TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rita çmend publikun në “ X Factor”

VipLajme - 09.12.2012

Rita, padyshim qe ka pasur një nga javët më të vështira në jetë e sidomos përcjellë skandlin me Rob Kardashian,por, kur vie puna tek karriera, ajo ka dëshmuar që asgjë nuk e ndalon t’i realizoj planet e veta.

Rita dhe Bruno Mars, në Jingle Bell Ball

VipLajme - 09.12.2012

Rita Ora ka pasur një javë plot ngjarje, pasi ish i dashuri i saj Rob Kardashian u ankua në Twitter, kur lidhjes së tyre i erdhi fundi. Këngëtarja u vlerësua nga mediat botërore, pasi zgjodhi që të mos u kundërpërgjigjej në të njejtën ...

Rita Ora e ‘kall' skenën e" X Factor" (video)

Koha.net - 09.12.2012

Londër, 9 dhjetor – Rita, padyshim qe ka pasur një nga javët më të vështira në jetë e sidomos përcjellë skandalin me Rob Kardashian,por, kur vije puna tek karriera, ajo ka dëshmuar që asgjë nuk e ndalon t’i realizoj planet e veta.

Performancë fantastike e Ritës në X-Factor (Video)

Telegrafi - 09.12.2012

Rita Ora edhe një herë ka fascinuar publikun britanik, duke shfaqur paraqitje të jashtëzakonshme në skenën e finales së emisionit të talentëve të këndimit në Britani, X-Factor.

Rita Ora serish plot shkëlqim (fotot)

LajmiFundit - 08.12.2012

Rita Ora nuk e ka ndërmend të ndalet. Edhe njëherë aajo është shfaqur në Wembley Arena ku ka kërcyer dhe argëtuar fansat e shumtë. Ja ka arritur këtë herë edhe të mbajë asetet fizike nën kontroll për të mos përfunduar në faqet e para të ...

Motrat mbrojnë Robin, arsyetojnë sulmin ndaj Ritës

VipLajme - 08.12.2012

Pasi sulmoi Rita Orën em fjalë të rënda e fyese, Rob ka gjetur mbështjetje nga motrat të cilat nuk janë të zemëruara me fjalët e vrazhda që ai përdori. Pavarësisht të gjithave familja po i qëndron afër.

Rita ia bën me ‘sy’ Robit

Telegrafi - 08.12.2012

Superylli shqiptar, Rita Ora, nuk ka treguar shenja të lodhjes apo të pikëllimit në një foto të re, ku ajo shfaqet tejet, tejet atraktive. The Sun ka publikuar një foto të këngëtares tonë, e cila shfaqet duke bërë me sy, në veshje tipike ...

Motrat Kardashian arsyetojnë sulmin ndaj Rita Orës

Yll Press - 08.12.2012

Pasi sulmoi Rita Orën me fjalë të rënda e fyese, Rob ka gjetur mbështjetje nga motrat të cilat nuk janë të zemëruara me fjalët e vrazhda që ai përdori.

Motrat mbrojnë Robin, arsyetojnë sulmin ndaj Ritës

Shqiptar - 08.12.2012

Pasi sulmoi Rita Orën em fjalë të rënda e fyese, Rob ka gjetur mbështjetje nga motrat të cilat nuk janë të zemëruara me fjalët e vrazhda që ai përdori. Pavarësisht të gjithave familja po i qëndron afër.

Rita dhe Rihanna, perplasen ne X Factor

ikub - 07.12.2012

Rivalet qe i perkasin te te njejtit label, Rita Ora dhe Rihanna, eshte bere e ditur se do te performojne ne finalen e “X Factor”-it britanez kete fundjave.

Cana në mbrojtje të Rita Orës: Askush nuk mund të sulmojë vajzën tonë

Albeu.com - 07.12.2012

Cana në mbrojtje të Rita Orës: Askush nuk mund të sulmojë vajzën tonë Futbollisti i kombëtares shqiptare Lorik Cana ka dalë në mbrojtje të këngëtares me origjinë shqiptare Rita Orës, duke i tërhequr vëmendjen ish- të dashurit të saj Rob ...

Lorik Cana kërcënon Rob Kardashian për Ritën

Yll Press - 07.12.2012

“Rita meriton përkrahjen e shqiptarëve, askush nuk mund të sulmojë një vajzë tonën”, shkroi Cana në Instagram. Lorik Cana nuk i ka pritur mirë deklaratat e ish-të dashurit të Rita Orës, Rob Kardashian.

