TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tragjedia e Korçës, mesazhet plot dashuri që gruaja i çonte të shoqit nga Facebook

NOA - 19.06.2016

Tragjedia e Korçës, po vazhdon të vishet me mister. Pak orë pasi 29-vjeçarja të humbte jetën dhe i shoqi të vdiste në spital, foli i ati i të ndjerës që tha se s’kish pasur asnjë shenjë ...

“Zemra ime Mikel, të kam pirat, dashurinë e jetës sime”! Fjalët tronditëse të viktimës

LajmiFundit - 19.06.2016

Dashuria e pamatë e Yllka Xhikos për bashkëshortin që e vrau dhe vajzën e tyre është e shprehur gjithandej me fjalë të ngrohta dhe me përkushtim të veçantë.

Tragjedia në Korçë, babai i vajzës: Dhëndri i droguar, e kam nxjerrë nga burgu

LajmiFundit - 19.06.2016

Pas ngjarjes tragjike të ndodhur në Korçë, ku Mikel Xhiko vrau me thikë bashkëshorten e tij, Yllka Xhikon dhe më pas edhe veten, ka reaguar babai i vajzës, Emin Koçibelli.

Mikel Xhixho e kishte paramenduar vrasjen e gruas, ja çfarë bëri

SOT - 19.06.2016

Mikel Xhiko, vrasësi i bashkëshortes së tij në Korçë dhe njëherësh, vetëvrasës, e kishte paramenduar vrasjen e dyfishtë: Ai kishte bllokuar derën e shtëpisë me mobilje para se t’i ngulte thikën së ...

Krimi në familje, ja mesazhet e dashurisë të gruas së vrarë nga i shoqi

Shqiperia Ime - 19.06.2016

Gruaja e vrarë sot nga bashkëshorti i saj në Korçë i shprehte shpeshherë dashurinë të shoqit. Yllka Xhiko mbante një profil në Facebook me emrin Laura Xhiko, ku postonte vazhdimisht statuse ku i ...

Vrasja e 2 fishtë me thikë në Korçë, babai i vajzës: I shokuar, në mëngjes i kisha në shtëpi

Botasot - 19.06.2016

Babai i vajzës 29 vjeçare, e cila mbeti e vdekur nga goditjet e thikës, ka folur rreth krimit të dyfishtë që tronditi qytetin e Korçës. Emin Koçibelli për ‘News 24 ka rrëfyer se ka mbeture i shokuar ...

Vrasja në Korçë/ Ja mesazhet e dashurisë që i shkruante gruaja… burrit që e vrau

Java News - 19.06.2016

Yllka Xhiko, vajza e vrarë sot nga bashkëshorti i saj, Mikel Xhiko nuk harronte t’ia shprehte dashurinë atij. Xhiko mbante një profil në “Facebook” me emrin Laura Xhiko.

Krimi i dyfishtë në Korçë, babai i të ndjerës: Nuk pati asnjë shenjë

NOA - 19.06.2016

që tronditi sot opinionin publik, nuk kishte pasur asnjë shenjë paralajmëruese, të paktën kështu thotë babai i një prej viktimave. Emin Koçibelli, duke folur nga Korça për TV News 24, tha sot pak orë ...

Korçë, burri vret gruan me thikë, më pas veten. Babai i 29-vjeçares: Shpëtova mbesën, dhëndri i droguar, unë e nxora ...

BalkanWeb - 19.06.2016

*Çifti Xhiko jetonte në kushte ekstreme varfërie, Mikeli kishte paramenduar krimin KORCE- Një krim i rendë brenda familjes ka tronditur mëngjesin e kësaj të diele qytetin juglindor të Korçës.

Krim në familje në Korçë, burri vret gruan dhe më pas veten

Telegrafi - 19.06.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku burri ka vrarë gruan dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi paraditen e sotme rreth orës 11:30 në lagjen 17 të qytetit, ku çifti jetonte në një ...

