TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Stefanovic thotë që zhdukja e gazetarit serb nuk ka lidhje me Oliver Ivanovicin

Tetova Sot - 17.06.2018

Gazetari serb që po merrej me hulumtim për vrasjen e Ivanoviqit, Stefan Cvetkoviq, u zhduk për disa ditë. Por pas gjetjes së tij, presidenti serb Vuçiq hodhi edhe akuza në drejtim të Kosovës.

Hoxhaj e quan Vuçiqin “mjeshtër të lajmeve të rrejshme”

Portalb - 16.06.2018

Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar pas njoftimit se gazetari serb i zhdukur që po hetonte vrasjen e Oliver Ivanoviq para zyres së tij në Mitrovicën veriore, është ...

Gazetari që po hetonte vrasjen e Ivanoviqit, tregon se si u rrëmbye dhe si u trajtua nga rrëmbyesit

Lajmi.net - 16.06.2018

Gazetari serb Stefan Cvetkoviq, zhdukja e të cilit ishte raportuar në natën në mes të mërkurës dhe të enjtes, deklaroi të premten në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Kriminalistikës të MUP-it ...

Hoxhaj reagon ndaj Vuciç: Vrasja e Ivanoviç dhe rrëmbimi i gazetarit serb kanë rrënjët në Beograd

SOT - 16.06.2018

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka reaguar ashpër ndaj deklaratave ku presidenti i Serbisë, Vuciç, fajëson Kosovën për zhdukjen e gazetarit që po e hetonte rastin e vdekjes së ...

Rrëfehet gazetari që po hetonte vrasjen e Ivanoviçit: Si më rrëmbyen në makinë

SOT - 16.06.2018

Gazetari serb Stefan Cvetkoviq, zhdukja e të cilit ishte raportuar në natën në mes të mërkurës dhe të enjtes, deklaroi në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Kriminalistikës të MUP-it serb se ishte ...

Hoxhaj e quan Vuçiqin “mjeshtër të lajmeve të rrejshme”

Evropaelire - 16.06.2018

Zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar pas njoftimit se gazetari serb i zhdukur që po hetonte vrasjen e Oliver Ivanoviq para zyres së tij në Mitrovicën veriore, është ...

Gazetari, që po hetonte vrasjen e Ivanoviqit, tregon si u rrëmbye dhe si u trajtua nga rrëmbyesit

Ina - 16.06.2018

Gazetari serb Stefan Cvetkoviq, zhdukja e të cilit ishte raportuar në natën në mes të mërkurës dhe të enjtes, deklaroi të premten në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Kriminalistikës të MUP-it ...

Hoxhaj i reagon Vuçiqit: Vrasja e Ivanovicit dhe kidnapimi i gazetarit serb kanë rrënjët në Beograd

Lajmi.net - 16.06.2018

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka reaguar ashpër ndaj deklaratave ku presidenti i Serbisë, Vucic, fajëson Kosovën për zhdukjen e gazetarit që po e hetonte rastin e vdekjes së ...

Stefanoviq e mohon se zhdukja e gazetarit serb ndërlidhet me hetimet për Ivanoviqin

Lajmi.net - 16.06.2018

Gazetari serb që po merrej me hulumtim për vrasjen e Ivanoviqit, Stefan Cvetkoviq u zhduk për disa ditë. Por pas gjetjes së tij, presidenti serb Vuçiq hodhi edhe akuza në drejtim të Kosovës.

Hoxhaj e quan Vuçiqin mjeshtër të lajmeve të rreme dhe manipulues të publikut

Telegrafi - 16.06.2018

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, e ka quajtur presidentin serb Aleksandar Vuçiq, mjeshtër të lajmeve të rrejshme dhe manipulues të publikut.

Vuçiq: E gjetëm gazetarin që po hetonte vrasjen e Ivanoviqit, kemi zbuluar thirrje të çuditshme nga Prishtina

Gazeta Express - 16.06.2018

Ditë më parë në mediat serbe u raportua për zhdukjen e gazetarit Stefan Cvetkoviq, i cili po hetonte vrasjen e Oliver Ivanoviqit. Pas këtij informacioni, Ministria e Brendshme serbe bëri të ditur se ...

Gazetari që po hetonte vrasjen e Ivanoviqit, tregon në polici si u rrëmbye dhe si u trajtua nga rrëmbyesit

Telegrafi - 16.06.2018

Gazetari serb Stefan Cvetkoviq, zhdukja e të cilit ishte raportuar në natën në mes të mërkurës dhe të enjtes, deklaroi të premten në ambientet e Drejtorisë së Policisë së Kriminalistikës të MUP-it ...

