TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Familjarët braktisin ‘masakruesin shqiptar’ Kostandin Xhuvani (VIDEO)

Portalb - 08.11.2014

Lajme lidhur me temën Bushati dhe Stefani bëjnë sherr në Opinion (VIDEO) Të shtëna në qendrën tregtare Mavrovasja në Shkup, plagoset polici Nikoliqi, kryeministrit francez: “Shqipëria e Madhe”, ...

Izolohet në burgun e Fushe-Krujes Konstandin Xhuvani dhe Erald Sida

ABC News - 08.11.2014

I akuzuari si vrasësi i 4 –fishtë në rrugën e “Elbasanit” Konstandin Xhuvani izolohet në ambientet e burgut në Fushe-Krujë për arsye sigurie. Lajmi konfirmohet nga burimet zyrtare pranë Drejtorisë së ...

Xhuvani e Sida transferohen në burgun e Fushë-Krujës

Gazeta Tema - 08.11.2014

Konstandin Xhuvani dhe Erald Sida janë transferuar nga paraburgimi i Tiranës, ku ndodheshin prej mëngjesit të së martës, në burgun e Fushë-Krujës. Burime nga Drejtoria e Përgjithshme të Burgjeve ...

Çfarë fshehin sytë e Ninos

Gazeta Dita - 08.11.2014

I veshur me një xhup “Moncler”, xhinse të gjera siç i mbajnë të rinjtë e sotëm, flokët e prerë shumë shkurt, pa asnjë model nga ato që kërkojnë dedikim, pak mjekër, dy sy të ftohtë në një portret të ...

Fushë-Krujë. Xhuvani i dyshuar për 4 vrasjet, në paraburgim

Durres Lajm - 08.11.2014

Deri sa të dalë në gjyq për akuzën e vrasjes së katërfishtë, periudhën e paraburgimit Kostandin Xhuvani do ta bëjë në një nga burgjet (Institucioni i Ekzekutimit të Vendimeve Penale) më të reja dhe ...

Arrest me burg, Xhuvani dhe Sida transferohen në burgun e Fushë Krujës

AlbanianScreen - 08.11.2014

Tiranë - Pas vendosjes së masës së arrestit me burg, Konstandin Xhuvani dhe Erald Sida janë transferuar drejt burgut të Fushë Krujës. Sipas ATSH, transferimi është bërë që pas përfundimit të seancës ...

Xhuvani del sot në Gjykatë, dosja e plotë e Prokurorisë

Gazeta Start - 07.11.2014

Tiranë – Gjatë ditës së sotme, gjykata pritet të vendosë për masën e sigurisë ndaj shtetasit Konstandin Xhucani. Prokuroria kërkon ndaj tij masën e sigurisë “arrest me burg”, ndërsa e njëjta masë ...

Familjarët braktisin Kostandin Xhuvanin: Nuk i paguajnë avokat dhe as e vizitojnë në burg (Video)

Almakos - 07.11.2014

Konstantin Xhuvani, i akuzuari për vrasjen e katërfishtë, u paraqit sot para trupit gjykues. 26-vjeçari mbërriti në Gjykatën e Tiranës nën masa të rrepta sigurie, i shoqëruar nga tri makina policie ...

Konstandin Xhuvani braktiset nga familja dhe avokati

Zhurnal - 07.11.2014

Burg! Është kjo fjala e Gjykatës së Tiranës për Kostandin Xhuvanin, të dyshuarin kryesor për vrasjen e 4 personave në të gdhirë të 4 Nëntorit në lokalin e natës “Ante Grand”në kryeqytet.

K. Xhuvani dhe E. Sida në Burgun e Fushë-Krujës

ikub - 07.11.2014

Burgu i Fushë-Krujës do të jetë vendqëndrimi i momentit për dy shokët të cilët u përfshinë në konfliktin e së martës ku mbetën të vdekur 4 persona. Drejtoria e Burgjeve vendosi që Xhuvani dhe Sida të ...

Masakra në Tiranë, arrest me burg për Xhuvanin: “Nuk mbaj mend asgjë”

Ora news - 07.11.2014

Tiranë- Konstandin Xhuvani doli para togave të zeza në Gjykatën e Tiranës ku do t’i komunikohet akuza dhe do ti caktohet masa e sigurisë. Rreth orës 10: 20, 26-vjeçari sëbashku me mikun e tij Erald ...

Prokuroria zyrtarizon akuzat: Xhuvani dyshohet për katër vrasjet

Mapo - 07.11.2014

Zbardhet kërkesa e Prokurorisë për caktimin e masës së sigurimit “arrest me burg” ndaj Kostandin Xhuvanit, i akuzuar për katër vrasje. “Nga dëshmitë e shtetasve ka rezultuar se personi që ka qëlluar ...

Prokuroria zbardh detajet e masakrës, Tahiri: Xhuvani duhet të ishte në burg

Panorama - 07.11.2014

MINISTRI I BRENDSHEM,SAIMIR TAHIRI (MAJTAS) LUIZA XHUVANI ME DJALIN E SAJ PARA PARLAMENTIT Akuza kërkon sot në gjykatë arrest në burg ndaj tij . Prokuroria jep qëndrimin zyrtar: Xhuvani, mbetje ...

“Arrest me burg” për Konstandin Xhuvanin dhe Erald Sidën

ABC News - 07.11.2014

Gjykata e Tiranës dha masën arrest me burg për Kostandin Xhuvanin i akuzuar për vrasjen e 4 personave në një lokal nate dhe për shokun e tij Erald Sida.

Gjykata vendos “arrest me burg” për Xhuvanin

Mapo - 07.11.2014

Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën e “arrestit me burg” për Kostandin Xhuvanin, i dyshuari kryesor për masakrën e 4 nëntorit në kryeqytet. Asnjë prej familjarëve të Xhuvanit nuk ndodhej në ...

Xhuvani ndalet në burg, askush nga familja në gjykatë

Koha.net - 07.11.2014

Tiranë, 7 nëntor - Me pranga në duar edhe brenda kafazit të të akuzuarit Kostandin Xhuvani është njohur me masën e sigurisë arrest me burg. “Nuk mbaj mend asgjë”- ka qenë deklarata e shkurtër e tij ...

Konstandin Xhuvani dhe Erald Sida mbeten në burg

ABC News - 07.11.2014

Kostandin Xhuvani dhe Erald Sida morën masën e sigurisë arrest me burg, për vrasjen e 4-fishtë të ndodhur mëngjesin e të martës në rrugën e Elbasanit në kryeqytet.

Familjarët braktisin Kostandin Xhuvanin

Yll Press - 07.11.2014

Familjarët e Kostandin Xhuvanit nuk kanë preferuar të vizitojnë djalin e tyre në ambientet e burgut gjithashtu nuk kanë qenë as të pranishëm gjatë seancës për dhënien e masës së sigurisë.

Masakra në Tiranë, Xhuvani dhe Sida dërgohen në burgun e Fushë-Krujës

Ora news - 07.11.2014

Konstandin Xhuvanin dhe Erald Sida janë dërguar sot në burgun e Fushë-Krujës për të kryer dënimin Xhuvani dhe Sida u transferuan në Fushë-Krujë, sot pasditë disa orë pas vendimit për masës e arrestit ...

Çifti Xhuvani nuk viziton Konstandinin në burg

Koha.net - 07.11.2014

Konstantin Xhuvani, i akuzuari për vrasjen e 4-fishtë, u paraqit sot para trupit gjykues. 26-vjeçari mbërriti në Gjykatën e Tiranës nën masa të rrepta sigurie, i shoqëruar nga tri makina policie dhe ...

Si tentoi të fshihte provat Xhuvani ia hodhi armën Jahos

Shqiptarja - 07.11.2014

TIRANE- Kostandin Xhuvani ka dashur që vrasjen e katër fishtë ta justifikojë me argumentin e vetëmbrojtjes, ashtu siç ia hodhi drejtësisë me rastin e vrasjes së Alfred Musabelliut.

