TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Noizy-Cozman vendim të papritur, ja çfarë iu bëjnë fansave!

SOT - 18.09.2016

Dy reperat që u bënë protagonistë të një sherri të madh, madje dhe me armë në qendër të Prishtinës, Noizy dhe Cozman, duket se kanë vendosur të hakmerren në rrjetet sociale, por jo ndaj ...

Vendimi i beftë i Cozman-Noizyt, iu “thyejnë” zemrat fansave!

LajmiFundit - 18.09.2016

Dy reperat që u bënë protagonistë të një sherri të madh, madje dhe me armë në qendër të Prishtinës, Noizy dhe Cozman, duket se kanë vendosur të hakmerren në rrjetet sociale, por jo ndaj ...

Tjetër koncert i anuluar nga Noizy, kjo është arsyeja (Foto)

Lajmi.net - 18.09.2016

Reperin nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizyn nuk e ndali as plumbi në prapanicë për pjesëmarrje në koncerte. Pak orë pas sherrit me Cozman në qendër të Prishtinës, reperi u pa në Ferizaj por duket se ...

Noizy anulon koncertin në “Bern”, kjo është arsyeja

LajmiFundit - 18.09.2016

Reperin nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizyn nuk e ndali as plumbi për pjesëmarrje në koncerte. Pak orë pas sherrit me Cozman në qendër të Prishtinës, reperi u pa në Ferizaj por duket se anulimet janë ...

Flet anëtari i grupit ‘OTR’: U zunë për Tunën, Cozman e kishte kërcënuar Noizyn

Lajm - 18.09.2016

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”, është kjo ajo që thonë miqtë nga Tirana të ...

Noizy gënjeu? Ai ishte në Bern, por iu ndalua të performonte!? (Video)

Lajmi.net - 18.09.2016

Vazhdojnë telashet për liderin e OTR, reperin nga Shqipëria, Noizyn. Noizy dje u planifikua të performonte me Encën në Bern të Zvicrës në një nga klubet shqiptare të natës.

Vendimi i reperave/ Noizy ‘unfollow’ miqve, Cozman mbyll Instagram

BalkanWeb - 18.09.2016

Dy reperat që u bënë protagonistë të një sherri të madh, madje dhe me armë në qendër të Prishtinës, Noizy dhe Cozman, duket se kanë vendosur të hakmerren në rrjetet sociale, por jo ndaj ...

Tjetër koncert i anuluar nga Noizy, kjo është arsyeja (Foto)

Telegrafi - 18.09.2016

Reperin nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizyn nuk e ndali as plumbi në prapanicë për pjesëmarrje në koncerte. Pak orë pas sherrit me Cozman në qendër të Prishtinës, reperi u pa në Ferizaj por duket se ...

Tjetër koncert i anuluar nga Noizy, kjo është arsyeja (Foto)

Gazeta Express - 18.09.2016

Reperin nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizyn nuk e ndali as plumbi në prapanicë për pjesëmarrje në ...

Noizy gënjeu? Ai ishte në Bern, por iu ndalua të performonte!? (Video)

Telegrafi - 18.09.2016

Vazhdojnë telashet për liderin e OTR, reperin nga Shqipëria, Noizyn. Noizy dje u planifikua të performonte me Encën në Bern të Zvicrës në një nga klubet shqiptare të natës.

E tmerrshme: Ja si i gënjen Noizy fansat e tij (Video)

Gazeta Express - 18.09.2016

Vazhdojnë telashet për liderin e OTR, reperin nga Shqipëria, ...

Sherri Noizy-Cozman, dy reperat bëjnë një veprim të pazakontë

Durres Lajm - 18.09.2016

Dy reperat, Noizy dhe Cozman ishin kryefjala e lajmeve në mediet rozë e jo vetëm javën e kaluar. Grindja mes tyre dhe konflikti i armatosur në qendër të Prishtinës rrëmbeu vëmendjen e shtypit dhe ...

Tjetër koncert i anuluar nga Noizy, kjo është arsyeja (FOTO)

Tetova Sot - 18.09.2016

Reperin nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizyn nuk e ndali as plumbi në prapanicë për pjesëmarrje në koncerte. Pak orë pas sherrit me Cozman në qendër të Prishtinës, reperi u pa në Ferizaj por duket se ...

Anjeza Branka viziton vendin ku u përplasën Noizy me Cozman (Foto)

Shqiperia Ime - 18.09.2016

Anjeza Branka, këngëtarja nga Shqipëria po viziton Kosovën. Ajo momentalisht ndodhet në Prishtinë ku me sa duket po qëndron në hotelin “Swiss Diamond Prishtina”.

Cozman e kishte paralajmëruar Noizyn: Ke thënë se ke bërë seks me Tunën, mos shkel në Prishtinë

Tetova Sot - 18.09.2016

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”, është kjo ajo që thonë miqtë nga Tirana të ...

Noizy gënjeu? Ai ishte në Bern, por iu ndalua të performonte!? (VIDEO)

Tetova Sot - 18.09.2016

Vazhdojnë telashet për liderin e OTR, reperin nga Shqipëria, Noizyn. Noizy dje u planifikua të performonte me Encën në Bern të Zvicrës në një nga klubet shqiptare të natës.

Noizy anulon koncertin në Zvicër, ja çfarë fshihet pas arsyes së tij (Foto)

Shqiperia Ime - 18.09.2016

Vazhdojnë telashet për liderin e OTR, reperin Noizyn. Noizy dje u planifikua të performonte me Encën në Bern të Zvicrës në një nga klubet shqiptare të natës.

Noizy flet pas sherrit: ‘’ Dua të jem shembull i mirë, por… ‘’

LajmiFundit - 17.09.2016

Pas deklaratës së Noizyt se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën , Cozman e ka kërcënuar. Pra, në një farë mënyre sherri mes tyre Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar.

Cozman e kishte paralajmëruar Noizyn: Ke thënë se ke bërë seks me Tunën, mos shkel në Prishtinë

Lajmi.net - 17.09.2016

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”, është kjo ajo që thonë miqtë nga Tirana të ...

Zbulohet “molla e sherrit”, ja pse Cozman kërcënonte Noizyn të mos shkelte në Prishtinë

LajmiFundit - 17.09.2016

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”, është kjo ajo që thonë miqtë nga Tirana të ...

“Tuna shkak i sherrit mes Cozman dhe Noizy”

Albeu.com - 17.09.2016

Sherri mes Cozman dhe Noizy -t"> Noizy -t ka qenë i paralajmëruar. “ Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”, është kjo ajo që thonë miqtë nga ...

Noizy kthehet në Tiranë: Pse t`vjen inat…(Foto)

Lajmi.net - 17.09.2016

Pas sherrit që u shkaktua në Prishtinë, Noizy aktualisht gjendet midis Tirone. Këtë e ka treguar vetë nëpërmjet një fotografie të postuar në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net Reperi i cili ...

Noizy rikthehet në Tiranë pas sherrit, ja fjalët e para që thotë …!

LajmiFundit - 17.09.2016

Pas lajmeve të shumta për sherrin dhe plagosjet me armë mes dy banave rivale në muzikën shqiptare, reperave nga Kosova dhe atyre nga Shqipëria, reperi Noizy, është rikthyer jetës në Tiranë.

Provokon Noizy me mesazh të koduar: “Pse t’vjen inat…”!

LajmiFundit - 17.09.2016

Pas konfliktit me armë në Prishtinë mes reperit kosovar Cosman dhe reperit shqiptar Noizy që zunë faqet e mediave, duket se gjërat po shkojnë drejt normalizimit.

Përleshje mes reperave/ Noizy, jo vetëm: “Pse t’vjen inat…”

SOT - 17.09.2016

Pas përleshjes me armë në Prishtinë mes reperit kosovar Cosman dhe reperit shqiptar Noizy që zunë faqet e mediave, duket se gjërat po shkojnë drejt normalizimit.

Noizy justifikohet: “Dua të jem një shembull i mirë, por duhet të mbroj të afërmit”

BalkanWeb - 17.09.2016

‘Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”, është kjo ajo që thonë miqtë nga Tirana të ...

Flet miku i Noizy-t: Sebepi i sherrit ishte Tuna, Cozman e kishte paralajmëruar “mos shkel në Prishtinë”

BalkanWeb - 17.09.2016

Nga: ENIDA HIMAJ Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”, është kjo ajo që thonë miqtë nga ...

​ “Tuna shkak i sherrit mes Cozman dhe Noizy”

Gazeta Express - 17.09.2016

Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i ...

Cozman e kishte paralajmëruar Noizyn

Zeri - 17.09.2016

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”, është kjo ajo që thonë miqtë nga Tirana të ...

Zbulohet “molla e sherrit”, ja pse Cozman kërcënonte Noizyn: Mos shkel më në Prishtinë!

Mapo - 17.09.2016

Foto 1 nga 5 “Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se, kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”,- është kjo ajo që thonë miqtë nga ...

Noizy kthehet në Tiranë: Pse t`vjen inat...

Gazeta Express - 17.09.2016

Pas lajmeve të shumta për sherrin dhe plagosjet me armë mes dy banave rivale në muzikën shqiptare, reperave nga Kosova dhe atyre nga Shqipëria, reperi Noizy, është rikthyer jetës në ...

Noizy nuk ndalet se provokuari, këtë herë dedikim për Stresin? (Foto)

Telegrafi - 17.09.2016

Noizy u bë temë e medieve rozë për përleshjen mes tij dhe Cozman. Por, edhe pse kanë kaluar disa ditë nga kjo përleshje e armatosur, reperi nga Shqipërisë vazhdon me provokimet e tij.

Noizy nuk ndalet se provokuari, këtë herë dedikim për Stresin? (Foto)

Zeri - 17.09.2016

Noizy u bë temë e medieve rozë për përleshjen mes tij dhe Cozman. Por, edhe pse kanë kaluar disa ditë nga kjo përleshje e armatosur, reperi nga Shqipërisë vazhdon me provokimet e tij.

Ja si u prit Noizy në “Zhurma Show” pas plagosjes (Video)

Gazeta Express - 17.09.2016

Reperi i njohur nga Shqipëria Noizy, ishte i pranishëm në festivalin “Zhurma Show”, që u mbajt në ...

Ja çfarë ka thënë Noizy pas plagosjes në “Zhurma Show” (Video)

Gazeta Express - 17.09.2016

Rigels Rajku i njohur me nofkën Noizy, ka qenë i pranishëm në edicionin e 12’të të spektaklit “Zhurma Show”, që u mbajt të enjten mbrëma në ...

Zbulohet “molla e sherrit”, ja pse Cozman kërcënonte Noizyn

Java News - 17.09.2016

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se, kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”,- është kjo ajo që thonë miqtë nga Tirana të ...

Zbulohet “molla e sherrit”, ja pse Cozman kërcënonte Noizyn të mos shkelte në Prishtinë (Foto)

Shqiperia Ime - 17.09.2016

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”, është kjo ajo që thonë miqtë nga Tirana të ...

Zbardhet arsyeja e armiqësisë së Cozman me Noizyn: është…”zogu” i Tunës

Tetova Sot - 17.09.2016

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me Tunën”, është kjo ajo që thonë miqtë nga Tirana të ...

Noizy kthehet në Tiranë: Pse t`vjen inat.. (FOTO)

Tetova Sot - 17.09.2016

Pas lajmeve të shumta për sherrin dhe plagosjet me armë mes dy banave rivale në muzikën shqiptare, reperave nga Kosova dhe atyre nga Shqipëria, reperi Noizy, është rikthyer jetës në Tiranë.

Noizy shpjegohet: Dua të jap shembull të mirë por ndonjëherë duhet të mbroj veten

Republika - 17.09.2016

Pas sherrit të ndodhur para disa ditësh në Prishtinë ku Noizy dhe Cozman u përleshën mes njëri-tjetrit, Noizy nuk humb rast për t’u ‘shpjeguar’. Në një foto të publikuar në Instagram ku shfaqet së ...

Ja çka tha Noizy për Adelina Berishën

Lajmi.net - 16.09.2016

Reperi Noizy, është aktualizuar jashtë mase për shkak të sherrit me Cozman, reperin nga Prishtina, që ishte edhe ish i dashuri i Tunës. Me sa duket ishte pikërisht Tuna ajo që u bë mollë sherri mes ...

Ja motra e kujt është bukuroshja që e “shëroi” Noizyn (Foto)

Lajmi.net - 16.09.2016

Një fotografi kur Noizy kishte arritur në QKUK pas përleshjes, jo pak ka tërhequr vëmendjen. Magazina.al ka raportuar për motrën medicinale, e cila kishte tërhequr vëmendjen në ditën kur ishte ...

Noizy dhe Enca janë fitues të

Zhurnal - 16.09.2016

Dueti i Noizy’it me Encën, Bow Down ka rezultuar me çmimin kryesorë të spektaklit Zhurma Show Spektakli Zhurma Show që është duke u mbajtur sonte në Gjilan, ka edhe fituesit e vet.

Ja çka thotë Noizy për Adelina Berishën

Zhurnal - 16.09.2016

Reperi Noizy, është aktualizuar jashtë mase për shkak të sherrit me Cozman, reperin nga Prishtina, që ishte edhe ish i dashuri i Tunës. Me sa duket ishte pikërisht Tuna ajo që u bë mollë sherri mes ...

Ja çfar tha Noizy për Encën dhe Adelina Berishën?

Lajm - 16.09.2016

Reperi Noizy, është aktualizuar jashtë mase për shkak të sherrit me Cozman, reperin nga Prishtina, që ishte edhe ish i dashuri i ...

Noizy e ka fshirë mesazhin me të cilin kërcënonte (Foto)

Lajmi.net - 16.09.2016

Në një postim në Instagram të enjten, Noizy kishte bërë një mesazh në formë dedikimi kërcënues. “Dikush do të mbajë përgjegjësi. Shihemi”, kishte shkruar reperi në postimin e tij duke ia bashkuar ...

Ish-menaxheri i Babastars rrëfen sherret me Noizyn dhe zbulon lidhjen e Elvana Gjatës me Getoarin

SOT - 16.09.2016

Ish-menaxheri i grupit Babastars, Drin Zatriqit reagoi pas sherrit mes Noizyt dhe Cozman, duke publikuar detaje të konflikteve të vazhdueshme mes dy grupeve, Babastars dhe OTR.

Pendohet Noizy, fshin mesazhin kërcënues (Foto)

Ina - 16.09.2016

Në një postim në Instagram të enjten, Noizy bëri një mesazh kërcënues. “Dikush do të mbajë përgjegjësi. Shihemi”, kishte shkruar reperi në postimin e tij duke ia bashkuar edhe një fotografi.

Pendohet Noizy, fshin mesazhin kërcënues

Shqipmedia - 16.09.2016

Në një postim në Instagram të enjten, Noizy bëri një mesazh kërcënues. “Dikush do të mbajë përgjegjësi. Shihemi”, kishte shkruar reperi në postimin e tij duke ia bashkuar edhe një fotografi.

Deklaratat “bombë” të reperit Noizy, ja cfarë tha për Adelina Berishën

LajmiFundit - 16.09.2016

Reperi Noizy, është bërë “objekt” kryesor i mediave pas sherrit me reperin nga Prishtina, Cozman. Ky i fundit ka pasur një lidhje prej më shumë se nji vit me këngëtaren Altuna Sejdiu.

Kështu i arsyetohet Noizy fansave për përleshjen (FOTO)

Lajmi.net - 16.09.2016

Reperi ka shkruar një mesazh për fansat në të cilin ka folur edhe për përleshjen para pak ditëve. Pas dominimit mbrëmë në ‘Zhurma Show’, Noizy ka publikuar një foto me Encën dhe trofetë eë ata kanë ...

Enca dhe Noizy triumfojnë në ‘Zhurma Show’ (Foto/Video)

Telegrafi - 16.09.2016

Bashkëpunimi ndërmjet Enca Haxhisë dhe Noizyt, “Bow Down”, e ka fituar çmimin kryesor në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Zhurma Show’. Pjesë e këtij evenimenti ishin edhe reperë të tjerë të estradës ...

Ja çka tha Noizy për Adelina Berishën

Gazeta Express - 16.09.2016

Reperi Noizy, është aktualizuar jashtë mase për shkak të sherrit me Cozman, reperin nga Prishtina, që ishte edhe ish i dashuri i ...

Noizy largon mesazhin kërcënues (Foto)

Telegrafi - 16.09.2016

Në një postim në Instagram, të enjten Noizy kishte bërë një mesazh në formë dedikimi kërcënues. “Dikush do të mbajë përgjegjësi. Shihemi”, kishte shkruar reperi në postimin e tij duke ia bashkuar ...

