TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Asnjë i arrestuar për atentatet mafioze (FOTO-LAJM)

Albeu.com - 19.01.2014

Policia nuk ka arrestuar ende asnjë të dyshuar për dy atentatet e ditëve të fundit ku mbetën të vrarë tre persona. Autorët e vrasjes së Astrit Gjepalit dhe Halil Ficit në Rrogozhinë dhe ekzekutimit ...

Vrasja e Gjepalit, dorëzohen hetuesit tani shpresat vetëm tek përgjimet

Shqiptarja - 19.01.2014

TIRANE - Teksa kërkimet për gjetjen e tre autorëve që qëlluan dhjetëra plumba kallashnikovi mbi Astrit Gjepalin, dhe dy kunetërit e tij Halil Fici dhe Ilirjan Sulkjan, policia dhe prokuroria e ...

Atentati ndaj Tit Gjepalit u porosit nga burgu

Shekulli - 18.01.2014

Nikoleta Kovaçi Ekspertët e Krimeve të Rënda zbarkojnë në burgun e Peqinit, ku vuante dënimin Astrit Gjepali. Përgjatë 24 orëve janë marrë në pyetje një numër i konsiderueshëm punonjësish të policisë ...

Ngjela në Facebook: Këtë shtet e drejton krimi

Albeu.com - 18.01.2014

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar ditën e sotme lidhur me vrasjen e Astrit Gjepalit një i dënuar me burg për vrasje. Sipas Ngjelës këtë shtet e drejton krimi .

Atentati ndaj Tit Gjepalit u porosit nga burgu

Botasot - 18.01.2014

Ekspertët e Krimeve të Rënda zbarkojnë në burgun e Peqinit, ku vuante dënimin Astrit Gjepali. Përgjatë 24 orëve janë marrë në pyetje një numër i konsiderueshëm punonjësish të policisë së burgut që ...

Kamerat e karburantit fiksuan makinën e autorëve të vrasjes

Panorama - 18.01.2014

Astrit Gjepali Kamerat e sigurisë së një pike karburanti në dalje të Kavajës, ku ka nisur sulmi me armë, janë sekuestruar dhe këqyrur nga grupi hetimor për të bërë të mundur identifikimin e makinës.

Kunati i Gjepalit rrëfen atentatin, por nuk identifikon autorët

Mapo - 18.01.2014

Dashamir Biçaku Tiranë Një ditë pas ekzekutimit mafioz të Astrit Gjepalit, policia i fokuson hetimet tek konfliktet e vitit 1997. Burime nga grupi i hetimit bëjnë me dije për MAPO-n se si motiv për ...

Halil Fici,12 vjet biznes, Akuza:  327 vjet burg burg për grupin

Shqiptarja - 18.01.2014

TIRANE - Dyshimet rreth implikimeve me trafik droge të Halil Ficit, i vrarë pardje me Gjepalin në Rrogozhinë, i shuan përgjithnjë Antimafia Italiane. Në faqen online të saj është publikuar operacioni ...

Vrasja e Gjepalit dhe Ficit, policia në udhëkryq

Gazeta Dita - 18.01.2014

Ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri deklaron se vrasja e Astrit Gjepalit është e ngatërruar dhe se Burgjet nuk e kishin informuar se i dënuari ishte me leje.

Atentati mafioz ndaj kapos së “Shijakut”, Tahiri: Zbardhja e vrasjes, e komplikuar

Shekulli - 17.01.2014

Zbardhja e vrasjes së Astrit Gjepalit dhe të kunatit të tij paraqitet tejet e ngatërruar për vetë aktivitetin kriminal që ka pasur Astrit Gjepali. Kështu ka deklaruar ministri i Brendshëm, Saimir ...

Vrasja e dyfishtë, shoqërohen 30 persona

Gazeta Start - 17.01.2014

Tiranë – Policia nuk i di ende autorët e vrasjes së dyfishtë që ndodhi një ditë më parë në afërsi të Rrogozhinës, ku humbi jetën shtetasi Astrit Gjepali dhe kunati i tij Halil Fici.