Gjykata cakton sot masën e sigurisë për Konstandin Xhuvanin

Gazeta Tema - 07.11.2014

Gjykata e Tiranës do të caktojë ditën e sotme masën e sigurisë për Konstandin Xhuvanin, i akuzuar për vrasjen e katër personave, mëgjesin e së martën në kryeqytet.

Masakra në Tiranë, Xhuvani në gjykatë: Nuk mbaj mend asgjë

Tetova Sot - 07.11.2014

Tiranë- Konstandin Xhuvani doli para togave të zeza në Gjykatën e Tiranës ku do t’i komunikohet akuza dhe do ti caktohet masa e sigurisë. Rreth orës 10: 20, 26-vjeçari sëbashku me mikun e tij Erald ...

Masa në Gjykatë, “arrest me burg” për Konstandin Xhuvanin dhe Erald Sidan

Respublica - 07.11.2014

Gjykata lë burg të dyshuarin kryesor të masakrës me 4 viktima në lokalin “Ante Grand”. Rreth orës 10: 20, Konstandin Xhuvani dhe Erald Sida mbërritën në Gjykatë, nën masa të rrepta sigurie.

Xhuvani i braktisur në gjyq

Vision Plus - 07.11.2014

Pasi kane qëndruar për rreth 48 ore te arrestuar ne Drejtorinë e Policisë se Tiranës, 26-vjeçari Konstandin Xhuvani se bashku me shokun e tij Erald Sida, janë sjelle ne Gjykatën e Tiranës për t’iu ...

Gjykata: Burg Xhuvanit! Familja e braktis, i caktohet avokat shteti

Shqiptarja - 07.11.2014

TIRANE - Burg! Është kjo fjala e Gjykatës së Tiranës për Kostandin Xhuvanin, të dyshuarin kryesor për vrasjen e 4 personave në të gdhirë të 4 Nëntorit në lokalin e natës “Ante Grand”në kryeqytet.

Kostandin Xhuvani dhe Erald Sida transportohen drejt burgut të Fushë Krujës

Gazeta Dita - 07.11.2014

Kostandin Xhuvani dhe Erald Sida janë transportuar drejt burgut të sigurisë së lartë të Fushë Krujës. Transportimi i tyre u bë gjatë orëve të darkës, nën masa të rrepta sigurie.

Konstandin Xhuvani sot para gjykatës, Prokuroria kërkon “arrest me burg”

Republika - 07.11.2014

Konstandin Xhuvani del sot para togave të zeza në Gjykatën e Tiranës ku do t’i komunikohet akuza dhe do ti caktohet masa e sigurisë. Rreth orës 9: 30, 26-vjeçari sëbashku me mikun e tij Erald Sida ...

Mister numri i pistoletave të sekuestruara pas masakrës, dyshohet për fshehjen e një arme

SOT - 06.11.2014

Mister dhe mosrakordim mes strukturave të policisë sa i takon armëve të gjetura dhe të përdorura në masakrën e ndodhur mëngjesin e së martës. Ndërsa Policia e Tiranës, në një njoftim për shtyp, ...

Badigardi i lokalit zbardh masakrën: Xhuvani qerasi viktimat dhe më pas i ekzekutoi me pistoletën që kishte fshehur në ...

SOT - 06.11.2014

Zbardhen të tjera detaje rreth masakrës së mëngjesit tragjik të së martës, në lokalin e natës “Ante Grand”. Bodigardi i lokalit, Antonio Bodinaku, në një prononcim për gazetën “SOT” ka rrëfyer çastet ...

Kostandin Xhuvani zyrtarisht nën akuzë për 4 vrasjet në lokal, prokuroria klasifikon veprën nga 25 vjet deri në burgim ...

SOT - 06.11.2014

Kostandin Xhuvani, djali i deputetes tashmë të dorëhequr Luiza Xhuvani dhe i regjisorit të njohur Gjergj Xhuvani, është i dyshuari kryesor për vrasjen e 4 personave në të gdhirë të së martës në ...

Vrasja e 4-fishtë, Sida: "Kostandini më tha se vrau 2 vetë"

ikub - 06.11.2014

Erald Sida gjatë dëshmisë së tij ka deklaruar për policinë se Kostandin Xhuvani i akuzuari për katër vrasjet e ndodhura mëngjesin e datës, 4 nëntor, i ka treguar vetë Sidës se ka vrarë dy persona.

Në duart e Xhuvanit gjenden shenja baruti

Albeu.com - 06.11.2014

Update - Teksa Prokuroria ka publikuar dosjen e Xhuvanit, bëhet me dije se atij i është gjetur barut në duar. Prokuroria e Tiranës publikoi dosjen për Kostandin Xhuvanin, i akuzuar për vrasjen e ...

Truproja i lokalit: Ja si ndodhi ngjarja, Xhuvani ...

Albtime - 06.11.2014

Një prej dëshmitarëve kryesor në ngjarjen e 04 nëntorit në lokal “Ante Grand” rrëfen ekskluzivisht për “News24” momentet e para, gjatë dhe pas ngjarjes tragjike ku u vranë katër persona.

Truproja i lokalit: Ja si ndodhi ngjarja, Xhuvani i qerasi viktimat para masakrës (Video)

Almakos - 06.11.2014

Një prej dëshmitarëve kryesor në ngjarjen e 04 nëntorit në lokal “Ante Grand” rrëfen ekskluzivisht për “News24” momentet e para, gjatë dhe pas ngjarjes tragjike ku u vranë katër persona.

Xhuvani: Po blija duhan, kur ndodhën vrasjet. Sida: Ai më tha që i vrau

Almakos - 06.11.2014

Dy dëshmitë në polici dhe provat që e akuzojnë Kostandin Xhuvanin Konstandin Xhuvani“Më lini rehat, nuk e kam idenë për cilat vrasje flisni. Nuk di gjë”.

Prokuroria kërkon “arrest me burg” për Xhuvanin dhe Sidën

ikub - 06.11.2014

Kostandin Xhuvani dhe Erald Sida janë dy të dyshuarit të cilët ende mbahen në paraburgim. I dyshuari i tretë, Alban Ballcaj, u lirua për shkak të mungesës së provave që e përfshinin atë në krimin e ...

Vrasja e 4-fishtë në Tiranë, prokuroria kërkon arrest me burg për Xhuvanin e shokun e tij

SOT - 06.11.2014

Prokuroria i kërkon gjykatës të caktojë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për Kostandin Xhuvanin dhe Erald Sidën, dy prej të arrestuarve pas masakrës në lokalin e natës “Ante Grand”.

Prokuroria: Ja si i vrau Kostandin Xhuvani 4 personat

Almakos - 06.11.2014

Prokuroria ka bërë publike disa detaje të vrasjes së 4 -fishtë të mëngjesit të së martës. Të dhënat shoqërojnë kërkesën e saj për masën e sigurisë arrest me burg për Kostandin Xhuvanin dhe Eraldo ...

Prokuroria: Vrasja e 4 personave është kryer nga arma e K.Xhuvanit, Gjykata të caktojë masën "arrest me burg"

SOT - 06.11.2014

Prokuroria e Rrethit Tiranë i ka paraqitur për shqyrtim Gjykatës, aktet e hetimeve paraprake për shtetasit e arrestuar në flagrancë, të akuzuar për vrasjen e katërfishtë në kryeqytet, mëngjesin e të ...

Masakra, Ekspertiza: Plumbat dolën nga pistoleta e Xhuvanit. Dosja në gjykatë

Ora news - 06.11.2014

Prokuroria e Tiranës ditën e sotme pritet të dërgojë në Gjykatën e Tiranës dosjen e masakrës së rrugës së elbasanit,ku mbetën të varër 4 persona. Akuza e kryeqytetit do të çojë për masë të dyshuarin ...

Mohon vrasjet. Masakra, zbardhet dëshmia e Xhuvanit

Panorama - 06.11.2014

Prokuroria ngre katër akuza për Kostandin Xhuvanin dhe mikun e tij. Dëshmia në polici: Kam qenë te Brryli duke blerë duhan. Djali i ish-deputetes rrezikon dënim nga 25 vjet heqje lirie deri në burg ...

