TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Operacionet antikanabis, asgjësohen 1903 rrënjë në Delvinë

Top Channel - 16.08.2015

Operacionet antikanabis të Policisë vijojnë në mbarë vendin, ndërkohë që nga Policia e Vlorës raportohet të jenë zbuluar dhe asgjësuar 3 parcela me 1903 rrënjë bimë narkotike e llojit kanabis në ...

Asgjësohen 1903 rrënjë kanabis në Delvinë

ikub - 16.08.2015

Vijojnë në mbarë vendin operacionet antikanabis të Policisë së Shtetit. Policia e Vlorës ka zbuluar dhe më pas ka asgjësuar 3 parcela me 1903 rrënjë bimë narkotike e llojit kanabis në fshatin Vergo ...

Vijojnë operacionet antikanabis, asgjësohen 1903 rrënjë bimë narkotike në Delvinë

SOT - 16.08.2015

Operacionet antikanabis të Policisë vijojnë në mbarë vendin, ndërkohë që nga Policia e Vlorës raportohet të jenë zbuluar dhe asgjësuar 3 parcela me 1903 rrënjë bimë narkotike e llojit kanabis në ...

Delvinë, asgjësohen 1903 rrënjë kanabis

Java News - 16.08.2015

Operacionet antikanabis të Policisë vijojnë në mbarë vendin, ndërkohë që nga Policia e Vlorës raportohet të jenë zbuluar dhe asgjësuar 3 parcela me 1903 rrënjë bimë narkotike e llojit kanabis në ...

Operacionet antikanabis, asgjësohen 1903 rrënjë në Delvinë

Gazeta Dita - 16.08.2015

Operacionet antikanabis të Policisë vijojnë në mbarë vendin, ndërkohë që nga Policia e Vlorës raportohet të jenë zbuluar dhe asgjësuar 3 parcela me 1903 rrënjë bimë narkotike e llojit kanabis në ...

Delvinë, asgjësohen 1903 rrënjë  kanabis në një pyll pranë Sopotit

Shqiptarja - 16.08.2015

DELVINË – Tre parcela me me 1903 rrënjë bimë narkotike Canabis u zbuluan nga policia në fshatin Vergo të Delvinës. Bimët narkotike u konstatuan të mbjella në afërsi të malit Sopot në vendin e quajtur ...

Vlorë, asgjësohen 1900 rrënjë kanabis

Vision Plus - 16.08.2015

Rreth 1900 rrënjë kanabis janë sekuestruar dhe asgjësuar me djegie ketë te diele, nga forcat e policisë së qytetit te Vlorës. Nga hetimet nëpërmjet rrugëve operative, ekipet e policisë se qytetit ...

Vlorë, asgjësohen 1900 rrënjë kanabis

Tetova Sot - 16.08.2015

Rreth 1900 rrënjë kanabis janë sekuestruar dhe asgjësuar me djegie ketë te diele, nga forcat e policisë së qytetit te Vlorës. Nga hetimet nëpërmjet rrugëve operative, ekipet e policisë se qytetit ...

Operacionet antikanabis, asgjësohen bimë narkotike në Shkodër, Krujë dhe Mirditë

Top Channel - 15.08.2015

Policia e Shkodrës ka sekuestruar dhe asgjësuar 879 rrënjë kanabis sativa. Në sajë të operacioneve policore, 3 parcela me 470 rrënjë janë zbuluar në fshatin Vilë.

Operacionet antikanabis, asgjësohen bimë narkotike në shkodër, krujë dhe mirditë

Zhurnal - 15.08.2015

Policia e Shkodrës ka sekuestruar dhe asgjësuar 879 rrënjë kanabis sativa. Në sajë të operacioneve policore, 3 parcela me 470 rrënjë janë zbuluar në fshatin Vilë.

Operacionet antikanabis, asgjësohen bimë narkotike në Shkodër, Krujë dhe Mirditë

Portalb - 15.08.2015

Lajme lidhur me temën Nishani dekreton kthimin për rishqyrtim në Kuvend të ligjit për arsimin e lartë në Shqipëri Ja pse u arratisën motrat Kajtazi nga Durrësi (VIDEO) Gjenden në një banesë në Vlorë, ...

Sulmi ndaj drogës në vend, asgjësohen 1652 rrënjë kanabis në Shkodër, Krujë e Mirditë

SOT - 15.08.2015

Policia e Shkodrës ka sekuestruar dhe asgjësuar 879 rrënjë kanabis sativa. Tre parcela me 470 rrënjë janë zbuluar në fshatin Vilë. Ndërsa në fshatin Benë u zbuluan 9 parcela me 409 rrënjë bimë ...

Tropojë, policia asgjeson 715 rrënjë me kanabis

ikub - 15.08.2015

Drejtoria Vendore e Policisë Kukës, në vijim të punës për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike dhe në zbatim të “Planit të masave për kontrollin e territorit”, në bashkëpunim efektivat e ...

Pas Lazaratit, çunat e Tahirit rrethojnë dhe bastisin Tropojën / Derë më derë për çdo gjethe hashash

Botasot - 15.08.2015

Ekspertët e policisë së Kukësit kanë asgjësuar 2 mijë rrënjë bimë narkotike kanabis-sativa, ndërkohë që kanë vënë në pranga një person, i cili dyshohet se i ka kultivuar këto bimë.

Në Mirditë asgjësohen 201 rrënjë kanabis

Koha.net - 15.08.2015

Policia e Shkodrës ka sekuestruar dhe asgjësuar 879 rrënjë kanabis sativa. Në sajë të operacioneve policore, 3 parcela me 470 rrënjë janë zbuluar në fshatin Vilë.

Operacionet antikanabis, asgjësohen bimë narkotike në Shkodër, Krujë dhe Mirditë

Botasot - 15.08.2015

Policia e Shkodrës ka sekuestruar dhe asgjësuar 879 rrënjë kanabis sativa. Në sajë të operacioneve policore, 3 parcela me 470 rrënjë janë zbuluar në fshatin Vilë.

