TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Horoskopi për ditën e sotme, 17 qershor 2018

SOT - 17.06.2018

Dashi Me Hënën armiqësore mund të keni mosmarrëveshje me një familjar që ndërhyn në punët tuaja. Nuk keni fare dëshirë t’i thoni sesi doni të silleni.

Horoskopi për ditën e sotme, 17 qershor 2018

BalkanWeb - 17.06.2018

Dashi Me Hënën armiqësore mund të keni mosmarrëveshje me një familjar që ndërhyn në punët tuaja. Nuk keni fare dëshirë t’i thoni sesi doni të silleni.

Horoskopi ditor, e hënë 18 qershor 2018

Java News - 17.06.2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të merrni një lajm të papritur, i cili do ju lejojë që ti shikoni çështjet ...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 qershor 2018

SOT - 16.06.2018

Dashi Nëse me partnerin është krijuar pak tension, mos e vononi çështjen për ta sqaruar. Për të kthyer harmoninë do të jetë më e thjeshtë se sa mendoni! Përfitoni nga mbështetja që ju garanton ...

Disa thënie frymëzuese për të mos u dorëzuar kurrë!

SOT - 16.06.2018

“Unë nuk i kushtoj vëmendje botës që merr fund. Ka marrë fund për mua shumë herë, dhe pastaj ka rilindur përsëri në mëngjes”. Edhe në ato ditë kur ndjeni sikur bota është shembur mbi ju, mos harroni: ...

Thënie frymëzuese për të mos u dorëzuar kurrë!

Lajmi.net - 16.06.2018

“Unë nuk i kushtoj vëmendje botës që merr fund. Ka marrë fund për mua shumë herë, dhe pastaj ka rilindur përsëri në mëngjes”. Edhe në ato ditë kur ndjeni sikur bota është shembur mbi ju, mos harroni: ...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 16 Qershor 2018

Mapo - 16.06.2018

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 16 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Fat të mbarë për ditën e nesërme.

Horoskopi për ditën e sotme, 16 qershor 2018

BalkanWeb - 16.06.2018

Dashi Nëse me partnerin është krijuar pak tension, mos e vononi çështjen për ta sqaruar. Për të kthyer harmoninë do të jetë më e thjeshtë se sa mendoni! Përfitoni nga mbështetja që ju garanton ...

Horoskopi ditor, e diel 17 Qershor 2018

Java News - 16.06.2018

Dashi Këtë të diel do të rrethoheni nga një ambjent i ngrohtë për juve. Do merreni vesh më së miri me partnerin dhe gjithçka do shkojë për mrekulli. Beqarët nuk duhet në asnjë mënyrë të refuzojnë ...

Shenjat e horoskopit të cilat duhet ta shfrytëzojnë maksimalisht qershorin

SOT - 15.06.2018

Edhe pse ka planetë në retrogradë që japin impresionon se gjërat kanë mbetur njësoj dhe kanë evoluar shumë pak këtë muaj, disa prej shenjave janë shumë me fat dhe mund të përdorin ndihmën që marrin ...

Horoskopi, e Premte 15 Qershor 2018

SOT - 15.06.2018

Horoskopi për ditën e premte, 15 qershor 2018 Ju jeni të tunduar për më shumë luks. Rezistojini kësaj kërkese, pasi ajo do të krijojë tension të panevojshëm.

Horoskopi ditor, e premte 15 qershor 2018

Mapo - 15.06.2018

Ky është horoskopi për ditën e premte, 15 qershor 2018, për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Horoskopi ditor, e shtunë 16 Qershor 2018

Java News - 15.06.2018

Dashi Për shkak të natyrës suaj do të jeni karizmatik dhe autoritar dhe kjo gjë do ju lejojë që të merrni një rol më të madh në vendin tuaj të punës. Megjithatë mundohuni që të mos impononi me ngulm ...

Si do të jetë e premtja juaj? Horoskopi, 15 qershor 2018

Bota.al - 15.06.2018

Dashi Mos i lejoni të tjerët që të ndikojnë në zgjedhjet tuaja kryesore, sidomos në vendin e punës. Parashikohen të reja interesante nga pikëpamja sentimentale, por duhet të jeni më shumë pjesëmarrës ...