Pendohet Noizy, fshin mesazhin kërcënues

Koha.net - 16.09.2016

Në një postim në Instagram të enjten, Noizy bëri një mesazh kërcënues. “Dikush do të mbajë përgjegjësi. Shihemi”, kishte shkruar reperi në postimin e tij duke ia bashkuar edhe një fotografi.

Noizy kërcënon Cozman, më pas pendohet...

Gazeta Express - 16.09.2016

Konflikti mes dy reperëve Noizy dhe Cozman, që shkoi deri në përleshje me armë, bëri shumë bujë edhe në ...

Noizy kërcënon Cozman, më pas pendohet...

Zeri - 16.09.2016

Konflikti mes dy reperëve Noizy dhe Cozman, që shkoi deri në përleshje me armë, bëri shumë bujë edhe në media. Noizy më pas në Instagram publikoi një video kërcënuese në të cilën u shpreh se dikush ...

Noizy reklamon trofetë, sërish thotë se ai u sulmua nga Cozman (Foto)

Telegrafi - 16.09.2016

Reperi Rigels Rajku, i njohur si Noizy, ka reklamuar trofet e fituar në Zhurma Show. Ai fitoi disa çmime në këtë ceremoni ku ishin jo shumë yje të pranishme, teksa ai me Encën morën edhe çmimin ...

Noizy: Ky është shembulli që dua të jap gjithmonë, por…

Telegrafi - 16.09.2016

Enca Haxhia ishte fituesja kryesore në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Zhurma Video Music Awards 12’. Ajo fitoi çmimet Best Female dhe Best Pop, derisa bashkëpunimi i saj me Noizyn, “Bow Down” u ...

Zhurma ‘Noizy-Cozman’ dhe një dhunë e nxitur nga media

Telegrafi - 16.09.2016

Bjorn Runa Ditë më parë një grup reperësh u përfshinë në një sherr të dhunshëm në qendër të Prishtinës. Arsyet për këtë, janë sa të njohura aq edhe të paqarta.

Ja si u justifikua Noizy tek fansat pas përleshjes (Foto)

Gazeta Express - 16.09.2016

Pas përfundimit të festivalit në Kosovë “Zhurma Fest” Noizy ka falenderuar dhe i ka dedikuar të gjithë trofetë e fituara ...

Kështu i arsyetohet Noizy fansave për përleshjen (Foto)

Gazeta Express - 16.09.2016

Reperi ka shkruar një mesazh për fansat në të cilin ka folur edhe për përleshjen para pak ...

Ja si justifikohet Noizy para fansave për përleshjen me Cozman

Ora news - 16.09.2016

Pas përfundimit të festivalit në Kosovë “Zhurma Fest” Noizy ka falenderuar të gjithë fansat dhe i ka dedikuar atyre të gjithë trofetë e fituara por ai ka dhe një mesazh në lidhje me përleshjen me ...

Ja çka tha Noizy për Adelina Berishën

Tetova Sot - 16.09.2016

Reperi Noizy, është aktualizuar jashtë mase për shkak të sherrit me Cozman, reperin nga Prishtina, që ishte edhe ish i dashuri i Tunës. Me sa duket ishte pikërisht Tuna ajo që u bë mollë sherri mes ...

Noizy kërcënon Cozman, më pas pendohet… (FOTO)

Tetova Sot - 16.09.2016

Konflikti mes dy reperëve Noizy dhe Cozman, që shkoi deri në përleshje me armë, bëri shumë bujë edhe në media. Noizy më pas në Instagram publikoi një video kërcënuese në të cilën u shpreh se dikush ...

Noizy prezanton çmimet e fituara në ‘Zhurma Awards’. Ka një mesazh edhe për fansat (Foto)

Shqiperia Ime - 16.09.2016

Akoma nuk ka kaluar zhurma e përplasjes mes Noizyt dhe Cozman por kjo nuk e ka penguar Noizyn që të ndjekë koncertet si dhe shfaqjet e planifikuara. Ai ka marrë pjesë në Zhurma Awards ku së bashku me ...

Deklaratat “bombë” të reperit Noizy, ja cfarë tha për Adelina Berishën

Shqiperia Ime - 16.09.2016

Reperi Noizy, është bërë “objekt” kryesor i mediave pas sherrit me reperin nga Prishtina, Cozman. Ky i fundit ka pasur një lidhje prej më shumë se nji vit me këngëtaren Altuna Sejdiu.

Nuk do ta besoni motra e kujt është bukuroshja që “shëroi” Noizy-n (FOTO)

Java News - 16.09.2016

Një fotografi kur Noizy kishte arritur në QKUK pas përleshjes, jo pak ka tërhequr vëmendjen. Magazina.al gjatë ditës ka raportuar për motrën medicinale, e cila kishte tërhequr vëmendjen në ditën kur ...

Noizy reklamon trofetë, sërish thotë se ai u sulmua nga Cozman (FOTO)

Tetova Sot - 16.09.2016

Reperi Rigels Rajku, i njohur si Noizy, ka reklamuar trofetë e fituar në Zhurma Show. Enca Haxhia ishte fituesja kryesore në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Zhurma Video Music Awards 12’.

Ja si justifikohet Noizy para fansave për përleshjen me Cozman

Shqiperia Ime - 16.09.2016

Pas përfundimit të festivalit në Kosovë “Zhurma Fest” Noizy ka falenderuar të gjithë fansat dhe i ka dedikuar atyre të gjithë trofetë e fituara por ai ka dhe një mesazh në lidhje me përleshjen me ...

Kështu i arsyetohet Noizy fansave për përleshjen (Foto)

Shqiperia Ime - 16.09.2016

Reperi ka shkruar një mesazh për fansat në të cilin ka folur edhe për përleshjen para pak ditëve. Pas dominimit mbrëmë në ‘Zhurma Show’, Noizy ka publikuar një foto me Encën dhe trofetë eë ata kanë ...

Noizy dhe Enca, fituesit e “Zhurma Show”

Republika - 16.09.2016

Dueti i Noizy’it me Encën, “Bow Down” ka rezultuar me çmimin kryesorë të spektaklit Zhurma Show. Çmimi është bërë edhe me spektakolar pas bujës së madhe, që bëri në media përleshja në mes të Noizyt ...

Ja çka tha Noizy për Adelina Berishën

Republika - 16.09.2016

Reperi Noizy, është aktualizuar jashtë mase për shkak të sherrit me Cozman, reperin nga Prishtina, që ishte edhe ish i dashuri i ...

Noizy e kishte planifikuar konfliktin me Babastars ditë më parë? (Foto)

Lajmi.net - 15.09.2016

Mbrëmë mori një plumb në prapanicë. Dhe pas trajtimit që mori në Qendrën Klinike Universitare, Noizy vazhdoi përditshmërinë e tij. Por konflikti i djeshëm me armë zjarri i cili i terrorizoi jo vetëm ...

Babai i Noizyt flet për gjendjen e të birit dhe për momentin kur e takoi

Lajmi.net - 15.09.2016

Babai i Noizyt, Bashkim Rajku, ka komentuar përleshjen e armatosur në Prishtinë, ku mbeti i plagosur djali i tij. “Noizy është shëndoshë e mirë si kokrra e mollës.

Babai i Noizyt: Ata me armë, im bir i sakatoi me grushte

Albeu.com - 15.09.2016

Pas sherrit me armë në mes të Prishtinës mes dy reperëve që përfundoi me plagosjen me armë të Noizy -t, babai i tij deklaron se “Cozman do të përgjigjet për atë që ka bërë”.

I ati i Noizyt: Ata me armë, im bir i sakatoi me grushte. Cozman do të përgjigjet!

SOT - 15.09.2016

“Cozman do të përgjigjet për atë që ka bërë”, e nis kështu rrëfimin e tij për “Summer Pages” babai i Noizy-t, i cili mbeti i plagosur dy ditë më parë gjatë një sherri në qendër të Prishtinës.

Babai i Noizyt: Djali është shëndosh e mirë, si kokrra e mollës

Zhurnal - 15.09.2016

Babai i Noizyt, Bashkim Rajku, ka komentuar përleshjen e armatosur në Prishtinë, ku mbeti i plagosur djali i tij. “Noizy është shëndoshë e mirë si kokrra e mollës.

Kërcënon Noizy, ka një mesazh për Babastars (Foto)

Lajmi.net - 15.09.2016

Përleshja e dy ditëve më parë mes Noizyt dhe Babastars duket se po vazhdon akoma. Reperi nga Shqipëria së fundmi ka publikuar një fotografi ku ka shkruar “Dikush do mbaj pergjegjsi. Shihemi”.

Kërcënon Noizy (Foto)

Lajm - 15.09.2016

Në një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram, Noizy në këtë fotografi ka shkruar mbishkrimin “Dikush do mbaj pergjegjsi. ...

Noizy paralajmëron sherr të frikshëm, ja kërcënimi

LajmiFundit - 15.09.2016

Në një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram, Noizy në këtë fotografi ka shkruar mbishkrimin “Dikush do mbaj pergjegjsi. Shihemi” Nga përleshja mes grupeve të repit BabaStars dhe OTR, i ...

Nuk do ta besoni motra e kujt është bukuroshja që e

Zhurnal - 15.09.2016

Një fotografi kur Noizy kishte arritur në QKUK pas përleshjes, jo pak ka tërhequr vëmendjen. Magazina.al gjatë ditës ka raportuar për motrën medicinale, e cila kishte tërhequr vëmendjen në ditën kur ...

Noizy nuk po ndalet, mesazhi tij alarmon fansat (Foto)

LajmiFundit - 15.09.2016

Sherri i cili desh shkaktoi tragjedi duket se nuk është mbyllur ende. Plagosja e Varrosit dhe e Noizyt nga reperi Kosovar Cozman e cila ka shkuar në gjykatë, duket se nga Noizy nuk do mbes me kaq.

Pas plagosjes, kërcënon Noizy!

SOT - 15.09.2016

Në një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram, Noizy në këtë fotografi ka shkruar mbishkrimin “Dikush do mbaj pergjegjsi. Shihemi” Nga përleshja mes grupeve të repit BabaStars dhe OTR, i ...

Noizy me një mesazh në rrjetet sociale (Foto)

Zhurnal - 15.09.2016

Reperi nga Shqipëria, Noizy, ishte i përfshirë në një përleshje me Cozman që eskaloi deri në gjuajte me armë, me ç’rast mbetën të plagosur Rigels Rajku dhe Varrosi.

Babai i Noizyt: Ma qëlluan djalin me armë, por ai i sakatoi me grushte

LajmiFundit - 15.09.2016

“Noizy është shëndoshë e mirë si kokrra e mollës. Është gjuajtur me një pistoletë kalibër shumë të vogël, dhe ka marrë një gërvishtje të lehtë në këmbë.

Të pathënat e konfliktit Babastars-Otr dhe lidhja sekrete e Elvana Gjatës

LajmiFundit - 15.09.2016

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me sherrin e nisur shumë vite më parë mes Babastars e OTR. Ish-menaxheri i grupit Babastars, Drin Zatriqi, pas ngjarjes së fundit, ku u përfshinë Noizy dhe ...

Top Channel merr hakun e Ledionit, sulmon Noizyn në edicionin e lajmeve (Foto)

Lajmi.net - 15.09.2016

Disa muaj më parë do të dukej paradoksale, por Top Channel, televizioni që reklamonte fuqishëm Noizy-n, “ndërpreu” dje edicionin e lajmeve, për te sulmuar këngëtarin me dy kronika.

Noizy përsëri në Kosovë, paraqitet në festivalin “Zhurma Show” (Foto)

Lajmi.net - 15.09.2016

Siç ka paralajmëruar, ashtu edhe bëri. Kështu ai e ka mbajtur këtë premtim duke arritur në këtë festival që sonte do t’i ndanë edhe çmimet për këngëtarët më të suksesshëm.

Noizy dhe Enca, fitues të “Zhurma Show” (Foto/Video)

Lajmi.net - 15.09.2016

Dueti i Noizy’it me Encën, Bow Down ka rezultuar me çmimin kryesor të spektaklit 'Zhurma Show'. Spektakli Zhurma Show që është duke u mbajtur sonte në Gjilan, ka edhe fituesit e vet.

A e kishte planifikuar Noizy konfliktin me Babastars ditë më parë? (Foto)

Telegrafi - 15.09.2016

Mbrëmë (e martë) përleshja e armatosur mes Noizyt dhe Cozmanzit ishte kyretemë e mediave rozë. Ndërsa tani mediat kanë filluar të merren me detajet dhe prapaskenat.

Noizy e kishte planifikuar konfliktin me Babastars ditë më parë? Ja dëshmia

Gazeta Express - 15.09.2016

Përleshja e armatosur mes Noizyt dhe Cozmanzit ishte kyretemë e mediave rozë. Ndërsa tani mediat kanë filluar të merren me detajet dhe ...

Pas sherrit , Noizy kërcënohet me jetë: Do të të vrasim!

BalkanWeb - 15.09.2016

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e 13 shtatorit mes dy grupeve rivale të Hip Hop, “Babastars” dhe “OTR” në Kosovë, ka shkruar një status të ashpër në “Facebook”.

Ja ku ndodhet Noizy aktualisht (Foto)

Gazeta Express - 15.09.2016

Edhe pse Noizy refuzoi trajtim të mëtutjeshëm në QKUK, ai shkoj në Ferizaj pë të Sonte do të jetë në Gjilan, shkruan "Kosova Sot Online". Noizy përmes Snapchat-it ka treguar se nesër do të jetë ...

Ekskluzive/ I ati i Noizyt: Ata me armë, im bir i sakatoi me grushte. Cozman do të përgjigjet!

BalkanWeb - 15.09.2016

NGA ENIDA HIMAJ “Cozman do të përgjigjet për atë që ka bërë”, e nis kështu rrëfimin e tij për “Summer Pages” të “Gazeta Shqiptare” babai i Noizy-t, i cili mbeti i plagosur dy ditë më parë gjatë një ...

Përplasja mes reperëve, Noizy e kishte planifikuar?!

Ora news - 15.09.2016

Përplasja mes dy reperëve të njohur, Noizy dhe Cozman, ditën e martë më 13 shtator në Prishtinë bëri bujë në media dhe rrjetet sociale. Por a ka qenë kjo përleshje e planifikuar nga Noizy?! Këngëtari ...

Babai i Noizyt flet për gjendjen e të birit dhe për momentin kur e takoi

Telegrafi - 15.09.2016

Babai i Noizyt, Bashkim Rajku, ka komentuar përleshjen e armatosur në Prishtinë, ku mbeti i plagosur djali i tij. “Noizy është shëndoshë e mirë si kokrra e mollës.

I ati i Noizyt: Ata me armë, im bir i sakatoi me grushte. Cozman do të përgjigjet!

Zeri - 15.09.2016

“Cozman do të përgjigjet për atë që ka bërë”, e nis kështu rrëfimin e tij për “Summer Pages” të “Gazeta Shqiptare” babai i Noizy-t, i cili mbeti i plagosur dy ditë më parë gjatë një sherri në qendër ...

Babai i Noizy-t: Djali im i sakatoi! Mediat sulmojnë ‘kulturën rap’

Mapo - 15.09.2016

Babai i këngëtarit Noizy, Bashkim Rajku, ka dhënë një intervistë për GSH, duke thënë se djali i tij është shëndosh e mirë. “Është gjuajtur me një pistoletë kalibër shumë të vogël dhe ka marrë një ...

Noizy ka paralajmëruar praninë e tij sot në Gjilan

Koha.net - 15.09.2016

Reperi i njohur shqiptar Noizy, pas incidentit në Prishtinë me anëtarët e Babastars, paralajmëron se do të udhëtojë sërish drejt Kosovës. Ai, sipas NOA, ka njoftuar të gjithë fansat e tij se nesër ...

Nuk do ta besoni motra e kujt është bukuroshja që e "shëroi" Noizyn (Foto)

Gazeta Express - 15.09.2016

Një fotografi kur Noizy kishte arritur në QKUK pas përleshjes, jo pak ka tërhequr ...

Kërcënon Noizy, ka një mesazh për Babastars (Foto)

Zeri - 15.09.2016

Përleshja e dy ditëve më parë mes Noizyt dhe Babastars duket se po vazhdon akoma. Reperi nga Shqipëria së fundmi ka publikuar një fotografi ku ka shkruar “Dikush do mbaj pergjegjsi. Shihemi”.

Kërcënon Noizy: Dikush do mbaj përgjegjësi

Koha.net - 15.09.2016

Reperi shqiptar Noizy pas përleshjes me anëtarët e Babastars ka folur rreth këtij incidenti. Në një foto të publikuar në Instagram, ai ka thënë se për këtë incident dikush duhet të mbaj përgjegjësi, ...

Kërcënon Noizy (Foto)

Gazeta Express - 15.09.2016

Në një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram, Noizy në këtë fotografi ka shkruar mbishkrimin “Dikush do mbaj pergjegjsi. ...