Atentati ndaj Astrit Gjepalit, shoqerohen 30 të dyshuar në Kavajë

LajmiFundit - 17.01.2014

Tirane – Policia e shtetit tha se ka shoqëruar 30 persona të dyshuar në Kavajë në lidhje me vrasjen e Astrit Gjepalit, të dënuarit për gjashtë vrasje që mbeti dje viktime e një atentati në rrugën ...

Atentati ndaj Gjepalit, hetuesit marrin në pyetje shokët e qelisë

Albeu.com - 17.01.2014

Të paktën 30 persona janë shoqëruar brenda 24 orësh në komisariatin e Kavajës lidhur me atentatin mafioz të një dite më parë ku mbetën të vdekur Astrit Gjepali dhe kunati i tij Halit Fici.

Atentati mafioz ndaj kapos së “Shijakut”, policia shoqëron 30 persona

Albtime - 17.01.2014

Policia ka vijuar hetime intensive gjatë ditës së sotme, në lidhje me atentatin mafioz ndaj Astrit Gjepalit dhe kunatit të tij, dje në Bishtin e Zhurit në të dalë të Kavajës.

Atentati ndaj kapos së “Shijakut”, policia shoqëron 30 persona

Lajmeshqip - 17.01.2014

Policia ka vijuar hetime intensive gjatë ditës së sotme, në lidhje me atentatin mafioz ndaj Astrit Gjepalit dhe kunatit të tij, dje në Bishtin e Zhurit në të dalë të Kavajës.

Hetimet për ekzekutimin e Gjepalit, shoqërohen 30 persona në polici (foto)

SOT - 17.01.2014

Të paktën 30 persona janë shoqëruar nga policia e Kavajës, kjo në vazhdën e hetimit për gjetjen e autorësisë së ekzekutimit të së enjtes në afërsi të Rrogozhinës të Astrit Gjepalit dhe Halil Ficit.

Durrës/ Tahiri- Ngjarja në Rrogozhinë, po punohet për kapjen e autorëve

24 orë - 17.01.2014

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, deklaroi sot nga qyteti i Durrësit, lidhur me ngjarjen e djeshme në Rrogozhinë se “çështja po hetohet intensivisht dhe po punohet për kapjen e autorëve të ...

Vrasja e Astrit Gjepalit, Tahiri: Po punohet për zbardhjen e ngjarjes

Albeu.com - 17.01.2014

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri u shpreh sot se zbardhja e vrasjes së Astrit Gjepalit dhe të kunatit të tij paraqitet tejet e ngatërruar për vetë aktivitetin kriminal që ka pasur Astrit Gjepali.

Tahiri: Vrasja e Astrit Gjepalit, cështje e ngatërruar, po hetojmë

LajmiFundit - 17.01.2014

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka thënë sot se zbardhja e vrasjes së Astrit Gjepalit dhe të kunatit të tij duket një ngjarje e ngatërruar për vetë aktivitetin kriminal që ka pasur Astrit Gjepali.

Vrasja e Astrit Gjepalit, Tahiri: Çështja e ngatërruar për vetë aktivitetin kriminal

SOT - 17.01.2014

"Zbardhja e vrasjes së Astrit Gjepalit dhe të kunatit të tij paraqitet tejet e ngatërruar për vetë aktivitetin kriminal që ka pasur Astrit Gjepali". Kështu është shprehur Ministri i Brendshëm, Saimir ...

“Gjepali”, 30 të shoqëruar

Top Channel - 17.01.2014

“Gjepali”, 30 të shoqëruar 17/01/2014 Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri e ka cilësuar të rëndë ngjarjen kriminale të Rrogozhinës ku mbetën të vrarë dy persona, mes të cilëve dhe një nga emrat e ...

