TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vlorë, asgjësohen 2890 bimë kanabis. 3 persona në pranga

Top Channel - 12.07.2015

Policia e Vlorës ka njoftuar asgjësimin e 2890 bimëve narkotike që u gjetën në 12 parcela dhe arrestimin e 3 personave, kultivues të ...

Vlorë, asgjësohen 2890 bimë kanabis, 3 në pranga

ikub - 12.07.2015

Blutë e Vlorës kanë njoftuar asgjësimin e 2890 bimëve narkotike që u gjetën në 12 parcela dhe arrestimin e 3 personave, kultivues të kanabisit. Bëhet me dije se 12 parcela me 2890 bimë narkotike janë ...

Vazhdojnë operacionet antikanabis në Shkodër, asgjesohen 775 bimë narkotike

LajmiFundit - 12.07.2015

Nga puna e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër, Malësi e Madhe dhe Pukë, në vijim të operacioneve antikanabis, për evidentimin dhe asgjesimin e bimëve narkotike të mbjella, u ushtrua ...

Zbulohen 12 parcela me kanabis në Vlorë, pranga 3 personave

LajmiFundit - 12.07.2015

Gjate kontrollit te ushtruar Kunder Kultivimit te Bimeve Narkotike, Policia e Vlores ka zbuluar dhe asgjesuar 12-Parcela me 2890-rrenje bime narkotike “Canabis-sattiva”!.

Asgjësohen 2890 bimë kanabis në Vlorë, pranga 3 personave

Albeu.com - 12.07.2015

Policia e Vlorës ksa bërë të mundur zbulimin dhe asgjësimin e ka 2890 bimëve narkotike që u gjetën në 12 parcela dhe arrestimin e 3 personave , kultivues të kanabisit.

Asgjësohen 775 rrënjë kanabis në Shkodër, arrestohet një person, ndiqet në gjendje të lirë kryeplaku i fshatit Kastrat

SOT - 12.07.2015

Nga puna e shërbimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër, Malësi e Madhe dhe Pukë, në vijim të operacioneve antikanabis, për evidentimin dhe asgjesimin e bimëve narkotike të mbjella, u ushtrua ...

Shkodër, asgjësohen 775 rrënjë kanabis

ikub - 12.07.2015

775 rrënjë bimë narkotike janë evidentuar dhe asgjësuar ditën e sotme nga policia gjatë operacioneve antikanabis në Malësi të Madhe dhe Pukë. Në fshatin Kastrat në Malësi të madhe, janë gjetur 32 ...

Asgjësohen 2890 rrënjë kanabis në fshatrat e thella të Vlorës, arrestohen 3 persona

SOT - 12.07.2015

Janë asgjësuar 12 parcela me 2890 rrënjë bimë narkotike "Canabis-sattiva" nga Policia në disa fshatra të thellë në zonën e Lumit të Vlorës. Në lidhje me këto raste, tre persona ranë në pranga ndërsa ...

Krujë, policia asgjëson rreth 4 mijë rrënjë kanabis sativa, 2 të arrestuar

Top Channel - 12.07.2015

Rreth 4 mijë rrënjë kanabis sativa, të mbjella në 40 parcela, janë asgjësuar nga Policia e Krujës gjatë ditës së ...

Kruja e "pushtuar" nga droga, asgjësohen plot 40 parcela me 3981 rrënjë hashashi, arrestohen dy persona

SOT - 12.07.2015

Policia ka zbuluar këtë pasdite një arsenal bimësh narkotike në qytetin e Krujës. Mësohet se janë zbuluar dhe asgjësuar plot 40 parcela me 3981 rrënjë kanabis sativa.

Krujë, asgjësohen 4 mijë rrënjë droge, arrestohen dy persona

LajmiFundit - 12.07.2015

Policia e shtetit njoftoi sot asgjesimin e rreth 4 mijë rrënjë kanabis sativa, të mbjella në 40 parcela ne zonen e krujes. Lenda narkotike eshte asgjësuar nga Policia e Krujës gjatë ditës së diel.

Asgjësohen 3981 rrënjë kanabisi në Krujë, dy persona në pranga

Lajmi.net - 12.07.2015

Dy persona u arrestuan sot gjatë një operacioni antikanabis në Krujë, ndërsa u asgjësuan 3981 rrënjë bimë narkotike. Efektivët e komisariatit të Policisë Krujë, në bazë të operacionit “Bushnesh ...

Krujë, Policia asgjëson Rreth 4 mijë rrënjë kanabis sativa, 2 të arrestuar

Zhurnal - 12.07.2015

Rreth 4 mijë rrënjë kanabis sativa, të mbjella në 40 parcela, janë asgjësuar nga Policia e Krujës gjatë ditës së diel. Policia ka bërë të ditur se bimët narkotike janë zbuluar gjatë kontrollit në ...

Asgjesohen 4400 rrënjë kanabis në Krujë, në pranga 2 persona

ikub - 12.07.2015

Policia e Krujës asgjeson 4400 rrënjë kanabis Sativa në fshatin Bushnes dhe arreston dy persona. Lënda narkotike ishte e mjellë në 40 parcela ndërkohë që 420 rrënjë ishin të vendosura në kubikë.

Operacionet antikanabis në Shkodër, asgjësohen 775 rrënjë kanabis

BalkanWeb - 12.07.2015

SHKODER- Plot 775 rrënjë bimë narkotike janë evidentuar dhe asgjësuar ditën e sotme nga policia gjatë operacioneve antikanabis në Malësi të Madhe dhe Pukë.

Lumë droge, asgjesohen 3665 bimë kanabis në Vlorë dhe Shkodër, 4 në pranga

Ora news - 12.07.2015

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë në Vlorë dhe Shkodër për kultivim të bimëve narkotike, ndërsa janë asgjesuar 3665 bimë kanabis. Në Vlorë u zbuluan 12 parcela me 2890 bime narkotike, ...

Asgjësohen 2890 rrënjë kanabis në Vlorë, arrestohen 3 kultivues, një në kërkim

BalkanWeb - 12.07.2015

VLORE- Aksioni antikanabis ka vijuar mëngjesin e sotëm dhe në Vlorë, ku janë zbuluar dhe asgjësuar 2890 rrënjë bimë narkotike “Canabis-sattiva” të mbjella në 12 parcela.

