TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shoferi i veturës që u mbyt vajza nga Tetova është në arrati

Shqipmedia - 11.08.2013

Ende nuk është gjetur shoferi nga aksidenti që ndodhi në Rostushë! Ende nuk është e qartë se çfarë ndodhi me veturën e fundosur “Audi” në lumin Radikë, në Rostushë, ku vdiq Lindita E. (27) nga Tetova.

Aksident i rëndë në aksin rrugor Mavrovë-Dibër, dy persona të vdekur

Portalb - 11.08.2013

Në aksin rrugor Mavrovë-Dibër gjatë një aksidenti të rëndë automobilistik jetën e humbën dy persona. Sipas burimeve të policisë bëhet fjalë për Demirali Nuredini 52 vjeçar dhe Ramadan Memedi 51 vjeçar, të dy nga fshati Debresh i Gostivarit.

Dy të vdekur në aksident, Mavrovë-Dibër

Lajm - 11.08.2013

Dy veta kanë humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur sot pasdite në rrugën Mavrovë-Dibër. Sipas portalit "press24", bëhet fjalë për 52-vjecarin Demirali Nuredini dhe 51 vjecari Ramadan Mehmedi nga fshati Debresh.

Aksidente trafiku, katër të lënduar

Botasot - 11.08.2013

Rr. Carralevë-Komoran,. Është raportuar për një aksident trafiku në mes të dy veturave njëra me ngasës mashkull K/Shqiptar ndërsa tjetra NN pasi që ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Aksident i rëndë në Maqedoni, dy persona të vdekur

Botasot - 11.08.2013

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Rostushë tek vendi i quajtur Livadhet e Sencës Në aksin rrugor Mavrovë-Dibër gjatë një aksidenti të rëndë automobilistik jetën e humbën dy persona.

Aksident i tmerrshëm në Tetovë, humb jetën 20 vjeçari – FOTO

Lajme Online - 11.08.2013

Dje pasdite nga ora 16 një aksident i rëndë ka ndodhur në Tetovë në rrugën e Banjës afër Xhamisë. Mësohet se një mashkull 20 vjeçar ka humbur jetën. Bëhet fjalë për B.I nga fshati Sellcë i po të njëjtit qytet.

Aksident i rëndë në Maqedoni, dy persona të vdekur

GazetaDitore - 11.08.2013

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Rostushë tek vendi i quajtur Livadhet e Sencës Në aksin rrugor Mavrovë-Dibër gjatë një aksidenti të rëndë automobilistik jetën e humbën dy persona.

Shpëton mrekullisht nga ky aksident / VIDEO

GazetaDitore - 11.08.2013

Videoja tregon një moment aksidenti automobilistik dhe mrekullisht nuk ka pasur të vdekur pasi përplasja mund të konsiderohet e ...

Aksidenti i radhës, viktimë një 29-vjeçar

Top Channel - 10.08.2013

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e 29-vjeçari është regjistruar mëngjesin e së shtunës në aksin Lushnjë-Rrogozhinë. Sipas informacioneve të fundit, viktima e aksidentit, të ndodhur pranë fshatit Konjat, është identifikuar si shtetasi ...

Rostushë: Tetovarja është mbytyr në ujërat e Radikës

Lajm - 10.08.2013

Tetovarja 27 vjecare L.E., është mbytur në ujerat e Radikës, në afërsi të fshatiti Rostushë. Fillimisht dihet se në makinën e tipit "Audi", përvec të së ndjerës, ka qenë shoferi dhe një bashkëudhëtare tjetër, të cilët fatmirësisht kanë ...

Vozit me KUJDES! Mos rreziko JETËN!

Zeri - 10.08.2013

Rrezik në rrugë! Është rritur numri i vdekjeve në komunikacion. Aksidentet në trafik kanë arritur rekordin për nga numri në Kosovën e pasluftës. Rreziku po rritet. Kujdesi i shoferëve është një prej mënyrave më të mira të parandalimit.

Rrugët e Kosovës, të rrezikshme për qytetarët

Telegrafi - 10.08.2013

Rrugët e Kosovës janë bërë të rrezikshme për qytetarët. Sidomos ato ku shenjat e këmbësorëve mungojnë dhe shpeshherë ndikojnë në shkaktimin e aksidenteve të ndryshme.

Rrugët e Kosovës, të rrezikshme për qytetarët

Zeri - 10.08.2013

Rrugët e Kosovës janë bërë të rrezikshme për qytetarët. E, sidomos ato, ku shenjat e këmbësorëve mungojnë dhe shpeshherë ndikojnë në shkaktimin e aksidenteve të ndryshme.

Tropojë, makina bie në humnerë, humb jetën i riu

Shekulli - 09.08.2013

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri, ku një i ri ka humbur jetën. Mësohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe e automjetit me të cilin lëvizte viktima Enver Imeraj, ku për ...

Tropojë, vdes 24-vjeçari në aksident

Gazeta Start - 09.08.2013

Tropojë – Një i ri humbi jetën në një aksident të rëndë automobilistik që u regjistrua rreth 10.00 të ditës së sotme në afërsi të fshatit Babinë në aksin rrugor Qafë Morinë – Bajram Curri.

Makina del nga rruga, vdes 24 vjeçari

Albeu.com - 09.08.2013

Një 24 vjeçar është aksidentuar për vdekje paraditen e sotme në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri, në vendin e quajtur, Babin ë. Sipas policisë Enver Imeraj udhëtonte i vetëm me automjetin e tij, por në babin , makina ka dalë nga rruga ...

Aksident në Tropojë, makina bie në humnerë, vdes 24 vjeçari

SOT - 09.08.2013

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tropojë me pasojë vdekjen e një të riu. Ngjarja ka ndodhur në aksin Qafë Morinë-Bajram Curri, në vendin e quajtur, Babinë, ku si pasojë ka mbetur i vdekur shtetasi Enver Imeraj i moshës 24 vjeç.