Pronari: Arbri u vra gabimisht, u fut mes Xhuvanit e Jahos

Panorama - 06.11.2014

XHELO VASJARI,PRONARI I LOKALIT KU NDODHI MASAKRA (MAJTAS) KOSTANIDIN XHUVANI I AKUZUARI PER VRASJET Flet Xhelo Vasjari: Italiani është vrarë në gjumë .

Truproja i lokalit: Ja si ndodhi ngjarja, Xhuvani i qerasi viktimat para masakrës- VIDEO

BalkanWeb - 06.11.2014

TIRANE - Një prej dëshmitarëve kryesor në ngjarjen e 04 nëntorit në lokal “Ante Grand” rrëfen ekskluzivisht për “News24” momentet e para, gjatë dhe pas ngjarjes tragjike ku u vranë katër persona.

Pronari i lokalit: Arbri u vra gabimisht, u fut mes Xhuvanit e Jahos për të mbyllur sherrin

BalkanWeb - 06.11.2014

TIRANE - Pronari i lokalit ku ndodhi vrasja e katërfishtë, për të cilën akuzohet Kostandin Xhuvani, tregon detajet e krimit që ndodhi mëngjesin e së martës në Tiranë.

4 vrasjet në Tiranë, Prokuroria kërkon arrest me burg për Xhuvanin e shokun e tij

BalkanWeb - 06.11.2014

TIRANE - Prokuroria i kërkon gjykatës të caktojë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për Kostandin Xhuvanin dhe Erald Sidën, dy prej të arrestuarve pas masakrës në lokalin e natës “Ante Grand”.

Prokuroria ngre akuzën; Xhuvani rrezikon deri në burgin të përjetshëm

Mapo - 06.11.2014

Xhuvani jep dëshmi kontradiktore në polici. Prokuroria zyrtarizon akuzat dhe përcakton se i dyshuari i vetëm për të katër vrasjet është Kostandin Xhuvani.

“Luiza të qetësojë nënën e Klodit”

Panorama - 06.11.2014

Enea Xhaj Familjarët e Enea Xhajit, apo siç njihej në lagjen e tij “13 Shtatori” në Berat me emrin Klodian, i kërkon Luiza Xhuvanit të qetësojë nënën e viktimës, Bukuroshen.

Dëshmi nga vendi i ekzekutimit të katër personave

ABC News - 06.11.2014

Dëshmitari i vetëm i ngjarjes, njëri prej punëtoreve ne lokalin Ante Grand tregoi per ABC News se kostandin xhuvani doli jashte lokalit per tu kthyer serish me pistolete per te qelluar ndaj Edison ...

Pasi kreu vrasjen, Xhuvani hodhi një pistoletë në këmbët e të vrarëve

ABC News - 06.11.2014

Pistoleten, Konstandin Xhuvani nuk e mbante thjesht per te kercenuar ashtu sic kishte bere ne Gjirokaster. Numrat e serise ne trup dhe ne djepin levizes, ia kishte fshire, per cdo te papritur.

Masakra, Xhuvani lihet në burg, në gjykatë me pranga, braktiset nga familjarët- VIDEO

BalkanWeb - 06.11.2014

TIRANE- Nën masa të rrepta sigurie, Kostandin Xhuvani dhe shoku i tij Erald Sida janë shoqëruar rreth orës 10:25 në Gjykatën e Tiranës, ku u njohën me masën e sigurisë.

Ekspertiza, Prokuroria: 6 qitjet me armë i përkasin pistoletës së Xhuvanit, i janë gjendur shenja baruti

Panorama - 06.11.2014

Prokuroria e Tiranës Për vleftësimin e arrestit në flagrancë dhe caktimin e masës së sigurimit, lidhur me katar vrasjet e ndodhura të martën e shkuar në rrugën e Elbasanit në kryeqytet, Prokuroria e ...

Masakra në Tiranë, Prokuroria: Xhuvani tentoi të manipulojë provat në vendin e krimit

Ora news - 06.11.2014

Tiranë - Prokuroria e Tiranës ka dërguar në Gjykatën e Tiranës dosjen e masakrës së rrugës së Elbasanit, ku mbetën të varër 4 persona. Nga faktet, provat dhe dëshmitë e mbledhura këto tre ditë ...

Fraza që shkaktoi masakrën: "Kërkon macja të pijë uthull"

Shqiptarja - 06.11.2014

TIRANE- “…Kërkon macja të pijë uthull…”. Kjo është shprehja që i ka hedhur “benzinë” debatit të lindur mes Kostandin Xhuvanit dhe shtetasit tashmë të vrarë Edison Jaho, ish-snajperistit të Batalionit ...

Dëshmia e rojes së lokalit “Ante Grand”, ish-nënkomisari Binaku: “Personat e përfshirë njiheshin me njëri-tjetrin. ...

Respublica - 06.11.2014

“News24” ka intervistuar rojen e lokalit ku ndodhi vrasja e katërfishtë dy netë më parë. Ish-nënkomisari Anton Binaku, ka qenë personi që ka lajmëruar policinë dhe dëshmon ngjarjen në të cilën ka ...

Dëshmia e rojes së lokalit/ Viktimat njiheshin me Konstandinin. Azzola u vra rastësisht

Gazeta Tema - 06.11.2014

“News24” ka intervistuar rojen e lokalit ku ndodhi vrasja e katërfishtë dy netë më parë. Ish-nënkomisari Anton Binaku, ka qenë personi që ka lajmëruar policinë dhe dëshmon ngjarjen në të cilën ka ...

Dëshmitari që lajmëroi policinë për masakrën: Çfarë ndodhi para dhe pas të shtënave në lokal

Gazeta Dita - 06.11.2014

Bodigardi ku ndodhi masakra e së martës, Anton Binaku, ka rrëfyer për kanalin News 24 ngjarjen e rëndë. Ai thotë se Konstandin Xhuvani njihej me viktimat.

Truproja i lokalit: Ja si ndodhi ngjarja, Xhuvani i qerasi viktimat para masakrës (Video)

Tetova Sot - 06.11.2014

Një prej dëshmitarëve kryesor në ngjarjen e 04 nëntorit në lokal “Ante Grand” rrëfen ekskluzivisht për “News24” momentet e para, gjatë dhe pas ngjarjes tragjike ku u vranë katër persona.

Kostandin Xhuvani: S’kam qenë në lokal, isha tek Brryli duke blerë duhan

Gazeta Idea - 06.11.2014

Tiranë- I akuzuari kryesor për vrasjen e katërfishtë në Tiranë në të gdhirë të katër nëntorit nuk ka pranuar të japë shumë deklarime para prokurorëve lidhur me ngjarjen e rëndë dhe i ka mohuar akuzat ...

Vrasja e 4 fishtë/ Prokuroria çon në gjykatë dosjen për Xhuvanin dhe Sinën

Gazeta Tema - 06.11.2014

Prokuroria e Tiranës dërgon në Gjykatë dosjen për Kostandin Xhuvanin dhe Erlad Sina të arrestuar nga policia dy ditë më parë, pas masakrës të ndodhur në një lokal nate në kryeqytet, ku mbetën të ...

Xhuvani akuzë për vrasje, Sida për përkrahje

Vision Plus - 06.11.2014

Gjykata e Tiranës pritet te marre ne shqyrtim ditën e nesërme kërkesën per masën e sigurisë për dy te arrestuarit e masakrës se Rrugës se Elbasanit, ku mbeten te vrare 4 persona.

Masakra, gati dosja: Burg për Xhuvanin, është i rrezikshëm

Shqiptarja - 06.11.2014

TIRANE - Prokuroria e Tiranës mbyll hetimet paraprake për vrasjen e 4-fishtë të ndodhur në të gdhirë të së martës në kryeqytet në lokalin e natës “Ante Grand” pranë Ambasadës Amerikanë, dhe dërgon në ...

