TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ja kush është 42-vjeçari që u qëllua për vdekje nga bashkëshortja sot, çfarë ndodhi para ekzekutimit

SOT - 17.06.2018

Ky është viktima i cili humbi jetën pasi u qëllua 4 herë më pistoletë nga bashkëshortja e tij, ditën e sotme në Milot. Sipas policisë, krimi në familje dyshohet se ka ardhur si pasojë e një sherri ...

"Ka qenë xheloz dhe luante bixhoz ", zbardhet dëshmia e gruas që vrau burrin

Durres Lajm - 17.06.2018

Shkak për vrasjen në tregun e Milotit është bërë xhelozia e viktimës ndaj të shoqes. Në gjendje të rënduar psikologjike 35-vjeçarja Violeta Donaj deklaroi në polici se qëlloi me pistoletë ndaj ...

FOTO/ Ky është 42-vjeçari që u vra me pistoletë nga bashkëshortja

Java News - 17.06.2018

Ky që shihni në foto është Kujtim Donaj, 42 vjeçari i cili mbeti i vdekur mëngjesin e sotëm, pasi gruaja e tij e qëlloi me 4 plumba. Ngjarja e rëndë që tronditi mbarë opinionin publik ndodhi në Milot ...

Vret burrin dhe shpërthen në lot, dalin pamjet e arrestimit të Violeta Donajt

LajmiFundit - 17.06.2018

Vrasja e ndodhur ditën e sotme në Milot, ku Violeta Donaj vrau bashkëshortin e saj Kujtim Donaj tronditi mbarë opinionin publik. Violeta 35-vjeçe e qëlloi 4 herë me plumb bashkëshortin e saj, në treg ...

Video/ Momente të arrestimit, të gruas që vrau burrin me pistoletë

Portalb - 17.06.2018

Pas arrestimit të gruas që vrau burrin në tregun e Milotit, është zbardhur dhe dëshmia e saj në polici. Gruaja ka dhënë dhe dëshminë e saj në policia ku dhe ka rrëfyer pse qëlloi mbi burrin, shkruan ...

Vrau bashkëshortin në tregun e Milotit, zbardhet dëshmia e gruas

SOT - 17.06.2018

Xhelozia mendohet të ketë qenë shkaku i vrasjes së sotme në tregun e Milotit. Në gjendje të rënduar psikologjike 35-vjeçarja Violeta Donaj mësohet të ketë deklaruar në polici se qëlloi me pistoletë ...

“Oj nan ça kam bo”, pas vrasjes së burrit në tregun e Milotit, gruaja shpërthen në vaj

BalkanWeb - 17.06.2018

Ky është momenti i arrestimit të 35-vjeçares, Violeta Donajt, e cila ekzekutoi me katër plumba burrin e saj Kujtim Donaj mëngjesin e kësaj të diele në tregun e Milotit.

Detajet tronditëse nga vrasja në Milot/ Kujtimi luante bixhoz dhe e tradhëtonte, ata debatuan

LajmiFundit - 17.06.2018

Të tjera detaje zbulohen nga vrasja e 42-vjeçarit mëngjesin e sotëm, krim i cili tronditi Milotin. Në tregun e këtij qyteti rreth orës 07:10 të mëngjesit Violeta Donaj 35 vjeç vrau me armë zjarri ...

Pellg gjaku në tregun e Milotit, flasin dëshmitarët. Ja kush ishte 35-vjeçarja që vrau burrin (Foto)

BalkanWeb - 17.06.2018

KURBIN- Një ngjarje ende e veshur me mister. Cilat ishin shkaqet që e çuan 35-vjeçaren Violeta Donaj drejt vrasjes së bashkëshortit, babait të dy fëmijëve të saj? Dëshmitarët, tregtarët e tjerë që ...

Video tronditëse: Ja momenti kur arrestohet gruaja që ekzekutoi bashkëshortin

Mapo - 17.06.2018

Tvklan.al ka mundur të sigurojë një video nga momenti i arrestimit të Violeta Donajt, e cila ekzekutoi me katër plumba burrin e saj Kujtim Donaj. Ngjarja shokuese e cila tronditi mbarë opinionin ...

