TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shock në Big Brother, Genta përballet me fotot nudo

Shqipmedia - 22.04.2012

Drejtuesit e spektaklit Bih Brother kanë menduar t’ia njoftojnë Gentës publikimin e fotove nudo para se ajo të dalë nga Big Brother në një përballje dramatike me ish të dashurin Rubensin, ndërsa janë shfaqur disa prej titujve të gazetave ...

Ballafaqimi, Genta: I dashuri më tha “i publikoj fotot po hyre në Big Brother”

LajmiFundit - 22.04.2012

Është koha për të folur për Gentën. Një banore për të cilën është folur shumë së fundi në median e shkruar, lidhur me disa foto private të Gentës të publikuara nëpër gazeta, çështje e cila është komentuar edhe në studio me opinionistin.

Fotot, nëna e Gentës: Ju në Tiranë e keni bërë zhurmë, në fshat nuk ka patur reagim

LajmiFundit - 22.04.2012

Nëna e Gentianës, banores së Big Brother Albania akuzoi publikisht të dashurin e vajzës për publikimin e fotove intime. E ftuar në emisionin “Big Brother FunClub” ajo tha se ato foto janë publikuar në shenjë hakmarrjeje prej Rubensit i ...

Nëna e Gentës: Fotot i ka publikuar Rubensi

Top Channel - 22.04.2012

“U ndjeva shumë keq, nuk gjej dot fjalë për ta përshkruar atë që ndjeva. Rubensi i ka hedhur ato foto dhe nuk e di se si e ka gjetur guximin për ta bërë këtë gjë.

Nëna e Gentës: Fotot i ka publikuar Rubensi

Shqipmedia - 22.04.2012

“U ndjeva shumë keq, nuk gjej dot fjalë për ta përshkruar atë që ndjeva. Rubensi i ka hedhur ato foto dhe nuk e di se si e ka gjetur guximin për ta bërë këtë gjë.

Genta takon të dashurin e saj; Ai: “Do kesh mbështetjen time. Nuk i kam publikuar unë fotot”

Yll Press - 22.04.2012

Arbana më pas, e fton Gentën të shkojë në dhomën e surprizave, ku gjendet Rubensi. Ajo shkon pranë tij e përqafon, dhe e pyet nëse është i mërzitur me të, por ai mohon. Genta i kërkon falje dhe i thotë se e ka marrë malli për të.

Ana tjetër e fshehtë e Gentës, prirja për sjellje lezbike

Panorama - 22.04.2012

Zbulohet profili i saj në FB, ku puthet me vajza dhe shprehet pro seksit midis dy femrave. Puthja e saj me Françeskën në lojën e “Big Brother 5”, ndoshta nuk do të mund të konsiderohej aq e rastësishme po të mos zbulohej se Genta Gjalpi ...

Ana tjetër e fshehtë e Gentës, prirja për sjellje lezbike

Botasot - 22.04.2012

Zbulohet profili i saj në FB, ku puthet me vajza dhe shprehet pro seksit midis dy femrave. Puthja e saj me Françeskën në lojën e “Big Brother 5”, ndoshta nuk do të mund të konsiderohej aq e rastësishme po të mos zbulohej se Genta Gjalpi ...

Problemet s'kane te sosur per Genten?

Yll Press - 22.04.2012

Ata thone se, nuk mund te benin nje gje te tille dhe vet Gerta thote se nuk mund te puthte dot nje femer per asnje arsye ne bote. Ndersa Genta thote se e ka puthur shume here Francesken dhe mund ta bej serish per t’i bindur ata.

Fotot “hot” të Gentës: Ish-banorët e BB5 i konsiderojnë “skandaloze”

Yll Press - 22.04.2012

Marrëzitë e tyre si çift tashmë nuk janë më të fshehta, pasi prej javësh po qarkullojnë në të gjitha sitet e internetit, ku 22-vjeçarja nga fshati Baban i Devollit pozon me të brendshme në prani të të dashurit të saj.