Rita harron Robin, përgatitet për turne britanike

Koha.net - 07.12.2012

Londër, 7 dhjetor - Rita Ora është duke u përpjekur që ta harrojë dramën e javës së kaluar, pasi sot ka hedhur në treg biletat për turneun e saj britanik, që do të mbahet në vitin e ardhshëm.

Lorik Cana kërcënon Rob Kardashian

StrugaSot - 07.12.2012

Lorik Cana nuk i ka pritur mirë deklaratat e ish-të dashurit të Rita Orës, Rob Kardashian. Ky i fundit tha pas ndarjes me këngëtaren me origjinë shqiptare, se ajo e kishte tradhtuar me 20 meshkuj njëkohësisht, ndërsa ishte në lidhje me të.

Rita Ora: 3 gjëra dua nga një mashkull!

Idividi - 06.12.2012

Deri tani ajo nuk e kishte pranuar madje as lidhjen e saj me djalin e familjes Kardashian, por titujt kryesorë të faqeve rreth jetës së artistëve kanë folur për ndarjen dhe arsyet që Rita Ora ka treguar mbi ndarjen nga Rob Kardashian.

Pas Berishes, edhe Obama fan i Rita Orës ne Twitter

ikub - 06.12.2012

Rita Orës nga dje i është “vënë në ndjekje” Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pas zhurmës së madhe që u bë në media rreth ndarjes së Rita Orës nga djali i Kardashianëve, ka ardhur koha që pas t’i shkojë dikush tjetër.

Britani, Rita Ora në finalen e X-Factor (fotot)

LajmiFundit - 06.12.2012

Rita Ora, është emri i fundit i bërë publik nga këngëtarët performues në finalen e ”X Factor 2012” në Britani. Këngëtarja që ishte anëtare mysafire në jurinë e kësaj gare për talent në fazën e audicioneve, përmbyll listën me shumë yje të ...

"Trembet" Rob Kardashian, i terheq te tera…

ikub - 06.12.2012

Rob Kardashian mohoi se statuset e postuara prej tij pak dite me pare ne Twitter me akuzat per tradhti, i drejtoheshin kengetares Rita Ora. Pak dite me pare, Rob postoi nje seri statusesh ne profilin e tij ne rrjetin social ku “akuzonte ...

Obama ndjek Rita Orën

Yll Press - 06.12.2012

Barack Obama pati thënë që dëgjon më shumë nga Jazz e Blues e këngëtarët e tij të preferuar janë Bob Dylan, Bruce Springsteen e Stevie Wonder. Ky fakt nuk e ka penguar Obaman që të bëhet fan i Rita Oras në Twitter.

Rita Ora dhe Rihanna, përsëri bashkë

Telegrafi - 06.12.2012

Rita dhe Rihanna janë dy nga emrat e publikuar që do të performojnë në finalen e madhe të edicionit britanik të spektaklit “X Factor”. Kosovarja dhe ylli nga Barbadosi do të ndajnë skenën e njëjtë të shtunën mbrëma, ku do të performojnë ...

Porosia e VIP-ve shqiptare për Robin

Koha.net - 06.12.2012

Prishtinë, 6 dhjetor - “Mos u ngatërro me shqiptarët”, “Do ta pësosh keq” e shumë slogane kundër deklaratës së Rob Kardashianit kanë qarkulluar gjatë këtyre dy ditëve në shumë rrjete sociale, jo vetëm nga fansat e thjeshtë që mbronin ...

Barack Obamën fans i Rita Ora-s

Yll Press - 06.12.2012

Ky i fundit, që është një përdorues i rregullt i rrjeteve sociale, ka vendosur që t’i bashkohet faqes zyrtare të këngëtares me origjinë shqiptare, duke u bërë kështu një prej fansave të saj.

Rita dhe Rihanna, ballafaqohen në "X Factor" britanik

Koha.net - 06.12.2012

Londër, 6 dhjetor – Rivalet që i përkasin të njëjtit label, Rita Ora dhe Rihanna, është bërë e ditur se do të performoj në finalen e "X Factor" britanik këtë fundjave.

Rita dhe Rihanna, ballafaqohen në “X Factor” britanik

Yll Press - 06.12.2012

Rivalet që i përkasin të njëjtit label, Rita Ora dhe Rihanna, është bërë e ditur se do të performoj në finalen e "X Factor" britanik këtë fundjave.