Noizy me një mesazh në rrjetet sociale (Foto)

Telegrafi - 15.09.2016

Reperi nga Shqipëria, Noizy, ishte i përfshirë në një përleshje me Cozman që eskaloi deri në gjuajte me armë, me ç’rast mbetën të plagosur Rigels Rajku dhe Varrosi.

Ish-menaxheri i Babastars flet për sherrin me Noizyn, zbulon lidhjen e Elvanës me …

BalkanWeb - 15.09.2016

Ish-menaxheri i grupit Babastars, Drin Zatriqit reagoi pas sherrit mes Noizyt dhe Cozman, duke publikuar detaje të konflikteve të vazhdueshme mes dy grupeve, Babastars dhe OTR.

Top Channel merr hakun e Ledionit, sulmon Noizyn në edicionin e lajmeve (Foto)

Gazeta Express - 15.09.2016

Disa muaj më parë do të dukej paradoksale, por Top Channel, televizioni që reklamonte fuqishëm Noizy-n, “ndërpreu” dje edicionin e lajmeve, për te sulmuar këngëtarin me dy ...

Noizy përsëri në Kosovë, paraqitet në festivalin “Zhurma Show” (Foto)

Gazeta Express - 15.09.2016

Është thënë këto ditë se Noizy do të jetë përsëri në Kosovë, konkretisht në ...

Noizy përsëri në Kosovë, paraqitet në festivalin “Zhurma Show” (Foto)

Zeri - 15.09.2016

Është thënë këto ditë se Noizy do të jetë përsëri në Kosovë, konkretisht në Gjilan Kështu ai e ka mbajtur këtë premtim duke arritur në këtë festival që sonte do t’i ndanë edhe çmimet për këngëtarët ...

Zhurma Show fillon me Noizy’in (Foto/Video)

Gazeta Express - 15.09.2016

Reperi Noizy është ai që e ka filluar spektaklin e muzikës Zhurma ...

Noizy dhe Enca janë fitues të “Zhurma Show”(Foto/Video)

Gazeta Express - 15.09.2016

Dueti i Noizy’it me Encën, Bow Down ka rezultuar me çmimin kryesorë të spektaklit Zhurma ...

Djali i Lutfi Hazirit fans i Noizy’it (Video)

Gazeta Express - 15.09.2016

Noizy duket se e ka një fans të madh në Gjilan. Ai është djali i kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit, ...

“Ata me armë im bir i sakatoi me grushte”, babai i Noizyt: Cozman do të përgjigjet

Java News - 15.09.2016

“Cozman do të përgjigjet për atë që ka bërë”, e nis kështu rrëfimin e tij për “Summer Pages” të “Gazeta Shqiptare” babai i Noizy-t, i cili mbeti i plagosur dy ditë më parë gjatë një sherri në qendër ...

Babai i Noizyt: Donin ta poshtëronin. Por im bir i sakatoi me grushte, edhe pse ata ishin me armë

Gazeta Tema - 15.09.2016

Pas sherrit me armë në mes të Prishtinës mes dy reperëve që u pasu me plagosjen me armë të Noizy-t, babi i tij deklaron se “Cozman do të përgjigjet për atë që ka bërë”.

I ati i Noizyt: Ata me armë, im bir i sakatoi me grushte. Cozman do të përgjigjet!

Durres Lajm - 15.09.2016

Të vritesh për Noizyn dhe Stresin Pas sherrit me armë në mes të Prishtinës mes dy reperëve që u pasoi me plagosjen me armë të Noizy-t, babai i këtij të fundit, deklaron se “Cozman do të përgjigjet ...

Babai i Noizyt: Cozman do ta paguajë për atë që ka bërë

Shqiperia Ime - 15.09.2016

Babai i Noizy-t ka paralajmëruar Cozman, që do t’a paguajë për atë që i ka bërë djalit të tij në Prishtinë. “Noizy është shëndoshë e mirë si kokrra e mollës.

Flet babai i Noizyt: Djali im i sakatoi

Tetova Sot - 15.09.2016

Dy ditë pas sherrit mes reperit shqiptar Noizy dhe grupit të Babastars në mes të Prishtinës, babai i tij, Bashkim Rajku rrëfen momentet kur mori vesh lajmin dhe takoi të birin në spital.

Noizy nuk harron ngjarjen e Prishtinës, provokon përsëri (foto)

Shqiperia Ime - 15.09.2016

Pak ditë më parë në Prishtinë rreperi Noizy dhe grupi i tij OTR u përleshën me grupin BABASTAR dhe Cozman. Në këtë përleshje Noizy është plagosur lehtë në pjesën e fundit të shpinës, por kjo nuk e ka ...

Pas sherrit me Cozman, Noizy shkruan: Dikush do mbajë përgjegjësi (FOTO)

Java News - 15.09.2016

Pas sherrit të ndodhur ditën e Martë në Prishtinë ku disa nga anëtarët e grupit Babastars u përleshën me armë me Noizyn, ky i fundit ka reaguar në rrjetet sociale. “Dikush do mbajë përgjegjësi.

Kërcënon Noizy, ka një mesazh për Babastars (Foto)

Shqiperia Ime - 15.09.2016

Duket se konflikti vazhdon pas përleshjes me armë që ndodhi në Prishtinë mes Noizyt dhe Cozmanit. Vetëm para pak minutash Noizy ka postuar një foto në Instagram, ku kërcënon haptazi mbi sherrin e ...

Nuk do ta besoni motra e kujt është bukuroshja që e “shëroi” Noizyn (FOTO)

Tetova Sot - 15.09.2016

Një fotografi kur Noizy kishte arritur në QKUK pas përleshjes, jo pak ka tërhequr vëmendjen. Magazina.al gjatë ditës ka raportuar për motrën medicinale, e cila kishte tërhequr vëmendjen në ditën kur ...

Zhurma ‘Noizy-Cozman’ dhe një dhunë e nxitur nga media

Gazeta Tema - 15.09.2016

Nga Bjorn Runa Dy ditë më parë një grup rapper-ash u përfshinë në një sherr të dhunshëm në qendër të Prishtinës. Arsyet për këtë, janë sa të njohura aq edhe të paqarta.

Ish-menaxheri i Babastars nxjerr “të palarat”, zbulon lidhjen e fshehtë të Elvana Gjatës

Shqiperia Ime - 15.09.2016

Ish-menaxheri i grupit Babastars ka rrëfyer të gjitha “të palarat” nga Amerika, aty ku ai jeton. Drin Zatriqi zbulon se si ka nisur sherri mes Noizyt dhe Getit, ndërsa zbulon se arsyeja që ai përmend ...

Ish-menaxheri i Babastars flet për  reperat e zbulon ”ish-in”e Elvana Gjatës

Java News - 15.09.2016

Drini Zatriqi ish-menaxheri i grupi Babastars ka publikuar përmes një statusi në rrjetin social Facebook, detaje të reja nga sherri i dy ditëve me parë mes OTR dhe Babastars.

Sherri me armë me Noizy-n, lirohet nga burgu Cozman

Durres Lajm - 15.09.2016

Është liruar pas 48 orësh qëndrimi në paraburgim, këngëtari Cozman, i cili u përfshi në një konflikt të armatosur me rivalin e tij, Noizy-n, në Prishtinë.

Ish-menaxheri i Babastars nxjerr “të palarat”, zbulon lidhjen e fshehtë të Elvana Gjatës

Tetova Sot - 15.09.2016

Ish-menaxheri i grupit Babastars ka rrëfyer të gjitha “të palarat” nga Amerika, aty ku ai jeton. Drin Zatriqi zbulon se si ka nisur sherri mes Noizyt dhe Getit, ndërsa zbulon se arsyeja që ai përmend ...

Noizy përsëri në Kosovë, merr pjesë në festivalin “Zhurma Show” (FOTO)

Tetova Sot - 15.09.2016

iç ka paralajmëruar, ashtu edhe bëri. Kështu ai e ka mbajtur këtë premtim duke arritur në këtë festival që sonte do t’i ndanë edhe çmimet për këngëtarët më të suksesshëm.

Reagon babai i Noizy-t, ja çfarë thotë për përplasjen në Prishtinë

Shqiperia Ime - 15.09.2016

Pasditen e së martës, në Prishtinë, jashtë ambienteve të një hoteli, dy nga reperat më të njohur, Noizy dhe Cozman, janë përplasur me armë me njëri-tjetrin.

Statusi i dyshimtë: Noizy e kishte planifikuar konfliktin me Babastars?

Republika - 15.09.2016

Përleshja e armatosur mes Noizyt dhe Cozmanzit duket se nuk ishte rastësi. Duket se e gjitha kjo ka qenë e planifikuar nga Noizy rreth një muaj më parë.

Noizy arrin në Ferizaj, pamje nga vendi i ngjarjes

Lajmi.net - 14.09.2016

Noizy ka arritur në Ferizaj para Coco club ku edhe do të mbajë koncertin e planifikuar. Atij për shkaqe sigurie i dështoi koncerti në Mitrovicë për datë tjetër, megjithatë, koncerti në Ferizaj do të ...

Ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi në përkrahje të shokëve

Lajmi.net - 14.09.2016

Ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi, e ka cilësur Noizyn si të rrahur pas përleshjes së armatosur mes antarëve të dyja grupeve në pasditen e të martës në Prishtinë.

Godet sërish Drin Zatriqi: Noizy bëri famë duke u kapur me BS, Cozy dhe Ymeri djem të mirë që u provokuan (FOTO)

Lajmi.net - 14.09.2016

Ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi, i cili i njeh mirë rrethanat e konflikteve me Rigels Rajkun, që ndryshe njihet si Noizy, ka spjeguar zanafillën e konfliktit.

Edhe pse i plagosur, Noizy hakmerret ndaj Babastars, ja video

Lajmi.net - 14.09.2016

Pas plagosjes me armë zjarri nga anëtarët e Babastars, Noizy ka mbajtur fjalën duke mbajtur koncertin e paralajmëruar në Ferizaj, edhe pse atë në Mitrovicë jo, për shkak të procedurave në polici, ...

Noizy hakmerret ndaj Babastars pas plagosjes, ja çfarë bën!

LajmiFundit - 14.09.2016

Pas plagosjes me armë zjarri nga anëtarët e Babastars, Noizy ka mbajtur fjalën duke mbajtur koncertin e paralajmëruar në Ferizaj, edhe pse atë në Mitrovicë jo, për shkak të procedurave në polici, ...

“Noizy veprim të turpshëm me gisht, ja si i provokoi Babastars-at”!

LajmiFundit - 14.09.2016

Një sherr me armë ka ndodhur përballë një hoteli në Prishtinë ditën e djeshme. Konflikti ka qenë midis dy grupeve muzikore. “Babastars” dhe “OTR” janë përleshur mes tyre në qendër të Prishtinës, duke ...

Noizy sonte do ta kalle Ferizajin , ja ku do të këndojë (FOTO/VIDEO)

Ina - 14.09.2016

Incidentet e fundit mes Noizyt dhe Cozmanit nuk do ta ndalin këngëtarin nga Shqipëria i cili edhe vet e paralajmëroi në Instagram se do të këndoj ë Ferizaj.

Plagoset reperi nga Shqipëria, Noizy

Idividi - 14.09.2016

Reperi nga Shqipëria Rigels Rajku - Noizy është plagosur nga vëllai i reperit nga Prishtina, Cozman, në përplasjen me armë zjarri që patën këta dy reperë sot në Prishtinë, thonë burime të Insajderit ...

Tuna ‘molla e sherrit’ mes Noizy-t dhe Cozman? Ja çfarë ndodhi

SOT - 14.09.2016

Rigels Rajku, i njohur gjerësisht si Noizy, pranon për herë të parë marrdhëniet me femrat seksi të showbiz-it. I pyetur se nëse ka bërë seks me këngëtaret Tuna dhe Adelina Tahiri, ai pohon “Po”dhe ...

Edhe pse i plagosur, Noizy hakmerret ndaj Babastars, ja video

Zhurnal - 14.09.2016

Pas plagosjes me armë zjarri nga anëtarët e Babastars, Noizy ka mbajtur fjalën duke mbajtur koncertin e paralajmëruar në Ferizaj, edhe pse atë në Mitrovicë jo, për shkak të procedurave në polici, ...

Ky është momenti kur Noizy e godet me grushta Cozmanin (Video)

Zhurnal - 14.09.2016

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së djeshme në Prishtinë. Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi ...

Seks me tunën! Ja deklarata që i kushtoi Noizyt me plumb

LajmiFundit - 14.09.2016

Rigels Rajku, i njohur gjerësisht si Noizy, pranon për herë të parë marrdhëniet me femrat seksi të showbiz-it. I pyetur se nëse ka bërë seks me këngëtaret Tuna dhe Adelina Tahiri, ai pohon “Po”dhe ...

Kur Noizy e quante Cozmanin femër (Video)

Zhurnal - 14.09.2016

Nuk i referohej me emër, por që e quante goce. Ekishte fjalën për Cozmanin. Kështu e ka quajtur Noizy reperin që ishte në lidhje me Tunën. © ...

Deklarata se bëri seks me Tunën dhe se ajo ishte e egër në shtat, i kushtoi Noizyt

Zhurnal - 14.09.2016

Rigels Rajku, i njohur gjerësisht si Noizy, pranon për herë të parë marrdhëniet me femrat seksi të showbiz-it. I pyetur se nëse ka bërë seks me këngëtaret Tuna dhe Adelina Tahiri, ai pohon “Po”dhe ...

Ish-menaxheri i Babastars: Kjo është e vërteta e historisë mes Noizyt dhe Getit

Ina - 14.09.2016

Ka kohë që është zhvendosur në SHBA por pavarësisht faktit se ka dalë pak nga rrjedhat e zhvillimeve të fundit, ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi ka shumë për të ...

Lirohen ‘Noizy’ dhe ‘Skivi’

Lajm - 14.09.2016

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Florije Ahmeti ka konfirmuar për KALLXO.com lirimin e dy të dyshuarve për vrasje në tentativë dhe përleshje.

Deklarata se bëri seks me Tunën i kushtoi Noizyt

Lajmi.net - 14.09.2016

Rigels Rajku, i njohur gjerësisht si Noizy, pranon për herë të parë marrdhëniet me femrat seksi të showbiz-it. I pyetur se nëse ka bërë seks me këngëtaret Tuna dhe Adelina Tahiri, ai pohon “Po”dhe ...

Sherri me armë në qendër të Prishtinës, kërcënohet Noizy: Burrat ktej nga ne të vrasin

SOT - 14.09.2016

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes Babastars dhe OTR në hotelin Swiss Diamond, Lavdim Krasniqi ka reaguar në Facebook duke shkruar se ...

Noizy publikon videon, të shtënat dhe përplasja me Cozman (VIDEO)

Albeu.com - 14.09.2016

Reperi i njohur shqiptar Noizy ka publikuar një video në kanalin e tij "Youtube" gjatë sherrit mes reperave. Në pamjet dëgjohen të shtëna armësh dhe fill pas tyre Noizy hedh përtokë Cozman me një ...

Noizyt nuk i duhet askush! Shikoni çfarë ka bërë me Instagramin e tij (FOTO)

Lajmi.net - 14.09.2016

Pas përleshjes së djeshme me djemtë e Babastars, Noizy ka 'pastruar' Instagramin e tij. Noizy ka vendosur që të mos ndjekë më askënd në rrjetin social Instagram.

Pas sherrit kërcënohet me jetë Noizy: Do të vrasim

Lajmi.net - 14.09.2016

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes "Babastars" dhe "OTR" në Kosovë, ka shkruajtur në Facebook një status të ashpër.

Pas sherrit kërcënohet me jetë Noizy: Do të vrasim

Ina - 14.09.2016

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes “Babastars” dhe “OTR” në Kosovë, ka shkruajtur në Facebook një status të ashpër.

Plagosja e Noizyt, arrestohet reperi Cozman

Top Channel - 14.09.2016

Për përplasjen me armë të ndodhur në Prishtinë pasditen e së martës, policia e Kosovës arrestoi Ylber Abdullahun, i njohur si reperi Cozman, vëllain e tij dhe një mik të afërt të tyre, shtetasin ...

Noizyt nuk i duhet askush! Shikoni çfarë ka bërë me Instagramin e tij (Foto)

Zhurnal - 14.09.2016

Pas përleshjes së djeshme me djemtë e Babastars, Noizy ka ‘pastruar’ Instagramin e tij. Noizy ka vendosur që të mos ndjekë më askënd në rrjetin social Instagram.

Sherri në Prishtinë, kërcënohet Noizy: Knej nga ne t’vrasin!

LajmiFundit - 14.09.2016

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes Babastars dhe OTR në hotelin Swiss Diamond, Lavdim Krasniqi ka reaguar në Facebook duke shkruar se ...

