TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tragjedi në Elbasan, aksidenti i merr jetën një 11-vjeçarje

Albeu.com - 13.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan-Cërrik. Policia bën me dije se një vajzë vetëm 11-vjeçare ka gjetur vdekjen. Nga raportimet e para mësohet se në automjet po udhëtonin katër ...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, pas 11-vjeçares humb jetën edhe polici

Albeu.com - 13.08.2017

Mëngjesi i sotëm ka nisur me dy aksidente fatale. Të dy aksidentet kanë marrë jetën e dy personave, një vajze vetëm 11-vjeçare "> 11-vjeçare dhe të një oficeri policie.

Përgjaken rrugët nga aksidentet, vdes 11 vjeçarja dhe një punonjës policie

LajmiFundit - 13.08.2017

Dy aksidente të rënda janë shënuar mëngjesin e sotëm një në Elbasan dhe një në Lezhë, ku raportohen edhe për dy viktima. Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Cërrik.

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

Almakos - 13.08.2017

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur.

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

Almakos - 13.08.2017

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 ...

Humbin jetën 11-vjeçarja në Elbasan dhe një efektiv policie në Lezhë

SOT - 13.08.2017

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm kanë ndodhur dy aksidente në Elbasan dhe Lezhë ku kanë humbur jetën një vajzë 11-vjeçare dhe një efektiv policie.

Përgjaken rrugët, dy viktima në Elbasan e Lezhë

Top Channel - 13.08.2017

Dy aksidente janë regjistruar në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele, njëri në aksin rrugor Cërrik-Papër dhe tjetri në autostradën Lezhë-Shkodër.

Përplasen rëndë dy makina në Vlorë, në rrezik për jetën një 20-vjeçar

LajmiFundit - 13.08.2017

Një aksident i rëndë është raportuar mëngjesin e sotëm në Vlorë, pranë “Kalit të Trojës”. Mësohet se një automjet tip “BMW” është përplasur me një “Seat”, ku për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë ...

Përgjaken rrugët nga aksidentet, policia rrugore ka një njoftim të rëndësishëm për drejtuesit

LajmiFundit - 13.08.2017

Dy aksidente fatale janë raportuar mëngjesin e sotëm, njëri në aksin rrugor Lezhë – Shkodër dhe në atë Peqin – Elbasan, ku u regjistruan 2 viktima. Policia, ka njoftuar se ditën e sotme, gjithashtu ...

?Aksidenti në Shkallnuer, Fatos Nano përplasi për vdekje 70-vjeçarin dhe u zhduk?

Albeu.com - 13.08.2017

Ditën e djeshme në aksin Durrës-Tiranë humbi jetën një 53-vjeçar pasi u përplas për vdekje nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Ky aksident na riktheu në vëmendje aksidentin e Fatos Nanos në shkurt të ...

FOTO/ Kush është shqiptari që humbi jetën në aksidentin e Tivarit

LajmiFundit - 13.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të ...

Kjo është gjëja që po i shqetëson këngëtarët shqiptarë (Foto)

Lajmi.net - 13.08.2017

Dy muajt e fundit kanë ndodhur një mori aksidentesh të komunikacionit. Por, dy ditët e fundit kanë ndodhur aksidente të tilla aq të rënda, saqë janë filmuar e fotografuar edhe nga këngëtarët ...

Aksident me shtatë të lënduar në Babush

Almakos - 13.08.2017

Një aksident trafiku mes tri automjeteve ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt. Me këtë rast, lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona. Të lënduarit janë dërguar për trajtim të nevojshëm ...

Kjo është gjëja që po i shqetëson këngëtarët shqiptarë (Foto)

Zhurnal - 13.08.2017

Kjo është gjëja që po i shqetëson këngëtarët shqiptarë (Foto) Loading... Dy muajt e fundit kanë ndodhur një mori aksidentesh të komunikacionit. Por, dy ditët e fundit kanë ndodhur aksidente të tilla ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)

Lajmi.net - 13.08.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në magjistralen Prishtinë-Podujevë. Në fshatin Vranidoll një veturë është rrokullisur dhe ka përfunduar jashtë rrugës, raporton lajmi.net.

Aksident në aksin Prishtinë-Podujevë (VIDEO)

Albeu.com - 13.08.2017

Sot rreth orës 17:10 ka ndodhur një aksident në aksin Prishtinë-Podujevë. Një makinë është rrokullisur dhe ka dalë nga rruga por fatmirësisht nuk janë raportuar të lënduar.

“Një burrë vdiq në Shkallnuer, makina e Fatos Nanos përfshihet në aksident”

LajmiFundit - 13.08.2017

Aksidenti i shkaktuar nga deputeti Aqif Rakipi sjell në vëmendjen e publikut një tjetër aksident, atë të Shkallnuerit në shkurt 2001, ku dyshohet se u përfshi Fatos Nano dhe gruaja e tij e ardhshme.

Aksident i çuditshëm, shikoni se si i shpëton vdekjes ky njeri (Video)

Gazeta Express - 13.08.2017

Kamerat e vëzhgimit kanë filmuar momentin dramatik të një prej aksidenteve më të pazakonta automobilistike, i shënuar në ...

Aksidentet tragjike/ Humbin jetën 11-vjeçarja në Elbasan dhe një efektiv policie në Lezhë

BalkanWeb - 13.08.2017

ELBASAN- Dy aksidente kanë ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit në Elbasan dhe Lezhë ku kanë humbur jetën një vajzë 11-vjeçare dhe një efektiv policie.

Aksident në autostradën Lezhë-Shkodër, humb jetën punonjësi i policisë

Botasot - 13.08.2017

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e së dielës. Polici me iniciale L.N udhëtonte i ...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë nga aksidentet, vdes 11 vjeçarja dhe një punonjës policie

Gazeta Express - 13.08.2017

Dy aksidente të rënda janë shënuar mëngjesin e sotëm një në Elbasan dhe një në Lezhë, ku raportohen edhe për dy ...

Aksident në Elbasan, humb jetën 11-vjeçarja

Ora news - 13.08.2017

Një aksident me pasojë vdekjen e një vajze 11 vjeçare ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik –Papër, në fshatin Valas mëngjesin e së dielës. Mjeti tip ” Ford” veturë me targa AA 503 KN që drejtohej nga ...

Nisja e reshjeve shkakton tre aksidente: dy të vdekur, 4 plagosen

Ora news - 13.08.2017

Nisja e reshjeve ka shkaktuar tre aksidente, me pasojë dy të vdekur dhe katër të plagosur një prej të cilëve në gjendje të rëndë. Në autostradën Lezhë – Shkodër, në afërsi të Kryqëzimit të Kallmetit ...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

Botasot - 13.08.2017

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Cërrik, ku një vajzë e mitur, vetm vjee ka mbetur e vdekur.

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

Telegrafi - 13.08.2017

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur.

Rikthehen reshjet, shënohen tre aksidente me dy viktima

Mapo - 13.08.2017

Nisja e reshjeve ka shkaktuar tre aksidente, me pasojë dy të vdekur dhe katër të plagosur, një prej të cilëve në gjendje të rëndë. Sipas Ora News, në autostradën Lezhë–Shkodër, në afërsi të ...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

Telegrafi - 13.08.2017

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 ...

Lezhë, polici që humbi jetën në aksident po kthehej nga shërbimi

Ora news - 13.08.2017

Një efektiv i policisë kufitare të Shëngjinit humbi jetën, pasi automjeti me të cilin ai udhëtonte doli nga rruga. Aksidenti ndodhi rreth orës 05:00 të mëngjesit të së dielës në supestradën ...

Dy të plagosur rëndë nga përplasja e makinave në Vlorë

Botasot - 13.08.2017

Një aksident i rëndë në aksin rrugor Vlorë-Skelë ka lënë dy persona të plagosur rëndë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 3:30 te vendi i quajtur ”Kali i Trojës”, ku janë përplasur një ‘BMW e drejtuar ...