Vlorë, asgjësohen 2890 bimë kanabis. 3 persona në pranga

Botasot - 12.07.2015

Policia e Vlorës ka njoftuar asgjësimin e 2890 bimëve narkotike që u gjetën në 12 parcela dhe arrestimin e 3 personave, kultivues të tyre. Në fshatin Verbas janë zbuluar 11 parcela me 1940 bimë ...

Asgjësohen në Krujë 40 parcela me kanabis, arrestohen 2 persona

BalkanWeb - 12.07.2015

KRUJË- Policia e Krujës ka asgjësuar 40 parcela me rreth 3981 bimë narkotike dhe ka vënë në pranga 2 persona për kultivimin e tyre. Në kuadër yë operacionit të koduar “Bushnesh 2014”, blutë e ...

Asgjesohen rreth 4 mijë rrënjë kanabis sativa

Botasot - 12.07.2015

Rreth 4 mijë rrënjë kanabis sativa, të mbjella në 40 parcela, janë asgjësuar nga Policia e Krujës gjatë ditës së diel. Policia ka bërë të ditur se bimët narkotike janë zbuluar gjatë kontrollit në ...

Vlorë, asgjësohen 2890 bimë kanabis. 3 persona në pranga

Gazeta Dita - 12.07.2015

Policia e Vlorës ka njoftuar asgjësimin e 2890 bimëve narkotike që u gjetën në 12 parcela dhe arrestimin e 3 personave, kultivues të kanabisit. Në fshatin Verbas janë zbuluar 11 parcela me 1940 bimë ...

Kanabis 75 cm të lartë në oborr  3 në pranga nga fshatrat e Vlorës

Shqiptarja - 12.07.2015

VLORË - 12 parcela me 2890 rrënjë bimë narkotike "Canabis-sattiva" janë zbuluar dhe asgjësuar nga Policia në disa fshatra të thellë në zonën e Lumit të Vlorës.

Pranga 3 kultivuesve të kanabisit në Vlorë

Java News - 12.07.2015

Policia e Vlorës ka njoftuar asgjësimin e 2890 bimëve narkotike që u gjetën në 12 parcela dhe arrestimin e 3 personave, kultivues të tyre. Në fshatin Verbas janë zbuluar 11 parcela me 1940 bimë ...

Asgjesohen 2890 bimë kanabis, arrestohen 3 persona

Gazeta Tema - 12.07.2015

Policia e Vlorës zbuloi dhe asgjësoi 12 parcela me 2890 bimë narkotie kanabis -sattiva, ndërkohë që arrestoi 3 persona, të cilët dyshohet të jenë kultivuesit e bimeve narkotike.

Vlorë, asgjëson 12 parcela me 2890 bimë narkotike

Tetova Sot - 12.07.2015

Policia e Vlorës zbuloi dhe asgjësoi 12 parcela me 2890 bimë narkotie kanabis -sattiva, ndërkohë që arrestoi 3 persona, të cilët dyshohet të jenë kultivuesit e bimeve narkotike.

Krujë, asgjesohen 4401 rrënjë Kanabis, në pranga 2 kultivuesit

Shqiptarja - 12.07.2015

KRUJË - 4401 rrënjë lëndë narkotike e lloit Kanabis Sativa janë asgjësuar nga Policia e Krujës mesditën e sotme. Lënda u zbulua gjatë një kontrolli të ushtruar në fshatin Bushnesh në vazhdën e ...

Asgjesohen rreth 4 mijë rrënjë kanabis sativa

Gazeta Dita - 12.07.2015

Rreth 4 mijë rrënjë kanabis sativa, të mbjella në 40 parcela, janë asgjësuar nga Policia e Krujës gjatë ditës së diel. Policia ka bërë të ditur se bimët narkotike janë zbuluar gjatë kontrollit në ...

Krujë, asgjësohet kanabis

Vision Plus - 12.07.2015

Polica e Krujës ka arritur te zbuloje dhe asgjësoje 40 parcela me bime narkotike te llojit kanabis. Aksioni u krye ne fshatin Bushnesh te Krujës, ku sipas përfaqësuesve te polices janë asgjësuar me ...

Vlorë: Asgjësohen 2,890 bimë narkotike

Kosova Live - 12.07.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar të dielën 12 parcela me 2,890 bimë narkotike, duke arrestuar kështu tre persona, shkruan gazeta Shekulli. Bima narkotike është gjetur në fshatin Verbas ku janë zbuluar 11 ...

Krujë: Asgjësohen 3,981 rrënjë kanabis

Kosova Live - 12.07.2015

Policia e Krujës ka arrestuar të dielën gjatë një operacioni antikanabis dy persona në Bushnesh të Krujës për kultivim të drogës dhe ka asgjësuar 3,981 rrënjë bimë narkotike, njofton gazeta Shekulli.

Vlorë, zbulohen dhe asgjësohen 1533 rrënjë bimë kanabis. Në pranga kultivuesi

ikub - 11.07.2015

Një tjetër operacion anti-kanabis është ndërmarrë nga blutë e Vlorës, ku 1533 rrënjë kanabis janë zbuluar dhe asgjësuar në fshatrat Velçë dhe Kërkovë.

Vlorë, blic i policisë në 3 fshatra. Asgjesohen mbi 1500 rrënjë kanabis

Top Channel - 11.07.2015

Në vijim të operacionet anti-kanabis, policia e qytetit të Vlorës ka zbuluar dhe asgjesuar në orët e fundit 12 parcela me mbi 1500 rrënjë bime ...

Shkatërrohen mbi 1500 bimë kanabis në Vlorë

Lajmi.net - 11.07.2015

Në vijim të operacionet anti-kanabis, policia e qytetit të Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar në orët e fundit 12 parcela me mbi 1500 rrënjë bime narkotike.

Vlorë, zbulohen dhe asgjësohen 1533 rrënjë bimë kanabis. Në pranga një person

ikub - 11.07.2015

Një tjetër operacion anti-kanabis është ndërmarrë nga blutë e Vlorës, ku 1533 rrënjë kanabis janë zbuluar dhe asgjësuar në fshatrat Velçë, Kërkovë dhe Kocul.

Aksion blic në Vlorë, asgjësohen 1500 rrënjë kanabis

LajmiFundit - 11.07.2015

Policia e qytetit të Vlorës ka zbuluar dhe asgjesuar në orët e fundit 12 parcela me mbi 1500 rrënjë bime narkotike. Sipas një njoftimi për shtyp nga Drejtoria lokale e Policisë, bimët e kultivuara ...