Atentati ndaj Astrit Gjepalit, hetohet hakmarrja për vrasjen në Zvicër

LajmiFundit - 17.01.2014

Vec 5 vrasjeve ne Durres ne vitin 1997-n, prokuroria e pati akuzuar Astrit Gjepalin edhe per vrasjen e nje fierakut, Ylli Majaci ne 23 mars te 1993 ne Zvicer.

Kthehej në burg. Atentati, ekzekutohet i dënuari për 5 vrasje

Panorama - 17.01.2014

Astrit Gjepali Ngjarja në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, vdes Astrit Gjepali dhe kunati i tij, Halil Fici. Si i vrau 5 veta brenda një dite. Atentati në rrugën Kavajë-Rrogozhinë, vritet kunati i të ...

“Gjepali”, pesë vrasje në Durrës brenda një dite

Panorama - 17.01.2014

Astrit Gjepali Ja vendimi i gjykatës, që e dënoi me 25 vjet burg për vepra terroriste . Viktima e atentatit në Kavajë ekzekutoi katër qytetarë dhe një oficer police “për të mbjellë terror” në 1997 ...

Digjet në Grabian makina e autorëve, i ishte prerë shasia

Panorama - 17.01.2014

Makina e autorëve e gjetur e djegur në Grabian të Lushnjës Autorët kanë planifikuar çdo detaj për të humbur gjurmët e krimit në mënyrë që të mos zbulohen.

I dënuari për pesë vrasje në ‘97 përfundoi lejen, u lirua më 9 janar

Panorama - 17.01.2014

TIRANE – Në momentin që u qëllua me breshëri kallashnikovi, Astrit Gjepali ishte duke u kthyer në ambientet e Burgut të Peqinit, ku ai vuante dënimin me 25 vjet burg.

Shoqërohen 30 persona për vrasjen Gjepalit, sekuestrohen disa kaseta filmimesh

Botasot - 17.01.2014

Hetime intensive vijojnë gjatë ditës së sotme për vrasjen e Astrit Gjepalit dhe kunatit të tij dje në Bishtin e Zhurit në të dalë të Kavajës. Policia ka shoqëruar ditën e sotme rreth 30 persona që ...

Vritet në atentat i burgosuri me leje, hetim krimeve të ’93 dhe ‘97

Mapo - 17.01.2014

Dashamir Biçaku (Perditesuar) Astrit Gjepali, një eksponent i njohur i krimit në trazirat e ‘97-ës, u ekzekutua dje teksa po kthehej në burgun e Peqinit.

Prokuroria: Pas 5 ekzekutimeve në Durrës tha “boll vramë sot”

Panorama - 17.01.2014

Policia Durres TIRANE – Më 8 maj 2003, Prokuroria e Durrësit kishte kërkuar në Gjykatë dënimin e Astrit Gjepalit me burgim të përjetshëm. Kjo ka qenë pretenca e organit të akuzës për krimet që i ...

Terrori i ‘97/ Banda e Gjepalit, 5 ekzekutime në 24 orë: Boll vramë për sot!

Mapo - 17.01.2014

Leonard Bakillari Astrit Gjepali, i vrarë dje teksa kthehej në burgun e Peqinit ku vuante dënimin me 25 vjet burg, njihej nga drejtësia si tmerri i zonës së Shijakut, deri në vitin 2001, kur është ...

Burgjet: Gjepali me 7 ditë leje, e përfitonte sipas ligjit

Mapo - 17.01.2014

Tiranë Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve thotë se i dënuari Astrit Gjepali, i cili u ekzekutua në një atentat mafioz teksa kthehej në burgun e Peqinit, e ka përfituar lejen në përputhje me ligjin ...

Makina e autorëve dhe dy kallashë gjenden të djegura

Mapo - 17.01.2014

Një orë pas ngjarjes, policia gjeti në Tërbuf të Lushnjes një makinë “ Mercedez Benz” të shkrumbuar. Dyshohet se kjo makinë u përdor nga autorët në atentatin ndaj Astrit Gjepalit.