Tropojë, asgjësohen nga policia 715 rrënjë kanabis sativa

BalkanWeb - 15.08.2015

TROPOJE- Vijon aksioni antikanabis në rrethin e Tropojës. Ditën e sotme, në fshatin Lekbibaj janë asgjësuar nga policia 715 rrënjë kanabis sativa. Lënda narkotike ishte mbjellë në 4 parcela.

Asgjesimi i Kanabisit ne Shkoder dhe Lezhe

Botasot - 15.08.2015

879 rrënjë bimë narkotike u asgjesuan nga policia e Shkodres në 2 aksione të zhvilluara në fshatin Vilë dhe Benë. Operacionet antikanabis, për evidentimin dhe asgjesimin e bimëve narkotike të ...

Operacioni “Alpet 2”. Gjenden dhe asgjësohen 715 bimë kanabis në Lekbibaj

Ora news - 15.08.2015

Është finalizuar me sukses operacioni i koduar “Alpet 2” permes të cilit ekspertët e policisë kanë gjetur dhe asgjësuar 715 rrënjë bimë narkotike kanabis-sativa të kultivuara në 4 parcela.

Tropojë, Operacioni “Alpet 2”. Gjenden dhe asgjësohen 715 bimë kanabis në Lekbibaj

Botasot - 15.08.2015

Është finalizuar me sukses operacioni i koduar “Alpet 2” permes të cilit ekspertët e policisë kanë gjetur dhe asgjësuar 715 rrënjë bimë narkotike kanabis-sativa të kultivuara në 4 parcela.

Lufta e policisë me kanabisin

Vision Plus - 15.08.2015

Rreth 2500 rrënje kanabis janë zbuluar e asgjësuar këtë te shtunë nga policia në Shkodër, Krujë dhe Vlorë. Në jug u gjetën të kultivuara dhe u asgjësuan 5 parcela me 874 rrënjë bimë narkotike.

Operacionet antikanabis, asgjësohen bimë narkotike në Shkodër, Krujë dhe Mirditë

Java News - 15.08.2015

Operacionet antikanabis, asgjësohen bimë narkotike në Shkodër, Krujë dhe Mirditë Policia e Shkodrës ka sekuestruar dhe asgjësuar 879 rrënjë kanabis sativa.

Asgjesohen 2526 rrënjë kanabis arrestohet një i kërkuar në Fier

Shqiptarja - 15.08.2015

2526 rrënjë kanabis janë asgjesuar gjatë aksioneve të policisë ditën e djeshme në Mirditë, Krujë, Vlorë e Shkodër. Policia bën me dije se në të treja këto raste ka nisur hetimet për zbulimin e ...

Shkodër, asgjësohen 820 rrënjë kanabis

Top Channel - 14.08.2015

Policia e Shkodrës bën të ditur se ka asgjësuar 820 rrënjë bimë kanabis të mbjella në 15 ...

Asgjësohen 1273 rrënjë kanabis në Gjirokastër, Tepelenë, Shkodër dhe Pukë, në kërkim kultivuesit

SOT - 14.08.2015

Policia po vazhdon asgjësimin e lëndëve narkotike në qytetet e Shqipërisë, por një pjesa më e madhe e kultivuesve janë të lirë, pasi ende nuk janë kapur nga Policia.

Shkodër, asgjësohen 820 rrënjë kanabis

LajmiFundit - 14.08.2015

Policia e Shkodrës bën të ditur se ka asgjësuar 820 rrënjë bimë kanabis të mbjella në 15 parcela. Në fshatin Shpor janë gjetur dhe asgjësuar 11 parcela me 480 bimë kanabis dhe në fshatin Temal janë ...

Vlorë, policia gjen 13 parcela me kanabis

Top Channel - 14.08.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 13 parcela me 1740 rrënjë kanabis ...

Vlorë, policia asgjëson 13 parcela me kanabis

LajmiFundit - 14.08.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 13 parcela me 1740 rrënjë kanabis sativa. Bimët narkotike u gjetën në fshatin Bashaj, në vendin e quajtur “Përroi i Boderit”.

Vazhdon aksioni policor në zona të ndryshme të vendit, priten arrestime

Lajm - 14.08.2015

Policia e Shtetit Shqiptar vazhdon operacionet anti-drogë në gjithë territorin e vendit. Kështu në operacionet e fundit të zhvilluara në Gjirokastër dhe Tepelenë janë asgjësuar 453 bimë narkotike e ...

Vlorë, policia gjen 13 parcela me kanabis

Lajm - 14.08.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 13 parcela me 1740 rrënjë kanabis sativa. Bimët narkotike u gjetën në fshatin Bashaj, në vendin e quajtur “Përroi i Boderit”.

Asgjësohen në Lezhë 442 rrënjë kanabis sativa, në kërkim kultivuesit

SOT - 14.08.2015

Policia e Lezhës ka goditur sot një tjetër rast të kultivimit të bimëve narkotike, në zonën Rras i Butë të komunës Ungrej. Nga operacioni janë asgjësuar në vend me anë të djegies 442 rrënjë hashashi, ...

Tropojë, gjenden dhe shkatërrohen 2 mijë bimë narkotike

Top Channel - 14.08.2015

Agjentë të policisë së Tropojës, të ndihmuar nga kolegët e Kukësit dhe operativët e FNSH-së kanë zhvilluar këtë të premte një operacion për kontrollin e territorit në zonat e thella malore ...

Vijon sulmi për zhdukjen e drogës në vend, asgjësohen 2 mijë bimë hashashi në Tropojë, arrestohet 26-vjeçari

SOT - 14.08.2015

Policia e Tropojës ka vijuar aksionin ndaj kultivimit të bimëve narkotike. Gjatë kësaj pasditeje, janë zbuluar dhe asgjësuar rreth 2 mijë bimë hashashi të kultivuara në 9 parcela, në fshatin Lekbibaj.