Vlorë, sekuestrohen mbi 1 mijë rrënjë kanabis sativa, pranga 59-vjeçarit

SOT - 11.07.2015

Blutë e qytetit të Vlorës kanë zbuluar dhe asgjesuar plot 1533 rrënjë kanabis sativa, pas një aksioni në fshatrat Velçë dhe Kërkovë. Mësohet se policia ka vënë në pranga edhe kultivuesin e dyshuar të ...

Zbulohen 3 mijë rrënjë kanabis në Krujë

Lajmi.net - 11.07.2015

Efektivat e Komisariatit të Policisë në Krujë në bashkëpunim me Komisariatin e Ndërhyrjes së Shpejtë “FNSH” Tiranë në kuadër të operacioni i koduar“Cudhi-2”, kanë zbuluar mbi 3 mijë rrënjë kanabis.

Krujë, asgjësohen mbi 3 mijë rrënjë hashashi

Top Channel - 11.07.2015

Policia e Krujës, në bashkëpunim me FNSH dhe në vijim të operacioneve për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, ka organizuar një tjetër operacion gjatë të cilit janë asgjësuar 3052 bimë ...

Krujë, asgjësohen mbi 3,000 rrënjë hashashi

ikub - 11.07.2015

Policia e Krujës në bashkëpunim me FNSH ka organizuar operacionin në sajë të të cilit janë asgjësuar 3052 bimë narkotike hashash. Ende nuk ka të dyshuar si kultivues të kësaj sasie droge, e cila u ...

Vlorë, blic i policisë në 3 fshatra. Asgjesohen mbi 1500 rrënjë kanabis

Botasot - 11.07.2015

Në vijim të operacionet anti-kanabis, policia e qytetit të Vlorës ka zbuluar dhe asgjesuar në orët e fundit 12 parcela me mbi 1500 rrënjë bime narkotike.

Aksion në Vlorë, asgjësohen 12 parcela me hashash, një në pranga

Panorama - 11.07.2015

Asgjësohen të tjera parcela me hashash në Vlorë. Policia në vazhdim të operacionit anti-kanabis ka asgjesuar 12 parcela me mbi 1500 rrënjë bime narkotike.

Vlorë, zbulohen 12 parcela me hashash, asgjësohen 1533 rrënjë hashashi

BalkanWeb - 11.07.2015

VLORE- Policia e Vlorës ka zbuluar sot 12 parcela me 1533 bimë narkotike në disa fshatra. Mësohet se në Kërkovë, janë zbuluar 3 parcela me 44 rrënjë hashashi, me lartësi deri ne 170 cm, përreth baçes ...

Vlorë, asgjësohen 12 parcela me bimë narkotike

ABC News - 11.07.2015

12 parcela me mbi 1500 rrënjë bimë narkotike u asgjesuan nga policia e Vlores. Ne fshatin "Kerkove", u gjeten 3 parcela me 44 bime narkotike me lartesi deri ne 170 cm, perreth baçes se nje banese.

Krujë, asgjesohen 3052 bimë narkotike kanabis sativa

Ora news - 11.07.2015

Policia ka asgjesuar 3052 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa në Krujë. Asgjesimi i drogës u bë i mundur në kuadër të operacioni të koduar “Cudhi-2”.

Policia asgjëson 3052 bimë kanabisi në Krujë

Panorama - 11.07.2015

Policia e Krujës, në bashkëpunim me FNSH-në ka gjetur dhe asgjësuar 3052 bimë kanabis sativa në Krujë ditën e sotme. Foto Ilustruese Gjetja dhe asgjësimi është bërë në kuadër të operacionit “Cudhi-2”.

Krujë, policia dhe FNSH asgjësojnë 3052 rrënjë kanabis

BalkanWeb - 11.07.2015

(foto ilustruese) KRUJE- Policia e Krujës në bashkëpunim me FNSH ka asgjësuar sot 3052 bimë kanabis sativa. Gjetja dhe asgjësimi është bërë në kuadër të operacionit të koduar “Cudhi¬2”.

Aksion i policisë në 3 fshatra në Vlorë, asgjesohen mbi 1500 rrënjë kanabis

Java News - 11.07.2015

Në vijim të operacionet anti-kanabis, policia e qytetit të Vlorës ka zbuluar dhe asgjesuar në orët e fundit 12 parcela me mbi 1500 rrënjë bime narkotike.

Vlorë, asgjësohet hashash

Vision Plus - 11.07.2015

Vazhdon aksioni kundër kultivimit te bimëve narkotike në qytetin bregdetar te Vlorës. Vetëm mëngjesin e kësaj te shtune, policia lokale ka mundur te zbuloje dhe asgjësoje 12 parcela me rreth 1500 ...

Krujë, me ndërhyrjen e FNSH-së zbulohen mbi 3 mijë rrënjë kanabis

Shqiptarja - 11.07.2015

KRUJË - Efektivat e Komisariatit të Policisë Krujë në bashkëpunim me Komisariatin e Ndërhyrjes së Shpejtë ”FNSH”Tiranë në kuadër të operacioni i koduar“Cudhi-2”, kanë zbuluar mbi 3 mijë rrënjë ...

Asgjësohen 1727 bimë narkotike në Shkodër, Vlorë dhe Sarandë

ikub - 10.07.2015

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit të narkotikëve, është kryer asgjësimi i 1727 rrënje bimë narkotike, konkretisht: 1042 bimë narkotike në Shkodër, 485 bimë narkotike në Vlorë dhe 200 në ...

Shkodër, asgjësohen mbi 1000 rrënjë kanabis

Top Channel - 10.07.2015

Nga puna e efektivëve të Komisariatit të Policisë Shkodër, në vijim të operacioneve antikanabis, për evidentimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike të mbjella, gjatë ditës së enjte janë goditur dy ...

Krujë, vijojnë aksionet antikanabis; asgjesohen mbi 2.600 rrënjë

Top Channel - 10.07.2015

Në Krujë policia po vijon operacionet kundër kultivimit të kanabisit, të cilat janë kurorëzuar me asgjesimin e sasive të konsiderueshme të bimëve ...

Krujë, asgjesohen 3052 bimë narkotike Cannabis Sattiva

LajmiFundit - 10.07.2015

Asgjësohen sasi të konsiderueshme bimësh narkotike në zonën e Krujës. Policia bëri me dije se në vijim të operacioneve të njëpasnjëshme për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike më datë ...

