TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mësoni si e kaloi natën Bebe Rexha në Tiranë (Foto)

Telegrafi - 11.09.2016

Mbrëmja e të premtës ka qenë një natë e mbushur me emocione për Bebe Rexhën. Këngëtarja mbajti koncertin e saj në Sheshin Nënë Tereza ku arriti të mbledhë mijëra fansa dhe mbështetës.

Bebe Rexha koncert në Tiranë

ABC News - 11.09.2016

Bebe Rexha ishte këtë fundjavë në një koncert madhështor në Tiranë. Kantautorja me origjinë shqiptare gjeti pak kohë dhe për shikuesit e Abc News, për të rrëfyer eksperiencën e saj të parë në vendin ...

Bebe Rexha tregon se kur do të publikohet projekti i ri

Shqiperia Ime - 11.09.2016

Në një intervistë ekskluzive për Top Channel këngëtarja Bebe Rexha, e cila një natë më parë ndezi kryeqytetin në koncertin e saj live të mbajtur në sheshin “Nënë Tereza”, ka rrëfyer se fansat ...

Bebe Rexha bën simbolin e Shqiponjës dhe përlotet në skenë, ja fjalët e saj për shqiptarët (Video)

LajmiFundit - 10.09.2016

Bebe Rexha, këngëtarja me famë botërorë por me origjinë shqiptare është ngjitur në skenënë e oranizuar në Sheshin “Nënë Tereza”, Tiranë mbrëmjene kalur.

Bebe Rexha mrekullohet nga pritja e publikut shqiptar (Video)

Zhurnal - 10.09.2016

Koncerti i saj ka pak që ka përfunduar dhe këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha nuk ka rezistuar dot pa i publikuar momentet e kapura live. Në videot e Snapchat, shihen momentet e shkëputura ku më ...

Bebe Rexha, takim me kryebashkiakun Veliaj (Foto)

Zhurnal - 10.09.2016

Ndër fotot e postuara nga këngëtarja Bebe Rexha në Snapchat, ishte edhe ajo me Kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj. Në krahë të tyre ishte edhe Dj. i famshëm Fat Boy Slim.

Bebe Rexha ndez Tiranën: Shqipe, jam në shtëpi! Unë jam shqiptare se jam dibrane

SOT - 10.09.2016

“Mirëmbra shqipe, jam në shtëpi. Ju dua shumë, faleminderit shumë. Unë jam shqiptare se unë jam dibrane dhe s’e di si i thoni në gjuhën letrare”. Me këto fjalë, Bebe Rexha, shqiptarja me famë ...

Videoja e Bebe Rexhës në koncertin në Tiranë që emocionon të gjithë shqiptarët (VIDEO)

Lajmi.net - 10.09.2016

Bebe Rexha përlotet, publiku shqiptar këndon bashkë me të. Këngëtarja shqiptae me famë botërore ka mbajtur një koncert fantastik në sheshin ‘Nënë Tereza’ në Tiranë.

Bebe Rexha Flet shqip: Ju dua shumë, jam krenare që jam shqiptare (Video)

Portalb - 10.09.2016

Ylli botëror Bebe Rexha është emocionuar pa masë përpara publikut të saj. Është hera e parë që ajo performon përpara publikut shqiptar dhe ka mbetur e impresionuar dhe shumë e lumtur.

Veliaj i dorëzon “Çelësin e Qytetit” këngëtares Bebe Rexha (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.09.2016

Kryetari i Bashkisë së Tiranës , Erion Veliaj , priti dje këngëtaren e mirënjohur shqiptare , Bebe Rexha dhe DJ e famshëm anglez, Fatboy Slim, të cilët performuan në mbrëmje në sheshin “Nënë Tereza” ...

Nderohet Bebe Rexha

Top Channel - 10.09.2016

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti të premten këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha, dhe DJ e famshëm anglez, Fatboy Slim. Në një organizim në ambientet e bashkisë, Veliaj i ...

Bebe Rexha nderohet nga Erion Veliaj me “Çelësin e Qytetit” (Foto)

Lajm - 10.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha gjatë qëndrimit të saj në Shqipëri është takuar me kryetarin e Bashkisë, Erion ...

Nderohet Bebe Rexha (FOTO)

Lajmi.net - 10.09.2016

Bebe Rexha nderohet në Tiranë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti të premten këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha, dhe DJ e famshëm anglez, Fatboy Slim.

Bebe Rexha tregn se sa të pranishëm ishin në koncertin e saj në Tiranë (VIDEO)

Lajmi.net - 10.09.2016

Bebe Rexha ka argëtuar mbrëmë 20 mijë të pranishëm në koncertin në Tiranë. Këngëtarja me origjinë shqiptare përmes një postimi ka njofutar se 20 mijë njerëz ishin të pranishëm në sheshin ‘Nënë ...

Bebe Rexha: Në fund të shtatorit klipi im i ri

Top Channel - 10.09.2016

Bebe Rexha ka zbuluar në një intervistë ekskluzive dhënë për Top Channel së fundmi se sapo ka përfunduar xhirimet e klipit të saj më të ri. Klipi do të publikohet në fund të shtatorit, pas dy javësh, ...

Bebe Rexha: Klipi i ri në fund të shtatorit

Albeu.com - 10.09.2016

Lajme mjaft të mira na vijnë nga Bebe Rexha, e cila së shpejti do të na sjellë një klip dhe album të ri. Këngëtarja duket se ka punuar intesivisht, ndërsa klipi do të publikohet në fund të këtij ...

Befason Bebe Rexha: Jam dibrane! Thërret “Dibra, Dibra” në mes të Tiranës!