Horoskopi për datën 14 qershor 2018

SOT - 14.06.2018

Dashi Kjo ditë do ju gjejë më romantik dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të disa përgjigjeve të mira që keni marrë ditëve të fundit. Dashuria do të jetë një pikë referimi dhe jeta në çift do të ...

Horoskopi ditor, e premte 15 qershor 2018

Portalb - 14.06.2018

Dashi Mos i lejoni të tjerët që të ndikojnë në zgjedhjet tuaja kryesore, sidomos në vendin e punës. Parashikohen të reja interesante nga pikëpamja sentimentale, por duhet të jeni më shumë pjesëmarrës ...

Horoskopi ditor, e premte 15 Qershor 2018

Java News - 14.06.2018

Dashi Mos i lejoni të tjerët që të ndikojnë në zgjedhjet tuaja kryesore, sidomos në vendin e punës. Parashikohen të reja interesante nga pikëpamja sentimentale, por duhet të jeni më shumë pjesëmarrës ...

Fati juaj për sot. Horoskopi ditor, e enjte 14 qershor 2018

Bota.al - 14.06.2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do ju gjejë më romantik dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të disa ...

TEST PSIKOLOGJIK / E para gjë që sheh, zbulon karakteristikat më shkatërrimtare të personalitetit tënd

Bota.al - 14.06.2018

Mos harroni të konsideroni gjithmonë vlerësimin tuaj të parë të fotografisë, jo atë që keni pasi e keni analizuar mirë e mirë. 1. Fytyra e një njeriu me sytë e mbyllur Nëse gjëja e parë që ...

Test i subkoshiencës / Ajo që sheh zbulon qenien tënde të brendshme

Bota.al - 14.06.2018

Nëse keni parë më parë malet, ju jeni të udhëhequr nga vetë mendja juaj Ju jeni një person intelektual që gjithmonë bën atë që është praktike. Ju jeni një person i udhëhequr në jetë kryesisht nga ...

TEST PSIKOLOGJIK / Gjëja e parë që sheh, zbulon dobësitë e fshehura që ke

Bota.al - 14.06.2018

Mos u shqetëso, ne të gjithë kemi dobësi, është e natyrshme. Nuk është e nevojshme që t’i nënshtrohesh një testi personaliteti, për të ditur se njerëzit kanë forcën dhe dobësitë e tyre.

Cila është gjëja e parë që shihni në foto?

Antpress - 14.06.2018

Nëse keni parë demin: Nëse keni parë demin në imazh, do të thotë që besoni në veten tuaj, ju e dini saktësisht se çfarë duhet të bëni në jetën tuaj. Pranoni vanitetin tuaj, kur të tjerët duken të ...

Si dashurojmë sipas Horoskopit, shenjat më pasionante

SOT - 13.06.2018

Bazuar në shenjën e horoskopit të një burri apo një gruaje, ne mund të studiojmë sjelljen e tij/saj kur ai/ajo bie në dashuri.Ka nga ata që kanë tendencën ta fshehin dashurinë e tyre sepse janë ...

Zgjidh një unazë dhe zbulo pikën tënde të fortë

SOT - 13.06.2018

Zgjedhja e unazës së preferuar mund të zbulojë shumë për personalitetin tuaj. Gjithashtu, një hollësi e tillë e vogël në pamjen tuaj mund të zbulojë sekrete që nuk i njihni.

Horoskopi ditor, e enjte 14 qershor 2018

Portalb - 13.06.2018

Dashi Kjo ditë do ju gjejë më romantik dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të disa përgjigjeve të mira që keni marrë ditëve të fundit. Dashuria do të jetë një pikë referimi dhe jeta në çift do të ...

Më trego çfarë shenje je, të të them nëse je kursimtar apo je ‘armik’ i parave

SOT - 13.06.2018

Paratë janë një temë e rëndësishme që na intereson të gjithëve, edhe pse jo gjithmonë llogaria jonë bankare është e mbushur me ato shifrat plot zero që shohim rëndomtë nëpër filma e seriale.

Horoskopi ditor, e enjte 14 qershor 2018

Java News - 13.06.2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë do ju gjejë më romantik dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të disa ...