Tropojë e Lezhë, asgjësohen 2000 bimë kanabis. 1 i arrestuar

ikub - 14.08.2015

Rreth 2 mijë rrënjë kanabis sativa janë zbuluar dhe asgjësuar pasditen e së mërkurës në Tropojë, ndërsa në pranga është vënë kultivuesi i tyre. 1560 bimët narkotike ishin mbjellë në 9 parcela në ...

Tropojë, asgjësohen nëntë parcela me 2 mijë rrënjë kanabis

LajmiFundit - 14.08.2015

Forcat e policisë së Tropojës, të ndihmuara nga kolegët e Kukësit dhe operativët e FNSH-së kanë zhvilluar këtë të premte një operacion për kontrollin e territorit në zonat e thella malore tropojane.

Tropojë, asgjësohen 2000 rrënjë kanabis në pranga një prej kultivuesve

Lajmi.net - 14.08.2015

Ekspertët e policisë së Kukësit kanë asgjësuar 2 mijë rrënjë bimë narkotike kanabis-sativa, ndërkohë që kanë vënë në pranga një person, i cili dyshohet se i ka kultivuar këto bimë.

Vazhdon operacionet antdrogë në zona të ndryshme të Shqipërisë

Koha.net - 14.08.2015

Tiranë, 14 gusht – Policia e Shtetit Shqiptar vazhdon operacionet anti-drogë në gjithë territorin e vendit. Kështu në operacionet e fundit të zhvilluara në Gjirokastër dhe Tepelenë janë asgjësuar 453 ...

Vlorë, policia gjen 13 parcela me kanabis

Botasot - 14.08.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 13 parcela me 1740 rrënjë kanabis sativa. Bimët narkotike u gjetën në fshatin Bashaj, në vendin e quajtur “Përroi i Boderit”.

Asgjësohen 2442 rrënjë kanabis në Tropojë e Lezhë, një i arrestuar

BalkanWeb - 14.08.2015

TROPOJE- Rreth 2 mijë rrënjë kanabis sativa janë gjetur dhe asgjësuar pasditen e sotme në Tropojë , ndërsa në pranga është vënë kultivuesi i tyre. Aksioni antikanabis është zhvilluar nga blutë e ...

Asgjesohen 2000 rrënjë kanabis në Lekbibaj, në pranga një prej kultivuesve

Ora news - 14.08.2015

Ekspertët e policisë së Kukësit kanë asgjësuar 2 mijë rrënjë bimë narkotike kanabis-sativa, ndërkohë që kanë vënë në pranga një person, i cili dyshohet se i ka kultivuar këto bimë.

Tropojë, gjenden dhe shkatërrohen 2 mijë bimë narkotike (Foto)

Botasot - 14.08.2015

Agjentë të policisë së Tropojës, të ndihmuar nga kolegët e Kukësit dhe operativët e FNSH-së kanë zhvilluar këtë të premte një operacion për kontrollin e territorit në zonat e thella malore tropojane.

Në Tropojë asgjësohen 2000 rrënjë kanabis

Koha.net - 14.08.2015

Ekspertët e policisë së Kukësit kanë asgjësuar 2 mijë rrënjë bimë narkotike kanabis-sativa, ndërkohë që kanë vënë në pranga një person, i cili dyshohet se i ka kultivuar këto bimë.

4341 rrënjë kanabis të asgjësuara  për një ditë, në kërkim kultivuesit

Shqiptarja - 14.08.2015

Vijon operacionet për zbulimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike nga policia në të gjithë shqipërinë. 4341 rrënjë bimë narkotike e lloit Kanabis Sativa u zbuluan dhe asgjësuan nga policia në ...

Asgjësohen mijëra rrënjë kanabis

Vision Plus - 14.08.2015

Rreth 1200 rrënjë kanabis sativa janë zbuluar dhe asgjësuar nga policia në Gjirokastër, Tepelenë, Shkodër dhe Pukë. Në jug u gjetën të kultivuara dhe u asgjësuan 190 bimë narkotike hashash.

Vlorë, policia gjen 13 parcela me kanabis

Tetova Sot - 14.08.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 13 parcela me 1740 rrënjë kanabis sativa. Bimët narkotike u gjetën në fshatin Bashaj, në vendin e quajtur “Përroi i Boderit”.

Tropojë, gjenden dhe shkatërrohen 2 mijë bimë narkotike

Gazeta Dita - 14.08.2015

Agjentë të policisë së Tropojës, të ndihmuar nga kolegët e Kukësit dhe operativët e FNSH-së kanë zhvilluar këtë të premte një operacion për kontrollin e territorit në zonat e thella malore tropojane.

Tropojë, asgjesohen 2 mijë bimë narkotike

Java News - 14.08.2015

Tropojë, asgjesohen 2 mijë bimë narkotike Agjentë të policisë së Tropojës, të ndihmuar nga kolegët e Kukësit dhe operativët e FNSH-së kanë zhvilluar këtë të premte një operacion për kontrollin e ...

Operacione antikanabis në Tepelenë e Shkodër. Asgjësohen 3668 rrënjë

Top Channel - 13.08.2015

Efektivët e policisë kanë asgjësuar ditën e mërkurë 3668 bimë kanabis sativa në operacione të ndryshme në Tepelenë dhe ...

Sulmi ndaj drogës në vend, asgjësohen 3668 rrënjë hashashi në Shkodër e Tepelenë, në kërkim kultivuesit

SOT - 13.08.2015

Nga puna e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër, në vijim të operacioneve antikanabis, për evidentimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike të mbjella, gjatë ditës së djeshme është goditur një ...

Vijojnë operacionet antikanabis, asgjësohen mijëra bimë narkotike

ikub - 13.08.2015

Policia e shtetit po vijon aksionet në të gjithë vendin për kultivimin e bimëve narkotike të llojit kanabis sativa. Në fshatin Telumë të Shkodrës policia zbuloi dhe asgjësoi përmes djegies 2566 ...

Operacione antikanabis në Tepelenë e Shkodër, asgjësohen 3668 rrënjë

LajmiFundit - 13.08.2015

Efektivët e policisë kanë asgjësuar ditën e mërkurë 3668 bimë kanabis sativa në operacione të ndryshme në Tepelenë dhe Shkodër. 1102 bimë narkotike u gjetën të mbjella në fshatin Veliqot të Tepelenës ...