LajmiFundit - 10.09.2016

Bebe Rexha, ka mbajtur të premten në mbrëmje një koncert në sheshin “Nënë Tereza” ku ishin të pranishëm me qindra të pranishëm për ta ndjekur. Këngëtarja e famshme në SHBA pasi përshëndeti njerëzit ...

Bebe Rexha merr “Çelësin e Qytetit”

SOT - 10.09.2016

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti dje këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha, dhe DJ e famshëm anglez, Fatboy Slim, të cilët performuan në mbrëmje në sheshin “Nënë Tereza” për ...

Performanca e “zjarrtë” e Bebe Rexhës në Tiranë

Ora news - 10.09.2016

Siç i premtoi fansave në rrjetet sociale, Bebe Rexha e “ndezi” Tiranën, në koncertin e zhvilluar dje (9 shtator) për të në sheshin “Nënë Tereza”. Këngëtarja me famë botërore u prit nga qindra fansa, ...

Bebe Rexha qan në skenë: Një milionë herë faleminderit shqiptarë

Ora news - 10.09.2016

Këngëtarja me famë botërore është emocionuar shumë në skenën e ngritur në Sheshin “Nënë Tereza”, Tiranë, kur ka parë mijëra të rinj shqiptarë si ajo që kishin mbushur sheshin për të kënduar me të.

Videoja e Bebe Rexhës në koncertin në Tiranë që emocionon të gjithë shqiptarët (VIDEO)

Zeri - 10.09.2016

Bebe Rexha përlotet, publiku shqiptar këndon bashkë me të. Këngëtarja shqiptae me famë botërore ka mbajtur një koncert fantastik në sheshin ‘Nënë Tereza’ në Tiranë.

Veliaj i jep çelësin e Tiranës Bebe Rexhës, kullën DJ të famshëm anglez

BalkanWeb - 10.09.2016

TIRANE- Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti dje këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha, dhe DJ e famshëm anglez, Fatboy Slim, të cilët performuan në mbrëmje në sheshin “Nënë ...

Bebe Rexha nderohet nga Erion Veliaj me “Çelësin e Qytetit” (Foto)

Gazeta Express - 10.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha gjatë qëndrimit të saj në Shqipëri është takuar me kryetarin e Bashkisë, Erion ...

Bebe Rexha merr Çelësin e Tiranës

Ora news - 10.09.2016

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti dje këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha, dhe DJ e famshëm anglez, Fatboy Slim, të cilët performuan në mbrëmje në sheshin “Nënë Tereza” ...

Edhe Bebe Rexha merr “Çelësin e Tiranës”

Koha.net - 10.09.2016

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti të premten këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha, dhe DJ e famshëm anglez, Fatboy Slim. Në një organizim në ambientet e bashkisë, Veliaj i ...

Cila është lidhja farefisnore e Bebe Rexhës dhe gruas së Ilir Metës

Koha.net - 10.09.2016

Këngëtarja dhe tekstshkruesja e famshme shqiptare, Bebe Rexha ka mbajtur mbrëmë në Tiranë një koncert madhështor, por ajo ditë më parë ajo kishte publikuar në Snapchat një fotografi me vajzën e Ilir ...

Bebe Rexha, këndon në Tiranë

RTSH - 10.09.2016

Bebe Rexha, këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare ka performuar mbrëmjen e së premtes në Sheshin Nënë Tereza në Tiranë. Ajo është emocionuar ndërsa ka pohuar para publikut origjinen e saj nga ...

Bebe Rexha publikon video me 20 mijë fansa në Tiranë

Koha.net - 10.09.2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka mbetur e mahnitur me koncertin e saj në Tiranë. Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një video, në të cilën thotë se ishin plot 20 mijë veta në ...

Bebe Rexha: Ja kur publikohet klipi im i ri

Gazeta Express - 10.09.2016

Bebe Rexha ka zbuluar në një intervistë për Top Channel së fundmi se sapo ka përfunduar xhirimet e klipit të saj më të ...

Si u"harbua" Bebe Rexha pas koncertit (Video)

Gazeta Express - 10.09.2016

Pas koncertit mbrëmja për Bebe Rexhën nuk ka përfunduar me ...

Bebe Rexha përlotet në Tiranë: Jam dibrane

BalkanWeb - 10.09.2016

TIRANE -Bebe Rexha ka mbajtur koncertin e saj të parë në Tiranë, ku fansa të shumtë kanë mbushur sheshin ‘Nënë Tereza’. Ajo është shumë e emocionuar dhe duatrokitjet e fansave të saj në shesh e bëjnë ...

Erion Veliaj i lumtur me performancat e artistëve ndërkombëtarë në Tiranë (Foto)

Telegrafi - 10.09.2016

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Z. Erion Veliaj ka dhënë sot vlerësimin e tij për performancat e artistëve ndërkombëtarë të cilët kanë mbajtur koncerte gjatë këtij viti në Tiranë.

Bebe Rexha konfirmon se në fund të shtatorit sjell klipin e ri [video]

Koha.net - 10.09.2016

Në një intervistë ekskluzive për Top Channel këngëtarja Bebe Rexha, e cila një natë më parë ndezi kryeqytetin në koncertin e saj live të mbajtur në sheshin “Nënë Tereza”, ka rrëfyer se fansat ...

Bebe Rexha: Në fund të shtatorit vjen videoklipi im i ri (Video)

Telegrafi - 10.09.2016

Në një intervistë ekskluzive për Top Channel këngëtarja Bebe Rexha, e cila një natë më parë ndezi kryeqytetin në koncertin e saj live të mbajtur në sheshin “Nënë Tereza”, ka rrëfyer se fansat ...

