TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Në 7 muaj, 1.098 aksidente. Por, më pak viktima

Top Channel - 20.08.2017

Numri i aksidenteve rrugore si 7-mujor ka rënë me 1.3%, raporton Instituti i Statistikave, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë. Por, në muajin e fundit, korrikun e 2017-s, aksidentet ...

Aksident i rëndë në Vushtrri, dy persona urgjentisht në QKUK

Lajmi.net - 20.08.2017

Në një aksident trafiku të ndodhur mes dy automjeteve në Vushtrri, lëndime trupore kanë pësuar një mashkulli dhe një femër. Bëhet e ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:00, ndërsa dy të ...

Mbi 1 mijë aksidente në shtatë muaj

Lajmi.net - 20.08.2017

Numri i aksidenteve rrugore si 7-mujor ka rënë me 1.3%, raporton Instituti i Statistikave në Shqipëri, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë.

E FRIKSHME/ Në 7 muaj, 1 098 aksidente në Shqipëri

Albeu.com - 20.08.2017

Numri i aksidenteve rrugore si 7-mujor ka rënë me 1.3%, raporton Instituti i Statistikave, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë. Por, në muajin e fundit, korrikun e 2017-s, aksidentet ...

INSTAT raporton: Gjatë muajit korrik më shumë aksidente, më pak viktima

SOT - 20.08.2017

Gjatë muajit korrik të këtij viti numërohen plot 199 aksidente rrugore një shifër kjo më e lartë se ajo e aksidenteve të të njëjtit muaj një vit më parë.

Autobusi me turistë bie në humnerë, 20 të plagosur

Albeu.com - 20.08.2017

utobus ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në greminë. Aksidenti ka ndodhur në Veles të Maqedonisë tek vendi i quajtur “Kulla” dhe sipas “Lajmpress” kërkohet ndihmë urgjente.

Në Kosovë, brenda 24 orëve, 41 aksidente, 14 me të lënduar

Koha.net - 20.08.2017

Gjatë 24 orëve, sipas raportit policor, në Kosovë kanë ndodhur 41 aksidente trafiku. Në 14 aksidente ka pasur të lënduar ndërsa në 27 sosh vetëm dëme materiale, transmeton Koha.net.

Brenda 24 orëve, 41 aksidente, 14 me të lënduar

Zeri - 20.08.2017

Policia e Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 41 aksidente trafiku. Prej tyre, në 14 aksidente ka pasur të lënduar ndërsa në 27 sosh vetëm dëme materiale.

Brenda 24 orëve kanë ndodhur 41 aksidente me 14 të lënduar

Gazeta Express - 20.08.2017

Gjatë 24 orëve, sipas raportit policor, në Kosovë kanë ndodhur 41 aksidente ...

41 aksidente me 14 të lënduar brenda ditës së djeshme në Kosovë

Botasot - 20.08.2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve në Kosovë kanë ndodhur 41 aksidente trafiku. Sipas PK-së, në 14 aksidente ka pasur të lënduar, ndërsa në 27 sosh ishin vetëm me dëme materiale.

Shifrat e frikshme/ Në 7 muaj, 1.098 aksidente. Por, më pak viktima

Botasot - 20.08.2017

Numri i aksidenteve rrugore si 7-mujor ka rënë me 1.3%, raporton Instituti i Statistikave, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë. Por, në muajin e fundit, korrikun e 2017-s, aksidentet ...

Në Shqipëri, për 7 muaj 1.098 aksidente

Koha.net - 20.08.2017

Numri i aksidenteve rrugore si 7-mujor ka rënë me 1.3%, raporton Instituti i Statistikave, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë. Por, në muajin e fundit, korrikun e 2017-s, aksidentet ...

INSTAT: Rritet numri i aksidenteve

ABC News - 20.08.2017

Është rritur numri i aksidenteve rrugore në korrik krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë. Sipas Institutit të Statistikave shënohen 7.6 përqind aksidente më shumë por fatmirësisht me ...

Aksident i rëndë në Vushtrri, dy persona urgjentisht në QKUK

Zeri - 20.08.2017

Në një aksident trafiku të ndodhur mes dy automjeteve në Vushtrri, lëndime trupore kanë pësuar një mashkulli dhe një femër. Bëhet e ditur se aksidenti ka ndodhur rreth orës 14:00, ndërsa dy të ...

Në 7 muaj, 1.098 aksidente, 127 viktima (Video)

Gazeta Express - 20.08.2017

Numri i aksidenteve rrugore si 7-mujor ka rënë me 1.3%, raporton Instituti i Statistikave, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më ...

‘Bilanc i bukur’/ Në 7 muaj, 1098 aksidente. Por, më pak viktima

Mapo - 20.08.2017

Numri i aksidenteve rrugore si 7-mujor ka rënë me 1.3%, raporton Instituti i Statistikave, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë. Por, në muajin e fundit, korrikun e 2017-s, aksidentet ...

Aksidentet e shumta në Shqipëri, flet eksperti: Në verë rritet agresiviteti i shoferëve sepse...

Gazeta Express - 20.08.2017

Shtimi i aksidenteve gjatë muajve të verës lidhet me trafikun e rënduar që krijohet në akset kryesore ...

Nga janari 1098 aksidente në Shqipëri, shkaktarë moshat e reja

Java News - 20.08.2017

Numri i aksidenteve rrugore si 7-mujor ka rënë me 1.3%, raporton Instituti i Statistikave, krahasuar me të njëjtën periudhë të një viti më parë. Por, në muajin e fundit, korrikun e 2017-s, aksidentet ...

Indi, 10 të vdekur ne një aksident hekurudhor

Zhurnal - 19.08.2017

Indi, 10 të vdekur ne një aksident hekurudhor Të paktën 10 persona kanë vdekur dhe 150 të tjerë janë lënduar në një aksident hekurudhor në shtetin Utar Pradesh në veri të Indisë, njoftuan sot ...

Aksident në Korçë, makina përplas një të moshuar, shpëton mrekullisht

Java News - 19.08.2017

Një aksident ka ndodhur mëngjesin ë ditës së sotme në Korçë. Policia bën me dije se në lagjen nr 5 në Korçë në afërsi të kryqëzimit të Poliklinikës L.M, 63 vjeç, banues në Korçë, duke drejtuar mjetin ...

Kosovarët “nuk ia ndalën gazin as këtë vit”, për shtatë muaj kanë vdekur 71 persona në komunikacion

Alb Portali - 19.08.2017

Loading... Lulzim Ahmeti Kosovarët “nuk ia ndalën gazin as këtë vit”, për shtatë muaj kanë vdekur 71 persona në komunikacion Pavarësisht mobilizimit të Policisë së Kosovës rreth sigurisë në ...

Dy të vdekur në aksidentin afër Tetovës

Lajm - 18.08.2017

Dy persona të moshuar kanë humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar në një aksident që ka ndodhur në rrugën Tetovë-Jazhincë në fshatin Odër të komunës së Tearcës, njofton Gazeta KOHA.

Pas aksidentit në Maqedoni, shfaqet për herë të parë ish-ministri i Financave Ahmetaj (Foto)

Ina - 18.08.2017

Kanë kaluar rreth një muaj qysh kur ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj u përfshi në një aksident të rëndë rrugor në Maqedoni, duke mbetur i plagosur.

Aksident i llahtarshëm në Tiranë, makina fluturon motorin në ajër

Albeu.com - 18.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:40 në mbikalimin e Vorës në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas dëshmitarëve një makinë ka përplasur një motor të cilin e ka fluturuar metra larg dhe ...