Lorik Cana në mbrojtje të Rita Orës

Telegrafi - 06.12.2012

Ndarja e superyllit shqitpar, Rita Orës, nga ylli televiziv Rob Kardashian dhe fyerjet e këtij të fundit ndaj këngëtares tonë, nuk kanë kaluar pa u komentuar as nga superyjet tjera shqiptare.

Rita Ora: Pse u ndava nga Rob

VipLajme - 05.12.2012

Kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas një sherri në Twitter me ish të dashurin e saj Rob Kardashian dhe tani Rita Ora shpjegon për revistën ‘Glamour’ arsyen e vërtetë të ndarjes nga vëllai i Kim Kardashian.

Rita Ora eshte shtatzene…?

ikub - 05.12.2012

Kohet e fundit Rita Ora ka qene ne qender te vemendjes se mediave roze pas nje sherri ne Twitter me ish te dashurin e saj Rob Kardashian. Dhe tani Rita Ora shpjegon per revisten ‘Glamour’ arsyen e vertete te ndarjes nga vellai i Kim ...

Rita me fotot e reja flet për Rob (fotot)

LajmiFundit - 05.12.2012

Këtë javë ka mundur të jetë në qendër të titujve të mediave për shkak të një sherri publik me ish të dashurin Rob Kardashian. Por Rita Ora ka pozuar edhe për revistën “Glamour” duke folur edhe për arsyet e dhënies fund të kësaj ...

Ja e verteta e ndarjes Rita Ora Rob Kardashian...

ikub - 05.12.2012

Pas lajmit që u përhap të hënën, Rita Ora është rrëfyer rreth ndarjes së saj nga Rob ...

Rob, “Koncertet e Rites zgjasin me shume se martesat e motrave tua”…Hahahahaha

ikub - 05.12.2012

Kjo ka qene nje nga batutat e radhes qe VIP-a te skenes shqiptare kane hedhur ndaj vellait te motrave te famshme Kardashian. Menjehere pas ndarjes me Riten, Rob Rob Kardashian, shfryu mllefin duke ofenenduar ate.

Barack Obama e “ndjek” Rita Orën në Twitter

Shqipmedia - 05.12.2012

Rita Orës nga dje i është “vënë në ndjekje” Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pas zhurmës së madhe që u bë në media rreth ndarjes së Rita Orës nga djali i Kardashianëve, ka ardhur koha që pas t’i shkojë dikush tjetër.

Barack Obama ndjek Rita Orën

LajmiFundit - 05.12.2012

Rita Orës nga dje i është “vënë në ndjekje” Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pas zhurmës së madhe që u bë në media rreth ndarjes së Rita Orës nga djali i Kardashianëve, ka ardhur koha që pas t’i shkojë dikush tjetër.

Barak Obama ndjek Rita Orën

Idividi - 05.12.2012

Rita Orës nga dje i është “vënë në ndjekje” Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pas zhurmës së madhe që u bë në media rreth ndarjes së Rita Orës nga djali i Kardashianëve, ka ardhur koha që pas t’i shkojë dikush tjetër.

Obama ndjek Rita Orën

VipLajme - 05.12.2012

Rita Orës nga dje i është “vënë në ndjekje” Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pas zhurmës së madhe që u bë në media rreth ndarjes së Rita Orës nga djali i Kardashianëve, ka ardhur koha që pas t’i shkojë dikush tjetër.

Rob Kardashian: Statuset e mia, jo për Rita Orën

Top Channel - 05.12.2012

Rob Kardashian mohoi se statuset e postuara prej tij pak ditë më parë në Twitter me akuzat për tradhëti, i drejtoheshin këngëtares Rita Ora. Pak ditë më parë, Rob postoi një seri statusesh në profilin e tij në rrjetin social ku “akuzonte ...

Barack Obama 'ndjek' Rita Orën në Twitter

Ina - 05.12.2012

Rita Orës nga dje i është “vënë në ndjekje” Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pas zhurmës së madhe që u bë në media rreth ndarjes së Rita Orës nga djali i Kardashianëve, ka ardhur koha që pas t’i shkojë dikush tjetër.

Rob Kardashian tërheq akuzat ndaj Rita Orës

LajmiFundit - 05.12.2012

Rob Kardashian tërheq akuzat ndaj Rita Orës. Pasi ka ndeshur në reagime që nuk i kanë nderuar deklaratat e tij se këngëtarja e kishte tradhëtuar me 20 meshkuj, Rob ka thënë se nuk ishte për Rita Orën.