Dy aksidente me dy viktima mëngjesin e së dielës në rrugët e Shqipërisë

Koha.net - 13.08.2017

Policia rrugore shqiptare ka bërë me dije se në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Lezhë - Shkodër dhe në atë Peqin - Elbasan, kanë ndodhur dy aksidente me pasojë 2 viktima, ku njëri prej të ...

Aksident në Prishtinë, lëndohen gjashtë persona

Botasot - 13.08.2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë persona janë lënduar pasi një aksidenti të ndodhur në masi dy veturave në fshatin Trudë të Prishtinës. “Ka ndodhur një aksident trafiku mes dy automjeteve, me ...

65 aksidente gjatë ditës së djeshme

Koha.net - 13.08.2017

Policia e Kosovës, në raportin e saj 24 orësh, ka raportuar për 65 aksidente komunikacioni të ndodhura në territorin tonë. Nga këto aksidente, vetëm një rezulton të jetë me fatalitet, ndërsa 64 të ...

Aksident në Lezhë, Elbasan dhe Vlorë

ABC News - 13.08.2017

Dy te vdekur u regjistruan mengjesin e sotem nga aksidentet ne Lezhe dhe ne Elbasan. Por kater persona te tjere kane mbetur te gjymtuar perfshirë ketu dhe dy te demtuarit ne aksidentin e Vlores.

Shqetësuese, 65 aksidente gjatë ditës së djeshme

Botasot - 13.08.2017

Policia e Kosovës, në raportin e saj 24 orësh, ka raportuar për 65 aksidente komunikacioni të ndodhura në territorin tonë. Nga këto aksidente, vetëm një rezulton të jetë me fatalitet, ndërsa 64 të ...

Shqetësuese, 65 aksidente gjatë ditës së djeshme

Zeri - 13.08.2017

Policia e Kosovës, në raportin e saj 24 orësh, ka raportuar për 65 aksidente komunikacioni të ndodhura në territorin tonë. Nga këto aksidente, vetëm një rezulton të jetë me fatalitet, ndërsa 64 të ...

Aksident në Babush, lëndohen 7 persona

Botasot - 13.08.2017

Një aksident trafiku mes tri automjeteve ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt, me ç’rast lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona. Të lënduarit janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor ...

Aksident në Babush të Ferizajt, lëndohen shtatë persona

Koha.net - 13.08.2017

Një aksident trafiku mes tri automjeteve ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt, me ç’rast lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona. Të lënduarit janë dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor ...

Aksident me shtatë të lënduar në Babush

Telegrafi - 13.08.2017

Një aksident trafiku mes tri automjeteve ka ndodhur në fshatin Babush të Ferizajt. Me këtë rast, lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona. Të lënduarit janë dërguar për trajtim të nevojshëm ...

Aksident në magjistralen Prizren-Suharekë (Foto)

Gazeta Express - 13.08.2017

Rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident në magjistralen Prizren-Suharekë- njoftojnë lexuesit e Gazetës ...

Dy aksidente me vdekje dhe sot, Policia jep udhëzime të posaçme për shoferët dhe dasmorët

Mapo - 13.08.2017

Foto 1 nga 6 Policia Rrugore njoftoi sot se që në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Lezhë – Shkodër dhe në atë Peqin – Elbasan , kanë ndodhur dy aksidente me pasojë 2 viktima , ku njëri prej ...

Burrë e grua lëndohen në aksident

Botasot - 13.08.2017

Burrë e grua kanë mbetur të lënduar në një aksident në Fshati Karaq të Vushtrrisë. Sipas njoftimit të policisë në aksident janë përplasur dy makina ndërsa nuk janë dhënë sqarime për shkaktarët e ...

Edhe këngëtaret të shqetësuar nga aksidentet

Zeri - 13.08.2017

Dy muajt e fundit kanë ndodhur një mori aksidentesh të komunikacionit. Por, dy ditët e fundit kanë ndodhur aksidente të tilla aq të rënda, saqë janë filmuar e fotografuar edhe nga këngëtarët ...

‘Janë bërë dhjetëra aksidente’, kjo është rruga që po tmerron shoferët shqiptarë

Mapo - 13.08.2017

Foto 1 nga 4 Infrastruktura rrugore në vendin tonë lë shumë për të dëshiruar. Këtë e vërtetojnë më së miri denoncimet e shumta që shtohen dita ditës në redaksinë tonë.

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën 11-vjeçarja. Plagosen 2 pasagjerë

Java News - 13.08.2017

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në aksin Elbasan-Cërrik. Për pasojë, një vajzë e mitur, vetëm 11-vjeçare ka gjetur vdekjen.

Aksident i rëndë, një e vdekur, dy të plagosur

Durres Lajm - 13.08.2017

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Cërrik. Për pasojë, një vajzë e mitur, vetëm 11-vjeçare ka gjetur vdekjen. Burimet thonë se në automjet po udhëtonin katër vetë.

E diela fillon me dy viktima nga aksidentet në Elbasan e Lezhë

Java News - 13.08.2017

Tre aksidente janë shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan, Lezhë e Vlorë,ku janë shënuar dy viktima dhe 5 të plagosur. Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin ...

Aksidentohet për vdekje polici 50-vjeçar

Durres Lajm - 13.08.2017

Aksident i rëndë, një e vdekur, dy të plagosur Një aksident tjetër i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në autostradën Lezhë- Shkodër, në afërsi të Kryqëzimit të Kallmetit, ku shërbimet ...

Dokumenti i zhdukur i vitit 2001: Fatos Nano, në aksidentin e Shkallnuerit

Gazeta Tema - 13.08.2017

Aksidenti i shkaktuar nga deputeti Aqif Rakipi sjell në vëmendjen e publikut një tjetër aksident, atë të Shkallnuerit në shkurt 2001, ku dyshohet se u përfshi Fatos Nano dhe gruaja e tij e ardhshme.

Ky është 29-vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksident

Durres Lajm - 13.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të ...

Humb jetën i aksidentuari në Shijak

Durres Lajm - 13.08.2017

Ka humbur betejën me jetën i aksidentuari në fillim të javës në aksin rrugor që të çon në fshatin Rreth të Shijakut. Policia e Durrësit njofton se megjithëse ishte dërguar për ndihmë më të ...

Rrokulliset një veturë

Lajmi.net - 12.08.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para rreth një ore në afërsi të fshatit Belinc të Shtimes. Një qytetar ka dërguar në KALLXO.com ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet një veturë ...

Tragjikomedi, ja çfarë i shkakton aksidentet në Shqipëri (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.08.2017

Çdo ditë aksidente të shumta po ndodhin në të gjithë Shqipërinë. Pas ngjarjeve të tilla të cilat në shumicën e rasteve kanë marrë edhe jetë njerëzish, fajtorë janë edhe shoferët por edhe kalimtarët.

Aksident i rëndë në afërsi të Ferizajt (Foto)

Almakos - 12.08.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në rrugën magjistrale Prishtinë – Ferizaj, afër fshatit Prelez. Sipas fotografive të dërguara në KALLXO.com nga një qytetar shihen dy automjete të dëmtuara ...

Aksident me të lënduar në Veternik, rrokulliset vetura (Foto)

Lajmi.net - 12.08.2017

Një aksident me të lënduar ka ndodh rreth orës 15:50 në Prishtinë, konkretisht në lagjen Veternik. Gjendja e të lënduarve nuk dihet, mirëpo në vendin e ngjarjes shihet ambulanca teksa bart tw lenduar ...

Aksident tragjik në Mal të Zi, vdes 29-vjeçari nga Tirana

Albeu.com - 12.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi. Nga të dhënat e para mësohet se një shtetas shqiptar nga Tiranë ka humbur jetën ndërkohë mësohet se 6 të tjerë janë të plagosur rëndë.