Aksident në Qafë Morinë-Bajram Curri, vdes drejtuesi i mjetit

LajmiFundit - 09.08.2013

Një person humbi jetën mesditën e sotme pas një aksidenti automobilistik të ndodhur në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri. Mjeti ka rënë në humnerë dhe për rrjedhojë mësohet se ka gjetur vdekjen shtetasi Enver Imeraj.

( E Plotësuar ) Aksidentohet për vdekje 27 vjeçarja nga Tetova

Shqipmedia - 09.08.2013

Sot rreth orës 10 në ujërat e lumit Radika afër fshatit Rostushë të Dibrës, është gjetur veturë e tipit “Audi A4” me regjistrim të Shkupit ndërsa brenda në veturë është gjetur e vdekur 27 vjecarja Lindita E. e Tetovës.

Përplasen dy motoçikleta në Durrës, aksidentohen drejtuesit

SOT - 09.08.2013

Dy bashkëfshatarë nga komuna e Katundit të Ri (Durrës) janë aksidentuar rëndë, kur motoçikletat që ata drejtonin janë përplasur për arsye ende të paqarta në një nga rrugët rajonale.

Aksident në Gjirin e Lalzit, humb jetën një person

Top Channel - 09.08.2013

Një shtetas humbi jetën, ndërsa humbi kontrollin e mjetit që po drejtonte, në një aksident të ndodhur të premten në aksin e Gjirit të Lalzit. Policia, në vendngjarje, arriti të identifikonte viktimën si shtetasin Behar Tafuka.

Luginë e Radikës: Në aksident vdes vajza 24-vjecare

Lajm - 09.08.2013

Një vajzë 24 vjecare, e ka humbur jetën në një aksident trafiku, i cili ndodhi sot në orën 9:30, në afërsi të fshatit Rostushë. Shkaqet e aksidentit akoma janë të panjohura, ndërkohë që po bëhet ekspertiza e nevojshme ligjore për ndricimin ...

Aksident tek Gjiri i Lalzit, gjen vdekjen 50 vjeçari

LajmiFundit - 09.08.2013

Një person ka humbur jetën pas një aksidenti të pak minutave më parë në afërsi të zonës së njohur si Gjiri i Lalzit. Nga të dhënat e para mësohet se një automjet është përplasur me një shtyllë dhe si pasojë ka gjetur vdekjen shtetasi, ...

Vajza 27 vjeçare nga Tetova humb jetën në ujërat e lumit Radikë

Portalb - 09.08.2013

Gjatë një aksidenti automobilistik në afërsi të fshatit Rostushë ka humbur jetën vajza 27 vjeçare nga Tetova, bëhet fjalë për personin në fjalë me emrin Lindita L.

Aksident në aksin Maminas-Gjiri Lalzit, vdes shoferi i kamionit

Albeu.com - 09.08.2013

Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar sot në aksin Maminas-Gjiri Lalzit ku një kamion ka dalë nga rruga.Sipas policisë viktimë e aksidentit ka mbetur drejtuesi i mjetit Behar Tafuka.

Humb jetën në aksident një vajzë e re nga Tetova

Ina - 09.08.2013

Një vajzë 24 vjeçare e ka humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në afërsi fshatit Rostushë. Në vijim janë duke u bërë analizat, pas të cilave do të bëhen të ditura arsyet për aksidentin Sipas informacioneve të policisë ...

Aksident në Tetovë, vdes një vajzë 24 vjeç

Albeu.com - 09.08.2013

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në afërsi të fshatit Rostushë, ku ka humbur jetën një vajzë 24 vjeç. Sipas informacioneve të dala nga analiza se si ndodhi aksidenti, automjeti i tipit "Audi A4" ka dalë nga rruga rajonale Mavrorë-Anët e ...

Aksident në aksin Maminas-Gjiri Lalzit, 1 i vdekur

SOT - 09.08.2013

Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot në aksin Maminas-Gjiri Lalzit, ku një kamion me targa KR 8703 A ka dalë nga rruga.

Aksidentet rrugore, ekspertët: Çdo ditë një viktimë

BalkanWeb - 09.08.2013

TIRANE - Papërgjegjshmëria, tejkalimi i normave të shpejtësisë, mospërdorimi i rripit të sigurimit dhe drejtimi i mjetit në gjendje të dehur nga drejtuesit e automjeteve janë ndër shkaqet kryesore të aksidenteve të shumta që po shkaktojnë ...

Tropojë, makina bie në humnerë, vdes shoferi

Ora news - 09.08.2013

Një i ri ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi automjeti me të cilin udhëtonte ka rënë në një humnerë. Ngjarja e rëndë është shënuar në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri ku viktimë e aksidentit ka mbetur 24-vjeçari Enver Imeraj.

Makina del nga rruga, humb jetën 24-vjeçari

Mapo - 09.08.2013

Një 24-vjeçar ka humbur jetën paraditen e sotme në një aksident automobilistik. Ngjarja ka ndodhur Tropojë në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri, në vendin e quajtur, Babinë .

Durrës, përplasen 2 motoçikletat, aksidentohen rëndë drejtuesit

BalkanWeb - 09.08.2013

DURRES - Dy bashkëfshatarë nga komuna e Katundit të Ri (Durrës) janë aksidentuar rëndë natën e kaluar, kur motoçikletat që ata drejtonin janë përplasur për arsye ende të paqarta në një nga rrugët rajonale.