Bebe Rexha “çmend” Tiranën me shqiponjën (VIDEO)

Tetova Sot - 10.09.2016

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha ka performuar në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë. Me të drejtë, mbrëmja e së premtes, pikërisht ashtu siç edhe e paralajmëroi ajo me anë të njësërë postimesh ...

Bebe Rexha përlotet në Tiranë: Jam nga Dibra (Video)

Shqiperia Ime - 10.09.2016

Bebe Rexha, ka mbajtur të premten në mbrëmje një koncert në sheshin “Nënë Tereza” ku ishin të pranishëm me qindra të pranishëm për ta ndjekur. Këngëtarja e famshme në SHBA pasi përshëndeti njerëzit ...

(FOTO+ VD) Bebe Rexha shkund Tiranën, e përlotur elektrizon sheshin “Nënë Tereza”

Java News - 10.09.2016

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka përfunduar performancën e saj në sheshin ‘’Nënë Tereza’’. Pasi përshëndeti fansat në shesh tha se është me origjinë nga Dibra, pavarësisht se nuk di të flasë ...

Bebe Rexha përlotet në skenë, ja si i falenderon shqiptarët (FOTO, VIDEO)

Durres Lajm - 10.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha ka performuar mbrëmjen e djeshme në kryeqytet para publikut shqiptar. Ajo është mrekulluar nga pritja e ngrohtë dhe është emocionuar aq shumë saqë është përlotur në skenën e ...

Erion Veliaj i jep “Çelësin e Qytetit” këngëtares së njohur Bebe Rexha

Java News - 10.09.2016

Kryebashkiaku i Tiranës i dorëzoi “Çelësin e Qytetit” këngëtares së njohur shqiptare, Bebe Rexha, në një pritje të organizuar në Bashkinë e Tiranës, si dhe i shprehu asaj mirënjohjen për ardhjen në ...

Kryebashkiaku Erion Veliaj pret këngëtaren shqiptare Bebe Rexha, i dorëzon “Çelësin e Tiranës”

Gazeta Tema - 10.09.2016

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti dje këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha, dhe DJ e famshëm anglez, Fatboy Slim, të cilët performuan në mbrëmje në sheshin “Nënë Tereza” ...

Momenti më i lumtur për Beba Rexhën (video)

Shqiperia Ime - 10.09.2016

Këngëtarja Bebe Reaxha performoi mbrëmjen e djeshme në Tiranë dhe u ndoq nga mijëra fansa shqiptarë. Gjatë performancës këngëtarja ka shprehur ndjenjat e saj për Shqipërinë dhe shqiptarët, duke i ka ...

Veliaj pret Bebe Rexhën

Vision Plus - 10.09.2016

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj i dorëzon çelësin e qytetit këngëtares shqiptare Bebe Rexha. Gjate një pritje te organizuar ne zyrën e tij, Veliaj nderoi me simbolin e kullës se Tiranës edhe Dj e ...

Kryebashkiaku i Tiranës nderon Bebe Rexhën me “Çelësin e Qytetit"

Durres Lajm - 10.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha gjatë qëndrimit të saj në Shqipëri është takuar me kryetarin e Bashkisë, Erion Veliaj. Ai i ka dorëzuar këngëtares më origjinë shqiptare “Çelësin e Qytetit” si shenjë të ...

Bebe Rexha nderohet nga Erion Veliaj me “Çelësin e Qytetit” (FOTO)

Tetova Sot - 10.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha gjatë qëndrimit të saj në Shqipëri është takuar me kryetarin e Bashkisë, Erion Veliaj. Ai i ka dorëzuar këngëtares më origjinë shqiptare “Çelësin e Qytetit” si shenjë të ...

Bebe Rexha përlotet në Tiranë: Jam nga Dibra (Video)

Republika - 10.09.2016

Bebe Rexha, ka mbajtur të premten në mbrëmje një koncert në sheshin “Nënë Tereza” ku ishin të pranishëm me qindra të pranishëm për ta ndjekur. Këngëtarja e famshme në SHBA pasi përshëndeti njerëzit ...

Veliaj pret këngëtaren shqiptare Bebe Rexha dhe DJ anglez Fatboy Slim (Foto)

Republika - 10.09.2016

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti dje këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Bebe Rexha dhe DJ e famshëm anglez, Fatboy Slim, të cilët performuan në mbrëmje në sheshin “Nënë Tereza” për ...

Bebe Rexha e lumtur në Tiranë, shikoni si feston (Video/Foto)

Zhurnal - 09.09.2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka mbërritur dje në Tiranë për koncertin e saj live. Bebe do të këndojë për herë të parë përpara shqiptarëve në Sheshin ‘Nënë Tereza’.

Bebe Rexha sot koncert në Tiranë (Foto)

Lajmi.net - 09.09.2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, do të performojë sot në sheshin “Nënë Tereza”, në Tiranë. Bebe Rexha, 27 vjeçarja me origjinë shqiptare, e cila ka spikatur si autore tekstesh e ...

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë për koncertin e sotëm

Idividi - 09.09.2016

Bebe Rexha ka mbërritur në Tiranë ku është pritur nga dhjetëra adhurues. Bukuroshja 27-vjeçare do të performojë sot në mbrëmje në një koncert në sheshin "Nënë Tereza" në Tiranë.

Ja vajza e politikanit që priti Bebe Rexhën në aeroport dhe lidhja që kanë!

LajmiFundit - 09.09.2016

Bebe Rexha pritet të performojë sonte për publikun e kryeqytetas sonte në mbrëmje. Por gjatë momentit të pritjes në aeroport këngëtarja shihet se është pritur nga vajza e vogël e kryeparlamentarit ...