Ekzekutimi i Gjepalit, hetuesit rikthejnë dosjen e vrasjes së fierakut në Zvicër

ABC News - 17.01.2014

Perveçse 5 vrasjeve ne Durres ne ‘97-n, prokuroria e pati akuzuar Astrit Gjepalin edhe per vrasjen e nje fierakut, Ylli Majaci ne 23 mars te 1993 ne Zvicer.

Vrasja e Astrit Gjepalit, Tahiri: Çështja e ngatërruar, po punohet për zbardhjen

Ora news - 17.01.2014

Zbardhja e vrasjes së Astrit Gjepalit dhe të kunatit të tij paraqitet tejet e ngatërruar për vetë aktivitetin kriminal që ka pasur Astrit Gjepali. Kështu ka deklaruar Ministri i Brendshëm Saimir ...

Vrasja e Gjepalit/ Tahiri: Policia se dinte që ishte jashtë. PD: Policia jashtë funksionit

Mapo - 17.01.2014

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka pranuar se policia nuk ishte në dijeni se i dënuari për vrasje, Astrit Gjepali, që u vra në një atentat gjatë ditës së djeshme ishte jashtë burgut me leje.

Vrasja e Gjepalit, banorët: Shpëtuam për mrekulli nga plumbat e atentatorëve

ABC News - 17.01.2014

Analizen per vitin e kaluar, ministri Saimir Tahiri e kishte ne Durres. Ne takim shoqerohej nga Drejtori i Pergjithshem i Policise, Artan Didi. Vrasjet dhe grabitjet me arme ne ditet e fundit, nuk e ...

Vrasja e Gjepalit dhe e Ficit Tahiri: Zbardhja e vështirë /

Shqiptarja - 17.01.2014

TIRANE - Ministri i Brendshëm deklaron se vrasja në atentat e Astrit Gjepalit dhe kunatit të tij Halil Fici, mesditën e 16 janarit 2014 është ngjarje e vështirë për tu zbardhur për shkak të ...

Vrasja në atentat e Gjepalit dhe Ficit, policia shoqëron 30 të dyshuar

Gazeta Idea - 17.01.2014

Tiranë- Në vijim të hetimeve për atentatin ku mbetën të vrarë i burgosuri Astrit Gjepali dhe kunati i tij Halit Fici ditën e djeshme, teksa Gjepali po ktheheshin për në qeli pas lejes që kishin marrë ...

25 plumba në trupin e Gjepalit, në këmbë Policia për të kapur ekzekutorët

Alb Observer - 17.01.2014

Ekzekutimi mafioz i Astrit Gjepalit dhe kunatit të tij ditën e djeshme në Bishtin e Zhurit pranë Kavajës, ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit. Rreth 30 persona janë shoqëruar në komisariat, pasi ...

Terrori i 97/ Banda e Gjepalit 5 ekzekutime ne 24 ore Boll vrame per sot!

Shqiperia - 17.01.2014

Astrit Gjepali, i vrarë dje teksa kthehej në burgun e Peqinit ku vuante dënimin me 25 vjet burg, njihej nga drejtësia si tmerri i zonës së Shijakut, deri në vitin 2001, kur është arrestuar nga ...

Kush ishte kryekapoja Gjepali, kreu 5 vrasje në 1 ditë

Alb Observer - 17.01.2014

I kishin mbetur rreth 6 vjet heqje lirie, pas dënimit që kishte marrë me 25 vjet burg. Astrit Gjepali, i cili u ekzekutua ditën e djeshme me 25 plumba, ishte i njohur në botën e krimit.

Vrasja e Gjepalit, hetime edhe tek të afërmit

Vision Plus - 17.01.2014

Më shumë se 30 persona janë shoqëruar dhe marrë në pyetje nga policia e Kavajës, gjatë 24 orëve të fundit, në lidhje me vrasjen e Astrit Gjepalit dhe kunatit të tij, një ditë më parë.