Aksidenti i frikshëm në Vorë, makina përplas rëndë motorin, në ‘’luftë’’ me jetën një vajzë

LajmiFundit - 18.08.2017

Një aksident i frikshëm është raportuar në orët e vona të natës së djeshme mbikalimin e Vorës në autostradën Tiranë-Durrës, ku një djalë dhe një vajzë kanë mbetur të plagosur.

Burrel/ 'Audi' përplaset me automjetin, 4 të lënduar, në pranga 26-vjeçari

SOT - 18.08.2017

Në vijim të Informacionit paraprak ku bën fjalë për përplasjen e dy mjeteve në afërsi të urës së Matit, aksi rrugor Burrel-Klos, ku për pasojë mbetën të dëmtuar lehtë 4 shtetas, ju inforojmë se : Në ...

U aksidentua të martën, vdes në QKUK e lënduara

Zhurnal - 18.08.2017

U aksidentua të martën, vdes në QKUK e lënduara Prishtinë, 18 gusht - Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një femër e cila u aksidentuar të martën në Sllatinë të Fushë Kosovës mbrëmë ka ndërruar ...

Humbin jetën dy persona nga aksidentet në Kosovë

Albeu.com - 18.08.2017

Policia e Kosovës ka bërë me dije përmes raportit të saj të 24 orëve se në këtë hark kohor kanë humbur jetë n dy persona në aksidente automobilistike.

Aksidenti në Sllatinë, vdes një femër në QKUK

Almakos - 18.08.2017

Një femër ka vdekur në QKUK, si pasojë e plagëve të marra ditë më parë në një aksident trafiku të ndodhur në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës. Sipas, Policisë ajo ishte duke u trajtuar në QKUK, pas ...

Vdes e aksidentuara në Sllatinë

Lajmi.net - 18.08.2017

Trafiku rrugor gjatë kësaj vere është kthyer në tmerr për Kosovarët. Një tjetër vdekje ka ndodhur si shkak i aksidenteve në trafikun rrugor. Policia ka njoftuar se një femër e aksidentuar me 15 ...

Aksident rrugor në Klos, plagosen 3 persona

SOT - 18.08.2017

Mesditen e sotme në fshatin Suç, Klos ka ndodhur një aksident rrugor. Menjëherë shkuan shërbimet e policisë dhe grupi hetimor në vendin e ngjarjes ku kanë konstatuar se në fshatin Suç aksi rrugor ...

E rëndë në Klos, furgoni përplaset me makinën, 3 të lënduar

LajmiFundit - 18.08.2017

Një aksident i rëndë rrugor është raportuar ditën e sotme në Klos, ku për pasojë janë plagosur 3 persona, mes të cilëve një i mitur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12.30, në fshatin Suç, Klos.

Aksident me 3 të plagosur në Klos, furgoni përplas të miturin

Albeu.com - 18.08.2017

Një aksident me 3 të plagosur ka ndodhur sot në Bashkinë Klos . Nga raportimet e para mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30 në fshatin Suç. Policia ben me dije se janë përplasur dy ...

Aksident i rëndë në Tiranë/ Makina fluturon motorin, një vajzë në gjendje kritike (VIDEO)

Lajm - 18.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 22:40 në mbikalimin e Vorës në autostradën Tiranë – Durrës. Sipas raportuesve për JOQ.al, një makinë ka përplasur një motor të cilin e ka fluturuar metra ...

INSTAT: Aksidentet në korrik morën jetën e 22 personave, u plagosën 272 të tjerë

SOT - 18.08.2017

Në muajin Korrik 2017 numërohen 199 aksidente rrugore. Në krahasim me Korrik 2016, numri i aksidenteve është rritur me 7,6 %, njoftoi sot INSTAT. Numri i të aksidentuarve është 272 persona nga 281 që ...

E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, 5 të plagosur rëndë

Albeu.com - 18.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë. Nga raportimet e para mësohet se aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Fushë-Krujë-Milot. Nga ky aksident janë lënduar rëndë 4 persona ...

Lajmi i fundit/ Aksident në aksin Fushë-Krujë-Milot, plagosen rëndë 5 persona

LajmiFundit - 18.08.2017

Një aksident i rëndë është raportuar pak minuta më parë në aksin Fushë-Krujë-Milot. Sipas informacioneve të parë, për pasojë, 5 persona janë plagosur.

Aksident i rëndë në aksin Fushë Krujë-Milot, plagosen 5 persona

SOT - 18.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Fushë-Krujë-Milot. Si pasojë mësohet se janë plagosur rëndë 5 persona. Në aksident janë përfshirë 3 automjete, konkretisht një ...

Përplasen 3 makina në Fushë-Krujë, plagosen rëndë disa persona

Albeu.com - 18.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Fushë Krujë- Milot, ku kanë mbetur plot 5 të plagosur. Në incident janë përfshirë 3 makina , njëra me targa shqiptare, tjetra me ...

Aksidenti me veturë në Podujevë: Familja Gashi fal gjakun (VIDEO)

Lajmi.net - 18.08.2017

Të enjten në Bajqinë të Podujevës dy vetura u ndeshën mes vete, por pësoi dikush tjetër që fare nuk kishte lidhje me to. Fatkeq në këtë aksident ishte 62 vjeçari, Shahin Gashi, që po priste skaj ...

Aksidenti me fatalitet në Podujevë: Familja Gashi fal gjakun (Video)

Almakos - 18.08.2017

Të enjten në Bajçinë të Podujevës dy vetura u ndeshën mes vete, por pësoi dikush tjetër që fare nuk kishte lidhje me to. Fatkeq në këtë aksident ishte 62 vjeçari, Shahin Gashi, që po priste skaj ...

Aksident i trefishtë në Milot, 5 të lënduar

Top Channel - 18.08.2017

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Fushë Krujë-Milot. Në aksident u përfshinë 3 automjete dhe mbeten të plagosur pesë persona.

Aksidenti me vdekje në Podujevë, familja Gashi fal gjakun (VIDEO)

Albeu.com - 18.08.2017

Të enjten në Bajçinë të Podujevës u aksidentuan 2 makina por e pësoi dikush që nuk kishte fare lidhje me aksidentin . Fatkeq në këtë aksident ishte 62 vjeçari, Shahin Gashi , që po priste në të skaj ...

Shtohet numri i aksidenteve me fatalitet

Lajmi.net - 18.08.2017

Pavarësisht mobilizimit të Policisë së Kosovës rreth sigurisë në komunikacion, numri i aksidenteve nuk ka të ndalur, e kohët e fundit edhe me fatalitet, ku krahasuar me periudhën janar-korrik ...

Aksident komunikacioni në rrugën Prishtinë-Pejë (Video)

Almakos - 18.08.2017

Sonte në orët e pasdites, në afërsi të fshatit Sllatinë, në magjistralen Pejë – Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor. Sipas informatave që ka siguruar Telegrafi nga vendi i ngjarjes një veturë e ...

Aksident i trefishtë në Milot, pesë të lënduar

Almakos - 18.08.2017

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Fushë Krujë-Milot. Në aksident u përfshinë 3 automjete dhe mbeten të plagosur pesë persona.

Aksidentet rrugore, 10 të plagosur vetëm ditën e sotme

SOT - 18.08.2017

10 të plagosur është bilanci i aksidenteve rrugore ditën e sotme në vendin tonë. Aksidentet kanë ndodhur në Fushë-Krujë, Klos dhe në Berat ndërsa të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën.