Aksidentohen me makina, dy viktima, një në Tropojë, një në Gjirin e Lalzit

BalkanWeb - 09.08.2013

TROPOJE -Dy persona kanë gjetur vdekjen ditën e sotme si pasojqë e aksidenteve automobilistike. Një i ri gjen vdekjen në Tropojë per shkak se makina ra në humnerë, një tjetër person vdes në zonën e Gjirit të Lalzit, si pasojë e përplasjes ...

Aksident në aksin Maminas-Gjiri Lalzit, vdes shoferi i kamionit

Ora news - 09.08.2013

Përgjaken sërish rrugët e vendit. Një tjetër aksident është shënuar sot në aksin Maminas-Gjiri Lalzit ku një kamion me targa KR 8703 A ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka gjetur vdekjen shoferi i mjetit.

Një vajzë e ka humbur jetën gjatë aksidentit në rrugën Dibër-Mavrovë

Yll Press - 09.08.2013

Me automjetin "Audi A4" ka drejtuar Sh.R. nga Tetova, ndërsa me të ka pasur edhe një bashkudhëtare, e cila, sipas njohurive të deritanishme të policisë, nuk është konfirmuar. Njëzet e shtatë vjeçarja Lindita E.

Mavrovë-Dibër, aksident, humb jeten 27- vjecarja

Botasot - 09.08.2013

Një vajzë 27 vjeçare e ka humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në afërsi fshatit Rostushë në aksin rrugor Dibër - Mavrovë. Sipas informacioneve të policisë makina e tipit "Audi A4" me targa të Shkupit që drejtohej nga ...

Shkaqet e aksidenteve, shoferat pranojnë përgjegjësit

Ilirida - 09.08.2013

Tiranë – Vitet e fundit po përballemi me një numër të lartë aksidentesh rrugore. Në vendin tonë situata paraqitet dramatike dhe e pashpresë. Sipas ekspertëve të qarkullimit rrugorë shkaqet kryesore të aksidenteve duket se janë ato të : ...

Aksident trafiku, vdes 6 vjeçari

InfoGlobi - 09.08.2013

09 / 08 / 2013, 10:24 Si pasojë e një aksidenti trafiku ku janë përfshirë dy vetura civile, ka ndërruar jetë një fëmijë 6 vjeçar. Mitrovicë: Bëhet e ditur se fëmija nuk ka arritur tu bëj ballë lëndimeve të rënda trupore.

Aksidentet, ambasada e SHBA sensibilizon qytetarët: 132 të vdekur

Shqiptarja - 09.08.2013

TIRANË – Ambasada amerikane ka vendosur të sensibilizojë më shumë qytetarët lidhur me aksidentet rrugore në shifra alarmante. Nëpërmjet iniciativës së saj “Act Noë”, ambasada publikon shifrat zyrtare: “Në 6-mujorin e parë të vitit 2013, ...

Aksidentet rrugore, çdo ditë një i vdekur

Gazeta Dita - 09.08.2013

Aksidentet rrugore i marrin jetën të paktën një personi në ditë në Shqipëri. Papërgjegjshmëria, tejkalimi i normave të shpejtësisë, mospërdorimi i rripit të sigurimit dhe drejtimi i mjetit në gjendje të dehur nga drejtuesit e automjeteve ...

Tropojë, makina bie në humnerë humb jetën i riu

Shqiptarja - 09.08.2013

TROPOJE - Një rrëzim aksidental në humnerë ka ndodhur në Tropojë paraditen e sotme, si pasojë e të cilit 20-vjeçari Dardan Imeraj ka humbur jetën.

Vdes i riu, automjeti bie në humnerë

GazetaDitore - 09.08.2013

Një rrëzim aksidental në humnerë ka ndodhur në Tropojë paraditen e sotme, si pasojë e të cilit një 20-vjeçar ka humbur jetën. Makina e tij për shkak të shpejtësisë ka rënë në një humnerë 70 poshtë, në lumin Bushtricë.

Makina del nga rruga nga shpejtësia, vdes një 24-vjeçar në Tropojë

Gazeta Idea - 09.08.2013

Tropojë- Një 24-vjeçar ka humbur jetën teksa po udhëtonte me makinën e tij paraditen e së premtes. Sipas policisë i riu Enver Imeraj është aksidentuar për vdekje në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri, në vendin e quajtur, Babinë.

Tropojë, makina bie në humnerë, humb jetën i riu

Ilirida - 09.08.2013

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri, ku një i ri ka humbur jetën. Mësohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe e automjetit me të cilin lëvizte viktima Enver Imeraj, ku për ...

Aksident, vdes 24 vjeçari

InfoGlobi - 09.08.2013

09 / 08 / 2013, 12:49 Një i ri ka gjetur vdekjen në Tropojë si pasojë e një aksidenti automobilistik. Policia ka njoftuar se Enver Imeraj i moshës 24 vjeç është aksidentuar për vdekje sot paradite në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri, ...

Aksident në Qafë Morinë-Bajram Curri, vdes drejtuesi i mjetit

GazetaDitore - 09.08.2013

Një person humbi jetën mesditën e sotme pas një aksidenti automobilistik të ndodhur në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri. Mjeti ka rënë në humnerë dhe për rrjedhojë mësohet se ka gjetur vdekjen shtetasi Enver Imeraj.

Aksidentohet për vdekje 24 vjeçarja

GazetaDitore - 09.08.2013

Sot rreth orës 10 në ujërat e lumit Radika afër fshatit Rostushë të Dibrës, është gjetur veturë e tipit “Audi A4” me regjistrim të Shkupit ndërsa brenda në veturë është gjetur e vdekur 24 vjecarja Nurana K. nga Reçica e Vogël e Tetovës.

Tropojë, makina bie në humnerë, vdes shoferi

Info Shqip - 09.08.2013

Një i ri ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi automjeti me të cilin udhëtonte ka rënë në një humnerë. Ngjarja e rëndë është shënuar në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri ku viktimë e aksidentit ka mbetur 24-vjeçari Enver Imeraj.