Rita tregon arsyet e ndarjes nga Rob

Telegrafi - 05.12.2012

Rita Ora në intervistë për magazinën “Glamour” ka qartësuar arsyen e ndarjes së saj nga Rob Kardashian. “Unë isha si fantazmë. Në një kohë frustrohesha me veten dhe pastaj pyesja veten se për çfarë jam nervoze, kështu që vendosa ta mbajmë ...

A e njihni familjen e Rita Orës?! (foto)

Koha.net - 05.12.2012

Londër, 5 dhjetor - Ylli i popit me origjinë shqiptare Rita Ora përveç se është një femër shumë tërheqëse është edhe shumë e talentuar.Në këto foto këngëtarja shqiptare ju paraqet familjen e saj, në mënyrë qe edhe të kuptojmë “Kujt i ka ...

Barack Obama e "ndjek" Rita Orën

Koha.net - 05.12.2012

Londër, 5 dhjetor - Rita Orës nga dje i është “vënë në ndjekje” Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Pas zhurmës së madhe që u bë në media rreth ndarjes së Rita Orës nga djali i Kardashianëve, ka ardhur koha që pas t’i shkojë ...

Rita Ora: Me Rob-in u ndava prej angazhimeve (FOTO)

Yll Press - 05.12.2012

Pavarësisht se Rob Kardashian është dukur shumë i mërzitur me ndarjen sa shkroi se Rita e ka tradhtuar me 20 meshkuj, ajo ka thënë se të dy vazhdojnë që të jenë miq.

Rita Ora: Pse u ndava nga Rob

Gazeta Republika - 05.12.2012

Kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas një sherri në Tëitter me ish të dashurin e saj Rob Kardashian dhe tani Rita Ora shpjegon për revistën “Glamour” arsyen e vërtetë të ndarjes nga vëllai i Kim Kardashian.

Rob mohon se ka shkruar për Rita Orën

Telegrafi - 05.12.2012

Rob Kardashian, i cili ditë më parë postoi në rrjetet sociale disa akuza të rënda, publikisht ka mohuar faktin se ato akuza kanë qenë për Rita Orën.

Barak Obama, ndjekësi special i Rita Orës

Panorama - 05.12.2012

Rita Ora ka prodhuar lajme gjatë kësaj jave, sa për një vit të tërë. Historia e dashurisë, e marrë fund vetëm pak ditë më parë me Rob Kardhashian, dhe sulmi i këtij të fundit ndaj saj kanë qenë në qendër të mediave rozë dhe jo vetëm.

Rita Ora e bën fans edhe Obaman

Telegrafi - 05.12.2012

Rita Ora ka arritur të bëjë fans edhe presidentin e Amerikës, Barack Obama. Pasi që tashmë dihet që presidenti është përdorues i madh i rrjetit social Twitter dhe Facebook, ai ka ‘ndjekur’ Ritën në faqen e saj zyrtare.

Obama ndjek Rita Orën

Shqiptar - 05.12.2012

Rita Orës nga dje i është “vënë në ndjekje” Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pas zhurmës së madhe që u bë në media rreth ndarjes së Rita Orës nga djali i Kardashianëve, ka ardhur koha që pas t’i shkojë dikush tjetër.

Barack Obama e “ndjek” Rita Orën

StrugaSot - 05.12.2012

Rita Orës nga dje i është “vënë në ndjekje” Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pas zhurmës së madhe që u bë në media rreth ndarjes së Rita Orës nga djali i Kardashianëve, ka ardhur koha që pas t’i shkojë dikush tjetër.

Dafina Zeqiri:Mos u ngaterro me shqiptaret,Rob!

ikub - 04.12.2012

Lidhja e dashurisë mes Rita Orës dhe Rob Kardashian, edhe pse asnjëherë nuk është kofirmuar zyrtarisht, duket të ketë ...

Rob Kardashian & Rita Ora, vjen edhe kercenimi i pare VIP...

ikub - 04.12.2012

Lidhja e dashurisë mes Rita Orës dhe Rob Kardashian, edhe pse asnjëherë nuk është kofirmuar zyrtarisht, duket të ketë ...