Hoxhaj: Vrasja e Ivanoviqit dhe kidnapimi i gazetarit serb kanë rrënjët në Beograd

Koha.net - 16.06.2018

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka reaguar ashpër ndaj deklaratave me të cilat presidenti i Serbisë, Vuçiq, fajëson Kosovën për zhdukjen e gazetarit që po e hetonte rastin e vdekjes së ...

Stefanoviq thotë se zhdukja e gazetarit serb nuk ka lidhje me Oliver Ivanoviqin

Gazeta Express - 16.06.2018

​ Gazetari serb që po merrej me hulumtim për vrasjen e Ivanoviqit, Stefan Cvetkoviq, u zhduk për disa ditë. Por pas gjetjes së tij, presidenti serb Vuçiq hodhi edhe akuza në drejtim të ...

Serbia kur ka probleme inskenon raste për ta akuzuar Kosovën!

Flaka - 16.06.2018

Edhe me rastin e fundit lidhur me zhdukjen e gazetarit serb, Serbia po përpiqet që ta akuzojë Kosovën pa asnjë bazë. Po ashtu për vrasjen e Ivanoviçit vet Vuçiqi 4 herë ka deklaruar se do të zbardhë ...

Vuçiq: E gjetëm gazetarin që po hetonte vrasjen e Ivanoviqit, kemi zbuluar thirrje të çuditshme nga Prishtina

Antpress - 16.06.2018

Ndërsa, dje ai u gjet shëndosh e mirë në një lagje serbe. Për këtë njoftoi presidenti serb, Aleksandër Vuçiq, në një konferencë të jashtëzakonshme për media, ku në një mënyrë u mundua të fajësoj ...

Gjendet i gjallë gazetari serb, Stefan Cvetkoviq

Portalb - 15.06.2018

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq njoftoi në një konferencë të jashtëzakonshme për media, se gazetari serb, Stefan Cvetkoviq është gjetur i gjallë, transmeton REL.

Gjendet i gjallë gazetari serb që u zhduk para dy ditëve

SOT - 15.06.2018

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç njoftoi pak më parë në një konferencë të jashtëzakonshme për media, se gazetari serb, Stefan Cvetkoviç është gjetur i gjallë.

Gjendet i gjallë gazetari serb që u zhduk para dy ditëve

Lajmi.net - 15.06.2018

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq njoftoi në një konferencë të jashtëzakonshme për media, se gazetari serb, Stefan Cvetkoviq është gjetur i gjallë.

Gjendet i gjallë gazetari serb, Stefan Cvetkoviq

Evropaelire - 15.06.2018

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq njoftoi në një konferencë të jashtëzakonshme për media, se gazetari serb, Stefan Cvetkoviq është gjetur i gjallë.

Gazetari i zhdukur serb, dy javë pas vrasjes së Ivanoviç pretendonte se e dinte se kush e ka vrarë

SOT - 15.06.2018

Gazetari Stefan Cvetkoviç nga Bella Crkva, i cili është zhdukur parmbrëmë, disa herë gjatë punës së tij ka qenë në qendër të vëmendjes. Herën e fundit për shkak të hulumtimit të vrasjes së Oliver ...

Gjendet i gjallë gazetari serb që po hetonte vrasjen e Ivanoviç, Vuçiç: Nuk i mungon asnjë fije floku

Mapo - 15.06.2018

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç njoftoi në një konferencë të jashtëzakonshme për media, se gazetari serb, Stefan Cvetkoviç është gjetur i gjallë.

Gjendet i gjallë gazetari serb, Stefan Cvetkoviq

Telegrafi - 15.06.2018

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq në një konferencë të jashtëzakonshme për media, se gazetari serb, Stefan Cvetkoviq është gjetur i gjallë. “Atij nuk i mungon asnjë fije floku”, tha Vuçiq për ...

Vuçiç: gazetari Stefan Cvetkoviç është gjallë

VOA - 15.06.2018

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç tha sot se gazetari Stefan Cvetkoviç është gjetur i gjallë dhe shëndosh e mirë në rajonin Bela Crkva, ku ishte zhdukur dy ditë më parë.

Gjendet i gjallë gazetari serb që po hetonte vrasjen e Ivanoviç, Vuçiç: Nuk i mungon asnjë fije floku

BalkanWeb - 15.06.2018

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç njoftoi në një konferencë të jashtëzakonshme për media, se gazetari serb, Stefan Cvetkoviç është gjetur i gjallë.

Gjendet i gjallë gazetari serb, Stefan Cvetkoviq

Koha.net - 15.06.2018

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq njoftoi në një konferencë të jashtëzakonshme për media, se gazetari serb, Stefan Cvetkoviq është gjetur i gjallë.

Gazetari serb që u zhduk para dy ditëve gjendet i gjallë

Tetova Sot - 15.06.2018

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq njoftoi në një konferencë të jashtëzakonshme për media, se gazetari serb, Stefan Cvetkoviq është gjetur i gjallë.