Aksident në aksin rrugor Fushë Krujë – Shkodër, përfshihen tri vetura nga Kosova (Video)

Almakos - 18.08.2017

Në aksin rrugor Fushë Krujë – Shkodër, janë përfshirë në një aksident tri vetura me targa kosovare. Dëshmitarët thonë se në vendin e ngjarjes kanë dalë forcat e rendit, ndërsa nuk dihet për të ...

Aksident i rëndë tek mbikalimi i Vorës, makina fluturon motorin, në gjendje kritike një vajzë (Video)

BalkanWeb - 18.08.2017

Një aksident i rëndë është regjistruar dje në mbikalimin e Vorës në autostradën Tiranë-Durrës, ku një djalë dhe një vajzë kanë mbetur të plagosur. Ngjarja në fjalë ndodhi rreth orës 22:40.

Aksidenti në Sllatinë, vdes një femër në QKUK

Botasot - 18.08.2017

Një femër ka vdekur në QKUK, si pasojë e plagëve të marra ditë më parë në një aksident trafiku të ndodhur në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës. Sipas, Policisë ajo ishte duke u trajtuar në QKUK, pas ...

Aksidenti në Sllatinë, vdes një femër në QKUK

Telegrafi - 18.08.2017

Një femër ka vdekur në QKUK, si pasojë e plagëve të marra ditë më parë në një aksident trafiku të ndodhur në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës. Sipas, Policisë ajo ishte duke u trajtuar në QKUK, pas ...

Kosovarët “nuk ia ndalën gazin as këtë vit”, për shtatë muaj kanë vdekur 71 persona në komunikacion

Telegrafi - 18.08.2017

Pavarësisht mobilizimit të Policisë së Kosovës rreth sigurisë në komunikacion, numri i aksidenteve nuk ka të ndalur. Me shtimin aksidenteve në komunikacion kanë ndodhur shumë aksidente që kanë ...

Ndërron jetë në QKUK, gruaja që u aksidentua në Sllatinë

Zeri - 18.08.2017

Një grua ishte aksidentuar rëndë në Sllatinë të Fushë Kosovës tre ditë më parë, ka ndërruar jetë në QKUK. Ajo ishte aksidentuar më datën 15 të muajit gusht, ndërsa prej asaj dite ishte duke u ...

Zyrtare: Vetëm në korrik ndodhën 199 aksidente, 7% më shumë sesa vjet

Botasot - 18.08.2017

INSTAT njoftoi se në muajin korrik 2017 numërohen 199 aksidente rrugore. Në krahasim me korrikun 2016, numri i aksidenteve është rritur me 7,6 %. Numri i të aksidentuarve është 272 persona nga 281 që ...

Aksident në aksin Burrel-Klos/ Furgoni përplaset me veturën, plagosen 3 persona

Mapo - 18.08.2017

Foto 1 nga 3 Një aksident mësohet se ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Burrel-Klos. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur rëndë tre persona, të cilët janë dërguar në spital.

Korriku, ‘bilanc lufte’ në rrugët tona. 22 viktiva e 272 të plagosur

Mapo - 18.08.2017

Në muajin Korrik 2017 numërohen 199 aksidente rrugore. Në krahasim me Korrik 2016, numri i aksidenteve është rritur me 7,6 %, njoftoi sot INSTAT. Numri i të aksidentuarve është 272 persona nga 281 që ...

Shtohen aksidentet, sidomos kur në makinë janë shoferë të rinj

Ora news - 18.08.2017

Sjellja e pakujdesshme e drejtuesve të mjeteve ka qenë shkaku kryesor për rritjen e numrit të aksidenteve gjatë muajit korrik. Po ashtu edhe sjellja e këmbësorëve të cilët nuk zbatojnë rregullat e ...

Të dhënat e INSTAT/ Bilanc “lufte” në rrugët e vendit, vetëm në muajin korrik… (Video)

BalkanWeb - 18.08.2017

Nga: Vjollca Kongjoni Pavarësisht shtimit të masave të Policisë për qarkullimin rrugor nga gjobat e deri tek heqjet e lejeve të drejtimit gjatë këtij viti, në rrugët e Shqipërisë numri i aksidenteve ...

Aksident me pesë të plagosur në aksin Fushë Krujë-Milot

Ora news - 18.08.2017

Pesë persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në aksin Fushë Krujë-Milot, në të cilin u përfshinë tre automjete. Ngjarja u regjistrua në mesditë.Në aksident u përfshinë një makinë me targa ...

FOTO/ Aksident në aksin Fushë Krujë-Milot, përfshihen 3 automjete, 5 të plagosur

BalkanWeb - 18.08.2017

MILOT – Një aksident me pasojë 5 të plagosur ka ndodhur rreth orës 15:00 të ditës së sotme në aksin rrugor Fushë Krujë-Milot. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije për ‘BalkanWeb’ se në aksident janë ...

Përplasen 3 automjete, 5 persona të plagosur

Botasot - 18.08.2017

Aksident në autostradën Fushë-Krujë-Milot, ku tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, duke shkaktuar plagosjen e pesë personave. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije për ‘BalkanWeb’ se në ...

Aksident në aksin Fushë Krujë-Milot, përfshihen 3 automjete, 5 të plagosur

Mapo - 18.08.2017

Foto 1 nga 1 Një aksident me pasojë 5 të plagosur ka ndodhur rreth orës 15:00 të ditës së sotme në aksin rrugor Fushë Krujë-Milot. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije për ‘BalkanWeb’ se në aksident ...

Aksidenti me veturë në Podujevë: Familja Gashi fal gjakun (VIDEO)

Zeri - 18.08.2017

Të enjten në Bajqinë të Podujevës dy vetura u ndeshën mes vete, por pësoi dikush tjetër që fare nuk kishte lidhje me to. Fatkeq në këtë aksident ishte 62-vjeçari, Shahin Gashi, që po priste skaj ...

Aksidenti me fatalitet në Podujevë: Familja Gashi fal gjakun (Video)

Telegrafi - 18.08.2017

Të enjten në Bajçinë të Podujevës dy vetura u ndeshën mes vete, por pësoi dikush tjetër që fare nuk kishte lidhje me to. Fatkeq në këtë aksident ishte 62 vjeçari, Shahin Gashi, që po priste skaj ...

Aksidenti me fatalitet në Podujevë: Familja Gashi fal gjakun

Botasot - 18.08.2017

Të enjten në Bajçinë të Podujevës dy vetura u ndeshën mes vete, por pësoi dikush tjetër që fare nuk kishte lidhje me to. Fatkeq në këtë aksident ishte 62 vjeçari, Shahin Gashi, që po priste skaj ...

Tre aksidente në Fushë Krujë, Klos dhe Berat me 10 të plagosur

Ora news - 18.08.2017

Tre aksidente rrugore janë regjistruar këtë të premte duke shkaktuar 10 persona të lënduar. Aksidentet kanë ndodhur në Fushë-Krujë, Klos dhe në Berat ndërsa të lënduarit janë jashtë rrezikut për ...

Aksident komunikacioni në rrugën Prishtinë-Pejë (Video)

Telegrafi - 18.08.2017

Sonte në orët e pasdites, në afërsi të fshatit Sllatinë, në magjistralen Pejë – Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor. Sipas informatave që ka siguruar Telegrafi nga vendi i ngjarjes një veturë e ...