Akuzat për Rita Orën, Dafina Zeqiri: Rob Kardashian, mos u ngatërro me shqiptarët

LajmiFundit - 04.12.2012

Lidhja e dashurisë mes Rita Orës dhe Rob Kardashian, edhe pse asnjëherë nuk është kofirmuar zyrtarisht, duket të ketë përfunduar. Ky i fundit, ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të akuzuar Ritën për tradhëti, duke shënuar mes tjerash: “Ajo ...

Rita Ora me 20 dashnore?

ikub - 04.12.2012

Rob Kardashian arsyeton ndarjen e tij nga Rita Ora, duke thënë që ajo e ka tradhtuar me shumë djem sa kanë qenë në ...

Rita Ora me familjen, ja se kujt i ngjan (FOTO)

Portalb - 04.12.2012

Ylli i popit me origjinë kosovare Rita Ora përveç se është një femër shumë tërheqëse është edhe shumë e talentuar. Në këto foto ua paraqesim familjen e këngëtares, në mënyrë që edhe të kuptojmë “Kujt i ka ngjarë ajo?”.

“Rita Ora më tradhtoi me 20 meshkuj”

VipLajme - 04.12.2012

Një prej lajmeve kryesore të ditës së sotme, në botën e show bizzit ndërkombëtarë, ishte lajmi se Rita Ora u nda me të dashurinë e saj, Rob Kardashian.

Rita Ora: Pse u ndava nga Rob

Top Channel - 04.12.2012

Kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas një sherri në Twitter me ish të dashurin e saj Rob Kardashian dhe tani Rita Ora shpjegon për revistën ‘Glamour’ arsyen e vërtetë të ndarjes nga vëllai i Kim Kardashian.

Rita Ora me familjen, ja se kujt i ngjan (Foto)

ikub - 04.12.2012

Ylli i popit me origjinë kosovare Rita Ora përveç se është një femër shumë tërheqëse është edhe shumë e talentuar. Ylli i popit me origjinë kosovare Rita Ora përveç se është një femër shumë tërheqëse është edhe shumë e talentuar.

Rita Ora: Pse u ndava nga Rob

Shqipmedia - 04.12.2012

Kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas një sherri në Twitter me ish të dashurin e saj Rob Kardashian dhe tani Rita Ora shpjegon për revistën ‘Glamour’ arsyen e vërtetë të ndarjes nga vëllai i Kim Kardashian.

Rita Ora: Ja pse u ndava nga Rob Kardashian

LajmiFundit - 04.12.2012

Rita Ora shpjegon për revistën ‘Glamour’ arsyen e vërtetë të ndarjes nga vëllai i Kim Kardashian. Ajo këmbëngul se mbeten miq të mirë, këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova tha se axhenda e ngjeshur e bëri të pamundur vazhdimin e ...

Ledri Vula & Aferdita Dreshaj ne krah te Rites!

VipLajme - 04.12.2012

Menjëherë pas ndarjes me Ritën, Rob Rob Kardashian, shfryu mllefin duke ofenendue Rita Oren. Këto pohime të tij mbreme, kanë hapur një trend tek shqiptarët të cilët u aktivizuarn menjëherë që ta mbronin Ritën me thënie si: “Koncertet e ...

Lorik Cana mbron Rita Orën: Askush nuk guxon ta sulmoj

Ina - 04.12.2012

Pas ndarjes shumë të përfolur në media të çiftit Rob Kardashian dhe yllit të muzikës Rita Ora, nëpërmjet aplikacionit të njohur “Instagram”, ka reaguar ashpër futbollisti ynë i njohur shqiptar Lorik Cana, kapiten i kombëtares në Shqipëri, ...

Lorik Cana: Askush s`mundet ta sulmojë Rita Orën

LajmiFundit - 04.12.2012

Lorik Cana ka dalë në mbrojtje të këngëtares shqiptare nga Kosova Rita Ora, pas akuzave të bëra ndaj saj nga ish partneri, Rob Kardashian. Nëpërmjet “Instagram”, Lorik Cana, ka shkruar se “Rita meriton një mbështetje të madhe nga gjithë ...

Rob: Rita më tradhtoi me 20 meshkuj

Koha.net - 04.12.2012

Los Angeles, 4 dhjetor -Një prej lajmeve kryesore të ditës së sotme, në botën e showbizzit ndërkombëtarë, ishte lajmi se Rita Ora u nda me të dashurinë e saj, Rob Kardashian.