Burg për Xhuvanin – i rrezikshëm

InfoGlobi - 06.11.2014

Prokuroria e Tiranës, ka mbyllur hetimet paraprake për vrasjen e katërfishtë që ka ndodhur të martën,në lokalin e natës “Ante Grand” pranë Ambasadës amerikane.

Masakra në detaje: Si i vrau Kostandin Xhuvani viktimat e tij. DOKUMENTI i plotë i Prokurorisë

Gazeta Dita - 06.11.2014

Prokuroria konfirmon se 4 personat janë vrarë nga arma e Kostandin Xhuvanit. Sipas dokumentit të përgatitur nga organi i akuzës për ngjarjen, rezulton se pistoleta e tij i ka numrat e fshirë dhe u ...

Prokuroria: 6 qitjet janë kryer nga arma e Xhuvanit. Iu gjet barut në duar

Gazeta Idea - 06.11.2014

Tiranë- Prokuroria e Tiranës ka zbardhur sot aktin e ekspertizës lidhur me katër vrasjet e kryera në një lokal nate në rrugën e Elbasanit në kryeqytet këtë të martë, ku thuhet ndër të tjera se të ...

Xhuvani jep alibi për krimin, por policia ka filmimet

Durres Lajm - 06.11.2014

DURRËS, 6 nëntor 2014 - “Unë nuk di farë çfarë ka ndodhur e kush është vrarë. S'kam qenë fare aty, kam qenë tek Brryli duke blerë duhan”. Ky është pohimi i parë që Kostandin Xhuvani ka dhënë para ...

Demiraj u vra kur po tentonte të nxirrte Xhuvanin nga lokali

Republika - 06.11.2014

Kur mes grupeve, atij të Xhait e Jahos dhe Xhuvanit, Demirajt, Ballçajt dhe Sidës, ndodhi incidenti i mallit, personat dolën fillimisht jashtë, por më pas ata janë rifutur brenda, ndërsa Xhuvani ka ...

Gjykata e Tiranës, arrest me burg për Konstandin Xhuvanin dhe Erald Sidën

AlbanianScreen - 06.11.2014

Tiranë - Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e arrestit me burg për Konstandin Xhuvanin, autori kryesor i masakrës së 4-fishtë dhe Erald Sidën. Avokati i tij tha për mediat se i kërkoi klientit të mos ...

Prokuroria publikon dosjen e Xhuvanit: Si i vrau Kostandin Xhuvani viktimat e tij

Republika - 06.11.2014

Prokuroria e Tiranës ka publikuar ditën e sotme dosjen për Kostandin Xhuvanin i akuzuar për vrasjen e katër personave në një lokal natë në kryeqytet dy ditë më parë.

Dëshmia për vrasjen e katërfishtë

Gazeta Start - 05.11.2014

Tiranë – Tre persona u shoqëruan dje në polici në lidhje me vrasjen e katërfishtë në një lokal në Tiranë, por ndërkohë njëri prej tyre rezulton që të mos jetë bashkëpunëtor i Konstandin Xhuvanit, ...

Deklarimet e para të Kostandin Xhuvanit

Gazeta Start - 05.11.2014

Tiranë – Kostandin Xhuvani është marrë në pyetje në drejtorinë e Policisë së Tiranës ku qëndron i arrestuar për vrasjen e katërfishtë të ndodhur dje në Tiranë.

Konstandin Xhuvanit i paraqitet zyrtarisht akuza

Gazeta Start - 05.11.2014

Tiranë – Konstandin Xhuvani mbetet i akuzuari kryesor për vrasjen e katër shtetasve mëngjesin e së martës. Prokuroria ka ngritur zyrtarisht akuzën e vrasjes ndaj tij dhe ia ka komunikuar gjatë ditës ...

Video Ekskluzive/ Masakra në Tiranë, ja vendi ku u vranë 4 personat (VIDEO)

Albtime - 05.11.2014

Një masakër e vërtetë ndodhi në të gdhirë të së martës (rreth orës 04:21) në një lokal të njohur për jetën e natës në Tiranë, ku janë vrarë me armë 4 persona, dhe ku nje nga te arrestuarit si autor i ...

​Kush është Konstandin Xhuvani, i dyshuari kryesor për vrasjen e katërfishtë në Tiranë (Video)

Ina - 05.11.2014

Tre personat që policia i arrestoi si të dyshuar për vrasjen e katërfishtë në Tiranë janë Konstandin Xhuvani, Alban Bllacaj dhe Erald Sida. Por i dyshuari kryesor deri më tani nga hetimet e ...

Vrasja e 4-fishtë nga Kostandin Xhuvani, ja pistat e krimit makabër që tronditi Tiranën dhe dyshimet për vrasjen e ...

SOT - 05.11.2014

Vrasja makabër që tronditi kryeqytetin në orët e para të mëngjesit të djeshëm, ku humbën jetën 4 persona, padyshim që ka dhe të paktën një shkak. Edhe pse i përket policisë të sqarojë opinionin ...

Masakër në një lokal nate pranë Ambasadës Amerikane, Kostandin Xhuvani vret 4 persona, rezistencë ndaj policisë me ...

SOT - 05.11.2014

Një masakër e vërtetë ndodhi në orët e para të mëngjesit të djeshëm në një lokal nate i ndodhur në zonën më të populluar dhe më me siguri pranë Ambasadës Amerikane, Fakultetit Filologjik dhe ...

Në Tiranë vriten në lokal 4 persona, prangoset djali i deputetes Xhuvani dhe dy të tjerë

Idividi - 05.11.2014

Tiranë, 4 nëntor 2014 (MIA) - Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot tek Rruga e Elbasanit në Tiranë, në orët e para të mëngjesit, me pasoja tragjike. Nga një përplasje e armatosur kanë mbetur të vrarë 4 ...

​Kush është Konstandin Xhuvani, i dyshuari kryesor për vrasjen e katërfishtë në Tiranë? (Video)

Portalb - 05.11.2014

Lajme lidhur me temën Vrasjet në Tiranë, flet dëshmitari: Dëgjova tre të shtëna në lokal… (Video) Atentat me armë zjarri në Tiranë, një i plagosur, autorët largohen me motor Kombëtarja arrinë në ...

Vrasja e 4-fishtë, lirohet Alban Bllacaj. Xhuvani: Nuk mbaj mend

ikub - 05.11.2014

Arbër Demiraj dhe Alban Bllacaj Katër shtetas, mes tyre tre të rinj dhe një shtetas 60-vjeçar me shtetësi italiane mbetën të vdekur, për shkak të një përleshje të zhvilluar në ambientit e brendshëm ...

Kush është Konstandin Xhuvani, i dyshuari kryesor për vrasjen e katërfishtë në ...

Albtime - 05.11.2014

Tre personat që policia i arrestoi si të dyshuar për vrasjen e katërfishtë në Tiranë janë Konstandin Xhuvani, Alban Bllacaj dhe Erald Sida. Por i dyshuari kryesor deri më tani nga hetimet e ...

Xhuvani tentoi të korruptonte policin që e arrestoi

Zhurnal - 05.11.2014

25-vjeçari Kostandin Xhuvani u arrestua pak minuta pas ngjarjes ku mbetën të vrarë katër persona, rreth 70 metra larg vendngjarjes. Ai po përpiqej të dërgonte Arbër Demirajn në spital, ndërsa kur ka ...

Vrasja e 4-fishtë, lirohet Ballcaj Në pranga Xhuvani e shoku i tij

Almakos - 05.11.2014

Albano Ballcaj, një nga 3 të rinjtë e vënë në pranga për masakrën e ndodhur një ditë më parë në një lokal nate në Tiranë, është lënë i lirë, pasi sipas hetuesve nuk ka prova që e përfshijnë në ...

Vrasja e 4-fishtë: Edison Jaho, pjesë e FA

ikub - 05.11.2014

Edison Jaho dhe Enea Xhaji, janë dy prej shtetasve që mbetën të vdekur në konfliktin e mëngjesit të djeshëm, tek lokali “Ante Grand”. Pas kontrollit nga ana e strukturave të policisë, njërit prej ...