Kurbin, asgjësohen 130 bimë kanabis; në pranga 2 vëllezër

Top Channel - 13.08.2015

Agjentë të komisariatit të policisë në Kurbin, në vijim të operacioneve për gjetjen dhe asgjesimin e narkotikëve, kanë asgjesuar pasditen e kësaj të enjteje mbi 130 bimë, si dhe kanë arrestuar dy ...

Asgjësohen 130 rrënjë kanabis në Kurbin, arrestohen 2 vëllezërit

SOT - 13.08.2015

Agjentë të komisariatit të policisë në Kurbin, në vijim të operacioneve për gjetjen dhe asgjësimin e narkotikëve, kanë asgjësuar pasditen e kësaj të enjteje mbi 130 bimë, si dhe kanë arrestuar dy ...

Kurbin, kultivuan 134 rrënjë kanabis, arrestohen dy vëllezër

ikub - 13.08.2015

Forcat e komisariatit të policisë në Kurbin, në kuadër të operacioneve për gjetjen dhe asgjesimin e bimëve narkotike kanë zbuluar dhe asgjësuar pasditen e sotme 1304 bimë “Canabis Sativa”, si dhe ...

Operacione antikanabis në Tepelenë e Shkodër, asgjësohen 3668 rrënjë

Koha.net - 13.08.2015

Efektivët e policisë kanë asgjësuar ditën e mërkurë 3668 bimë kanabis sativa në operacione të ndryshme në Tepelenë dhe Shkodër. 1102 bimë narkotike u gjetën të mbjella në fshatin Veliqot të Tepelenës ...

Në Shkodër asgjesohen 15 parcela me kanabis, në Vlorë e mbjellin pranë banesave

Ora news - 13.08.2015

Me mijëra rrënjë kanabis sativa zbulohen dhe asgjesohen çdo ditë në Shqipëri. Në Shkodër gjatë ditës së djeshme u asgjesuan në fshatin telumë 15 parcela me 2566 rrënjë bimë narkotike.

Asgjësohen 3751 rrënjë kanabis në Shkodër, Vlorë e Tepelenë, 2 në pranga, 1 në kërkim

BalkanWeb - 13.08.2015

SHKODER- Vijon aksioni antikanabis në mbarë vendin, duke zbuluar dhe asgjësuar ditën e sotme 3571 bimë narkotike të mbjella në zona të thella. Blutë e Shkodrës, kanë zbuluar dhe asgjësuar ditën e ...

Operacioni anti-kanabis, Shkodra surprizon policinë me parcelat e mbjella

Botasot - 13.08.2015

Policia e Shkodrës ka asgjësuar 2566 rrënjë Cannabis Sattiva mëngjesin e sotëm. Siç mësohet nga burime policore, aksioni i policisë për asgjësimin dhe ndalimit të trafikimit të lëndëve narkotike ...

Kultivuan tokat me drogë, arrestohen vëllezërit, asgjesohen 134 rrënjë kanabis

Ora news - 13.08.2015

2 vëllezër kanë rënë në prangat e policisë së Kurbinit për kultivim të lëndëve narkotike. Mehdi dhe Gëzim Hilaj, 30 dhe 44 vjeç, të dy banues në Gjorëm u kapën në flagrancë, pasi kishin mbjellur ...

Kurbin, asgjësohen 134 bimë narkotike, në pranga dy vëllezërit

Botasot - 13.08.2015

Policia ka arrestuar dy vëllezër në Kurbin dhe ka asgjësuar 134 bimë narkotike, të dyshuara si kanabis sativa. Sipas burimeve zyrtare në pranga kanë rënë Mehdi dhe Gëzim Lilaj, përkatësisht 30 dhe 44 ...

Shkodra 'mbretëri' e kanabisit, në  Vlorë e Kurbin mbillet rreth shtëpisë

Shqiptarja - 13.08.2015

Me mijëra janë rrënjët e kanabisit që vijojnë të zbulohen nga Policia e Shtetit në aksionin e gjerë kundër kultivimit të drogës. Ndërsa vitin e shkuar (në 2014) aksioni nisi në Lazarat, që shënoi ...

Shkatërrohen mijëra bimë Cannabis Sativa në Shkodër & Tepelenë

Java News - 13.08.2015

Policia e Shkodrës ka asgjësuar 2566 rrënjë Cannabis Sattiva mëngjesin e sotëm. Siç mësohet nga burime policore, aksioni i policisë për asgjësimin dhe ndalimit të trafikimit të lëndëve narkotike ...

Operacioni anti-kanabis, policia asgjeson 2566 rrënjë në Shkodër

Gazeta Tema - 13.08.2015

Policia e Shkodrës ka asgjësuar 2566 rrënjë Cannabis Sattiva mëngjesin e sotëm. Siç mësohet nga burime policore, aksioni për asgjësimin dhe ndalimit të trafikimit të lëndëve narkotike është realizuar ...

Shkodër, asgjësohen 2566 rrënjë Canabis sativa

Gazeta Dita - 13.08.2015

Policia e Shkodrës ka asgjësuar 2566 rrënjë Cannabis Sattiva mëngjesin e sotëm. Siç mësohet nga burime policore, aksioni i policisë për asgjësimin dhe ndalimit të trafikimit të lëndëve narkotike ...

Shkodra “mbretëria” e kanabisit

Vision Plus - 13.08.2015

Sasi të konsiderueshme kanabisi të mbjellë në parcela vijojnë të zbulohen nga policia e shtetit në aksionin e nisur për asgjësimin e çdo rrënje. Për nga numri i parcelave te zbuluara muajt e fundit, ...

Asgjësohen 3 mijë e 668 rrënjë kanabis në Shqipëri

Kosova Live - 13.08.2015

Efektivët e policisë kanë asgjësuar ditën e mërkurë 3.668 bimë kanabis sativa në operacione të ndryshme në Tepelenë dhe Shkodër. Policia ka gjetur 1.102 bimë narkotike u gjetën të mbjella në fshatin ...