Bebe Rexha: Çdo vit shkoj në Dibër

Shqipmedia - 09.09.2016

Bebe Rexha është 27 vjeçare dhe ka lindur në Brooklyn të New Yorkut në SHBA, në një familje shqiptare. Kur lindi u pagëzua me emrin Bleta, kurse me pas përdori emrin artistik Bebe.

Bebe Rexha pritet në Tiranë nga kushërira shqiptare, vajza e këtij politikani (Foto)

Lajm - 09.09.2016

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Bebe Rexha do të performojë gjatë mbrëmjes së sotme (9 shtator) në Sheshin “Nënë Tereza”. Gjatë ditës së djeshme ajo ka mbërritur në Tiranë duke shoqëruar të gjithë ...

Ja me kë e ka kaluar natën Bebe Rexha në Tiranë (Foto)

Lajmi.net - 09.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha publikon në çdo çast momente nga qëndrimi i saj në Shqipëri. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale duke i treguar ndjekësve dhe fansave të saj se çfarë po bën përpara ...

Ja me kë e ka kaluar natën Bebe Rexha në Tiranë (Foto)

Zhurnal - 09.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha publikon në çdo çast momente nga qëndrimi i saj në Shqipëri. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale duke i treguar ndjekësve dhe fansave të saj se çfarë po bën përpara ...

Momentet e para të Bebe Rexhës në Shqipëri (Video)

Lajmi.net - 09.09.2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tashmë ka mbrërritur në Shqipëri. Ajo pati paralajmëruar javë më parë se do ta mbajë një koncert në Tiranë, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexha përshëndet shqiptarët pak orë para koncertit (VIDEO)

Albeu.com - 09.09.2016

Opinionisti Olti Curri, ka publikuar në rrjetet sociale një video me këngëtaren shqiptare me famë botërore Bebe Rexha . Ajo përshëndet të gjithë shqiptarët dhe i fton të marrin pjesë në koncertin e ...

Ja si do të duket Bebe Rexha në koncertin e sotëm në Tiranë (FOTO)

Albeu.com - 09.09.2016

Edhe pak minuta na ndajnë nga nisja e koncertit që do të mbahet në Sheshin Nënë Tereza. Koncert ky në të cilin e ftuar e nderit është këngëtarja shqiptare Bebe Rexha .

Bjordi i “Big Brother” nxirret jashtë me forcë nga koncerti i Bebe Rexhës!

LajmiFundit - 09.09.2016

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha pritet nga momenti në moment të dalë të performojë në Tiranë. Ndonëse në qiellin e Tiranës nuk janë kushtet optimale për një koncert sërish fansa të shumtë janë ...

Bebe Rexha shkund Tiranën

Top Channel - 09.09.2016

Ashtu siç u kishte premtuar më herët fansave përmes rrjeteve sociale, Bebe Rexha ka ndezur Tiranën në koncertin e saj “live”, mbajtur në sheshin “Nënë Tereza” të premten në mbrëmje.

Bebe Rexha përlotet në shkenë: Jam krenare që jam shqiptare (VIDEO)

Lajmi.net - 09.09.2016

Bebe Rexha është emocionuar para shqiptarëve. Bebe Rexha po mban koncertin e saj në sheshin ‘Nëna Terezë’ në Tiranë. Ajo në mes të performancave ka thënë se ajo është nga Dibra dhe është shumë ...

Bebe Rexha përlotet përpara publikut shqiptar

SOT - 09.09.2016

Pas deputimit të këngëve të saj, publiku shqiptar ka qenë aq i zjarrtë sa të gjithë kanë brohoritur për yllin botëror me origjinë shqiptare. Bebe është emocionuar dhe është përlotur duke falenderuar ...

Bebe Rexha flet shqip në mes të Tiranës, “çmendet” publiku shqiptar

LajmiFundit - 09.09.2016

Ylli botëror Bebe Rexha është emocionuar pa masë përpara publikut të saj. Është hera e parë që ajo performon përpara publikut shqiptar dhe ka mbetur e impresionuar dhe shumë e lumtur.

Bebe Rexha ndez atmosferën në Tiranë: Jam krenare që jam shqiptare (VIDEO)

Albeu.com - 09.09.2016

Ka nisur koncerti tek sheshi Nënë Tereza ku ylli botëror Bebe Rexha është emocionuar pa masë përpara publikut të saj. Është hera e parë që ajo performon përpara publikut shqiptar dhe ka mbetur e ...

Bebe Rexha shkund Tiranën (FOTO/VIDEO)

Lajmi.net - 09.09.2016

Ashtu siç u kishte premtuar më herët fansave përmes rrjeteve sociale, Bebe Rexha ka ndezur Tiranën në koncertin e saj “live”, mbajtur në sheshin “Nënë Tereza” të premten në mbrëmje.

Bebe Rexha sot koncert në Tiranë (Foto)

Zeri - 09.09.2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, do të performojë sot në sheshin “Nënë Tereza”, në Tiranë. Bebe Rexha, 27 vjeçarja me origjinë shqiptare, e cila ka spikatur si autore tekstesh e ...

Lidhja me origjinën, Bebe Rexha: Çdo vit shkoj në Dibër

Telegrafi - 09.09.2016

Bebe Rexha është 27 vjeçare dhe ka lindur në Brooklyn të New Yorkut në SHBA, në një familje shqiptare. Kur lindi u pagëzua me emrin Bleta, kurse me pas përdori emrin artistik Bebe.

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë

BalkanWeb - 09.09.2016

*Foto me vajzën e Ilir Metës Bebe Rexha ka mbërritur në Tiranë. Bukuroshja 27-vjeçare është pritur në aeroport edhe nga dhjetra fansa të cilët kanë pasur mundësi që të bëjnë foto me të.