Ministri Tahiri: Nuk e dinim që Gjepali ishte me leje

Alb Observer - 17.01.2014

Ka marrë 3 leje në vitin 2012 dhe tre të tjera në vitin 2013. Gjithashtu me leje 7-ditore e nisi edhe vitin 2014 dhe jeta e tij u ndërpre ditën e fundit të kësaj lejeje, teksa kthehej për në burg.

Vrasja e Astrit Gjepalit/ Tahiri: Çështja e ngatërruar, po punohet për zbardhjen

Gazeta Tema - 17.01.2014

Zbardhja e vrasjes së Astrit Gjepalit dhe të kunatit të tij paraqitet tejet e ngatërruar për vetë aktivitetin kriminal që ka pasur Astrit Gjepali. Kështu ka deklaruar nga Durrësi ministri i ...

Vrasja e Astrit Gjepalit, Tahiri: Çështja e ngatërruar, po punohet për zbardhjen

AMA-News - 17.01.2014

Zbardhja e vrasjes së Astrit Gjepalit dhe të kunatit të tij paraqitet tejet e ngatërruar për vetë aktivitetin kriminal që ka pasur Astrit Gjepali. Kështu ka deklaruar Ministri i Brendshëm Saimir ...

Hetimet për ekzekutimin e Gjepalit

AMA-News - 17.01.2014

Policia e Kavajës ka shoqëruar në komisariat të paktën 30 persona në vazhdën e hetimit për gjetjen e autorësisë së ekzekutimit të së enjtes në afërsi të Rrogozhinës të Astrit Gjepalit dhe Halil Ficit.

Durrës. Gjatë vitit 2013 janë zbuluar 81 për qind e krimeve

Durres Lajm - 17.01.2014

Gjatë vitit që sapo u mbyll, blutë e qarkut Durrës-Krujë kanë regjistruar 2 953 vepra penale. Më 17 janar 2014, drejtoria e policisë së shtetit për qarkun Durrës-Krujë zhvilloi analizën e saj vjetore ...

Zbardhen detajet e vrasjes mafioze, Tahiri: Çështje e komplikuar

AlbanianScreen - 17.01.2014

Tiranë - Krahas 5 vrasjeve në Durrës gjatë trazirave të '97, Prokuroria i kishte faturuar Astrit Gjepalit edhe vrasjen e nje qytetari nga Fieri. Ylli Majaci u ekzekutua rreth orës 19:40 më 23 mars të ...

Rrogozhinë, dy të vrarë me armë zjarri

Gazeta Start - 16.01.2014

Rrogozhinë – Dy persona kanë mbetur të vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur me armë zjarri. Ngjarja ndodhi mesditën e sotme në vendin e quajtur Bishti i Zhurës në afërsi të Rrogozhinës, ku ka humbur ...

Atentati, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij (VIDEO)

Shekulli - 16.01.2014

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, në qytetin e Rrogozhinës. Dy persona janë vrarë me armë zjarri, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur rëndë, në vendin e njohur si “Bishti i ...

Kavajë, 2 të vrarë dhe 2 të plagosur, 1 prej viktimave i dënuar me 25 vite burg për vrasje

SOT - 16.01.2014

Dy të vrarë dhe dy të plagosur është bilanci tragjik i të shtënave me armë zjarri në fshatin Gosë në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:15 minuta pranë Rrogozhinës, në vendin e njohur si ...

Atentati në Kavajë, gjendet makina e autorëve e djegur

SOT - 16.01.2014

Përditësuar/ Policia thotë se ka gjetur të djegur makinën e autorëve. Makina u gjet në Lushnje. Gjithashtu policia ka shtuar se ka rënë në gjurmë të autorit të atentatit, por për arsye hetimi nuk bën ...