Aksident i trefishtë në Milot, pesë të lënduar

Telegrafi - 18.08.2017

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Fushë Krujë-Milot. Në aksident u përfshinë 3 automjete dhe mbeten të plagosur pesë persona.

Aksident në aksin rrugor Fushë Krujë – Shkodër, përfshihen tri vetura nga Kosova (Video)

Telegrafi - 18.08.2017

Në aksin rrugor Fushë Krujë – Shkodër, janë përfshirë në një aksident tri vetura me targa kosovare. Dëshmitarët thonë se në vendin e ngjarjes kanë dalë forcat e rendit, ndërsa nuk dihet për të ...

2017-a është viti me më së shumti aksidente me fatalitet që nga paslufta

Koha.net - 18.08.2017

Pavarësisht mobilizimit të Policisë së Kosovës rreth sigurisë në komunikacion, numri i aksidenteve nuk ka të ndalur, e kohët e fundit edhe me fatalitet, ku krahasuar me periudhën janar-korrik ...

Dy të vdekur në aksidentin afër Tetovës

Alb Portali - 18.08.2017

Loading... Dy persona të moshuar kanë humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar në një aksident që ka ndodhur në rrugën Tetovë-Jazhincë në fshatin Odër të komunës së Tearcës, njofton Gazeta KOHA.

VIDEO / Vajza e shtrirë në mes të rrugës, makina përplas çiftin në Vorë

Java News - 18.08.2017

Një aksident i rëndë është regjistruar dje në mbikalimin e Vorës në autostradën Tiranë-Durrës, ku një djalë dhe një vajzë kanë mbetur të plagosur. Ngjarja në fjalë ndodhi rreth orës 22:40.

Aksident me 3 të plagosur në Klos, furgoni përplaset me makinën

Java News - 18.08.2017

Një aksident rrugor me tre të plagopsur ka ndodhur sot rreth orës 12.30, në fshatin Suç, Klos. Policia ben me dije se janë përplasur dy automjete, mjeti furgon malli, me drejtues shtetasin Sh.D, ...

INSTAT/ Aksidentet në muajin korrik si bilanc “lufte”, humbën jetën 19 persona

Java News - 18.08.2017

Pavarësisht shtimit të masave të Policisë për qarkullimin rrugor nga gjobat e deri tek heqjet e lejeve të drejtimit gjatë këtij viti, në rrugët e Shqipërisë numri i aksidenteve ka qenë më i lartë.

Aksident me 5 të plagosur në Fushë Krujë-Milot, 3 mjete u përplasën mes tyre

Java News - 18.08.2017

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e 5 personave ka ndodhur sot në aksin rrugor Fushë Krujë- Milot. SIpas raportimeve, bëhet me dije se në aksident janë përfshirë 3 automjete.

Përplasen 3 automjete, plagosen 5 persona

Durres Lajm - 18.08.2017

Një aksident ka ndodhur në autostradën Fushë- Krujë -Milot, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona. Tre automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Në Shkup 11 aksidente për 24 orë

Almakos - 17.08.2017

Gjithsej 11 aksidente trafiku janë ndodhur gjatë 24 orëve të kaluara në Shkup. Prej tyre katër me pasojë dëme materiale, ndërsa shtatë me lëndime trupore në të cilët 10 persona janë lënduar më lehtë, ...

Gjithsej 11 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Shkup

Almakos - 17.08.2017

17 August Gjithsej 11 aksidente trafiku janë ndodhur gjatë 24 orëve të kaluara në Shkup. Prej tyre katër me pasoja të dëmeve materiale, ndërsa shtatë me lëndime trupore në të cilët 10 persona janë ...

Në Shkup 11 aksidente për 24 orë

Zhurnal - 17.08.2017

Në Shkup 11 aksidente për 24 orë Shkup, 17 gusht- Gjithsej 11 aksidente trafiku janë ndodhur gjatë 24 orëve të kaluara në Shkup. Prej tyre katër me pasojë dëme materiale, ndërsa shtatë me lëndime ...

Vdes një person në Podujevë, u godit nga vetura (Foto)

Lajmi.net - 17.08.2017

Sh.G ka mbetur i vdekur nga një aksident në fshatin Bajqinë të Podujevës. Sh.G është goditur nga një veturë Audi Q7 me tabela të huaja, ndërsa këmbësori ka mbetur i vdekurën në vend.

Ish- ministri Ahmetaj del për herë të parë pas aksidentit, ja gjendja e tij (Foto)

LajmiFundit - 17.08.2017

Një muaj pas aksidentit, ish -ministri i Financave Arben Ahmetaj del për herë të parë. Në aksidentin e 16 korrikut u plagosën 14 vetë, pasi “Range Rover” i drejtuar nga shoferi i Ahmetajt, u përplas ...

Nga aksidenti në Bajqinë të Podujevës vdes një 50 vjeçar

Zhurnal - 17.08.2017

Nga aksidenti në Bajqinë të Podujevës vdes një 50 vjeçar Një burrë i moshës 50 vjeçare ka ndërruar jetë, pas është aksidentuar nga një makinë derisa ky po ecte trotuarit.

Vdes një person në aksident trafiku

Almakos - 17.08.2017

Sot rreth orës 12:00, në fshatin Doberdol të Podujevës ka ndodhur një aksident trafiku ku për pasojë një person (këmbësor) ka vdekur. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy vetura të cilat ishin ...

Për shtatë muaj në rajonin e Prishtinës 4.438 aksidente trafiku dhe 19 të vdekur

Almakos - 17.08.2017

Policia e Kosovës njoftoi se vetëm në shtatë mujorin e parë të këtij viti, në rajonin e Prishtinës janë raportuar 4.438 aksidente trafiku. Në njoftim bëhet e ditur se prej tyre 4.438 aksidenteve në ...

Policia jep detaje për aksidentin në Podujevë ku humbi jetën 59 vjeçari

Lajmi.net - 17.08.2017

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për aksidentin e ndodhur në fshatin Doberdol të Podujevës, ku ka humbur jetën një person (këmbësor) . Sipas komunikatës së policisë për rajonin e Prishtinës në këtë ...

Shqetësuese: 19 të vdekur këtë vit nga aksidentet në Rajonin e Prishtinës

Lajmi.net - 17.08.2017

Numri i vdekjeve në komunikacion në gjithë Kosovën është alarmant. Vetëm në Rajonin e Prishtinës, në shtatë muajt e vitit 2017, 19 persona kanë humbur jetën nga 16 aksidente që kanë përfunduar me ...

Aksident i rende ne fshatin Oder, ka edhe te vdekur

Shqipmedia - 17.08.2017

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur Një aksident I rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Odër në rrugën Tetovë-jazhincë. Sipas të dhënave të para në këtë aksident ka të lënduar ...

Aksident i tmerrshëm në Ohër, dy të vdekur dhe disa të lënduar (FOTO LAJM)

Albeu.com - 17.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në afërsi të fshatit Odër, dy persona me kombesi maqedonase kanë humbur jetën , ndersa disa të tjerë janë lënduar dhe urgjentisht janë dërguar në ...

« Foto » Mësohet identiteti I të vdekurve në aksidentin në fshatin Odër

Zhurnal - 17.08.2017

« Foto » Mësohet identiteti I të vdekurve në aksidentin në fshatin Odër Tetovë, 17 gusht - Mësohet identiteti I të vdekurve në aksidentin në fshatin Odër.

Dy të vdekur në aksidentin afër Tetovës

Ina - 17.08.2017

Dy persona të moshuar kanë humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar në një aksident që ka ndodhur në rrugën Tetovë-Jazhincë në fshatin Odër të komunës së Tearcës, njofton Gazeta KOHA.

