofton se në këtë aksident janë lënduar pesë ...

Nata e aksidenteve tragjike në Pejë, së paku dy të vdekur

Almakos - 12.11.2017

Tri aksidente të rënda komunikacioni kanë ndodhur në Pejë të premten në mbrëmje në një interval prej pesë orësh. Së paku dy qytetarë kanë humbur jetën në këto aksidente e pesëmbëdhjetë kanë ...

I vdiq vëllai në aksident para disa ditësh, Linda bën postimin më të dhimbshëm për të

Albeu.com - 12.11.2017

Para disa dite familja e Linda Morinës, ka humbur një anëtarë të familjës. Vëllai i Lindës, kishte humbur jetën pasi ishte vet-aksidentuar tek parku i biznesit në Drenas.

Aksident i rëndë në Tiranë, përplasen dy automjete, plagoset drejtuesi

SOT - 12.11.2017

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mesditën e kësaj të diele në "Unazën e Madhe" në afërsi të vendit të quajtur "Kodra e Diellit", ku si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit.

Aksidenti në rrugën për Rugovë të Pejës, krijon kolona të gjata

Lajmi.net - 12.11.2017

Një aksident trafiku në kilometrin e 7 rrugës për në Rugovë ka bllokuar komunikacionin për më shumë se 40 minuta. Aksidenti nuk ishte me pasoja njerëzore, por vetëm më dëme materiale.

Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, dy aksidente nga lagështia

LajmiFundit - 12.11.2017

Dy aksidente rrugore janë regjistruar pak pas mesditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës, të cilat kanë bllokuar për rreth 15 minuta lëvizjen e lirshme të automjeteve.

Moti i keq, dy aksidente në autostradën Tiranë- Durrës

Albeu.com - 12.11.2017

Dy aksidente rrugore janë regjistruar pak pas mesditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës, të cilat kanë bllokuar për rreth 15 minuta lëvizjen e lirshme të automjeteve .

Aksident në Rrugën e Kombit, makina del nga rruga, plagosen 2 persona

SOT - 12.11.2017

Një aksident ka ndodhur në rrugën e Kombit, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë janë plagosur dy persona. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në hyrje të tunelit të Kalimashit, ndërsa shkak për ...

Dy aksidente në autostradën Tiranë-Durrës

Lajmi.net - 12.11.2017

Dy aksidente rrugore janë regjistruar pak pas mesditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës, të cilat kanë bllokuar për rreth 15 minuta lëvizjen e lirshme të automjeteve.

Tragjike: Talenti kosovar humb jetën në një aksident komunikacioni

Lajmi.net - 12.11.2017

Aksidenti në komunikacion ka qenë fatal për jetën e futbollistit të ri, Adriatik Krasniqi. 11-vjeçari kosovar, Adriatik Krasniqi, nuk iu ka mbijetuar plagëve nga aksidenti i rëndë dhe ka ndërruar ...

Aksident në tunelin e Kalimashit, shoferja në gjendje kritike për jetën

Albeu.com - 12.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit këtë pasdite pasi një makinë ka dalë nga rruga. Sipas Policisë drejtuesja e mjetit po lufton me jeten.

Aksident në rrugën e Kombit, plagosen dy shqiptarë nga Kosova

LajmiFundit - 12.11.2017

Dy persona nga Kosova jane plagosur pas nje aksidenti qe ka ndodhur diten e sotme ne rrugen e Kombit. Policia e Kukesit njoftoi se më datë 12.11.2017, në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të ...

Aksident mes veturës dhe kamionetës në Prishtinë

Lajmi.net - 12.11.2017

Një aksident komunikacioni ka ndodhur rreth orës 18:00 në lagjen “Arbëria”, në Prishtinë. Sipas një qytetari, i cili ka dërguar foto në KALLXO.com, në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një ...

Vetëm dje, në Kosovën ndodhën tri aksidente me fatalitet

Almakos - 12.11.2017

Policia e Kosovës ditë më parë u ka bërë apel të gjithë ngasësve të veturave që të rrisin kujdesin në komunikacion. Kjo për shkak se është shpeshtuar numri i aksidenteve, ku disa prej tyre kanë ...

Zbardhen detaje të reja rreth aksidentit në Kalimash, drejtuesja e mjetit në gjendje të rëndë

SOT - 12.11.2017

Zbardhen detaje rreth aksidentit të regjistruar në rrugën e Kombit, ku një makinë tip Volkswagen ka dalë nga rruga dhe për pasojë janë plagosur dy persona.

Një aksident i tmerrshëm me pasoja vdekjeprurëse e tronditi Maqedoninë këtë pasdite

Portalb - 12.11.2017

Një person mbeti i vdekur ndërsa 4 të tjerë janë me lëndime të rënda si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orën 17.20 në rrugën Manastir-Prilep, ka konfirmuar policia e Manastirit për ...

Një i vdekur dhe pesë të lënduar në një aksident trafiku

Almakos - 12.11.2017

Një person ka mbetur i vdekur ndërsa pesë të tjerë janë lënduar si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep, kanë bërë të ditur nga policia.

Ndërron jetë 29-vjeçarja e plagosur në aksidentin e Kalimashit

Albeu.com - 12.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në tunelin e Kalimashit këtë pasdite pasi një makinë ka dalë nga rruga. Sipas Policisë drejtuesja e mjetit , 29 vjeçarja mirditore, S.Gjoka, e cila mbeti e plagosur ...

Humb jetën në spital 29-vjecarja e aksidentuar në Rrugën e Kombit

LajmiFundit - 12.11.2017

Vajza 29 vjeçe Stela Gjoka, e cila mbeti e plagosur rëndë në aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Kombit, ka ndërruar jetë në spital. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e ...

Aksident fatal në Rrugën e Kombit, ndërron jetë 29 vjeçarja (Foto)

Lajm - 12.11.2017

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pasditen e së dielës në hyjre të tunelit të Kalimashit, në Rrugën e Kombit. Një veturë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurat anësore të saj.Për ...

Aksident i frikshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

Albeu.com - 12.11.2017

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 tw tjerw janw plagosur rwndw si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep.

I vdiq vëllai në aksident para disa ditësh, Linda bën postimin më të dhimbshëm për të..