“Oj nanë ça kam bo”, momentet e arrestimit të gruas që vrau burrin në Milot (VIDEO)

Tetova Sot - 17.06.2018

Janë publikuar momentet e para të arrestimit të Violeta Donaj, gruas që vrau bashkëshortin e saj në mes të tregut të Milotit gjatë ditës së sotme. Ajo shihet teksa qan dhe shfaq pendesë, ndërsa nga ...

Gruaja ekzekuton burrin në mes të pazarit të Milotit (VIDEO)

Tetova Sot - 17.06.2018

Këto janë pamjet nga vendi ku Violeta Donaj ekzekutoi me armë burrin e saj. Krimi makabër ndodhi mëngjesin e kësaj të diele në tregun e Milotit ku me dhjetëra qytetarë shkojnë për pazar.

Milot, gruaja vret burrin në treg

Telegrafi - 17.06.2018

Një grua, 35-vjeç, nënë e dy fëmijëve të mitur vrau me armë zjarri bashkëshortin e saj, në tregun e Milotit të Shqipërisë. Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja që tronditi mëngjesin e sotëm ...

Tronditet Miloti, gruaja futet me pistoletë në treg dhe vret burrin 42-vjeçar

Lajmi.net - 17.06.2018

Miloti është zgjuar me një krim tronditës mëngjesin e kësaj të diele. Në orën 07.10 një grua 35-vjeçare ka vrarë me armë zjarri bashkëshortin e saj 42 vjeç.

Video ekskluzive/ Ja momenti i arrestimit të Violeta Donajt

ABC News - 17.06.2018

Tvklan.al ka mundur të sigurojë një video nga momenti i arrestimit të Violeta Donajt, e cila ekzekutoi me katër plumba burrin e saj Kujtim Donaj. Ngjarja shokuese e cila tronditi mbarë opinionin ...

Ekzekutoi me pistoletë bashkëshortin, ja dëshmia e 35-vjeçares në polici: Luante bixhoz

Mapo - 17.06.2018

Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja që tronditi mëngjesin e sotëm Milotin, ku gruaja vrau me psitoletë në mes të tregut bashkëshortin. Fax News raporton se Violeta Donaj ka deklaruar në polici se ...

Detajet, gruaja vret burrin në tregun e Milotit, në sy të kunatës

SOT - 17.06.2018

Kanë dalë të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Milot, ku Violeta Donaj, 35-vjeç vrau bashkëshortin Kujtim Donaj, 42-vjeç.

Vrasja: Çifti kishte dy fëmijë, ja çfarë tregojnë dëshmitarët

Mapo - 17.06.2018

“Nuk pati debat, dëgjuam katër të shtëna dhe …” Kjo është dëshmia që vjen nga tregtarët për vrasjen që tronditi mëngjesin e sotëm tregun e Milotit, raporton Ora News .

Gruaja vret burrin në mes të pazarit, ja pamjet nga vendi i ngjarjes

Mapo - 17.06.2018

Krimi në familje ka goditur sërish në vendin tonë. Gruaja ka vrarë bashkëshortin e saj mëngjesin e kësaj të diele. Violeta Donaj ka qëlluar me armë zjarri tip pistoletë burrin e saj Kujtim Donaj, ...

Detaje/ 35-vjeçarja vrau burrin në treg, çifti kishte dy fëmijë. Çfarë panë dëshmitarët

BalkanWeb - 17.06.2018

KURBIN- Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja që ndodhi sot Milot, ku një 35-vjeçare vrau me pistoletë bashkëshortin e saj. Ngjarja ndodhi rreth orës 07:00 të mëngjesit.

LAJMI I FUNDIT/ Krim i rëndë, gruaja qëllon për vdekje burrin

Lajm - 17.06.2018

Një krim ka ndodhur në një familje në Milot. Nga raportimet e para mësohet se një grua 35-vjeçare ka vrarë bashkëshortin e saj në tregun e Milotit në Kurbin Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të ...

Tragjike në Milot, gruaja ekzekuton burrin në mes të tregut

SOT - 17.06.2018

Mëngjesin e sotëm një krim makabër ka tronditur Milotin. Një grua 35-vjeçare ka vrarë bashkëshortin e saj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit të sotëm.

Gruaja ekzekuton burrin në mes të pazarit në Milot

Koha.net - 17.06.2018

Një 42-vjeçar ka mbetur i vrarë nga duart e bashkëshortes së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e mëngjesit të së dielës në tregun e Milotit. Policia thotë se 42-vjeçari me inicialet K.D.