Aksident i rëndë pranë urës së Matit, përplasen katër makina, plagosen katër persona

SOT - 17.08.2017

Katër persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në hyrje të qytetit të Burrelit. Mësohet se katër makina u përfshinë në aksident në afërsi të Urës së Matit.

Aksident i rëndë në Burrel, përplasen katër makina, ka të plagosur

LajmiFundit - 17.08.2017

Policia tha se katër persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në hyrje të qytetit të Burrelit. Sipas te dhenave te fundit nga vendi i ngjarjes, katër makina u përfshinë në aksident në afërsi ...

Gjashtë të vdekur në komunikacion në gusht, për një ditë shqiptohen dymijë gjoba (Video)

Almakos - 17.08.2017

Me vdekjen e sotme në një aksident trafiku që ndodhi në Komunën e Podujevës, shkon në gjashtë numri i personave që humbën jetën vetëm gjatë 17 ditëve të këtij muaji.

Për 17 ditë, 6 të vdekur në aksidente trafiku

Lajmi.net - 17.08.2017

Me vdekjen e sotme në aksident trafiku, që ndodhi në komunën e Podujevës, shkon në gjashtë numri i personave që humbën jetën vetëm gjatë 17 ditëve të këtij muaji në Kosovë.

Për 17 ditë, 6 të vdekur në aksidente trafiku

Zhurnal - 17.08.2017

Për 17 ditë, 6 të vdekur në aksidente trafiku Me vdekjen e sotme në aksident trafiku, që ndodhi në komunën e Podujevës, shkon në gjashtë numri i personave që humbën jetën vetëm gjatë 17 ditëve të ...

Aksi Burrel-Klos/ Përplasen dy makina, plagosen 4 persona

SOT - 17.08.2017

Pasditen e sotme janë plagosur 4 persona në një aksident në aksin rrugor Burrel –Klos, në afësi të Urës së Matit. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa janë përplasur një mjet ...

Aksident në Mat, përplasen dy makina, 4 persona mbesin të plagosur

Albeu.com - 17.08.2017

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të urës së Matit rreth orës 16:00. Sipas policisë dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin në aksin rrugorë Burrel-Klos, një mjet ...

Aksident në Kamëz, motorri shtyp një fëmijë 5 vjeçar

Botasot - 17.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Kodër Kamëz, pranë shkollë Isa Boletini. Një fëmijë 5 vjeçar është shtypur me motor nga shtetasi me inicialet F.D, të cilin policia me të mbërritur në ...

Aksident në Tiranë, plagoset një 62-vjeçar

Botasot - 17.08.2017

Një aksident ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një 62-vjeçar. Mësohet se rreth orës 00:20, në rrugën “29 Nëntori”, duke drejtuar mjetin tip “Honda”, i pa ...

Shkup, 11 aksidente vetëm për 24 orë

Telegrafi - 17.08.2017

Gjithsej 11 aksidente trafiku janë regjistruar gjatë 24 orëve të kaluara në Shkup. Prej tyre katër me pasojë dëme materiale, ndërsa shtatë me lëndime trupore në të cilët 10 persona janë lënduar më ...

Aksident tragjik në Podujevë, vdes një person

Botasot - 17.08.2017

Një burrë i moshës 50 vjeçare ka ndërruar jetë, pas është aksidentuar nga një makinë derisa ky po ecte trotuarit. Rasti tragjik ka ndodhur në fshatin Bajqinë që Podujevës. I ndjeri, është SH.G.

Aksident me fatalitet në Podujevë (FOTO)

Zeri - 17.08.2017

Sh.G ka mbetur i vdekur nga një aksident në fshatin Bajqinë të Podujevës. Sh.G është goditur nga një veturë Audi Q7 me tabela të huaja, ndërsa këmbësori ka mbetur i vdekurën në vend.

Një i vdekur në një aksident trafiku në Podujevë

Telegrafi - 17.08.2017

Sot rreth orës 12:00, në fshatin Doberdol të Podujevës ka ndodhur një aksident trafiku ku për pasojë një person (këmbësor) ka vdekur. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy vetura të cilat ishin ...

Për shtatë muaj në rajonin e Prishtinës 4.438 aksidente trafiku dhe 19 të vdekur

Telegrafi - 17.08.2017

Policia e Kosovës njoftoi se vetëm në shtatë mujorin e parë të këtij viti, në rajonin e Prishtinës janë raportuar 4.438 aksidente trafiku. Në njoftim bëhet e ditur se prej tyre 4.438 aksidenteve në ...

Përplasen dy makina në Dobërdol, njëra godet për vdekje këmbësorin 59 vjeç

Koha.net - 17.08.2017

Policia e Kosovës njofton se sot rreth orës 12:00, në fshatin Doberdol të Podujevës, ka ndodhur një aksident trafiku ku për pasojë një person (këmbësor) ka vdekur.

Shqetësuese: 19 të vdekur këtë vit nga aksidentet në Rajonin e Prishtinës

Botasot - 17.08.2017

Numri i vdekjeve në komunikacion në gjithë Kosovën është alarmant. Vetëm në Rajonin e Prishtinës, në shtatë muajt e vitit 2017, 19 persona kanë humbur jetën nga 16 aksidente që kanë përfunduar me ...

Shqetësuese: 19 të vdekur këtë vit nga aksidentet në rajonin e Prishtinës

Zeri - 17.08.2017

Numri i vdekjeve në komunikacion në gjithë Kosovën është alarmant. Vetëm në Rajonin e Prishtinës, në shtatë muajt e vitit 2017, 19 persona kanë humbur jetën nga 16 aksidente që kanë përfunduar me ...

Pas aksidentit në Maqedoni, shfaqet për herë të parë ish-ministri i Financave Ahmetaj

Mapo - 17.08.2017

Foto 1 nga 4 Kanë kaluar rreth një muaj qysh kur ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj u përfshi në një aksident të rëndë rrugor në Maqedoni, duke mbetur i plagosur.

Pas aksidentit në Maqedoni, shfaqet për herë të parë ish-ministri i Financave Ahmetaj

Botasot - 17.08.2017

Kanë kaluar rreth një muaj qysh kur ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj u përfshi në një aksident të rëndë rrugor në Maqedoni, duke mbetur i plagosur.

Dy të vdekur dhe dy të lënduar në aksident komunikacioni në rrugën Tetovë – Jazhincë

Telegrafi - 17.08.2017

Në një aksident të rëndë komunikacioni që ka ndodhur sot pasdite rreth orës 16 e 25 minuta në rrugën rajonale Teovë – Jazhincë, në hapësirën ndërmjet fshatrave Odër dhe Bellovishtë, dy persona kanë ...

Dy të vdekur dhe dy të lënduar në një aksident komunikacioni

Zeri - 17.08.2017

Në një aksident të rëndë komunikacioni që ka ndodhur sot pasdite rreth orës 16 e 25 minuta në rrugën rajonale Teovë – Jazhincë, në hapësirën ndërmjet fshatrave Odër dhe Bellovishtë, dy persona kanë ...

Gjashtë të vdekur në aksidente trafiku vetëm gjatë gushtit

Koha.net - 17.08.2017

​Me vdekjen e sotme në aksident trafiku që ndodhi në komunën e Podujevës, shkon në gjashtë numri i personave që humbën jetën vetëm gjatë 17 ditëve të këtij muaji.