Gazeta Express - 12.11.2017

Para disa dite familja e Linda Morinës, ka humbur një anëtarë të ...

Aksident me fatalitet në Pejë, humb jetën 25 vjeçari

Telegrafi - 12.11.2017

Një 25 vjeçar me inicialet D.R ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në komunikacionin rrugor, i cili ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:45 në Rrugën “UÇK” në Pejë.

Vdes një i mitur në Gllogjan në aksident trafiku, lëndohen 4 të tjerë

Koha.net - 12.11.2017

Dje rreth orës 23:21 në fshatin Gllogjan të komunës së Pejës pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku, me ç’rast njëri prej tyre ka humbur jetën pas lëndimeve, bën të ditur Policia e Kosovës ...

Gjashtë të lënduar në një aksident zinxhiror në rrugën Prishtinë - Pejë

Koha.net - 12.11.2017

Gjashtë persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur dje rreth orës 18:30 në rrugën Prishtinë – Pejë, bën të ditur Policia e Kosovës, transmeton Koha.net.

Vetaksidentohet në Gllogjan, vdes një i mitur

Telegrafi - 12.11.2017

​Një i mitur ka humbur jetën në një vetaksident të ndodhur mbrëmë rreth orës 23:21 në afërsi të shkollës fillore në fshatin Gllogjan të Pejës. Policia njofton se në këtë aksident janë lënduar pesë ...

Nata e aksidenteve tragjike në Pejë, së paku dy të vdekur

Telegrafi - 12.11.2017

Tri aksidente të rënda komunikacioni kanë ndodhur në Pejë të premten në mbrëmje në një interval prej pesë orësh. Së paku dy qytetarë kanë humbur jetën në këto aksidente e pesëmbëdhjetë kanë ...

Dy aksidente në autostradën Tiranë-Durrës

Gazeta Express - 12.11.2017

Dy aksidente rrugore janë regjistruar pak pas mesditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës, të cilat kanë bllokuar për rreth 15 minuta lëvizjen e lirshme të ...

Aksident në Rrugën e Kombit, çohen me urgjencë në spital dy të plagosur

BalkanWeb - 12.11.2017

KUKES – Një aksident ka ndodhur në rrugën e Kombit ditën e sotme. Nga incidenti raportohet të janë plagosur dy persona. Shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë lagështira në rrugë.

Ngasësit s’po përfillin thirrjen e Policisë për kujdes në komunikacion, vetëm dje tre të vdekur

Koha.net - 12.11.2017

Policia e Kosovës ditë më parë u ka bërë apel të gjithë ngasësve të veturave që të rrisin kujdesin në komunikacion. Kjo për shkak se është shpeshtuar numri i aksidenteve, ku disa prej tyre kanë ...

Vetëm dje, në Kosovën ndodhën tri aksidente me fatalitet

Telegrafi - 12.11.2017

Policia e Kosovës ditë më parë u ka bërë apel të gjithë ngasësve të veturave që të rrisin kujdesin në komunikacion. Kjo për shkak se është shpeshtuar numri i aksidenteve, ku disa prej tyre kanë ...

Aksidenti i rëndë në tunelin e Kalimashit, ndërron jetë vajza nga Mirdita (Emri)

BalkanWeb - 12.11.2017

KUKES – Ka ndërruar jetë pak minuta më parë 29-vjeçarja Stela Gjoka, drejtuesja e mjetit që u plagos rëndë në aksidentin e ndodhur sot pasdite në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit.

Humb jetën në aksident tragjik i riu shqiptar në Greqi

Durres Lajm - 12.11.2017

Një 30-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik pasditen e djeshme në Greqi. Aksidenti ka ndodhur në rrugën rurale Sivoton-Vraxanas teksa shqiptari po punonte me një makinë bujqësore ...

Aksidentohet në punë, humb jetën shqiptari në Greqi

Java News - 12.11.2017

Një 30-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident në rrugën rurale Sivoton-Vraxanas. Mediat greke shkruajnë se shqiptari po punonte me një makinë bujqësore që përdorej kryesisht për ...

Tragjedi në Greqi, 30-vjeçari shqiptar shtypet për vdekje nga traktori i grekut

Alb Portali - 12.11.2017

Loading... Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Igumenicë ditën e djeshme, ku një 30 vjeçar shqiptar humbi jetën si pasojë e një aksidenti. Një ngjarja e rëndë ka ndodhur dje në Igumenicë ku një ...

Nga aksidenti në Pejë mbesin të lënduar edhe pesë persona të tjerë

Alb Portali - 12.11.2017

Loading... Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se dje në Pejë ka ndodhur një aksident trafiku me ç’rast një burrë ka humbur jetë, përderisa edhe pesë të tjerë janë lënduar.

FOTOT/ Lagështira në rrugë, shënohen dy aksidente në autostradën Tiranë-Durrës

Java News - 12.11.2017

Dy aksidente rrugore janë regjistruar pak pas mesditës së sotme në autostradën Tiranë-Durrës, të cilat kanë bllokuar për rreth 15 minuta lëvizjen e lirshme të automjeteve.

Makina rrëshket nga shiu, aksident te Rruga e Kombit

Java News - 12.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit në hyrje të tunelit të Kalimashit. Një makinë ka dalë jashtë nga rruga për shkak të lagështirës e si pasojë e incidentit, dy persona kanë mbetur të ...

Makina del nga rruga, shoferja e re në luftë me jetën

Durres Lajm - 12.11.2017

Një aksident me pasojë plagosjen rëndë të një drejtuese automjeti ka ndodhur pasditen e kësaj të diele. Aksidenti është regjistruar në Rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit, ku ka dalë ...

Një i vdekur dhe pesë të lënduar në një aksident trafiku

Alb Portali - 12.11.2017

Një person ka mbetur i vdekur ndërsa pesë të tjerë janë lënduar si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep, kanë bërë të ditur nga policia.

Aksident i tmerrshëm tronditi Maqedoninë,një i vdekur katër të lënduar rëndë

Antpress - 12.11.2017

Një aksident i tmerrshëm me pasoja vdekjeprurëse e tronditi Maqedoninë këtë pasdite Një person mbeti i vdekur ndërsa 4 të tjerë janë me lëndime të rënda si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi ...