Maminas-Gjiri i Lalzit, kamioni del nga rruga, humb jetën 50-vjeçari

Shqiptarja - 09.08.2013

DURRES- Një person ka humbur jetën ditën e sotme si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00 në segmentin rrugor Maminas-Gjiri i Lalzit.

Tropojë, makina bie në humnerë, vdes shoferi

Gazeta Shqip - 09.08.2013

Një i ri ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi automjeti me të cilin udhëtonte ka rënë në një humnerë. Ngjarja e rëndë është shënuar në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri ku viktimë e aksidentit ka mbetur 24-vjeçari Enver Imeraj.

Aksident trafiku, humb jetën 24 vjeçarja nga Reçica e Vogël në lumin Radika

Tetova Sot - 09.08.2013

(E plotësuar) Një vajzë njëzet e katër vjeçare e ka humbur jetën në aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes në orën 9:30 në afërsi të fshatit Rostushë.

Aksident me pasojë vdekjen e një personi në Gjirin e Lalzit

Durres Lajm - 09.08.2013

Policia njoftoi se në aksin rrugor Maminas - Gjiri i Lalzit rreth ores 14:00 të pasdites, një person ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti automobilistik.Shtetasi, Behar Stafuka, 50 vjeç, banues në Nikël, ka humbur kontrollin e ...

Kamioni del nga rruga, vdes shoferi

Gazeta Dita - 09.08.2013

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ndodhi sot në aksin e Gjirit të Lalëzit. Mësohet se një kamion me targa KR 87 03 A ka dalë nga rruga, duke u përplasur me një shtyllë.

Në aksident gjen vdekjen 50 vjeçari

GazetaDitore - 09.08.2013

Një person ka humbur jetën pas një aksidenti të pak minutave më parë në afërsi të zonës së njohur si Gjiri i Lalzit. Nga të dhënat e para mësohet se një automjet është përplasur me një shtyllë dhe si pasojë ka gjetur vdekjen shtetasi, ...

Aksidente në Durrës e Tropojë, vdesin drejtuesit e automjeteve

GazetaDitore - 09.08.2013

Një 24-vjeçar ka humbur jetën teksa po udhëtonte me makinën e tij paraditen e së premtes. Sipas policisë i riu Enver Imeraj është aksidentuar për vdekje në aksin rrugor Qafë Morinë-Bajram Curri, në vendin e quajtur, Babinë.

Aksident me makina, dy viktima njëri në Tropojë e tjetri në Durrës

Tetova Sot - 09.08.2013

Dy persona kanë gjetur vdekjen ditën e sotme si pasojqë e aksidenteve automobilistike. Një i ri gjen vdekjen në Tropojë per shkak se makina ra në humnerë, një tjetër person vdes në zonën e Gjirit të Lalzit, si pasojë e përplasjes së ...

( E Plotësuar ) Aksidentohet për vdekje 27 vjeçarja nga Tetova

Lajme Online - 09.08.2013

Sot rreth orës 10 në ujërat e lumit Radika afër fshatit Rostushë të Dibrës, është gjetur veturë e tipit “Audi A4” me regjistrim të Shkupit ndërsa brenda në veturë është gjetur e vdekur 27 vjecarja Lindita E. e Tetovës.

Shkaqet e aksidenteve, shoferat pranojnë përgjegjësit

AlbanianScreen - 09.08.2013

Tiranë - Vitet e fundit po përballemi me një numër të lartë aksidentesh rrugore. Në vendin tonë situata paraqitet dramatike dhe e pashpresë. Sipas ekspertëve të qarkullimit rrugorë shkaqet kryesore të aksidenteve duket se janë ato të : ...

Numër rekord, në 24 orë, 159 aksidente në Kosovë

Shekulli - 08.08.2013

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 159 aksidente në gjithë territorin. Një aksident ka përfunduar me pasoja fatale, 28 persona të plagosur dhe 130 të tjera me dëme materiale.

Kosovë, fëmija humb jetën në aksident

Top Channel - 08.08.2013

Pakujdesia në drejtimin e automjeteve ka sjellë si pasojë vdekjen e një fëmije mëngjesin festiv të së enjtes. Policia e Kosovës njoftoi se një fëmijë ka humbur jeten dhe disa persona janë lënduar në një aksident që ka ndodhur mes dy ...

Kosovë, një i vdekur e 7 të plagosur në aksident rrugor

LajmiFundit - 08.08.2013

Një djalosh gjashtëvjeçar, nga familja Mehana e Vushtrrisë, ka humbur jetën sot në mesditë derisa shtatë persona tjerë kanë pësuar lëndime trupore gjatë një aksidenti trafiku në Magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, konkretisht në fshatin ...

159 aksidente trafiku brenda ditës

Botasot - 08.08.2013

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se gjatë njëzetekatër orëve të fundit janë regjistruar 159 aksidente trafiku në gjithë territorin e vendit. Një aksident ka përfunduar me pasoja fatale, 28 me persona të lënduar dhe 130 të tjera me dëme ...

E tmerrshme: Nga goditja, “fluturojnë” nëpër autobus (Video, +18)

Telegrafi - 08.08.2013

Në Kinë ka ndodhur një aksident i rëndë, që është regjistruar nga kamerat e vëzhgimit. Pjesa e prapme e autobusit u përplas me një kamion, e atëherë të gjithë brenda pothuajse fluturuan.

Aksident, vdes një femër, lëndohen tre të tjerë

Lajme Online - 08.08.2013

SH.K., 39-vjeçare ka humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 00 e 30 minuta në fshatin Gremnik të Klinës, përderisa tre të tjerë kanë marrë lëndime trupore.