Noizy publikon videon, të shtënat dhe përplasja me Cozman

LajmiFundit - 14.09.2016

Noizy ka publikuar një video në kanalin e tij “Youtube” gjatë sherrit mes reperave. Në pamje dëgjohen të shtëna armësh dhe fill pas tyre Noizy hedh përtokë Cozman me një goditje të vetme me grusht.

Pas plagosjes, ja kush i rri afër Noizyt (Foto)

Lajmi.net - 14.09.2016

Pas plagosjes së djeshme, Noizy ka postuar një fotografi në rrjetion social Instagram, ku ka shkruar se personi në fotografi është fansi i tij Sipas mediave, Noizy është plagosur në prapanicë, mirëpo ...

Noizy paralajmëron: Nesër vij prap në Kosovë (Foto)

Lajmi.net - 14.09.2016

Reperi nga Shqipëria Noizy, pas incidentit me antarët e Babastars, paralajmëron se do të vijë prap. Ai ka njoftuar të gjithë fansat e tij se nesër do të jetë prap në Kosovë, pasi ai është i ftuar në ...

Lirimi i Noizy pas incidentit, i çuditshëm (VIDEO)

Lajmi.net - 14.09.2016

Plaga e plumbit në kofshë nuk e pengoi rep-artistin Noizy të këndojë për adhuruesit e tij pas përleshjes me reperin Cozman dhe grupit të tij. Mirëpo, njohësit e çështjeve të sigurisë po mendojnë se ...

A e parashikoi Noizy përleshjen një muaj më parë (Foto)

Albeu.com - 14.09.2016

Mbrëmë mori një plumb dhe pas trajtimit që mori në Qendrën Klinike Universitare, Noizy vazhdoj jetën e tij të përditshme. Por konflikti i djeshëm me armë zjarri i cili i terrorizoi jo vetëm ...

Video e pa parë nga afërsia – komplet përleshja mes Noizyt dhe Cozman (Video)

Telegrafi - 14.09.2016

Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi me armë dhe një person tjetër.

Pamjet e “Varrosit” teksa bëhej gati për operim (Video/Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

Indeksonline ka siguruar disa foto dhe video kur reperi i njohur nga Shqipëria, “Varrosi” i nënshtrohet ...

Ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi në përkrahje të shokëve: I rrahuri Noizy bëri upgrade sot (Foto)

Telegrafi - 14.09.2016

Ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi, e ka cilësur Noizyn si të rrahur pas përleshjes së armatosur mes antarëve të dyja grupeve në pasditen e të martës në Prishtinë.

Noizy arrin në Ferizaj, pamje nga vendi i ngjarjes (Foto)

Telegrafi - 14.09.2016

Noizy ka arritur në Ferizaj para Coco club ku edhe do të mbajë koncertin e planifikuar. Atij për shkaqe sigurie i dështoi koncerti në Mitrovicë për datë tjetër, megjithatë, koncerti në Ferizaj do të ...

Ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi në përkrahje të shokëve

Gazeta Express - 14.09.2016

Ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi, e ka cilësur Noizyn si të rrahur pas përleshjes së armatosur mes antarëve të dyja grupeve në pasditen e të martës në ...

Noizy arrin në Ferizaj, pamje nga vendi i ngjarjes

Gazeta Express - 14.09.2016

Noizy ka arritur në Ferizaj para Coco club ku edhe do të mbajë koncertin e ...

Drin Zatriqi: Noizy bëri famë duke u kapur me BS, ja zanafilla e konfliktit

Telegrafi - 14.09.2016

Ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi, i cili i njeh mirë rrethanat e konflikteve me Rigels Rajkun, që ndryshe njihet si Noizy, ka spjeguar zanafillën e konfliktit.

Atmosfera ka filluar në Ferizaj, të gjithë në pritje të Noizyt (Foto)

Telegrafi - 14.09.2016

Përleshja mes Cozman dhe Noizyt ka qenë krye tema e medieve rozë. Reperi nga Shqipëria ishte gjendej në Prishtinë pasi gjatë natës së sotme do të performonte në Mitrovicë dhe Ferizaj.

Noizy e mbyll koncertin në Ferizaj me një performancë energjike, nuk mungoi edhe dissi i tij për Babastars (Foto/Video)

Telegrafi - 14.09.2016

Përleshja mes Cozman dhe Noizyt vazhdon të komentohet në medieve rozë. Reperi nga Shqipëria ishte në Prishtinë pasi gjatë natës së sotme do të performonte në Mitrovicë dhe pastaj në Ferizaj.

Mësohet destinacioni befasues i Noizyt pas koncertit

Telegrafi - 14.09.2016

Noizy para pak minutash ka përfunduar koncertin e tij në ‘Coco Club’ në Ferizaj. Reperi nga Shqipëria ishte lajmi i ditës, e gjitha kjo për shkak të përleshjes së tij me Cozmanin.

Ja çka i bëri policia Noizyt (Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

Reperi shqiptar Noizy sonte do të mbante dy koncerte, një në Mitrovicë dhe një në Ferizaj. Për shkak të procedurave në Polici, reperit i është dashur ta anulojë koncertin në Mitrovicë, pasi atje ...

Në momentet kur nisi përleshja mes grupeve, Noizy ishte duke biseduar në Skype me...(Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

Pak para se të niste e gjithë ngjarja e djeshme, Noizy ishte duke biseduar në Skype me Blerim ...

Sherri me “Babastars”, Flet miku i Noizyt: Na sulmuan të parët, ja si ndodhi plagosja

BalkanWeb - 14.09.2016

Nga: ENIDA HIMAJ Një sherr me armë ka ndodhur përballë një hoteli në Prishtinë ditën e djeshme. Konflikti ka qenë midis dy grupeve muzikore. “Babastars” dhe “OTR” janë përleshur mes tyre në qendër të ...

Edhe pse i plagosur, Noizy hakmerret ndaj Babastars, ja video

Gazeta Express - 14.09.2016

Pas plagosjes me armë zjarri nga anëtarët e Babastars, Noizy ka mbajtur fjalën duke mbajtur koncertin e paralajmëruar në Ferizaj, edhe pse atë në Mitrovicë jo, për shkak të procedurave në polici, ...

Edhe pse i plagosur, Noizy hakmerret ndaj Babastars, ja video

Zeri - 14.09.2016

Pas plagosjes me armë zjarri nga anëtarët e Babastars, Noizy ka mbajtur fjalën duke mbajtur koncertin e paralajmëruar në Ferizaj, edhe pse atë në Mitrovicë jo, për shkak të procedurave në polici, ...

Ky është momenti kur Noizy e godet me grushta Cozmanin (Video)

Gazeta Express - 14.09.2016

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së sotme në Prishtinë. Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi me ...

Ky është momenti kur Noizy e godet me grushta Cozmanin (Video)

Zeri - 14.09.2016

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së sotme në Prishtinë. Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi me ...

Dëshmitari: Ja si i provokoi Noizy Babastars'at

Gazeta Express - 14.09.2016

Një sherr me armë ka ndodhur përballë një hoteli në Prishtinë ditën e djeshme. Konflikti ka qenë midis dy grupeve muzikore. “Babastars” dhe “OTR” janë përleshur mes tyre në qendër të Prishtinës, duke ...

Deklarata se bëri seks me Tunën dhe se ajo ishte e egër në shtat, i kushtoi Noizyt

Gazeta Express - 14.09.2016

Rigels Rajku, i njohur gjerësisht si Noizy, pranon për herë të parë marrdhëniet me femrat seksi të ...

Pas sherrit në Prishtinë, Noizy koncert në Ferizaj, shan dhe provokon “Babastars”

BalkanWeb - 14.09.2016

TIRANE- Noizy i OTR nuk e ka mbyllur sherrin me reperat e Babastars të nisur pasditen e djeshme në qendër të Prishtinës. Ndonëse mbeti i plagosur lehtë në kokë, ai ka vijuar koncertin e parashikuar ...

Kur Noizy e quante Cozmanin femër (Video)

Gazeta Express - 14.09.2016

Nuk i referohej me emër, por që e quante goce. Ekishte fjalën për Cozmanin. Kështu e ka quajtur Noizy reperin që ishte në lidhje me ...

Sherri me “Babastars”, miku i Noizyt, “Varrosi” në pritje të operacionit

BalkanWeb - 14.09.2016

PRISHTINE- Nga e sherri i djeshëm në Prishtinë mes OTR e Babastars, përveç Noizyt u plagos edhe miku i tij, Denis Hajri, ose i njohur ndryshe si Varrosi.

Ish-menaxheri i Babastars: Kjo është e vërteta e historisë mes Noizyt dhe Getit

Gazeta Express - 14.09.2016

Ka kohë që është zhvendosur në SHBA por pavarësisht faktit se ka dalë pak nga rrjedhat e zhvillimeve të fundit, ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi ka shumë për të ...

Momenti kur Noizy e rrahu Cozmanin në sytë e policisë, iu desh një grusht ta përplaste në tokë (Video)

Gazeta Express - 14.09.2016

As policia nuk i ndau dot. Është video ajo që tregon më së mirë se sa shumë urrehen. Express ka siguruar një video kur shihet se Noizy e godet fort Cozman në sytë e ...

Video: Momenti kur Noizy godet me grushta Cozman-in

Mapo - 14.09.2016

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së djeshme në Prishtinë. Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi ...

Retrospektivë: Përleshja e Babastars me Noizyn para katër vitesh (Video, +16)

Telegrafi - 14.09.2016

Të gjithë tashmë jemi në dijeni për përleshjet mes grupeve Babastars dhe OTR. Mbrëmë (e martë) u raportua se kishte ndodhur një përleshje fizike mes reperit Noizy dhe Cozman, duke përfunduar edhe ...

Ja çfarë reagimi kishte Noizy pas operacionit (Foto+Video)

Gazeta Express - 14.09.2016

Një incident i armatosur që ndodhi dje në Prishtinë, ndërmjet dy grupeve të këngëtarëve nga Kosova dhe Shqipëria, rezultoi me dy persona të plagosur. Bëhet fjalë për reperin Rigels Rajku (Noizy) dhe ...

Noizy nuk ndalet, ja çfarë thotë për “Babastars” në koncert

Ora news - 14.09.2016

Edhe pse u plagos në përplasjen me armë mes tij dhe anëtarëve të “Babastars”, Noizy nuk e ka anulluar koncertin e tij që u mbajt në Ferizaj. Madje ai ka qenë më energjik sec duhej duke i lëshuar dhe ...

Kush janë OTR dhe “Babastars”/ Ja sherri i 2012 në Zvicër

BalkanWeb - 14.09.2016

Pasditen e djeshme kur u përleshën në zemër të Prishtinës të gjithë sollën në mendje sherret dhe armiqësitë mes dy grupeve të repit, OTR nga Shqipëria dhe “Babastars” nga Kosova.

Video: Pas sherrit, Noizy shan Babastars nga koncerti

Mapo - 14.09.2016

Pas përplasjes me armë në një hotel në qendër të Prishtinës konflikti mes këngëtarit shqiptar Noizy dhe atij nga Kosova, Cozman ka vazhduar në distancë.

Paralajmërohet Noizy: Ne edhe mund të vrasim (Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes Babastars dhe OTR në hotelin Swiss Diamond, Lavdim Krasniqi ka reaguar në Facebook duke shkruar se ...

Sherri në Prishtinë/ Ja video e plotë, dëgjohet krisma e revoles që plagosi Noizyn

BalkanWeb - 14.09.2016

Pas sherrit të djeshëm mes OTR dhe “Babastars”, ku mbeti i plagosur reperi Noizy dhe miku i tij “Varrosi” Gazeta Express ka siguruar një video të plotë ku dëgjohet dhe shihet qartë momenti dramatik, ...

Noizyt nuk i duhet askush! Shikoni çfarë ka bërë me Instagramin e tij (Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

Pas përleshjes së djeshme me djemtë e Babastars, Noizy ka ‘pastruar’ Instagramin e tij. Noizy ka vendosur që të mos ndjekë më askënd në rrjetin social ...

Noizyt nuk i duhet askush! Shikoni çfarë ka bërë me Instagramin e tij (FOTO)

Zeri - 14.09.2016

Pas përleshjes së djeshme me djemtë e Babastars, Noizy ka 'pastruar' Instagramin e tij. Noizy ka vendosur që të mos ndjekë më askënd në rrjetin social Instagram.

Pas plagosjes, ja kush i rri afër Noizyt (Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

Pas plagosjes së djeshme, Noizy ka postuar një fotografi në rrjetion social Instagram, ku ka shkruar se personi në fotografi është fansi i ...

Plagosja e Noizyt, arrestohet reperi Cozman

Mapo - 14.09.2016

Për përplasjen me armë të ndodhur në Prishtinë pasditen e së martës, policia e Kosovës arrestoi Ylber Abdullahun, i njohur si reperi Cozman, vëllain e tij dhe një mik të afërt të tyre, shtetasin ...

Pas sherrit kërcënohet me jetë Noizy: Do të vrasim (Foto)

Zeri - 14.09.2016

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes “Babastars” dhe “OTR” në Kosovë, ka shkruajtur në Facebook një status të ashpër.

Pas plagosjes, ja kush i rri afër Noizyt (Foto)

Zeri - 14.09.2016

Pas plagosjes së djeshme, Noizy ka postuar një fotografi në rrjetion social Instagram, ku ka shkruar se personi në fotografi është fansi i tij Sipas mediave, Noizy është plagosur në prapanicë, mirëpo ...

Shpërthen ish-menaxheri i Babastars, zbulon sekretet e Noizyt (Foto)

Zeri - 14.09.2016

Drin Zatriqi para disa vitesh ka qenë menaxheri i grupit Babastars, shkruan ArtistëtShqiptarë. Ai vitet e fundit është larguar nga Kosova, me vendbanim në Amerikë.

Ja çfarë vendimi ka marrë Noizy pas plagosjes, e çuditshme (Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

Incidenti me armë i ditës së djeshme në rrugët e Prishtinës, ka rezultuar me pasoja për ...

Plas gallata në rrjet me sherrin Noizy vs Cozman, "Dikur trimat e merrnin plumbin në ballë, ndërsa sot e marrin në ...

Gazeta Express - 14.09.2016

Në rrjetet sociale plasi gallata, por edhe në biseda private mes shokësh për sherrin e ndodhur në Prishtinë mes repperave Noizy dhe ...

Ja ku gjendet Noizy momentalisht (Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

E sot reperi ka vazhduar jetën normale duke mos u marrë me rastin e djeshëm, shkruan ...

Ja ku gjendet Noizy momentalisht (Foto)

Zeri - 14.09.2016

E sot reperi ka vazhduar jetën normale duke mos u marrë me rastin e djeshëm, shkruan lajmi.net. Kështu ai së fundmi ka publikuar pamje ku shihet te berberi dhe gjithçka duket në ...

Noizy vazhdon të qëndrojë në Kosovë, nesër në Gjilan (FOTO)

Gazeta Express - 14.09.2016

Reperi nga Shqipëria, Noizy, i cili ditën e djeshme është plagosur nga anëtarët e grupit babastars, pas një përleshje me armë zjarri në qendër të Prishtinës, vazhdon të postojë fotografi e video në ...

Noizy ende në Kosovë, shkon në Gjilan pas lirimit të Cozman (Foto)

Telegrafi - 14.09.2016

Reperi nga Shqipëria, Noizy po vazhdon të qëndrojë ende në Kosovë. Reperi pasi u trajtua në QKUK pas një plage që mori në të pasme, ka qëndruar sot në Kosovë ku po kurohet edhe shoku i tij Varrosi i ...

Këtu gjendet Noizy momentalisht (Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

Noizy si duket është liruar nga sulmi i mbrëmshëm dhe tani ka vazhduar jetën e tij ...

Noizy donte ta vriste Tunen, por...(Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

Noizy dhe Tuna u bënë shumë të afërt ne kohën që po merrnin pjesë në një seri programesh të së dielës në "Top Channel". Aty lindi edhe miqësia mes dyshes në ...

Njohësit e sigurisë në Kosovë: Edhe Noizy duhet të burgoset (Video)

Gazeta Express - 14.09.2016

Plaga e plumbit në kofshë nuk e pengoi rep-artistin Noizy të këndojë për adhuruesit e tij pas përleshjes me reperin Cozman dhe grupit të ...

Noizy e kishte planifikuar konfliktin me Babastars ditë më parë? (Foto)

Gazeta Express - 14.09.2016

Mbrëmë mori një plumb në prapanicë. Dhe pas trajtimit që mori në Qendrën Klinike Universitare, Noizy vazhdoi përditshmërinë e ...

Noizy ka një mesazh, ky është postimi i fundit (Foto)

Shqiperia Ime - 14.09.2016

Noizy sapo ka lajmëruar dështimin e koncertit në Mitrovicë ka gjetur kohë për një status në Facebook. “Ça mvyn alltia kur kam 2 bomba ndorë”, ka shkruar reperi në Facebook.