Bebe Rexha pritet në Tiranë nga kushërira shqiptare, vajza e këtij politikani (Foto)

Gazeta Express - 09.09.2016

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Bebe Rexha do të performojë gjatë mbrëmjes së sotme (9 shtator) në Sheshin “Nënë ...

Edhe vajza e vogël e Ilir Metës e ka pritur Bebe Rexhën (Foto)

Telegrafi - 09.09.2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, do të mbajë një koncert në Tiranë, ndërsa atë e kanë pritur shumë fansa gjatë arritjes në Shqipëri.

Ja me kë e ka kaluar natën Bebe Rexha në Tiranë (Foto)

Gazeta Express - 09.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha publikon në çdo çast momente nga qëndrimi i saj në ...

Këngëtarja Bebe Rexha pritet të “ndezë” Tiranën në mbrëmje

ABC News - 09.09.2016

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, pritet të ndezë sonte kryeqytetin me koncertin e saj në sheshin “ Nënë Tereza”. Ajo ka mbërritur dje në Tirane dhe ftoi gjithë shqiptarët të ndjekin sonte ...

Mbërrin në Tiranë kantautorja e njohur Bebe Rexha

RTSH - 09.09.2016

Sheshi Nënë Tereza do të jetë në flakë këtë të premte pasi do të jetë vendi ku kantautorja me famë botërore Bebe Rexha do të performoje live. Shqiptarja e lindur në Nju Jork të Amerikës, e cila ...

Momentet e para të Bebe Rexhës në Shqipëri (Video)

Gazeta Express - 09.09.2016

Këto janë momentet e para të mbërritjes së Bebe Rexhës në ...

Era Meta shoqëruesja e Bebe Rexhës në Tiranë

Ora news - 09.09.2016

Ylli ndërkombëtar me origjinë shqiptare i muzikës elektro-pop Bebe Rexha, ka mbërritur të enjten në aeroportin “Nënë Tereza” në kryeqytet ku nuk ka munguar pritja ngrohtë madje nga as e afërmja e ...

Bebe Rexha me një porosi nga Tirana (Foto)

Telegrafi - 09.09.2016

Bebe Rexha po qëndron në Shqipëri për koncertin që do ta mbajë sonte. Bukuroshja shqiptare është takuar tashmë më fansa të saj në tokën shqiptare, nga të cilët është pritur në aeroport.

Bebe Rexha përshëndet shqiptarët: Shihemi sonte në koncert (Video)

Gazeta Express - 09.09.2016

Opinionisti Olti Curri, ka publikuar në rrjetet sociale një video me këngëtaren shqiptare me famë botërore Bebe ...

Bebe Rexha pak përpara koncertit, ja si do të vishet (Foto)

Gazeta Express - 09.09.2016

Ka ngelur pak më pak se një orë që këngëtarja shqiptare me famë botërore të dalë të performojë përpara publikut të ...

Kështu duket Bebe Rexha para performancës në Tiranë (Foto)

Telegrafi - 09.09.2016

Ka ngelur pak më pak se një orë që këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha të dalë të performojë përpara publikut të saj. Bebe Rexha momentalisht është në dhomat e grimit duke u përgatitur ...

‘Ethet’ e para të koncertit, ja si përgatitet Bebe Rexha dhe banda e saj (Foto)

Gazeta Express - 09.09.2016

Edhe pak na ndan nga koncerti i shumë pritur i yllit shqiptar me famë ...

Bjordi Mezini nxirret jashtë koncertit të Bebe Rexhës në Tiranë (Fotot)

Gazeta Express - 09.09.2016

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha pritet nga momenti në moment të dalë të performojë në ...

Ndodh incidenti i parë, Bjordi Mezini nxirret jashtë koncertit të Bebe Rexhës

Telegrafi - 09.09.2016

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha pritet nga momenti në moment të dalë të performojë në Tiranë. Ndonëse në qiellin e Tiranës nuk janë kushtet optimale për një koncert sërish fansa të shumtë janë ...

Bebe Rexha elektrizon Tiranën (Foto)

Gazeta Express - 09.09.2016

Sapo ajo ka shkelur skenën shqiptare në sheshin ‘Nënë Tereza’ është pritur me ...

Bebe Rexha përlotet përpara publikut shqiptar (Foto Ekskluzive)

Gazeta Express - 09.09.2016

Pas deputimit të këngëve të saj, publiku shqiptar ka qenë aq i zjarrtë sa të gjithë kanë brohoritur për yllin botëror me origjinë ...

Bebe Rexha Flet shqip: Ju dua shumë, jam krenare që jam shqiptare (Video)

Gazeta Express - 09.09.2016

Ylli botëror Bebe Rexha është emocionuar pa masë përpara publikut të ...

Foto/ Bebe Rexha përlotet përpara publikut shqiptar

Mapo - 09.09.2016

Pas deputimit të këngëve të saj, publiku shqiptar ka qenë aq i zjarrtë sa të gjithë kanë brohoritur për yllin botëror me origjinë shqiptare. Bebe është emocionuar dhe është përlotur duke falenderuar ...

Bebe Rexha përlotet në skenë: Jam nga Dibra, jam krenare që jam shqiptare (Foto/Video)

Telegrafi - 09.09.2016

Bebe Rexha, ka mbajtur të premten në mbrëmje një koncert në sheshin “Nënë Tereza” ku ishin të pranishëm me mijëra të pranishëm për ta ndjekur. Këngëtarja e famshme në SHBA pasi përshëndeti njerëzit ...