Aksident tragjik në Mal të Zi, kush është 29-vjeçari nga Tirana që humbi jetën, plagoset miku i tij

LajmiFundit - 12.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të ...

Aksident tragjik në Mal të Zi, humb jetën i riu nga Tirana

SOT - 12.08.2017

Një aksident i rëndë tragjik ka ndodhur në Mal të Zi mëngjesin e sotëm. Mësohet se në aksident ka humbur jetën një shtetas shqiptar nga Tirana, ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)

Almakos - 12.08.2017

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident në një fshat të Komunës së Prishtinës. Telegrafi mëson se aksidenti ka ndodhur në fshatin Trudë, në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Aksident i rëndë në Belincë të Shtimes (Foto)

Almakos - 12.08.2017

Një aksident tjetër i rëndë ka ndodhur sot në Belicnë të Komunës së Shtimes. Telegrafi mëson se aksidenti ka ndodhur në rrugën për Carralevë. Nga fotot shihet se një veturë është rrotulluar.

Aksidenti në Malin e Zi, mes të plagosurve edhe kunati i blogeres së njohur

LajmiFundit - 12.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në Tuz të Malit të Zi ku ka mbetur i vdekur një i ri nga Tirana dhe disa të tjerë janë plagosur. Nga të dhënat e para mësohet se viktima quhet Enea Rama, por ende ...

Aksident i rëndë në Bardhosh, 5 të lënduar (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.08.2017

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mes dy autoveturave ditën e sotme në Bardhosh të Prishtinës . Sipas dëshmitarëve, pesë persona kanë mbetur të lënduar .

Aksident në Suharekë, vetura përfundon në një kanal (Foto)

Lajmi.net - 12.08.2017

Numri i aksidenteve në komunikacion është rritur dukshëm në muajt e verës, ndërsa shkaktarët e tyre janë të ndryshme. Një aksident sot ka ndodhë në fshatin Greikoc të Suharekës, ku një veturë ka ...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin, deputeti shqiptar dorëzohet vetë në polici

Gazeta Express - 12.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku si pasojë ka humbur jetën një ...

DYSHIME për aksidentin e shkaktuar nga deputeti, PD: Po manipulohen provat, ai ishte me shpejtësi

Gazeta Express - 12.08.2017

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë pas lajmit që deputeti i PDIU-së u përfshirë në një aksident të rëndë më pasojë vdekjen e një ...

Aksident i rëndë në Shtime, ka të lënduar

Botasot - 12.08.2017

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Shtime. Mësohet se si pasojë e aksidentit ka edhe të lënduar, raporton gazeta “Bota sot”. Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës, e cila po merret ...

Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Foto)

Gazeta Express - 12.08.2017

Para pak çastesh, në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, respektivisht tek vendi i quajtur Prelez, ka ndodhur një aksident i rënd ...

Arben Llalla, PD-së: Është makabre e mjerim të bësh politikë me aksidentet

Botasot - 12.08.2017

Ndaj aksidentit me vdekjen e një këmbësori në Shqipëri, ku shkaktar ishte deputeti Aqif Rakipi, ka reaguar edhe Arben Llalla. Ai, përmes një shkrimi të dërguar në “Bota sot”, ka thënë se është ...

Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Foto)

Zeri - 12.08.2017

Para pak çastesh, në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, respektivisht tek vendi i quajtur Prelez, ka ndodhur një aksident i rënd trafiku. Në këto foto shihen dy automjete të dëmtuara shumë.

Mali i Zi, shqiptari humb jetën në një aksident tragjik me makinë në Tivar

ABC News - 12.08.2017

Një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën dhe 6 persona të tjera mbetën të plagosur në një aksident tragjik në Tivar të Malit të Zi. Lajmi është bërë i ditur nga mediat e vendit fqinj që ...

Policia jep detaje për aksidentin në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Koha.net - 12.08.2017

Nga aksidenti i cili ka ndodhur para pak orësh në Prelez, në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, kanë mbetur të lënduar 7 persona. Agim Gashi, Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajt, ka thënë për ...

Aksident i rëndë në afërsi të Ferizajt (Foto)

Telegrafi - 12.08.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në rrugën magjistrale Prishtinë – Ferizaj, afër fshatit Prelez. Sipas fotografive të dërguara në KALLXO.com nga një qytetar shihen dy automjete të dëmtuara ...

Aksident tragjik në Mal të Zi, kush është 29-vjeçari nga Tirana që humbi jetën, plagoset miku i tij

BalkanWeb - 12.08.2017

TIVAR- Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

7 të lënduar në aksidentin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Zeri - 12.08.2017

7 persona janë lënduar, 3 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë shëndetësore, në një aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, gjegjësisht në fshatin Prelez të Ferizajt.

Shtatë persona të lënduar nga aksidenti i sotëm në Ferizaj

Gazeta Express - 12.08.2017

7 persona janë lënduar, 3 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë shëndetësore, në një aksident trafiku në fshatin Prelez të ...

Rrokulliset vetura në Veternik, shkaktohet kolonë

Koha.net - 12.08.2017

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Veternik të Prishtinës. Nga pamjet që ka siguruar Koha.net shihet një veturë e rrokullisur. Aksidenti ka shkaktuar kolonë të gjatë në hyrje të ...

Aksidenti i rëndë në Mal të Zi, vdes një 29-vjeçar shqiptar dhe plagosen gjashtë të tjerë

Botasot - 12.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të ...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Foto)

Telegrafi - 08.04.2018

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Podujevë, në dalje të kryeqytetit. Raportohet se në aksident janë përfshirë tri vetura dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.

Aksident në magjistralen Prizren-Prishtinë

Zeri - 12.08.2017

Sot rreth orës 15:20 ka ndodhur një aksident në magjistralen Prizren-Prishtinë, njoftojnë lexuesit e Gazetës Express nga vendi i ngjarjes. Ende nuk dihet se a ka të lënduar, ndërkohë që policia ka ...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Lipjan

Zeri - 12.08.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan. Shkaku i aksidentit del të jetë tejkalimi i autobusit, i cili më pas ka goditur një veturë, nuk dihet ende nëse ka të ...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë- Lipjan

Botasot - 12.08.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Lipjan. Shkaku i aksidentit del të jetë tejkalimi i autobusit, i cili më pas ka goditur një veturë, nuk dihet ende nëse ka të ...

Aksident në Mal të Zi, vdes 29-vjeçari shqiptar

Ora news - 12.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të ...

Aksident i rëndë në Belincë të Shtimes (Foto)

Telegrafi - 12.08.2017

Një aksident tjetër i rëndë ka ndodhur sot në Belicnë të Komunës së Shtimes. Telegrafi mëson se aksidenti ka ndodhur në rrugën për Carralevë. Nga fotot shihet se një veturë është rrotulluar.

Aksident i rëndë komunikacioni

Botasot - 12.08.2017

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para pak kohësh në fshatin Trudë, në dalje të Prishtinës. Në aksident janë përfshirë dy vetura në lëvize, ndërsa ka edhe të ...

Pesë të lënduar në aksident trafiku në dalje të Prishtinës

Koha.net - 12.08.2017

Pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur në Trudë të Prishtinës. Këtë e ka bërë të ditur për Koha.net zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

Një tjetër aksident i rëndë në rrethinë të Prishtinës (Foto)

Zeri - 12.08.2017

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para pak kohësh në fshatin Trudë, në dalje të Prishtinës. Në aksident janë përfshirë dy vetura në lëvize, ndërsa ka edhe të ...

Aksident tragjik në Mal të Zi, humb jetën një shqiptar

Durres Lajm - 12.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të ...

Është makabre dhe mjerim të bësh politikë me aksidentet

Gazeta Tema - 12.08.2017

Nga A rben Llalla Ditën e sotme, duke u gdhirë, ndodhi një aksident me vdekjen e një këmbësori, ku shkaktari i aksidentit ishte deputeti Aqif Rakipi. Nëse këtë askident do ta kishte bërë një qytetar ...

