TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Grabisnin me armë dhe maska karburantet në Durrës, 2 në pranga dhe 1 në kërkim

SOT - 11.01.2017

Policia e Durrësit ka goditur një grup kriminal që kryente grabitjet e karburanteve, me maska dhe me armë. Burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit Klajdi ...

Grabisnin karburantet, të rinjtë: Na duheshin para, nuk do vrisnim njeri

Albeu.com - 11.01.2017

Një ditë më parë u arrestuan Klajdi Pupa, i dënuar më parë për posedim të lëndëve narkotike dhe Florian Thana, 19 vjeç, i dënuar më parë për vjedhje .

Zbardhet dëshmia e 2 grabitësve të karburanteve: Ishim të papunë dhe na duheshin para, s’kishim si ti siguronim

SOT - 11.01.2017

Zbardhen dëshmitë e grabitësve të karburanteve me maska dhe nën kërcënimin e armëve. Dje u arrestuan Klajdi Pupa, i dënuar më parë për posedim të lëndëve narkotike, dhe Florian Thana, 19 vjeç, i ...

Në pranga 2 grabitësit e karburanteve, dëshmia: “Ishim të papunë dhe na duheshin para”

LajmiFundit - 11.01.2017

Një ditë pas arrestimit të grabitësve të karburanteve me maska dhe nën kërcënimin e armëve, u zbardhën dëshmitë. Dje u arrestuan Klajdi Pupa, i dënuar më parë për posedim të lëndëve narkotike, dhe ...

Grabisnin me armë karburantet, zbardhen dëshmitë e të rinjve

Gazeta Express - 11.01.2017

Zbardhen dëshmitë e grabitësve të karburanteve me maska dhe nën kërcënimin e ...

“Ishim të papunë dhe na duheshin para”/ Zbardhet dëshmia e 2 grabitësve të karburanteve

BalkanWeb - 11.01.2017

Zbardhen dëshmitë e grabitësve të karburanteve me maska dhe nën kërcënimin e armëve. Dje u arrestuan Klajdi Pupa, i dënuar më parë për posedim të lëndëve narkotike, dhe Florian Thana, 19 vjeç, i ...

Grabisnin me armë karburantet, zbardhen dëshmitë e të rinjve

Botasot - 11.01.2017

Zbardhen dëshmitë e grabitësve të karburanteve me maska dhe nën kërcënimin e armëve. Dje u arrestuan Klajdi Pupa, i dënuar më parë për posedim të lëndëve narkotike, dhe Florian Thana, 19 vjeç, i ...

Banda e Shijakut që grabiste karburantet: Jemi pa punë, na duheshin para

Java News - 11.01.2017

Zbardhen dëshmitë e grabitësve të karburanteve me maska dhe nën kërcënimin e armëve. Dje u arrestuan Klajdi Pupa, i dënuar më parë për posedim të lëndëve narkotike, dhe Florian Thana, 19 vjeç, i ...

DURRËS/ Shkatërohet grupi që vidhte karburantet, 2 në pranga e 1 në kërkim

Albeu.com - 10.01.2017

Policia e Durrësit ka shkatërruar një tjetër bandë e cila merrej me vjedhjen e karburanteve. Aktualisht dy persona janë vënë në pranga e një i tretë është shpallur në kërkim .

Shkatërrohet banda e grabitësve, vidhnin karburante me maska dhe armë

SOT - 10.01.2017

Shkatërrohet banda e grabitësve të karburanteve në Shijak, dy në pranga, 1 shpallet në kërkim. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Shijak kanë zbardhur dhe dokumentuar pa kaluar 24 orë ...

Shkatërrohet banda e grabitësve të karburanteve në Shijak, 2 në pranga, 1 në kërkim(Emrat)

LajmiFundit - 10.01.2017

Policia e Shijakut ka bërë të mundur shkatërrimin e bandës së grabitësve të karburanteve në këtë zonë, duke vënë në pranga dy persona dhe njëri në kërkim.

Grabisnin pikat e karburanteve, 2 të arrestuar në Durrës

Top Channel - 10.01.2017

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Durrësit pasi akuzohen për grabitjen e të paktën 2 karburanteve vetëm gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën të ditur se ka vënë në pranga shtetasit Klajdi ...

Goditet grupi kriminal që grabiste karburantet me armë, 2 në pranga

Almakos - 10.01.2017

Policia e Durrësit ka goditur një grup kriminal që grabisnin karburante me maska dhe armë në Shijak. Burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit Klajdi Pupa dhe ...

VIDEO/ Ja si grabiteshin karburantet në autostradën Tiranë-Durrës. Emrat e të arrestuarve

Ina - 10.01.2017

Dy të rinj janë vënë në pranga e një i tretë është shpallur në kërkim. Bëhet fjalë për grabitjen e dy karburanteve në autostradën Tiranë-Durrës, e raportuar mbrëmjen e djeshme nga SYRI.net.

