TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sarandë/Ekzekutohet me plumb në zemër 32-vjeçari, atentatorët dyshohen nga Kosova

SOT - 11.07.2015

Ekzekutohet me armë zjarri një 32-vjeçar, në orët e para të mëngjesit të djeshëm në qytetin bregdetar të Sarandës. Burime zyrtare të Policisë së Sarandës bëjnë me dije se viktima e kësaj ngjarjeje të ...

Vritet një 32-vjeçar në Sarandë

Top Channel - 10.07.2015

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri, në mjetin e tij, pak pas mesnate në ...

Vritet me armë zjarri një person në Sarandë

Lajm - 10.07.2015

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se vrasja ka ndodhur në rrugën Turizëm- Kanali Cukës, ndërsa ...

Edhe një vrasje në një qytet turistik të Shqipërisë

Shqipmedia - 10.07.2015

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se vrasja ka ndodhur në rrugën Turizëm- Kanali Cukës, ndërsa ...

Sarandë, vritet 32-vjeçari. Të dyshuar disa kosovarë

ikub - 10.07.2015

Një person ka humbur jetën, pasi është qëlluar me armë zjarri në qytetin e Sarandës. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të së premtes në rrugën Turizëm- Kanali i Cukës.

Të shtëna më armë zjarri në Sarandë, humb jetën 42-vjeçari

Albeu.com - 10.07.2015

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën Turizëm- Kanali Cukës, dhe viktima është shtetasi Edmond ...

Sarandë, vritet me armë brenda automjetit 42-vjecari

LajmiFundit - 10.07.2015

Një person është vrare armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se vrasja ka ndodhur në rrugën Turizëm- Kanali Cukës, ndërsa viktima është ...

Atentat mafioz në Sarandë, kosovari plumb në zemër 32 vjeçarit

Lajmi.net - 10.07.2015

Një person ka mbetur i vdekur, pasi është qëlluar për vdekje me armë zjarri në qytetin e Sarandës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së premte, në rrugën Turizëm-Kanali i Çukës.

Vritet me armë zjarri pronari i një lavazhi në Sarandë, autorët dyshohen të jenë kosovarë

SOT - 10.07.2015

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Burimet bëjnë me dije se viktima ka qënë pronar i një lavazhoje në qytetin e Sarandës.

Ekzekutohet 42-vjeçari, u qëllua disa herë brenda në automjetin e tij

LajmiFundit - 10.07.2015

Një 42-vjeçar është vrarë me armë zjarri në orët e para pas mesnate në qytetin e Sarandës. Viktima, Edmond Mehmeti, u qëllua në vendin e quajtur Rruga e Turizëm-Kanali i Cukës.

Vrasje në Sarandë

Zhurnal - 10.07.2015

Vritet me armë zjarri një person në Sarandë Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se vrasja ka ndodhur ...

Konflikti me ish-pronarët, përmbarimi nxjerr me forcë nga banesat 11 familje

LajmiFundit - 10.07.2015

Një konflikt i vjetër me pronat e ish-pronarëve ka lënë në qiell të hapur 11 familje në lagjen nr 11 në Sarandë. Sipas banorëve, ata posedojnë tapinë dhe çertifikatën e pronësisë në apartamentet që ...

Konflikt me ish-pronarët, 11 familje nxirren me forcë nga banesat

ikub - 10.07.2015

11 familje në qytetin e Sarandës u nxorën me forcë nga banesat e tyre. Përmbarimi privat dhe policia nxorën me forcë familjet, pas vendimit gjyqësor mbi pronësinë e një pallati 3-katësh në qendër të ...

Sarandë: Pamje nga vendi ku u vra 32-vjeçari, autorët dyshohet të jenë kosovarë (Video)

Lajmi.net - 10.07.2015

Një 32-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të së premtes në Sarandë, rreth orës 01:00. Edmond Mehmeti pronar i një auto-larje ka qenë duke udhëtuar me veturën e tij kur në ...