Çdo ditë një viktimë. Ekspertët: Faji i drejtuesve të mjeteve

AlbanianScreen - 08.08.2013

Tirane - Papërgjegjshmëria, tejkalimi i normave të shpejtësisë, mospërdorimi i rripit të sigurimit dhe drejtimi i mjetit në gjëndje të dehur nga drejtuesit e automjeteve janë ndër shkaqet kryesore të aksidenteve të shumta që po ndodhin në ...

Qeveria të ndërmerr veprime urgjente kundër aksidenteve në trafik

Almakos - 07.08.2013

Letër Publike dërguar Qeverisë së Republikës së Kosovës Qeveria të ndërmerr veprime urgjente kundër aksidenteve në trafik Zonja dhe Zotërinj të Qeverisë së Republikës së Kosovës, Gjendja në komunikacionin rrugor në Kosovë është përkeqësuar ...

Aksident në Tepelenë-Mallakastër, vdes punonjësi i burgjeve

LajmiFundit - 07.08.2013

Një aksident automobilistik i orëve të pas drekës në aksin Tepelenë-Mallakastër i ka marrë jetën një personi. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Iliras kur një automjet me targa gjermane doli nga rruga dhe drejtuesi i mjetit, 40 vjeçari ...

Makina del nga rruga, humb jetën efektivi i burgjeve

Albeu.com - 07.08.2013

Një punonjës policie i burgut të Bënçës në Tepelenë ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik.Sipas policisë 40-vjeçari po ecte me një shpejtësi tej normave të lejueshme dhe kur është ndodhur përpara një kantieri ndërtimi ka ...

Humb jetën në aksident efektivi i burgjeve në Tepelenë

SOT - 07.08.2013

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në aksin Tepelenë-Mallakastër, ku si pasojë ka humbur jetën një person. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në afërsi të fshatit Iliras, ku një automjet me targa gjermane NEA 04 143, ...

Aksident, vdes një femër, lëndohen tre të tjerë

Botasot - 07.08.2013

SH.K., 39-vjeçare ka humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 00 e 30 minuta në fshatin Gremnik të Klinës, përderisa tre të tjerë kanë marrë lëndime trupore.

Aksident, vdes një femër, lëndohen tre të tjerë

Zeri - 07.08.2013

SH.K., 39-vjeçare ka humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 00 e 30 minuta në fshatin Gremnik të Klinës, përderisa tre të tjerë kanë marrë lëndime trupore.

115 aksidente brenda 24 orëve

Botasot - 07.08.2013

Brenda njëzetekatër orëve të fundit ka pasur një mori aksidentesh në trafik të cilat kanë përfunduar me fatalitet, të lënduar e dëme materiale. Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës kanë ndodhur 115 aksidente trafiku, prej të cilave ...

Tepelenë, automjeti del nga rruga, humb jetën efektivi i burgjeve

Ora news - 07.08.2013

Një person ka humbur jetën në një aksident rrugor të regjistruar pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në aksin Tepelenë-Mallakastër në afërsi të fshatit Iliras, ku një automjet me targa gjermane, NEA 04 143, tip Benz ka ...

Ramadani, letër Qeverisë, për të parandaluar aksidentet

Telegrafi - 07.08.2013

Sekretar i Përgjithshëm i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani i ka adresuar sot një letër publike Qeverisë së Kosovës, me ç’rast ka kërkuar nga ajo që të ndërmerr veprime urgjente për të parandaluar aksidentet e shumta në ...

Ramadani: Qeveria të ndërmerr veprime urgjente kundër aksidenteve në trafik

Botasot - 07.08.2013

Sekretari i Përgjithshëm të AAK-së, Burim RAMADANI, i është drejtuar Qeverisë së Republikës së Kosovës me një letër publike, për të ndërmarrndërmerr veprime urgjente kundër aksidenteve në trafik veprime urgjente kundër aksidenteve në ...

Aksident, vdes një femër, lëndohen tre të tjerë

Fish Media - 07.08.2013

SH.K., 39-vjeçare ka humbur jetën në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth orës 00 e 30 minuta në fshatin Gremnik të Klinës, përderisa tre të tjerë kanë marrë lëndime trupore.

Tepelenë, del automjeti nga rruga vdes punonjësi i burgjeve

Shqiptarja - 07.08.2013

TEPELENË - Një aksident rrugor me pasojë vdekjen ka ndodhur sot rreth orës 16:00 në aksin Tepelenë-Mallakastër në afërsi të fshatit Iliras. Afër kantierit të ndërtimit të rrugës Tepelenë-Fier, një automjet me targa gjermane, NEA 04 143, ...

Tepelenë- Makina del nga rruga, humb jetën shoferi

Gazeta Idea - 07.08.2013

Tepelenë- Një shtetas ka humbur jetën sot pasdite si pasojë e një aksidenti automobilistik në aksin rrugor Tepelenë-Krahëz. Sipas burimeve të policisë, automjeti i aksidentuar doli nga rruga në një kantier ndërtimi për shkak të shpejtësisë.

Tepelenë, aksident me pasojë vdekjen e një polici

Tetova Sot - 07.08.2013

Një person ka humbur jetën në një aksident rrugor të regjistruar pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në aksin Tepelenë-Mallakastër në afërsi të fshatit Iliras, ku një automjet me targa gjermane, NEA 04 143, tip Benz ka ...

Aksident i trefishtë, 3 të plagosur

Shekulli - 06.08.2013

FIER- Tre makina, tre të plagosur në lagjen “Kastriot” në qytetin e Fierit si pasojë e përplasjes mes tyre. Policia bën me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete me targa shqiptare AA 672TY dhe FR 4273 dhe një mjet tip ...