Podujevë, gjashtë të vdekur në komunikacion gjatë 17 ditëve të gushtit

Botasot - 17.08.2017

Me vdekjen e sotme në aksident trafiku që ndodhi në komunën e Podujevës, shkon në gjashtë numri i personave që humbën jetën vetëm gjatë 17 ditëve të këtij muaji.

Aksident - Katër automjete përplasen mes tyre në afërsi të urës së Matit

Botasot - 17.08.2017

Katër persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në hyrje të qytetit të Burrelit. Mësohet se katër makina u përfshinë në aksident në afërsi të Urës së Matit.

Gjashtë të vdekur në komunikacion në gusht, për një ditë shqiptohen dymijë gjoba (Video)

Telegrafi - 17.08.2017

Me vdekjen e sotme në një aksident trafiku që ndodhi në Komunën e Podujevës, shkon në gjashtë numri i personave që humbën jetën vetëm gjatë 17 ditëve të këtij muaji.

Për 17 ditë, 6 të vdekur në aksidente trafiku

Gazeta Express - 17.08.2017

Me vdekjen e sotme në aksident trafiku, që ndodhi në komunën e Podujevës, shkon në gjashtë numri i personave që humbën jetën vetëm gjatë 17 ditëve të këtij muaji në ...

Aksident në aksin Burrel-Klos, përplasen 2 automjete, 4 të plagosur

BalkanWeb - 17.08.2017

BURREL – Një aksident me pasojë 4 të plagosur ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Burrel –Klos, në afësi të Urës së Matit. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa janë ...

Dy automjete përplasen në afërsi të urës së Matit, 4 të plagosur

Ora news - 17.08.2017

Katër persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në hyrje të qytetit të Burrelit. Mësohet se rreth orës 16:00, dy makina u përfshinë në aksident në afërsi të Urës së Matit.

Përplasen 2 automjete, 4 të plagosur

Botasot - 17.08.2017

Katër persona janë përplasur si pasojë e një aksidentit të ndodhur pasditen e së enjtes në aksin rrugor Burrel –Klos, në afësi të Urës së Matit. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ...

Aksident i rënd trafiku në fshatin Odër, vdes një person | FOTO

Alb Portali - 17.08.2017

Pak çaste më parë ka ndodhur një aksident komunikacioni në fshatin Odër të komunës së Tearcës, njofton AlbPortali. Loading... Si pasoj e aksidentit të rënd, siç raportohet nga terreni një person ka ...

Përplaset Benz-i me Audi-n, 4 të plagosur

Durres Lajm - 17.08.2017

Rreth orës 16.00, policia ka marrë njoftim se në afësi të Urës së Matit, ka ndodhur një aksident rrugor. Menjëherë shkuan shërbimet e policisë dhe grupi hetimor në vendin e ngjarjes ku kanë ...

Aksident në aksin Burrel -Klos, përplasen dy mjete, plagosen 4 vetë

Java News - 17.08.2017

Në aksin rrugor Burrel –Klos, në afësi të Urës së Matit, ka ndoshur një aksident ku për pasojë janë plagosur 4 persona. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa janë përplasur ...

Vdes një person në aksident trafiku në Dobërdol të Podujevës

Kosova Live - 17.08.2017

Sot rreth orës 12:00, në fshatin Dobërdol të Podujevës, ka ndodhur një aksident trafiku ku për pasojë një person (këmbësor) ka vdekur. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy vetura të cilat ishin ...

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur

Antpress - 17.08.2017

Një aksident I rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Odër në rrugën Tetovë-jazhincë. Sipas të dhënave të para në këtë aksident ka të lënduar rëndë dhe dyshohet të vdekur.Sipas të dhënave të para në ...

Mësohet identiteti I të vdekurve në aksidentin në fshatin Odër

Antpress - 17.08.2017

Sipas informacioneve të Tv Kohës jetën në aksidnetine sotëm e kanë humbur 76 vjeçari S.Galevski nga fshati Gllogjë dhe 71 vjeçarja T.G bashkëshorte e viktimës së pare, të cilët kanë qenë në veturën ...

Aksident i rëndë në Austri, lëndohen rëndë dy fëmijë nga Maqedonia

Ina - 16.08.2017

Në autostradën në afërsi të Parndorfit në Austri, mëngjesin e së martës ka ndodhur një aksident i rëndë, me ç`rast janë lënduar pesë persona, prej të cilëve dy të fëmijë.

Pas aksidentit, Arben Ahmetaj xhiro nëpër Tiranë me paterica (Foto)

Lajmi.net - 16.08.2017

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj u përfshi në një aksident të rëndë rrugor fiks një më muaj më parë në Maqedoni, duke mbetur i plagosur. Në aksidentin e 16 korrikut u plagosën 14 vetë, pasi ...

Aksident në Kodër Kamëz, motori përplas fëmijën 5 vjeç

LajmiFundit - 16.08.2017

Një fëmijë i vogël, vetëm 5 vjeç, mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme në një aksident rrugor. Ngjarja u regjistrua rreth orës 20:30 në Kodër Kamëz, pranë shkollës “Isa Boletini”.

Aksident tragjik në Kamëz, motori shtyp një fëmijë 5 vjeçar

Albeu.com - 16.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kodër Kamëz, pranë shkollë Isa Boletini. Një fëmijë 5 vjeçar është shtypur me motor nga shtetasi me inicialet F.D, të cilin policia me të mbërritur ...

Aksidentohet me makinл presidenti i klubit shqiptar

Botasot - 16.08.2017

Presidenti i Mamurrasit, Ded Ndreca, është përfshirë sot në një aksident automobilistik pranë qytetit të tij. “Panorama” raporton se ai është përplasur nga një tjetër mjet, por fatmirësisht nuk ka ...

Presidenti i skuadrлs shqiptare tл futbollit flet pas aksidentit me makinл: Falenderoj Zotin qл shpлtova

Botasot - 16.08.2017

Presidenti i Mamurrasit, Ded Nreca, pësoi ditën e djeshme një aksident automobilistik, por për fat të mirë gjitçka kaloi pa dëmtime fizike. Në një reagim për “Panorama Sport”, ai tha se ky ishte ...

Pas aksidentit, Arben Ahmetaj xhiro nлpлr Tiranл me paterica

Botasot - 16.08.2017

Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj u përfshi në një aksident të rëndë rrugor fiks një më muaj më parë në Maqedoni, duke mbetur i plagosur. Në aksidentin e 16 korrikut u plagosën 14 vetë, pasi ...

Aksident në Kodër Kamëz, motori përplas fëmijën 5 vjeç

Ora news - 16.08.2017

Një fëmijë i vogël, vetëm 5 vjeç, mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme në një aksident rrugor. Ngjarja u regjistrua rreth orës 20:30 në Kodër Kamëz, pranë shkollës “Isa Boletini”.

Sarandë/ Aksident te ura e “Gajdarit’, kaos në qarkullim

Java News - 16.08.2017

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në urën e “Gajdarit” në Sarandë, aksident i cili fatmirësisht nuk ka sjellë dëme në njerëz. Sipas policisë nga aksidenti ka apsur vetëm dëme materiale.

Ngjarje e rëndë në Kamëz, motori aksidenton 5-vjeçarin

Java News - 16.08.2017

Një fëmijë 5 vjeçar është aksidentuar rëndë ditën e sotme në Kamëz. Rreth orës 20:30, në Kodër Kamëz, pranë shkollës “Isa Boletini”, motori me drejtues F.D, ka aksidentuar fëmijën O.L, 5 vjeç.