Edhe një vrasje në Shqipëri, por tani turisti vret vendasin

Shqipmedia - 10.07.2015

Një 32-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të së premtes në Sarandë, rreth orës 01:00. Edmond Mehmeti pronar i një lavazhi ka qenë duke udhëtuar me makinën e tij kur në ...

Vrasësi i Edmond Mehmetit dyshohet se është kosovar

Lajm - 10.07.2015

Një person ka mbetur i vdekur, pasi është qëlluar për vdekje me armë zjarri në qytetin e Sarandës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së premte, në rrugën Turizëm-Kanali i Çukës.

Pamje nga vendi ku u vra 32 vjeçari, autorët dyshohet të jenë kosovarë (Video)

Lajm - 10.07.2015

Një 32-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të së premtes në Sarandë, rreth orës 01:00 Edmond Mehmeti pronar i një auto-larje ka qenë duke udhëtuar me veturën e tij kur në ...

Vrasësi i Edmond mehmetiti dyshohet se është nga Kosova

Zhurnal - 10.07.2015

Burime nga policia bëjnë me dije se Mehmeti mund të jetë vrarë nga shtetas nga Kosova. Mësohet se viktima ishte grindur me kosovarët një natë para vrasjes dhe është qëlluar jashtë automjetit të tij.

Vrasja në Sarandë, pronari i lavazhit u ekzekutua nga kosovarë, killera me pagesë

LajmiFundit - 10.07.2015

Ngjarja e rëndë e ndodhur në orët e para të ditës së premte, në rrugën Turizëm-Kanali i Çukës ku u vra pronari i nje lavazhi dyshohet se ka pasur per autore disa shtetas nga Kosova.

Sarandë, qëllohet me plumb në zemër 42-vjeçari, dyshohet për larje hesapesh

BalkanWeb - 10.07.2015

SARANDË – Një person ka humbur jetën, pasi është qëlluar për vdekje me armë zjarri në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të së premtes në rrugën Turizëm- Kanali Cukës, ndërsa policia bën me ...

Vritet me armë zjarri një person në Sarandë

Botasot - 10.07.2015

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se vrasja ka ndodhur në rrugën Turizëm- Kanali Cukës, ndërsa ...

Ekzekutohet 32-vjeçari, u qëllua disa herë brenda në automjetin e tij, 20 të shoqëruar

Ora news - 10.07.2015

Një 32-vjeçar është vrarë me armë zjarri në orët e para pas mesnate në qytetin e Sarandës. Viktima, Edmond Theodhori (Mehmeti) u qëllua rreth orës 01:05 në rrugën Sarandë-Ksamil, në afërsi të një ...

Ekzekutohet me plumb në zemër një 42-vjeçar, dyshohet për larje hesapesh

Botasot - 10.07.2015

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se vrasja ka ndodhur në rrugën Turizëm- Kanali Cukës, ndërsa ...

Vrasja në Sarandë, autorët dyshohen të jenë nga Kosova, 32-vjeçari u qëllua me një plumb

BalkanWeb - 10.07.2015

SARANDË – Pak orë pas vrasjes së 32-vjeçarit në Sarandë, blutë e Komisariatit të këtij rrethi duket se kanë rënë në gjurmët e autorëve. Sipas të dhënave nga grupi hetimor, autorët dyshohet të jenë ...

Vrasje në Sarandë! Ekzekutohet pas një sherri me kosovarët?

Mapo - 10.07.2015

Vrasje në Sarandë! Ekzekutohet pas një sherri me kosovarët? Postuar më: 10 Korrik 2015 08:56 Një 42-vjeçar është vrarë me armë zjarri në orët e para pas mesnate në qytetin e Sarandës.

Vrasje në Sarandë

Koha.net - 10.07.2015

Vritet me armë zjarri një person në Sarandë Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se vrasja ka ndodhur ...