VIDEO/ Pas plagosjes Noizy hakmerret ndaj “Babastars”, ja ç’bën

Durres Lajm - 14.09.2016

Pas plagosjes me armë zjarri nga anëtarët e “Babastars”, Noizy ka mbajtur fjalën duke mbajtur koncertin e paralajmëruar në Ferizaj, edhe pse atë në Mitrovicë jo, për shkak të procedurave në polici, ...

Sherri i këngëtarëve, dëshmitarët: Noizy provokoi Babastars

Java News - 14.09.2016

Një sherr me armë ka ndodhur përballë një hoteli në Prishtinë ditën e djeshme. Konflikti ka qenë midis dy grupeve muzikore. “Babastars” dhe “OTR” janë përleshur mes tyre në qendër të Prishtinës, duke ...

Edhe pse i plagosur, Noizy hakmerret ndaj Babastars, ja video

Shqiperia Ime - 14.09.2016

Pas plagosjes me armë zjarri nga anëtarët e Babastars, Noizy ka mbajtur fjalën duke mbajtur koncertin e paralajmëruar në Ferizaj, edhe pse atë në Mitrovicë jo, për shkak të procedurave në polici, ...

Godet sërish Drin Zatriqi: Noizy bëri famë duke u kapur me BS, ja zanafilla e konfliktit

Shqiperia Ime - 14.09.2016

Ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi, i cili i njeh mirë rrethanat e konflikteve me Rigels Rajkun, që ndryshe njihet si Noizy, ka spjeguar zanafillën e konfliktit.

Kjo është arma me të cilën u plagos Noizy (Foto)

Shqiperia Ime - 14.09.2016

Reperët Noizy dhe Cozman sot kanë “qëruar” hesapet në mes të Prishtinës. Të dy reperët janë përleshur me armë zjarri, ku si pasojë e kësaj përleshje Noizy ka përfunduar i plagosur.

Kjo është deklarata e “Swiss Diamond Hotel” për ngjarjen e djeshme Noizy Vs Cozman

Shqiperia Ime - 14.09.2016

Të gjithë jemi në dijeni të përleshjes së sotme që ndodhi mes reperit Noizy dhe Cozman, e cila ndodhi në parkingun e “Swiss Diamond Hotel” në Prishtinë.

Seks me Tunën! Ja deklarata që i kushtoi Noizyt bresheri plumbash

Java News - 14.09.2016

Rigels Rajku, i njohur gjerësisht si Noizy, pranon për herë të parë marrdhëniet me femrat seksi të showbiz-it. I pyetur se nëse ka bërë seks me këngëtaret Tuna dhe Adelina Tahiri, ai pohon “Po”dhe ...

VIDEO/ Ky është momenti kur Noizy godet me grusht dhe rrëzon Cozman-in

Gazeta Tema - 14.09.2016

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së djeshme në Prishtinë. Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi ...

Pas plagosjes Noizy hakmerret ashpër ndaj “Babastars”, ja çfarë ka bërë mbrëmë (VIDEO)

Tetova Sot - 14.09.2016

Dje ishte dita e parë e shkollës, por e gjitha vëmendja u përqendrua tek një sherr që ende po vazhdon, ndose jo fizikisht. Pas plagosjes me armë zjarri nga anëtarët e Babastars, Noizy ka mbajtur ...

Përleshja e Babastars me Noizyn para katër vitesh (Video, +16)

Shqiperia Ime - 14.09.2016

Të gjithë tashmë jemi në dijeni për përleshjet mes grupeve Babastars dhe OTR. Mbrëmë (e martë) u raportua se kishte ndodhur një përleshje fizike mes reperit Noizy dhe Cozman, duke përfunduar edhe ...

Deklarata se bëri seks me Tunën i kushtoi Noizyt

Tetova Sot - 14.09.2016

Rigels Rajku, i njohur gjerësisht si Noizy, pranon për herë të parë marrdhëniet me femrat seksi të showbiz-it. I pyetur se nëse ka bërë seks me këngëtaret Tuna dhe Adelina Tahiri, ai pohon “Po”dhe ...

(Video e re) Momenti kur Noizy qëllon me grusht Cozman në prani të policisë

Java News - 14.09.2016

Një tjetër video e sherrit mes dy reperëve Noizy dhe Cozman është publikuar sot nga mediat. Në video shihet momenti kur reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku, i cili njihet me nofkën Noizy, qëllon me ...

Paralajmërohet Noizy: Ne edhe mund të vrasim (Foto)

Tetova Sot - 14.09.2016

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes Babastars dhe OTR në hotelin Swiss Diamond, Lavdim Krasniqi ka reaguar në Facebook duke shkruar se ...

Pas sherrit kërcënohet me jetë Noizy: Do të vrasim

Tetova Sot - 14.09.2016

Kushëriri i Albert Krasniqit, i cili ishte i përfshirë në përleshjen e mbrëmshme që ndodhi mes “Babastars” dhe “OTR” në Kosovë, ka shkruajtur në Facebook një status të ashpër.

Noizyt nuk i duhet askush! Shikoni çfarë ka bërë me Instagramin e tij (Foto)

Tetova Sot - 14.09.2016

Pas përleshjes së djeshme me djemtë e Babastars, Noizy ka ‘pastruar’ Instagramin e tij. Noizy ka vendosur që të mos ndjekë më askënd në rrjetin social Instagram.

Përleshja e Babastars me Noizyn para katër vitesh (Video, +16)

Tetova Sot - 14.09.2016

Të gjithë tashmë jemi në dijeni për përleshjet mes grupeve Babastars dhe OTR. Mbrëmë (e martë) u raportua se kishte ndodhur një përleshje fizike mes reperit Noizy dhe Cozman, duke përfunduar edhe ...

Pas plagosjes, ja kush i rri afër Noizyt (Foto)

Shqiperia Ime - 14.09.2016

Pas plagosjes së djeshme, Noizy ka postuar një fotografi në rrjetion social Instagram, ku ka shkruar se personi në fotografi është fansi i ...

FOTO/ Ja ku ndodhet aktualisht Noizy

Java News - 14.09.2016

E sot reperi ka vazhduar jetën normale duke mos u marrë me rastin e djeshëm, shkruan lajmi.net. Kështu ai së fundmi ka publikuar pamje ku shihet te berberi dhe gjithçka duket në ...

Noizy vazhdon të qëndrojë në Kosovë, nesër në Gjilan (FOTO)

Tetova Sot - 14.09.2016

Reperi nga Shqipëria, Noizy, i cili ditën e djeshme është plagosur nga anëtarët e grupit babastars, pas një përleshje me armë zjarri në qendër të Prishtinës, vazhdon të postojë fotografi e video në ...

Ja ku gjendet Noizy momentalisht (Foto)

Shqiperia Ime - 14.09.2016

E sot reperi ka vazhduar jetën normale duke mos u marrë me rastin e djeshëm. Kështu ai së fundmi ka publikuar pamje ku shihet te berberi dhe gjithçka duket në ...

Noizy donte ta vriste Tunen, por…(Foto)

Tetova Sot - 14.09.2016

Noizy dhe Tuna u bënë shumë të afërt ne kohën që po merrnin pjesë në një seri programesh të së dielës në “Top Channel”. Aty lindi edhe miqësia mes dyshes në fjalë Më pas ata e bënë edhe një këngë së ...

Plagosja e Noizyt, arrestohet reperi Cozman

Flaka - 14.09.2016

Për përplasjen me armë të ndodhur në Prishtinë pasditen e së martës, policia e Kosovës arrestoi Ylber Abdullahun, i njohur si reperi Cozman, vëllain e tij dhe një mik të afërt të tyre, shtetasin ...

Noizy godet me grusht personin që qëlloi me armë (Video)

Antpress - 14.09.2016

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së sotme në Prishtinë. Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi me ...

Gjuhen me armë Noizy me anëtarët e Baba Stars në Swiss Diamond

Republika - 14.09.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në hotelin Swiss Diamond në qendër të Prishtinës. Noizy dhe miqtë e tij janë përleshur me anëtarët e Baba ...

Momenti kur Noizy e rrahu Cozmanin në sytë e policisë … (Video)

Republika - 14.09.2016

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së djeshme në Prishtinë. Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi ...

Noizy – Cozman – Momenti kur reperi i nënshtrohet operimit (Video)

Republika - 14.09.2016

Indeksonline ka siguruar disa foto dhe video kur reperi i njohur nga Shqipëria, “Varrosi” i nënshtrohet operimit. Ndryshe, gjatë ditës së sotme, grupi OTR pjesë e së cilës është Noizy dhe Varrosi ...

Kur Babastars përleshej me Noizyn para katër vitesh (Video+16)

Republika - 14.09.2016

Të gjithë tashmë jemi në dijeni për përleshjet mes grupeve Babastars dhe OTR. Mbrëmë (e martë) u raportua se kishte ndodhur një përleshje fizike mes reperit Noizy dhe Cozman, duke përfunduar edhe ...

Pas plagosjes, ja kush i rri afër Noizyt (FOTO)

Antpress - 14.09.2016

Pas plagosjes së djeshme, Noizy ka postuar një fotografi në rrjetion social Instagram, ku ka shkruar se personi në fotografi është fansi i tij Sipas mediave, Noizy është plagosur në prapanicë, mirëpo ...

Plagosje në sheshin e Prishtinës, i përfshirë Noizy (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Rreth orës 17:20 minuta në sheshin e Prishtinës, konkretisht afër hotelit ‘Swiss Diamant’, ka pasur të shtëna me arme ku ka mbetur një i plagosur i cili dyshohet të jetë shok i këngëtarit Noizy.

VIDEO/ Skena dramatike: Rrahen reperët Noizy dhe Cozman, të shtëna me armë në Prishtinë

Shqipmedia - 13.09.2016

Reperët Noizy dhe Coman janë rrahur në parkingun e hotelit Swiss Diamond dhe kanë shtëna me armë. Bota Sot raporton se fillimisht janë dëgjuar të shtëna me armë e më pas policia ka dalë në vendin e ...

Policia konfirmon plagosjen që u përfshin Noizy dhe Cozman (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Rreth orës 17:20 minuta në sheshin e Prishtinës, konkretisht afër hotelit ‘Swiss Diamant’, ka pasur të shtëna me arme ku ka mbetur një i plagosur i cili dyshohet të jetë shok i këngëtarit Noizy.

Përleshje mes Babastars e OTR në Prishtinë, dyshohet se është plagosur Noizy

LajmiFundit - 13.09.2016

Burime paraprake bëjnë me dije se pak minuta më parë ka pasur një përleshje me armë mes reperave shqiptarë në Prishtinë. Bëhet fjalë për një përplasje mes grupit Babastars dhe Otr.

“Luftë” mes këngëtarëve në Prishtinë, plagoset Noizy

Top Channel - 13.09.2016

Përleshja e armatosur mes grupeve rivale të muzikës në Prishtinë, sipas raportimeve të mediave atje, ka lënë disa persona të plagosur. Të shtënat kanë ndodhur në afërsi të një hoteli në një nga zonat ...

Përleshje mes Babastars e OTR në Prishtinë, Cozman plagos Noizyn?

LajmiFundit - 13.09.2016

Burime paraprake bëjnë me dije se pak minuta më parë ka pasur një përleshje me armë mes reperave shqiptarë para një hoteli në Prishtinë. Bëhet fjalë për një përplasje mes grupit Babastars dhe Otr.

Ja çfarë bëri Noizy menjëherë pas përleshjes me Cozmanin (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Menjëherë pas përleshjes që reperi Noizy kishte me reperin Cozman, ai ka publikuar një fotografi në rrjetin e tij social Instagram ku shihet duke biseduar me aktorin Blerim Destani dhe një person ...

Fotografi dhe Video ekskluzive: Noizy zbret nga vetura e Ndihmës së Shpejt në QKUK

Lajmi.net - 13.09.2016

Edhe pse u raportua se Noizy nuk është në mesin e të plagosurve nga të shtënat dhe rrahja në Swiss Diamond, ai është parë në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës (QKUK).

Përleshje mes OTR e Babastars në Prishtinë, reagon Noizy

LajmiFundit - 13.09.2016

Mediat kosovare kanë bërë me dije se pak minuta më parë ka pasur një përplasje mes dy grupeve Babastars e OTR në afërsi të një hoteli në Prishtine. Sipas raportimeve ka pasur një përplasje me armë ...

Sherri me armë mes reperave, plagoset në kokë Noizy, dërgohet me urgjencë në spital (FOTO)

SOT - 13.09.2016

Personi i plagosur në përleshjen e sotme në mes të Prishtinës është reperi nga Shqipëria Noizy. Mediat kosovare kanë siguruar disa fotografi kur reperi është dërguar në spitalin e ...

Pamje ekskluzive nga plagosja e anëtarëve të Baba Stars dhe Noziyt

LajmiFundit - 13.09.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Swiss Diamond në qendër të Prishtinës. Noizy mësohet se është personi i cili është plagosur, ndërkaq tre të tjerë janë shoqëruar në polici.

Ja kush dyshohet se e plagosi Noizyn (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperi nga Shqipëria Rigels Rajku - Noizy është plagosur nga vëllai i reperit nga Prishtina, Cozman, në përplasjen me armë zjarri që patën këta dy reperë sot në Prishtinë, thonë burime të ...

Ja momenti kur Noizyn e sollën në QKUK (Video)

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy është personi i cili është plagosur sot gjatë ditës në mes të Prishtinës. Ai menjëherë është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Pamje ekskluzive nga plagosja e anëtarëve të Baba Stars dhe Noziyt (VIDEO)

Ina - 13.09.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Swiss Diamond në qendër të ...

FOTO+VIDEO/ Horror plumbash në qendër të Prishtinës, plagoset Noizy, arrestohet Cozman, ja të gjitha detajet

SOT - 13.09.2016

Reperat e grupit Babastars janë përplasur sot me grupin OTR, të drejtuar nga reperi shqiptar Noizy, përballë ‘Swiss Diamond Hotel’ në Prishtinë. Mediat në Kosovë bëjnë të ditur se reperi Noizy është ...

Sheri me armë në Prishtinë, Noizy i lënduar në kokë, video tjetër e ngjarjes

LajmiFundit - 13.09.2016

Këngëtari i njohur shqiptar Noizy është përfshirë në një përleshje me armë në Prishtinë. Sipas Klan Kosova ka pasur një përplasje me këngëtarin tjetër, Cozman (Ylber Abdullahu).

Gjuhen me armë Noizy me anëtarët e Baba Stars në Prishtinë (FOTO)

Ina - 13.09.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Swiss Diamond në qendër të Prishtinës, mëson Gazeta Express. Noizy dhe miqtë e tij janë përleshur me anëtarët e Baba Stars.

Video ekskluzive nga momenti i arrestimit në Prishtinë mes grupit Babastars dhe OTR (VIDEO)

Ina - 13.09.2016

Pas konfirmimit të policisë se është një i plagosur në përleshjen mes Babastars dhe OTR mësohet se i plagosuri është reperi, i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të ...

Sherri me Cozman, ja momenti kur Noizy mbërrin në spital

LajmiFundit - 13.09.2016

UPDATE- Një video e publikuar nga mediat kosovare tregon momentin kur reperi nga Shqipëria është shoqëruar për në QKUK. Kjo video vërteton pjesmarrjen e tij në sherrin mes grupeve rivale Babastars e ...

Historia e konflikteve mes Noizyt dhe Babastars

Lajmi.net - 13.09.2016

Noizy dhe Babastars janë përleshur me armë sot në Prishtinë. Tre persona janë arrestuar ndërsa mësohet se i plagosuri është reperi Noizy. Historia e konflikteve mes tyre ka kohë që ka nisur.

Noizy gjakoset në prapanicë (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Në përleshjen e sotme në Prishtinë është përfshirë Noizy dhe reperi Cozman . Reperi nga Shqipëria sot ka pësuar lëndime të lehta, ku në fotografinë më poshtë shihet gjak në prapanicën e tij.

Noizy kontrollohet në zonën e Rentgenit në QKUK (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Klan Kosova sjell fotografi në të cilat shihet reperi nga Shqipëria Noizy, në QKUK në zonën e Rentgenit, ku i përcjellur nga mjekët, ka hyrë për t’u fotografuar, njofton Klan Kosova.

Ja pamjet kur Noizy mbërrin në Spital pas sherrit me Cozman (VIDEO)

Albeu.com - 13.09.2016

Nëpër rrjetet sociale po qarkullon një video që provon se reperi Noizy ishte prezent në sherrin e sotëm më arme me pjesëtarë të grupit Baba Stars në Prishtinë.

Noizy publikon tjeter foto, fansi: Nga spitali po e nxjerr?

