TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shakira-Pique shkëlqejnë në Barcelonë

Top Channel - 16.04.2011

Shakira dukej jashtëzakonisht e lumtur, ndërsa shëtiti nën diellin e ngrohtë të Barcelonës dhe doli për një drekë romantike me të dashurin e saj futbollist, Gerard Pique.

Shakira-Pique shkëlqejnë në Barcelonë

Botasot - 16.04.2011

Shakira dukej jashtëzakonisht e lumtur, ndërsa shëtiti nën diellin e ngrohtë të Barcelonës dhe doli për një drekë romantike me të dashurin e saj futbollist, Gerard Pique.

Shakira-Pique shkëlqejnë në Barcelonë

Koha.net - 16.04.2011

Barcelonë, 16 prill - Shakira dukej jashtëzakonisht e lumtur, ndërsa shëtiti nën diellin e ngrohtë të Barcelonës dhe doli për një drekë romantike me të dashurin e saj futbollist, Gerard Pique.

Shakira shndërrohet në muratore

Idividi - 15.04.2011

Kartagenam, 13 prill 2011 (MIA) - Shakira ka lënë mënjanë turnetë e mbushura me qindra mijëra fansa, për t’iu dedikuar gjatë të gjithë prillit misioneve bamirëse në disa vende të botës.

“Luftë” rreth koncertit të Shakirës në Prishtinë

Spiun - 15.04.2011

Ende pa u bërë zyrtare ardhja e këngëtares kolumbiane Shakira, tashmë dy kompani të ndryshme kanë nisur të kenë mosmarrëveshje mes vete se kush do ta sjellë yllin e muzikës në Prishtinë.

Pique: Unë dhe Shakira jemi të lumtur

Telegrafi - 15.04.2011

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka folur publikisht për herë të parë për lidhjen e tij me këngëtaren kolumbiane, Shakira. “Paparacët…të gjithë na sulmojnë në të njëjtën kohë.

Shakira, i vjedhin unazen live. VIDEO

ikub - 14.04.2011

Gjate nje koncerti live ne Mexico, nje nga fansat e shumte qe po e ndiqnin koncertin nga shume prane, i eshte afruar, dhe ndersa e ka kapur nga dora, ne vend te pershendetjes i ka rrembyer unazen nga gishti.

Dy kompani përplasen rreth koncertit të Shakirës në Prishtinë

Koha.net - 14.04.2011

Prishtinë, 14 prill – Ende pa bërë marrëveshje me menaxhmentin e këngëtares Shakira, dy kompani të ndryshme kanë nisur të kryqëzojnë heshtat me njëra - tjetrën që ta sjellin yllin në Prishtinë.

“Luftë” rreth koncertit të Shakirës në Prishtinë

Telegrafi - 14.04.2011

Ende pa u bërë zyrtare ardhja e këngëtares kolumbiane Shakira, tashmë dy kompani të ndryshme kanë nisur të kenë mosmarrëveshje mes vete se kush do ta sjellë yllin e muzikës në Prishtinë.

Shakirës i vidhet unaza gjatë koncertit

Koha.net - 14.04.2011

Siudad Mexico, 14 prill – Një vjedhje bizare i ka ndodhur pop yllit Shakira. Duke u përshëndetur me fansat në koncertin e saj në Meksikë, këngëtarja kolumbiane ia zgjati dorën e majtë një fansi dhe – mbeti pa unazë! Hajni i paskrupullt ...

Shakira le turnet per bamiresi

Paragrafi - 13.04.2011

Shakira le turnet per bamiresi Postuar më : 13 April, 2011 09:12:00 Shakira ka lënë mënjanë turnetë e mbushura me qindra mijëra fansa, për t’iu dedikuar gjatë të gjithë prillit misioneve bamirëse në disa vende të botës.

Shakira shndërrohet në muratore

Lajm - 13.04.2011

Shakira ka lënë mënjanë turnetë e mbushura me qindra mijëra fansa, për t’iu dedikuar gjatë të gjithë prillit misioneve bamirëse në disa vende të botës.

Shakira shndërrohet në muratore

Top Channel - 12.04.2011

Shakira ka lënë mënjanë turnetë e mbushura me qindra mijëra fansa, për t’iu dedikuar gjatë të gjithë prillit misioneve bamirëse në disa vende të botës.

Shakira shndërrohet në muratore

Botasot - 12.04.2011

Shakira ka lënë mënjanë turnetë e mbushura me qindra mijëra fansa, për t’iu dedikuar gjatë të gjithë prillit misioneve bamirëse në disa vende të botës.

Shakira edhe një muratore

Yll Press - 12.04.2011

Këngëtarja me famë ndërkombëtare u rikthye në vendlindjen e saj, në Kolumbi, për të hedhur themelet e një shkolle në Kartagenam e cila do të ngrihet me fondet e dhëna prej saj.