Konflikti me ish-pronarët, përmbarimi nxjerr me forcë nga banesat 11 familje

Ora news - 10.07.2015

Një konflikt i vjetër me pronat e ish-pronarëve ka lënë në qiell të hapur 11 familje në lagjen nr 11 në Sarandë. Sipas banorëve, ata posedojnë tapinë dhe çertifikatën e pronësisë në apartamentet që ...

Vrasësi i Edmond Mehmetiti dyshohet se është nga Kosova

Botasot - 10.07.2015

Një person ka mbetur i vdekur, pasi është qëlluar për vdekje me armë zjarri në qytetin e Sarandës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së premte, në rrugën Turizëm-Kanali i Çukës.

Konflikti me ish pronarët, përmbarimi nxjerr me forcë nga banesat 11 familje

Botasot - 10.07.2015

Një konflikt i vjetër me pronat e ish-pronarëve ka lënë në qiell të hapur 11 familje në lagjen nr 11 në Sarandë. Sipas banorëve, ata posedojnë tapinë dhe çertifikatën e pronësisë në apartamentet që ...

Vrasja e 32-vjeçarit në Sarandë, ekspertiza: Autorët qëlluan me silenciator, thyen xhamin e mjetit me shkop bejsbolli

Panorama - 10.07.2015

UPDATE/ Pas vrasjes me armë zjarri të 32-vjeçarit Edmond Mehmeti (Theodhori) nga persona ende të paidentifikuar, kanë dalë dhe rezultatet e parë të ekspertizës rreth ngjarjes kriminale të ndodhur një ...

Vritet me armë zjarri një person në Sarandë

Gazeta Dita - 10.07.2015

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se vrasja ka ndodhur në rrugën Turizëm- Kanali Cukës, ndërsa ...

Vritet sarandioti pas një sherri, autorë dyshohen disa kosovarë

Java News - 10.07.2015

Një i vrarë ka mbetur pas mesnate në Sarandë, ndërsa policia bën me dije se viktimë ka mbetur E. Mehmeti. Detajet e para flasin për një atentat nga 32-vjeçarit Edmond Mehmeti, i cili kur është ...

Sarandë, 42-vjeçari ekzekutohet brenda makinës së vet. Një natë më parë u zu me një kosovar

Gazeta Tema - 10.07.2015

42-vjeçar është vrarë me armë zjarri në orët e para pas mesnate në qytetin e Sarandës. Viktima, Edmond Mehmeti, u qëllua në vendin e quajtur Rruga e Turizëm-Kanali i Cukës.

Sarandë, qëllohet për vdekje 32-vjeçari

Vision Plus - 10.07.2015

Disa orë pas vrasjes së 32-vjeçarit Edmond Mehmeti në Sarande, policia ka rënë në gjurmët e autoreve. Sipas të dhënave nga grupi hetimor, dyshohet se autorët janë shtetas kosovarë dhe vrasje e ...

Atentat pronarit të një lavazhi  Autorët dyshohen kosovarë

Shqiptarja - 10.07.2015

SARANDE- Një 32-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të së premtes në Sarandë, rreth orës 01:00. Edmond Mehmeti pronar i një lavazhi ka qenë duke udhëtuar me makinën e tij ...

Sarandë: Pamje nga vendi ku u vra 32-vjeçari, autorët dyshohen të jenë kosovarë (Video)

Tetova Sot - 10.07.2015

Një 32-vjeçar u ekzekutua me armë zjarri në orët e para të mëngjesit të së premtes në Sarandë, rreth orës 01:00. Edmond Mehmeti pronar i një auto-larje ka qenë duke udhëtuar me veturën e tij kur në ...

Vrasje në Sarandë

Republika - 10.07.2015

ritet me armë zjarri një person në Sarandë Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në mjetin e tij pak pas mesnate në Sarandë. Burime nga policia kanë bërë të ditur se vrasja ka ndodhur në ...