Tjetër sulm antikanabis në Krujë, shfarosen plot 3052 rrënjë droge, në kërkim autorët

SOT - 10.07.2015

Në vijim të operacioneve të njëpasnjëshme për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike sot është zhvilluar një tjetër operacion nga Efektivat e Komisariatit të Policisë Krujë në bashkëpunim me ...

Krujë, asgjesohen mbi 2 600 rrënjë

ikub - 10.07.2015

Në vijim të operacioneve antikanabis policia e Krujës ka bërë të mundur zbulimin dhe më pas asgjësimin e 2 600 rrënjë kanabis sativa. Operacioni, sipas një njoftimi për shtyp nga komisariati lokal, ...

Aksioni, asgjësohen 1527 rrënje bimë kanabis në Shkodër e Vlorë

BalkanWeb - 10.07.2015

Rreth 1527 bimë kanabis sativa janë asgjësuar nga Policia e Shtetit në kuadër të operacionit kundër kultivimit të narkotikëve. Nga blutë e Vlorës janë zbuluar e më pas asgjësuar 485 bimë në fshatin ...

Operacion antikanabis në Shkodër, 1042 rrënjë të asgjësuara

BalkanWeb - 10.07.2015

SHKODER- Policia e Shkodrës ka asgjësuar 1042 rrënjës të dyshuara Canabis Sativa, si dhe ka nisur hetimet për të identifikuar autorët. Burime nga Policia e Shkodrës njoftojnë se gjatë ditës së ...

Dy të arrestuar në Tiranë dhe Has për kultivim të bimëve kanabis sativa

Botasot - 10.07.2015

Në tre operacione në Tiranë dhe Has, policia ka asgjësuar 223 rrënjë bimë kanabis sativa. Në Tiranë, u arrestua Albert Hoxha, 40 vjeç, sepse në fshatin Palaq kishte kultivuar në një parcelë 193 ...

Shkodër, zbulohen 12 parcela me bimë narkotike

Botasot - 10.07.2015

Në vijim të operacioneve anti kanabis, efektivët e Komisariatit të Policisë Shkodër kanë bërë të mundur zbulimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike të mbjella.

Shkodër, asgjësohen 464 rrënjë kanabis sativa, në kërkim kultivuesit

BalkanWeb - 10.07.2015

SHKODER- Plot 464 rrënjë kanabis sativa janë asgjësuar ditën e sotme nga policia në Shkodër. Gjatë një kontrolli të ushtruar në zonën e Shkodrës, uniformat blu kanë identifikuar dhe asgjësuar 354 ...

Asgjësohen 464 rrënjë kanabis sativa në Shkodër, 2662 të tjera në Krujë

BalkanWeb - 10.07.2015

SHKODER- Plot 464 rrënjë kanabis sativa janë asgjësuar ditën e sotme nga policia në Shkodër. Gjatë një kontrolli të ushtruar në zonën e Shkodrës, uniformat blu kanë identifikuar dhe asgjësuar 354 ...

Shkodër-Krujë, asgjësohen 84 parcela me bimë narkotike

Botasot - 10.07.2015

Policia e Shkodrës, në vijim të operacioneve antikanabis, për evidentimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike të mbjella, gjatë ditës së enjte janë goditur dy raste të kultivimit të bimëve narkotike.

Asgjesohen 464 rrënje bimë narkotike kanabis sativa

Ora news - 10.07.2015

Policia e Shkodrës ka asgjesuar 464 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa të mbjellë në tre parcela. 354 rrënjë u zbuluan të mbjellë në dy parcela në fshatin Barcollë, në komunën Shllak, ndërsa 110 ...

Dy të arrestuar në Tiranë dhe Has për kultivim të bimëve kanabis sativa

Shqiptarja - 10.07.2015

Në tre operacione në Tiranë dhe Has, policia ka asgjësuar 223 rrënjë bimë kanabis sativa. Në Tiranë, u arrestua Albert Hoxha, 40 vjeç, sepse në fshatin Palaq kishte kultivuar në një parcelë 193 ...

Krujë, asgjësohen 2600 rrënjë kanabis sativa

Java News - 10.07.2015

Në Krujë policia vijon aksionet kundër kultivimit të kanabisit, të cilat janë kurorëzuar me asgjësimin e sasive të konsiderueshme të bimëve narkotike.

Shkodër, asgjesohen 464 rrënje bimë narkotike kanabis sativa

Gazeta Dita - 10.07.2015

Policia e Shkodrës ka asgjesuar 464 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa të mbjellë në tre parcela. 354 rrënjë u zbuluan të mbjellë në dy parcela në fshatin Barcollë, në komunën Shllak, ndërsa 110 ...

Asgjësohen 3064 bimë narkotike në Krujë dhe Shkodër

Tetova Sot - 10.07.2015

Pasditen e së premtes janë zbuluar e asgjësuar një parcelë me mbi 2600 rrënjë bimë narkotike, të cilat janë asgjësuar me anë të djegies. Në kuadër të operacioneve kundër kultivimit të kanabisit, ...

Vlorë, asgjësohen 886 bimë kanabis

Top Channel - 09.07.2015

Një aksion i Policisë së Vlorës në disa fshatra ka bërë të mundur asgjësimin e 886 bimëve kanabis ...

Asgjësohen 886 bimë kanabis në Vlorë

Albeu.com - 09.07.2015

Policisë e Vlorës gjatë aksionit të saj antikanabis, ka arritur që në disa të bëjë asgjësimin e 886 bimëve kanabis sativa. Bimët janë asgjësuar në fshatin Kocul, në vendin e qyajtur Përroi i Kusarit, ...

Vlorë, asgjësohen 12 parcela me 886 bimë narkotike

ikub - 09.07.2015

Në kuadër të aksionit të zhvilluar në disa fshatra të Vlorës, policia ka kryer asgjësimin e 886 bimëve narkotike të llojit kanabis sativa. Në fshatin Kocul, në vendin e quajtur “Përroi i Kusarit”, ...

Vlorë, policia aksion në fshatra, asgjësohen 886 rrënjë kanabis

LajmiFundit - 09.07.2015

Policia e Vlorës ka ndermarre nje aksion në disa fshatra duke bërë të mundur asgjësimin e 886 bimëve kanabis sativa. Sipas burimeve zyrtare mesohet se në fshatin Kocul, në vendin e qyajtur Përroi i ...