Bebe Rexha e përlotur falënderon shqiptarët, tregon se është Dibrane [video]

Koha.net - 09.09.2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka mbajtur koncertin e saj në Tiranë, me ç’rast janë mbledhur mijëra fansa të saj. Ajo është emocionuar shumë nga përkrahja që ka marr në karrierë ...

Koncerti i Bebe Rexhës në Tiranë përmes fotove

Koha.net - 09.09.2016

Ashtu siç u kishte premtuar më herët fansave përmes rrjeteve sociale, Bebe Rexha ka ndezur Tiranën në koncertin e saj “live”, mbajtur në sheshin “Nënë Tereza” të premten në mbrëmje.

Bebe Rexha mrekullohet nga pritja e publikut shqiptar (Video)

Gazeta Express - 09.09.2016

Koncerti i saj ka pak që ka përfunduar dhe këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha nuk ka rezistuar dot pa i publikuar momentet e kapura ...

Bebe Rexha, takim me kryebashkiakun Veliaj (Foto)

Gazeta Express - 09.09.2016

Ndër fotot e postuara nga këngëtarja Bebe Rexha në Snapchat, ishte edhe ajo me Kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion ...

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri (foto)

Shqiperia Ime - 09.09.2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, do të performojë sot në sheshin “Nënë Tereza”, në Tiranë. Kantautorja 27 vjeçare do të interpretojë për publikun shqiptar hitet e saj më të fundit ...

Vajza e politikanit të njohur shqiptar që po shoqërohet me Bebe Rexhën

Shqiperia Ime - 09.09.2016

Ardhja e këngëtares Bebe Rexha në Shqipëri ka tërhequr shumë vëmendje, madje dhe vetë këngëtarja ka qenë aktive në rrjetet sociale gjatë gjithë rrugës për në Tiranë.

Lidhja me origjinën, Bebe Rexha: Çdo vit shkoj në Dibër

Shqiperia Ime - 09.09.2016

Bebe Rexha është 27 vjeçare dhe ka lindur në Brooklyn të New Yorkut në SHBA, në një familje shqiptare. Kur lindi u pagëzua me emrin Bleta, kurse me pas përdori emrin artistik Bebe.

Momentet e para të Bebe Rexhës në Shqipëri (VIDEO)

Tetova Sot - 09.09.2016

Këto janë momentet e para të mbërritjes së Bebe Rexhës në Shqipëri. Këngëtaren e kanë pritur fansat e saj të vegjël me lule, brohorima dhe duartrokitje.

Momentet e para të Bebe Rexhës në Shqipëri (Video)

Shqiperia Ime - 09.09.2016

Këto janë momentet e para të mbërritjes së Bebe Rexhës në Shqipëri. Këngëtaren e kanë pritur fansat e saj të vegjël me lule, brohorima dhe ...

Bebe Rexha u prit në aeroport nga vajza e politikanit të njohur shqiptar (FOTO)

Durres Lajm - 09.09.2016

Ylli ndërkombëtar me origjinë shqiptare i muzikës elektro-pop Bebe Rexha, ka mbërritur të enjten në aeroportin “Nënë Tereza” në kryeqytet ku nuk ka munguar pritja ngrohtë madje nga as e afërmja e ...

Bebe Rexha pak përpara koncertit, ja si do të vishet (Foto)

Tetova Sot - 09.09.2016

Ka ngelur pak më pak se një orë që këngëtarja shqiptare me famë botërore të dalë të performojë përpara publikut të saj. Bebe Rexha momentalisht është në dhomat e grimit duke u përgatitur për ...

Bebe Rexha pak përpara koncertit, ja si do të vishet (Foto)

Shqiperia Ime - 09.09.2016

Ka ngelur pak më pak se një orë që këngëtarja shqiptare me famë botërore të dalë të performojë përpara publikut të saj. Bebe Rexha momentalisht është në dhomat e grimit duke u përgatitur për ...

Bjordi Mezini nxirret jashtë koncertit të Bebe Rexhës në Tiranë (Fotot)

Shqiperia Ime - 09.09.2016

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha pritet nga momenti në moment të dalë të performojë në Tiranë. Ndonëse në qiellin e Tiranës nuk janë kushtet optimale për një koncert sërish fansa të shumtë janë ...

Ja si Bebe Rexha e ‘shkundi’ Tiranën (VIDEO)

Tetova Sot - 09.09.2016

Ashtu siç u kishte premtuar më herët fansave përmes rrjeteve sociale, Bebe Rexha ka ndezur Tiranën në koncertin e saj “live”, mbajtur në sheshin “Nënë Tereza” të premten në mbrëmje .

Momentet e para të Bebe Rexhës në Shqipëri (Video)

Republika - 09.09.2016

Këto janë momentet e para të mbërritjes së Bebe Rexhës në Shqipëri. Këngëtaren e kanë pritur fansat e saj të vegjël me lule, brohorima dhe ...

Përlotet Bebe Rrexha para publikut shqiptar

Antpress - 09.09.2016

Pas deputimit të këngëve të saj, publiku shqiptar ka qenë aq i zjarrtë sa të gjithë kanë brohoritur për yllin botëror me origjinë shqiptare. Bebe është emocionuar dhe është përlotur duke falenderuar ...

Bebe Rexha po vjen, jep lajmin në Snapchat (Foto)

Lajmi.net - 08.09.2016

Ylli i ri i pop-it amerikan, kantautorja me origjinë shqiptare Bebe Rexha (Bibi Reksa) është nisur nga Los Angeles për në Shqipëri. Bjondja e talentuar e muzikës që ka bashkëpunuar me disa prej ...

Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë, duket tepër e emocionuar!