Atentat të dënuarit për pesë vrasje në Kavajë, dy të vrarë e dy të plagosur

LajmiFundit - 16.01.2014

Kavaje – Dy persona janë vrarë dhe dy të tjetë janë plagosur me armë zjarri në një një ngjarje të rëndë të ndodhur sot në fshatin Gosë të Kavajës. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:15 ...

“Banda e Gjepalit”, ja pse akuzoheshin personat e ekzekutuar sot në Rrogozhinë

LajmiFundit - 16.01.2014

Vrasja e dy të dënuarve të burgut të Peqinit ka sjellë në vëmendje Bandën e Gjepalit. Astrit Gjepali dhe kunati i tij që po e shoqëronte në kthimin në burg pas përfundimit të lejes pesë ditore kanë ...

Ekzekutohet “kapoja” i bandës së Durrësit

Lajmeshqip - 16.01.2014

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, në qytetin e Rrogozhinës. Dy persona janë vrarë me armë zjarri, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur rëndë, në vendin e njohur si “Bishti i ...

Vriten në atentat dy persona njëri i burgosur, Astrit Gjepali

24 orë - 16.01.2014

Dy persona njëri prej tyre Astrit Gjepali, i cili po kryente dënimin me 25 vjet burg për vrasje, janë ekzektuar në një atentat pranë Rrogozhinës. Astrit Gjepali dhe Halit Fici janë ekzektuar në një ...

Detaje të reja nga ekzekutimi i "kapos" së bandës së Durrësit

Albeu.com - 16.01.2014

UPDATE - Policia publikon detaje të reja të ngjarjes së rëndë të ndodhur sot në mesditë në Kavajë ku nga breshëria e automatikut, mbeti i vrarë Astrit Gjepali, i njohur si “kapoja” i bandës së ...

Atentati mafioz në Kavajë, kush ishte viktima Astrit Gjepali – FOTO

LajmiFundit - 16.01.2014

Astrit Gjepali i dënuar me 25 vjet burg për disa vrasje ka rënë viktimë e një atentati mafioz të kryer ndaj tij ditën e sotme në rrugën nacionale Kavajë-Rrogozhinë.

Identifikohen dy të plagosurit në atentatin ku u vra Astrit Gjepali – FOTO

LajmiFundit - 16.01.2014

KAVAJE – Identifikohen dy personat e plagosur në atentatin e ndodhur ditën e sotme ndaj të dënuarit me 25 vjet burg Astrit Gjipali. Sipas policisë, të pl agosur në ngjarje kanë mbetur shtetasit Ilir ...

Vrasja e dyfishtë në Kavajë, policia: Hakmarrje ndaj Astrit Gjepalit

LajmiFundit - 16.01.2014

KAVAJE – Policia e shtetit ka dhënë deklaratën e saj të parë në lidhje me atentatin ku mbeti i vrarë Astrit Gjepali. Sipas policisë, dyshimet janë se ngjarja ka ndodhur për motive hakmarrje.

Ekzekutohen Gjepali dhe Fici

Top Channel - 16.01.2014

Ekzekutohen Gjepali dhe Fici 16/01/2014 Dy persona, mes të cilëve Astrit Gjepali që po kthehej nga leja për në burgun e Peqinit dhe Halil Fici u ekzekutuan në një atentat në afërsi të Rrogozhinës.

Atentati ndaj Gjepalit, shoqërohen rreth 30 persona. Dyshohet se autorë ishin 3 persona

Panorama - 16.01.2014

Makina ku mbeti i vrare Gjepali dhe Fici UPDATE- Nje dite pas ngjarjes, policia ka shoqeruar rreth 30 persona, mes tyre edhe me precedente penale. Sipas pamjeve filmike qe jane sekuestruar, dyshohet ...

Drejtoria e Burgjeve: Po kthehej pas lejes. Kishte bërë 3/4 e dënimit

Panorama - 16.01.2014

TIRANE- Drejtoria e Pergjithshme e Burgjeve ka konfirmuar faktin se i denuari Astrit Gepali kishte perfituar nje leje qe ne daten 9 janar nje leje shperblyese.