Operacione antikanabis në Shkodër dhe Pukë, asgjësohen 1724 rrënjë

Top Channel - 12.08.2015

Policia e Shkodrës ka njoftuar se janë asgjësuar 1724 rrënjë kanabis sativa në disa operacione në Shkodër dhe ...

Asgjësohen 1724 rrënjë kanabis në Shkodër dhe Pukë

ikub - 12.08.2015

Policia e Shkodrës ka bërë me dije se janë asgjësuar 1724 rrënjë kanabis sativa në disa operacione në Shkodër dhe Pukë. Konkretisht në fshatin Kajvall të Shkodrës janë gjetur 6 parcela me 539 rrënjë ...

Operacione antikanabis në Vlorë e Gjirokastër. Asgjësohen 2841 bimë narkotike

Top Channel - 12.08.2015

Policia e Vlorës ka asgjësuar 1943 bimë kanabis sativa të mbjella në 23 ...

Vlorë dhe Shkodër, asgjesohen me djegie 3667 rrënjë kanabis sativa

LajmiFundit - 12.08.2015

Në Vlorë dhe në Shkodër janë asgjesuar 3667 rrënjë bimë narkotike të llojit kanabis sativa. Në Vlorë u asgjesuan gjithësej 1943 rrënjë kanabis sativë të mbjellë në 23 parcela të ndryshme në tre ...

Operacione antikanabis, asgjësohen 1724 rrënjë në Shkodër dhe Pukë

Albeu.com - 12.08.2015

Policia e Shkodrës bën të mundur asgjësimin e 1724 rrënjë kanabis sativa në disa operacione në Shkodër dhe Pukë. Bima narkotike është sekuestruar në fshatin Kajvall të Shkodrës, ku janë gjetur 6 ...

Droga në vend, asgjësohen 1724 rrënjë kanabis në Shkodër e Pukë, në kërkim kultivuesit

SOT - 12.08.2015

Nga puna e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër dhe Pukë, në vijim të operacioneve antikanabis, për evidentimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike të mbjella, gjatë ditës së djeshme janë ...

Droga pushton vendin, operacione masive nga veriu në jug, asgjësohen plot 5321 rrënjë hashashi

SOT - 12.08.2015

Policia e Vlorës ka asgjësuar 1943 bimë kanabis sativa të mbjella në 23 parcela. Më saktë, në fshatin Armen janë asgjësuar 13 parcela me 1247 bimë kanabis, në fshatin Lubonjë janë asgjësuar 7 parcela ...

Arrestohet llapjani që kishte mbjellur kanabis në bahçe

Lajmi.net - 12.08.2015

Policia sot paradite ka pranuar një informatë se në fshatin Llugë të komunës së Podujevës, në një pronë private, një i dyshuar kishte kultivuar bimë narkotike të llojit ‘kanabis sativa’.

Policia asgjeson 986 rrënjë kanabis në Llugë të Podujevës

Albeu.com - 12.08.2015

Sot rreth orës 10:30, në fhsatin Llugë të Podujevës është kapur një pronë private në të cilën ishin mbjellë bimë të llojit kanabis sativa . Policia ka identifikuar vendin dhe menjëherë kanë siguruar ...

Gjendet kanabis në bahçe të Llugës së Podujevës

Lajm - 12.08.2015

Policia sot paradite ka pranuar një informatë se në fshatin Llugë të komunës së Podujevës, në një pronë private, një i dyshuar kishte kultivuar bimë narkotike të llojit ‘kanabis sativa’.

Në Llugë të Podujevës kapen 986 fije kanabis

Lajmeshqip - 12.08.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Marrëveshja skandaloze për sigurimet:Kosovarët paguajnë 40 euro, serbët asnjë cent Kosovarët duhet t’i përdorin këto targa kur të kalojnë nëpër Serbi (Foto) EULEX: ...

Mirditë, asgjësohen 2 374 rrënjë kanabis në zonën e Fanit

SOT - 12.08.2015

Policia ka asgjësuar pasditen e sotme 2 374 rrënjë kanabis sativa në zonën e Fanit në Mirditë. Pas një kontrolli të imët në këtë zonë u konstatuan gjashtë parcela të mbjella me bimë të ngjashme me ...

Mirditë, asgjësohen 2374 rrënjë kanabis

ikub - 12.08.2015

2. 374 rrënjë kanabis sativa janë asgjësuar sot nga policia në zonën e Fanit në Mirditë. Pas një kontrolli të imët në këtë zone u konstatuan gjashtë parcela të mbjella me bimë të ngjashme me ato të ...

Mirditë, zbulohen dhe asgjësohen mbi 2300 bimë narkotike

Top Channel - 12.08.2015

Policia e Mirditës ka konstatuar këtë të mërkurë një tjetër rast të kultivimit të kanabisit, duke asgjësuar mbi 2300 bimë ...

Një tjetër Lazarat zbulohet në Mirditë

LajmiFundit - 12.08.2015

Nje sasi e konsiderueshme bimesh narkotike eshte asgjesuar sot nga Policia e Mirditës. KJo e fundit ka konstatuar këtë të mërkurë një tjetër rast të kultivimit të kanabisit, duke asgjësuar mbi 2300 ...

Asgjësohen 1724 rrënjë në Shkodër dhe Pukë

Botasot - 12.08.2015

Në kuadër të operacionit antikanabis, policia e Shkodrës ka njoftuar se janë asgjësuar 1724 bimë narkotike kanabis sativa në Shkodër dhe në Pukë. 6 parcela me 539 rrënjë kanabis janë gjetur në ...

Asgjesohen me djegie 3667 rrënjë kanabis

Botasot - 12.08.2015

Në Vlorë dhe në Shkodër janë asgjesuar 3667 rrënjë bimë narkotike të llojit kanabis sativa. Në Vlorë u asgjesuan gjithësej 1943 rrënjë kanabis sativë të mbjellë në 23 parcela të ndryshme në tre ...