Turizmi sjell aksidente të shumta rrugore në Ballkan

Lajmi.net - 11.08.2017

Polici maqedonas Jovo (Kondovski) dhe polici shqiptar Besniku do të punojnë bashkarisht në patrullën e kontrollit rrugor në Sarandë për të ulur aksidentet përgjatë muajit gusht.

Gjashtë të lënduar në tetë aksidente në Shkup

Almakos - 11.08.2017

Gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup kanë ndodhur tetë aksidente rrugore nga të cilat në gjashtë prej tyre janë lënduar gjashtë persona, ndërsa dy kanë kaluar vetëm me dëm material.

Shkup, tetë aksidente me gjashtë të lënduar

Zhurnal - 11.08.2017

Shkup, tetë aksidente me gjashtë të lënduar Shkup, 11 gusht- Gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup kanë ndodhur tetë aksidente rrugore nga të cilat në gjashtë prej tyre janë lënduar gjashtë ...

Gjashtë të lënduar në tetë aksidente në Shkup

Lajm - 11.08.2017

Gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup kanë ndodhur tetë aksidente rrugore nga të cilat në gjashtë prej tyre janë lënduar gjashtë persona, ndërsa dy kanë kaluar vetëm me dëm material.

Aksident i frikshëm në Elbasan, dy makina përplasen me njëra-tjetrën

SOT - 11.08.2017

Një aksident ka ndosahur sot në Elbasan ku dy makina janë përplasur kokë më kokë më njëra-tjetrën. Aksidenti ka ndoshur në aksin kombëtar Elbasan-Mengël.Ndërsa drejtuesi dhe pasagjeri në njërin nga ...

Aksidenti i frikshëm në Elbasan, publikohen pamjet e përplasjes së dy makinave “kokë më kokë” (Video)

Almakos - 11.08.2017

Dy makina janë përplasur kokë më kokë në aksin rrugor kombëtar Elbasan-Mengël. Mediat shqiptare raportojnë se nga përplasja është plagosur një person.

Autobusi godet tunelin, 36 të vdekur në Kinë

Koha.net - 11.08.2017

Në një aksident trafiku në autostradën në veriperëndim të Kinës, vdiqën 36 persona e u plagosën 13 të tjerë ku autobusi e goditi murin në hyrje të tunelit në rajoni Shansi, njoftojnë medie të huaja .

Kinë: Autobusi godet hyrjen e një tuneli, 36 viktima

RTSH - 11.08.2017

Të paktën 36 persona kanë humbur jetën, ndërsa 16 të tjerë kanë mbetur të plagosur rëndë, në një aksident në provincën Shanksi në veriperëndim të Kinës.

Video/ Aksident i frikshëm në Elbasan, dy makina përplasen kokë më kokë

BalkanWeb - 11.08.2017

Dy makina janë përplasur kokë më kokë në aksin rrugor kombëtar Elbasan-Mengël. Gazetari Fatmir Popja raporton se nga përplasja është plagosur një person.

Elbasan/Aksident i frikshëm, makinat përplasen “kokë më kokë”

Botasot - 11.08.2017

Dy makina janë përplasur kokë më kokë në aksin rrugor kombëtar Elbasan-Mengël, nga përplasja është plagosur një person. BW ka siguruar edhe videon e regjistruar nga bizneset pranë rrugës, ku duket ...

Aksidenti i frikshëm në Elbasan, publikohen pamjet e përplasjes së dy makinave “kokë më kokë” (Video)

Telegrafi - 11.08.2017

Dy makina janë përplasur kokë më kokë në aksin rrugor kombëtar Elbasan-Mengël. Mediat shqiptare raportojnë se nga përplasja është plagosur një person.

Aksident me autobus në Kinë

VOA - 11.08.2017

Autoritetet kineze njoftuan se si pasojë e rrëzimit të një autobusi në Kinën qendrore u vranë të paktën 36 vetë dhe u plagosën 13 të tjerë. Ngjarja ndodhi mbrëmë në Provincën Shansi.

Në Shkup tetë aksidente me gjashtë të lënduar

Alb Portali - 11.08.2017

Gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup kanë ndodhur tetë aksidente rrugore nga të cilat në gjashtë prej tyre janë lënduar gjashtë persona, ndërsa dy kanë kaluar vetëm me dëm material.

Në Shkup tetë aksidente me gjashtë të lënduar

Flaka - 11.08.2017

Gjatë ditës së djeshme në rajonin e SPB Shkup kanë ndodhur tetë aksidente rrugore nga të cilat në gjashtë prej tyre janë lënduar gjashtë persona, ndërsa dy kanë kaluar vetëm me dëm material.

Aksident tragjik, 27-vjeçarja shqiptare humb fëmijën në bark

Ina - 10.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Como të Itali, ku dy gra shqiptare që po udhëtonin me një makinë u përplasën me një mjet tjetër. Por tragjedia bëhet më e rëndë, pasi njëra prej të aksidentuarave e ...

Aksident tragjik në Fushë-Krujë, vdes 23 vjeçari që udhëtonte me motor

SOT - 10.08.2017

Një i ri ka humbur jetën në një aksident tragjik me motor. Aksidenti ka ndodhur në në aksin Fushë Krujë-Tiranë, në fshatin Larushk. Mësohet se viktima është identifikuar si Laert Bami 23-vjeçar, nga ...

Shkup, vetëm dje janë regjistruar 12 aksidente komunikacioni

Lajm - 10.08.2017

Gjatë ditë së djeshme në Shkup janë regjistruar 12 aksidente komunikacioni, në 4 prej të cilëve me lëndime trupore kaluan katër persona, ndërsa 5 aksidente përfunduan me dëme materiale.

Policia thyen rekord, për 24 orë shqipton 2366 tiketa në komunikacion

Almakos - 10.08.2017

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se gjatë ditës së mërkurë ka shqiptuar 2366 tiketa në komunikacion. Referuar raportit të Policisë, po ashtu gjatë ditës së djeshme kanë ndodhur ...

82 aksidente dhe mbi 2360 tiketa të shqiptuara në 24 orë (Dokument)

Lajmi.net - 10.08.2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se në 24 orët kanë ndodhur 82 aksidente në komunikacion. Sipas Policisë, 28 aksidente janë me të lënduar e 54 pa të lënduar, shkruan lajmi.net Në raportin e Policisë ...

Aksident në Fushë-Krujë, vdes tragjikisht i riu që udhëtonte me motor

BalkanWeb - 10.08.2017

FUSHE KRUJE- Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Fushë Krujë-Tiranë, në fshatin Larushk. Një i ri që udhëtonte me motor ka humbur jetën tragjikisht.

Shkup, vetëm dje janë regjistruar 12 aksidente komunikacioni

Telegrafi - 10.08.2017

Gjatë ditë së djeshme në Shkup janë regjistruar 12 aksidente komunikacioni, në 4 prej të cilëve me lëndime trupore kaluan katër persona, ndërsa 5 aksidente përfunduan me dëme materiale.

Aksident me motor, humb jetën një 23-vjeçar

Zeri - 10.08.2017

Një aksident me vdekje ka ndodhur sot në fshatin Larushk të Fushë Krujës: Një 23-vjeçar i identifikuar si Laert Bami ka humbur jetën pas rrëzimit me motorr.

Policia thyen rekordin, shqipton 2366 tiketa në komunikacion

Zeri - 10.08.2017

Policia e Kosovës gjatë ditës së mërkurë ka thyer rekordin sa i përket shqiptimit të dënimeve në komunikacion për shkak të kundërvajtjeve të ndryshme, duke shqiptuar 2366 sosh, shkruan portali ...

Policia thyen rekord, për 24 orë shqipton 2366 tiketa në komunikacion

Telegrafi - 10.08.2017

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se gjatë ditës së mërkurë ka shqiptuar 2366 tiketa në komunikacion. Referuar raportit të Policisë, po ashtu gjatë ditës së djeshme kanë ndodhur ...