Aksident, vdes 10-vjeçari, plagoset rëndë i ati

Shekulli - 06.08.2013

DURRËS- Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Durrës, ku një fëmijë 10- vjeçar ka humbur jetën. Mësohet se në aksident është plagosur rëndë edhe babai i fëmijës.

Aksident në Fier, tre persona të plagosur

LajmiFundit - 06.08.2013

Një aksident automobilistik me pasojë plagosjen e tre personave ndodhi në orët e mesditës në Fier në lagjen “Kastriot”. Nga të dhënat e para mësohet se dy automjete, njëri me targë shqiptare dhe tjetri me targë greke u përplasën me njera ...

Aksidenti në Fier, plagosen tre persona

Albeu.com - 06.08.2013

Tre persona kanë mbetur të plagosur sot në qytetin e Fierit si pasojë e një aksidenti rrugor. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Kastriot’ ku tre mjete janë përplasur mes tyre.

Aksident në Fier, plagosen 3 persona

SOT - 06.08.2013

3 persona kanë mbetur të plagosur sot si pasojë e një aksidenti në qytetin e Fierit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Kastriot’ të qytetit, ku tre mjete janë përplasur mes tyre.

Aksidentohet makina, vdes 10-vjeçari

Albeu.com - 06.08.2013

Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një fëmijë 10-vjecar dhe plagosjen e të atit është shënuar këtë pasdite në qytetin e Durrësit. Sipas policisë mjeti me të cilin po udhëtonin atë e bir është perplasur me nje shtylle betoni .

Durrës, humb jetën në aksident 12-vjeçari

Top Channel - 06.08.2013

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në rrugën e vjetër që lidh Durrësin me Tiranën, në Kodër Arapaj. Drejtuesi i automjetit tip ‘Mercedes Benz’ ka humbur kontrollin dhe si rezultat është përplasur me një shtyllë betoni.

Aksidentet s'kanë të ndalur

Top Channel - 06.08.2013

Një tjetër aksident rrugor ka përgjakur rrugët e Shqipërisë, duke shkaktuar një tjetër viktimë. Ngjarja në fjalë është shënuar në afërsi të fshatit Bitinckë të Devollit, ku një mjet ka përplasur për vdekje shtetasin Jani Baci, 41 vjeç, nga ...

Durrës, 12-vjecari humb jetën në aksident, plagoset babai

LajmiFundit - 06.08.2013

Një fëmijë 12 vjeç humbi jetën në një aksident automobilistik pasi mjeti të cilin e drejtonte i ati u përplas me një objekt pranë Kodrave të Arapit.

Aksident i frikshëm në Kinë, shoferi fluturon nga dritarja (VIDEO)

Albeu.com - 06.08.2013

Kishte kaluar pa dashje daljen e autostradës dhe për këtë shoferi i këtij autobusi në Kinë vendos të ecë prapa duke mos u kujdesur për rrezikun që i vinte nga ndonjë automjet që udhëtonte me shpejtësi.

Aksident në Fier, përplasen tre mjete, plagosen tre persona

BalkanWeb - 06.08.2013

FIER- Një aksident me pasojë plagosjen e 3 personave është regjistruar sot në qytetin e Fierit, pas një përplasje të trefishtë automjetesh. Sipas burimeve të policisë ngjarja ka ndodhur rreth mesditës në lagjen ‘Kastriot’, në një nga ...

Këtë vit 54 të vdekur në aksidente

Botasot - 06.08.2013

Aksidentet në trafik, këtë vit kanë shënuar rritje të ndjeshme krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar. Derisa në gjashtë mujorin e parë të vitit të kaluar kishin humbur jetën 42 persona, këtë vit numri ka shkuar në 54, prej ...

Aksident i rëndë në Durrës, vdes djali 10-vjeçar, i ati plagoset rëndë

BalkanWeb - 06.08.2013

DURRËS- Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Durrës, ku një fëmijë 10- vjeçar ka humbur jetën. Mësohet se në aksident është plagosur rëndë edhe babai i fëmijës.

Nis fushata kundër aksidenteve në trafik

Botasot - 06.08.2013

Burim Ramadani, deputet i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), ka nisur një fushatë vetëdijësuese kundër aksidenteve në trafik me moton “Vozit me KUJDES! Mos rreziko JETËN!”.

Nis fushata kundër aksidenteve në trafik

Zeri - 06.08.2013

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, ka nisur një fushatë vetëdijësuese kundër aksidenteve në trafik me moton “Vozit me KUJDES! Mos rreziko JETËN!”.

Aksident në Durrës, ndërron jetë 12-vjeçari, plagoset i ati

Ora news - 06.08.2013

Një aksident me pasojë vdekjen e një fëmije 12 vjeç dhe plagosjen e babait të tij ka ndodhur mesditën e sotme në aksin e vjetër që lidh Durrësin me Tiranën.

Përplasen tre automjete, tre të plagosur

Mapo - 06.08.2013

Tre persona kanë mbetur të plagosur ditën e sotme në një aksident ku u përfshinë tre automjete. Ngjarja ndodhi rreth mesditës në lagjen ‘Kastriot’, në një nga kryeqëzimet e unazës në qytetin e Fierit.

Aksident në Durrës, humb jetën 12 vjeçari

Botasot - 06.08.2013

Një fëmijë 12 vjeç humbi jetën nga një aksident automobilistik pasi mjeti të cilin e drejtonte i ati u përplas me një objekt pranë Kodrave të Arapit.

Durrës, makina përplaset me shtyllën e betonit vdes djali 10 vjeç , plagoset babai

Mapo - 06.08.2013

Një fëmijë 10 vjeç ka humbur jetën dhe babai i tij ka mbetur i plagosur rëndë sot në një aksident të rëndë rrugor. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Piezë të Durrësit, ndërsa babë e bir udhëtonin në mjetin që është përplasur me një shtyllë ...