Zhduket në Serbi gazetari që po hetonte vrasjen e Oliver Ivanoviçit

Gazeta Tema - 15.06.2018

Autoritetet në Serbi thanë se janë vënë në kërkim të gazetarit, Stefan Cvetkoviç nga Bela Crkva, i cili është zhdukur që nga mbrëmja e së mërkurës. Gazetari Cvetkoviç ishte i njohur për hulumtimin e ...

Zhduket gazetari në Serbi, investigonte për vrasjen e Oliver Ivanoviç

Java News - 15.06.2018

Autoritetet në Serbia thanë se janë vënë në kërkim të gazetarit, Stefan Cvetkoviç nga Bela Crkva, i cili është zhdukur që nga mbrëmja e së mërkurës. Gazetari Cvetkoviç, ishte i njohur për hulumtimin ...

Beograd, zhduket gazetari serb që hulumtonte vrasjen e Ivanoviç

SOT - 14.06.2018

Ministria e Punëve të Brendshme e Serbisë, pas marrjes së informacionit për zhdukjen e gazetarit Stefan Cvetkoviç, ka përfshirë disa njësi të ndryshme organizative të xhandarmërisë, zhytësit dhe ...

Publikoi foto të të dyshuarve, zhduket gazetari serb që po hetonte vrasjen e Oliver Ivanoviçit

SOT - 14.06.2018

Zhduket gazetari Stefan Cvetkovic që po hetonte vrasjen e Oliver Ivanoviçit. Makina e Cvetkovic u gjet e hapur mbrëmë në Bella Cerkvë të Serbisë.“Stacioni i policisë në Bela Crkva është njoftuar se ...

Zhduket në Serbi gazetari Stefan Cvetkoviq

Portalb - 14.06.2018

Gazetari serb, Stefan Cvetkoviq nga Bela Crkva është zhdukur mbrëmjen e kaluar, kanë bërë të ditur disa burime të agjencisë së lajmeve Beta, transmeton REL.

Zhduket gazetari që po hulumtonte vrasjen e Ivanoviqit

Lajmi.net - 14.06.2018

Gazetari serb nga Bella Cerrka e Serbisë, Stefan Cvetkoviq, i cili po merrte pjesë në hetimet rreth vrasjes së liderit të SDP-së në Mitrovicën e Veriut, Oliver Ivanoviq është është zhdukur mbrëmë në ...

Në Serbi u zhduk një gazetar i cili ka punuar në hetimin e vrasjes së Oliver Ivanoviqit

Idividi - 14.06.2018

Beograd, 14 qershor 2018 (MIA) - Policia serbe lëshoi urdhër-arrest për gazetarin Stefan Cvetkoviq pasi është gjetur automjeti i tij i braktisur. "Në stacionin policor në Bella Cërkva mbrëmë është ...

Serbi, gazatari i zhdukur, foto e publikuara nga Cetkovic

SOT - 14.06.2018

Stefan Cvetkoviç, gazetar nga Serbia, ka publikuar disa fotografi për të cilat beson se ishin të personave të përfshirë në vrasjen e Oliver Ivanoviçit.

Zhduket në Serbi gazetari Stefan Cvetkoviq

Evropaelire - 14.06.2018

Gazetari serb, Stefan Cvetkoviq nga Bela Crkva është zhdukur mbrëmjen e kaluar, kanë bërë të ditur disa burime të agjencisë së lajmeve Beta. Ministria e Punëve të Brendshme të Serbisë, ka bërë të ...

Zhduket gazetari serb që  hulumtonte vrasjen e Ivanoviq

Telegrafi - 14.06.2018

Ministria e Punëve të Brendshme e Serbisë, pas marrjes së informacionit për zhdukjen e gazetarit Stefan Cvetkoviq, ka përfshirë disa njësi të ndryshme organizative të xhandarmërisë, zhytësit dhe ...

Publikoi foto të të dyshuarve, zhduket gazetari serb që po hetonte vrasjen e Oliver Ivanoviçit

BalkanWeb - 14.06.2018

Zhduket gazetari Stefan Cvetkovic që po hetonte vrasjen e Oliver Ivanoviçit. Makina e Cvetkovic u gjet e hapur mbrëmë në Bella Cerkvë të Serbisë. “Stacioni i policisë në Bela Crkva është njoftuar se ...

Zhduket një gazetar në Serbi

VOA - 14.06.2018

Autoritetet në Serbia thanë se janë vënë në kërkim të gazetarit, Stefan Cvetkoviç nga Bela Crkva, i cili është zhdukur që nga mbrëmja e së mërkurës. Gazetari Cvetkoviç, ishte i njohur për hulumtimin ...