Vriten dy të dënuar derisa po ktheheshin në burg

Koha.net - 16.01.2014

Peqin, 16 janar - Dy të burgosur në burgun e Peqinit, që ndodheshin me leje dhe po ktheheshin në vendin e dënimit, janë vrarë sot me armë zjarri në një atentat ndërsa po ktheheshin në vendin e ...

Gjendet e djegur makina e autorëve

Panorama - 16.01.2014

LUSHNJE- Pak ore pas krimit ne Gose te Kavajes, policia ka gjetur ne afersi te Lushnjes automjetin e perdorur nga autoret e atentatit ndaj Gjepalit. Makina eshte gjetur e djegur, nderkohe qe policia ...

Dy vrasje tjera në Shqipëri

Yll Press - 16.01.2014

Paraprakisht deklarohet se objekt i atentatit ka qene Gjepali, autor i te pakten 5 vrasjeve, mes te cilave dhe ajo e nje punonjesi policie ne sherbim.

Vriten në atentat dy persona, njëri i burgosur

Zeri - 16.01.2014

Dy persona njëri prej tyre Astrit Gjepali, i cili po kryente dënimin me 25 vjet burg për vrasje, janë ekzektuar në një atentat pranë Rrogozhinës. Astrit Gjepali dhe Halit Fici janë ekzektuar në një ...

Vritet në pritë kapoja i ‘Gjepalit’, Astrit Gjepali u ekzekutua bashkë me kunatin e tij

Ora news - 16.01.2014

Kreu i bandës së njohur të Gjepalit të Durrësit është ekzekutuar sëbashku me kunatin e tij, ndërsa shijonte minutat e fundit të lejes shpërblyese nga burgu i Peqinit.

Vritet në pritë kapoja i ‘Gjepalit’, Astrit Gjepali u ekzekutua bashkë me kunatin e tij

Botasot - 16.01.2014

Kreu i bandës së njohur të Gjepalit të Durrësit është ekzekutuar sëbashku me kunatin e tij, ndërsa shijonte minutat e fundit të lejes shpërblyese nga burgu i Peqinit.

Përplasje me armë zjarri afër Rrogozhinës, dy të vrarë dhe dy të plagosur

ABC News - 16.01.2014

Dy te vrare dhe dy te plagosur,eshte bilanci i nje atentati ne afersi te Rrogozhines, ne vendin e quajtur Bishti i Zhurit. I ekzekuatuari Astrit Gjepali, i denuar me 25 vjet burg per vrasje, po ...

Vriten në atentat Gjepali dhe Fici. Po ktheheshin në burg pas lejes. Dy të plagosur

Gazeta Idea - 16.01.2014

Kavajë- Kavaja është tronditur mesditën e sotme nga një ngjarje e rëndë, pasi dy persona janë ekzekutuar me armë zjarri dhe dy të tjerë janë plagosur.

Atentat mafioz në Rrogozhinë, ekzekutohet ish-anëtari i bandës së Durrësit 2 të vdekur

Alb Observer - 16.01.2014

2 të vdekur dhe 2 të plagosur është bilanci i ngjarjes në Rrogozhinë, pak minuta më parë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, në qytetin e Rrogozhinës.

Kavajë: Atentat të burgosurit, 2 të vrarë dhe 2 të plagosur

Durres Lajm - 16.01.2014

Dy të vrarë dhe dy të plagosur është bilanci tragjik i të shtënave me armë zjarri në fshatin Gosë në Kavajë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:15 minuta pranë Rrogozhinës, në vendin e njohur si ...

Atentat mafioz ndaj të burgosurit Astrit Gjepali, vritet edhe Halil Fici

Gazeta Tema - 16.01.2014

Astrit Gjepali, kreu i një prej bandave më të rrezikshme të Durrësit në vitin 1997, “Banda e Gjepalit”, është ekzekutuar gjatë një atentati mafioz. Gjepali është ekzekutuar mesditën e sotme në ...