LajmiFundit - 08.09.2016

Data 9 shtator do të shënojë edhe koncertin e parë që këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha do të realizojë në vendin tonë. Prej kohësh këngëtarja me famë botërore e ka bërë të ditur këtë fakt, ...

Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë

Zhurnal - 08.09.2016

Data 9 shtator do të shënojë edhe koncertin e parë që këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha do të realizojë në vendin tonë. Prej kohësh këngëtarja me famë botërore e ka bërë të ditur këtë fakt, ...

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë

Top Channel - 08.09.2016

Bebe Rexha ka mbërritur në Tiranë. Bukuroshja 27-vjeçare është pritur në aeroport edhe nga dhjetrëa fansa të cilët kanë pasur mundësi që të bëjnë foto me të.

Bebe Rexha pritet me lule në Tiranë (FOTO)

Lajmi.net - 08.09.2016

Këngëtarja e famshme botërore me prejardhje shqiptare Bebe Rexha ka mbërritur në Tiranë. Rexha do të performojë nesër, më 9 shtator në Sheshin ‘Nënë Tereza’ në Tiranë. do të mbaj koncert me 9 shtator.

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë (FOTO)

Albeu.com - 08.09.2016

Bebe Rexha është këngëtarja tjetër e famshme me origjinë shqiptare pas Dua Lipës që viziton Tiranë n. Bukuroshja njoftoi nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale se mbërriti në Aeroportin “Nënë Tereza”.

Mbërrin në Tiranë Bebe Rexha, shikoni momentet e pritjes

Portalb - 08.09.2016

Artistja shqiptare me famë botërore ka mbërritur pasditen e sotme në Tiranë. 27-vjeçarja është pritur në aeroport nga dhjetëra fansa, të cilët përveҫ se i kanë dhuruar lule, i kanë këkruar të bëjë ...

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë, ja si pritet (Foto)

Lajm - 08.09.2016

Pas Dua Lipës, një tjetër këngëtare shqiptare me famë botërore do të vijë në ...

Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë, nuk fsheh dot emocionet (Foto)

Gazeta Express - 08.09.2016

Data 9 shtator do të shënojë edhe koncertin e parë që këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha do të realizojë në vendin ...

Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë

Zeri - 08.09.2016

Data 9 shtator do të shënojë edhe koncertin e parë që këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha do të realizojë në vendin tonë. Prej kohësh këngëtarja me famë botërore e ka bërë të ditur këtë fakt, ...

Niset për në Tiranë, Bebe Rexha më e entuziazmuar se kurrë

Ora news - 08.09.2016

Bebe Rexha konfirmoi pak javë më parë se do të përformojë në 9 Shtator në Tiranë. Duket se këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është shumë e entuziasmuar për ardhjen e saj në Shqipëri.

Bebe Rexha këndon "Xhixhile", ja si ja mëson të huajve (Video)

Gazeta Express - 08.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha aktualisht ndodhet në aeroportin e Romës ku më pas do të marrë avionin për të zbritur në Tiranë, ku do të zhvillojë koncertin në sheshin "Nënë Tereza", në datën 9 ...

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë, ja si pritet (Foto)

Gazeta Express - 08.09.2016

Pas Dua Lipës, një tjetër këngëtare shqiptare me famë botërore do të vijë në ...

Fansat në Tiranë e presin me lule Bebe Rexhën [foto]

Koha.net - 08.09.2016

Bebe Rexha ka mbërritur në Tiranë. Bukuroshja 27-vjeçare është pritur në aeroport edhe nga dhjetrëa fansa të cilët kanë pasur mundësi që të bëjnë foto me të.

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë, ja si pritet (Foto)

Zeri - 08.09.2016

Pas Dua Lipës, një tjetër këngëtare shqiptare me famë botërore do të vijë në Tiranë. Bebe Rexha do të performojë live në Tiranë në 9 Shtator. Lajmi i mirë për të gjithë fansat e saj është se Bebja ka ...

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë, pritet me lule

Ora news - 08.09.2016

Bebe Rexha është këngëtarja tjetër e famshme me origjinë shqiptare pas Dua Lipës që viziton Tiranën. Bukuroshja njoftoi nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale se mbërriti në Aeroportin “Nënë Tereza”.

Bebe Rexha arrin në Tiranë, pritet nga adhuruesit shqiptarë në aeroport (Foto)

Telegrafi - 08.09.2016

Pas Dua Lipës, një tjetër këngëtare shqiptare me famë botërore do të vijë në Tiranë. Bebe Rexha do të performojë live në Tiranë në 9 Shtator. Lajmi i mirë për të gjithë fansat e saj është se Bebja ka ...

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë, foto me vajzën e Ilir Metës

Mapo - 08.09.2016

Foto 1 nga 12 Bebe Rexha ka mbërritur në Tiranë. Bukuroshja 27-vjeçare është pritur në aeroport edhe nga dhjetrëa fansa të cilët kanë pasur mundësi që të bëjnë foto me të.

Bebe Rexha e emocionuar që do të performojë në Tiranë

Koha.net - 08.09.2016

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha sot ka mbërritur në Shqipëri në prag të koncertit të saj. Ajo nesër do të performojë në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë, dhe për këtë ka thënë se është shumë e ...

Bebe Rexha e lumtur në Tiranë, shikoni si feston (Video/Foto)

Gazeta Express - 08.09.2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka mbërritur sot në Tiranë për koncertin e saj ...

Drejt Tiranës, Bebe Rexha njofton nisjen për koncertin e së premtes në sheshin Nënë Tereza

Java News - 08.09.2016

Ylli i ri i popit amerikan, kantautorja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, është nisur nga Los Angeles për në Shqipëri. Bjondja e talentuar e muzikës që ka bashkëpunuar me disa prej emrave më të ...