Rob Kardashian: Rita Ora më ka tradhtuar me 20 meshkuj

Yll Press - 04.12.2012

Kardashian, i bërë i famshëm nga një reality show ku shfaqet me familjen e tij, e ka bërë një akuzë të tillë në Twitter, por e ka fshirë mesazhin pas 30 minutash.

Rita Ora: Pse u ndava nga Rob

Koha.net - 04.12.2012

Kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë pas një sherri në Twitter me ish të dashurin e saj Rob Kardashian dhe tani Rita Ora shpjegon për revistën ‘Glamour’ arsyen e vërtetë të ndarjes nga vëllai i Kim Kardashian.

Dafina mbron Ritën: Mos u ngatërro me shqiptarët Rob

Koha.net - 04.12.2012

Prishtinë, 4 dhjetor - Pas akuzave që ka bërë Rob Kardashian duke shfrytëzuar rrjetet sociale, ku ka thënë se Rita Ora e ka tradhtuar, ndërsa ishin në lidhje, shqiptarët anembanë botës janë aktivizuar për t’i dalë në krahë këngëtares me ...

Zanfina i del në krah Rita Orës

Telegrafi - 04.12.2012

Zanfina Ismajli është acaruar nga veprimet e Rob Kardashian, i cili dje sulmoi rëndë me disa postime në Twitter këngëtaren kosovare Rita Ora. Fansat në tërë botën, u shokuan dje me disa postime nga Rob Kardashian, të cilat ishin mjaft ...

Rita Ora: Ja pse u ndava nga Rob Kardashian

Panorama - 04.12.2012

“Nuk funksionoi sepse unë nuk isha asnjëherë e disponueshme.” Kështu e ka shpjeguar, Rita Ora ndarjen nga i dashuri i saj, Rob Kardashian. Rita ka qenë shumë e sulmuar nga titujt e kësaj jave, për shkak të disa rrjeshtave, që tashmë ish i ...

Berisha: Rita Ora, më yll se Madona

Idividi - 03.12.2012

Të thuash që është Madonna, është pak. Është diçka mes Beyonces dhe Rihannës, është e mrekullueshme, superstar. Kështu e cilësoi kreu i qeverisë shqiptare, Sali Berisha këngëtaren Rita Ora, ndërsa u shfaq si një njohës i mirë i repertorit ...

Rita Ora pozon për “Bazaar” (fotot)

LajmiFundit - 03.12.2012

Nuk ka dyshim që është një ndër personazhet e vitit 2012. Ka mundur të shfaqet aq shpesh dhe të bëjë emër në media sa e meritonte një vend në kopertinën e revistës “Bazaar”.

Ndahen Rita Ora dhe Rob Kardashian

VipLajme - 03.12.2012

Mediet e huaja sot kanë mbushur faqet me lajmin që, Rita Ora dhe Rob Kardashian, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Që të dy, kohëve të fundit ishin parë shumë shpesh në prani të njëri tjetrit dhe lidhja e tyre ishte më se evidente.

Ndahen Rita Ora dhe Rob Kardashian

ikub - 03.12.2012

Mediet e huaja sot kanë mbushur faqet me lajmin që, Rita Ora dhe Rob Kardashian, i kanë dhënë fund lidhjes së ...

Rita ndahet nga Rob Kardashian!

Idividi - 03.12.2012

Rita Ora raportohet se është ndarë nga i dashuri i saj, Rob Kardashian. Këngëtarja kosovare fillimisht kishte hedhur poshtë spekulimet se ajo ishte në lidhje me Rob, duke thënë se mes tyre kishte vetëm një shoqëri të mirë.

Ndahen Rita Ora dhe Rob Kardashian. Shkaku…

ikub - 03.12.2012

Mediat e huaja sot kane mbushur faqet me lajmin qe, Rita Ora dhe Rob Kardashian, i kane dhene fund lidhjes se tyre. Qe te dy, koheve te fundit ishin pare shume shpesh ne prani te njeri tjetrit dhe lidhja e tyre ishte me se evidente.

Lidhja e Rita Orës me Rob Kardashian drejtë fundit

Albeu.com - 03.12.2012

Lidhja e Rita Orës me Rob Kardashian drejtë fundit Rita Ora dhe Rob Kardashian duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas, “The Sun”, shkak i ndarjes është bërë axhenda e ngjeshur që ka pasur çifti gjytë kësaj kohe.