Prokuroria: Burg për Xhuvanin dhe Sidën

Almakos - 05.11.2014

Dy të dyshuarve kryesorë për vrasjen e katërfishtë që ndodhi dje në kryeqytet, u janë komunikuar sot akuzat për arrestimin e tyre. Prokuroria ka akuzuar Konstandin Xhuvanin 26 vjeç, për vrasje kundër ...

Xhuvani në qeli: Nuk mbaj mend

Almakos - 05.11.2014

Sot vijon marrja në pyetje e të dyshuarit kryesor për masakrën e djeshme, Konstadin Xhuvani, dhe 24-vjeçarit Erald Sida. Ata kanë deklaruar për hetuesit se nuk mbajnë mend asgjë dhe nuk e kanë ...

Rama mashtroi shqiptarët se nuk i njihte familjet e viktimave, babai i Demiraj kandidat për deputet i PS (Foto)

Lajm - 05.11.2014

Vetëm pak orë nga masakra që tronditi vendin, Kryeministri Edi Rama njoftoi përmes rrjetit social Facebook se do të komunikonte në një lidhje të drejtpërdrejt qëndrimin e tij rreth vrasjes së ...

Masakra në Tiranë, Akuza: Xhuvani vrau 4 personat në lokal. Lirohet Alban Ballcaj

Ora news - 05.11.2014

Konstandin Xhuvani, djali i Luiza Xhuvanit e cila la dje mandatin e deputetes socialiste është i akuzuari kryesor për masakrën e ndodhur mëngjesit e 4 nëntorit 2014 në Tiranë.

Viktimat, ish-komandoja në Afganistan dhe miku i tij

Panorama - 05.11.2014

Edison Jaho Personat e parë të qëlluar me armë nga Kostandin Xhuvani mëngjesin e djeshëm kanë qenë dy miqtë nga Berati, Edison Jaho dhe Enea Xhaji. “Panorama” shkruan sot se nga kronologjia e krimit ...

Djali i deputetes. Masakër për kokainën në lokal, katër të vrarë

Panorama - 05.11.2014

AUTORI KOSTANDIN XHUVANI Sherri për kokainën në lokal, Kostandin Xhuvani ekzekuton dy beratas, mikun e tij e një biznesmen italian. PD publikon dokumentin: Në kërkim që në prill.

Dëshmia e shokut të Xhuvanit: S’kishte para për drogën, si qëlloi mbi 4 viktimat

Panorama - 05.11.2014

Alban Ballçaj Dëshmia e Alban Ballçajt, kushëri i viktimës Arbër Demiraj Flet i shoqëruari në polici: Xhuvani i dha kartën e identitetit si peng, i tha “nuk më njeh kush jam unë?” Një prej tre ...

Xhuvani kërcënoi policin që e kapi: Më ke jetën borxh. Më lër të iki dhe më thuaj sa ar do

Panorama - 05.11.2014

Pamje nga vendi i ngjarjes Përballja e parë e policisë me Kostandin Xhuvanin, pasi ai po largohej nga vendi i ngjarjes me pistoletë në dorë, ka qenë mjaft delikate për një prej efektivëve të ...

Xhuvani tentoi të korruptonte policin që e arrestoi

Yll Press - 05.11.2014

Në momentin që punonjësi i policisë ka arritur 25-vjeçarin ku i fundit i ka treguar se kush është dhe më pas i ka kërkuar dhe që ta lërë të largohet. 25-vjeçari Kostandin Xhuvani u arrestua pak ...

Masakër në Tiranë, katër të vrarë, i dyshuari kryesor Kostandin Xhuvani

Mapo - 05.11.2014

Vriten në afërsi të Fakultetit të Gjuhëve të Huaja, Edison Jaho, Enea Xhai, Arbër Demiraj dhe Paolo Azzolo. Dyshohet konflikti për konsumin e lëndëve narkotike Tirana zgjohet në gjak.

Misteri i pistoletës së dytë të gjetur në vendngjarje

Panorama - 05.11.2014

TIRANE – Dy armë të së njëjtës markë dhe kalibër janë gjetur dje nga policia dhe prokuroria në vendin e ngjarjes, ku u vranë katër persona në lokalin e muzikës live.

Zbardhet skema e 4 vrasjeve në lokal

Panorama - 05.11.2014

Dy nga personat që humbën jetën dje nga vrasja e katërfishtë në lokalin e muzikës live bar “Ante Grand” dyshohet se janë goditur me plumba aksidentalisht.

Pronari i lokalit në Polici: Xhuvani qëlloi me armë

Panorama - 05.11.2014

TIRANE – Pronari i lokalit “Ante Grand” ku ndodhi ngjarja e rëndë, bashkë me të shoqen janë kthyer në dëshmitarë të krimit të katërfishtë dhe si rrjedhojë janë shoqëruar për të deklaruar në Polici ...

Familja e Demirajt: Policia vonoi transportimin e djalit në spital

Panorama - 05.11.2014

TIRANE – Më i riu ndër katër personat që mbetën të vrarë mëngjesin e djeshëm në Tiranë, është 19-vjeçari Arbër Demiraj. Ai është djali i vetëm i ish-prokurorit Skënder Demiraj, i lindur me vështirësi ...

Të dyshuarit për vrasjen e katërfishtë në Tiranë “Nuk mbajnë në mend asgjë”

Koha.net - 05.11.2014

Prokuroria iu ka komunikuar sot akuzat Kostandin Xhuvanit dhe Eraldo Sidës, dy prej të arrestuarve pas masakrës së djeshme në lokalin e natës ‘Ante Grand’ në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë.

"Masakra", Xhuvani dhe shoku para gjykatës: "S'pranojmë krimin, s'mbajmë mend gjë'

BalkanWeb - 05.11.2014

TIRANE - Prokuroria i kërkon gjykatës të caktojë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për Kostandin Xhuvanin dhe Erald Sidën, dy prej të arrestuarve pas masakrës së djeshme në lokalin e natës Ante Grand.

Shoku i Xhuvanit: Kostandini s'kishte para për kokainën, ja si ndodhën vrasjet

BalkanWeb - 05.11.2014

TIRANE - Një prej tre personave që u shoqërua dje në polici pas vrasjeve në lokal, fillimisht në cilësinë e të dyshuarit si bashkëpunëtor i Kostandin Xhuvanit, është Alban Ballçaj, 18 vjeç.

Masakra në Tiranë, misteri i pistoletës së dytë të gjetur në vendngjarje

BalkanWeb - 05.11.2014

TIRANE – Dy armë të së njëjtës markë dhe kalibër janë gjetur dje nga policia dhe prokuroria në vendin e ngjarjes, ku u vranë katër persona në lokalin e muzikës live.

Prokuroria zyrtarizoi akuzat ndaj Xhuvanit dhe Sidës

ABC News - 05.11.2014

Prokuroria e Tiranës zyrtarizoi akuzat ndaj Konstandin Xhuvanit dhe shokut të tij Erald Sida, per vrasjen e 4-fishte mengjesin e se martes ne tirane. Dy të dyshuarit, do te njihen të premten ne ...

Vrasja e katërfishtë, policia lë të lirë Alban Ballcajn. Xhuvani dhe Sida nuk pranojnë autorësinë dhe deklarojnë se nuk ...

Respublica - 05.11.2014

Policia ka lënë të lirë, Alban Ballcajn, një nga personat e ndaluar për ngjarjen e mëngjesit të djeshëm ku mbetën të vrarët katër persona. Sipas “Ora-News”, policia e ka liruara Ballcajn, që është ...

Policia lë të lirë Albano Ballcajn. Xhuvani dhe Sida nuk pranojnë autorësinë dhe deklarojnë se nuk mbajnë mend asgjë

Gazeta Tema - 05.11.2014

Njëri prej tre të ndaluarve si autorë të masakrës së ndodhur mëngjesin e 4 nëntorit 2014 në Tiranë, ku mbetën të vrarë 4 persona është lënë i lirë. Burime nga policia të cilave u referohet Ora News ...