Krim në familje në Milot, gruaja vret me armë zjarri bashkëshortin

BalkanWeb - 17.06.2018

KURBIN Një krim i rëndë në familje ka ndodhur në Milot të Kurbinit, ku gruaja ka vrarë bashkëshortin e saj. Ngjarja ndodhi rreth orës 07:10, në tregun e Milotit.

DETAJE nga krimi në Milot: Çifti u grind para vrasjes, shisnin të dy në treg

Java News - 17.06.2018

Tregu i Milotit Detaje të reja janë zbardhur për vrasjen e ndodhur sot në mëngjes në Kurbin, ku bashkëshortja Vjoleta Donaj vrau bashkëshortin Kujtim Donaj.

Tronditet Miloti, gruaja futet me pistoletë në treg dhe vret burrin 42-vjeçar

Gazeta Express - 17.06.2018

Miloti është zgjuar me një krim tronditës mëngjesin e kësaj të diele. Në orën 07.10 një grua 35-vjeçare ka vrarë me armë zjarri bashkëshortin e saj 42 ...

Krim brenda familjes në Milot, gruaja vret bashkëshortin

Mapo - 17.06.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milot në Kurbin. Fax News raporton së një grua ka vrarë bashkëshortin e saj. Ende nuk dihen më shumë për ngjarjen dhe mbi shkaqet.

“E vrava se më tradhëtonte”: Zbardhet dëshmia e gruas në polici

Mapo - 17.06.2018

Nga Elvis Hila, Ora News Xhelozia mendohet të ketë qenë shkaku i vrasjes së sotme në tregun e Milotit. Në gjendje të rënduar psikologjike, 35-vjeçarja Violeta Donaj mësohet të ketë deklaruar në ...

VIDEO / Momentet e arrestimit të Violeta Donajt, që ekzekutoi burrin me pistoletë

Java News - 17.06.2018

TV Klan ka mundur të sigurojë një video nga momenti i arrestimit të Violeta Donajt, e cila ekzekutoi me katër plumba burrin e saj Kujtim Donaj. ...

“Oj nanë ça kam bo”, momentet e arrestimit të gruas që vrau burrin në Milot (VIDEO)

Lajm - 17.06.2018

Janë publikuar momentet e para të arrestimit të Violeta Donaj, gruas që vrau bashkëshortin e saj në mes të tregut të Milotit gjatë ditës së sotme. Ajo shihet teksa qan dhe shfaq pendesë, ndërsa nga ...

Gruaja ekzekuton burrin në mes të pazarit

Telegrafi - 17.06.2018

Një 42-vjeçar ka mbetur i vrarë nga duart e bashkëshortes së tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e mëngjesit të së dielës në tregun e Milotit. Policia thotë se 42-vjeçari me inicialet K.D.

Krim i rëndë në Milot, gruaja vret bashkëshortin në mes të tregut

Java News - 17.06.2018

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Milotin orët e para të mëngjesit. Duke iu referuar burimeve policore, mediat vendase raportojnë se një grua ka qëlluar për vdekje bashkëshortin e saj.

Ngjarja që tronditi Milotin, cfarë ndodhi para se gruaja të vriste bashkëshortin në treg

LajmiFundit - 17.06.2018

Detaje të reja janë zbardhur për vrasjen e ndodhur sot në mëngjes në Kurbin, ku bashkëshortja Vjoleta Donaj vrau bashkëshortin Kujtim Donaj. Mësohet se ata ishin tregtar në tregun e Milotit, vend ku ...

Momenti i arrestimit të gruas që vrau burrin e saj në tregun e Milotit (Video)

Telegrafi - 17.06.2018

Janë publikuar pamjet nga momenti i arrestimit të Violeta Donajt, e cila ekzekutoi me katër plumba burrin e saj Kujtim Donaj, në tregun e Milotit. Ngjarja shokuese e cila tronditi mbarë opinionin ...

“Oj nan ça kom bo”: Momentet e arrestimit të gruas që vrau burrin në Milot

Ina - 17.06.2018

Janë publikuar momentet e para të arrestimit të Violeta Donajt, gruas që vrau bashkëshortin e saj në mes të tregut të Milotit. Ajo shikohet teksa qa dhe shfaq pendesë, ndërsa prej krahu e mban një ...