Grabitësit e karburanteve, ja dy të rinjtë e arrestuar dhe bashkëpunëtori i tyre(Foto)

LajmiFundit - 10.01.2017

Policia e Shijakut ka arrestuar dy të rinj për grabitjen e dy karburanteve në autostradën Tiranë-Durrës, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. Në pranga ranë Klajdi Pupa, 20 vjeç, (i dënuar më ...

Jetë luksi me paratë e vjedhura nga grabitësit e karburanteve në Durrës

SOT - 10.01.2017

Florjan Thana dhe Klajdi Pupa janë dy të rinjtë të arrestuar nga policia për grabitjen e tre karburanteve përgjatë autostradës Tiranë-Durrës. Një prej grabitjeve ata e kanë kryer në datën 12 dhjetor ...

Grabitën 3 karburante në autostradë, autorët “shtrojnë” drekë në restorant, por…

LajmiFundit - 10.01.2017

Dy të rinj kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës, pasi kanë grabitur tre karburante në autostradën Tiranë – Durrës. Sipas burimeve të Policisë, ata janë Florjan Thana dhe Klajdi Pupa të moshave ...

Grabitën 3 karburante, ja çfarë bënë 2 autorët pas ngjarjes (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.01.2017

Dy të rinj, përkatësisht 19 dhe 20 vjeç janë arrestuar ditën e sotme nga Policia për grabitjen e tre karburanteve në autostradën Tiranë-Durrës. Bëhet fjalë për Florjan Thana dhe Klajdi Pupa.

VIDEO/ Shijak, grabisnin karburante me maska dhe armë, 2 në pranga, 1 në kërkim

BalkanWeb - 10.01.2017

SHIJAK- Shkatërrohet banda e grabitësve të karburanteve në Shijak, dy në pranga, 1 shpallet në kërkim. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Shijak kanë zbardhur dhe dokumentuar pa ...

Grabitja e karburanteve në autostradë, arrestohen dy prej autorëve

Ora news - 10.01.2017

Arrestohen dy prej autorëve të grabitjes së dy karburanteve në autostradën Tiranë-Durrës, mbrëmjen e së hënës 9 janar 2016. Në një kohë rekord policia ka bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e ...

Dy grabitje në autostradë në pak minuta...autorët vetëm 19 dhe 20 vjeç! (VIDEO - Arrestimi)

Gazeta Express - 10.01.2017

Policia e Durrësit ka vënë në pranga anëtarët e një grupi të cilët kryenin grabitjen e pikave të karburantit, të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve. Ata kanë grabitur gjatë mbrëmjes së djeshme dy ...

Publikohet grabitja e karburanteve, maskat i drejtojnë armën punonjësit

Ora news - 10.01.2017

Ky është momenti kur automjet tip Volswagen Golf 5 me tre grabitësit në bord, me maska dhe të armatosur mbërrijnë para karburantit në autostradën Tiranë-Durrës dhe ndalon para pikës së furnizimit.

Grabisnin karburantet, arrestohen dy të rinj

Botasot - 10.01.2017

Merr fund tmerri i grabitjeve të karburanteve në autostradën Tiranë-Durrës. Policia e Durrësit ka goditur një grup kriminal kryenin grabitjet e karburanteve, me maska dhe me armë.

Ndalohen vjedhësit e karburanteve

RTSH - 10.01.2017

Policia njoftoi të martën se ka arrestuar dy prej autorëve që kanë grabitur dy karburante në autostradën Tiranë-Durrës, mbrëmjen e së hënës, dhe ka shpallur në kërkim një të tretë.

Pamjet e grabitjes së dy karburanteve në autostradën Tiranë-Durrës

ABC News - 10.01.2017

Jane dy autoret e dyshuar te dy grabitjeve ne Durres. Sic edhe shikoni nga pamjet e publikuara nga policia, dy te rinjte shkojne qetesisht ne karburant oreve te nates.

Arrestohen autorët: Ja video e grabitjes së karburanteve

Mapo - 10.01.2017

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Durrësit pasi akuzohen për grabitjen e të paktën 2 karburanteve vetëm gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën të ditur se ka vënë në pranga shtetasit Klajdi ...

FOTO/ Grabitësit e karburanteve, kush janë 2 të rinjtë e arrestuar dhe bashkëpunëtori i tyre

BalkanWeb - 10.01.2017

Dy të rinj janë vënë në pranga sot nga policia e Shijakut të akuzuar për grabitjen e dy karburanteve në autostradën Tiranë-Durrës, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim.