KUJDES/ Ka aksident pranë aeroportit

Albeu.com - 11.11.2017

Në afërsi të Aeroportit të Prishtinës ka ndodhur sot një aksident komunikacioni. Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”.

Aksident i frikshëm në Rinas, mes të plagosurve është edhe një fëmijë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.11.2017

Një aksident ka ndodhur në Tiranë mëngjesin e sotëm. Aksidenti ka ndodhur në Rinas ku janë përplasur 3 automjete. Dëshmitarët në vendngjarje bëjnë me dije se si pasojë janë plagosur disa persona që ...

Përplasen tre makina në Rinas, plagosen disa persona

SOT - 11.11.2017

Mëngjesin e sotëm është shënuar një aksident në Rinas. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të aeroportit, ndërsa në aksident janë përfshirë tre automjete. Ndërkohë, dëshmitarët në vendin e ngjarjes pohojnë ...

Aksident afër Aeroportit të Prishtinës

Almakos - 11.11.2017

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”. Nga fotot e ardhura në KALLXO.com shihet se aksidenti ka kaluar me dëme materiale, ndërsa ...

Aksidentohen tre mjete në Rinas, disa të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë

LajmiFundit - 11.11.2017

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Rinas. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të aeroportit, ndërsa në aksident janë përfshirë tre automjete. JOQ ka publikuar disa fotot, ku shihen edhe tre ...

Përplasen tri vetura në Rinas, plagosen disa persona

Almakos - 11.11.2017

Një aksident ka ndodhur në Tiranë mëngjesin e sotëm. Aksidenti ka ndodhur në Rinas ku janë përplasur 3 automjete. Dëshmitarët në vendngjarjebëjnë me dije se si pasojë janë plagosur disa persona që po ...

Aksident i rëndë në Igumenicë, humb jetën 30-vjeçari shqiptar

SOT - 11.11.2017

Një 30-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident automobilistik në Greqi. Ngjarja në fjalë ndodhi në Igumenicë, në km 3 të aksit rural Sivota-Brahana.

Tetovë, 54 aksidente komunikacioni të shkaktuara nga kafshët, gjatë vitit

Almakos - 11.11.2017

Në rajonin e Tetovës janë regjistruar 54 aksidente komunikacioni të shkaktuara nga kafshët gjatë dhjetë muajve të këtij viti, informojnë nga SPB Tetovë.

Aksident komunikacioni te QKUK-ja, përfshihet vetura e Ujësjellësit (Foto)

Lajmi.net - 11.11.2017

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot pasdite afër QKUK-së në Prishtinë. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura. Në vendin e ngjarjes ka dalë policia, e cila ka bërë matjet e nevojshme, ...

Aksident afër Palestrës “1 tetori” në Prishtinë (Foto)

Almakos - 11.11.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur, sot pasdite, në udhëkryqin afër Sallës Sportive “1 Tetori” në Prishtinë. Nga fotografitë e dërguara nga lexues të Ekonomia Online, shihet se së paku dy vetura kanë ...

Aksident afër Aeroportit

Botasot - 11.11.2017

Në afërsi të Aeroportit të Prishtinës ka ndodhur sot një aksident komunikacioni. Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”.

FOTO/ Aksidentohen tre mjete në Rinas, disa të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë

BalkanWeb - 11.11.2017

TIRANE- Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Rinas. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të aeroportit, ndërsa në aksident janë përfshirë tre automjete.

Aksident afër Aeroportit të Prishtinës

Telegrafi - 11.11.2017

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”. Nga fotot e ardhura në KALLXO.com shihet se aksidenti ka kaluar me dëme materiale, ndërsa ...

Përplasen tri vetura në Rinas, plagosen disa persona

Telegrafi - 11.11.2017

Një aksident ka ndodhur në Tiranë mëngjesin e sotëm. Aksidenti ka ndodhur në Rinas ku janë përplasur 3 automjete. Dëshmitarët në vendngjarjebëjnë me dije se si pasojë janë plagosur disa persona që po ...

Aksident në Vushtrri, një i lënduar dërgohet në QKUK

Botasot - 11.11.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Vushtrri, në mes të një veture civile dhe një këmbësoreje. Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, deri te aksidenti dyshohet se ka ardhur kur e dyshuara femër ...

Në Hatmaxhë të Prizrenit një këmbësore goditet nga një makinë

Koha.net - 11.11.2017

Një grua është goditur nga një veturë, tash për tash në rrethana të panjohura, në fshatin Hatmaxhë të Prizrenit. Policia e Kosovës njofton se rasti ka ndodhur dje, në orën 09:40.

Aksident tragjik në Igumenicë, humb jetën 30-vjeçari shqiptar

BalkanWeb - 11.11.2017

IGUMENICË- I hidhur ka rezultuar fati i një shqiptari në Greqi, i cili ka humbur jetën në një aksident automobilistik. Ngjarja në fjalë ndodhi në Igumenicë, në km 3 të aksit rural Sivota-Brahana.

Këmbësorja e goditur nga një Mercedes në Vushtrri përfundon në QKUK

Koha.net - 11.11.2017

Një tjetër aksident, ku ka pësuar një këmbësore, është shënuar në 24 orët e fundit. Në Vushtrri, dje rreth orës 13:00, është raportuar se ka ndodhur aksident trafiku kur një makinë civile ka goditur ...

Aksidentohen tre mjete në Rinas, disa të plagosur

Botasot - 11.11.2017

Një aksident është regjistruar mëngjesin e ditës së sotme në Rinas. Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në afërsi të aeroportit. Në aksident janë përfshirë tre automjete.

Për dhjetë muaj në rajonin e Tetovës, 54 aksidente komunikacioni të shkaktuara nga kafshët

Telegrafi - 11.11.2017

Në rajonin e Tetovës janë regjistruar 54 aksidente komunikacioni të shkaktuara nga kafshët gjatë dhjetë muajve të këtij viti, informojnë nga SPB Tetovë.

Mjeti del nga rruga, vdes 30-vjeçari shqiptar

Mapo - 11.11.2017

Një shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti tragjik. Ngjarja ka ndodhur në Igumenice në aksin rural Sivota-Brahana. Mësohet se një mjet doli nga rruga dhe drejtuesi, një 30 vjeçar ...