Aksioni antikanabis, asgjësohen 3597 rrënjë kanabis në Vlorë, Gjirokastër e Lezhë

BalkanWeb - 12.08.2015

VLORE- Aksioni antikanabis vijon në mbarë vendin, ku ditën e sotme janë asgjësuar 3597 bimë narkotike. Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 1943 rrënjë bimë narkotike të llojit ...

Nga veriu në jug, mijëra rrënjë kanabis të djegura nga policia, asnjë i arrestuar

Ora news - 12.08.2015

Një aksion i gjerë antikanabis që vijon prej dy muajsh, ka sjellë asgjësimin e mijëra rrënjëve bimë narkotike vetëm në 24 orët e fundit. Vetëm në tre qarqe, Shkodër, Vlorë e Gjirokastër, policia ka ...

Gjendet kanabis në bahçe të Llugës së Podujevës

Botasot - 12.08.2015

Hetuesit policor kanë identifikuar lokacionin e dyshuar në fshatin Llugë të Podujevës, ku vëreheshin dy sera në të cilat kishte të mbjella bimë të dyshuara narkotike të llojit ‘Kanabis Sativa’.

Në Llugë të Podujevës kapen 986 fije kanabis të larta deri në 2.60 metra

Koha.net - 12.08.2015

Sot rreth orës 10:30, pas pranimit të një informacioni se në fshatin e quajtur “Llugë” të Komunës së Podujevës, në një pronë private, një i dyshuar kishte kultivuar bimë narkotike të llojit ‘kanabis ...

Në Podujevë kapen 986 rrënjë kanabis 2.60 metra i gjatë

BalkanWeb - 12.08.2015

Në fshatin e quajtur “Llugë” të Komunës së Podujevës, në një pronë private, një i dyshuar kishte kultivuar bimë narkotike të llojit ‘kanabis sativa’. Hetuesit policorë kanë identifikuar lokacionin e ...

Mirditë, asgjesohen 2374 rrënjë bimë narkotike të dyshuara si kanabis sativa

Ora news - 12.08.2015

Goditet një tjetër rast i kultivimit të bimëve narkotike në zonen e Fanit të rrethit Mirdite. Gjatë ditës së sotme janë asgjësuar 2374 rrënjë bimë narkotike.

Mirditë, policia asgjëson mbi 2300 rrënjë kanabis në Fan (Foto)

Botasot - 12.08.2015

Policia ka asgjësuar pasditen e sotme 2 374 rrënjë kanabis sativa në zonën e Fanit në Mirditë. Pas një kontrolli të imët në këtë zonë u konstatuan gjashtë parcela të mbjella me bimë të ngjashme me ...

Operacione antikanabis në Shkodër dhe Pukë, asgjësohen 1724 rrënjë

Java News - 12.08.2015

Operacione antikanabis në Shkodër dhe Pukë, asgjësohen 1724 rrënjë Policia e Shkodrës ka njoftuar se janë asgjësuar 1724 rrënjë kanabis sativa në disa operacione në Shkodër dhe Pukë.

Asgjesohen me djegie 3667 rrënjë kanabis

Gazeta Tema - 12.08.2015

Në Vlorë dhe në Shkodër janë asgjesuar 3667 rrënjë bimë narkotike të llojit kanabis sativa. Në Vlorë u asgjesuan gjithësej 1943 rrënjë kanabis sativë të mbjellë në 23 parcela të ndryshme në tre ...

Aksioni antikanabis në vend

Vision Plus - 12.08.2015

Rreth 3600 rrënje kanabis sativa janë zbuluar dhe asgjësuar gjatë 24 orëve të fundit ne gjithë vendin. Zona më e nxehtë e mbjelljes së hashashit mbetet Shkodra dhe zonat malore rreth saj.

Asgjësohen 48 parcela me 5400 rrënjë Kanabis, asnjë i arrestuar

Shqiptarja - 12.08.2015

Gjatë operacioneve anti kanabis të ndërmarra ditën e djeshme në të gjithë vendin, janë zbuluar dhe asgjësuar në vend me djegie nga efektivet e policisë në disa qarqe të vendit 5400 rrënjë Kanabis ...

Në Llugë të Podujevës kapen 986 fije kanabis të larta deri në 2.60 metra (FOTO)

Tetova Sot - 12.08.2015

Sot rreth orës 10:30, pas pranimit të një informacioni se në fshatin e quajtur “Llugë” të Komunës së Podujevës, në një pronë private, një i dyshuar kishte kultivuar bimë narkotike të llojit ‘kanabis ...

Mirditë, policia asgjëson mbi 2300 rrënjë kanabis në Fan

Shqiptarja - 12.08.2015

MIRDITË – Policia ka asgjësuar pasditen e sotme 2 374 rrënjë kanabis sativa në zonën e Fanit në Mirditë. Pas një kontrolli të imët në këtë zonë u konstatuan gjashtë parcela të mbjella me bimë të ...

Mirditë, asgjesohen 2374 rrënjë bimë narkotike

Gazeta Dita - 12.08.2015

Gjatë ditës së sotme janë asgjësuar 2374 rrënjë bimë narkotike. Zbulimi i lëndës narkotike u bë si rezultat i marrjes së informacioneve në rrugë operative nga policia e Lezhës.

Shqipëri, shkatërrohen mijëra rrënjë

Lajmi.net - 11.08.2015

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit të bimëve narkotike, policia ka asgjësuar mbi 4 mijë rrënjë hashashi në disa operacione në Shkodër, Vlorë e Skrapar.

Asgjësohen mijëra rrënjë kanabis sativa në Shkodër, Vlorë, Skrapar

ikub - 11.08.2015

Policia ka asgjësuar mbi 4 mijë rrënjë hashashi në disa operacione antikanabis në Shkodër, Vlorë e Skrapar. Konkretisht në Shkodër bimët narkotike u gjetën në fshatrat Vilë dhe Arrë, në vendet e ...

Operacionet antikanabis, shkatërrohen mijëra rrënjë

LajmiFundit - 11.08.2015

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit të bimëve narkotike, policia ka asgjësuar mbi 4 mijë rrënjë hashashi në disa operacione në Shkodër, Vlorë e Skrapar.

