TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Motra e Lamajt: Frroku kërcënoi Tanin me jetën e vajzës

Shekulli - 16.04.2014

Vijon gjyqi ndaj Arben Frrokut, biznesmenit të vënë nën akuzë për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj. Ditën e djeshme kanë dëshmuar dy njerëzit më të afërt të ish-shefit të Komisariatit nr.6, ...

Motra e kryekomisarit: Arben Frroku e kërcënoi Dritan Lamajn se do t’i vriste gruan dhe vajzën

Panorama - 16.04.2014

ARBEN FRROKU NE GJYQ (MAJTAS) DRITAN LAMAJ ME MOTREN ESMERALDA Esmeralda Lamaj: Kishte frikë, më thoshte “bëj kujdes” Motra e kryekomisarit flet në gjykatë: Vëllai më ka treguar për konfliktet me ...

“E dija për konfliktin me Arben Frrokun”

Panorama - 16.04.2014

Dritan Lamaj me bashkëshorten Anila Lamaj: Para se ta qëllonin me armë, ikën dritat në lagje Gruaja e kryekomisarit: S’më fliste për problemet e punës TIRANE – Anila Lamaj, bashkëshortja e ve e ...

Frroku: Kur ndodhi vrasja unë po kaloja në Elbasan

Panorama - 16.04.2014

Arben Frroku në Gjykatë Prokuroria lexon dëshminë e të akuzuarit: Udhëtimi në Greqi, i planifikuar . Motra e kryekomisarit shmang emrin e biznesmenit në gjykatë .

Motra e Lamajt: Frroku e kërcënoi tim vëlla me jetën e së bijës

Mapo - 16.04.2014

Esmeralda Lamaj ka pohuar në gjykatë se i vëllai ishte i shqetësuar para vdekjes, pasi ishte kërcënuar nga Arben Frroku. Bashkëshortja: S’kishte konflikte me tjetër njeri Bashkëshortja e ...

Paralajmërimi i Lamaj: Duan të na vrasin, motër ki kujdes

Shqiptarja - 16.04.2014

TIRANE - “Më kanë kërcënuar me vrasje, prandaj ki kujdes, merr masa dhe aty tek hyrja e pallatit vendos ndonjë dritë, se çfarë nuk ndodh, Shqipëri hesapi”.

Batutat e Frrokut me familjarët për grabitjen: Hë i gjetët, mos prisni nga shteti, i kam gjetur unë!

Gazeta Dita - 16.04.2014

Arben Frroku, i akuzuar për vrasjen e komisarit Dritan Lamaj, në pritje të fillimit të seancës ku do të dëshmonin familjarët e Lamajt, ka shkëmbyer batuta me një të afërm.

Vrasja e ish-kryekomisarit Lamaj, dëshmon bashkëshortja

Shekulli - 15.04.2014

Gjatë ditës së sotme ka dëshmuar në seancën gjyqësore bashkëshortja e ish-kryekomisarit Dritan Lamaj. Si autor i kësaj vrasje akuzohet Arben Frroku. Në seancën e sotme ka dëshmuar Anila Lamaj, e cila ...

“Frroku”, dëshmojnë gruaja dhe e motra e komisarit të vrarë

Gazeta Start - 15.04.2014

Tiranë – Bashkëshortja dhe motra e komisarit të vrarë Dritan Lamaj, kanë dëshmuar sot në procesin gjyqësor në ngarkim të të akuzuarit kryesor Arben Frrokua.

Vrasja e Limaj, E motra: Ishte kërcënuar nga Arben Frroku

Shekulli - 15.04.2014

“Kohët e fundit ai më survejonte pasi më kishte merak. Në një bisedë të ditëve të fundit më tha që ishte kërcënuar nga Arben Frroku. I kishin thënë që do të vrasim motrën ose vajzën dhe ai u është ...

E shoqja e Lamajt: Nuk di konflikte të tjera përveç atij me Frrokun

Albeu.com - 15.04.2014

Bashkëshortja e kryekomisarit Dritan Lamaj gjatë dëshmisë së saj para gjykatës pohoi sot se përvec problemeve me të akuzuarin e kësaj ngjarje Arben Frroku, ajo nuk ishte në dijeni të ndonjë konflikti ...

Vrasja e Lamajt, gruaja: Përveç konflikteve me Frrokun, nuk di të tjera

SOT - 15.04.2014

Bashkëshortja e kryekomisarit Dritan Lamaj dëshmoi sot në gjyqin ndaj Arben Frrokut, personi kryesor i akuzuar për ekzekutimin e të shoqit. Anila Lamaj tregoi se ka dëgjuar një breshëri automatiku ...

Tiranë, zhvillohet gjyqi ndaj Arben Frrokut, dëshmon bashkëshortja dhe motra e Dritan Lamajt

24 orë - 15.04.2014

Ka nisur në Tiranë gjyqi ndaj Arben Frrokut, i cili akuzohet për vrasjen e ish-kryekomisarit Dritan Lamajt. Në seancën e sotme ka dëshmuar bashkëshorja e Dritan Lamajt, Anila Lamaj.