VIDEO nga aksidenti i RENDE në Berat/ Vdes 24-vjeçarja, shpëtojnë familjarët

Gazeta Express - 11.11.2017

Policia ka dhënë informacionin e parë zyrtar në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur në Lushnje, ku fatkeqësisht ndërroi jetë një vajzë 24 vjeçare me banim në ...

Aksident afër Palestrës “1 tetori” në Prishtinë (Foto)

Telegrafi - 11.11.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur, sot pasdite, në udhëkryqin afër Sallës Sportive “1 Tetori” në Prishtinë. Nga fotografitë e dërguara nga lexues të Ekonomia Online, shihet se së paku dy vetura kanë ...

Aksident i lehtë mes dy autobusëve në Prishtinë

Koha.net - 11.11.2017

Gjatë ditës së sotme ka ndodhur një aksident trafiku mes dy autobusëve në Prishtinë, gjegjësisht tek shkolla e mesme e mjekësisë, “Ali Sokoli”. Në aksident, sipas Policisë së Kosovës, nuk ka të ...

Aksident trafiku ndërmjet dy veturave, shkelet edhe një këmbësor

Koha.net - 11.11.2017

Rreth orës 14:27 ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet dy veturave në Prishtinë, me ç’rast është shkelur edhe një këmbësor, transmeton Koha.net. Lajmin për Koha.net e ka konfirmuar zëdhënësi i ...

Për 10 muaj, 102 të vdekur në trafik

Lajmi.net - 10.11.2017

Për dhjetë muaj në aksidente trafiku humben jetën 102 persona. Ndërsa vetëm në 24 orët e fundit ndodhen dy aksidente me fatalitet ku humben jetën tre persona.

Tetë aksidente gjatë 24 orëve të fundit në Shkup, katër persona të lënduar

Zhurnal - 10.11.2017

Tetë aksidente gjatë 24 orëve të fundit në Shkup, katër persona të lënduar Shkup, 10 nëntor- Katër persona janë lënduar më lehtë në një prej gjithsej tetë aksidenteve të regjistruara gjatë ditës së ...

Javën e kaluar në Shkup 81 aksidente, një person e ka humbur jetën

Almakos - 10.11.2017

Gjatë javës së kaluar në Shkup kanë ndodhur 81 aksidente trafiku. Prej tyre në gjashtë aksidente ka pasur persona të lënduar më rëndë, ndërsa në një aksident një person e ka humbur jetën.

Kamioni përplas për vdekje këmbësorin mes Tiranës

Albeu.com - 10.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Brrylit ku ka humbur jëtën një person. Nga raportimet e para mësohet se një këmbësor është përplasur ...

Aksident me pasojë vdekjen e një 60-vjeçari në zonën e Brrylit në Tiranë

SOT - 10.11.2017

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot orët e para të mëngjesit në Tiranë. Në kryqëzimin e Unazës me maternitetin e ri, i njohur ndryshe si zona e Brrylit në Tiranë.

Aksident i tmerrshëm në Tiranë, këmbësori përfundon nën gomat e kamionit

Albeu.com - 10.11.2017

Një aksident i frikshëm ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Brrylit ku një kamion jo vetëm që ka përplasur një shtetas por dhe e ka marrë përpara duke ...

Aksident me vdekje në Tiranë, autoboti shtyp burrin me biçikletë

LajmiFundit - 10.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë tek “Brryli” në Tiranë. Një autobot ka përplasur një burrë që lëvizte me biçikletë. Dëshmitarët në vendin e ngjarjes thanë se burri ishte rreth 60 ...

Aksident me vdekje tek Brryli në Tiranë, humb jetën 60-vjecari

LajmiFundit - 10.11.2017

Nje aksident me vdekje ka ndodhur diten e sotme ne Tirane. Ngjarja u njoftua nga policia e cila tha se sot në datë 10.11. 2017, ora 10:25, në bulevardin Bajram Curri, në afëri të Brrylit, një ...

Policia zbardh detajet, si kamioni shtypi për vdekje 60-vjeçarin në Tiranë

Albeu.com - 10.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Tiranë. Një 60- vjeç ar është përplasur për vdekje nga një kamion me drejtues shtetasin G.K., 44-vjeç. “Sot në datë 10.11.

Aksident me vdekje në Tiranë

Lajmi.net - 10.11.2017

Një aksident me vdekje është shënuar në orët e paradites në zonën e Brrylit në Tiranë, ku një kamion ka përplasur një 60-vjeçar që udhëtonte me biçikletë.

Zhduket turisti 26 vjeçar në Shkup

Zhurnal - 10.11.2017

Zhduket turisti 26 vjeçar në Shkup Shkup, 10 nëntor- 26 vjeçari nga Rusia është zhdukur sot në Shkup, njoftojnë nga MPB, transmeton Zhurnal. Sipas policisë, mbrëmë nëna e 26 vjeçarit D.O.

Javën e kaluar në Shkup 81 aksidente, një person e ka humbur jetën

Idividi - 10.11.2017

Shkup, 10 nëntor 2017 (MIA) - Gjatë javës së kaluar në Shkup kanë ndodhur 81 aksidente trafiku. Prej tyre në gjashtë aksidente ka pasur persona të lënduar më rëndë, ndërsa në një aksident një person ...

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë

Lajmi.net - 10.11.2017

Në rrugën magjistrale Fushë Kosovë – Prishtinë, në afërsi të shkollës “Mihail Grameno” ka ndodhur një aksident ku të përfshirë kanë qenë një veturë dhe një motoçikletë, njofton Klan Kosova.

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë

Ina - 10.11.2017

Në rrugën magjistrale Fushë Kosovë – Prishtinë, në afërsi të shkollës “Mihail Grameno” ka ndodhur një aksident ku të përfshirë kanë qenë një veturë dhe një motoçikletë, njofton Klan Kosova.

Aksident përpara Kryeministrisë, motoçikleta përplas një grua

SOT - 10.11.2017

Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident në rrugën përpara godinës së Kryeministrisë. Sipas burimeve të policisë se një motoçikletë ka përplasur një grua. Kjo e fundit është transportuar për spital.