Operacionet antikanabis, shkatërrohen mijëra rrënjë

Top Channel - 11.08.2015

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit të bimëve narkotike, policia ka asgjësuar mbi 4 mijë rrënjë hashashi në disa operacione në Shkodër, Vlorë e ...

Asgjësohen 3215 rrënjë kanabis në Shkodër dhe Pukë, në kërkim autorët

SOT - 11.08.2015

Nga puna e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër dhe Pukë, në vijim të operacioneve antikanabis, për evidentimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike të mbjella, gjatë ditës së djeshme janë ...

Berisha “zbulon” parcelat e tahirit në tepelenë

Zhurnal - 11.08.2015

Tiranë, 11 gusht - Sali Berisha ka postuar sot një foto të një parcele si dhe një koment anonim nga Facebook, duke ja servirur ato publikut si prova se janë “Parcela ministrore kanabisi ne Tepelene!”.

Kultivimi i kanabisit, asgjësohen mbi 2.100 bimë në Mat e Gjirokastër

Top Channel - 11.08.2015

Efektivët e komisariatit të policisë së Matit, në vijim të punës për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, kanë gjetur dhe asgjësuar këtë të martë mbi 200 rrënjë kanabis ...

Asgjësohen mbi 2100 rrënjë kanabis në Gjirokastër e Mat

ikub - 11.08.2015

Në kuadër të operacioneve antikanabis, blutë e Gjirokastrës dhe të Matit kanë bërë të mundur zbulimin dhe më pas asgjësimin e mbi 2100 rrënjë kanabis sativa.

Aksioni antikanabis, asgjësohen mbi 2.100 bimë në Mat e Gjirokastër

LajmiFundit - 11.08.2015

Efektivët e komisariatit të policisë së Matit, në vijim të punës për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, kanë gjetur dhe asgjësuar këtë të martë mbi 200 rrënjë kanabis sativa.

Asgjësohen 1900 rrënjë kanabis në Gjirokastër

Lajm - 11.08.2015

Policia e Gjirokastrës ka asgjësuar 1900 rrënjë kanabis sativa gjatë një operacioni të ndërmarrë në fshatin Fushëbardhë. Sipas uniformave blu, lënda e llojit marijuanë kishte arritur në një lartësi ...

Tropojë, asgjësohen 840 rrënjë kanabis

Top Channel - 11.08.2015

Më shumë se 800 rrënjë kanabis sativa janë asgjësuar të martën nga policia në një zonë të thellë malore të ...

Asgjësohen 840 rrënjë hashashi në Tropojë, sekuestrohet një karikator automatiku me 15 fishekë

SOT - 11.08.2015

Operacionet antikanabis kanë vijuar edhe ditën e sotme në gjithë vendin, në kuadër të zhdukjes së bimëve narkotike të mbjella në vend. Një operacion i fuqishëm është zhvilluar në qytetin e Tropojës, ...

Asgjësohen 840 rrënjë kanabis në Tropojë

Lajmi.net - 11.08.2015

Më shumë se 800 rrënjë kanabis sativa janë asgjësuar të martën nga policia në një zonë të thellë malore të Tropojës. Policia njofton se pas disa kontrolleve në Lekbibaj, është gjetur një parcelë me ...

Asgjesohen 541 rrënjë kanabis në 3 parcela

Ora news - 11.08.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 3-parcela me 541-rrënjë bimë narkotike të llojit “Canabis-sattiva”, në fshatin Sevaster . Bimët narkotike u konstatuan të mbjella, në vendin e quajtur ...

Vlorë, Asgjesohen 541 rrënjë kanabis në 3 parcela

Botasot - 11.08.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 3-parcela me 541-rrënjë bimë narkotike të llojit “Canabis-sattiva”, në fshatin Sevaster . Bimët narkotike u konstatuan të mbjella, në vendin e quajtur ...

Aksioni antikanabis, asgjësohen 4299 rrënjë kanabis në Shkodër, Vlorë e Skrapar

BalkanWeb - 11.08.2015

SHKODER- Aksioni antikanabis vijon në mbarë vendin, ndërkaq 4299 rrënjë kanabis janë asgjësuar nga uniformat blu. Gjatë aksionit në tre fshatra të Shkodrës, policia ka gjetur dhe asgjësuar 3215 ...

Gjirokastër, asgjësohen 1 900 rrënjë kanabis, në parcelë gjendet edhe një automatik

BalkanWeb - 11.08.2015

GJIROKASTER- Rreth 1 900 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa janë gjetur dhe asgjësuar nga policia e Gjirokastrës ditën e sotme. Sipas burimeve policore të qytetit, marijuana ishte mbjellë në ...

Gjirokastër, asgjësohen 1900 rrënjë kanabis

Botasot - 11.08.2015

Policia e Gjirokastrës ka asgjësuar 1900 rrënjë kanabis sativa gjatë një operacioni të ndërmarrë në fshatin Fushëbardhë. Sipas uniformave blu, lënda e llojit marijuanë kishte arritur në një lartësi ...

Tropojë, asgjësohen 840 rrënjë kanabis

Botasot - 11.08.2015

840 rrënjë kanabis janë asgjësuar sot në Tropojë nga policia lokale, në një operacion të koordinuar në bashkëpunim me FNSH. Parcela e mbjellë me lëndën narkotike është zbuluar në fshatin Lekbibaj, ...

Sulm Tahirit edhe për kanabisin: Ja pse u 6-fishua çmimi

Mapo - 11.08.2015

Sulm Tahirit edhe për kanabisin: Ja pse u 6-fishua çmimi Postuar më: 11 Gusht 2015 18:52 Për shumë njerëz, në këto ditë të nxehta vere, lajmi se gazeta Dita ka nisur sulmin ndaj qeverisë është ...

Tropojë, asgjësohen 840 rrënjë kanabis

Mapo - 11.08.2015

Tropojë, asgjësohen 840 rrënjë kanabis Postuar më: 11 Gusht 2015 21:59 Tropojë, asgjësohen 840 rrënjë kanabis Më shumë se 800 rrënjë kanabis sativa janë asgjësuar të martën nga policia në një zonë të ...