Detaje tronditëse nga Korça, çifti vritet në sy të fëmijës, ja emrat e dy të rinjve

LajmiFundit - 19.06.2016

Detaje te reja jane zbuluar nga ngjarja trondite ne Korce, ku burri vrau me thike gruan e me pas veten. Mesohet se 34-vjecari Mikel Xhiko ka qelluar per vdekje bashkeshorten Yllka Xhiko, 29 vjece.

Krimi në familje, ja fotoja e çiftit, burri ishte përdorues droge

LajmiFundit - 19.06.2016

Një krim i dyfishtë ndodhi sot në lagjen nr.17 të Korçës, ku burri vrau gruan me thikë dhe më pas qëlloi edhe veten. Viktima janë 29-vjeçarja Yllka Xhiko dhe 34-vjeçari Mikel Xhiko.

Krimi në Korçë, autori e vrau gruan me paramendim

Java News - 19.06.2016

Detaje të tjera kanë dalë nga krimi në familje në Korçë, ku i riu Mikel Xhiko vrau me thikë bashkëshorten e tij dhe më pas edhe veten në sy të vajzës së mitur.

Vrasja për xhelozi, ky është burri që qëlloi gruan dhe veten

Shqiperia Ime - 19.06.2016

Ky është Mikel Xhiko dhe bashkëshortja e tij Yllka Xhiko, e vrarë për motive xhelozie. “Panorama” ka publikuar një foto të çiftit pas krimit tragjik të ndodhur në Korçë.

Zbardhen detaje të reja nga krimi në Korçë, burri vret gruan dhe veten në sy të fëmijës për motive të dobëta

SOT - 19.06.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Korçës ku një shtetas ka vrarë gruan e tij dhe më pas veten në sy të fëmijës. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimat janë shtetasit Mikel Xhiko, ...

Vrasja për xhelozi, ky është burri që qëlloi gruan dhe veten (Foto)

Botasot - 19.06.2016

Ky është Mikel Xhiko dhe bashkëshortja e tij, Yllka Xhika, e vrarë sot prej tij për motive xhelozie. “Panorama” sjell foton e çiftit pas krimit tragjik të ndodhur në familje.

Krim në familje në Korçë, burri vret me thikë gruan

Top Channel - 19.06.2016

Një burrë në Korçë ka vrarë me thikë gruan e tij përpara se të qëllonte edhe veten. Sipas policisë, çifti i bashkëshortëve ka ndërruar jetë në spital.

Korçë, krim i dyfishtë në familje

Vision Plus - 19.06.2016

Një krim i rende në familje ndodhi në qytetin e Korçës, ku nje burrë vrau gruan e më pas i dha fund jetës, duke u vetëvrarë. 34-vjeçari Mikel Xhiko qëlloi disa herë me thikë gruan 29-vjeçare Yllka ...

Xhelozia, shkaku i vrasjes me thikë të 29 vjeçares në Korçë / EMRAT

Gazeta Express - 19.06.2016

Korça është tronditur mëngjesin e sotëm nga një vrasje që ka ndodhur në lagjen 17, ku burri ka vrarë më thikë bashkëshorten e tij dhe më pas veten. Mësohet se shkaku kryesor i këtij krimi ka qenë ...

Burri vret gruan, më pas qëllon veten

Shqiperia Ime - 19.06.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë paraditen e kësaj të dielë , ku burri ka vrarë gruan e tij dhe më pas ka qëlluar edhe veten. Sipas policisë, autori i krimit ndodhet në gjendje të rëndë në ...

Krim në familje në Korçë, burri vret gruan dhe veten |FOTO

NOA - 19.06.2016

Korçë, 19 qershor 2016, NOA.al- Një krim në familje ka tronditur qytetin e Korçës, ku burri ka qëlluar për vdekje gruan dhe më pas veten. Rreth orës 11.15 të paradites së sotme në lagjen nr.17 në ...

Babai i vajzës së vrarë nga bashkëshorti: Mikeli i droguar, e nxorra nga burgu

Albeu.com - 19.06.2016

Pas ngjarjes tragjike të ndodhur në Korçë, ku Mikel Xhiko vrau me thikë bashkëshorten e tij, Yllka Xhikon dhe më pas edhe veten, ka reaguar babai i vajzës, Emin Koçibelli.