Aksident në Prishtinë, tre të lënduar

Botasot - 10.11.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur në mes të dy veturave me drejtues shqiptarë, ku lëndime trupore kanë marrë tre pasagjerë, dy meshkuj dhe një femër, përcjell Bota sot.

Tiranë: Autoboti përplas për vdekje burrin me biçikletë

Mapo - 10.11.2017

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur paraditen e së premtes tek zona e “Bërrylit”, në Tiranë. Një kamion ka përplasur për vdekje një person që po udhëtonte me biçikletë.

Aksident në Tiranë, autoboti shtyp për vdekje 60-vjeçarin me biçikletë (Foto)

BalkanWeb - 10.11.2017

TIRANE – Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një autobot që transportonte gaz të lëngshëm ka shtypur për vdekje një person që udhëtonte me biçikletë.

Aksident me vdekje në Tiranë

Botasot - 14.12.2018

Një tjetër aksident me vdekje ndodhi mbrëmjen e sotme, pas atij në Fushë – Krujë, këtë herë ngjarja e rëndë ndodhi në Tiranë Sipas policisë një mjet ka aksidentuar për vdekje një kalimtar, ndërsa ai ...

Kamioni godet për vdekje biçiklistin 60 vjeçar

Koha.net - 10.11.2017

Një aksident me vdekje është shënuar në orët e paradites në zonën e Brrylit në Tiranë, ku një kamion ka përplasur një 60-vjeçar që udhëtonte me biçikletë.

Tiranë/ Mjeti përplas biçiketën, ndërron jetë drejtuesi

Java News - 10.11.2017

Një aksident i rëndë me apsojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Tiranë gjatë paradites të së premtes. Një person i cili udhëtonte me biçikletë u përplas për vdekje nga një automjet.

Autoboti i gazit përplas për vdekje burrin me biçikletë

Durres Lajm - 10.11.2017

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë paradite pranë zonës së “Brrylit” në Tiranë. Një autobot gazi ka përplasur për vdekje një person të moshës rreth 50 vjeç që po ...

Janë lënduar 12 persona në 11 aksidente në Shkup

Zhurnal - 09.11.2017

Janë lënduar 12 persona në 11 aksidente në Shkup Shkup, 9 nëntor- Dy persona janë lënduar më rëndë në dy nga gjithsej 11 aksidente të regjistruara gjatë ditës së djeshme në rajonin SPB të Shkupit.

Janë lënduar 12 persona në aksidente në Shkup

Almakos - 09.11.2017

Dy persona janë lënduar më rëndë në dy nga gjithsej 11 aksidente të regjistruara gjatë ditës së djeshme në rajonin SPB të Shkupit. Në katër aksidente lëndime të lehta kanë marrë 10 persona, ndërsa në ...

Përfshihet nga zjarri Fakulteti i Ndërtimtarisë në Shkup (Video)

Zhurnal - 09.11.2017

Përfshihet nga zjarri Fakulteti i Ndërtimtarisë në Shkup (Video) Shkup, 9 nëntor- Zjarr i madh ka shpërthyer sot në Fakultetin e Ndërtimtarisë në Shkup.

Apel nga Policia e Kosovës për shtim të vigjilencës gjatë drejtimit të automjeteve në trafik

Lajmi.net - 09.11.2017

Duke iu referuar gjendjes së përgjithshme në trafikun rrugor ku gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur, (dy) 2 aksidente të rënda të cilat kanë rezultuar me pasoja fatale, ku tre persona kanë humbur ...

Arrestohet një femër, dyshohet se shkaktoi aksidentin me fatalitet në Gjilan

Lajmi.net - 09.11.2017

Në rrugën Gjilan-Kamenicë mbrëmë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri automjeteve, ku si pasojë lëndime vdekjeprurëse kanë pësuar një mashkull dhe një femër, ndërsa lëndime të lehta trupore ...

Policia: Kujdes në trafik, për 24 orë humbën jetën tre persona

Almakos - 09.11.2017

​Policia e Kosovës duke iu referuar gjendjes së përgjithshme në trafikun rrugor ku gjatë 24 orëve të fundit në dy aksidente kanë humbur jetën tre persona, ka apeluar tek të gjithë qytetarët që të ...

Pas tri vdekjeve të djeshme, ky është apeli i Policisë së Kosovës

Albeu.com - 09.11.2017

Me qëllim të parandalimit të aksidenteve të mundshme në trafik, Policia e Kosovës apelon te të gjithë qytetarët e vendit, që të respektojnë dispozitat ligjore që dalin nga Ligji për Rregullat e ...

Policia pas një viti kapi të arratisurin nga burgu i Idrizovës

Zhurnal - 09.11.2017

Policia pas një viti kapi të arratisurin nga burgu i Idrizovës Shkup, 9 nëntor- Pas gati një viti që ishte arratisur nga burgu i Idrizovës, policia ka arritur të arrestoj sërish 33 vjeçarin, i cili ...

Aksident i tmerrshëm përplasen 4 automjete, vdes një djalë 19 vjeçar

Zhurnal - 09.11.2017

Aksident i tmerrshëm përplasen 4 automjete, vdes një djalë 19 vjeçar Manastir, 9 nëntor - Një person ka vdekur në një aksident të tmerrshëm që ndodhi mëngjesin e sotëm në të cilën janë përplasur 4 ...

Aksident i rëndë në Tiranë, automjeti përfundon në lumin Lana

SOT - 09.11.2017

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një automjet me ngjyrë të bardhë Volskwagen ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në Lanë. Nuk dihet nëse ka persona të lënduar si pasojë e këtij ...

E dhimbshme: Shiko si reagoi Linda kur mori vesh se vëllai i saj ka ndërruar jetë tragjikisht në aksident

Gazeta Express - 09.11.2017

Në mëngjesin e ditës së sotme ka ndodhur një aksident me fatalitet te Parku i Biznesit në ...

Në 3 aksidente 2 humbin jetën, 15 lëndohen, Policia apelon për kujdes

Koha.net - 12.11.2017

Duke iu referuar gjendjes së përgjithshme në trafikun rrugor ku gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur, tri (3) aksidente të rënda të cilat kanë rezultuar me pasoja fatale, ku dy (2) persona kanë ...