Masakra në Tiranë, lihet i lirë Alban Ballcaj. Kostandin Xhuvani: S’mbaj mend

Gazeta Dita - 05.11.2014

Njëri prej tre të ndaluarve si autorë të masakrës së ndodhur mëngjesin e 4 nëntorit 2014 në Tiranë, ku mbetën të vrarë 4 persona është lënë i lirë. Burime nga policia të cilave u referohet Ora News ...

Debati për kokainën, shkaku i masakrës së djeshme?

Gazeta Tema - 05.11.2014

Masakra e ndodhur mëngjesin e djeshëm duket se ka ndodhur pas debateve për çështje droge. Media të ndryshme, duke iu referuar burimeve pranë policisë, thonë se autorët e krimit dhe viktimat janë ...

Një nga viktimat e djeshme, misionar paqeruajtës në Afganistan dhe Irak

Gazeta Tema - 05.11.2014

Edison Jaho, 36 vjeç, ka qenë personi i parë që është qëlluar mëngjesin e djeshëm në Tiranë. Mendohet se ka qenë pikërisht Jaho, personi me të cilin Konstandin Xhuvani ka pasur konflikt.

Vrasja e 4-fishtë, lirohet Ballcaj Në pranga Xhuvani e shoku i tij

Shqiptarja - 05.11.2014

TIRANE - Albano Ballcaj, një nga 3 të rinjtë e vënë në pranga për masakrën e ndodhur një ditë më parë në një lokal nate në Tiranë, është lënë i lirë, pasi sipas hetuesve nuk ka prova që e përfshijnë ...

Prokuroria ngre akuzat ndaj Konstandin Xhuvanit: Të 4 viktimat janë qëlluar nga ai

Gazeta Tema - 05.11.2014

Prokuroria e Tiranës ka ngritur zyrtarisht akuzat për dy të arrestuarit e dyshuar për masakrën e ndodhur mëngjesin e së martës në Tiranë, Konstandin Xhuvani dhe Erald Sida.

Xhuvani dhe Sida nuk pranojnë krimin. Ja akuzat. Lirohet Albano Ballcaj

Gazeta Idea - 05.11.2014

Tiranë- Prokuroria i komunikoi sot akuzat Kostandin Xhuvanit dhe Eraldo Sidës, dy prej të arrestuarve për masakrën në lokalin e natës ‘Ante Grand’ ku mbetën të vrarë me armë zjarri 4 persona.

Ngrihen akuzat ndaj Konstandin Xhuvanit: Ai qëlloi ndaj të 4 viktimave

Gazeta Dita - 05.11.2014

Prokuroria e Tiranës ka ngritur zyrtarisht akuzat për dy të arrestuarit e dyshuar për masakrën e ndodhur mëngjesin e së martës në Tiranë, Konstandin Xhuvani dhe Erald Sida.

Zbardhet ekspertiza

Durres Lajm - 05.11.2014

- Sherri i nisur mes Kostandin Xhuvanit dhe Edison Jahos u bë shkak që gjithçka të përfundonte në një tragjedi me 4 të vrarë në lokalin e natës “Ante Grand” tek “Rruga e Elbasanit” në Tiranë.

Zbardhet ekspertiza e 4 vrasjeve. Të gjithë plumbat kaluan nga Jaho

Gazeta Dita - 05.11.2014

Një bisedë që u shndërrua më pas në konflikt mes Kostandin Xhuvanit dhe Edison Jahos u bë shkak për vrasjen e katërfishtë të ndodhur dje në rrugën e Elbasanit.

Masakra, përcillen në banesën e fundit 19-vjeçari Demiraj dhe Xhaji

Shqiptarja - 05.11.2014

TIRANE - Janë përcjellë në banesën e fundit dy nga viktimat e masakrës së ndodhur mëngjesin e djeshëm në një klub nate në kryeqytet. Rreth orës 14:25 familjarë, miq e shokë, kanë përcjellë mes lotësh ...

Ja rrjedha e masakrës në lokal sipas Ballcajt: Xhuvani s’kishte para për drogën

Gazeta Idea - 05.11.2014

Tiranë- Një prej tre personave që u shoqërua dje në polici pas vrasjeve në lokal, fillimisht në cilësinë e të dyshuarit si bashkëpunëtor i Kostandin Xhuvanit, është Alban Ballçaj, 18 vjeç.

Kostandin Xhuvani: Nuk mbaj mend asgjë!

Tetova Sot - 05.11.2014

Njëri prej të dyshuarve që u arrestua dje për vrasjen e katërfishtë që ndodhi në një lokal nate, ku mbetën të vrarë katër persona, është lënë i lirë. Albano Ballcaj është lënë i lirë pasi nuk janë ...

Masakra e 4-fishtë, i komunikohet akuza Kostandin Xhuvanit dhe Erald Sinës

AlbanianScreen - 05.11.2014

Tiranë - Prokuroria i ka komunikuar sot Kostandin Xhuvanit akuzën për vrasjen e 4-fishtë të mëngjesit të së martës. Ai akuzohet për vrasje në rrethana cilësuese kundër dy e më shumë personave, si dhe ...

Prokuroria: Vrasjet, nga arma e Kostandin Xhuvanit

Republika - 05.11.2014

Konstandin Xhuvani, i akuzuari kryesor për masakrën e ndodhur mëngjesit e 4 nëntorit 2014 në Tiranë, do të përgjigjet penalisht për vrasjen e katërfishtë.

Katër vrasjet, policia jep detaje

Gazeta Start - 04.11.2014

Tiranë – Policia e Tiranës dha sqarime të hollësishme në lidhje me vrasjen e katërfishtë mëngjesin e sotëm. Sipas deklaratës, njoftimi në sallën operative është dhënë nga një ish-punonjës policie dhe ...

Vrasja e 4 personave në kryeqytet, policia: Xhuvani po largohej me pistoletë në dorë, beri rezistencë

SOT - 04.11.2014

Detaje të tjera ka dhënë policia e kryeqytetit, në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm, në kryeqytet, ku u vranë 4 persona. Sipas autoriteteve policore, janë arrestuar tre ...

Vriten katër persona në një lokal nate

Lajmi.net - 04.11.2014

Përleshja me armë mes dy grupeve të armatosura i ka marrë jetën katër të rinjve dhe ka plagosur një tjetër në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të së martës në një nga lokalet e natës ...

Policia: Konstandin Xhuvani bëri rezistencë gjatë arrestimit

Albeu.com - 04.11.2014

Update - Me anë të një deklarate për mediat, Policia e Tiranës ka dhënë detajet mbi veprimet e ndërmarra pas njoftimit për ngjarjen e ndodhur në një lokal në "Rrugën e Elbasanit" në Tiranë.

Masakër në Tiranë, 4 të vrarë në një lokal nate

Shqipmedia - 04.11.2014

Një masakër e vërtetë ndodhi mëngjesin e së martës në një lokal nate në Rrugën e Elbasanit në kryeqytet, transmeton T-CH. Policia është njoftuar se në orën 04:00 të mëngjesit në lokalin “Ante Grand”, ...

Tiranë: 4 të vrarë pas sherrit në një klub nate, ndalohet djali i deputetes Xhuvani – VIDEO

Shqipmedia - 04.11.2014

Katër persona kanë mbetur të vrarë me armë zjarri pas një sherri të ndodhur në një klub nate në zonën e rrugës së Elbasanit, ne kryeqytet, në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Tiranë, vriten në lokal 4 persona

Alsat - 04.11.2014

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tek Rruga e Elbasanit në Tiranë, në orët e para të mëngjesit, me pasoja tragjike. Nga një përplasje e armatosur kanë mbetur të vrarë 4 persona ndërsa një tjetër është ...