Bebe Rexha niset drejt Tiranës, nesër koncerti në sheshin “Nënë Tereza”

Tetova Sot - 08.09.2016

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha do të performojë nesër në Tiranë. Bukuroshja është nisur drejt Tiranës dhe duket shumë e entuziazmuar për këtë.

Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë (FOTO)

Tetova Sot - 08.09.2016

Data 9 shtator do të shënojë edhe koncertin e parë që këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha do të realizojë në vendin tonë. Prej kohësh këngëtarja me famë botërore e ka bërë të ditur këtë fakt, ...

Bebe Rexha këndon “Xhixhile”, ja si ja mëson të huajve (Video)

Shqiperia Ime - 08.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha aktualisht ndodhet në aeroportin e Romës ku më pas do të marrë avionin për të zbritur në Tiranë, ku do të zhvillojë koncertin në sheshin “Nënë Tereza”, në datën 9 shtator.

Bebe Rexha niset drejt Tiranës (foto)

Shqiperia Ime - 08.09.2016

Siç është bërë e ditur javë më parë, Bebe Rexha nesër do të mbajë një koncert në sheshin Nënë Tereza në Tiranë. Këngëtarja ka marrë avionin që mbrëmë me destinacion Tiranën dhe ndërkohë që mendohej ...

Bebe Rexha mbërrin ne Tirane

Gazeta Tema - 08.09.2016

Bebe Rexha do të performojë live në Tiranë në 9 Shtator. Ajo ka mbërritur sot në Aeroportin ‘Nënë Tereza’ në Tiranë. Njoftimin e ka bërë vetë këngëtarja nëpërmjet postimeve të vazhdueshme në Snapchat.

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë, ja si e presin (FOTO)

Durres Lajm - 08.09.2016

Bebe Rexha është këngëtarja tjetër e famshme me origjinë shqiptare pas Dua Lipës, që viziton Tiranën. Bukuroshja njoftoi nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale se mbërriti në Aeroportin “Nënë Tereza”.

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë, ja si pritet (Foto)

Shqiperia Ime - 08.09.2016

Pas Dua Lipës, një tjetër këngëtare shqiptare me famë botërore do të vijë në Tiranë. Bebe Rexha do të performojë live në Tiranë në 9 Shtator. Lajmi i mirë për të gjithë fansat e saj është se Bebja ka ...

Bebe Rexha nesër koncert në Tiranë

Antpress - 08.09.2016

Ajo është një nga shqiptaret më popullore në botë, prej talentit dhe pasionit që ka provuar për muzikën dhe në 9 Shtator pritet që të performojë në Tiranë.

Niset Bebe Rexha drejt Tiranës

Antpress - 08.09.2016

Bebe Rexha konfirmoi pak javë më parë se do të përformojë në 9 Shtator në Tiranë. Duket se këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është shumë e entuziasmuar për ardhjen e saj në Shqipëri.

Bebe Rexha mbërrin në Tiranë, ja si pritet (Foto)

Republika - 08.09.2016

Pas Dua Lipës, një tjetër këngëtare shqiptare me famë botërore do të vijë në Tiranë. Bebe Rexha do të performojë live në Tiranë në 9 Shtator. Lajmi i mirë për të gjithë fansat e saj është se Bebja ka ...

Bebe Rexha në 9 Shtator në Tiranë, ja rrugëtimi i shqiptares që preku majat

SOT - 07.09.2016

Ajo është një nga shqiptaret më popullore në botë, prej talentit dhe pasionit që ka provuar për muzikën dhe në 9 Shtator pritet që të performojë në Tiranë.

Bebe Rexha tregon detaje për albumin e parë

Koha.net - 07.09.2016

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bleta Rexha, e cila në skenë ndërkombëtare njihet si Bebe Rexha filloi karrierën e saj si kantautore për hite botërore si “Under You” nga Nick Jonas, dhe “Monster” ...

Kjo pozë ia rithekson Bebe Rexhës edhe njëherë të pasmet gjigante (Foto)

Lajmi.net - 06.09.2016

Këngëtarja Bebe Rexha edhe njëherë ka marrë vëmendjen e fansave të saj. Ajo, i ka mahnitur ndjekësit me të pasmet gjigante të cilat janë ritheksuar edhe më shumë në profil, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexha pozon, këtë herë ajo ve në plan të parë të pasmet (Foto)

LajmiFundit - 06.09.2016

Duke i kushtuar kohë dhe vetes së saj me sete fotografike të shumta, Bebe Rexha duket se po ndryshon stilin e pozave. Jo më selfie apo backgrounde artistike, por tani vendos në plan të parë nxjerrjen ...

Me një pozë në profil, Bebe Rexha vë në plan të parë pjesën e pasme (Foto)

Telegrafi - 06.09.2016

Në muajt e fundit, Bebe Rexha po i kushton gjithnjë e më shumë vëmendje dukjes së saj. Këngëtarja shqiptare me famë botërore kujdeset që imazhet që përfundojnë në rrjetet sociale ta shfaqin atë sa më ...

Bebe Rexha kërkon diçka nga ne (foto)

Shqiperia Ime - 06.09.2016

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, me famë botërore ka një kërkesë të veçante për gjithë fansat e saj. Këngëtarja ka postuar një foto në Instagram, e cila me një pozicion seksi ku duken dhe linjat e ...

Kjo bebe është gjeni, ja çka bën për të zbritur nga shtrati (Video)

Gazeta Express - 05.09.2016

Për beben e kësaj moshe kjo vepër është diçka më shumë se ...