Luftë në Kavajë, 2 të vrarë dhe 2 të plagosur

Ilirida - 16.01.2014

Shifra të frikshme të kriminalitetit, po konkurrojmë edhe Sirinë për vrasjet Dy të vrarë dhe dy të plagosur është bilanci i një shkëmbimi zjarri në afërsi të Rrogozhinës, në vendin e quajtur Bishti i ...

Rrogozhinë, dy të vrarë dhe dy të palgosur

InfoGlobi - 16.01.2014

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, në qytetin e Rrogozhinës. Dy persona janë vrarë me armë zjarri, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur rëndë, në vendin e njohur si “Bishti i ...

Atentat të dënuarit me 25 vjet burg. Me të vritet dhe kunati

Shqiptarja - 16.01.2014

RROGOZHINE - Dy persona njëri prej tyre Astrit Gjepali, i cili po kryente dënimin me 25 vjet burg për vrasje, janë ekzektuar në një atentat pranë Rrogozhinës.

Atentat kapobandes Astrit Gjepali dy te vrare dhe dy te plagosur ne ngjarje

Shqiperia - 16.01.2014

Dy të vrarë dhe dy të plagosur ka qenë bilanci i një atentati të ndodhur pak minuta më parë në vendin e njohur si Bishti i Zhurit, në fshatin Gocë, të Kavajës.

Kthehej në burg pas lejes, vritet Gjepali i 5 vrasjeve dhe një tjetër, 2 plagosen

AMA-News - 16.01.2014

Dy të vrarë dhe dy të plagosur me armë zjarri është bilanci i një ngjarje të rëndë sot në fshatin Gosë të Kavajës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:15 minuta pranë Rrgozhinës, në vendin e njohur si ...

Atentat në Kavajë, dy të vrarë dhe dy të plagosur

Gazeta Dita - 16.01.2014

Dy persona u vranë sot në një pritë Gosë të Kavajës. Ngjarja ndodhi pak pas mesdite në vendin e njohur si Bishti i Zhurit. Viktimat janë Astrit Gjepali dhe kunati i tij, Halil Fici.

Ekzekutohen Astrit Gjepali dhe Halit Fici

Vision Plus - 16.01.2014

Vritet në një atentat mafioz Astrit Gjepali, i njohur si kreu i një prej bandave më të rrezikshme të Durrësit në vitin 1997, që njihej me emrin “Banda e Gjepalit”.

Hakmarrja ndaj Gjepalit për krimet e 97-ës

AMA-News - 16.01.2014

Dy te vrare dhe dy te plagosur,eshte bilanci i nje atentati ne afersi te Rrogozhines, ne vendin e quajtur Bishti i Zhurit. I ekzekuatuari Astrit Gjepali, i denuar me 25 vjet burg per vrasje, po ...

Atentat mafioz ndaj një të burgosuri, 2 të vrarë në Kavajë (VIDEO)

Tetova Sot - 16.01.2014

Dy të vrarë dhe dy të plagosur me armë zjarri është bilanci i një ngjarje të rëndë sot në fshatin Gosë të Kavajës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:15 minuta pranë Rrgozhinës, në vendin e njohur si ...

Vriten në atentat dy të burgosur njëri prej tyre Astrit Gjepali

Ilirida - 16.01.2014

Dy persona njëri prej tyre Astrit Gjepali, i cili po kryente dënimin me 25 vjet burg për vrasje, janë ekzektuar në një atentat pranë Rrogozhinës. Astrit Gjepali dhe Halit Fici janë ekzektuar në një ...

Kavajë, atentat ndaj një të burgosuri, 2 të vrarë dhe 2 të plagosur

AlbanianScreen - 16.01.2014

Kavajë - Dy të vrarë dhe dy të plagosur me armë zjarri është bilanci i një ngjarje të rëndë sot në fshatin Gosë të Kavajës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:15 minuta pranë Rrogozhinës, në vendin e ...