TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Incidenti me taksinë në Moskë, hetuesit përjashtojnë pistën e terrorizmit

ABC News - 17.06.2018

Hetuesit kanë përjashtuar pistën e terrorizmit në incidentin në Moskë ku një taksi përplasi dhe plagosi 7 persona. Autori thotë se përplasja ishte aksidentale.

Botërori, video tronditëse tradhton Moskën: Ky duket më shumë si sulm

Mapo - 17.06.2018

Është përfolur vazhdimisht se Rusia mund të jetë objektiv i terroristëve këtë Botëror. Rreziku dukej i madh, aq sa SHBA paralajmëroi qytetarët e saj të bëjnë kujdes.

Sulmi në Moskë nuk ishte terrorist, zbulohet pse taksisti hyri mes turmës

Lajmi.net - 17.06.2018

Shoferi i taksisë, i cili kishte hyrë sot në trotuar në qendër të Moskës, jo shumë larg Sheshit të Kuq, nuk ishte nën ndikimin e alkoolit, por ra në gjumë në timon, kanë thënë burime nga shërbimi ...

SULMI NË MOSKË, S’ISHTE TERRORIST: Çfarë ndodhi me shoferin që shkeli tifozët

Gazeta Express - 17.06.2018

Shoferi i taksisë, i cili kishte hyrë sot në trotuar në qendër të Moskës, jo shumë larg Sheshit të Kuq, nuk ishte nën ndikimin e alkoolit, por ra në gjumë në timon, kanë thënë burime nga shërbimi ...

Përgjaket Botërori “Rusi 2018”, taksia hyn mes një turme të madhe njerëzish (VIDEO)

InfoSport - 17.06.2018

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ditën e sotme në Moskë, teksa Botërori i Rusisë ka filluar të përgjaket. Kështu një taksi e cila drejtohet nga një shofer me origjinë nga Kirigizstani, ka hyrë mes ...

Publikohen pamjet e frikshme nga sulmi i tifozëve në Moskë (Video)

SOT - 16.06.2018

Një taksi është futur mes turmës në Moskë, dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur 7 persona.Ngjarja ndodhi disa orë më parë, në “Sheshin e Kuq”. Sipas mediave vendase, shoferi i taksisë është një ...

Momenti kur taksisti futet në turmën e tifozëve në Rusi /VIDEO

Lajmi.net - 16.06.2018

Një taksi është futur në një turmë tifozësh në qendër të Moskës, duke plagosur tetë persona. Dy përkrahës të Meksikës ishin ndër të lënduar gjatë incidentit në Rrugën Ilyinka të qytetit, afër Sheshit ...

Tetë të lënduar pranë qendrës së Moskës

VOA - 16.06.2018

Tetë vetë janë lënduar, ndër ta dy shtetas meksikanë, pasi një taksi u përplas me këmbësorët në një trotuar pranë Sheshit të Kuq në Moskë. Policia ruse tha se shoferi i taksisë është ndaluar.

Përgjaket Botërori, taksisti rus futet në turmën e tifozëve

Flaka - 16.06.2018

Një taksi është futur në një turmë tifozësh në qendër të Moskës, duke plagosur tetë persona. Dy përkrahës të Meksikës ishin ndër të lënduar gjatë incidentit në Rrugën Ilyinka të qytetit, afër Sheshit ...

Detaje/ Kush është shoferi i taksisë që plagosi 7 tifozë meksikanë në Moskë

BalkanWeb - 16.06.2018

MOSKE- Detaje të reja janë publikuar lidhur me aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në Moskë, ku të paktën 7 tifozë janë plagosur, pasi një taksi përplasi një turmë njerëzish në kryeqytetin rus ...

Taksi futet në turmën e tifozëve në Moskë, lëndohen tetë persona

Lajmi.net - 16.06.2018

Një veturë që dyshohet se ka qenë taksi, është future në mesin e njerëzave në qendër të Moskës, duke lënë të lënduar 8 tifozë. Agjencia e lajmeve Interfac citon një burim duke theksuar se shoferi ka ...

Moska në panik, taksia përplas tifozët

RTSH - 16.06.2018

Moska ka përjetuar momente paniku pas një taksi është futur mes një turme tifozësh në “Sheshin e Kuq”. Të paktë 8 persona janë plagosur. Sipas policisë taksia ishte jashtë kontrollit dhe u fut në mes ...

Sulm terrorist në Moskë? Taksia futet në mes të turmës dhe plagos 7 tifozë

LajmiFundit - 16.06.2018

Para pak minutash një taksi është futur më mes të turmës në Moskë dhe ka plagosur 7 persona, të ilet raportohen se janë meksikanë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në ‘Sheshin e kuq.

Taksia përplas 7 tifozë në Moskë

Alsat - 16.06.2018

Një taksi ka përplasur shtatë tifozë në qendër të Moskës pranë Sheshit të Kuq. Tifozët kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spital, raportojnë mediat ndërkombëtare, ndërsa drejtuesi i makinës ...

Panik në Moskë, një taksi hyn mes turmës së njerëzve, plagos 7 tifozë meksikanë

Tetova Sot - 16.06.2018

Panik në qendër të Moskës së mbushur me tifozë të shumtë që presin të ndjekin nga afër kampionatin Botëror. Një makinë taksi raportohet se ka marrë përpara turmën e njerëzve në rrugën Ilyinka, ndërsa ...

Panik në Moskë, një taksi hyn mes turmës së njerëzve, plagos 7 tifozë meksikanë

BalkanWeb - 16.06.2018

MOSKE- Panik në qendër të Moskës së mbushur me tifozë të shumtë që presin të ndjekin nga afër kampionatin Botëror. Një makinë taksi raportohet se ka marrë përpara turmën e njërëzve në rrugën Ilyinka, ...