LajmiFundit - 13.09.2016

Reperi Noizy është përfshirë në një sherr me grupin rival Babastars në Prishtinë, e ndërkohë në rrjetet sociale vazhdon të bëjë sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Zbulohet historia e konfliktit mes Noizyt dhe Babastars, ja çfarë i çoi reperat në përplasje me armë

SOT - 13.09.2016

Noizy dhe Babastars janë përleshur me armë sot në Prishtinë. Tre persona janë arrestuar, ndërsa mësohet se i plagosuri është reperi Noizy. Historia e konflikteve mes tyre ka kohë që ka nisur.

Ekskluzive: Përveç Noizyt, ky është i plagosuri tjetër (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Burime të sigurta të lajmi.net brenda policisë bëjnë të ditur se në përleshjen e sotme në Swiss Diamond në Prishtinë, kanë mbetur të plagosur dy persona, pjesë e grupit OTR që udhëhiqet nga reperi ...

Ekskluzive: Noizy lajmërohet nga emergjenca (Video)

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperi nga Shqipëria Noizy pas përleshjes së sotme me anëtarin e grupit Babastars, Cozman, ka përfunduar në emergjencë. Para gjysëm ore reperi është lajmëruar nga emergjenca duke postuar një video të ...

Foto ku Noizy duket i gjakosur në prapanicë (Foto)

Ina - 13.09.2016

Reperi nga Shqipëria sot ka pësuar lëndime të lehta, ku në fotografinë më poshtë shihet gjak në prapanicën e ...

A do të mbajë Noizy koncert sonte në Mitrovicë e Ferizaj? (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Qëndrimi i tij sot në Prishtinë është lidhur me koncertet që ai do të mbante sonte në Mitrovicë dhe Ferizaj. Nuk dihet nëse ato do të anulohen apo do të vazhdojnë në normalitet pasi reperi është duke ...

VIDEO/ Ja gjendja e Noizyt pas plagosjes në kokë nga reperat e Babastars

SOT - 13.09.2016

Reperat e grupit Babastars janë përplasur sot me grupin OTR, të drejtuar nga reperi shqiptar Noizy, përballë ‘Swiss Diamond Hotel’ në Prishtinë. Mediat në Kosovë bëjnë të ditur se reperi Noizy është ...

Noizy dhe BabaStars ishin përleshur edhe në vitin 2012 në Zvicër (Video)

Lajmi.net - 13.09.2016

Grupet rivale të repit OTR dhe BabaStars kanë një histori interesante përleshjesh. Kjo nuk është hera e parë që ata kanë shkëmbyer grushte pasi që 4 vite me parë, saktësisht në maj të vitit 2012, dhe ...

Zbulohet historia e konfliktit mes Noizyt dhe Babastars

Albeu.com - 13.09.2016

Noizy dhe Babastars janë përleshur me armë sot në Prishtinë. Tre persona janë arrestuar, dhe mësohet se i plagosuri është reperi Noizy . Historia e konflikteve mes tyre në fakt ka kohë që ka nisur.

VIDEO/ Ja momenti kur vëllai i Cozman qëllon ndaj Noizyt, reperin shqiptar e shpëton fati!

SOT - 13.09.2016

Mediat ne Kosove kane publikuar edhe pamjet te momentit kur reperi shqiptar, Noizy plagoset ne qender te Prishtines, nga vellai i reperit kosovar, Cozman.

Noizy: Nuk jam i lënduar, gjaku nuk ishte i imi (Foto/Video)

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperi Noizy pas përleshjes së sotme tanimë është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë . Noizy është larguar duke theksuar se nuk e di se çfarë ka ndodhur, raporton ...

Noizy: Nuk jam i lënduar, gjaku nuk ishte i imi (Foto/Video)

Ina - 13.09.2016

Reperi Noizy pas përleshjes së sotme tanimë është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë . Noizy është larguar duke theksuar se nuk e di se çfarë ka ndodhur, raporton ...

Ekskluzive: Ja çfarë thotë Çiljeta për plagosjen e Noizyt

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperi Noizy sot ka pasur një konflikt me antarët e labelit Babastars, konkretisht për Cozman dhe disa njerëz të tij në qendër të Prishtinës. E kontaktuar nga Lajmi.net, Çiljeta është shprehur se ...

Noizy flet për herë të parë pas përleshjes me Babastars

Zhurnal - 13.09.2016

Reperi Noizy ka folur për herë të parë pas përleshjes së sotme me Cozmanin, vëllain e këtij të fundit dhe shokun e tyre. Noizy është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë .

Flet pronari i Coco Club, tregon se a do të mbahet sonte koncerti i Noizyt

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperi Noizy sot është përfshirë në një incident me reperin Cozman ku pati edhe të plagosur. Noizy sonte kishte në plan të performojë në Mitrovicë dhe në Ferizaj, shkruan lajmi.net.

Video/ Ja momenti kur Noizy plagoset nga vëllai i Cozman

Portalb - 13.09.2016

Mediat ne Kosove kane publikuar edhe pamjet te momentit kur reperi shqiptar, Noizy plagoset ne qender te Prishtines, nga vellai i reperit kosovar, Cozman.

Ja çfarë thotë Noizy pas plagosjes në Prishtinë nga vëllai i Cozmanit (VIDEO)

Albeu.com - 13.09.2016

Reperi i njohur, Noizy ka folur për herë të parë për mediat pas plagosjes në qendër të Prishtinës. Ai ka treguar se nuk ka pasur asnjë dëmtim serioz, duke mos pranuar dhe që ka marrë plagë.

As “plumbi” nuk e ndali, Noizy paralajmëron dy koncertet që do t’i mbajë sonte (Foto/Video)

Portalb - 13.09.2016

Reperi Noizy pas përleshjes së sotme tanimë është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë . Noizy është larguar duke theksuar se nuk e di se çfarë ka ndodhur, raporton ...

Rrëfimi i dëshmitarit që pa ngjarjen: Noizy rrahu Cozmanin, por ja kush e nisi

Lajmi.net - 13.09.2016

Një dëshmitar okular që ishte në hotel në momentin kur ndodhi përleshja me armë mes ORT-së dhe Babastars, ka treguar për Magazina.al ngjarjen se si ajo ka ndodhur.

Noizy flet për herë të parë pas përleshjes me Babastars: S”kam asgjë!

LajmiFundit - 13.09.2016

Reperi Noizy ka folur për herë të parë pas përleshjes së sotme me Cozmanin, vëllain e këtij të fundit dhe shokun e tyre. Noizy është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë .

Dj shqiptarë ironizojnë përleshjen e OTR dhe Baba Stars (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Përleshja mes dy grupeve të reperave Baba Stars dhe OTR është komentuar edhe nga Dj shqiptarë. Ka qenë Dj Vin Veli, i cili përmes një statusi në Facebook ka ironizuar këtë përleshje me armë në ...

Përplasja me Babastars, një tjeter reper i OTR ka mbetur i plagosur në Prishtinë

LajmiFundit - 13.09.2016

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me përplasjen mes dy grupeve të muzikës, Babastars dhe Otr në Prishtinë. Sipas mediave kosovare nuk është vetem Noizy që ka mbetur i plagosur lehtë, por edhe një ...

Lajmërohet Noizy nga Policia, ai ka një mesazh (Video)

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperi Noizy sapo ka publikuar një video në Instagram. Ai shprehet se do të jetë i pranishëm më Mitrovicë dhe Ferizaj sapo të mbarojnë procedurat policore./Lajmi.net.

Operohet Noizy, i hiqet një plumb

Lajmi.net - 13.09.2016

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy ka treguar për KALLXO.com se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje kirurgjike. Mjeku kujdestar në Emergjencën e Prishtinës, Avni Xhafa, ka folur për ...

Sherri në Prishtinë, dëshmitari: Noizy grushtoi Cozman, më pas ... plasën plumbat

SOT - 13.09.2016

Një dëshmitar i sherrit midis reperit Noizy dhe grupit të Babastars rrëfen momentin e parë të sherrit duke treguar edhe personin që nisi gjithë përplasjen.

Dëshmitari: Noizy grushtoi Cozman, më pas ... plasën plumbat

Albeu.com - 13.09.2016

Një dëshmitar i sherrit midis reperit Noizy dhe grupit të Babastars ka rrëfyer momentin e parë të sherrit duke treguar edhe personin që nisi gjithë përplasjen.

Noizy me plagë, ja çfarë ka vendosur të bëjë tani

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperi Noizy sot ka pasur një përleshje me reperin Cozman dhe Skivi në qendër të Prishtinës, ku sipas Kallxo.com atij i është operuar dhe i është hequr plumbi në këmbë.

Kjo është arma me të cilën u plagos Noizy (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperët Noizy dhe Cozman sot kanë “qëruar” hesapet në mes të Prishtinës. Të dy reperët janë përleshur me armë zjarri, ku si pasojë e kësaj përleshje Noizy ka përfunduar i plagosur.

“Swiss Diamond Hotel”: Kështu ndodhi përleshja mes Noizy-it e Babastars

Lajmi.net - 13.09.2016

Menaxhmenti i Hotelit “Swiss Diamond Hotel”, përkatësisht Skender Kunushevci, menaxher i Departamentit Ligjor të hotelit ka dërguar një reagim për media, ku thuhet se përleshja nuk ka ndodhur në ...

Rrëfim i një dëshmitari: Skivi e nisi i pari, Noizy e rrahu fort Cozmanin

Lajm - 13.09.2016

Një dëshmitar okular që ishte në hotel në momentin kur ndodhi përleshja me armë mes ORT-së dhe Babastars, ka treguar për portalin Magazina.al ngjarjen se si ajo ka ndodhur.

Fansat në pritje të Noizyt në Mitrovicë, këto janë pamjet nga lokali ku po mbahet koncerti (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperi Noizy pas stabilizimit të gjendjes së tij është nisur drejt Mitrovicës, ku pritet të performojë sonte në lokalin “Check In”. Mesa duket lëndimet e tij trupore nuk kanë qenë shumë të mëdha, ...

Konfirmohet nga mjekët e QKUK’së: Noizy’it i është hequr një plumb nga trupi

Lajm - 13.09.2016

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy ka treguar për KALLXO.com se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje ...

Operohet Noizy, i hiqet një plumb

Almakos - 13.09.2016

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy ka treguar për KALLXO.com se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje kirurgjike. Mjeku kujdestar në Emergjencën e Prishtinës, Avni Xhafa, ka folur për ...

Operohet Noizy, i hiqet një plumb

Zhurnal - 13.09.2016

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy ka treguar për KALLXO.com se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje kirurgjike. Mjeku kujdestar në Emergjencën e Prishtinës, Avni Xhafa, ka folur për ...

Pse gënjeu Noizy se nuk është plagosur? (Foto/Video)

Lajmi.net - 13.09.2016

Pas përleshjes së sotme mes Noizyt dhe Cozman, reperi nga Shqipëria u plagos në këmbë me armë zjarri. Në një video të publikuar nga Indeksonline, reperi shihet në QKUK teksa shprehet se është mirë ...

Policia ia dështon koncertin Noizyt (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Reperi shqiptar Noizy sonte do të mbante dy koncerte, një në Mitrovicë dhe një në Ferizaj. Për shkak të procedurave në Polici, reperit i është dashur ta anulojë koncertin në Mitrovicë, pasi atje ...

Noizy ka një mesazh, ky është postimi i fundit (Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Noizy sapo ka lajmëruar dështimin e koncertit në Mitrovicë ka gjetur kohë për një status në Facebook. “Ça mvyn alltia kur kam 2 bomba ndorë”, ka shkruar reperi në Facebook.

Këto janë pamjet e para të “Varrosit” pas plagosjes, bëhet gati për operim (Video/Foto)

Lajmi.net - 13.09.2016

Indeksonline ka siguruar disa foto dhe video kur reperi i njohur nga Shqipëria, “Varrosi” i nënshtrohet operimit. Indeksonline ka siguruar disa foto dhe video kur reperi i njohur nga Shqipëria, ...

Noizy VS Cozman – Momenti kur reperi i nënshtrohet operimit (Foto)

Ina - 13.09.2016

Indeksonline ka siguruar disa foto dhe video kur reperi i njohur nga Shqipëria, “Varrosi” i nënshtrohet operimit. Ndryshe, gjatë ditës së sotme, grupi OTR pjesë e së cilës është Noizy dhe Varrosi ...

Mjeku që i hoqi plumbin Noizyt: Ja ku u qëllua reperi

Albeu.com - 13.09.2016

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy¬n në një prononcim për KALLXO.com ka thënë se se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje kirurgjike. Mjeku kujdestar në Emergjencën e Prishtinës , Avni ...

Ja momenti kur Noizy godet me grusht personin që qëlloi me armë (Video)

Lajmi.net - 13.09.2016

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së sotme në Prishtinë. Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi me ...

Kjo është arma me të cilën u plagos Noizy (Foto)

Lajm - 13.09.2016

Reperët Noizy dhe Cozman sot kanë “qëruar” hesapet në mes të ...

Të shtëna me armë në Prishtinë, plagoset një person

Telegrafi - 13.09.2016

Para pak minutash ka pasur të shtëna me armë zjarri në sheshin e Prishtinës më saktësisht tek hotel “Swiss Diamond”. Sipas dëshmitarëve thuhet se si pasojë e të shtënave ka mbetur një person i ...

Sulmohet me armë Noizy, ka të plagosur (Video)

Zeri - 13.09.2016

Para pak minutave në Prishtinë përballë Swiss Diamond Hotel ka ndodhur një përleshje me armë në mes të dy grupeve te reperëve. Siç mëson gazeta “Zëri” të përfshirë në këtë përleshje kanë qenë reperi ...

LAJMI I FUNDIT: Gjuhen me armë Noyzi me anëtarët e Babastar në Swiss Diamond

Gazeta Express - 13.09.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Sëiss Diamond në qendër të Prishtinës, mëson Gazeta Express. Miq të reperit nga Tirana, Noyzit, janë përleshur me anëtarët e Babastar.

Foto+Video/Luftë në Prishtinë, Babastars plagos Noizyn në kokë

Mapo - 13.09.2016

Foto 1 nga 13 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Swiss Diamond në qendër të Prishtinës, raporton Gazeta Express. Sipas saj, miq të reperit nga Tirana, Noizy, janë përleshur ...

Një i plagosur në përleshjen e Baba Stars dhe OTR

Gazeta Express - 13.09.2016

Në rrugën “Tringë Ismaili” në Prishtinë është plagosur një person, ndërkaq tre persona janë shoqëruar në ...

E përditësuar: Gjuhen me armë Noizy me anëtarët e Baba Stars në Swiss Diamond

Gazeta Express - 13.09.2016

( E plotësuar) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Swiss Diamond në qendër të Prishtinës, mëson Gazeta Express. Noizy dhe miqtë e tij janë përleshur me anëtarët e Baba Stars.

Video ekskluzive nga momenti i arrestimit në Swiss Diamond (Video)

Gazeta Express - 13.09.2016

​Pas konfirmimit të policisë se është një i plagosur në përleshjen mes Babastars dhe OTR mësohet se i plagosuri është reperi, i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të ...

Përleshje mes grupit OTR dhe Cozmanit, Noizy nuk është plagosur

Koha.net - 13.09.2016

Burimet e portalit Koha.net kanë konfirmuar se grupi OTR është përleshur me reperin Cozman në qendër të Prishtinës dhe se Noizy nuk është plagosur. Reperi Noizy pak minuta pas të shtënave me armë në ...

Kështu u arrestua Noizy në Prishtinë (VIDEO)

Zeri - 13.09.2016

Para pak minutave ka ndodhur një shkëmbim zjarri tek ‘Swis Diamond’, e që kanë mbetur tre persona të arrestuar dhe një i plagosur. Ndërkaq ky është momenti i arrestimit të reperit shqiptarë Noizy.

Gjuhen me armë Noizy me anëtarët e Baba Stars në Prishtinë

Yll Press - 13.09.2016

Pas konfirmimit të policisë se është një i plagosur në përleshjen mes Babastars dhe OTR mësohet se i plagosuri është reperi, i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës Një ...

Sherr me armë mes repistit Noizy dhe Cozman në Prishtinë

ABC News - 13.09.2016

Mediat kosovare njoftojnë se këngëtari shqiptar i njohur si Noizy është plagosur me armë në Prishtinë. Klan Kosova shkruan se ai është përplasur me armë me këngëtarin Kozman.

Pamje ekskluzive nga plagosja e anëtarëve të Baba Stars dhe Noziyt (Foto/Video)

Gazeta Express - 13.09.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Swiss Diamond në qendër të ...

Foto ekskluzive të Noizyt në Spitalin e Prishtinës

Gazeta Express - 13.09.2016

Personi i plagosur në përleshjen e sotme në mes të Prishtinës është reperi nga Shqipëria ...

