TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vjedhje në Tetovë, dy të plagosur një i vrarë

Shqipmedia - 17.04.2011

Një i vrarë dhe dy të plagosur është bilanci i vjedhjes së sotme të artarisë “Isak” në Tetovë. Sipas informacioneve të organeve të rendit, sot pas oës 18 në artarinë “Isak” në rrugën e Ilindenit, afër Gjykatës së Tetovës, kanë hyrë disa ...

Një i vdekur dhe dy të plagosur nga shkëmbimi i zjarrit në Tetovë

Ina - 17.04.2011

Një person ka vdekur dhe dy janë plagosur rëndë mbrëmë gjatë grabitjes së artarisë “Isak” në pjesën qendrore të Tetovës. Sipas MPB-së njëri nga grabitësit është viktima që ka ndërruar jetë, ndërsa nga të plagosur njëri është pjesëtarë i ...

Një person i vrarë dhe dy të plagosur nga incidenti në Tetovë

Alsat - 17.04.2011

Personi i vrarë në këmbim-zjarrin në Jegonoc të Tetovës është 25-vjeçari Ibraim L., i lindur në Shkup. Pas ngjarjes janë gjetur dy automjete, një pjesë e stolisë së vjedhur dhe automjetet me të cilat grupi është arratisur, theksohet në ...

Grabitësit akoma në arrati pas grabitjes së artarisë

Ina - 17.04.2011

Policia e Tetovës ka zbardhur identitetin e grabitësit të vrarë mbrëmë pas grabitjes së artarisë “Isak” në qendër të Tetovës. Sipas policisë bëhet fjalë për 25 vjeçarin Ibrahim.L, nga Shkupi, i cili ndërroi jetë gjatë shkëmbimit të zjarrit ...

Identifikohet i vrari, dje gjatë vjedhjes në Tetovë

Shqipmedia - 17.04.2011

Personi i vrarë në këmbimzjarrin në Jegunoc të Tetovës është 25-vjeçari Ibraim L., i lindur në Shkup. Pas ngjarjes janë gjetur dy automjete, një pjesë e stolisë së vjedhur dhe automjetet me të cilat grupi është arratisur, theksohet në ...

Një i vrarë dhe një polic i plagosur në Tetovë

Koha.net - 17.04.2011

Tetovë, 17 prill- Një person ka humbur jetën, kurse dy janë lënduar pas një grabitje që ka ndodhur në orët e mbrëmjes së të shtunës në Tetovë. Sipas burimeve policore, jetën e ka humbur njëri prej grabitësve të cilët e kanë grabitur ...

Një person i vrarë dhe një polic i plagosur nga incidenti në Tetovë

Yll Press - 17.04.2011

Shpejt pas ngjarjes grupi me dy automjete është arratisur në drejtim të fshatit Jegunoc. Gjatë tentimit për të ndaluar njërin nga automjetet, drejt policëve është shtënë me ç'rast njëri nga nëpunësit policorë është plagosur në dorë dhe në ...

Identifikohet grabitësi i vrarë në Tetovë, 7 në arrati

Koha.net - 17.04.2011

Tetovë 17 prill - 25-vjeçari Ibrahim L., nga Shkupi, është personi i cili u vra dje në një shkëmbim zjarri me policinë në Jegunovc afër Tetovës.

Një person i vrarë dhe dy të plagosur nga incidenti në Tetovë

Botasot - 17.04.2011

Ibrahim L. 25 vjeçar është personi që humbi jetën gjatë shkëmbimit të zjarrit me forcat e policisë mbrëmë në Tetovë, gjatë tentativës së arratisjes.

Incident në Tetovë, një i vrarë dhe disa të plagosur

Alsat - 16.04.2011

Një person ka humbur jetën, kurse dy janë plagosur gjatë një incidenti në Tetovë, kur persona të maskuar dhe armatosur me armë zjarri kanë tentuar të grabisin artarinë ‘Isak’.

Vjedhje në Tetovë, një i vrarë dhe disa të plagosur

Koha e Re - 16.04.2011

Një person ka humbur jetën, kurse dy janë plagosur gjatë një incidenti në Tetovë, kur persona të maskuar dhe armatosur me armë zjarri kanë tentuar të grabisin artarinë ‘Isak’.

Incidenti në Tetovë, një I vrarë dhe disa të plagosur

Yll Press - 16.04.2011

Vjedhësit kanë marrë arin dhe stolitë të cilët janë gjendur në artari, dhe me dy vetura janë arratisur në drejtim të fshatit Jegunovcë. Sonte rreth orës 18 në rrugën e ‘Ilindenit’ në qendër të Tetovës, u sulmua artaria ‘Isak’.

Tetovë: Një i vrarë dhe dy të plagosur

Koha.net - 16.04.2011

Tetovë: Një i vrarë dhe dy të plagosur Tetovë, 16 prill - Një person ka humbur jetën, kurse dy janë plagosur gjatë një incidenti në Tetovë, kur persona të maskuar dhe të armatosur me armë zjarri kanë tentuar të grabisin argjendarinë “Isak” ...