Puthet në buzë me Franceskën, Genta: E kam bërë edhe herë tjetër

LajmiFundit - 21.04.2012

Surpriza dhe ngjarje të papritura në Big Brother. Franceska dhe Genta janë puthur në buzë, ndonëse me njëra- tjetrën konsiderohen “armike” të betuara.

Publikimi i fotove porno, Genta e Big Brother përballet me të dashurin

LajmiFundit - 21.04.2012

Banorja e spektaklit Big Brother, Genta, thuhet se do të ketë një përballje me të dashurin e saj në lidhje me publikimin e fotografive intime të konsideruara me përmbajtje pornografike.

Doloreza e BB: Fotot e Gentës, thjesht ordinere

LajmiFundit - 21.04.2012

Doloreza, 25 vjeçarja e diplomuar për Arkitekturë por që ka hobi fotografinë mund të japë një koment më profesional në lidhje me fotot e nxehta të Gentës së Big Brother.

Fotot e Gentës, Anila: Padrejtësi ndaj saj! Ermira: E ka bërë me qëllim

LajmiFundit - 21.04.2012

Anila, 23 vjeçarja nga Tirana që ka ëndërr studimet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe botën e televizionit, duke komentuar mbi fotot e Gentës tha se “të them të drejtën nuk e prisja një gjë të tillë nga genta, duke e njohur atë si ...

Ana tjetër e fshehtë e Gentës së BB5, prirja për sjellje lezbike

LajmiFundit - 21.04.2012

Brenda stafit të Big Brother duket se diçka po zien. Stafi ka vendosur që sonte ta përballë gentën me lajmin shokues. Me shumë gjasa këtë lajm do tia japë pikërisht i dashuri i saj, Rubensi, drejt të cilit u ngritën akuzat e para për ...

I dashuri i Gentës mbërrin në BB: Do ti tregoj për fotot

LajmiFundit - 21.04.2012

Banorja e Big Brother 5 Gentiana do të përballet pas pak minutash me të dashurin e saj brenda shtëpisë së famshme të spektaklit. I dashuri ka mbërritur në studio ku i komunikoi publikut se ka vendosur të hyjë në shtëpi dhe ta takojë Gentën ...

Genta sheh gazetat me fotot e saj nudo, përpiqet të qajë, akuzon të dashurin

LajmiFundit - 21.04.2012

Prezantuesja e Big Brother Albania Arbana Osmani tha se Genta nuk i kishte treguar organizatorëve për egzistencën e fotove personale intime. “Në momentin kur ju tha se nëse kishte profile në mediat sociale duhet ti mbyllte ajo ka thënë se ...

BB, Genta puth ne buze Francesken

InfoAlbania - 18.04.2012

Franceska qendron ne kopesht dhe bisedon me Tanin ne lidhje me marredheniet e femrave me meshkujt ne ditet e sotme dhe ajo shprehet se nuk e bezdis fakti qe mashkulli te jete xheloz.

BB, Genta Gracianos :" Ngacmoje Liamin, mos e le te qete"

InfoAlbania - 18.04.2012

Graciano dhe Genta po rrine ne zonen afer pishines dhe komentojne Liamin. Graciano thote se Liami kujton se po e acaron po nuk e kupton qe nuk e arrin dot nje gje te tille dhe sado qe e ngre zerin neper debate nuk ka qene I acaruar.

BB, Tani Gracianos : "Genta do te te shese, mos rri me me te"

InfoAlbania - 16.04.2012

Mbremja e se shtunes ishte nje puntate plot surpriza. Banori qe u largua nga loja perfundimisht ishte Meti. Me pas banoret iu nenshtruan proves javore te kultures rome, ku fazen e pare e humben dhe te dyten e kaluan.

BB, Genta ngacmon Ermalin dhe Francesken

InfoAlbania - 16.04.2012

Ermali dhe Genta po hane mengjes ne kuzhine. Ndersa Franceska po gatuan, Genta i thote Ermalit se po ia zgjat si shume Gertushes dhe rrezik e ka qejf.