Foto ekskluzive të Noizyt në Spitalin e Prishtinës

Zeri - 13.09.2016

Personi i plagosur në përleshjen e sotme në mes të Prishtinës është reperi nga Shqipëria Noizy. Gazeta Express ka siguruar disa fotografi kur reperi është dërguar në spitalin e ...

Ja momenti kur Noizyn e sollën në QKUK (Video)

Gazeta Express - 13.09.2016

Reperi i njohur nga Shqiperia, Noizy është personi i cili është plagosur sot gjatë ditës në mes të ...

Videoja që e solli dhunën në Prishtinë

Gazeta Express - 13.09.2016

Reperi Noizy për intervistën në ‘6 ditë pa Ermalin’ në një mënyrë la të kuptohet se ka pasur marrëdhënie intime me ...

Historia e konflikteve mes Noizyt dhe Babastars

Gazeta Express - 13.09.2016

Noizy dhe Babastars janë përleshur me armë sot në ...

Baba Stars vs OTR, vazhdimi i ‘fërrkës’ së vjetër (VIDEO)

Zeri - 13.09.2016

Përleshja me armë ndërmjet reperëve Noizy dhe Cozman është vetëm vazhdim i problemeve që kanë grupet e reperëve, Baba Stars dhe OTR, shkruan Zëri. Në fakt, anëtarët e Baba Stars, të udhëhequr nga ...

Ky është momenti kur i plagosuri shoqërohet në Spital (VIDEO)

Zeri - 13.09.2016

Një zënk ka ndodhur në mes reperëve shqiptarë Noizy dhe Cosman në Prishtinë. Ka pasur edhe të shtëna armësh e që ka mbeturë një i plagosur. Mësohet se i plagosuri është një shok i Noizyt.

Noizy ofendoi Cozman në Zonë e lirë, e quajti vajzë (Video)

Telegrafi - 13.09.2016

Reperi Noizy ishte javë më parë ka qenë i ftuar në emisionin Zonë e Lirë përballë gazetarit Arian Çani, ku ndër të tjerash ka folur edhe për përleshjen e tij me Babastars.

VIDEOT+FOTO/ Ja gjendja e Noizyt pas sherrit, reperi del i buzëqeshur nga spitali

BalkanWeb - 13.09.2016

PRISHTINE – Reperat e grupit Babastars janë përplasur sot me grupin OTR, të drejtuar nga reperi shqiptar Noizy, përballë ‘Swiss Diamond Hotel’ në Prishtinë.

Ja kush dyshohet se e plagosi Noizyn (Foto)

Gazeta Express - 13.09.2016

Reperi nga Shqipëria Rigels Rajku - Noizy është plagosur nga vëllai i reperit nga Prishtina, Cozman, në përplasjen me armë zjarri që patën këta dy reperë sot në Prishtinë, thonë burime të Insajderit ...

Ekskluzive: Momenti kur Noizy arrin i plagosur në QKUK (Video)

Telegrafi - 13.09.2016

Një përleshje me armë zjarri në mes reperëve Noziy dhe Cozman ka rezultuar me plagosjen e reperit nga Shqipëria. Në videon ekskluzive të siguruar nga Telegrafi shihet se Noizy është plagosur vetëm në ...

Momenti i Arrestimit të Cosmanit dhe vëllait të tij (Video)

Zeri - 13.09.2016

Pas përleshjes në vendin e ngjarjes ka arritur policia e cila ka arrestuar Cosmanin dhe vëllain e tij. I plagosur nga përleshja ka mbetur një shok i reperit nga Shqipëria Noizy.

Videoja që e solli dhunën në Prishtinë

Zeri - 13.09.2016

Reperi Noizy për intervistën në ‘6 ditë pa Ermalin’ në një mënyrë la të kuptohet se ka pasur marrëdhënie intime me Tunën. Rigelsi tregoi se i ka thënë Ermalit që të mos pyetet për këtë pjesë sepse ...

Video nga momenti i arrestimit në Swiss Diamond pas përleshjes me armë Noizy-Babastars

Mapo - 13.09.2016

Pas konfirmimit të policisë se është një i plagosur në përleshjen mes Babastars dhe OTR mësohet se i plagosuri është reperi, i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës.

Ja momenti kur Noizy mbërrin në spital në Prishtinë (Video)

Mapo - 13.09.2016

Reperi i njohur nga Shqiperia, Noizy është personi i cili është plagosur sot gjatë ditës në mes të Prishtinës. Ai menjëherë është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Ja kush dyshohet se e plagosi Noizyn (Foto)

Mapo - 13.09.2016

Foto 1 nga 2 Reperi nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizy është plagosur nga vëllai i reperit nga Prishtina, Cozman, në përplasjen me armë zjarri që patën këta dy reperë sot në Prishtinë, thonë burime ...

Noizy e quajti vajzë Cozmanin, a është kjo arsyeja e përleshjes?! (Video)

Gazeta Express - 13.09.2016

Reperi Noizy ishte javë më parë ka qenë i ftuar në emisionin Zonë e Lirë përballë gazetarit Arian Çani, ku ndër të tjerash ka folur edhe për përleshjen e tij me ...

Fotografi dhe Video: Noizy zbret nga vetura e Ndihmës së Shpejt në QKUK

Zeri - 13.09.2016

Edhe pse u raportua se Noizy nuk është në mesin e të plagosurve nga të shtënat dhe rrahja në Swiss Diamond, ai është parë në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës (QKUK).

Ja fotoja e parë që publikoi Noizy pas përleshjes (Foto)

Gazeta Express - 13.09.2016

Gjendja shëndetësore e Noizyt duket se është mjaft e ...

Noizy dhe BabaStars ishin përleshur edhe në vitin 2012 në Zvicër (Video)

Gazeta Express - 13.09.2016

Grupet rivale të repit OTR dhe BabaStars kanë një histori interesante ...

Noizy kontrollohet në zonën e Rentgenit në QKUK (Foto)

Telegrafi - 13.09.2016

Klan Kosova sjell fotografi në të cilat shihet reperi nga Shqipëria Noizy, në QKUK në zonën e Rentgenit, ku i përcjellur nga mjekët, ka hyrë për t’u fotografuar, njofton Klan Kosova.

Përplasje mes reperëve, plagoset me armë Noizy, arrestohet Cozman

Ora news - 13.09.2016

Rikthehen përleshjet me armë mes reperave. Gjatë mesditës së sotme, reperi Noyzi sëbashku me grupin e tij OTR janë janë konfliktuar fillimisht fizikisht me reperin Cozman të Babastars që shoqërohej ...

Noizy del i buzëqeshur nga QKUK (Video)

Telegrafi - 13.09.2016

Reperi Noizy pas përleshjes që patën sot në Prishtinë është dërguar i plagosur në Qendrën Klinike Universitare. Në një video të publikuar nga IndeksOnline Noizy shfaqet duke u larguar nga QKUK, i ...

Noizy lajmërohet nga emergjenca (Foto)

Gazeta Express - 13.09.2016

Reperi nga Shqipëria Noizy pas përleshjes së sotme me anëtarin e grupit Babastars, Cozman, ka përfunduar në ...

Noizy publikon video nga emergjenca (Video)

Telegrafi - 13.09.2016

Reperi nga Shqipëria Noizy pas përleshjes së sotme me anëtarin e grupit Babastars, Cozman, ka përfunduar në emergjencë. Para gjysëm ore reperi është lajmëruar nga emergjenca duke postuar një video të ...

VIDEO+FOTO/ Ja momenti kur Noizy plagoset nga vëllai i Cozman

BalkanWeb - 13.09.2016

PRISHTINE – Reperat e grupit Babastars janë përplasur sot me grupin OTR, të drejtuar nga reperi shqiptar Noizy, përballë ‘Swiss Diamond Hotel’ në Prishtinë.

Fotot/Noizy buzagaz në spitalin e Prishtinës pas plagosjes

Mapo - 13.09.2016

Foto 1 nga 8 Përleshja e armatosur mes grupeve rivale të muzikës në Prishtinë, sipas raportimeve të mediave atje, ka lënë disa persona të plagosur. Të shtënat kanë ndodhur në afërsi të një hoteli në ...

As “plumbi” nuk e ndali, Noizy paralajmëron dy koncertet që do t’i mbajë sonte (Foto/Video)

Telegrafi - 13.09.2016

Reperi Noizy pas përleshjes së sotme tanimë është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë . Noizy është larguar duke theksuar se nuk e di se çfarë ka ndodhur, raporton ...

Noizy del i buzëqeshur nga spitali (Video)

Ora news - 13.09.2016

Reperi Noizy pas përleshjes që patën sot në Prishtinë është dërguar i plagosur në Qendrën Klinike Universitare. Në një video të publikuar nga IndeksOnline Noizy shfaqet duke u larguar nga QKUK, i ...

Noizy flet nga QKUK (VIDEO)

Zeri - 13.09.2016

Reperi Noizy është ende në QKUK pasi mbeti i plagosur nga përleshja me armë zjarri mes tij dhe reperit Cozman, njofton Klan Kosova. Klankosova.tv, pak minuta më parë ju solli fotografi ekskluzive nga ...

Noizy mohon që është plagosur, thotë se edhe të tjerët janë mirë (Video)

Gazeta Express - 13.09.2016

Reperi Noizy pas përleshjes së sotme tanimë është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë ...

Video/ Noizy del si hero, flet pas përleshjes me Babastars

Mapo - 13.09.2016

Foto 1 nga 5 Reperi Noizy ka folur për herë të parë pas përleshjes së sotme me Cozmanin, vëllain e këtij të fundit dhe shokun e tyre. Noizy është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e ...

Rrëfen dëshmitari që pa ngjarjen: Skivi e nisi i pari, Noizy e goditi Cozmanin

Telegrafi - 13.09.2016

Një dëshmitar okular që ishte në hotel në momentin kur ndodhi përleshja me armë mes ORT-së dhe Babastars, ka treguar për Magazina.al ngjarjen se si ajo ka ndodhur.

As 'plumbi' nuk e ndali, Noizy paralajmëron dy koncertet që do t’i mbajë sonte (Foto/Video)

Zeri - 13.09.2016

Reperi Noizy pas përleshjes së sotme tanimë është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë . Noizy është larguar duke theksuar se nuk e di se çfarë ka ndodhur, raporton ...

Dj shqiptarë ironizojnë përleshjen e OTR dhe Baba Stars (Foto)

Gazeta Express - 13.09.2016

Përleshja mes dy grupeve të reperave Baba Stars dhe OTR është komentuar edhe nga Dj ...

Rrëfimi i dëshmitarit që pa ngjarjen: Noizy rrahu Cozmanin, por ja kush e nisi

Zeri - 13.09.2016

Një dëshmitar okular që ishte në hotel në momentin kur ndodhi përleshja me armë mes ORT-së dhe Babastars, ka treguar për Magazina.al ngjarjen se si ajo ka ndodhur.

Rrëfimi i dëshmitarit që pa ngjarjen: Noizy rrahu Cozmanin, por ja kush e nisi

Gazeta Express - 13.09.2016

Dëshmitari që nuk preferoi të identifikohet, ka rrëfyer se ishte fare pranë tavolinës ku ishte ulur Noizy. “Ai po pinte kafe në resorantin e hotelit, kur aty erdhi Skivi bashkë me një djalë dhe më ...

VIDEO+FOTO/ Reperat sherr me armë në Prishtinë, plagoset Noizy, arrestohet Cozman

BalkanWeb - 13.09.2016

PRISHTINE – Reperat e grupit Babastars janë përplasur sot me grupin OTR, të drejtuar nga reperi shqiptar Noizy, përballë ‘Swiss Diamond Hotel’ në Prishtinë.

Çfarë bëri Noizy para përleshjes? (Video)

Telegrafi - 13.09.2016

Pak para se të nisej përleshja me armë zjarri mes anëtarëve të dy grupeve, OTR dhe Babastars, Noizy së bashku me grupin e tij ishin duke pirë kafe në restorantin e hotelit “Swiss Diamond”, njofton ...

Noizy video nga komisariati: Jemi mirë (Video)

Gazeta Express - 13.09.2016

Pas përleshjes së ndodhur në Prishtinë Noizy ka publikuar një video në Instagram në të cilën qetëson fansat, se ai dhe djemtë të grupit janë në ...

Lajmërohet Noizy nga Policia, ai ka një mesazh (Video)

Zeri - 13.09.2016

Reperi Noizy sapo ka publikuar një video në Instagram. Ai shprehet se do të jetë i pranishëm më Mitrovicë dhe Ferizaj sapo të mbarojnë procedurat policore./Lajmi.net.

Noyzi në polici, batuta me gazetarët: A do me ba pompa!

Ora news - 13.09.2016

Pasi është mjekuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, reperi Noizy është shoqëruar nga forcat e policisë së Kosovës për në rajon. Ai foli për herë të parë pas përplasjes me armë pasditen e ...

Rrëfen dëshmitari që pa ngjarjen: Skivi e nisi i pari, por Noizy e rrahu fort Cozmanin

Mapo - 13.09.2016

Një dëshmitar okular, që ishte në hotel në momentin kur ndodhi përleshja me armë mes ORT-së dhe Babastars, ka treguar për Magazina.al ngjarjen se si ajo ka ndodhur.

Rrëfehet dëshmitari: Skivi e nisi sherrin i pari dhe thirri bandën, Noizy grushtoi Cozman

BalkanWeb - 13.09.2016

Një dëshmitar i sherrit midis reperit Noizy dhe grupit të Babastars rrëfen momentin e parë të sherrit duke treguar edhe personin që nisi gjithë përplasjen.

Konfirmohet nga mjekët e QKUK'së: Noizy'it i është hequr një plumb nga trupi

Gazeta Express - 13.09.2016

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy ka treguar për KALLXO.com se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje ...

Lajmërohet Noizy nga stacioni policor, ka një paralajmërim (Video)

Telegrafi - 13.09.2016

Reperi nga Shqipëria, Noizy ka përfunduar i plagosur pas një përleshje që ka pasur sot me reperin Cozman dhe shokët e tij. Pas kësaj përleshje, Noizy është trajtuar në QKUK, ndërkaq Cozman, vëllai i ...

Konfirmohet nga mjekët: Noizy-it i është hequr një plumb nga trupi

Mapo - 13.09.2016

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy ka treguar për KALLXO.com se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje kirurgjike. Mjeku kujdestar në Emergjencën e Prishtinës, Avni Xhafa, ka folur për ...

Kjo është deklarata e “Swiss Diamond Hotel” për ngjarjen e sotme Noizy Vs Cozman

Telegrafi - 13.09.2016

Të gjithë jemi në dijeni të përleshjes së sotme që ndodhi mes reperit Noizy dhe Cozman, e cila ndodhi në parkingun e “Swiss Diamond Hotel” në Prishtinë.

“Swiss Diamond Hotel”: Kështu ndodhi përleshja mes Noizy-it e Babastars

Gazeta Express - 13.09.2016

Menaxhmenti i Hotelit “Swiss Diamond Hotel”, përkatësisht Skender Kunushevci, menaxher i Departamentit Ligjor të hotelit ka dërguar një reagim për media, ku thuhet se përleshja nuk ka ndodhur në ...

Kjo është arma me të cilën u plagos Noizy (Foto)

Telegrafi - 13.09.2016

Reperët Noizy dhe Cozman sot kanë “qëruar” hesapet në mes të Prishtinës. Të dy reperët janë përleshur me armë zjarri, ku si pasojë e kësaj përleshje Noizy ka përfunduar i plagosur.

Fansat në pritje të Noizyt në Mitrovicë, këto janë pamjet nga lokali ku po mbahet koncerti (Foto)

Telegrafi - 13.09.2016

Reperi Noizy pas stabilizimit të gjendjes së tij është nisur drejt Mitrovicës, ku pritet të performojë sonte në lokalin “Check In”. Mesa duket lëndimet e tij trupore nuk kanë qenë shumë të mëdha, ...

Ja kush ishte femra e pranishme gjatë sherrit të Noizyt me Babastars

BalkanWeb - 13.09.2016

Sherri mes reperit shqiptar Noizy dhe pjestarëve të grupit Babastars vijon të komentohet nga mediat, të cilat kanë zbuluar detaje të tjera nga konflikti që arriti deri në përdorimin e armëve.

Konfirmohet nga mjekët e QKUK-së: Noizy'it i është hequr një plumb nga trupi

Zeri - 13.09.2016

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy ka treguar për KALLXO.com se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje kirurgjike. Mjeku kujdestar në Emergjencën e Prishtinës, Avni Xhafa, ka folur për ...