FOTO/ Një ditë pas grabitjes së karburantit, dy të rinjtë u shtruan për drekë: “Mos na ngacmoni, jemi familjarë”

BalkanWeb - 10.01.2017

Klajdi Pupa dhe Florian Thana një ditë pasi grabitën dy karburante në autostradën Tiranë-Durrës, drekuan në një restorant. “Përshëndetje nga unë dhe Klajdi Pupa.

Grabiten 3 pika karburanti, ja çfarë bënë 2 autorët pas ngjarjes

Mapo - 10.01.2017

Por Policia i ka kapur ditën e sotme, teksa ata po prishnin paratë që kishin grabitur. Para arrestimit, ata kanë postuar një foto nga një restorant me diçiturën: “Të lutem mos na ngacmoni, te jemi ...

Kapet banda që grabiste karburantet në autostradën Tiranë- Durrës (VIDEO)

Java News - 10.01.2017

Shkatërrohet banda e grabitësve të karburanteve në Shijak, dy në pranga, 1 shpallet në kërkim. Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Shijak kanë zbardhur dhe dokumentuar pa kaluar 24 orë ...

VIDEO/ Arrestohen dy persona, ja si grabisnin me armë e maska pikat e karburanteve

Gazeta Tema - 10.01.2017

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Durrësit pasi akuzohen për grabitjen e të paktën 2 karburanteve vetëm gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën të ditur se ka vënë në pranga shtetasit Klajdi ...

Arrestohen grabitësit e karburanteve

Vision Plus - 10.01.2017

Goditet grupi kriminal qe grabiste me maska dhe arme pikat e karburantit. Komisariati i policisë se Shijakut ka mundur te zbardhe grabitjen e dy pikave, si dhe te arrestoje dy autoret Klajdi Pupa dhe ...

Ja cilët janë 3 grabitësit e Durrësit (FOTO)

Durres Lajm - 10.01.2017

VIDEO/ Si u grabit karburanti në Durrës, goditet grupi i të rinjve durrsakë Policia ka goditur një grup prej tre të rinjsh nga Durrësi që kryenin grabitjet e karburanteve me maska dhe me armë.

Dy të rinjtë durrsakë për drekë një ditë pas grabitjes së karburantit (FOTO)

Durres Lajm - 10.01.2017

Ja cilët janë 3 grabitësit e Durrësit (FOTO) VIDEO/ Si u grabit karburanti në Durrës, goditet grupi i të rinjve durrsakë Florjan Thana dhe Klajdi Pupa janë dy të rinjtë e arrestuar për grabitjen e ...

Grabiten me armë brenda pak minutave dy karburante në autostradën Tiranë-Durrës

Albeu.com - 09.01.2017

Katër persona të armatosur kanë kryer dy grabitje të shpejta në orët e para të mëngjesit të sotëm te mbikalimi i Fllakës, në autostradën Tiranë-Durrës.

Hajdutët hidhen në sulm në mes të acarit, dy grabitje në pak minuta, vidhen karburantet në autostradën Tiranë-Durrës

SOT - 09.01.2017

Dy karburantë janë grabitur ditën e sotme brenda pak minutave. Ngjarja ka ndodhur paraditën e sotme në zonën e Fllakës, por nga policia janë raportuar në orët e mbrëmjes.

Dy karburante grabiten me armë brenda pak minutave në Tiranë-Durrës

LajmiFundit - 09.01.2017

Dy karburante u grabitën brenda pak minutave gjate paradites se sotme në zonën e Fllakës. Ngjatja eshte raportuar në orët e mbrëmjes nga policia. Sipas policisë, katër persona të armatosur kanë ...

Durrës, grabiten 2 karburante thuajse në të njëjtën kohë

Almakos - 09.01.2017

Dy karburante janë grabitur paraditen e sotme pothuajse në të njejtën kohë. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Fllakës, Durrës, por nga policia janë raportuar vetëm në orët e mbrëmjes.

Katër persona të armatosur grabisin 2 karburante në Fllakë

Ora news - 09.01.2017

Dy karburantë janë grabitur ditën e sotme brenda pak minutave. Ngjarja ka ndodhur paraditën e sotme në zonën e Fllakës, por nga policia janë raportuar në orët e mbrëmjes.

Brenda pak minutash, grabiten me armë dy pompa benzine në autostradën Tiranë-Durrës

Koha.net - 09.01.2017

Me maska dhe të armatosur, 4 persona kanë grabitur brenda pak minutave dy pompa benzine që ndodhen në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ndërsa ...

Maskat grabisin dy karburante në autostradë, zhduken pa lënë gjurmë

Durres Lajm - 09.01.2017

Katër persona të armatosur kanë kryer dy grabitje të shpejta në orët e para të mëngjesit të sotëm te mbikalimi i Fllakës, në autostradën Tiranë-Durrës.