Aksidentohet rëndë deputeti i Parlamentit shqiptar (Foto)

Gazeta Express - 10.08.2017

Deputeti i Parlamentit shqiptar ka pësuar një aksident automoblistik duke udhëtuar me ...

Turizmi sjell aksidente të shumta rrugore në Ballkan

VOA - 10.08.2017

Polici maqedonas Jovo (Kondovski) dhe polici shqiptar Besniku do të punojnë bashkarisht në patrullën e kontrollit rrugor në Sarandë për të ulur aksidentet përgjatë muajit gusht.

Turizmi sjell aksidente të shumta rrugore në Ballkan

Koha.net - 10.08.2017

Polici maqedonas Jovo (Kondovski) dhe polici shqiptar Besniku do të punojnë bashkarisht në patrullën e kontrollit rrugor në Sarandë për të ulur aksidentet përgjatë muajit gusht.

Aksident tragjik në fshatin Larushk, humb jetën 23-vjeçari

Java News - 10.08.2017

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin Larushk të Krujës gjatë orëve të para të ëmngjesit të së enjtes. Një 23-vjeçar, drejtues i një motori ka mbetur i vdekur në vend pasi ...

Aksidentohet për vdekje 23-vjeçari me motor

Durres Lajm - 10.08.2017

Një 23-vjeçar ka ndërruar jetë pasi u përfshi në një aksident rrugor teksa po udhëtonte me një motor. Viktimë ka mbetur shtetasi L.B. 23 vjeç, i cili u godit nga një mjet, ndërsa ky i fundit është ...

Makina del nga rruga në Korçë-Pogradec, një i vdekur

Top Channel - 09.08.2017

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në rrugën nacionale Korçë-Pogradec. Mësohet se në afërsi të fshatit Bulgarec, shtetasi K.B, rreth 55 vjeç, banues në ...

Aksident tragjik në aksin rrugor Korçë-Pogradec, humb jetën 33-vjeçari (Foto)

LajmiFundit - 09.08.2017

Një aksident tragjik është raportuar në orët e para të kësaj të mërkure, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, ku humbi jetën një 33-vjeçar. Mësohet se viktima është shtetasi Kristo Baçellari, 33-vjeç dhe ...

Vetëm dje në Shkup kanë ndodhur dhjetë aksidente dhe dhjetëra parregullsi komunikacioni

Almakos - 09.08.2017

Gjatë ditës së djeshme në Shkup, kanë ndodhur 10 fatkeqësi komunikacioni dhe shumë parregullsi tjera komunikacioni, përcjell Telegrafi Maqedoni. Dy prej aksidentëve, ku katër persona kanë kaluar ...

Në Shkup dje 10 aksidente, një i lënduar rëndë

Zhurnal - 09.08.2017

Në Shkup dje 10 aksidente, një i lënduar rëndë Shkup,9 gusht - Gjatë ditës së djeshme në Shkup kanë ndodhur 10 aksidente, prej të cilave në dy më lehtë janë lënduar katër persona, ndërsa shtatë kanë ...

Vetëm dje në Shkup kanë ndodhur dhjetë aksidente dhe dhjetëra parregullsi komunikacioni

Lajm - 09.08.2017

Gjatë ditës së djeshme në Shkup, kanë ndodhur 10 fatkeqësi komunikacioni dhe shumë parregullsi tjera komunikacioni. Dy prej aksidentëve, ku katër persona kanë kaluar fatmirësisht me lëndime të lehta ...

Në Shkup dje 10 aksidente, një i lënduar rëndë

Almakos - 09.08.2017

Gjatë ditës së djeshme në Shkup kanë ndodhur 10 aksidente, prej të cilave në dy më lehtë janë lënduar katër persona, ndërsa shtatë kanë kaluar vetëm me dëme materiale.

Në Shkup dje 10 aksidente, një i lënduar rëndë

Idividi - 09.08.2017

Shkup, 9 gusht 2017 (MIA) - Gjatë ditës së djeshme në Shkup kanë ndodhur 10 aksidente, prej të cilave në dy më lehtë janë lënduar katër persona, ndërsa shtatë kanë kaluar vetëm me dëme materiale.

Aksident masiv në autostradën Laç-Lezhë, përplasen rëndë 3 makina

LajmiFundit - 09.08.2017

Një aksident masiv është raportuar ditën e sotme në autostraden Laç – Lezhë. Sipas informacioneve, 3 makina janë përplasur me njëra- tjetrën, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Makina del nga rruga në Korçë-Pogradec, një i vdekur

LajmiFundit - 09.08.2017

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në rrugën nacionale Korçë-Pogradec. Mësohet se në afërsi të fshatit Bulgarec, shtetasi K.B, rreth 55 vjeç, banues në ...

Aksident i llahtarshëm në Tepelenë, në gjendje të rëndë shoferi

Albeu.com - 09.08.2017

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur ditën e sotme në aksin Uji I ftohtë. Burime nga policia bëjnë me dije se një mjet tip Mercedes-Benz ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me ...

Përplasen dy makina në Berat, plagosen 3 persona

SOT - 09.08.2017

Dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin ditën e sotme në në aksin nacional Urë Vajgurore – Berat, në vendin e quajtur Orizaj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 ku dy automjete, tip “Benz” janë ...

Përplasen dy makina në Berat, plagosen 3 persona

Zhurnal - 09.08.2017

Përplasen dy makina në Berat, plagosen 3 persona Dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin ditën e sotme në në aksin nacional Urë Vajgurore – Berat, në vendin e quajtur Orizaj.

Tepelenë/ Aksident i rëndë në zonën e Ujit të Ftohtë, mbrojtësja anësore i futet makinës mes për mes

SOT - 09.08.2017

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në aksin Uji i ftohtë në Tepelene, ku një mjet tip Mercedes-Benz ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me mbrojtësen anësore e cila i ka hyrë ...

Aksident i frikshëm te Uji i Ftohtë, mbrojtësja anësore i futet makinës mes për mes (FOTO)

Albeu.com - 09.08.2017

Një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur në aksin Uji i ftohte Tepelene sot ku një mjet tip Mercedes-Benz ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me mbrojtësen anësore e cila i ka hyrë ...

Aksident i frikshëm në Elbasan, makinat përplasen kokë më kokë (VIDEO)

Albeu.com - 09.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin Elbasan-Librazhd ku dy makina janë përplasur kokë më kokë me njera-tjetrën. Në videon e dërguar në numrin 067 222 22 204 të redaksisë së ...

Aksident i frikshëm, mbrojtësja metalike çan tej për tej makinën

Lajmi.net - 09.08.2017

Një aksident i rënë automobilistik ka ndodhur sot në Ujin e Ftohtë në Tepelenë, pranë Urës së Leklit. Siç shihet në foto automjeti tip ‘Benz’ ka dalë në rruga pasi shoferi humbi kontrollin dhe është ...

Tragjedi pas aksidentit, shqiptarja humb fëmijën

LajmiFundit - 09.08.2017

Kanë qenë tragjike pasojat për një shqiptare në Como të Italisë, e cila humbi foshnjen që kishte në bark, pasi u përfshi në një aksident me makinë. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës në ...

Itali/ Aksidentohen dy shqiptare në Itali, njëra humb foshnjën 7 muajshe

SOT - 09.08.2017

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e diel në Itali. Në aksident u pwrfshinw dy shtetase shqiptare.Sipas mediave italiane, aksidenti ka ndodhur në Komo të Italisë, ndërsa në një automjet tip ...

Aksident tragjik në Itali, nëna shqiptare humbet fëmijën 7 muajsh në bark

Albeu.com - 09.08.2017

Një tjetër aksident tragjik është shënuar në Itali, ku për pasojë u përfshinë dy shtetase shqiptare . Sipas mediave italiane, aksidenti ndodhi në Komo të Italisë, ndërsa në automjetin tip ...

