TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tifozët Kuq e Zi i dënojnë komentet e Grillos, i kërkojnë RTSH-së t’i hiqet mundësia e komentimit

Lajm - 17.06.2018

Pas deklaratave të komentatorit, Konstandin Grillo se e përkrah kombëtaren e Serbisë në Botërorin e Rusisë, si dhe ekipin e Zvezdës, ka reaguar edhe tifogrupi i kombëtares shqiptare, Tifozat Kuq e Zi ...

Komentatori i Televizionit Shqiptar thotë se është me Serbinë edhe kundër shqiptarëve të Zvicrës

Ina - 17.06.2018

Komentatori i TVSH’së, Konstandin Grillo, i cili u komentua shumë për deklaratë e tij se është tifoz i kombëtares së Serbisë në Kampionatin Botëror që po mbahet në Rusinë është pyetur se me kë ...

Komentatori i TVSH’së thotë se përkrah Serbinë kundër shqiptarëve të Zvicrës

Lajm - 17.06.2018

Grillo tha se është në mes Serbisë dhe Zvicrës, por që favorizon më shumë serbët. I pyetur nëse në këtë prballje do të përkrah Zvicrën pasi luajnë shumë futbollistë kosovarë, ai tha se preferencat e ...

Buzhala reagon ndaj Kosta Grillos: Partizani nuk është konsideruar…

Mapo - 17.06.2018

Buzhala i është përgjigjur komentatorit Kosta Grillo, me një postim në rrjetet sociale. Në shkrimin e tij ai thotë se nuk ka qenë kurrë tifoz me Partizanin e Beogradit dhe hedh kështu poshtë akuzat e ...

“Jam tifoz i Serbisë”, TKZ kërkesë RTSH: Të hiqet nga komentimi Kosta Grillo

LajmiFundit - 16.06.2018

Komentatori i RTSH-së, Kostandin Grillo, deklaroi në emisionin sportiv në “Ora News”, se në këtë Kampionat Botëror do të bëjë tifo për Serbinë. Grillo shtoi gjithashtu se që në fëmijëri ka qenë tifoz ...

TKZ i drejtohen TVSH-së me një kërkesë: Grillo të mos e komentojë më Kombëtaren!

Lajmi.net - 16.06.2018

Komentatori i RTSH-së, Kostandin Grillo, deklaroi në emisionin sportiv në “Ora News”, se në këtë Kampionat Botëror do të bëjë tifo për Serbinë. Grillo shtoi gjithashtu se që në fëmijëri ka qenë tifoz ...

“Do bëj tifo për Serbinë”, shoqata e tifozëve Kuq e Zi kërkesë RTSH: T’i hiqet komentimi Kosta Grillos

SOT - 16.06.2018

Deklarata e komentatorit të RTSH-së Kostandin Grillo se në këtë Kampionat Botëror do të bëjë tifo për Serbinë ka ngjallur reagimin e shoqattës së tifozëve Kuq e Zi.

TKZ-ja dënon komentet e Grillos, kërkon nga RTSH-ja t’i hiqet mundësia e komentimit

Koha.net - 16.06.2018

Pas deklaratave të komentatorit, Konstandin Grillo se e përkrah kombëtaren e Serbisë në Botërorin e Rusisë, si dhe ekipin e Zvezdës, ka reaguar edhe tifogrupi i kombëtares shqiptare, Tifozat Kuq e Zi ...

TKZ i bën kërkesë RTSH-së: T’i hiqet mundësia e komentimit Kosta Grillos

Mapo - 16.06.2018

Komentatori i RTSH-së, Kostandin Grillo, deklaroi në emisionin sportiv në “Ora News”, se në këtë Kampionat Botëror do të bëjë tifo për Serbinë. Grillo shtoi gjithashtu se që në fëmijëri ka qenë tifoz ...

‘Tifoz me Serbinë’, komentatori i njohur: S’jam hipokrit si Buzhala

Mapo - 16.06.2018

Një deklaratë e komentatorit sportiv dhe njëkohësisht menaxherit të njohur të futbollistëve, Kostandin Grillo, ka shkaktuar reagime të shumta në Kosovë.

“Mbështes Serbinë në Botëror”, Tifozat Kuq e Zi reagojnë për deklaratën e komentatorit shqiptar

BalkanWeb - 16.06.2018

“Tifozat Kuq e Zi”, grupimi më i zjarrtë që mbështet kombëtaren shqiptare, kanë reaguar në lidhje me deklaratat e komentatorit shqiptar të ‘RTSH-s’, Kosta Grillos, i cili u shpreh se mbështeste ...

“Tifoz me Serbinë”, Kosta Grillo: S’jam hipokrit si Buzhala, edhe ai tifoz i Partizan Beogradit ka qenë

Gazeta Tema - 16.06.2018

Një deklaratë e komentatorit sportiv dhe njëkohësisht menaxherit të njohur të futbollistëve, Kostandin Grillo, ka shkaktuar reagime të shumta në Kosovë.