Vriten Katër persona, I dyshuar djali I deputetes Socialiste Luiza Xhuvani

Zhurnal - 04.11.2014

Katër persona u ekzekutuan në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në një lokal pranë shkollës së mesme të Gjuhëve të Huaja, në rrugën e Elbasanit, në Tiranë.

Përplasje me armë në Tiranë, 4 të vdekur, i dyshuar djali i deputetes

Zhurnal - 04.11.2014

Një përplasje me armë në një lokal nate në Tiranë ka përfunduar me pasoja tragjike, ku kanë humbur jetën 4 persona. Ngjarja e rëndë ndodhi në të gdhirë të ditës së sotme rreth orës 04:00 në lokalin ...

Katër të vrarë në një lokal në Tiranë

Ina - 04.11.2014

Katër të rinj kanë mbetur të vrarë sot herët në mëngjes në një incident me armë në një lokal të Tiranës. Ngjarja e rëndë ndodhi në të gdhirë të ditës së sotme rreth orës 04:00 në lokalin "Ante Grand" ...

Katër të vrarë në një lokal në Tiranë

Albtime - 04.11.2014

Katër të rinj kanë mbetur të vrarë sot herët në mëngjes në një incident me armë në një lokal të Tiranës. (Video) Ngjarja e rëndë ndodhi në të gdhirë të ditës së sotme rreth orës 04:00 në lokalin ...

Video Ekskluzive/ Nga masakra në Tiranë, ku u vranë 4 persona në lokal nate

Almakos - 04.11.2014

Një masakër e vërtetë ndodhi në të gdhirë të së martës (rreth orës 04:00) në një lokal të njohur për jetën e natës në Tiranë, ku janë vrarë me armë 4 persona.

Kostandin Xhuvani rezistencë policisë, kapet me armë në dorë

Almakos - 04.11.2014

Burime të Ora News bëjnë të ditur se pas vrasjes mund të fshihen pazaret e drogës... Në foto viktimat Arbër Demiraj dhe Giampaolo Azzolo. Katër persona janë vrarë në një nga lokalet e natës së ...

Detaje të vrasjes së 4 personave

Portalb - 04.11.2014

Lajme lidhur me temën Banka Botërore 150 milionë dollarë Shqipërisë për energjinë Vrasjet në Tiranë, flet dëshmitari: Dëgjova tre të shtëna në lokal… (Video) 60 mijë përdorues droge në Shqipëri Rama: ...

Video ekskluzive: Lokali ku ndodhi masakra e Tiranës, që la 4 të vrarë

Lajmi.net - 04.11.2014

Një masakër e vërtetë ndodhi në të gdhirë të së martës (rreth orës 04:21) në një lokal të njohur për jetën e natës në Tiranë, ku janë vrarë me armë 4 persona, dhe ku një nga të arrestuarit si autor i ...

Masakra në Tiranë, ja vendi ku u vranë katër personat

Zhurnal - 04.11.2014

Një masakër e vërtetë ndodhi në të gdhirë të së martës (rreth orës 04:21) në një lokal të njohur për jetën e natës në Tiranë, ku janë vrarë me armë 4 persona, dhe ku nje nga te arrestuarit si autor i ...

Prokuroria: Xhuvani i dyshuar për 4 vrasjet

SOT - 04.11.2014

Për vrasjen e 4 persona mëngjesin e sotëm janë zbardhur detaje të tjera nga grupi hetimor. Sipas burimeve nga prokuroria, të 4 personat janë vrarë nga e njëjta armë, ndërsa dy prej tyre janë qëlluar ...

Vrasja e 4 personave. Ja dinamika e ngjarjes tragjike.

ikub - 04.11.2014

Kostandin Xhuvani, djali tashmë i ish deputetes socialiste Luiza Xhuvani, ka qenë i ulur në një nga tavolinat e lokait “Ante Grand” në rrugën e Elbasanit, përballë Fakultetit Filologjik.

Përgjaket Tirana, 4 të vrarë, mes tyre djali i ish-Prokurorit. Arrestohet djali i Xhuvanit

Ora news - 04.11.2014

Një konflikt i çastit në një nga lokalet e natës së kryeqytetit është shndërruar në një tragjedi të vërtetë. 4 persona kanë mbetur të vdekur nga një konflikt me armë në bar “Ante Grand” tek rruga e ...

Përgjaket Tirana, 4 të vrarë, mes tyre djali i ish-prokurorit [video]

Koha.net - 04.11.2014

Një konflikt banal në një nga lokalet e natës së kryeqytetit është shndërruar në një tragjedi të vërtetë. Katër persona kanë mbetur të vdekur nga një konflikt me armë tek rruga e Elbasanit, përballë ...

MASAKRA NE PUB/ Policia: Xhuvani u kap në kohë reale. U sekuestruan dy pistoleta

Panorama - 04.11.2014

Vendi ku ndodhi ngjarja UPDATE- Policia e Tiranes ne deklaraten zyrtare zbardh detaje nga ngjarja e rende qe mori jeten e kater personave dhe arrestimin e autoreve, mes tyre djalin e deputetes ...

MASAKRA NE PUB/ Xhuvani vrau dy vetë. Detajet e ngjarjes

Panorama - 04.11.2014

Pamje nga vendi i ngjarjes UPDATE/ Detaje te tjera per masakren ne pub, qe la mengjesin e sotem kater viktima. Burime per “Panorama Online” bejne me dije se ka pasur nje shkembim zjarri mes dy ...

Vriten 4 persona në Tiranë, policia arreston djalin e deputetes Xhuvani

Mapo - 04.11.2014

Lokali ku u kryen vrasjet Një ngjarje e rendë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në një prej lokaleve të natës në Tiranë ku si pasojë e një sherri kanë gjetur vdekjen katër persona.

Katër viktima në një lokal nate në Tiranë, pas një sherri për motive banale

ABC News - 04.11.2014

Një sherr për motive banale përfundoi në masakër me 4 persona të vrarë dhe një të plagosur rëndë. Ngjarja ndodhi në Rrugën e Elbasanit në një local nate pranë shkollës së mesme të gjuhëve të huaja në ...

MASAKRA NE PUB/ Policia zbardh arrestimet: Xhuvani po largohej, rezistencë me armë në dorë

Panorama - 04.11.2014

UPDATE/ Policia e Tiranes zbardh detaje nga menyra e arrestimit te autoreve te dyshuar per masakren ne pub, qe shkaktoi kater viktima. Sipas policise, djali i deputetes Xhuvani eshte arrestuar 70 ...

Vrasja e katërfishtë në Tiranë, Xhuvani u kap me pistoletë në dorë

Koha.net - 04.11.2014

Policia e Tiranës ka dhënë informacion lidhur me vrasjen e 4 personave, në një lokal nate në “Rrugën e Elbasanit”. Në njoftimin e policisë përshkruhet gjithë procedura e ndjekur nga efektivët e ...

Masakër në Tiranë, 4 të vrarë në një lokal. Dyshohet se u qëlluan nga djali i Xhuvanit- VIDEO+FOTO

BalkanWeb - 04.11.2014

TIRANË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tek Rruga e Elbasanit në Tiranë, në orët e para të mëngjesit, me pasoja tragjike. Nga një përplasje e armatosur kanë mbetur të vrarë 4 persona ndërsa një tjetër ...

Detaje të vrasjes së 4 personave

ABC News - 04.11.2014

Zbardhen detaje të vrasjes së 4-fishte në Rrugën e “Elbasanit”, me autor të dyshuar të arrestuarin Konstandin Xhuvani, djali i deputetës socialiste, Luiza Xhuvani.

Armët sheshit. 4 të vrarë pas një sherri në një lokal nate në Rrugën e Elbasanit. Arrestohet si i dyshuar djali i ...

Respublica - 04.11.2014

Nuk përbën lajm që në Tiranë qarkullohet lirisht me armë, por e reja është se 4 persona mbetën të vdekur pas një sherri në një lokal nate në Rrugën e Elbasanit.

