TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Jolie dhe Pitt në ‘muajin' e mjaltit në Galapagos

Koha.net - 22.04.2012

New York, 22 prill - Martesa e Angelina Jolie dhe Brad Pitt vazhdon të komentohet duke u kthyer kështu në çështjen më të përfolur. Sipas revistës “USWeekly” një burim është shprehur se në çastin e propozimit nga Brad, Angelina ka ...

Martesa e Pitt e Jolie, ceremoni private në Jug të Francës

Lajmeshqip - 20.04.2012

Për martesën e tyre është folur prej kohësh, por duket se kjo verë do të shënojë ceremoninë e martesës së çiftit më të përfolur të Hollivudit. Mediat kanë nisur të gërmojnë për detajet e ceremonisc së martesës së tyre dhe shkruajnë se ajo ...

Brad e Angelina do të martohen në 11 gusht

Shqipmedia - 20.04.2012

Angelina Jolie e Brad Pitt kanë caktuar datën 11 gusht për të shkuar në altar. Data përkon me përvjetorin e martesës së prindërve të Pitt dhe ndoshta kjo ka qenë arsyeja pse çifti më i famshëm i Hollivudit ka vendosur pikërisht këtë ditë.

Pas fejesës, "Brangelinët" shpërngulen për në Londër

Koha.net - 20.04.2012

Los Angeles, 20 prill - Brad dhe Angelina fejesën e kanë festuar në vilë gjersa fëmijët e tyre ishin në shkollë. Çifti së shpejti do të shpërngulet për në Londër ku aktorja do të punojë, ndërsa Brad do të kujdeset për familjen.

Pas fejesës, “Brangelinët” shpërngulen për në Londër

Yll Press - 20.04.2012

I dashuruari Brad Pitt ka rënë dakord që të jetojë në Evropë, sepse e fejuara e tij në dy vitet e ardhshme do të xhirojë tre filma. Dasma, përflitet se do të organizohet në pronën e tyre në Francë.

Humanistja e madhe Angeline Jolie

Yll Press - 19.04.2012

Por përkushtimi i saj nuk është i zakontë andaj edhe Angelina Jolie do të marrë një detyrë të re, si e Dërguara Speciale e Komisionerit të Lartë të Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres.

Humanistja Angeline Jolie

Botasot - 19.04.2012

Angelina Jolie prej vitesh i është përkushtuar misionit të saj humanitar dhe çdo herë që UNHCR ka nevojë për të, ajo udhëton për të përcjellë mesazhe paqeje dhe për t'i ardhur në ndihmë njerëzve në nevojë, kryesisht në vendet e botës së ...

Pese detajet e martesës së Jolie dhe Pitt

Koha.net - 19.04.2012

Los Angeles, 19 prill - Shumë prej jush i ka ditur tashmë të martuar, pasi çifti ka edhe fëmijë së bashku. Por lajmi se çifti do të martohet zyrtarisht ka provokuar thashetheme dhe është tashmë pjesë e mediave rozë.

Për fotot e dasmës së Jolie-Pitt, 10 milionë dollarë

Koha.net - 19.04.2012

Los Angeles, 19 prill - Martesa e çiftit Jolie-Pitt po kthehet në një biznes të vërtetë. Në vitin 2008 për të nxjerrë fotot e binjakëve të tyre në media ata u paguan rreth 14 milionë dollarë.

Humanistja Angeline Jolie

Top Channel - 18.04.2012

Angelina Jolie prej vitesh i është përkushtuar misionit të saj humanitar dhe çdo herë që UNHCR ka nevojë për të, ajo udhëton për të përcjellë mesazhe paqeje dhe për t'i ardhur në ndihmë njerëzve në nevojë, kryesisht në vendet e botës së ...