Zbulohet shkaku i vrasjes së dyfishtë në Korçë, fëmija pa vdekjen e dy prindërve

LajmiFundit - 19.06.2016

Mikel Xhiko, vrasësi i bashkëshortes së tij në Korçë dhe njëherësh, vetëvrasës, e kishte paramenduar vrasjen e dyfishtë: Ai kishte bllokuar derën e shtëpisë me mobilje para se t’i ngulte thikën së ...

Vrasja në Korçë, flet i tronditur babai i viktimës

Lajmi.net - 19.06.2016

Babai i vajzës 29 vjeçare, e cila mbeti e vdekur nga goditjet e thikës, ka folur rreth krimit të dyfishtë që tronditi qytetin e Korçës. Emin Koçibelli për ‘News 24 ka rrëfyer se ka mbeture i shokuar ...

Krimi në familje/ Mesazhet e dashurisë të gruas së vrarë nga burri

Gazeta Tema - 19.06.2016

Yllka Xhiko, vajza e vrarë sot nga bashkëshorti i saj, Mikel Xhiko nuk harronte t’ia shprehte dashurinë atij. Xhiko mbante një profil në “Facebook” me emrin Laura Xhiko.

Krimi në Korcë, zbulohen mesazhet e gruas për bashkëshortin vrasës

LajmiFundit - 19.06.2016

Gruaja e vrare sot në Korçë nga bashkëshorti nuk nguronte qe t’ia shprehte dashurinë të shoqit në rrjetet sociale. Yllka Xhiko kishte në “Facebook” një profil me emrin Laura Xhiko, në të cilin ...

Foto/ Krimi brenda familjes, burri që vrau gruan, përdorues droge

Mapo - 19.06.2016

Një krim i dyfishtë ndodhi sot në lagjen nr.17 të Korçës, ku burri vrau gruan me thikë dhe më pas qëlloi edhe veten. Viktima janë 29-vjeçarja Yllka Xhiko dhe 34-vjeçari Mikel Xhiko.

Burri planifikoi vrasjen e gruas, bllokoi derën e banesës para krimit

Panorama - 19.06.2016

Detaje të tjera kanë dalë nga krimi në familje në Korçë, ku i riu Mikel Xhiko vrau me thikë bashkëshorten e tij dhe më pas edhe veten në sy të vajzës së mitur.

Ja kush është burri që qëlloi gruan dhe veten në Korçë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 19.06.2016

Një krim i rëndë në familje është shënuar mëngjesin e sotëm në Korçë, ku bashkëshorti ka qëlluar me thikë gruan dhe më pas veten. Shtetasi është identifikuar si Mikel Xhiko dhe bashkëshortja e tij, ...

Krim në familje, burri vret me thikë gruan

Botasot - 19.06.2016

Një burrë në Korçë ka vrarë me thikë gruan e tij përpara se të qëllonte edhe veten. Sipas policisë, çifti i bashkëshortëve ka ndërruar jetë në spital.

Korçë, burri vrau gruan për xhelozi

Lajmi.net - 19.06.2016

Një burrë në Korçë ka vrarë me thikë gruan e tij përpara se të qëllonte edhe veten. (I plotësuar) Mësohet se shkaku kryesor i këtij krimi ka qenë xhelozia.

Krimi në familje, babai i vajzës: Mikeli i droguar, e nxorra nga burgu

Panorama - 19.06.2016

Pas ngjarjes tragjike të ndodhur në Korçë, ku Mikel Xhiko vrau me thikë bashkëshorten e tij, Yllka Xhikon dhe më pas edhe veten, ka reaguar babai i vajzës, Emin Koçibelli.