Makina përplaset me shtyllën, vdes djali i shoferit

Mapo - 06.08.2013

Një aksident i rëndë është regjistruar dje në Durrës, ku një fëmijë 10- vjeçar ka humbur jetën. Mësohet se në aksident është plagosur rëndë edhe babai i fëmijës.

Aksident i rëndë në autostradë, vdesin 22 pasagjerë (Video)

Info Shqip - 06.08.2013

Një video e tmerrshme po qarkullon në internet, ku shihet një aksident në autostradë në Kinë. Në këtë video, shihet autobusi i udhëtarëve tek sa goditet nga një kamion.

Aksident i rëndë në autostradë, vdesin 22 pasagjerë (Video)

Gazeta Shqip - 06.08.2013

Një video e tmerrshme po qarkullon në internet, ku shihet një aksident në autostradë në Kinë. Në këtë video, shihet autobusi i udhëtarëve tek sa goditet nga një kamion.

Aksident i trefishtë në Fier, tre persona të plagosur

Gazeta Idea - 06.08.2013

Fier- Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident automobilistik të ndodhur sot në Fier. Aksidenti ka ndodhur në lagjen ‘Kastriot’ të qytetit, ku tre mjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Sivjet 54 të vdekur në aksidente

GazetaDitore - 06.08.2013

Aksidentet në trafik, këtë vit kanë shënuar rritje të ndjeshme krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar. Derisa në gjashtë mujorin e parë të vitit të kaluar kishin humbur jetën 42 persona, këtë vit numri ka shkuar në 54, prej ...

Fier: përplasen tre mjete, tre persona plagosen

Durres Lajm - 06.08.2013

Një aksident me pasojë plagosjen e 3 personave është regjistruar sot në qytetin e Fierit, pas një përplasje të trefishtë automjetesh. Sipas burimeve të policisë ngjarja ka ndodhur rreth mesditës në lagjen ‘Kastriot’, në një nga kryeqëzimet ...

Durrës, aksidentohet babai me të birin, 12-vjeçari ndërron jetë

Shqiptarja - 06.08.2013

DURRES - Një fëmijë ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti automobilistik në dalje të qytetit të Durrësit. Sipas policisë, 12 vjeçari me inicialet D.

Aksident në Durrës, vdes djali 10 vjeç, plagoset i ati

Gazeta Tema - 06.08.2013

Një aksident i rëndë ka ndodhurt në Durrës, ku një fëmijë 10- vjeçar ka humbur jetën. Mësohet se në aksident është plagosur rëndë edhe babai i fëmijës.

Aksident, vdes 12-vjeçari dhe plagoset rënde babai

Vision Plus - 06.08.2013

Një fëmijë 12-vjeçar ka humbur jetën, në një aksident në rrugën e vjetër Tiranë – Durrës, ndërsa babai i tij është plagosur rëndë. Aksidenti ka ndodhur në Kodër Arapaj, ku sipas policisë, drejtuesi i mjetit 35-vjeçari Alfred Jusufi ka ...

Aksident i rëndë, vdes 12 vjeçari

GazetaDitore - 06.08.2013

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në rrugën e vjetër nga Tirana për në Durrës. Burime zyrtare nga policia i thanë agjencisë së lajmeve se ngjarja e rëndë ka ndodhur në vendin e quajtur Kodër Arapaj ku një makinë e cila ecte me ...

Aksident i rëndë në Durrës, vdes djali 10-vjeçar, i ati plagoset rëndë

Durres Lajm - 06.08.2013

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Durrës, ku një fëmijë 10- vjeçar ka humbur jetën. Mësohet se në aksident është plagosur rëndë edhe babai i fëmijës.

Aksidentet dhe rripi i sigurimit

Vision Plus - 06.08.2013

Kamerat kanë fiksuar këto pamje të një aksidenti të rëndë. Përplasja në pamje të parë duket fatale pasi makina gati është shkatërruar. Por drejtuesi i mjetit kishte vendosur rripin e sigurimit dhe doli i padëmtuar nga aksidenti.

Aksident në Fier, përplasen tre mjete, plagosen tre persona

AlbanianScreen - 06.08.2013

Fier - FIER- Një aksident me pasojë plagosjen e 3 personave është regjistruar sot në qytetin e Fierit. Sipas burimeve të policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen ''Kastriot'' të qytetit, ku tre mjete janë përplasur mes tyre.

Aksidenti i rëndë mori dhe viktimën e dytë

Lajm - 05.08.2013

Në aksidentin e rëndë që ndodhi sot rreth orës 19.30, tek fshati Botun, magjistralja Kërcovë-Ohër, vdiq edhe njëra nga dy vajzat e lënduara, njoftoi Press 24 Sipas informacioneve të para, përvec 29 vjecarit nga Prilepi, i cili po e ...

Aksident në Ohër, 2 të vdekur dhe 5 të lënduar

Albeu.com - 05.08.2013

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 19.00 në dalje të qytetit të Ohrit, në afërsi të fshatit Botun. Në këtë aksident humbën jetën 2 persona ndërsa janë lënduar pesë të tjerë.

Dy të vdekur dhe tre të plagosur në aksident

Ina - 05.08.2013

Dy veta kanë humbur jetën, ndërsa tre të tjerë janë plagosur në aksidentin që ndodhi mbrëmë në aksin rrugor Strugë – Ohër – Kërçovë. Aksidenti ndodhi si pasojë e përplasjes së një makine të tipit “Peugeut 206” nga Prilepi me një makinë ...

Dy të vdekur dhe tre të lenduar nga aksidenti rrugor

Albeu.com - 05.08.2013

Një aksident ka ndodhur mbrëmë në aksin rrugor Strugë-Ohër-Kërçovë, ku kanë vdekur dy persona dhe tre të tjerë janë plagosur . Shkaku i aksidentit është përplasja e makinës së tipit "Peugeut 206" nga Prilepi me një makinë transportuese " ...