Pas tri vdekjeve të djeshme, ky është apeli i Policisë së Kosovës

Gazeta Express - 09.11.2017

Me qëllim të parandalimit të aksidenteve të mundshme në trafik Policia e Kosovës apelon tek të gjithë qytetarët e vendit, që të respektojnë dispozitat ligjore që dalin nga ligji për rregullat e ...

Policia: Kujdes në trafik, për 24 orë humbën jetën tre persona

Botasot - 09.11.2017

?Policia e Kosovës duke iu referuar gjendjes së përgjithshme në trafikun rrugor ku gjatë 24 orëve të fundit në dy aksidente kanë humbur jetën tre persona, ka apeluar tek të gjithë qytetarët që të ...

Policia: Kujdes në trafik, për 24 orë humbën jetën tre persona

Telegrafi - 09.11.2017

​Policia e Kosovës duke iu referuar gjendjes së përgjithshme në trafikun rrugor ku gjatë 24 orëve të fundit në dy aksidente kanë humbur jetën tre persona, ka apeluar tek të gjithë qytetarët që të ...

Arrestohet një femër, dyshohet se shkaktoi aksidentin me fatalitet në Gjilan

Botasot - 09.11.2017

Në rrugën Gjilan-Kamenicë mbrëmë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri automjeteve, ku si pasojë lëndime vdekjeprurëse kanë pësuar një mashkull dhe një femër, ndërsa lëndime të lehta trupore ...

Policia: Shtim të kujdesit gjatë drejtimit të automjeteve në trafik

Kosova Live - 09.11.2017

Duke iu referuar gjendjes së pergjitshme në trafikun rrugor ku gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur, dy aksidente të rënda të cilat kanë rezultuar me pasoja fatale, ku tre persona kanë humbur jetën.

Aksident i rëndë te Parku i Biznesit në Drenas, dyshohet për të vdekur

Lajmi.net - 08.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në rreth orës 8:30 të Parku i Biznesit në Drenas, ku dyshohet për të vdekur. Lajmi.net ka kontaktuar me zëdhënësen e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora ...

Në Shkup nëntë aksidente, shtatë të lënduar më lehtë

Almakos - 08.11.2017

08 November Shtatë persona janë lënduar më lehtë në gjashtë nga gjithsej nëntë aksidente të regjistruara gjatë 24 orëve të fundit në rajonin e Shkupit.

Aksident i rëndë në Drenas, një i vdekur (Foto)

Almakos - 08.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në orët e mëngjesit te Parku i Biznesit në Drenas, ku si pasojë një person ka vdekur. Daut Hoxha, zëdhënës i Policisë së Kosovës tha për Telegrafin se ky aksident ...

Mitrovicë, vetura godet për vdekje këmbësorin

Lajmi.net - 08.11.2017

Një aksident trafiku me fatalitet është raportuar rreth orës 17:00 të datës 7 nëntor 2017. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Koshtovë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit ka humbur jetën këmbësori ...

Aksidenti në Mitrovicë, humb jetën 69 vjeçari

Almakos - 08.11.2017

Një aksident trafiku me fatalitet është raportuar rreth orës 17:00 të së martës. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Koshtovë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit ka humbur jetën këmbësori H. A.

Në Shkup nëntë aksidente, shtatë të lënduar më lehtë

Zhurnal - 08.11.2017

Në Shkup nëntë aksidente, shtatë të lënduar më lehtë Shkup, 8 nëntor - Shtatë persona janë lënduar më lehtë në gjashtë nga gjithsej nëntë aksidente të regjistruara gjatë 24 orëve të fundit në rajonin ...

Sulmohet dhe grabitet një person në qendër të Shkupit

Zhurnal - 08.11.2017

Sulmohet dhe grabitet një person në qendër të Shkupit Shkup, 8 nëntor- K.B. (47) dje pasdite është sulmuar dhe grabitur në QTQ nga dy deri më tani persona të panjohur, kumtoi policia.

I vdekuri në aksidentin e tmerrshëm te Parku i Biznesit në Drenas, ishte vëllai i Linda Morinës

Lajmi.net - 08.11.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot tek Parku i Biznesit në Drenas. Mësohet se Viktima i këtij aksidenti është Xhavit Morina nga Podujeva, raporton Magazina.al Lajmin e ka bërë të ditur ...

Humb jetën në një aksident të rëndë vëllai i Linda Morinës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur tek Parku i Biznesit në Drenas . Mësohet se Viktima i këtij aksidenti është Xhavit Morina nga Podujeva, raporton Magazina.al Lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve ...

Humb jetën në aksident vëllai i Linda Morinës (Foto)

Lajm - 08.11.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot tek Parku i Biznesit në Drenas. Mësohet se Viktima i këtij aksidenti është Xhavit Morina nga Podujeva, raporton Magazina.al Lajmin e ka bërë të ditur ...

Vdiq në aksident, ky është vëllai i Linda Morinës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2017

Viktima e aksidentit të rëndë që ndodhi sot te Parku i Biznesit në Drenas , është Xhavit Morina , i njohur si vëllai i këngëtares Linda Morina . Lajmin për këtë e ka konfirmuar vetë Linda përmes ...

Në Shkup nëntë aksidente, shtatë të lënduar më lehtë

Idividi - 08.11.2017

Shkup, 8 nëntor 2017 (MIA) - Shtatë persona janë lënduar më lehtë në gjashtë nga gjithsej nëntë aksidente të regjistruara gjatë 24 orëve të fundit në rajonin e Shkupit.

Ky është vëllai i Linda Morinës i cili vdiq sot në aksident (Foto)

Lajm - 08.11.2017

Në mëngjesin e ditës së sotme ka ndodhur një aksident me fatalitet te Parku i Biznesit në ...

Ky është vëllai i Linda Morinës i cili vdiq sot në aksident (Foto)

Zhurnal - 08.11.2017

Ky është vëllai i Linda Morinës i cili vdiq sot në aksident (Foto) Loading... Në mëngjesin e ditës së sotme ka ndodhur një aksident me fatalitet te Parku i Biznesit në Drenas.

Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Kamenicë, një i vdekur (Video)

Almakos - 08.11.2017

Në një aksident komunikacioni që ndodhi sonte në magjistralen Gjilan-Kamenicë, dy persona kanë humbur jetën. Lajmin e ka konfirmuar Ismet Hashani nga Policia e Kosovës.

Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan-Kamenicë, humb jetën një çift

Lajmi.net - 08.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Kamenicë. Në këtë aksident janë përfshirë tri vetura, raporton lajmi.net. Zëdhënsi i Policisë Rajonale të Gjilanit, Ismet Hashani i ka thënë ...

Në një aksident lëndohen prindërit dhe katër fëmijë

Zhurnal - 08.11.2017

Në një aksident lëndohen prindërit dhe katër fëmijë S hkup, 8 nëntor - Gjashtë persona janë lënduar mes tyre katër fëmijë dhe prindërit në një aksident të ndodhur në rrugën Mavrovë-Dibër në drejtim ...

Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Kamenicë, dy të vdekur

Zhurnal - 08.11.2017

Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Kamenicë, dy të vdekur Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Pamje nga aksidenti tragjik në Gjilan, ku vdiqën dy persona

Lajmi.net - 08.11.2017

Në orët e mbrëmjes së sontme ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Kamenicë në të cilin janë përfshirë tri vetura ku për pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Pamje nga aksidenti tragjik në Gjilan, ku humbën jetën dy persona (Foto)

Almakos - 08.11.2017

Në orët e mbrëmjes së sontme ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Kamenicë në të cilin janë përfshirë tri vetura ku për pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Aksident i rëndë në Gjilan, humbin jetën dy persona (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2017

Në orët e mbrëmjes së sotme ka ndodhur një aksident rrugor në magjistralen Gjilan-Kamenicë në të cilin janë përfshirë tri vetura ku për pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Aksident i rëndë në Drenas, një i vdekur (Foto/Video)

Telegrafi - 08.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në orët e mëngjesit te Parku i Biznesit në Drenas, ku si pasojë një person ka vdekur. Daut Hoxha, zëdhënës i Policisë së Kosovës tha për Telegrafin se ky aksident ...

Aksident në Mitrovicë, vdes një 69-vjeçar

Koha.net - 08.11.2017

Një 69-vjeçar ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur të martën rreth orës 17:00 në Koshtovë të Mitrovicës. Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, viktima ishte këmbësori H.A..

Aksident, humb jetën një 69 vjeçar

Botasot - 08.11.2017

Një aksident trafiku me fatalitet është raportuar rreth orës 17:00 ditën e djeshme. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Koshtovë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit ka humbur jetën këmbësori H. A.

Aksidenti në Mitrovicë, humb jetën 69 vjeçari

Telegrafi - 08.11.2017

Një aksident trafiku me fatalitet është raportuar rreth orës 17:00 të së martës. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Koshtovë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit ka humbur jetën këmbësori H. A.

Aksident i rëndë te Parku i Biznesit në Drenas, një i vdekur

Botasot - 08.11.2017

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës Daut Hoxha, i cili në prononcimin për gazetën “Bota ...

Vdes një person në aksident trafiku në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë

Gazeta Express - 08.11.2017

Sot rreth orës 07:40 në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht te Parku i Biznesit në Drenas ka humbur jetën një person. Viktima ka shkaktuar vetë-aksident të rëndë, ndërsa vdekjen e tij e ka ...

Vdes një person si pasojë e vetaksidentit në Drenas

Koha.net - 08.11.2017

Një person ka vdekur nga një vetaksident i shkaktuar në rrugën Prishtinë – Pejë, te parku i biznesit në Drenas, të mërkurën rreth orës 07:40. Aksidentin me fatalitet e ka konfirmuar Policia e Kosovës ...

I vdekuri në aksidentin e tmerrshëm te Parku i Biznesit në Drenas, ishte vëllai i Linda Morinës

Botasot - 08.11.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot tek Parku i Biznesit në Drenas. Mësohet se Viktima i këtij aksidenti është Xhavit Morina nga Podujeva. Lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale ...

Ky është vëllai i Linda Morinës i cili vdiq sot në aksident

Botasot - 08.11.2017

Në mëngjesin e ditës së sotme ka ndodhur një aksident me fatalitet te Parku i Biznesit në Drenas. Viktima e këtij aksidenti është Xhavit Morina, i njohur si vëllai i këngëtares Linda Morina.

Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan-Kamenicë, vdes një person

Gazeta Express - 08.11.2017

Para disa minutave ka ndodhur një aksident në magjistralen Gjilan-Kameinicë në të cilin janë të involuara tri vetura. Një grua ka vdekur ndërsa nga aksidenti ka pësuar lëndime të rënda edhe një ...

Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Kamenicë, dy të vdekur (Video)

Telegrafi - 08.11.2017

Rreth orës 17:00 në magjistralen Gjilan – Kamenicë ka ndodhur një aksident i rëndë komunikacioni, ku për pasojë kanë humbur jetë dy persona. Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i ...

Aksident i rëndë në magjistralen Gjilan-Kamenicë, çifti humb jetën

Botasot - 08.11.2017

(E plotësuar) - Rreth orës 17:00 në magjistralen Gjilan – Kamenicë ka ndodhur një aksident ku për pasojë kanë humbur jetë dy persona. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e ...

Pamje nga aksidenti tragjik në Gjilan, ku humbën jetën dy persona (Foto)

Telegrafi - 08.11.2017

Në orët e mbrëmjes së sontme ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Kamenicë në të cilin janë përfshirë tri vetura ku për pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Pamje nga aksidenti tragjik në Gjilan, ku vdiqën dy persona

Botasot - 08.11.2017

Në orët e mbrëmjes së sontme ka ndodhur një aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Kamenicë në të cilin janë përfshirë tri vetura ku për pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Aksident, humb jetën një 69 vjeçar

Alb Portali - 08.11.2017

Një aksident trafiku me fatalitet është raportuar rreth orës 17:00 ditën e djeshme. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Koshtovë të Mitrovicës, ku si pasojë e aksidentit ka humbur jetën këmbësori H. A.

Në Shkup 13 aksidente, ka humbur jetën një person

Zhurnal - 07.11.2017

Në Shkup 13 aksidente, ka humbur jetën një person Shkup, 6 nëntor- Një person ka humbur jetën në një nga 13 aksidentet rrugore të regjistruara gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup.

