TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Genta: Mjekët i kam fobi

Zhurnal - 16.01.2011

Genta Ismajli, këngëtarja e njohur nga Kosova, prej shtatë vitesh është ndër këngëtaret më të preferuara ngado ku shkon, sallat e koncerteve mbushen vetëm me t’u përmendur emri i saj.

Genta: Mjekët i kam fobi

Lajmetsot - 16.01.2011

Postuar me: 16 January, 2011 11:15:00 Genta: Mjekët i kam fobi Genta Ismajli, këngëtarja e njohur nga Kosova, prej shtatë vitesh është ndër këngëtaret më të preferuara ngado ku shkon, sallat e koncerteve mbushen vetëm me t’u përmendur emri ...

Aksidentohet Genta Ismajli

Telegrafi - 16.01.2011

Këngëtarja Genta Ismajli ka pësuar një ‘aksident’ të vogël kur u rrëzua nga disa shkallë elektrike në një aeroport. Sipas Panorama , Genta ka pësuar lëndime jo dhe aq të lehta në gju, ndërsa ndjeu dhimbje gjatë gjithë udhëtimit me aeroplan.

Genta: “Nuk dhashë maksimumin në koncertin në Amerikë, u aksidentova në aeroport”

Botasot - 15.01.2011

Genta njihet për eksperimentet e saj në muzikë, të cilat vërtet kanë shkundur skenat muzikore. Por kështu nuk ngjau në turneun e saj në Amerikë, në vendin ku këngëtarja për herë të parë filloi karrierën muzikore.

Në kërkim të princit

Botasot - 14.01.2011

Ajo e kishte kallur atmosferën për fundvit në Michigan. Këtë e morëm vesh, por këtë vit këngëtarja Genta Ismajli është në kërkim të princit të kaltër. Kështu që djem që e simpatizoni atraktiven Genta nxitoni. Të paktën, bëjani një propozim.

Genta kërkon burrë!

Yll Press - 13.01.2011

Ajo e kishte kallur atmosferën për fundvit në Michigan. Këtë e morëm vesh, por këtë vit këngëtarja Genta Ismajli është në kërkim të princit të kaltër. Kështu që djem që e simpatizoni atraktiven Genta, nxitoni.

E pavarur

Botasot - 12.01.2011

Genta thotë se 2010, “Ka qenë një vit me shumë angazhime, arritje, por edhe zhgënjime, për të cilat nuk është se ndihem keq. Thjesht do të dëshiroja që rezultati i tyre, të ishte i drejtë, dhe jo i shitur”.

Genta: Single lady

Zhurnal - 11.01.2011

Kengetarja Genta Ismajli e cila u perfol shume vitin e kaluar, qofte per jeten personale apo karrieren muzikore, pret që viti 2011 do të jetë një vit vetëm i sukseseve.

Pas 5 viteve, Genta në Usa huazon fustanin e Zanfinës

Yll Press - 11.01.2011

Tash nuk dihet nëse ka qenë interesim i Gentës që të ketë një fustan si të Zanfinës apo vet stilistja është frymëzuar nga ai model. Blerand Rexhepi Vendlindja e saj është Gjilani aty ku është dhe pjesa më e madhe e familjes së gjerë derisa ...

Viti 2011, vit i Gentës

Koha e Re - 10.01.2011

Genta Ismajli shpreson që viti 2011 do të jetë një vit vetëm i sukseseve, gjatë të cilit vit do të gjejë edhe mashkullin e vërtetë. Viti i kaluar ishte një vit i përzier për këngëtaren kosovare, i mbushur me suksese e arritje, por edhe me ...

Çfarë presin nga 2011, VIP-at shqiptarë…

Shqipmedia - 10.01.2011

Njëra më e bukur se tjetra… Klipe dhe këngëtejet të suksesshme… Kompeticione të rëndësishme, zënka të bujshme… Kjo është me pak fjalë gjithçka ka ndodhur gjatë 2010 për vajzat e dashura të ekranit.

Viti 2011, vit i Gentës

Telegrafi - 10.01.2011

Genta Ismajli shpreson që viti 2011 do të jetë një vit vetëm i sukseseve, gjatë të cilit vit do të gjejë edhe mashkullin e ...

Genta Ismajli: 2011 më gjeti singëll

Yll Press - 10.01.2011

Thjesht do të dëshiroja që rezultati i tyre, të ishte i drejtë, dhe jo i shitur”. Por, pavarësisht kësaj, Genta beson se 2011 do të jetë një vit i mirë, në të gjitha aspektet. Madje ajo dëshiron ta quajë 2011 si vitin e saj.

Genta Ismajli: 2011 më gjeti singëll

Lajmetsot - 10.01.2011

Postuar me: 10 January, 2011 10:05:00 Genta Ismajli: 2011 më gjeti singëll Mbrëmjen e vitit të ri e ka kaluar me kolegët dhe fansat e saj në Kërçovë të Maqedonisë, në një natë tejet speciale.