Aksident i rende komunikacioni ne Maqedoni, perplasen dy Autobus, plagosen 15 veta

Antpress - 16.08.2017

Pesmbedhjete veta nga te cilet njeri rend i plagosur ne nje aksident komunikacioni qe ka ndodhur dje rreth ore 14, ne afersi te Strumices. Nga MPB njoftojne se ne aksident jane perplasur dy autobuse ...

Tiranë/ Makina përmbyset dhe merr flakë, nisin hetimet

SOT - 15.08.2017

Mesnatën e djeshme ka ndodhur një aksident i rëndë pranë urës së Kamzës në Tiranë. Një makinë ka humbur drejtimin dhe është përmbysur, duke shkaktuar së paku një person të lënduar.

E rëndë në Tiranë, makina përmbyset dhe përfshihet në flakë, një i lënduar

LajmiFundit - 15.08.2017

Një aksident i rëndë është raportuar në Tiranë pas mesnatës, ku një makinë ka humbur drejtimin dhe është përmbysur. Mësohet se si pasojë, një person ka mbetur i plagosur.

Përplasen makinat në Librazhd, plagosen dy persona

SOT - 15.08.2017

Një aksident është regjistruar sot në aksin Librazhd-Elbasan. Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën kokë më kokë në vendin e quajtur ‘Kthesa e Murrashit’, e për pasojë dy persona janë ...

Aksident i llahtarshëm në Elbasan, dy të lënduar

Albeu.com - 15.08.2017

Një aksident ka ndodhur sot në Librazhd-Elbasan. Nga të dhënat e para mësohet se dy mjetet janë përplasur me njëra-tjetrën kokë më kokë në vendin e quajtur ‘Kthesa e Murrashit’, e për pasojë dy ...

Aksident në Librazh, dy makina përplasen rëndë, dy të plagosur

LajmiFundit - 15.08.2017

Një aksident i rëndë është raportuar në aksin Librazhd-Elbasan ditën e sotme, ku dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën kokë më kokë. Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur ...

Aksidentohet rëndë familja nga Maqedonia

Ina - 15.08.2017

Dy të rritur dhe tre fëmijë, të martën në mëngjes janë aksidentuar rëndë në autostradën lindore pranë Parndorf. Vetura ka dalë nga rruga, ndërsa pesë personat në bord mbetën të plagosur, shkruan ...

“Nuk e shtypi deputeti, por djali i tij”, dëshmitari okular tregon version i ri të aksidentit

LajmiFundit - 15.08.2017

Një person i cili nuk dëshëron të identifikohet, ka kontaktuar pranë redaksisë së JOQ duke bërë një rrëfim mjaft interesant. Ai shprehet se i përfshirë në aksidentin e rëndë pak ditë më parë ku ...

Aksident i rëndë komunikacioni në Komoran (Foto)

Lajmi.net - 15.08.2017

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sonte rreth orës 21 në Komoran të Drenasit, në magjistralen Prishtinë-Pejë. Dëshmitarët në vendin e ngjarjes i kanë thënë lajmi.net se në këtë aksident ...

Aksidentohet presidenti i klubit shqiptar Ded Ndreca

Albeu.com - 15.08.2017

Presidenti i Mamurrasit, Ded Ndreca , ka pësuar sot një aksident automobilistik pranë qytetit të tij. Ai është përplasur nga një tjetër mjet, por fatmirësisht nuk ka pësuar dëme njerëzore, po vetëm ...

Makina përmbyset dhe merr flakë në Tiranë

Botasot - 15.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur pas mesnate në kryeqytet. Një makinë ka humbur drejtimin dhe është përmbysur, duke shkaktuar së paku një person të lënduar.

Makinat përplasen kokë më kokë në Librazhd, dy të lënduar. Bllokohet trafiku (Foto+Video)

BalkanWeb - 15.08.2017

LIBRAZHD- Një aksident është regjistruar sot në aksin Librazhd-Elbasan. Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën kokë më kokë në vendin e quajtur ‘Kthesa e Murrashit’, e për pasojë dy ...

Makinat përplasen kokë më kokë në Librazhd, dy të lënduar

Botasot - 15.08.2017

Një aksident është regjistruar sot në aksin Librazhd-Elbasan. Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën kokë më kokë në vendin e quajtur ‘Kthesa e Murrashit’, e për pasojë dy persona janë ...

Kush është shqiptari që aksidentoi për vdekje tre persona në Itali (EMRI)

Gazeta Express - 15.08.2017

Mediat italiane kanë publikuar emrin e shqiptarit, i cili shkaktoi aksidentin e rende ne Itali, ku mbeten te vdekur tre ...

Bie numri i aksidenteve të automjeteve në SHBA

VOA - 15.08.2017

Të dhënat paraprake tregojnë se në SHBA vdekjet dhe dëmtimet nga aksidentet me automjete kanë pësuar një rënie të lehtë në gjashtë muajt e parë të vitit 2017, megjithëse janë ende shumë më të larta ...

Aksident i rëndë komunikacioni në Komoran (Foto)

Zeri - 15.08.2017

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sonte rreth orës 21 në Komoran të Drenasit, në magjistralen Prishtinë-Pejë. Dëshmitarët në vendin e ngjarjes i kanë thënë lajmi.net se në këtë aksident ...

Aksidentohet me makinë presidenti i klubit shqiptar të futbollit

BalkanWeb - 15.08.2017

TIRANE- Drejtuesi i njërës prej skuadrave shqiptare të futbollit është përfshirë në një aksident me makinë pranë qytetit të Mamurrasit. Panorama raporton se bëhet fjalë për Presidentin e Mamurrasit, ...

4 të lënduar nga një aksident në Komoran

Botasot - 15.08.2017

4 persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes dy veturave, sonte rreth orës 21:30 në Komoran të Drenasit. Rastin e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e ...

4 të lënduar nga aksidenti në Komoran

Zeri - 15.08.2017

4 persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes dy veturave, sot rreth orës 21:30 në Komoran të Drenasit. Rastin për Klan Kosova, e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë ...

Presidenti i Mamurrasit flet pas aksidentit me makinë: Falenderoj Zotin që shpëtova

BalkanWeb - 15.08.2017

Presidenti i Mamurrasit, Ded Nreca, pësoi ditën e sotme një aksident automobilistik, por për fat të mirë gjitçka kaloi pa dëmtime fizike. Në një reagim për “Panorama Sport”, ai tha se ky ishte ...

Aksident i frikshëm në Kamëz, mjeti përmbyset dhe përfshihet nga flakët

Java News - 15.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur pas mesnate në kryeqytet. Një makinë ka humbur drejtimin dhe është përmbysur, duke shkaktuar së paku një person të lënduar.

Aksidentohet presidenti i klubit shqiptar të futbollit

Java News - 15.08.2017

Një drejtues i një skuadre shqiptare futbolli ka pësuar këtë të martë një incident me makinë pranë qytetit të Mamurrasit. Presidenti i Mamurrasit, Ded Ndreca, është përfshirë sot në një aksident ...

Aksidentohet presidenti i ekipit shqiptar të futbollit

Durres Lajm - 15.08.2017

Ded Ndreca Një drejtues i një skuadre shqiptare futbolli ka pësuar këtë të martë një incident me makinë pranë qytetit të Mamurrasit. Presidenti i Mamurrasit, Ded Ndreca, është përfshirë sot në një ...