Vrasja e dyfishtë me thikë në Korçë, babai i vajzës: I shokuar, në mëngjes i kisha në shtëpi

Tetova Sot - 19.06.2016

Babai i vajzës 29 vjeçare, e cila mbeti e vdekur nga goditjet e thikës, ka folur rreth krimit të dyfishtë që tronditi qytetin e Korçës. Emin Koçibelli për ‘News 24 ka rrëfyer se ka mbeture i shokuar ...

Krimi në familje/ Mesazhet e dashurisë të gruas së vrarë nga burri

Panorama - 19.06.2016

Yllka Xhiko, vajza e vrarë sot nga bashkëshorti i saj, Mikel Xhiko nuk harronte t’ia shprehte dashurinë atij. Xhiko mbante një profil në “Facebook” me emrin Laura Xhiko.

Mesazhet e dashurisë, për bashkëshortin që e vrau

Telegrafi - 19.06.2016

Gruaja që u vra sot në Korçë nga bashkëshorti, nuk hezitonte t’ia shprehte dashurinë këtij të fundit në rrjetet sociale. Yllka Xhiko kishte në “Facebook” një profil me emrin Laura Xhiko, ku nuk ...

Krimi i dyfishtë në Korçë, burri që vrau gruan ishte përdorues droge

SOT - 19.06.2016

Një krim i dyfishtë ndodhi sot në lagjen nr.17 të Korçës, ku burri vrau gruan me thikë dhe më pas qëlloi edhe veten. Viktima janë 29-vjeçarja Yllka Xhiko dhe 34-vjeçari Mikel Xhiko.

Vrasja për xhelozi, ky është burri që qëlloi gruan dhe veten (FOTO)

Tetova Sot - 19.06.2016

Ky është Mikel Xhiko dhe bashkëshortja e tij, Yllka Xhika, e vrarë sot prej tij për motive xhelozie. “Panorama” sjell foton e çiftit pas krimit tragjik të ndodhur në familje.

Korçë: Krim në familje, burri vret me thikë gruan

Lajmi.net - 19.06.2016

Një burrë në Korçë ka vrarë me thikë gruan e tij përpara se të qëllonte edhe veten. Sipas policisë, çifti i bashkëshortëve ka ndërruar jetë në spital.

Ky është Mikel Xhiko, burri që vrau gruan në Korçë (Foto)

Lajmi.net - 19.06.2016

Ky është Mikel Xhiko dhe bashkëshortja e tij, Yllka Xhika, e vrarë sot prej tij për motive xhelozie. “Panorama” sjell foton e çiftit pas krimit tragjik të ndodhur në familje.

Korçë: Krim në familje, burri vret me thikë gruan

Shqiperia Ime - 19.06.2016

Një burrë në Korçë ka vrarë me thikë gruan e tij përpara se të qëllonte edhe veten. Sipas policisë, çifti i bashkëshortëve ka ndërruar jetë në spital.

FOTO/ Kush është çifti i vrarë sot në Korçë

Gazeta Tema - 19.06.2016

Ky është Mikel Xhiko dhe bashkëshortja e tij, Yllka Xhika, e vrarë sot prej tij për motive xhelozie. “Panorama” sjell foton e çiftit pas krimit tragjik të ndodhur në familje.

Krim në familje në Korçë, burri vret me thikë gruan

Portalb - 19.06.2016

Një burrë në Korçë ka vrarë me thikë gruan e tij përpara se të qëllonte edhe veten, transmeton Top Channel. Sipas policisë, çifti i bashkëshortëve ka ndërruar jetë në spital.

FOTOT/ Vrasja për xhelozi, ky është burri që qëlloi gruan dhe veten

Panorama - 19.06.2016

Ky është Mikel Xhiko dhe bashkëshortja e tij, Yllka Xhika, e vrarë sot prej tij për motive xhelozie. “Panorama” sjell foton e çiftit pas krimit tragjik të ndodhur në familje.

Burri vret veten, pasi vrau gruan me thikë në Korçë

Koha.net - 19.06.2016

Një burrë në Korçë ka vrarë me thikë gruan e tij përpara se të qëllonte edhe veten. Sipas policisë, çifti i bashkëshortëve ka ndërruar jetë në spital.