Aksident në Elbasan, dy makina përplasen ‘kokë më kokë’, tre të lënduar (Foto)

Almakos - 09.08.2017

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit, ku kanë mbetur të lënduar tre persona. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në dalje të qytetit, pak metra larg rreth ...

Elbasan/ Përplasen dy makina, plagosen 3 persona

SOT - 09.08.2017

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident pasditen e sotme. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në dalje të qytetit, pak metra larg rreth rrotullimit.

Aksident masiv në rrugën Shkodër-Tiranë, përplasen tri automjete

LajmiFundit - 09.08.2017

Një aksident masiv ka ndodhur te merkuren pasdite ne aksin Shkoder-Tirane, në autostraden Laç – Lezhë. Sipas informacioneve te fundit, mesohet se 3 makina janë përplasur me njëra- tjetrën, por ...

Korçë, i riu merr përpara me makinë 67-vjeçarin

LajmiFundit - 09.08.2017

Një aksident automobilistik është shënuar gjatë ditës së sotme në vendin e quajtur “Ura e Bulgarecit” në qytetin e Korçës. Sipas policisë 33-vjeçari me iniciale E.Ç, banues në Veliternë ka ...

Makina aksidenton 67-vjeçarin tek ?Ura e Bulgarecit? në Korçë

Albeu.com - 09.08.2017

Një 67- vjeç ar ka mbetur i plagosur pasi u godit nga një automjet. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së mërkurës në Korçë në vendin e quajtur “Ura e Bulgarecit ” Policia sqaron se “shtetasi E.Ç, rreth 33 ...

Autobusi i trafikut urban aksidentohet me një veturë (Foto)

Lajmi.net - 09.08.2017

Sonte rreth orës 23:20 minuta tek shkolla “Gjin Gazulli” në Prishtinë ka ndodhur një aksident. Në këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe një autobus urban, raporton lajmi.net.

Aksident i rëndë në Korçë, mjeti del nga rruga, vdes shoferi

BalkanWeb - 09.08.2017

KORÇË- Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në fshatin Bulgarec të Korçës. Një mjet ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanal dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit tip ...

Aksident i rëndë/ Mjeti del nga rruga, vdes shoferi

Botasot - 09.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Bulgarec të Korçës, ku një person ka humbur jetën. Bëhet e ditur se një mjet ka dalë nga rruga duke përfunduar nërfunduar në kanal.

Pogradec, makina del nga rruga, humb jetën 33-vjeçari

Ora news - 09.08.2017

Një 33- vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor të ndodhur në orët vona të mbrëmjes së të martës duke u gdhirë e mërkura (9 gusht 2017) në rrugën nacionale Korçë- Pogradec në afërsi të fshatit ...

Aksident i rëndë në Korçë

ABC News - 06.08.2019

Aksident në aksin Korçë – Drenovë. Si pasojë ka humbur jetën një person. Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se një kamion ka përplasur një person me biçikletë.

FOTO/ Kush është shoferi që humbi jetën gjatë aksidentit në Korçë, policia nis hetimet

BalkanWeb - 09.08.2017

KORÇË- Një aksident i rëndë i mori jetën një 33-vjeçari në orët e para të kësaj të mërkure, teksa udhëtonte në aksin rrugor Korçë-Pogradec. BalkanWeb mëson se viktima është Kristo Baçellari, 33-vjeç ...

Vetëm dje në Shkup kanë ndodhur dhjetë aksidente dhe dhjetëra parregullsi komunikacioni

Telegrafi - 09.08.2017

Gjatë ditës së djeshme në Shkup, kanë ndodhur 10 fatkeqësi komunikacioni dhe shumë parregullsi tjera komunikacioni, përcjell Telegrafi Maqedoni. Dy prej aksidentëve, ku katër persona kanë kaluar ...

Gjashtë të lënduar në aksident trafiku në Viti

Koha.net - 09.08.2017

Gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku ndërmjet dy veturave në Viti, transmeton Koha.net. Policia e Kosovës, përmes një komunikate për media bën të ditur se njësitet e ...

Makina del nga rruga në Korçë-Pogradec, një i vdekur

Mapo - 09.08.2017

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në rrugën nacionale Korçë-Pogradec. Mësohet se në afërsi të fshatit Bulgarec, shtetasi K.B, rreth 55 vjeç, banues në ...

Në Istog gjashtë të lënduar në aksident trafiku

Koha.net - 09.08.2017

Gjashtë persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në Istog. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se aksidenti ka ndodhur dje në fshatin Zallq, në të ...

Aksidentohet me makinë, gazetari i “News 24” tregon momentet e frikshme: Atë natë…

BalkanWeb - 09.08.2017

TIRANË- Aksidentohet kolegu dhe gazetari i News 24, Armir Mehaj. Aksidenti ku u përfshi me automjetin e tij ndodhi të dielën rreth orës 21:00 të mbrëmjes, teksa udhëtonte nga Tirana drejt qytetit të ...

Aksidenti, përplasen dy “Benz”-a në Berat, tre të plagosur

BalkanWeb - 09.08.2017

BERAT- Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në aksin nacional Urë Vajgurore – Berat, në vendin e quajtur Orizaj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 ku dy automjete, tip “Benz” janë përplasur ...

Tepelenë/ Aksident i frikshëm, mbrojtësja metalike çan tej për tej makinën

Mapo - 09.08.2017

Foto 1 nga 2 Një aksident i rënë automobilistik ka ndodhur sot në Ujin e Ftohtë në Tepelenë, pranë Urës së Leklit. Siç shihet në foto automjeti tip ‘Benz’ ka dalë në rruga pasi shoferi humbi ...

Aksident i rëndë, mbrojtësja metalike çan tej për tej makinën

Zeri - 09.08.2017

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në Ujin e Ftohtë në Tepelenë, pranë Urës së Leklit. Siç shihet në foto automjeti tip ‘Benz’ ka dalë në rruga pasi shoferi humbi kontrollin dhe është ...

Aksident në Elbasan, dy makina përplasen ‘kokë më kokë’, tre të plagosur (Foto)

BalkanWeb - 09.08.2017

ELBASAN- Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit, ku kanë mbetur të plagosur tre persona. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në dalje të qytetit, pak metra larg ...

Aksident në Elbasan, dy makina përplasen ‘kokë më kokë’, tre të lënduar (Foto)

Telegrafi - 09.08.2017

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit, ku kanë mbetur të lënduar tre persona. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në dalje të qytetit, pak metra larg rreth ...

Makina aksidenton 67-vjeçarin tek “Ura e Bulgarecit” në Korçë

Ora news - 09.08.2017

Një 67-vjeçar është plagosur pasi u aksidentua nga një automjet. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së mërkurës në Korçë në vendin e quajtur “Ura e Bulgarecit” Policia sqaron se “shtetasi E.Ç, rreth 33 vjeç, ...

Aksident tragjik, 27-vjeçarja shqiptare humb fëmijën në bark

Ora news - 09.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Como të Itali, ku dy gra shqiptare që po udhëtonin me një makinë u përplasën me një mjet tjetër. Por tragjedia bëhet më e rëndë, pasi njëra prej të aksidentuarave e ...

Autobusi i trafikut urban aksidentohet me një veturë (Foto)

Zeri - 09.08.2017

Sonte rreth orës 23:20 minuta tek shkolla “Gjin Gazulli” në Prishtinë ka ndodhur një aksident. Në këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe një autobus urban, raporton lajmi.net.

Del nga rruga pas parakalimit, humb jetën shoferi 55-vjeçar në Korçë

Java News - 09.08.2017

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në fshatin Bulgarec të Korçës pas mesnatës duke u gdhirë e mërkura. Një mjet ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanal dhe për pasojë ...