Operacione antikanabis në Vlorë e Skrapar

Gazeta Dita - 11.08.2015

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit të bimëve narkotike, Policia e Vlorës dhe ajo e Skraparit kanë asgjësuar së fundmi mbi 1 mijë rrënjë hashashi.

Vazhdon lufta me parcelat e drogës

Java News - 11.08.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 3 parcela me 541rrënjë bimë narkotike të llojit Canabis-Sattiva në fshatin Sevastër, të Vlorës. Bimët narkotike u konstatuan të mbjella, në vendin e quajtur ...

46 mijë rrënjë kanabis brenda 2015 janë asgjesuar vetëm në Gjirokastër

Shqiptarja - 11.08.2015

Në vijim të operacioneve anti kanabis të ndërmarra nga policia në të gjithë vendin është bërë i mundur zbulimi dhe asgjësimi me djegie i 5558 rrënjë bimë narkotike e lloit Kanabis Sativa.

Operacioni i drogës në vend

Vision Plus - 11.08.2015

5800 rrënjë bime narkotike kanabis sativa janë asgjësuar nga policia ne disa operacione kete te karte. Parcelat u zbuluan ne Gjirokastër, Shkodër, Vlore dhe Skrapar.

Gjirokastër, asgjësohen 1.900 bimë kanabis, gjendet dhe 1 automatik

Java News - 11.08.2015

Gjirokastër, asgjësohen 1.900 bimë kanabis, gjendet dhe 1 automatik Policia e Gjirokastrës ka asgjësuar përmes djegies 1.900 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa.

Gjirokastër, asgjësohen 1.900 bimë kanabis, gjendet dhe 1 automatik

Gazeta Dita - 11.08.2015

Policia e Gjirokastrës ka asgjësuar përmes djegies 1.900 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa. Sipas burimeve policore të qytetit, marijuana ishte mbjellë në fshatin Fushëbardhë dhe ajo kishte ...

Berat, asgjësohen 367 rrënjë kanabis, arrestohen 5 persona

Top Channel - 10.08.2015

Policia e Beratit ka njoftuar të hënën asgjësimin e 367 rrënjëve kanabis dhe arrestimin e 5 personave, mes të cilëve edhe kryeplaku i fshatit Allambres, Hajri ...

Asgjesohen 367 bimë narkotike në Berat, 5 persona në pranga

Albeu.com - 10.08.2015

Policia e Beratit këtë të hënë ka bërë të mundur asgjësimin e 367 rrënjëve kanabis dhe arrestimin e 5 personave, mes të cilëve edhe kryeplaku i fshatit Allambres , Hajri Selamaj.

Berat, asgjësohen 367 rrënjë kanabis, pranga 5 personave

ikub - 10.08.2015

Policia e Beratit ka njoftuar të hënën asgjësimin e 367 rrënjëve kanabis dhe arrestimin e 5 personave, mes të cilëve është edhe kryeplaku i fshatit Allambres, Hajri Selamaj.

Operacionet antikanabis, asgjësohen 367 rrënjë hashashi në Berat, arrestohen 5 persona, mes tyre kryeplaku i fshatit

SOT - 10.08.2015

Policia e qytetit të Beratit ka zbuluar dhe asgjësuar mëngjesin e sotëm 367 rrënjë kanabis sativa. Nga operacioni janë arrestuar 5 persona, mes tyre edhe kryeplaku i fshatit Allambres, Hajri Selamaj.

Berat, operacion i gjerë anti-kanabis, arrestohen disa persona

LajmiFundit - 10.08.2015

Në vijim të operacioneve të zhvilluara nga Strukturat e Policisë së Qarkut Berat për “Parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike”, janë gjetur dhe asgjësuar 367 rrënjë bimë narkotike Canabis ...

Shkatërrohen 367 rrënjë kanabis, arrestohen 5 persona

Lajm - 10.08.2015

Policia e Beratit ka zbuluar ditën e sotme rreth 367 bimë narkotike kanabis sativa. Gjithashtu, ka bërë të mundur arrestimin e 5 personave, mes të cilëve edhe kryeplaku i fshatit Allambres, Hajri ...

Berisha “zbulon” parcelat e Tahirit në Tepelenë

LajmiFundit - 10.08.2015

Sali Berisha ka postuar sot një foto të një parcele si dhe një koment anonim nga Facebook, duke ja servirur ato publikut si prova se janë “Parcela ministrore kanabisi ne Tepelene!”.

Berat, zbulohet kanabis në fshatin Allambres, arrestohet kryeplaku dhe 4 persona të tjerë

BalkanWeb - 10.08.2015

BERAT – Policia e Beratit ka vënë në pranga kryeplakun e fshatit Allambres, dhe katër persona të tjerë, pasi zbuloi parcela me kanabis në këtë fshat. Burime nga policia bëjnë të ditur se në pranga ka ...

Berisha “zbulon” parcelat e Tahirit në Tepelenë

Botasot - 10.08.2015

Sali Berisha ka postuar sot një foto të një parcele si dhe një koment anonim nga Facebook, duke ja servirur ato publikut si prova se janë “Parcela ministrore kanabisi ne Tepelene!”.

Berisha “zbulon” parcelat e Tahirit në Tepelenë

Mapo - 10.08.2015

Berisha “zbulon” parcelat e Tahirit në Tepelenë Postuar më: 10 Gusht 2015 20:05 Sali Berisha ka postuar sot një foto të një parcele si dhe një koment anonim nga Facebook, duke ja servirur ato ...

5 të arrestuar për kanabisin në Berat, mes tyre kryeplaku i fshatit

Java News - 10.08.2015

Një operacion i policisë në rrethin e Beratit ka vënë në pranga pesë persona. Bëhet fjalë për gjetjen dhe asgjësimin e mbi 360 rrënjëve kanabis, ndërkohë që shtetasit e ndaluar janë Behar Merkaj, ...