4 të lënduar nga një aksident në Komoran

Antpress - 15.08.2017

4 persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes dy veturave, sonte rreth orës 21:30 në Komoran të Drenasit, njofton Klan Kosova.Rastin për Klan Kosova, e ka konfirmuar ...

Humbi jetën në një aksident rrugor, efektivi i Policisë kthehej nga turni i tretë

SOT - 14.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku humbi jetën drejtuesi i automjetit, Lek Nikolli, 50 vjeç. Mësohet se 50-vjeçari ishte efektiv policie dhe ...

Zbardhen shkaqet e aksidentit në Lezhë ku humbi jetën efektivi i policisë

Albeu.com - 14.08.2017

Janë zbardhur shkaqet e aksidentit të ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër, ku ka ndërruar jetë një punonjës policie i identifikuar si 50-vjeçari Lek Nikolli.

Arrestohet shtetasja turke që shkaktoi aksidentin ku humbi jetën një person

Ina - 14.08.2017

Vajza që po drejtonte veturën dhe ka shkaktuar aksident në pagesën e autostradës “Vrçin” është arrestuar. Bëhet fjalë për një vajzv që ka shtetësi të dyfishtë, Turke dhe Holandeze duke u mbajtur nga ...

Humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga, zbardhen detajet e vdekjes së policit në Shkodër

LajmiFundit - 14.08.2017

Një ditë pas aksidentit tragjik në Shkodër, ku humbi jetën 50-vjeçari Lek Nikolli, efektiv i policisë kufitare, zbardhen disa detaje të reja. Polici po udhëtonte me automjetin e tij, tip “Mercedes ...

Shkup, 30 aksidente gjatë kësaj fundjave

Almakos - 14.08.2017

14 August Një këmbësor është lënduar, ndërsa dhjetë persona kanë marrë lëndime më të lehta trupore në dhjetë nga gjithsej 30 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në rajonin e SPB Shkup.

Tridhjetë aksidente gjatë fundjavës në Shkup, një këmbësorë i lënduar rëndë

Zhurnal - 14.08.2017

Tridhjetë aksidente gjatë fundjavës në Shkup, një këmbësorë i lënduar rëndë Shkup, 14 gusht- Një këmbësor është lënduar, ndërsa dhjetë persona kanë marrë lëndime më të lehta trupore në dhjetë nga ...

Aksident në Kavajë, vdes 21-vjeçari

Top Channel - 14.08.2017

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Kavajë-Durrës, rreth orës 10:30. Nga burimet policore mësohet se shtetasi K.R.

Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë (Foto)

Lajmi.net - 11.02.2018

Gjatë pasdites së sotme një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë. Shkak i mospërshtatjes së shpejtësisë një veturë ka goditur mbrojtëset e autostradës te ‘Kroi i Mbretit’, ...

Numri i vdekjeve në komunikacion është rritur për 18%

Lajmi.net - 14.08.2017

Janë shtuar aksidentet me fatalitet në rrugët e Kosovës. Policia ka bërë të ditur se numri i aksidenteve është në rritje, ndërsa shkaktar janë faktori njeri dhe rrugët jo të mira.

Infrastruktura rrugore, një ndër faktorët e numrit të madh të aksidenteve rrugore

Koha.net - 14.08.2017

Numri i aksidenteve rrugore, si dhe i personave të vdekur nga këto aksidente ka shënuar rritje muajt e fundit. Vetëm në muajin korrik, 17 persona kanë humbur jetën si pasojë e këtyre aksidenteve.

Po kthehej nga turni i tretë, humb jetën në aksident polici kufitar në Shkodër

BalkanWeb - 14.08.2017

SHKODER- 50-vjeçari Lek Nikolli, efektiv i policisë kufitare, po udhëtonte me automjetin e tij, tip “Mercedes Benz” nga Lezha në drejtim të Shkodrës, kur ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë ...

Lodhja dhe përgjumja, polici i kufirit vdes në aksident

Botasot - 14.08.2017

50-vjeçari Lek Nikolli, efektiv i policisë kufitare, po udhëtonte me automjetin e tij, tip “Mercedes Benz” nga Lezha në drejtim të Shkodrës, kur ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë nga rruga.

Shkup, 30 aksidente vetëm gjatë fundjavës

Telegrafi - 14.08.2017

Një këmbësor është lënduar rëndë, ndërsa dhjetë të tjerë kanë marrë lëndime të lehta në 10 nga 30 aksidente të regjistruara gjatë fundjavës në rajonin e Shkupit.

Bilanci i aksidenteve në Mitrovicë, tri viktima

Botasot - 14.08.2017

Policia e Kosovës raporton për tre të lënduar në dy aksidente të trafikut në Vushtrri e në Mitrovicë. Sipas raportit të policisë në fshatin Maxhunaj të Vushtrrisë ka ndodhur një aksident trafiku në ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)

Zeri - 14.08.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në magjistralen Prishtinë-Podujevë. Në fshatin Vranidoll një veturë është rrokullisur dhe ka përfunduar jashtë rrugës, raporton lajmi.net.

Pamje që do t’ju bëjnë të rrëqetheni: Këta njerëz i kanë shpëtuar vdekjes për një fije floku në aksidentet e tmerrshme ...

Telegrafi - 14.08.2017

Në profilin “Great videos” në Facebook, është publikuar një kolazh i aksidenteve rrugore të cilat janë shkaktuar kryekëput nga pakujdesia e personave të cilët nuk po shikonin se çfarë po ndodhte ...

Aksident në magjistralen Prishtinë- Pejë

Botasot - 29.12.2018

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Prishtinë-Pejë, më saktësisht në fshatin Bresje. Media kanë dërguar disa fotografi, ku shihet se disa vetura janë përplasur mes vete.

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, ka të lënduar (VIDEO)

Zeri - 14.08.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në orët e pasdites në magjistralen Prishtinë-Pejë, ku të përfshira kanë qënë dy vetura. Në këtë aksident njëra nga veturat është rrokullisur duke shkaktuar lëndime ...

Vetura rrokulliset midis rrugës magjistrale Gjakovë-Prishtinë

Zeri - 14.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Gjakovë-Prishtinë, ku si pasojë një veturë është rrokullisur në mes të rrugës. Në fotografinë që ka arritur në redaksinë e Gazetës Express shihet se ...

Numri i vdekjeve në komunikacion është rritur për 18%

Zeri - 14.08.2017

Janë shtuar aksidentet me fatalitet në rrugët e Kosovës. Policia ka bërë të ditur se numri i aksidenteve është në rritje, ndërsa shkaktar janë faktori njeri dhe rrugët jo të mira.

Numri i vdekjeve në komunikacion është rritur për 18%

Koha.net - 14.08.2017

Janë shtuar aksidentet me fatalitet në rrugët e Kosovës. Policia ka bërë të ditur se numri i aksidenteve është në rritje, ndërsa shkaktar janë faktori njeri dhe rrugët jo të mira.

Po kthehej nga turni i tretë, humb jetën polici kufitar

Durres Lajm - 14.08.2017

Një efektiv i policisë kufitare, ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor. Mësohet se 50-vjeçari Lek Nikolli, po udhëtonte me automjetin e tij, tip “Mercedes Benz” nga Lezha në drejtim të ...

Aksident ne hyrje te Tetove, vetura perplaset me policine

Antpress - 14.08.2017

Sapo ndodhi nje aksident komunikacioni ku vetura perplaset me policine. Aksidenti ka ndodhur ne hyrje te Tetoves te rrethrrotullimi, ende nuk dihen a ka te lenduar apo vetem deme materiale.