Në Shkup 13 aksidente, ka humbur jetën një person

Idividi - 07.11.2017

Shkup, 6 nëntor 2017 (MIA) - Një person ka humbur jetën në një nga 13 aksidentet rrugore të regjistruara gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup.

Në Shkup 13 aksidente, një person ka humbur jetën

Almakos - 07.11.2017

07 November Një person ka humbur jetën në një nga 13 aksidentet rrugore të regjistruara gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup. Në katër aksidente, janë lënduar pesë persona, ndërsa në tetë ...

Përleshje mes disa të rinjve në Tetovë, therret me thikë një djalë 17 vjeçar

Zhurnal - 07.11.2017

Përleshje mes disa të rinjve në Tetovë, therret me thikë një djalë 17 vjeçar Tetovë, 7 nëntor- Një djalë i moshës 17 vjeçare nga Tetova është sulmuar me thikë gjatë ditës së djeshme.

Shkup, mësimdhënësi godet nxënësin, i shkakton plagë të dukshme

Zhurnal - 07.11.2017

Shkup, mësimdhënësi godet nxënësin, i shkakton plagë të dukshme Shkup, 7 nëntor- Në shkollën fillore "26 Korriku" në Shkup, mësuesi 50 vjeçar ka sulmuar fizikishT nxënësin 12 vjeçar, transmeton ...

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, makina kthehet përmbys pas përplasjes me bordurën

SOT - 07.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën ndarëse.

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, rëndohet qarkullimi

LajmiFundit - 07.11.2017

Një aksident ka ndodhur pak më parë në autostradën Tiranë-Durrës, ndërsa një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën ndarëse. Nga vendngjarja, dëshmitarët raportojnë se nuk e dinë ...

Therret me thikë një i mitur në Tetovë

Zhurnal - 07.11.2017

Therret me thikë një i mitur në Tetovë Tetovë, 7 nëntor - Rreth orës 19 sonte në rrugën e Ilindenit në Tetovë ka ndodhur një përleshje fizike mes dy të miturve 16 dhe 17 vjeç, transmeton Zhurnal.mk ...

Shkup, humb jetën një person në aksident

Telegrafi - 07.11.2017

Një person ka humbur jetën në një nga 13 aksidentet rrugore të regjistruara gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup. Në katër aksidente, janë lënduar pesë persona, ndërsa në tetë është ...

PAMJE TE RENDA! Aksident me vdekje në Sarandë

Gazeta Express - 07.11.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në ...

Aksident trafiku në Prishtinë

Telegrafi - 02.11.2019

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në Prishtinë, saktësisht tek sheshi ‘Bill Clinton’. Rast ka ndodhur rreth orës 23:30. Përveç dëmeve materiale, nuk dihet nëse ka të lënduar, ndërkaq.

Në Shkup 13 aksidente, ka humbur jetën një person

Alb Portali - 07.11.2017

Një person ka humbur jetën në një nga 13 aksidentet rrugore të regjistruara gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup. Në katër aksidente, janë lënduar pesë persona, ndërsa në tetë është ...

Makina kthehet përmbys në autostradën Tiranë-Durrës

Durres Lajm - 07.11.2017

Një aksident ka ndodhur pak më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën ndarëse. Paraprakisht dyshohet që drejtuesi i mjetit të ketë qenë me ...

VIDEO/ Mjeti përmbyset në autostradë, kaos në Tiranë-Durrës

Java News - 07.11.2017

Një aksident ka ndodhur pak më parë në autostradën Tiranë-Durrës, ndërsa një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën ndarëse. Nga vendngjarja, dëshmitarët raportojnë se nuk e dinë ...

Sapo ndodhi një aksident trafiku në Tetovë, përmbyset makina (FOTO)

Antpress - 07.11.2017

Sapo ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën për në Kodrën e Diellit, afër teleferikut në Tetovë, njofton TetovaSot. Makina e tipit Golf 3 është perplasur me makinën e tipit Pasat dhe ka humbur ...

Aksident në rrugën Strugë-Ohër (Foto)

Ina - 06.11.2017

Një aksident trafiku raportohet se ka ndodhur në rrugën magjistrale Strugë-Ohër në afërsi të Hotel “Prestige” raportojnë dëshmitarët okular. Siç bëhet e ditur janë përplasur dy makina fatmirésisht pa ...

Aksident me traktor, vdes një djalë 25 vjeçar

Zhurnal - 06.11.2017

Aksident me traktor, vdes një djalë 25 vjeçar Vinicë, 6 nëntor- Në stacionin policor Vinicë mbrëmë rreth orës 18:00, është denoncuar rasti se në f.Gradec ka ndodhur një aksident me traktor.

Aksident në magjistralen Strugë-Ohër

Lajm - 06.11.2017

Një aksident trafiku raportohet se ka ndodhur në rrugën magjistrale Strugë-Ohër në afërsi të Hotel “Prestige” raportojnë dëshmitarët okular, transmeton Express.

Aksident në magjistralen Strugë-Ohër

Almakos - 06.11.2017

Një aksident trafiku raportohet se ka ndodhur në rrugën magjistrale Strugë-Ohër në afërsi të Hotel “Prestige” raportojnë dëshmitarët okular, transmeton Express.

Gjatë fundjavës 40 aksidente, katër persona të lënduar rëndë

Almakos - 06.11.2017

Gjatë tre ditëve të kaluara në rajonin e Qytetit të Shkupit policia e trafikut ka realizuar ekspertizë në gjithsej 40 aksidente trafiku. Prej tyre, katër persona kanë marrë lëndime të rënda trupore ...

Tetovë, djali rrah brutalisht babain e tij, kërkon ndihmën e policisë

Zhurnal - 06.11.2017

Tetovë, djali rrah brutalisht babain e tij, kërkon ndihmën e policisë Tetovë, 6 nëntor- 66-vjeçari A.B nga Tetova raportoi dhunën në familje të kryer ditën e enjte nga djali i tij 47-vjeçar, N.B.

Shkup, 40 aksidente komunikacioni vetëm gjatë fundjavës

Telegrafi - 06.11.2017

Gjatë tre ditëve të kaluara në rajonin e Shkupit policia ka realizuar ekspertizë në gjithsej 40 aksidente trafiku. Prej tyre, katër persona kanë marrë lëndime të rënda trupore në katër aksidente, në ...