Asgjësohen në Vlorë 886 rrënjë kanabis, në kërkim kultivuesit

SOT - 09.07.2015

Rreth 886 rrënjë kanabis janë zbuluar e më pas asgjësuar në fshatin Koçul të Vlorës. Sipas burimeve nga policia e Vlorës, bimët narkotike janë gjetur të kultivuara në tre parcela të ndryshme.

Shkodër, asgjësohen tri parcela me 605 rrënjë kanabis, s`dihen autorët

LajmiFundit - 09.07.2015

Policia e Shkodres njoftoi sot se ka asgjesuar mbi 600 renje kanabisi ne nje aksion antidroge te kryer nga efektivët e rendit. “Në vijim të operacioneve antikanabis, për evidentimin dhe asgjesimin e ...

Vlorë, policia asgjëson 886 rrënjë kanabis

Lajmi.net - 09.07.2015

Zbulohen dhe asgjësohen 886 rrënjë kanabis sativa në fshatin Koçul, të Vlorës. Sipas burimeve nga Policia e Vlorës, bimët narkotike janë gjetur të kultivuara në tre parcela të ndryshme, raportojnë ...

Asgjësohen në Gjirokastër 322 rrënjë kanabis, ndalohet kryeplaku i fshatit për moskallëzim, në pranga kultivuesi

SOT - 09.07.2015

Gjatë ditës së djeshme, efektivat e Komisariatit të Policisë Gjirokastër në vijim të kontrollit të territorit për evidentimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike të kultivuara kanë bërë asgjësimin e ...

Vazhdon asgjësimi i lëndëve narkotike, sekuestrohen në Lezhë 760 rrënjë kanabis

SOT - 09.07.2015

Një tjetër rast i kultivimit të bimëve narkotike është konstatuar në fshatin Gernac, Kurbin afër fshatit Mafsheq, u asgjësuan 360 rrënjë bimë narkotike.

Krujë, asgjesohen gjashtë parcela me kanabis, 560 rrënjë drogë

LajmiFundit - 09.07.2015

Policia e shtetit njoftoi se eshte arritur te finalizohet me sukses operacioni i koduar”Kordinata” ku eshte bere e mundur te asgjesohen 560 bimë lëndë narkotike Cannabis Sattiva.

Tjetër aksion antikanabis në Krujë, asgjësohen 560 rrënjë hashashi të kultivuara në 6 parcela

SOT - 09.07.2015

Në vijim të operacioneve të njëpasnjëshme për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike të zhvilluara nga Efektivat e Komisariatit të Policisë Krujë për “Parandalimin dhe goditjen e trafikut të ...

Asgjësohen 560 bimë narkotike në Krujë

Lajmi.net - 09.07.2015

560 bimë narkotike të dyshuara si kanabis janë asgjësuar nga policia e Krujës duke finalizuar me sukses operacionin e koduar “Koordinata”. Bimët ndodheshin në 6 parcela me rreth 560 bimë në një ...

Krujë, asgjësohen 560 rrënjë kanabis

ikub - 09.07.2015

Në kuadër të operacioneve antikanabis Policia e Krujës ka zbuluar sot 6 parcela me bimë kanabis sativa. Ndërkaq mësohet se policia ka asgjësurar 560 rrënjë bimë kanabis.

Vlorë, asgjësohen 12 parcela me 886 bimë kanabis në 3 fshatra

BalkanWeb - 09.07.2015

VLORË- Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 12 parcela me 886 bimë kanabis në 3 fshatra. Sipas burimeve zyrtare, në fshatin Kocul, në vendin e quajtur “Përroi i Kusarit”, janë konstatuar 6 ...

Asgjësohen 3 parcela me kanabis në fshatin Koçul

Botasot - 09.07.2015

Zbulohen dhe asgjësohen 886 rrënjë kanabis sativa në fshatin Koçul, të Vlorës. Sipas burimeve nga Policia e Vlorës, bimët narkotike janë gjetur të kultivuara në tre parcela të ndryshme.

Antikanabisi, asgjësohen parcelat me hashash në Vlorë

Panorama - 09.07.2015

Policia e Vlorës ka asgjësuar 886 rrënjë bimë kanabis sativa. Aksioni i policisë u përqendrua në fshatin Kocul, në vendin e quajtur Përroi i Kusarit, ku u konstatuan 6 parcela me 416 rrënjë bimë ...

Kamera e Ora News zbulon parcelën me kanabis, policia nuk e pa gjatë aksionit

Ora news - 09.07.2015

Grupi i xhirimit të Ora News ka udhëtuar mesditën e të mërkurës drejt fshatit Velce. 34 km larg qytetit të Vlorës, një fshat kodrinor ku krahas prodhimeve bujqësore, fshatarët e zonës kanë nisur ...

34 km larg qytetit , Parcelë me kanabis në Vlorë, banorët kultivojnë pa frikë bimën narkotike

Botasot - 09.07.2015

Grupi i xhirimit të Ora News ka udhëtuar mesditën e të mërkurës drejt fshatit Velce. 34 km larg qytetit të Vlorës, një fshat kodrinor ku krahas prodhimeve bujqësore, fshatarët e zonës kanë nisur ...

Asgjësohen 1208 bimë kanabis në Gjirokastër e Vlorë, ndalohet kryeplaku dhe kultivuesi

BalkanWeb - 09.07.2015

VLORË- Në kuadër të operacioneve kundër kultivimit të narkotikëve, janë asgjësuar me djegie nga policia në disa operacione të ndryshme rreth 1208 bimë kanabis në 3 fshatra të Vlorës dhe në Lunxhëri ...

Parcelë me kanabis në Vlorë, banorët kultivojnë pa frikë

Mapo - 09.07.2015

Parcelë me kanabis në Vlorë, banorët kultivojnë pa frikë Postuar më: 09 Korrik 2015 10:39 Grupi i xhirimit të Ora News ka udhëtuar mesditën e të mërkurës drejt fshatit Velçe.

Policia e Vlorës gjen dhe asgjëson 886 rrënjë kanabisi

Panorama - 09.07.2015

Policia e Vlorës ka gjetur dhe asgjësuar 12 parcela me kanabis sativa, në të cilat ishin mbjellë 886 rrënjë kanabisi. Kështu, gjashtë prej tyre me 416 rrënjë kanabisi janë gjetur në Përroin e ...