Aksident i rëndë, mjeti del nga rruga, vdes shoferi

Durres Lajm - 09.08.2017

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur mbrëmë në fshatin Bulgarec të Korçës. Një mjet tip “Ford” me targa AA 761 HV ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanal dhe për pasojë ...

Në Shkup dje 10 aksidente, një i lënduar rëndë

Alb Portali - 09.08.2017

Gjatë ditës së djeshme në Shkup kanë ndodhur 10 aksidente, prej të cilave në dy më lehtë janë lënduar katër persona, ndërsa shtatë kanë kaluar vetëm me dëme materiale.

Shkup i aksidenteve

Flaka - 09.08.2017

Gjatë ditës së djeshme në Shkup kanë ndodhur 10 aksidente, prej të cilave në dy më lehtë janë lënduar katër persona, ndërsa shtatë kanë kaluar vetëm me dëme materiale.

Aksident në Tepelenë, Benz-i bëhet copë-copë (FOTO)

Java News - 09.08.2017

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në aksin Uji i ftohtë- Tepelenë. Një mjet tip Mercedes-Benz ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me mbrojtësen anësore e cila i ka hyrë makinës ...

Aksident i rëndë në Berat, makinat përplasen kokë më kokë, 3 të plagosur

Java News - 09.08.2017

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në aksin nacional Urë Vajgurore – Berat, në vendin e quajtur Orizaj. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, ku dy automjete,tip Benz janë përplasur me ...

Përplasen dy Benz-a, 3 të plagosur

Durres Lajm - 09.08.2017

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasditë në aksin rrugor nacional Urë Vajgurorë- Berat, në vendin e njohur si Orizaj. Dy automjete të tipit Benz janë përplasur me njëri tjetrin.

Tragjike/ Dy shqiptare aksidentohen në Itali, shtatzëna humb foshnjen

Java News - 09.08.2017

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e diel në mbrëmje në Itali, ku u përfshinë dy shtetase shqiptare. Aksidenti ka ndodhur në Komo të Italisë, ndërsa në një automjet tip ‘Volkswagen’ udhëtonin dy ...

FOTOT/ Përplasën kokë më kokë dy automjete në Elbasan, 3 persona të plagosur

Java News - 09.08.2017

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit, ku kanë mbetur të plagosur tre persona. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në dalje të qytetit, pak metra larg rreth ...

Tragjedi pas aksidentit, shqiptarja humb fëmijën

Durres Lajm - 09.08.2017

Kanë qenë tragjike pasojat për një shqiptare në Como të Italisë, e cila humbi foshnjen që kishte në bark, pasi u përfshi në një aksident me makinë. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës në ...

Makina përplas një 67-vjeçar

Durres Lajm - 09.08.2017

Një 67 – vjeçar ka mbetur i plagosur pasi u përplas nga një automjet, në vendin e quajtur “Ura e Bulgarecit”, në Korçë. Sipas policisë, 33 – vjeçari E.Ç.

Makina përplas 67-vjeçarin në Korçë, shoqërohet shoferi

Java News - 09.08.2017

Një 67 – vjeçar ka mbetur i plagosur pasi u përplas nga një automjet, në vendin e quajtur “Ura e Bulgarecit”, në Korçë. Sipas policisë, 33 – vjeçari E.Ç.

Itali – Aksident tragjik, 27-vjeçarja shqiptare humb fëmijën në bark

Antpress - 09.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Como të Itali, ku dy gra shqiptare që po udhëtonin me një makinë u përplasën me një mjet tjetër. Por tragjedia bëhet më e rëndë, pasi njëra prej të aksidentuarave e ...

Aksident i frikshëm në Tiranë, makina përmbyset tek Rruga e Elbasanit

Albeu.com - 08.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. ngjarja ka ndodhur në rrethrrotullimin pranë fakultetit Ekonomik, ku një makinë është përmbysur.

Aksident te Rruga e Elbasanit, përmbyset automjet i te rrethrrotullimi pranë Ekonomikut

SOT - 08.08.2017

Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrethrrotullimin pranë fakultetit Ekonomik. Mësohet se automjeti i aksidentuar, "Toyota" është përmbysur.

Aksident në Tiranë, makina përmbyset në rrethrrotullim

LajmiFundit - 08.08.2017

Një aksident fatmirësisht jo fatal është raportuar mëngjesin e sotëm në rrethrrotullimin pranë fakultetit Ekonomik, ku një makinë është përmbysur. Lajmin e bëjnë me dije dëshmitarët, të cilët kanë ...

Dje në dy aksidente kanë humbur jetën tre persona

Lajmi.net - 08.08.2017

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të hënën në dy aksidente trafiku kanë humbur jetën tre persona. Në fshatin Rogovë kanë humbur jetën dy këmbësore të cilat ishin goditur nga veturë të cilën e ...

Aksident komunikacioni në LLabjan të Gjilanit (Foto)

Lajmi.net - 08.08.2017

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan, saktësisht në hyrje të fshatit Llabjan. Në këtë aksident siç shihet edhe nga fotografitë e siguruara nga lajmi.net, janë ...

Makina përmbyset në rrethrrotullim, aksident tek "Ekonomiku" në Tiranë

Gazeta Express - 08.08.2017

Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrethrrotullimin pranë fakultetit Ekonomik, ku një makinë është ...

Makina përmbyset në rrethrrotullim, aksident tek "Ekonomiku" në Tiranë

Botasot - 08.08.2017

Një aksidenti ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në kryeqytet, ku në rrethrrotullimin pranë fakultetit Ekonomik, ku një automjet tip “Toyota” është përmbysur.

Aksident trafiku në Kosovë, humbin jetën tre persona

Zeri - 08.08.2017

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të hënën në dy aksidente trafiku kanë humbur jetën tre persona. Në fshatin Rogovë kanë humbur jetën dy këmbësore të cilat ishin goditur nga veturë të cilën e ...

Aksident me fatalitet në Orllat të Drenasit

Koha.net - 08.08.2017

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është lënduar në aksidentin që ka ndodhur në fshatin Orllat të Drenasit të hënën pasdite. Policia e Kosovës raporton se një veturë me targa vendore si pasojë ...

Aksident në Orllat, vdes shoferi

Botasot - 08.08.2017

Një person ka vdekur ndërsa një tjetër ka pësuar lëndime të rënda trupore si pasojë e një aksidenti, dje në orët e mesditës në fshatin Orllat të Drenasit.

Lëndohen tre meshkuj si pasojë e një aksidenti në Prishtinë

Botasot - 08.08.2017

Dje në fshatin Besi të Prishtinës ka ndodhur një aksident trafiku në mes tri automjeteve me ç’rast pos dëmeve materiale, kanë pësuar lëndime trupore tre meshkuj shqiptarë.

Pamje nga aksidenti në Gjakovë, ku humbën jetën dy persona (Foto)

Zeri - 08.08.2017

Orët e mbrëmjes së sontme sollën vdekjen e dy personave pas një aksidenti të ndodhur në afërsi të Gjakovës. Dëshmitarë okuarë kanë dërguar fotografi në adresë të “Gazeta Blic” në të cilat shihet një ...

FOTOT/ Aksident i frikshëm te Ekonomiku, makina përmbyset te rrethrrotullimi

Java News - 08.08.2017

Një aksidenti ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në kryeqytet, ku në rrethrrotullimin pranë fakultetit Ekonomik, na automjet tip “Toyota” është përmbysur.

Aksident në Shijak, kamioni përplas të moshuarin

Durres Lajm - 08.08.2017

Një aksident me pasojë plagosjen e një 70-vjeçari ka ndodhur dje në fshatin Rreth të Shijakut. Specialistët e Policisë Rrugore arrestuan në flagrancë shtetasin A.

80 aksidente në 24 orë (Dokument)

Lajmi.net - 07.08.2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se në 24 orët kanë ndodhur 80 aksidente në komunikacion. Sipas Policisë, 24 aksidente janë me të lënduar e 56 pa të lënduar.