Tritoli te “Ekuador”, pranga autorit, zbulohet porositësi

Gazeta Dita - 08.07.2015

Pas dy vitesh hetime, policia e Sarandës arrestoi personin e dyshuar që kishte vendosur tritol në diskon Ekuador, teksa është zbuluar edhe emri i porositësit.

I vendosi eksploziv lokalit, në pranga 26-vjeçari

ikub - 07.07.2015

Burime të Policisë së Sarandës kanë bërë me dije arrestimin e shtetasit 26-vjeçar Aleksandër Seferi, i cili akuzohet për vënien e eksplozivit në një lokal nate në Sarandë.

I vendosi eksploziv lokalit të natës në Sarandë, arrestohet pas dy vitesh 26-vjeçari

SOT - 07.07.2015

Një 26-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Sarandës, pasi akuzohet për vendosjen e eksplozivit në një lokal nate. Ngjarja ka ndodhur dy vite më parë, ku nga vendosja e eksplozivit ka pasur ...

I vendosi eksploziv lokalit, në pranga 26-vjeçari. Identifikohet porositësi

ikub - 07.07.2015

Burime të Policisë së Sarandës kanë bërë me dije arrestimin e shtetasit 26-vjeçar Aleksandër Seferi, i cili akuzohet për vënien e eksplozivit në një lokal nate në Sarandë.

Sarandë, arrestohet autori e porositësi i vendosjes së tritolit tek “Ecuador”

LajmiFundit - 07.07.2015

Kur kane kaluar mese dy vite nga ngjarja, policia e Sarandës arrestoi personin që kishte vendosur tritol në diskon Ekuador, ndersa me pas është mësuar edhe emri i porositësit të sulmit me lëndë ...

Sarandë, i vendosi eksploziv një lokali nate, arrestohet 26-vjeçari

BalkanWeb - 07.07.2015

SARANDË- Një 26-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se është autor i një shpërthimi eksploziv të një lokal nate në Sarandë. Ngjarja në fjalë ka ndodhur më 15 shtator të vitit 2013.

Vendosi tritol në lokalin “Ecuador”, arrestohet pas dy vitesh 23-vjeçari

Botasot - 07.07.2015

Arrestohet dy vite pas ngjarjes, autori i tritolit të lokalit “Ecuador” në Sarandë. Një 23-vjeçar përfundoi në pranga, pasi akuzohet se është autor i një shpërthimi me eksploziv të lokalit të natës.

Vendosi tritol në një pub në Sarandë, pranga autorit. Hetohet edhe për ngjarje të tjera

Panorama - 07.07.2015

Arrestohet i dyshuari si autor i vendosjes së tritolit në një pub të Sarandës. Policia ka njoftuar se ka arrestuar 23-vjeçarin Aleksandër Seferi, banues në Qafë-Gjashtë.

Sarandë, i vendosi eksploziv një lokali nate, identifikohet porositësi

BalkanWeb - 07.07.2015

SARANDË- Një 26-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se është autor i një shpërthimi eksploziv të një lokal nate në Sarandë. Ngjarja në fjalë ka ndodhur më 15 shtator të vitit 2013.

Sarandë, tritoli te Ecuador, kapen pas 3 vjetësh autori dhe porositësi

Shqiptarja - 07.07.2015

SARANDË - Pas dy vitesh policia e Sarandës arrestoi personin që kishte vendosur tritol në diskon Ekuador, teksa fill pas kësaj është mësuar edhe emri i porositësit të sulmit me lëndë plasëse.

Turistët “pushtojnë” bregdetin jugor të Shqipërisë – VIDEO

Shqipmedia - 06.07.2015

Shumica janë përqendruar në plazhet publike përgjatë shëtitores , ku nuk mungojnë të huajt që janë rikthyer për ujin e kristaltë të Sarandës. Në plazhet e Sarandës është bërë pastrimi dhe sistemimi i ...