Krujë, asgjesohen 560 bimë narkotike të dyshuara si kanabis

Botasot - 09.07.2015

560 bimë narkotike të dyshuara si kanabis janë asgjesuar nga policia e Krujës duke finalizuar me sukses operacionin e koduar “Koordinata”. Bimët ndodheshin në 6 parcela me rreth 560 bimë në një ...

Krujë, zbulohen 6 parcela me hashash, asgjësohen 560 rrënjë kanabis

BalkanWeb - 09.07.2015

KRUJE- Policia e Krujës zbuloi sot 6 parcela me hashash, ndërsa asgjësohen 560 rrënjë kanabis sattiva. Në kuadër të operacionit “Koordinata” u bë e mundur gjetja e drogës, e cila ishte mbjellë në një ...

Vlorë, asgjësohen 886 rrënjë kanabis

Java News - 09.07.2015

Një aksion i Policisë së Vlorës në disa fshatra ka bërë të mundur asgjësimin e 886 bimëve kanabis sativa. Në fshatin Kocul, në vendin e qyajtur Përroi i Kusarit, janë konstatuar 6 parcela me 416 ...

Aksion në fshatrat e Vlorës, asgjësohen 886 bime kanabis

Gazeta Dita - 09.07.2015

Një aksion i Policisë së Vlorës në disa fshatra ka bërë të mundur asgjësimin e 886 bimëve kanabis sativa. Në fshatin Kocul, në vendin e qyajtur Përroi i Kusarit, janë konstatuar 6 parcela me 416 ...

Operacione antikanabis në të gjithë   vendin, asgjesohen 2573 rrënjë

Shqiptarja - 09.07.2015

2573 rrënjë kanabis janë zbuluar e më pas asgjësuar pas operacioneve të zhvilluara në disa zona të vendi, në Vlorë, Gjirokastër, Shkodër, Lezhë, Kurbin.

Asgjësohen 886 rrënjë kanabis sativa

Vision Plus - 09.07.2015

Asgjësohen këtë të enjte 886 rrënjë hashash në disa fshatra të Vlorës. Nga aksioni forcave blu të qytetit bregdetar jugor kundër kultivimit te bimëve narkotike janë sekuestruar dhe asgjësuar 12 ...

Vlorë e Elbasan, policia asgjëson mbi 2800 rrënjë hashashi

Top Channel - 08.07.2015

Policia e Vlorës ka asgjësuar mbi 2600 bimë narkotike hashashi në një operacion të ndërmarrë në fshatin ...

Vlorë, asgjësohen mbi 2600 rrënjë hashashi

Albeu.com - 08.07.2015

Policia e Vlorës gjatë një operacioni të ndërmarrë në fshatin Dusharak, ka bërë të mundur asgjësimin e mbi 2600 "> 2600 bimë narkotike hashashi . Mësohet se bima ishte e mbjellë në 17 parcela të ...

Vlorë, asgjësohen mbi 2600 rrënjë hashashi

ikub - 08.07.2015

Policia e Vlorës ka kryer asgjësimin e mbi 2600 bimëve narkotike hashashi në sajë të operacionit të ndërmarrë në fshatin Dushkarak. Bimët narkotike ishin mbjellë në 17 parcela të vogla në zonat ...

Vlorë, asgjësohen parcelat me 2600 rrënjë kanabis sativa

LajmiFundit - 08.07.2015

Policia e Vlorës ka asgjësuar mbi 2600 bimë narkotike hashashi në një operacion të ndërmarrë në fshatin Dushkarak. Bima ishte mbjellë në 17 parcela të vogla në zonat përreth fshatit dhe kishin një ...

Gjirokastër, asgjesohen 820 rrënjë kanabis sativa, arrestohet kultivuesi i bimëve

SOT - 08.07.2015

Një 39-vjeçar është arrestuar nga policia e Gjirokastrës për veprën penale “kultivim i bimëve narkotike”. Sipas informacioneve të policisë, në pranga ka rënë shtetasi Dino Xhuvani, 39 vjeç , banues ...

Vlorë, asgjësohen 2600 rrënjë kanabis

ikub - 08.07.2015

Policia e Vlorës ka asgjësuar mbi 2600 bimë narkotike Canabis Sativa gjatë një operacioni të marrë në fshatin Dusharak. Bima ishte mbjellë në 17 parcela në zonat përreth fshatit dhe kishin një ...

Vlorë, asgjësohen 2672 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa

Lajm - 08.07.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 17-Parcela me 2672 rrënjë bimë narkotike kanabis sativa. Bima narkotike u zbulua ne fshatin Dushkarak, në vendet e quajtura, lumi i “Dushkarakut”,“”Korija e ...

Gjirokastër, asgjësohen 820 rrënjë hashashi, në pranga kultivuesi

ikub - 08.07.2015

Policia e Gjirokastrës ka asgjësuar dje 820 bimë narkotike në fshatin Fushë Bardhë, ndërsa ka vënë në pranga kultivuesin e tyre. Bëhet fjalë për Dino Xhuvani, banues në fshatin Fushë Vëri të Delvinës.

Operacione anti-kanabis në Vlorë, Elbasan e Shkodër, mijëra bimë të asgjësuara

Shqipmedia - 08.07.2015

Vazhdojnë operacionet antikanabis në të gjithë vendin. Policia e Vlorës ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Dushkaraku”, në sajë të cilit janë zbuluar dhe asgjësuar 17 parcela me 2672 ...

Sekuestrohen 2952 bimë kanabis në Vlorë dhe Shkodër, asgjesohen me djegie

Ora news - 08.07.2015

Vijon operacioni antikanabis në jug dhe veri të vendit. Policia e Vlorës ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Dushkaraku”, në sajë të cilit janë zbuluar dhe asgjësuar 17 parcela me 2672 ...

Kontrolle në veri dhe jug, Sekuestrohen 2952 bimë kanabis në Vlorë dhe Shkodër, asgjesohen me djegie

Botasot - 08.07.2015

Vijon operacioni antikanabis në jug dhe veri të vendit. Policia e Vlorës ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Dushkaraku”, në sajë të cilit janë zbuluar dhe asgjësuar 17 parcela me 2672 ...

Gjirokastër, asgjësohen 820 rrënjë hashashi, në pranga kultivuesi

BalkanWeb - 08.07.2015

GJIROKASTËR- Policia e Gjirokastrës ka asgjësuar dje 820 bimë narkotike në fshatin Fushë Bardhë, ndërsa ka vënë në pranga kultivuesin e tyre. Bëhet fjalë për Dino Xhuvani, banues në fshatin Fushë ...