Mjeku që operoi Noizyn: I hoqa plumbin nga prapanica

Mapo - 13.09.2016

Mjeku kujdestar në Emergjencë, Avni Xhafa ka thënë për Indeksonline se e ka operuar reperin Noizy, pasi që ai ishte qëlluar nga një plumb. “Rigels Rajku (Noizy) ka pas një plag në regjionin gluteal ...

Kjo është arma me të cilën u plagos Noizy (Foto)

Zeri - 13.09.2016

Reperët Noizy dhe Cozman sot kanë “qëruar” hesapet në mes të Prishtinës. Të dy reperët janë përleshur me armë zjarri, ku si pasojë e kësaj përleshje Noizy ka përfunduar i plagosur.

Kjo është arma me të cilën u plagos Noizy (Foto)

Gazeta Express - 13.09.2016

Reperët Noizy dhe Cozman sot kanë “qëruar” hesapet në mes të ...

Policia ia dështon koncertin Noizyt (Foto)

Zeri - 13.09.2016

Reperi shqiptar Noizy sonte do të mbante dy koncerte, një në Mitrovicë dhe një në Ferizaj. Për shkak të procedurave në Polici, reperit i është dashur ta anulojë koncertin në Mitrovicë, pasi atje ...

Dështon koncerti i Noizyt në Mitrovicë, reperi kërkon falje (Foto)

Telegrafi - 13.09.2016

Noizy ishte sot (e martë) në Prishtinë pasi kishte dy koncerte në Kosovë. Por, për shkak të përleshjes së armatosur që e kishte me Cozmanin, ai u detyra të anulon koncertin në Mitrovicë.

Noizy me një porosi për ata që e qëlluan

Telegrafi - 13.09.2016

Reperi i njohru Noizy pa dyshim që ka qenë një nga personazhet më të përfolur gjatë ditës së sotme dhe shkas për këtë u bë përleshja e tij me Cozman, e cila përfundoi edhe me lëndime në trup për disa ...

Pamjet e “Varrosit” teksa bëhej gati për operim (Video/Foto)

Telegrafi - 13.09.2016

Indeksonline ka siguruar disa foto dhe video kur reperi i njohur nga Shqipëria, “Varrosi” i nënshtrohet operimit. Ndryshe, gjatë ditës së sotme, grupi OTR pjesë e së cilës është Noizy dhe Varrosi ...

LAJMI I FUNDIT: Gjuhen me armë Noizy me anëtarët e Baba Stars në Prishtinë (FOTO)

Tetova Sot - 13.09.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Swiss Diamond në qendër të Prishtinës, mëson Gazeta Express. Noizy dhe miqtë e tij janë përleshur me anëtarët e Baba Stars.

Video ekskluzive nga momenti i arrestimit në Prishtinë, përleshja e armatosur mes grupit Babastars dhe OTR (VIDEO)

Tetova Sot - 13.09.2016

Pas konfirmimit të policisë se është një i plagosur në përleshjen mes Babastars dhe OTR mësohet se i plagosuri është reperi, i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës.

Noizy përfundon në spital i rrahur keqazi dhe me plagë në kokë

Java News - 13.09.2016

Pas konfirmimit të policisë se është një i plagosur në përleshjen mes Babastars dhe OTR mësohet se i plagosuri është reperi Noizy, i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të ...

VIDEO/ Sherr me armë mes Cozman dhe Noizy, plagoset në kokë reperi shqiptar

Java News - 13.09.2016

Pas konfirmimit të policisë se është një i plagosur në përleshjen mes Babastars dhe OTR mësohet se i plagosuri është reperi Noizy, i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të ...

Përleshen Babastars e OTR, plagoset Noizy

Durres Lajm - 13.09.2016

Midis dy grupeve muzikore OTR dhe Babastars ka patur një përleshje. Policia ka konfirmuar se si pasojë e përplasjeve fizike ka një të plagosur. Ndërkohë mësohet se i lënduar është Noizy, i cili është ...

Noizy në Spitalin e Prishtinës (FOTO)

Java News - 13.09.2016

Personi i plagosur në përleshjen e sotme në mes të Prishtinës është reperi nga Shqipëria Noizy. Gazeta Express ka siguruar disa fotografi kur reperi është dërguar në spitalin e Prishtinës.

Ja momenti kur Noizyn e çuan në spitalin e Prishtinës (VIDEO)

Tetova Sot - 13.09.2016

Reperi i njohur nga Shqiperia, Noizy është personi i cili është plagosur sot gjatë ditës në mes të Prishtinës. Ai menjëherë është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Përleshje e plagosje mes këngëtarëve shqiptarë në Prishtinë. Noizy i plagosur në kokë (Foto)

Shqiperia Ime - 13.09.2016

Një përleshje e madhe ndërmjet disa këngëtarëve sapo ka ndodhur në Prishtinë, një një hotel privat. Burime kanë thënë se i plagosur në kokë është Noizy i cili është dërguar për në Qendrën Klinike ...

Pamje ekskluzive nga plagosja e anëtarëve të Baba Stars dhe Noziyt (VIDEO)

Tetova Sot - 13.09.2016

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në hotelin Swiss Diamond në qendër të Prishtinës. Noizy mësohet se është personi i cili është plagosur, ndërkaq tre të tjerë janë shoqëruar në polici.

VIDEO/ Pamjet, ja momenti kur reperi Noizy mbërrin në spital pas sherrit me Cozman

Gazeta Tema - 13.09.2016

Ky është momenti kur reperi Noizy mbërrin në spital, pas sherrit me Cozman në Prishtinë. Dy këngëtarët janë përfshirë në një sherr me armë zjarri pasditen e sotme në prishtinë, ku Noizy ka mbetur i ...

Përleshja me armë mes Noizyt dhe Cozman, emrat e të arrestuarve

Java News - 13.09.2016

Reperi nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizy është plagosur nga vëllai i reperit nga Prishtina, Cozman, në përplasjen me armë zjarri që patën këta dy reperë sot në Prishtinë, thonë burime të Insajderit ...

(Video) Noizy provokoi te ‘Zonë e Lirë’ Cozmanin: Më duket vajzë

Java News - 13.09.2016

Reperi Noizy ishte javë më parë ka qenë i ftuar në emisionin Zonë e Lirë përballë gazetarit Arian Çani, ku ndër të tjerash ka folur edhe për përleshjen e tij me Babastars.

Ja fotoja e parë që publikoi Noizy pas përleshjes (FOTO)

Tetova Sot - 13.09.2016

Gjendja shëndetësore e Noizyt duket se është mjaft e mirë. Një fakt të tillë e dëshmon fotoja që reperi shqiptar sapo ka publikuar në Instagram. “Ky është fansi im”,-është dixhitura që reperi ka ...

Ja momenti kur Noizyn e sollën në spital (Foto)

Shqiperia Ime - 13.09.2016

Reperi i njohur nga Shqiperia, Noizy është personi i cili është plagosur sot gjatë ditës në mes të Prishtinës. Ai menjëherë është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Ja fotoja e parë që publikoi Noizy pas përleshjes (Foto)

Shqiperia Ime - 13.09.2016

Gjendja shëndetësore e Noizyt duket se është mjaft e mirë. Një fakt të tillë e dëshmon fotoja që reperi shqiptar sapo ka publikuar në Instagram. “Ky është fansi im”,-është dixhitura që reperi ka ...

Ekskluzive: Përveç Noizyt, ky është i plagosuri tjetër (Foto)

Shqiperia Ime - 13.09.2016

Burime të sigurta të lajmi.net brenda policisë bëjnë të ditur se në përleshjen e sotme në Swiss Diamond në Prishtinë, kanë mbetur të plagosur dy persona, pjesë e grupit OTR që udhëhiqet nga reperi ...

(FOTO) Noizy publikon fotot nga spitali i Prishtinës

Java News - 13.09.2016

Reperi nga Shqipëria Noizy pas përleshjes së sotme me anëtarin e grupit Babastars, Cozman, ka përfunduar në emergjencë. Para gjysëm ore reperi është lajmëruar nga emergjenca duke postuar disa të ...

Video ekskluzive nga momenti i arrestimit në Swiss Diamond (Video)

Shqiperia Ime - 13.09.2016

​Pas konfirmimit të policisë se është një i plagosur në përleshjen mes Babastars dhe OTR mësohet se i plagosuri është reperi, i cili është dërguar për në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës ...

Noizy gjakoset në të pasmet (Foto)

Shqiperia Ime - 13.09.2016

Në përleshjen e sotme në Prishtinë është përfshirë Noizy dhe reperi Cozman . Reperi nga Shqipëria sot ka pësuar lëndime të lehta, ku në fotografinë më poshtë shihet gjak në prapanicën e tij.

VIDEO/ Ky është momenti kur Noizy plagoset nga vëllai i Cozman

Gazeta Tema - 13.09.2016

Mediat ne Kosove kane publikuar edhe pamjet te momentit kur reperi shqiptar, Noizy plagoset ne qender te Prishtines, nga vellai i reperit kosovar, Cozman.

Flet për herë të parë pas incidentit Noizy (VIDEO)

Java News - 13.09.2016

Reperi Noizy pas përleshjes së sotme tanimë është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë . Noizy është larguar duke theksuar se nuk e di se çfarë ka ndodhur, raporton ...

Rrëfimi i dëshmitarit që pa ngjarjen: Noizy rrahu Cozmanin, por ja kush e nisi

Tetova Sot - 13.09.2016

Një dëshmitar okular që ishte në hotel në momentin kur ndodhi përleshja me armë mes ORT-së dhe Babastars, ka treguar për Magazina.al ngjarjen se si ajo ka ndodhur.

Noizy flet nga QKUK (Video)

Shqiperia Ime - 13.09.2016

Reperi Noizy është ende në QKUK pasi mbeti i plagosur nga përleshja me armë zjarri mes tij dhe reperit ...

Rrëfimi i dëshmitarit që pa ngjarjen: Noizy rrahu Cozmanin, por ja kush e nisi

Shqiperia Ime - 13.09.2016

Një dëshmitar okular që ishte në hotel në momentin kur ndodhi përleshja me armë mes ORT-së dhe Babastars, ka treguar për Magazina.al ngjarjen se si ajo ka ndodhur.

Flet për herë të parë Noizy, jep detaje lidhur me sherrin (VIDEO)

Tetova Sot - 13.09.2016

Pas përleshjes së bujshme që ndodhi pasditen e sotme në Prishtinë, ka folur për herë të parë Noizy, i cili është pyetur me këmbëngulje nga gazetarët që ndodheshin të pranishëm.

Lajmërohet Noizy nga Policia, ai ka një mesazh (Video)

Tetova Sot - 13.09.2016

Reperi Noizy sapo ka publikuar një video në Instagram, dhe thotë se do të jetë i pranishëm në Mitrovicë, Ferizaj … Mitrovice & Ferizaj Presim TE mbarojn procedurat policore Dhe me pas 😁😉 Fire 💯 ...

Flet dëshmitari i sherrit mes Noizy dhe Cozman…” Reperi shqiptar e goditi me grusht, pastaj plasën armët”

Java News - 13.09.2016

Një dëshmitar okular, që ishte në hotel në momentin kur ndodhi përleshja me armë mes ORT­së dhe Babastars, ka treguar për “Magazina.al” ngjarjen se si ajo ka ndodhur.

Noizy është plagosur… plumbin e ka marrë tek të pasmet, e konfirmon mjeku

Java News - 13.09.2016

Mjeku kujdestar në Emergjencën e Prishtinës, Avni Xhafa, ka folur pas incidentit në qendër të Prishtinës, duke thënë se këngëtari u plagos në të pasme.

Noizy sonte do ta kalle Ferizajin , ja ku do të këndojë (FOTO/VIDEO)

Tetova Sot - 13.09.2016

Incidentet e fundit mes Noizyt dhe Cozmanit nuk do ta ndalin këngëtarin nga Shqipëria i cili edhe vet e paralajmëroi në Instagram se do të këndoj ë Ferizaj.

Si ndodhi përleshja mes Noizy-it e Babastars ?

Flaka - 13.09.2016

Menaxhmenti i Hotelit “Swiss Diamond Hotel”, përkatësisht Skender Kunushevci, menaxher i Departamentit Ligjor të hotelit ka dërguar një reagim për media, ku thuhet se përleshja nuk ka ndodhur në ...

Noizy u operua, iu hoq një plumb

Flaka - 13.09.2016

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy ka treguar për KALLXO.com se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje kirurgjike. Mjeku kujdestar në Emergjencën e Prishtinës, Avni Xhafa, ka folur për ...

Noizy publikon video nga Policia, ai ka një mesazh (Video)

Shqiperia Ime - 13.09.2016

Pas konflikti qe kishte sot me labin Babastar ku flitej qe Noizy ishte plagosur , ai sapo ka publikuar një video në Instagram. Ku ju thote fansave “shifemi ne Mitrovice – Ferizaj”.

Çfarë bëri Noizy para përplasjes me armë me Cozmanin dhe Skivin…?! (Video)

Shqiperia Ime - 13.09.2016

Pak para se të nisej përleshja me armë zjarri mes anëtarëve të dy grupeve, OTR dhe Babastars, Noizy së bashku me grupin e tij ishin duke pirë kafe në restorantin e hotelit “Swiss Diamond”, njofton ...

Noizy ende në stacionin e policisë

Tetova Sot - 13.09.2016

Reperi Noizy i cili është përfshirë sot në një përleshje me Cozmanin, pas Emergjencës ka përfunduar në stacion policor. Zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti, ka thënë për Indeksonline se pas trajtimit ...

Noizy: T’i tregojmë fansave se jena mirë (VIDEO)

Tetova Sot - 13.09.2016

Noizy edhe më tej vazhdon të postoi video në llogarinë e tij në Snapchat, njofton Klan Kosova. Kësaj radhe ai shihet së bashku me grupin e tij OTR të gjithë të buzëqeshur, duke thënë: “t’i tregojmë ...

Noizy u plagos në prapanicë, publikohet fotoja që tregon plumbin

Tetova Sot - 13.09.2016

Mediat e rajonit kanë publikuar disa foto, ku tregojnë grafinë që Noizy ka bërë në spitalin e Prishtinës pas përleshjes me armë. IndeksiOnline shkruan se Noizy është plagosur në prapanicë dhe në ...

Noizy anashkalon koncertin në Mitrovicë, niset direkt në Ferizaj (FOTO)

Tetova Sot - 13.09.2016

Pas përfundimit të procedurave në polici Noizy do niset për në Ferizaj ku do të këndoj në COCO CLUB. Ai ju ka kërkuar ndjesë fansave në Mitrovicë ku nuk ka mundur të shkojë për shkak vonesës në ...

Ja momenti kur Noizy godet me grusht personin që qëlloi me armë (VIDEO)

Tetova Sot - 13.09.2016

Detaje të reja dalin në lidhje me sherrin e ditës së sotme në Prishtinë. Një video e filmuar nga një kënd tjetër nga një dëshmitar, tregon se si Noizy grushton dhe hedh në tokë personin që qëlloi me ...

Noizy – Cozman – Momenti kur reperi i nënshtrohet operimit (Video+Foto)

Tetova Sot - 13.09.2016

Indeksonline ka siguruar disa foto dhe video kur reperi i njohur nga Shqipëria, “Varrosi” i nënshtrohet operimit. Ndryshe, gjatë ditës së sotme, grupi OTR pjesë e së cilës është Noizy dhe Varrosi ...

Konfirmohet nga mjekët e QKUK-së: Noizy’it i është hequr një plumb nga trupi

Shqiperia Ime - 13.09.2016

Mjeku që e ka operuar reperin Noizy ka treguar për KALLXO.com se atij i është hequr një plumb gjatë një ndërhyrjeje kirurgjike. Mjeku kujdestar në Emergjencën e Prishtinës, Avni Xhafa, ka folur për ...

Video ekskluzive | Kjo është gjendja e Noizyt në QKUK

Antpress - 13.09.2016

I plagosur gjatë kësaj përleshje ka mbetur Noizy, kurse me keq është shoku i tij i labelit OTR, Varrosi. Se si është gjendja në këto momente e Noizyit mund të shikoni në këto video nga QKUK që e ka ...

Dj shqiptarë ironizojnë përleshjen e OTR dhe Baba Stars (Foto)

Antpress - 13.09.2016

Ka qenë Dj Vin Veli, i cili përmes një statusi në Facebook ka ironizuar këtë përleshje me armë në Prishtinë duke përfshirë edhe Dj Sardin. “Shyqyr qe une dhe Sardi Shehu nuk mbajm arme !,”-ka shkruar ...

Noizy mohon që është plagosur, thotë se edhe të tjerët janë mirë (Video)

Antpress - 13.09.2016

Noizy është larguar duke theksuar se nuk e di se çfarë ka ndodhur, raporton Indeksonline. “Nuk e di se çfarë ka ndodhur, sonte ju pres në Ferizaj dhe Mitrovicë”, ka thënë Noizy.