Rita Ora ndahet nga Rob Kardashian

Top Channel - 03.12.2012

Rita Ora dhe Rob Kardashian janë ndarë. Këngëtarja shqiptare nga Kosova ka lënë vëllain e Kim Kardashian javën e kaluar pasi axhenda e saj e ngjeshur dhe largësia nuk e lejojnë t’i përkushtohet marrëdhënies.

Rob Kardashian krenar me Rita Oren dhe vendin e saj...

ikub - 03.12.2012

Pas preformances se shkelqyer te Rita Ores ne Sheshin Nene tereza ne Tirane, i dashuri i saj, amerikani Rob Kardashian, ka shprehur kenaqesine tij ne rrjetin social ...

Rita Ora ndahet nga Rob Kardashian

Ina - 03.12.2012

Rita Ora dhe Rob Kardashian janë ndarë. Këngëtarja shqiptare nga Kosova ka lënë vëllain e Kim Kardashian javën e kaluar pasi axhenda e saj e ngjeshur dhe largësia nuk e lejojnë t’i përkushtohet marrëdhënies.

Ndahen Rita Ora dhe Rob Kardashian

LajmiFundit - 03.12.2012

Kris Humphries nuk është i vetmi që ka pasur telashe me Kardishianët. Tani Rita Ora dhe Rob Kardishian i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Sipas “ The Sun” Rob ka fshirë nga Twitteri Ritën dhe i ka fshirë pothuajse të gjitha fotot e saja në ...

Rob Kardashian: Rita Ora më tradhëtoi me 20 meshkuj

Shqipmedia - 03.12.2012

Rob Kardashian i ka dhënë fund lidhjes me këngëtaren shqiptare Rita Ora. Përveç kësaj ai e ka akuzuar Ritën se e ka tradhtuar me 20 të tjerë. Kardashian, vëllai i Kim Kardashian prej disa muajsh ishte i lidhur me këngëtaren me orgjinë nga ...

Rob Kardashian: Rita Ora më tradhtoi me 20 meshkuj brenda vitit

LajmiFundit - 03.12.2012

“Është e neveritshme se si një femër mund t’ia japë trupin e saj më shumë se 20 meshkujve në më pak se një vit kohë kur po përpiqet të nisë karrierën”.

Dafina Zeqiri kundër Rob Kardashian

VipLajme - 03.12.2012

Lidhja e dashurisë mes Rita Orës dhe Rob Kardashian, edhe pse asnjëherë nuk është kofirmuar zyrtarisht, duket të ketë përfunduar. Ky i fundit, ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të akuzuar Ritën për tradhëti, duke shënuar mes tjerash:“Ajo ...

Rita ndahet nga Rob Kardashian?

Telegrafi - 03.12.2012

Rita Ora raportohet se është ndarë nga i dashuri i saj, Rob Kardashian. Këngëtarja kosovare fillimisht kishte hedhur poshtë spekulimet se ajo ishte në lidhje me Rob, duke thënë se mes tyre kishte vetëm një shoqëri të mirë.

Rita Ora, përfundimisht ndahet nga Rob Kardashian

Koha.net - 03.12.2012

Londër, 3 dhjetor - Duket se Kris Humphries nuk është i vetmi që duket se e ka pasur të vështirë për të qëndruar me një Kardashian. Tashmë duket se edhe Rita Ora e Rob Kardashian janë ndarë.

Rita Ora tradhëtoi Robin me 20 të tjerë?!

Telegrafi - 03.12.2012

Rob Kardashian arsyeton ndarjen e tij nga Rita Ora, duke thënë që ajo e ka tradhtuar me shumë djem sa kanë qenë në lidhje. Një postim i Robit në faqen e tij të Twitterit, ka shokuar fansat e shumtë të këngëtares shqitpare anë e mbanë botës.

Rita ndahet, Rob akuzon: Më ka tradhëtuar. Rita, në janar nis turin britanik

Panorama - 03.12.2012

Rita Ora do të jetë në turin e saj britanik duke nisur nga janari i viti që vjen. Kengetarja shqiptare ka publikuar sot posterin zyrtar të turit, “Radioactive” i cili do të përfshijë disa prej zonave kryesore të Britanisë së Madhe.

Rita i jep fund lidhjes me Rob Kardashian

Shqiptar - 03.12.2012

Mediet e huaja sot kanë mbushur faqet me lajmin që, Rita Ora dhe Rob Kardashian, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Që të dy, kohëve të fundit ishin parë shumë shpesh në prani të njëri tjetrit dhe lidhja e tyre ishte më se evidente.