Panik në Moskë, makina hyn mes tifozëve, tetë të plagosur

Java News - 16.06.2018

Teksa frika e sulmeve terroriste është në kulm, momente tmerri kanë kaluar një grup tifozësh në Moskë. Një taksi ka hyrë mes një grupi tifozësh nga Meksika duke plagosur 8 persona.

Terror në Rusi: I dehuri përplas makinën mbi turmën e njerëzve, plagosen 8 persona

Gazeta Tema - 16.06.2018

Një automjet është përplasur me një turmë njerëzish në një nga rrugët e qytetit të Moskës. Makina, që autoritetet ruse thonë se është e një agjencie shërbimi taksish plagosi tetë persona.

Panik në Moskë, makina hyn mes tifozëve, shtatë të plagosur

Java News - 16.06.2018

Teksa frika e sulmeve terroriste është në kulm, momente tmerri kanë kaluar një grup tifozësh në Moskë. Një taksi ka hyrë mes një grupi tifozësh nga Meksika duke plagosur 7 persona.

Shërbimi emergjent rus: Sulmi në Moskë nuk ishte terrorist

Telegrafi - 17.06.2018

Shoferi i taksisë, i cili kishte hyrë sot në trotuar në qendër të Moskës, jo shumë larg Sheshit të Kuq, nuk ishte nën ndikimin e alkoolit, por ra në gjumë në timon, kanë thënë burime nga shërbimi ...

Detajet/ Kush është shoferi i taksisë që plagosi 7 tifozë meksikanë në Moskë?

SOT - 16.06.2018

Detaje të reja janë publikuar lidhur me aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në Moskë, ku të paktën 7 tifozë janë plagosur, pasi një taksi përplasi një turmë njerëzish në kryeqytetin rus gjatë ...

Makina përplas shtatë tifozë në Moskë, nisin hetimet

LajmiFundit - 16.06.2018

Një taksi ka përplasur shtatë tifozë në qendër të Moskës pranë Sheshit të Kuq. Tifozët kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spital, raportojnë mediat ndërkombëtare, ndërsa drejtuesi i makinës ...

Sulm në Moskë, makina hyn mes turmës dhe plagos 7 tifozë

SOT - 16.06.2018

Një ngjarjae pazakontë ka ndodhur sot pasdite në qendër të Moskës së mbushur me tifozë të shumtë që presin të ndjekin nga afër kampionatin Botëror.Një makinë taksi raportohet se ka marrë përpara ...

Rusi i dehur përplas makinën mbi turmën e njerëzve

Mapo - 16.06.2018

Një automjet është përplasur me një turmë njerëzish në një nga rrugët e qytetit të Moskës. Makina, që autoritetet ruse thonë se është e një agjencie shërbimi taksish plagosi tetë persona.

Kush është shoferi i taksisë që plagosi 7 tifozë meksikanë në Moskë

Mapo - 16.06.2018

Detaje të reja janë publikuar lidhur me aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në Moskë, ku të paktën 7 tifozë janë plagosur, pasi një taksi përplasi një turmë njerëzish në kryeqytetin rus gjatë ...

Pamje të frikshme nga Moska, si e mori taksia përpara turmën e tifozëve (Video)

BalkanWeb - 16.06.2018

MOSKE- Dalin pamjet e aksidentit të ndodhur pasditen e sotme në Moskë, ku një taksi ka përplasur shtatë tifozë në qendër të kryeqytetit rus pranë Sheshit të Kuq.

Përgjaket Botërori, taksisti rus futet në turmën e tifozëve (Video)

Telegrafi - 16.06.2018

Një veturë që dyshohet se ka qenë taksi, është future në mesin e njerëzave në qendër të Moskës, duke lënë të lënduar 8 tifozë. Vozitësi kishte tentuar të ikte nga vendi i ngjarjes por u kap menjëherë.

Detajet/ Kush është shoferi i taksisë që plagosi 7 tifozë meksikanë në Moskë (Video)

Tetova Sot - 16.06.2018

Detaje të reja janë publikuar lidhur me aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në Moskë, ku të paktën 7 tifozë janë plagosur, pasi një taksi përplasi një turmë njerëzish në kryeqytetin rus gjatë ...

Video/ Pamje të frikshme nga Moska, si e mori taksia përpara turmën e tifozëve

Mapo - 16.06.2018

Dalin pamjet e aksidentit të ndodhur pasditen e sotme në Moskë, ku një taksi ka përplasur shtatë tifozë në qendër të kryeqytetit rus pranë Sheshit të Kuq.

Momente të frikshme në Rusi, makina merr përpara tifozët, 8 të plagosur

Durres Lajm - 16.06.2018

Një automjet është përplasur me një turmë njerëzish në një nga rrugët e qytetit të Moskës. Makina, që autoritetet ruse thonë se është e një agjencie shërbimi taksish, plagosi tetë persona.

Video/ Pamje të frikshme nga Moska, si e mori taksia përpara turmën e tifozëve

Tetova Sot - 16.06.2018

Dalin pamjet e aksidentit të ndodhur pasditen e sotme në Moskë, ku një taksi ka përplasur shtatë tifozë në qendër të kryeqytetit rus pranë Sheshit të Kuq.

Video/ Pamje të frikshme nga Moska, si e mori taksia përpara turmën e tifozëve

Antpress - 16.06.2018

Dalin pamjet e aksidentit të ndodhur pasditen e sotme në Moskë, ku një taksi ka përplasur shtatë tifozë në qendër të kryeqytetit rus pranë Sheshit të Kuq.