Si dashurojmë sipas Horoskopit, shenjat më pasionante

Java News - 13.06.2018

Bazuar në shenjën e horoskopit të një burri apo një gruaje, ne mund të studiojmë sjelljen e tij/saj kur ai/ajo bie në dashuri. Ka nga ata që kanë tendencën ta fshehin dashurinë e tyre sepse janë ...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 12 qershor

SOT - 12.06.2018

Dashi-Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në ...

Horoskopi i datës 12 qershor 2018

Lajmi.net - 12.06.2018

Lexo shenjën tënde... Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë.

Na trego se në cilën bankë uleshe në shkollë, të të zbulojmë një pjesë të personalitetit

SOT - 12.06.2018

Të gjithë bien dakord që periudha e shkollës ka qenë një nga më të mirat në jetën e çdo personi, mirëpo askush nuk e dinte që banka në të cilën kemi qëndruar gjatë atyre viteve ka një domethënie për ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 qershor 2018

Portalb - 12.06.2018

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për ...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 qershor 2018

BalkanWeb - 12.06.2018

Dashi Edhe pse dini të manovroni më së miri duke u mbështetur në vetvete, mos e refuzoni ndihmën që do t’ju japë një mik. Do të kërkoni dhe do të gjeni, me Marsin dhe Venusin që ju mbështesin, ...

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 Qershor 2018

Java News - 12.06.2018

Dashi Kjo ditë do ju lejojë që të ndryshoni drastikisht stilin tuaj të jetës, duke e përshtatur sipas nevojave që keni. Yjet ju ftojnë që të keni më shumë kujdes për veten dhe shëndetin tuaj, për ...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2018

SOT - 11.06.2018

Dashi Jeni të shpërqendruar disi, por fatmirësisht do të arrini t’i fshihni mirë dobësitë e juaja. Nuk do të keni probleme. Nëse nuk e dini diçka, mos bëni sikur e dini.

Horoskopi ditor, e hënë 11 Qershor 2018

Lajmi.net - 11.06.2018

Lexoni shenjën tuaj... Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë kur komunikoni me partnerin/en. Jini të qetë dhe të vendosur kur flisni.

Horoskopi ditor, e martë 12 qershor 2018

Portalb - 11.06.2018

Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në ...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2018

BalkanWeb - 11.06.2018

Dashi Jeni të shpërqendruar disi, por fatmirësisht do të arrini t’i fshihni mirë dobësitë e juaja. Nuk do të keni probleme. Nëse nuk e dini diçka, mos bëni sikur e dini.

Ndarja nga partneri nuk është gjë e keqe – gjërat që vajzat i kuptojnë vetëm pas ndarjes

Telegrafi - 11.06.2018

Vështirë se gjeni një person në botë i cili nuk e ka përjetuar përvojën e hidhur të një ndarje. Drejtoresha e një agjencie martesore, Tamsen Fadal, thotë se kjo përvojë nuk ka përjashtime, transmeton ...

Yjet kanë surpriza, njihuni me horoskopin javor 11-17 qershor 2018

Java News - 11.06.2018

Dashi Javë e mbushur me energji pozitive për të gjithë. Jeta juaj në çift do stabilizohet goxha. Komunikimi do rivendoset dhe do i shihni gjërat me një sy tjetër.

Horoskopi ditor, e Martë 12 Qershor 2018

Java News - 11.06.2018

Dashi Ruajtja e qetësisë në këtë moment nuk do të jetë e lehtë, sidomos nëse e keni gjetur veten të përfshirë në debate që nuk ju interesojnë. Megjithatë, mundohuni të mos tregoheni shumë agresiv në ...

Si do të nisë kjo javë për ju? Horoskopi, 11 qershor 2018

Bota.al - 11.06.2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë kur komunikoni me partnerin/en.

Horoskopi i qershorit nga Paolo Fox, ja shenjat më me fat

Bota.al - 11.06.2018

Qershori do të jetë një ndër muajt e parë që do të shënojë rimëkëmbjen për të gjithë të lindurit në këtë shenjë, sidomos pas datës 13. Venusi në astrologji nuk përfaqëson vetëm dashurinë, por edhe ...