Vrasja e ish-kryekomisarit Lamaj, dëshmon bashkëshortja

Lajmeshqip - 15.04.2014

Gjatë ditës së sotme ka dëshmuar në seancën gjyqësore bashkëshortja e ish-kryekomisarit Dritan Lamaj. Si autor i kësaj vrasje akuzohet Arben Frroku. Në seancën e sotme ka dëshmuar Anila Lamaj, e cila ...

Vrasja e Dritan Lamaj, e shoqja: Përvec konflikteve me Frrokun, s'di të tjera

BalkanWeb - 15.04.2014

TIRANË -Bashkëshortja e kryekomisarit Dritan Lamaj dëshmoi sot në gjyqin ndaj Arben Frrokut, personi kryesor i akuzuar për ekzekutimin e të shoqit. Anila Lamaj tregoi se ka dëgjuar një breshëri ...

Gjyqi në ngarkim të Arben Frrokut

ABC News - 15.04.2014

Ne Gjykaten e Krimeve te Renda ne Tirane po mbahet séance e radhes ne ngarkim te Arben Frrokut, i akuzuar per vrasjen e Komisarit te Policise, Dritan Lamaj.

Dëshmon gruaja dhe motra e Lamajt: Vëllai më tha se Frroku e kishte kërcënuar

Panorama - 15.04.2014

Arben Frroku / Kryekomisari i vrare Dritan Lamaj TIRANE- Ne seancen e sotme gjyqesore ne ngarkim te Arben Frrokut, personi kryesor i akuzuar për ekzekutimin e Dritan Lamajt ka deshmuar bashkeshortja ...

Vrasja e Kryekomisarit, E motra: Dritanin e kërcënuan se do i vrisnin motrën ose vajzën

Ora news - 15.04.2014

Komisari Dritan Lamaj kishte marrë mesazhe kërcënuese se do t’i vrisnin motrën, Esmeraldën, ose vajzën, Rean. Kjo ka qënë dëshmia e Esmeralda Lamajt, motrës së komisarit dhe bashkëshortes së tij, ...

VIDEOLAJM/Arben Frroku bën batuta për grabitjen e biznesit

Shqiptarja - 15.04.2014

TIRANE - Arben Frroku, i akuzuar për vrasjen e komisarit Dritan Lamaj, në pritje të fillimit të seancës ku do të dëshmonin familjarët e Lamajt ka shkëmbyer batuta me një të afërmin e tij.

"Lamaj në konflikt me Frrokun" E motra: E kërcënuan me jetë

Shqiptarja - 15.04.2014

TIRANE – “Nuk dija të kishte konflikte të tjera përveçse me Arben Frrokun”. Është kjo dëshmia që ka dhënë në Gjykatën e Krimeve të Rënda, bashkëshortja e kryekomisarit Dritan Lamaj, në seancën që po ...

Vrasja e Dritan Lamajt/ E motra: Frroku e kërcënoi me jetë. I tha ‘do të vras vajzën’

Gazeta Tema - 15.04.2014

Bashkëshortja dhe motra e kryekomisarit të vrarë, Dritan Lamaj, kanë dëshmuar në gjyqin ndaj Arben Frrokut, i akuzuar si personi që kreu vrasjen. E shoqja, Anila, deklaroi përpara Gjykatës së Krimeve ...

E shoqja e Lamajt: Nuk di konflikte të tjera përveç atij me Frrokun

Gazeta Shqip - 15.04.2014

Bashkëshortja e kryekomisarit Dritan Lamaj gjatë dëshmisë së saj para gjykatës pohoi sot se përvec problemeve me të akuzuarin e kësaj ngjarje Arben Frroku, ajo nuk ishte në dijeni të ndonjë konflikti ...

Motra e Dritan Lamajt: Frroku e kërcënoi me jetë

Gazeta Dita - 15.04.2014

Në seancën e radhës ndaj Arben Frrokut, i cili akuzohet për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj, kanë dëshmuar bashkëshortja dhe motra e këtij të fundit.

Seanca ndaj Arben Frrokut, dëshmon bashkëshortja e kryekomisarit Lamaj: Vrasja zbardhet me punë policore, jo me ...

Respublica - 15.04.2014

Bashkëshortja dhe motra e kryekomisar Dritan Lamajt kanë dëshmuar në seancën e radhës ndaj Arben Frrokut, i cili akuzohet për vrasjen e oficerit të policisë.

Motra e Dritan Lamajt: Frroku e kërcënoi me jetë

AMA-News - 15.04.2014

Në seancën e radhës ndaj Arben Frrokut, i cili akuzohet për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj, kanë dëshmuar bashkëshortja dhe motra e këtij të fundit.

Gjyqi i Frrokut, dëshmon bashkëshortja e Lamajt

Vision Plus - 15.04.2014

Ka marre nje tjeter zhvillim procesi ndaj Arben Frrokut, i akuzuar per vrasjen e ish-kryekomisar Dritan Lamajt. Ne seancen e sotme jane paraqitur per te deshmuar dy te afermit e kryekomisarit te ...

Dëshmia e familjarëve, "Lamaj u kërcënua nga Arben Frroku''

AlbanianScreen - 15.04.2014

Tiranë - Kryekomisar Dritan Lamaj ndihej i kërcënuar dhe kishte marrë mesazhe ku i thuhej se do ti vrisnin vajzën e vogël ose motrën e tij. Kështu është shprehur në seancën e rradhës e rradhës ...