Një i vdekur i e një i plagosur në aksident në Dubravë

Lajm - 05.08.2013

Policia e Kosovës në Pejë, njofton se më 4 gusht, rreth orës 15:45, në rrugën e fshatit Dubravë të Istogut ka ndodhur një aksident komunikacioni me fatalitet dhe lëndime të rënda trupore.

Aksident në Ohër, 2 të vdekur dhe 5 të lënduar

Botasot - 05.08.2013

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 19.00 në dalje të qytetit të Ohrit, në afërsi të fshatit Botun. Në këtë aksident humbën jetën 2 persona ndërsa janë lënduar pesë të tjerë.

Aksident trafiku në Istog, vdes një person

Botasot - 05.08.2013

Një i vdekur dhe një e lënduar nga një aksident komunikacioni që ka ndodhur në fshatin Uçë të Istogut. Sipas policisë së Kosovës, në aksident ishte përfshirë një veturë Mercedes me regjistrim vendor, drejtuar nga J. R.

E diela e përgjakur, 2 të vdekur dhe 4 të plagosur

Mapo - 05.08.2013

D.Biçaku Tri aksidente rrugore me pasoja të rënda ndodhën dje në Korçë, Lezhë dhe Gjirokastër. Dy të rinj humbën jetën ndërsa u plagosën të afërmit e tyre Dy të vdekur dhe katër të plagosur është bilanci i tri aksidenteve të rënda që ...

Bilanc lufte nga aksidentet, që prej Janarit 175 viktima në rrugët e vendit

Ora news - 05.08.2013

Aksidentet rrugore në Shqipëri po rriten në shifra tejet të frikshme dhe në shumicën e rasteve ato gjithmonë kanë marrë jetë njerëzish. Që prej Janarit të vitit 2013 në vendin tonë rregjistrohen rreth 175 persona të cilët kanë humbur jetën ...

Aksident i rëndë: Tre të vdekur, dhjetë të lënduar në Pejë

Zeri - 05.08.2013

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në mesnatën mes të mërkurës dhe të enjtes në hyrje të qytetit të Pejës. Tre të rinj kanë mbetur të vdekur në vend kurse dhjetë të tjerë janë lënduar rëndë në tri makinat që janë përplasur në orën e ...

Aksident në Istog, një i vdekur dhe një e lënduar

Zeri - 05.08.2013

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur të dielen në fshatin Dubravë të Istogurt. Policia e Kosovës njofton se i është përgjigjur një aksidenti komunikacionit me fatalitet dhe lendime të rënda trupore, ku ishte përfshirë vetëm një veturë ...

Aksident i rëndë ne magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë

Lajme Online - 05.08.2013

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodh para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë, përkatësisht te semaforët në afërsi të ETC-së. Aksidenti ka ndodhur përderisa një veturë e ka goditur një Kombi, me ç’rast ky i fundit është ...

Aksident rrugor një i vdekur tre të plagosur

Lajme Online - 05.08.2013

Një tjetër aksident automobilistik i rëndë është regjistruar mesditën e sotme në Urën Vajgurore. Sipas policisë një person ka gjetur vdekjen ndërsa tre të tjerë janë plagosur nga përplasja e dy mjeteve, njëri prej të cilëve ka dalë nga ...

Aksident në Ohër, 2 të vdekur dhe 5 të lënduar

Tetova Sot - 05.08.2013

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 19.00 në dalje të qytetit të Ohrit, në afërsi të fshatit Botun. Në këtë aksident humbën jetën 2 persona ndërsa janë lënduar pesë të tjerë.

Aksident trafiku një i vdekur e një i plagosur

Fish Media - 05.08.2013

Policia e Kosovës në Pejë, njofton se më 4 gusht, rreth orës 15:45, në rrugën e fshatit Dubravë të Istogut ka ndodhur një aksident komunikacioni me fatalitet dhe lëndime të rënda trupore.

Dy të vdekur e tre të plagosur në rrugën Strugë—Kërçovë

Express - 05.08.2013

Dy veta e kanë humbur jetën, ndërsa tre të tjerë janë plagosur, në një aksident që ka ndodhur mbrëmë, në aksin rrugor Strugë – Ohër – Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur si pasojë e përplasjes së një makine të tipit “Peugeut 206” nga Prilepi me ...

Aksident i rëndë në autostradë (video)

InfoGlobi - 05.08.2013

05 / 08 / 2013, 13:52 Një video e tmerrshme po qarkullon në internet, ku shihet një aksident në autostradë në Kinë. Në këtë video, shihet autobusi i udhëtarve tek sa goditet nga një kamion.

Aksident i rëndë në autostradë, vdesin 22 pasagjerë (Video)

GazetaDitore - 05.08.2013

Një video e tmerrshme po qarkullon në internet, ku shihet një aksident në autostradë në Kinë. Në këtë video, shihet autobusi i udhëtarëve tek sa goditet nga një kamion.

Bilanc lufte nga aksidentet, që prej Janarit 175 viktima në rrugët e vendit

Info Shqip - 05.08.2013

Aksidentet rrugore në Shqipëri po rriten në shifra tejet të frikshme dhe në shumicën e rasteve ato gjithmonë kanë marrë jetë njerëzish. Që prej Janarit të vitit 2013 në vendin tonë rregjistrohen rreth 175 persona të cilët kanë humbur jetën ...

Video: Aksident rrugorë në Kinë 22 njerëz humbën jetën

Republika - 05.08.2013

Aksident i rëndë në Kinë ku jetën e humbën 22 njerëz ndodhi kur një autobus u përplas me kamion, ndërsa ngjarja është regjistruar nga kamerat e autobusit.