Sekuestrohen 2952 bimë kanabis, asgjësohen me djegie

Mapo - 08.07.2015

Sekuestrohen 2952 bimë kanabis, asgjësohen me djegie Postuar më: 08 Korrik 2015 10:13 Vijon operacioni antikanabis në jug dhe veri të vendit. Policia e Vlorës ka finalizuar me sukses operacionin e ...

Vlorë asgjësohen mbi 2600 rrënjë kanabis

Java News - 08.07.2015

Policia e Vlorës ka asgjësuar mbi 2600 bimë narkotike kanabis sativa në një operacion të ndërmarrë në fshatin Dushkarak. Bima ishte mbjellë në 17 parcela të vogla në zonat përreth fshatit dhe kishin ...

Asgjësohen mbi 2600 rrënjë kanabis në Vlorë

Gazeta Dita - 08.07.2015

17 parcela me 2672 rrënjë bimë narkotike e llojit kanabis sativa janë asgjësuar gjatë një kontrolli të kryer nga Policia e Vlorës kundër kultivimit të bimëve narkotike.

Asgjesohen 4192 rrënjë kanabis në Vlorë, Gjirokastër, Shkodër e Krujë

Shqiptarja - 08.07.2015

4192 rrënjë bimë narkotike e lloit kanabis sativa janë zbuluar dhe asgjesuar në Vlorë, Gjirokastër, Shkodër e Krujë në kuadër të operacioneve anti drogë që po ndërmeren çdo ditë nga policia në të ...

Vlorë, asgjësohen 2670 bimë narkotike

Vision Plus - 08.07.2015

Rreth 2700 rrënjë bimësh narkotike kanabis sativa janë asgjësuar ketë te mërkure ne Vlorë, ne fshatin Dushkark. Bimët me gjatësi deri ne 130 centimetra u gjeten te mbjella ne 17 parcela te hapura ...

Vlorë, asgjësohen Mbi 900 bimë hashash

Zhurnal - 07.07.2015

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit të bimëve narkotike, Policia e Vlorës ka identifikuar dhe shkatërruar 15 parcela të mbjella me hashash në tre fshatra të rrethit.

Tepelenë, asgjësohen 1,000 rrënjë bimë narkotike

ikub - 07.07.2015

Efektivat e Komisariatit të Policisë së Tepelenës kanë zhvilluar një kontroll të imtësishëm në vendin e quajtur “Blloku i Mollëve” tek “Ura e Progonatit”.

Asgjësohen 1000 rrënjë droge në Tepelenë të kultivuara në dy parcela, në kërkim autorët

SOT - 07.07.2015

Policia e Tepelenës ka asgjësuar ditën e sotme 1000 rrënjë kanabis sativa, të kultivuara në dy parcela. Droga është sekuestruar në zonën e Kurveleshit, në vendin e quajtur Blloku i Mollëve te Ura e ...

Policia në sulm për zhdukjen e drogës nga vendi, asgjëson 1308 rrënjë hashashi në Tepelenë e Berat, në pranga 2 persona

SOT - 07.07.2015

Një tjetër operacion antikanabis është kryer këtë mesditë në qytetin e Beratit. Policia ka asgjësuar prej këtu 308 rrënjë kanabis. Mësohet se hashashi është gjetur në fshatin Levan, komuna Sinjë, dhe ...

Berat, dy të arrestuar dhe 308 rrënjë kanabis të asgjësuara në operacionin policor

Top Channel - 07.07.2015

Një tjetër operacion policor antikanabis, i ndërmarrë këtë herë nga efektivë të Komisariatit të Policisë së Beratit, gjatë kësaj të martë, ka mundësuar ndalimin e dy shtetasve dhe asgjësimin e 308 ...

Shqipëri, asgjësohen 1308 rrënjë kanabis në dy parcela

Lajmi.net - 07.07.2015

Gjatë aksionit të sotëm për zbulimin dhe asgjësimin e lëndëve narkotike, janë zbuluar dhe asgjesuar 1308 rrënjë bimë narkotike e lloit kanabis sativa dhe 2 parcela me hashash në Tepelenë dhe Berat.

Tepelene, asgjësohen 9 054 rrënjë kanabis

ikub - 07.07.2015

Në kuadër të operacioneve antikanabis, policia ka bërë të mundur pasditen e sotme asgjësimin e 9 054 rrënjëve bimë narkotike të llojit kanabis sativa.

Tepelenë, zbulohen dy parcela me hashash, asgjësohen 1000 rrënjë kanabis

BalkanWeb - 07.07.2015

TEPELENË- Policia e Tepelenës ka zbuluar sot dy parcela me hashash dhe ka asgjësuar 1000 rrënjë kanabis sattiva në zonën e Kurveleshit. Droga u sekuestrua në vendin e quajtur Blloku i Mollëve te Ura ...

Asgjësohen 1000 rrënjë kanabis sativa në Tepelenë

Botasot - 07.07.2015

Janë zbuluar dy parcela me hashash ditën e sotme në zonën e Kurveleshit, ku janë asgjësuar rreth 1000 rrënjë bimë narkotike. Policia e Tepelenës ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës narkotike në ...

Berat, asgjësohen 308 rrënjë kanabis, ndalohen dy persona

BalkanWeb - 07.07.2015

BERAT- Policia e Beratit ka asgjësuar sot 308 rrënjë kanabis. Lënda narkotike u asgjësua në kuadër të operacionit “Start2015”. Lënda narkotike u gjet në fshatin Levan, komuna Sinjë.

Asgjësohen 10.362 bimë kanabis në Tepelenë e Berat, ndalohen dy persona

BalkanWeb - 07.07.2015

BERAT- Policia e Shtetit ka asgjësuar me djegie rreth 1308 bimë kanabis në Tepelenë dhe Berat. Mësohet se 1000 bimë janë gjetur në fshatin Progonat të Tepelenës, ndërsa 308 në Levan të Beratit.

Asgjësohen 308 bimë narkotike, në pranga 2 persona

Botasot - 07.07.2015

Policia e Beratit ka mundësuar sot ndalimin e dy shtetasve dhe asgjësimin e 308 bimëve narkotike. Në kuadër të operacionit të koduar “Start 2015”, forcat blu kanë ushtruar një kontroll në fshatin ...