Tiranë, përplasje me armë, katër viktima, shoqërohet djali i Luiza Xhuvanit si i dyshuar

Gazeta Dita - 04.11.2014

Një konflikt banal në një nga lokalet e natës së kryeqytetit është shndërruar në një tragjedi të vërtetë. 4 persona kanë mbetur të vdekur nga një konflikt me armë tek Rruga e Elbasanit, përballë ...

Përgjaket Tirana/ 4 të vdekur pas një konflikti me armë në lokal. Arrestohet djali i deputetes Luiza Xhuvani

Gazeta Tema - 04.11.2014

Një përplasje me armë mes të rinjsh ka përfunduar me pasoja tragjike, ku kanë humbur jetën 4 persona, një ndër ta shtetas i huaj, dhe janë plagosur dy të tjerë.

Përleshje me armë në një lokal nate, 4 viktima. Arrestohet djali i deputetes Xhuvani

Gazeta Idea - 04.11.2014

Tiranë- Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e së martës në një lokal nate në Rrugën e Elbasanit në Tiranë. Raportohet në orën 04:00 të mëngjesit në lokalin “Ante Grand” ka pasur të shtëna me armë ...

Tragjedi me Armë në Tiranë. 4 Persona të vdekur.

Shkupi24 - 04.11.2014

Policia e Tiranës ka dhënë detaje të tjera në lidhje me tragjedinë e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në kryeqytet, ku humbën jetën 4 persona.

Masakër në Tiranë, vriten 4 persona (VIDEO)

Tetova Sot - 04.11.2014

Një konflikt me armë zjarri i ndodhur në një lokal nate ka sjellë vdekjen e katër personave. Tre të rinj shqiptarë dhe një shtetas italian mbetën të vrarë me armë zjarri, ndërkohë që dy të tjerë janë ...

Një nga viktimat e klubit të natës, djalë ish prokurori. Grupet njiheshin. Dy pista për motivet

Respublica - 04.11.2014

Disa detaje të tjera për vrasjen e katërfishtë pranë fakultetit filologjik. Mësohet se një nga viktimat, Arbër Demiraj 19 vjeç, është djali i ish-prokurorit Skënder Demiraj.

Video Ekskluzive/ Masakër në Tiranë, 4 të vrarë në lokal nate

Shqiptarja - 04.11.2014

TIRANE - Një masakër e vërtetë ndodhi në të gdhirë të së martës (rreth orës 04:00) në një lokal të njohur për jetën e natës në Tiranë, ku janë vrarë me armë 4 persona.

Pronari i lokalit: Xhuvani qëlloi me armë pas sherrit

Tetova Sot - 04.11.2014

Policia ka ndaluar pronarin dhe punonjesin e sigurisë së lokalit në Tirane, ku ndodhi masakra me pasojë vdekjen e katër personave. I marrë në pyetje, pronari i lokalit ka dëshmuar për krimin e ...

Pronari i lokalit: Xhuvani ka qëlluar me armë. Djali i deputetes bëri rezistencë

Gazeta Idea - 04.11.2014

Tiranë- Pas vrasjes së 4-fishtë policia ka ndaluar pronarin dhe punonjesin e sigurisë së lokalit në Tirane, ku ndodhi masakra me pasojë vdekjen e katër personave.

Detajet e masakrës së sotme, sipas policisë

Gazeta Tema - 04.11.2014

Policia e Shtetit ka dhënë detaje të tjera për vrasjen e katërfishtë të ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Ajo ka shpjeguar gjithë rrjedhën e ngjarjes, ndërkohë që për momentin ende nuk ka bërë të ...

Masakra në Tiranë, policia: Si u kapën tre autorët. Xhuvani kishte armë në dorë. Bëri rezistencë

Gazeta Dita - 04.11.2014

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen dhe operacionin për kapjen e autorëve. Sipas uniformave blu janë arrestuar tre shtetas për ngjarjen, mes tyre dhe djali i deputetes Luiza Xhuvani.

Vrasja e katërfishtë – Xhuvani u kap me armë

InfoGlobi - 04.11.2014

Më në fund ka dhënë informacione Policia e Tiranës lidhur me vrasjen e 4 personave, në një lokal nate në “Rrugën e Elbasanit”. Në njoftimin e policisë përshkruhet gjithë procedura e ndjekur nga ...

Ja vendi i ku u vranë katër personat- video

InfoGlobi - 04.11.2014

Ka ndodhur një ngjarje shumë e rëndë në të gdhirë të së martës (rreth orës 04:21) në një lokal të njohur për jetën e natës në Tiranë, ku janë vrarë me armë 4 persona, dhe ku një nga të arrestuarit si ...

Të katërt personat janë vrarë nga e njëjta armë?

Gazeta Tema - 04.11.2014

Katër viktimat e sotme duket se janë vrarë nga e njëjta armë. Kjo bëhet me dije nga News 24, e cila iu referohet burimeve të prokurorisë. I dyshuari për vrasjet është Konstandin Xhuvani.

Prokuroria: Xhuvani i dyshuar për 4 vrasjet

Durres Lajm - 04.11.2014

- Për vrasjen e 4 persona mëngjesin e sotëm janë zbardhur detaje të tjera nga grupi hetimor. Sipas burimeve nga prokuroria, të 4 personat janë vrarë nga e njëjta armë, ndërsa dy prej tyre janë ...

FOTO LAJM: Të afërm të 19-vjeçarit Demiraj në morgun e Tiranës

Gazeta Dita - 04.11.2014

Në këto foto të agjensisë LSA shihen të afërm të 19-vjeçarit Arbër Demiraj si dhe makina e funeralit me trupin e të riut duke dale nga morgu i Tiranes.

Detajet e vrasjes, viktimat i qëlloi vetëm një person nga distancë e afërt

Gazeta Idea - 04.11.2014

Tiranë- Dalin në dritë të tjera detaje nga grupi i hetuesve që po përpiqet të zbardhë vrasjen e 4 personave në lokalin e natës “Ante Grand” në Tiranë.

Prokuroria: Rindërtimi i parë i ngjarjes, Kostandin Xhuvani dyshohet për të katër vrasjet

Gazeta Dita - 04.11.2014

Tre prokurorët e ngarkuar për zbardhjen e vrasjes së katërfishtë në orët e para të mëngjesit të sotëm kanë zhvilluar në orët e pasdites një mbledhje për të rakorduar provat e mbledhura në vendgjarje ...

Vrasja e djeshme; Balla i Policisë: “Ka patur dy palë në konflikt. I pasqaruar ende pozicioni i Demirajt”. Një e dhënë ...

Respublica - 04.11.2014

Ilrjan Balla, shef i seksionit të luftës kundër krimeve të rënda në Policinë e Shtetit ka dhënë sot në “Opinion” disa hollësi që sqarojnë dinamikën e vrasjes së mëngjesit.

Katër të vrarë në Tiranë, arrestohet djali i deputetes Xhuvani

AlbanianScreen - 04.11.2014

Tiranë - Tre të rinj dhe një shtetas italian kanë humbur jetën në orët e para të mëngjesit të sotëm pas një sherri me armë. Ngjarja e rëndë ëshë shënuar rreth orës 05.00 të mëngjesit në një lokal në ...

Përgjaket Tirana, 4 të vdekur dhe një i plagosur (Video)

Republika - 04.11.2014

4 persona kanë ndërruar jetë dhe një person ka ngelur i plagosur si pasojë e një sherri të ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të ditës së sotme.

Tiranë, vriten në lokal 4 persona

Kosova Live - 04.11.2014

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur tek Rruga e Elbasanit në Tiranë, në orët e para të mëngjesit, me pasoja tragjike, ku nga një përplasje e armatosur kanë mbetur të vrarë 4 persona ndërsa një tjetër ...

Tiranë, vriten 4 të rinj dhe 2 të tjerë plagosen

Shprehja - 04.11.2014

Një përplasje me armë në një lokal nate në Tiranë ka përfunduar me pasoja tragjike, ku kanë humbur jetën 4 persona. Ngjarja e rëndë ndodhi në të gdhirë të ditës së sotme rreth orës 04:00 në lokalin ...