“Do bëj tifo për Serbinë”, tifozët Kuq e Zi kërkesë RTSH-së: T’i hiqet komentimi i ndeshjeve Kosta Grillos

Gazeta Tema - 16.06.2018

Deklarata e komentatorit të RTSH-së Kostandin Grillo në “Ora News”, se në këtë kampionat Botëror do të bëjë tifo për Serbinë ka ngjallur reagimin e shoqatës së tifozëve Kuq e Zi.

Rrahmani: Ju duket për të qeshur? Neve na quajtët tradhtarë pse zgjodhëm Kosovën

Antpress - 16.06.2018

Vazhdojnë reagimet ndaj deklaratës së Konstandin Grillos. “Jam tifoz i Serbisë, normalisht edhe me Holandën, por mungon Holanda dhe jam një tifoz i Serbisë, pasi është edhe nga Ballkani, jemi të ...

Deklaroi se bënte tifo për Serbinë në Botëror, Kuq e Zinjtë hakmerren ashpër ndaj Kostandin Grillos

Antpress - 16.06.2018

Bëri bujë të madhe në media deklarata e komentatorit sportiv të RTSH, Kostandin Grillo i cili tha se në Kampionatin Botëror bënte tifo për kombëtaren serbe.

Tifozët shqiptarë e masakrojnë komentatorin e TVSH-së që tha se është tifoz i Serbisë në Rusi

Ina - 15.06.2018

Tifozët shqiptarë janë shprehur kundër Konstandin Grillos duke e fyer në rrjetet sociale pasi tha: “Jam tifoz i Serbisë”. Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për ...

Komentatori i RTSH-së: Jam tifoz i Serbisë në Botërorin e Rusisë

Lajm - 15.06.2018

Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin botëror “Russia 2018”. Por sot publikisht në ekranin e “Ora News” komentatori i njohur ...

Tifozët shqiptarë e masakrojnë komentatorin e TVSH-së që tha se është tifoz i Serbisë në Rusi

Lajm - 15.06.2018

Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin Botëror “Rusia 2018”. Por, publikisht në ekranin e “Ora News” komentatori i njohur, ...

Tifozët shqiptarë e sulmojnë komentatorin e TVSH-së që tha se është tifoz i Serbisë në Rusi

Lajmi.net - 15.06.2018

Konstandin Grillo, ka deklaruar haptazi se do të jetë tifoz i Serbisë në Kupën e Botës. Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin ...

Komentatori i televizionit publik shqiptar: Jam tifoz i Serbisë në Botërorin e Rusisë

LajmiFundit - 15.06.2018

Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin botëror “Russia 2018”. Por publikisht në ekranin e “Ora News” komentatori Konstandin ...

Drejtori sportiv i RTSh-së: Në vitin 2018 secili ka të drejtën të mbështesë një ekip

Lajm - 15.06.2018

Ndoshta askujt nuk i ka shkuar në mendje që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin Botëror “Rusia 2018”. Por, komentatori i njohur i televizionit publik shqiptar, ...

Komentatori shqiptar bën tifo për Serbinë në Botëror, futbollisti i Kosovës shpërthen ndaj tij

SOT - 15.06.2018

Komentatori i RTSH-s, Kosta Grillo, bëri shumë bujë dje teksa deklaroi se mbështeste Serbinë në Botëror. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë shumë kritika ndaj tij, së fundmi edhe Amir Rrahmani, i cili ...

Pro serb/ Kush është komentatori i TVSH, “anëtar i organizatave ekstremiste greke”

LajmiFundit - 15.06.2018

Nga Xhildinho Ozuni E kemi hasur gjithmonë, teksa komenton në mënyrë skandaloze ndeshjet e futbollit në televizionin publik RTSH, si dhe ato kombëtare, por kush është në të vërtetë Kostandin Grillo?! ...

Komentatori i televizionit shqiptar përkrah Serbinë kundër shqiptarëve të Zvicrës

Lajmi.net - 15.06.2018

Komentatori i TVSH’së, Konstandin Grillo, i cili u komentua shumë për deklaratë e tij se është tifoz i kombëtares së Serbisë në Kampionatin Botëror që po mbahet në Rusi është pyetur se me kë përkrah ...

Radiotelevizioni Shqiptar i del në mbrojtje komentatorit të tyre që tha se do të bëjë tifo për Serbinë

Ina - 15.06.2018

“Jam tifoz i Serbisë, pasi është edhe nga Ballkani, jemi të lidhur me futbollin serb”, kështu tha Konstandin Grillo mbrëmë për “Ora News”. Deklarata ka ngjallur reagime të shumta, në opinionin mbarë ...

Tifozët shqiptarë e masakrojnë komentatorin e TVSH-së që tha se është tifoz i Serbisë në Rusi

Gazeta Express - 15.06.2018

​Tifozët shqiptarë janë quar kundër Konstandin Grillos duke e fyer në rrjetet sociale pasi tha: “Jam tifoz i ...

Komentatori shqiptar favorizon Serbinë në Botëror

Koha.net - 15.06.2018

Komentatori shqiptar, Konstandin Grillo në emisionin sportiv të “Ora News”, ka deklaruar se po e mbështet Serbinë në Kampionatin Botëror që po mbahet në Rusi.