Asgjesohen 1308 rrënjë kanabis e 2 parcela me hashash në jug të vendit

Shqiptarja - 07.07.2015

Gjatë aksionit të sotëm për zbulimin dhe asgjesimin e lëndëve narkotike, janë zbuluar dhe asgjesuar 1308 rrënjë bimë narkotike e lloit kanabis sativa dhe 2 parcela me hashash në Tepelenë dhe Berat Në ...

Asgjësohet kanabis në Tepelenë

Vision Plus - 07.07.2015

Rreth 100 mije bime kanabis janë gjetur e me pas asgjësuar nga policia e Tepelenës, gjate një aksioni antikanabis pasditen e se martës. Bimët jane zbuluar ne fshatin Progonat, ne vendin e quajtur ...

Tiranë, asgjësohen 656 rrënjë kanabis

Top Channel - 06.07.2015

Policia e Tiranës asgjësoi të hënën 656 rrënjë kanabis sativa, të cilat i gjeti në 3 parcela të vogla, në një zonë të thellë në ...

Asgjësohen në Bërzhitë 656 rrënjë kanabis, ishin të mbjella në 3 parcela, një në pranga

SOT - 06.07.2015

Policia e Tiranës asgjësuar ditën sotme 656 rrënjë kanabis sativa, të cilat i gjeti në 3 parcela të vogla, në një zonë të thellë në Bërzhitë. Policia ka identifikuar shtetasin me inicialet G.S.

Tiranë, asgjësohen 656 rrënjë kanabis

ikub - 06.07.2015

Blutë e Tiranës kanë asgjësuaqr 656 rrënë bimë kanabis sativa në Bërzhitë. Bima narkotike është gjetur e ndarë në tre parcela të vogla. Ndërkaq policia e komisariatit numër 1 në kryeqytet po punon ...

Asgjësohen 656 rrënjë kanabis në Tiranë

Lajm - 06.07.2015

Policia e Tiranës asgjësoi të hënën 656 rrënjë kanabis sativa, të gjetura në 3 parcela të vogla, në një zonë të thellë në Bërzhitë. Policia ka identifikuar shtetasin me inicialet G.S.

Vlorë, asgjësohen 917 bimë kanabis në 3 fshatra

ikub - 06.07.2015

Blutë e Vlorës në kuadër të operacioneve antikanabis, kanë bërë të mundur zbulimin e 115 parcelave me 917 bimë narkotike në tre fshatra. Konkretisht në fshatin Gorisht u zbuluan 6 parcela me 480 ...

Vlorë, asgjësohen mbi 900 bimë hashash

Top Channel - 06.07.2015

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit të bimëve narkotike, Policia e Vlorës ka identifikuar dhe shkatërruar 15 parcela të mbjella me hashash në tre fshatra të ...

Vlorë, zbulohen tri parcela me 900 rrënjë drogë, asnjë i arrestuar

LajmiFundit - 06.07.2015

Policia e Vlorës njoftoi sot se gjatë një kontrolli të ushtruar Kundër Kultivimit te Bimëve Narkotike, ka zbuluar dhe asgjësuar 15-Parcela me 917-bimë narkotike “Canabis-sattiva”, në 3-fshatra të ...

Asgjësohen 917 bimë hashashi në 3 fshatra të Vlorës, ishin kultivuar në 15 parcela, në kërkim autorët

SOT - 06.07.2015

Gjatë një kontrolli të ushtruar Kundër Kultivimit të Bimëve Narkotike, Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 15 Parcela me 917 bimë narkotike kanabis sattiva, në 3 fshatra të Vlorës.

Tiranë, asgjësohen 665 rrënjë kanabis në Bërzhitë, policia në kërkim të kultivuesve

BalkanWeb - 06.07.2015

TIRANE- Rreth 665 rrënjë kanabis sativa janë gjetur dhe asgjësuar ditën e sotme nga policia e kryeqytetit në zonën e Bërzhitës. Bima narkotike ishte mbjellë në tre parcela, ndërsa sipas bluve të ...

Asgjësohen 665 bimë kanabis në Bërzhitë, kërkohen kultivuesit

Botasot - 06.07.2015

Asgjësohen rreth 665 rrënjë kanabis sativa ditën e sotme, nga policia e kryeqytetit në zonën e Bërzhitës. Bima narkotike ishte mbjellë në tri parcela, ndërsa sipas bluve të kryeqytetit ende nuk dihet ...

Asgjësohen 917 bimë kanabis në 3 fshatra të Vlorës

BalkanWeb - 06.07.2015

VLORË- Gjatë një kontrolli të ushtruar kundër kultivimit të bimëve narkotike, Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 15 parcela me 917 bimë narkotike “Canabis-sattiva”, në 3 fshatra të Vlorës.

Vlorë, asgjësohen 917 bimë narkotike në 15 parcela, në kërkim kultivuesit

Botasot - 06.07.2015

Policia e Vlorës, në kuadër të operacioneve antikanabis në këtë zonë, ka gjetur dhe asgjësuar 917 rrënjë bimë narkotike në 15 parcela të ndryshme. Bimët narkotike janë zbuluar në 3 fshatra të Vlorës, ...

Vlorë, asgjësohen mbi 900 bimë hashash

Koha.net - 06.07.2015

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit të bimëve narkotike, Policia e Vlorës ka identifikuar dhe shkatërruar 15 parcela të mbjella me hashash në tre fshatra të rrethit.

Vlorë, zbulohen 900 rrënjë kanabis në 15 parcela

Ora news - 06.07.2015

Policia e Vlorës ka zbuluar dhe asgjesuar 15 parcela të kultivuara me bimë narkotike. Përmes një njoftimi zyrtar policia lokale bëri të ditur se gjatë aksionit u gjetën dhe u asgjesuan mbi 900 rrënjë ...

Tiranë,asgjesohen 656 rrënjë kanabis, në kërkim kultivuesit

Shqiptarja - 06.07.2015

Janë asgjesuar 656 rrënjë kanabis të ndarë në 3 parcela të vogla në një zonë të thëllë të Bërzhitës.Policia e komisariatit numër 1 në kryeqytet po punon për identifikimin e kultivuesve dhe personave ...

Vlorë, asgjësohen 900 rrënjë hashash

Java News - 06.07.2015

Në kuadër të operacionit kundër kultivimit të bimëve narkotike, Policia e Vlorës ka identifikuar dhe shkatërruar 15 parcela të mbjella me hashash në tre fshatra të rrethit.