Humanistja Angeline Jolie

Koha.net - 18.04.2012

Angelina Jolie prej vitesh i është përkushtuar misionit të saj humanitar dhe çdo herë që UNHCR ka nevojë për të, ajo udhëton për të përcjellë mesazhe paqeje dhe për t'i ardhur në ndihmë njerëzve në nevojë, kryesisht në vendet e botës së ...

Jolie në një imazh si Sophia Loren

Koha.net - 18.04.2012

Los Angeles, 18 prill - Në këtë imazh duket qartë se Angelina Jolie është në rolin e dublifikuar për të famshmen e ekranit Sophia Loren. Tanimë mund të cilësohet e fejuara e Brad Pitt duket paksa më e vjetër se mosha e saj reale në këtë ...

Pesë detajet pikante të martesës së Jolie dhe Pitt

Botasot - 18.04.2012

Më në fund Brad Pitt i ka kërkuar të martohen së famshmes Angelina Jolie. Shumë prej jush i ka ditur tashmë të martuar, pasi çifti ka edhe fëmijë së bashku.

Unaza e Angjelina Xholit kushton 250.000 dollarë

Idividi - 17.04.2012

Londër, 17 prill 2012 (MIA) - Brad Pitt së bashku me artarin Robert Procop kanë kaluar një vit të tërë për dizajnimin e unazës, të cilën tash e bart Angelina Jolie. “Brad ka pasur një vizion të posaçëm kur është në pyetje unaza.

Angelina Jolie në një imazh si Sophia Loren

Botasot - 17.04.2012

Në këtë imazh duket qartë se Angelina Jolie është në rolin e nëj duble për të famshmen e ekranit Sophia Loren. Tanimë mund të cilësohet e fejuara e Brad Pitt duket paksa më e vjetër se mosha e saj reale në këtë fotografi bardh e zi të ...

Jolie dhe Pitt, edhe në një film së bashku?

Koha.net - 17.04.2012

Los Angeles, 17 prill - Të famshmit apo ndoshta më i mirë dhe më i njohur i Hollywoodit, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, përsëri mund të jenë së bashku në ekranin e madh, shkruan “Deadline”.

Jennifer Aniston në dasmën e Pitt dhe Jolie

Yll Press - 16.04.2012

Mirëpo, aktorja e “Friends” thotë se ndjehet e kënaqur që mes Brad Pittit dhe Angelina Jolie po planifikohet një dasmë. Aktorja Jennifer Aniston është në një marrëdhënie mjaft të mirë por kush do ti vinte faj nëse ajo do të kishte ca ...

Jennifer Aniston në dasmën e Pitt dhe Jolie

Botasot - 16.04.2012

Ajo tanimë është në një marrëdhënie mjaft të mirë por kush do ti vinte faj Jennifer Aniston nëse do të kishte ca ndjenja jo të mira pas marrjes vesh të lajmit të zyrtarizmit të marrëdhënies së ish-bashkëshortit të saj me Angelina Jolie.

Unaza e fejesës së Angelina Jolie, 250 mijë dollarë

Botasot - 16.04.2012

Këto janë fotot e para të unazës së fejesës, që Brad Pitt ia dhuroi Angelina Jolie. Një unazë e cila ka kushtuar 250 mijë dollarë dhe që është projektuar nga vetë Pitt, të cilit kjo unazë i ka kushtuar më shumë se një vit për ta bërë sa më ...

Unaza e fejesës së Angelina Jolie, 250 mijë dollarë

Koha.net - 16.04.2012

Këto janë fotot e para të unazës së fejesës, që Brad Pitt ia dhuroi Angelina Jolie. Një unazë e cila ka kushtuar 250 mijë dollarë dhe që është projektuar nga vetë Pitt, transmeton BW.

Unaza e Angelinas kushton 250.000 dollarë

Telegrafi - 16.04.2012

Brad Pitt së bashku me artarin Robert Procop kanë kaluar një vit të tërë për dizajnimin e unazës, të cilën tash e bart Angelina Jolie. “Brad ka pasur një vizion të posaçëm kur është në pyetje unaza.