Komentatori i RTSH'së që simpatizon Serbinë sulmon kosovarët: Ju rrini me ta, s'i keni shumë armiq

Gazeta Express - 15.06.2018

Komanetatori i TVSH’së, Konstandin Grillo, i cili tha se është tifoz i Serbisë në Botërorin që po mbahet në Rusi dhe se është tifozë i Crna Zvezdën. Ai iu përgjigjet reagimeve që patën kosovarët, ...

VIDEO/ Bën tifo për Serbinë në Botëror, futbollisti i Kosovës shpërthen ndaj komentatorit shqiptar

BalkanWeb - 15.06.2018

Komentatori i RTSH-s, Kosta Grillo, bëri shumë bujë dje teksa deklaroi se mbështeste Serbinë në Botëror. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë shumë kritika ndaj tij, së fundmi edhe Amir Rrahmani, i cili ...

Tha se do të bëjë tifo për Serbinë, për RTSH-në kjo është në rregull

Gazeta Express - 15.06.2018

​“Jam tifoz i Serbisë, pasi është edhe nga Ballkani, jemi të lidhur me futbollin serb”, kështu tha Konstandin Grillo mbrëmë për “Ora News”. Deklarata ka ngjallur reagime të shumta, në opinionin mbarë ...

Rrahmani ironizon me komentatorin shqiptar, “na quajtët tradhtarë pse zgjodhëm Kosovën”

Koha.net - 15.06.2018

Komentatori shqiptar, Konstandin Grillo, ka deklaruar që do të jetë tifoz i Serbisë, në Kampionatin Botëror duke ngjallur polemika të shumta. Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe futbollisti i ...

Tifoz me Serbinë, komentatori i njohur shqiptar ndez ‘luftën’ Kosovë-Shqipëri

Mapo - 15.06.2018

Shqipëria dhe Kosova janë dy shtete të ndarë, por në to jetojnë i njëjti popull, por duket se jo vetëm kufinjtë po i ndajnë ata. Po të shikosh në rrjetet sociale, dallohet qartë se çfarë lokalizmi ka ...

Uroi që Botërorin ta fitojë Serbia, komentarori shqiptar: Për çfarë të kërkoj falje? Ju rrini me ta

Mapo - 15.06.2018

Një deklaratë që shkaktoi polemika të mëdha ishte ajo e djeshmja nga ana e komentatorit të njohur, Kosta Grillo. Ai shprehej se do të bënte tifoz për Serbinë gjatë Botërorit të Rusisë, pasi bëhet ...

VIDEO/ Komentatori i njohur shqiptar tifoz me Serbinë: Uroj të fitojë Botërorin

Java News - 15.06.2018

Komentatori i njohur Kostandin Grillo ka befasuar me deklaratën e tij gjatë një emisioni televiziv në Ora News. Ai shprehet se në këtë botëror po bën tifozëri për Serbinë.

Komentatori i televizionit publik shqiptar: Jam tifoz i Serbisë në këtë botëror

Antpress - 15.06.2018

Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin botëror “Russia 2018” Por sot publikisht në ekranin e “Ora News” komentatori i njohur ...

Radiotelevizioni Shqiptar i del në mbrojtje komentatorit të tyre që tha se do të bëjë tifo për Serbinë

Antpress - 15.06.2018

“Jam tifoz i Serbisë, pasi është edhe nga Ballkani, jemi të lidhur me futbollin serb”, kështu tha Konstandin Grillo mbrëmë për “Ora News”. Deklarata ka ngjallur reagime të shumta, në opinionin mbarë ...

Komentatori i televizionit publik shqiptar: Jam tifoz i Serbisë në këtë botëror

Ina - 14.06.2018

Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin botëror “Russia 2018” Por sot publikisht në ekranin e “Ora News” komentatori i njohur ...

E papritur: Komentatori i televizionit publik shqiptar thotë se është tifoz i Serbisë në Rusi

Lajmi.net - 14.06.2018

Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin botëror “Russia 2018”. Por sot publikisht në ekranin e “Ora News” komentatori i njohur ...

Video/ Befason Kostandin Grillo: Jam tifoz me Serbinë, dua ta fitojë Botërorin

Mapo - 14.06.2018

Komentatori i njohur Kostandin Grillo ka befasuar me deklaratën e tij gjatë një emisioni televiziv në Ora News. Ai shprehet se në këtë botëror po bën tifozëri për Serbinë.

VIDEO: Befason komentatori i njohur shqiptar: Jam tifoz me Serbinë, dua ta fitojë botërorin

Gazeta Tema - 14.06.2018

Komentatori i njohur Kostandin Grillo ka befasuar me deklaratën e tij gjatë një emisioni televiziv në Ora News. Ai shprehet se në këtë botëror po bën tifozëri për Serbinë.

SHOKUESE, komentatori i televizionit publik shqiptar: Jam tifoz i Serbisë në Botërorin e Rusisë (VIDEO)

Tetova Sot - 14.06.2018

Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin botëror “Russia 2018”. Por sot publikisht në ekranin e “Ora News” komentatori i njohur ...