Dy makina përplasen tek rruga e Rinasit, plagosen disa persona

SOT - 07.08.2017

Disa persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të rëndë në rrugën e Rinasit gjatë ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, teksa një automjet tip “Benz A-Class” është ...

Aksident i rëndë në Rinas, disa të plagosur

Albeu.com - 07.08.2017

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Rinasit. Sipas raportimeve të para mësohet se nga ky aksident ka të lënduar disa persona. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës ...

Dy makina përplasen “ballazi” në rrugën e Rinasit, dëshmitë: Ka disa të plagosur

LajmiFundit - 07.08.2017

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Rinasit, ku kanë mbetur të plagosur disa persona. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, teksa një automjet tip “Benz A-Class” është përplasur ...

Aksident i rëndë në aksin Prishtinë-Podujevë, ka të lënduar (FOTO LAJM)

Albeu.com - 07.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur nw aksin Prishtinë-Podujevë. Nga fotot e ‘Indeksonline’, shihet se aksidenti është i rëndë. Në të janë përfshire dy furgonë, një traktor i cili është rrokullisur dhe ...

Aksident në Rinas, disa të plagosur

Lajmi.net - 07.08.2017

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugën e Rinasit, ku kanë mbetur të plagosur disa persona. Një automjet tip “Benz A-Class” është përplasur me një tjetër makinë “Benz” model 220.

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë, katër të lënduar (Foto)

Almakos - 07.08.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, në fshatin Besi, me ç‘rast katër persona janë lënduar. Zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka ...

Aksident i rëndë në Arllat të Malishevës – ka të lënduar (Foto)

Lajmi.net - 07.08.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Arllat të Malishevës ku ka edhe të lënduar Nga aksidenti kanë mbetur disa persona të lënduar ndërsa vetura “Golf 2” ka dalë nga rruga.

Kosovari i mitur nga Zvicra godet me veturë dy persona, i lë të vdekur

Lajmi.net - 07.08.2017

Dy persona kanë mbetur të vdekur në fshatin Rogovë të Gjakovës, si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur rreth orës 18:00. Aksidenti ka ndodhur pasi i mituri nga Zvicra (i lindur më 2001), ka humbur ...

Aksident në Rogovë të Gjakovës, humbin jetën dy këmbësore

Almakos - 07.08.2017

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot rreth orës 18:40 në rrugën lokale në periferi të fshatit Rogovë të Gjakovës ka ndodhur aksident i rëndë i komunikacionit, në të cilin humbën jetën dy ...

Makina bie në humnerë, humb jetën i riu

SOT - 07.08.2017

Një aksident tragjik ka ndodhur në periferi të Tiranës, me pasojë vdekjen e një të riu. Aksidenti ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së të dielës, në Zallbastar.

Aksident afër Gjakovës, dy të vdekur e dy të lënduar

Albeu.com - 07.08.2017

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot në rrugën lokale në periferi të fshatit Rogovë të Gjakovës . Sipas Policisë, në këtë aksident kanë humbur jetën dy këmbësore: Gj. K.

80 aksidente në 24 orët e fundit

Botasot - 07.08.2017

Sipas Policisë, 24 aksidente janë me të lënduar e 56 pa të lënduar. Në raportin e saj të përditshëm ku njofton për 80 aksidentet që kanë ndodhur gjatë 24-orëshit të fundit, Policia ka përmendur ...

Dy makina përplasen “kokë më kokë” tek rruga e Rinasit, dëshmitarët: Ka disa të plagosur

BalkanWeb - 07.08.2017

TIRANE- Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Rinasit, ku kanë mbetur të plagosur disa persona. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, teksa një automjet tip “Benz A-Class” është ...

Dy makina përplasen “kokë më kokë” tek rruga e Rinasit, dëshmitë: Ka disa të plagosur

Mapo - 07.08.2017

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Rinasit, ku kanë mbetur të plagosur disa persona. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, teksa një automjet tip “Benz A-Class” është përplasur ...

Aksident në Rrugën e Rinasit

Gazeta Express - 07.08.2017

Disa persona kanë mnbetur të plagosur si pasojqë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Rrugën e Rinasit, në ...

Aksidenti në rrugën e Rinasit, Ja pamjet e para

Botasot - 07.08.2017

Një aksident i rëndë me pasoj plagosjen e disa personave ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Rinasit, ku një makinë e tipit “Benz A-Class” është përplasur me një tjetër makinë “Benz” model 220.

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë – Podujevë, përfshihen disa vetura (Foto)

Zeri - 07.08.2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Prishtinë –Podujevë. Sipas fotografive që ka siguruar Periskopi, në aksident janë përfshirë disa vetura. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar në këtë ...

Aksident në Rrugën e Rinasit

Zeri - 07.08.2017

Disa persona kanë mnbetur të plagosur si pasojqë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Rrugën e Rinasit, në Tiranë. Dy automjete me shpejtësi tej normave, tip Benz janë përplasur me njëra-tjetrën ...

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë, katër të lënduar (Foto)

Telegrafi - 07.08.2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, në fshatin Besi, me ç‘rast katër persona janë lënduar. Zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka ...

Tiranë, makina bie në humnerë, humb jetën i riu

Mapo - 07.08.2017

Një aksident tragjik ka ndodhur në periferi të Tiranës, me pasojë vdekjen e një të riu. Aksidenti ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së të dielës, në Zallbastar.

Rogovë, 16 vjeçari godet me veturë dy këmbësore, vdesin në vend të ngjarjes

Koha.net - 07.08.2017

Me datë 07. 08. 2017, rreth orës 18:40, në rrugën lokale në periferi të fshatit Rogovë të Gjakovës, ka ndodhur aksident i rëndë i komunikacionit, ku kanë humbur jetën dy këmbësorë.

Kosovari i mitur nga Zvicra godet me veturë dy persona, i lë të vdekur

Zeri - 07.08.2017

Dy persona kanë mbetur të vdekur në fshatin Rogovë të Gjakovës, si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur rreth orës 18:00. Aksidenti ka ndodhur pasi i mituri nga Zvicra (i lindur më 2001), ka humbur ...

Dy të vdekur e dy të lënduar në një aksident afër Gjakovës

Botasot - 07.08.2017

Një aksidenti i rëndë komunikacioni ka ndodhur sonte në rrugën lokale në periferi të fshatit Rogovë të Gjakovës. Sipas Policisë, në këtë aksident kanë humbur jetën dy këmbësore: Gj. K.

Aksident afër Gjakovës, dy të vdekur e dy të lënduar (Foto)

Gazeta Express - 07.08.2017

Një aksidenti i rëndë komunikacioni ka ndodhur sonte në rrugën lokale në periferi të fshatit Rogovë të ...

Aksident në Rogovë të Gjakovës, humbin jetën dy këmbësore

Telegrafi - 07.08.2017

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot rreth orës 18:40 në rrugën lokale në periferi të fshatit Rogovë të Gjakovës ka ndodhur aksident i rënd i komunikacionit, humbin jetën dy këmbësorë.

Aksidentoi për vdekje të moshuarin, prangoset 27-vjeçari

Java News - 07.08.2017

Një 27-vjeçar u arrestua nga Policia e Vlorës pasi ka aksidentuar për vdekje një këmbësor. Aksidenti ndodhi në orët e mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Orikum-Vlorë në Radhimë. – Ahmet.B.

Aksident i frikshëm në Rinas, dy mjete përplasen kokë më kokë, ka të plagosur

Java News - 07.08.2017

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Rinasit, ku kanë mbetur të plagosur disa persona. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, teksa një automjet tip “Benz A-Class” është përplasur ...

Aksident afër Gjakovës, dy të vdekur e dy të lënduar (Foto)

Antpress - 07.08.2017

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot në rrugën lokale në periferi të fshatit Rogovë të Gjakovës. Sipas Policisë, në këtë aksident kanë humbur jetën dy këmbësore: Gj. K.