EMRAT/ Gruaja vret me pistoletë burrin në treg

Durres Lajm - 17.06.2018

Një grua ka vrarë me pistoletë mëngjesin e sotëm burrin e saj në tregun e Milotit. Policia informon se krimi ka ndodhur "rreth orës 07:10, kur shtetasja Violeta Donaj 35 vjeçe, banuese në Rrëshen, ...

“U dëgjuan 4 të shtëna”/ Çfarë panë dëshmitarët para se gruaja të vriste burrin

Durres Lajm - 17.06.2018

EMRAT/ Gruaja vret me pistoletë burrin në treg Detaje të reja janë zbardhur për vrasjen e ndodhur sot në mëngjes në Kurbin, ku bashkëshortja Violeta Donaj vrau bashkëshortin Kujtim Donaj.

Momenti i arrestimit të gruas që vrau burrin e saj në tregun e Milotit (Video)

SOT - 17.06.2018

Një video nga momenti i arrestimit të Violeta Donajt, e cila ekzekutoi me katër plumba burrin e saj Kujtim Donaj, është publikuar nga tv.klan. Ngjarja shokuese e cila tronditi mbarë opinionin publik ...

“Oj nan ça kom bo”: Momentet e arrestimit të gruas që vrau burrin në Milot

Antpress - 17.06.2018

Janë publikuar momentet e para të arrestimit të Violeta Donajt, gruas që vrau bashkëshortin e saj në mes të tregut të Milotit. Ajo shikohet teksa qa dhe shfaq pendesë, ndërsa prej krahu e mban një ...

Shkoi në treg me pistoletë, kush është gruaja nga Rrësheni që vrau burrin (EMRAT)

BalkanWeb - 17.06.2018

KURBIN- Identifikohet autorja e krimit të rëndë në Milot, ku një 35-vjeçare vrau bashkëshortin e saj. ‘BalkanWeb’ mëson se bëhet fjalë për shtetasen Violeta Donaj, e cila akuzohet se vrau me ...

Duke qarë e penduar, kjo është gruaja që vrau bashkëshortin e saj (Video)

Antpress - 17.06.2018

Sikurse duket edhe nga pamjet ajo është duke qarë për krimin e kryer. Çifti kishte dy fëmijë dhe çdo të diel vinin tek tregu i Milotit. Dëshmitarët thanë se fillimisht mes tyre ka patur debat me pas ...

Tragjike në Milot, gruaja vret burrin

LajmiFundit - 17.06.2018

Identifikohet autorja e krimit të rëndë në Milot, ku një 35-vjeçare vrau bashkëshortin e saj. ‘BalkanWeb’ mëson se bëhet fjalë për shtetasen Violeta Donaj, e cila akuzohet se vrau me pistoletë ...

Detajet: Gruaja hyri me armë në tregun e Milotit, sa pa të shoqin…

Mapo - 17.06.2018

Identifikohet autorja e krimit të rëndë në Milot, ku një 35-vjeçare vrau bashkëshortin e saj. ‘BalkanWeb’ mëson se bëhet fjalë për shtetasen Violeta Donaj, e cila akuzohet se vrau me pistoletë ...

Ja emrat: Krimi në tregun e Milotit, kush është gruaja që vrau burrin

Mapo - 17.06.2018

Identifikohet autorja e krimit të rëndë në Milot, ku një 35-vjeçare vrau bashkëshortin e saj. Violeta Donaj, akuzohet se vrau me pistoletë 42-vjeçarin Kujtim Donaj.

DETAJET: Vrau burrin në pazar me pistoletë, flasin dëshmitarët: S’pati debat, dëgjuam katër të shtëna

Gazeta Tema - 17.06.2018

“Nuk pati debat, dëgjuam katër të shtëna dhe …” Kjo është dëshmia që vjen nga tregtarët për vrasjen që tronditiu mëngjesin e sotëm tregun e Milotit. Çifti Kujtim dhe Violeta Donaj kishin një dyqan me ...

“Dëgjuam katër të shtëna dhe..”, flasin dëshmitarët e vrasjes makabre në tregun e Milotit

SOT - 17.06.2018

Pas vrasjes tragjike në tregun e Milotit, ku gruaja vrau burrin me armë, kanë folur edhe dëshmitarët. "Nuk pati debat, dëgjuam katër të shtëna dhe …" Kjo është dëshmia që vjen nga tregtarët për ...